О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 декабря 2014 года № 5-2/671 "Об утверждении Правил субсидирования развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июня 2021 года № 185. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июня 2021 года № 23099
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 декабря 2014 года № 5-2/671 "Об утверждении Правил субсидирования развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10198) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 41) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:";
Правила субсидирования развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по перечню согласно приложению 2 к настоящему приказу.
3. Департаменту агропродовольственных рынков, органической продукции и технического регулирования Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательстве порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство торговли и интеграции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство экологии,
геологии и природных
ресурсов Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 июня 2021 года № 185
Утверждены приказом
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2014 года № 5-2/671
Правила субсидирования развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции

"Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 5-2/671 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2021 жылғы 15 маусымдағы № 185 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 маусымда № 23099 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 5-2/671 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10198 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 41) тармақшасына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау қағидалары осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Аграрлық азық-түлік нарықтары, органикалық өнім және техникалық реттеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
С. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Сауда және интеграция министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2021 жылғы 15 маусымдағы
№ 185 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2014 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 5-2/671 бұйрығымен
бекітілген
Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау қағидалары

Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила субсидирования развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 41) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики "О государственных услугах" (далее – Закон о государственных услугах) и определяют порядок субсидирования развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции, а также порядок оказания государственной услуги "Субсидирование развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции" (далее – государственная услуга).
2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан для оказания государственных услуг, услуг по выдаче технических условий на подключение к сетям субъектов естественных монополий и услуг субъектов квазигосударственного сектора в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг, услуг по выдаче технических условий на подключение к сетям субъектов естественных монополий, услуг субъектов квазигосударственного сектора и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", а также обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме, осуществляющее государственную регистрацию прав на недвижимое имущество по месту его нахождения;
2) услугодатель – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
3) органическая продукция – сельскохозяйственная продукция, продукция аквакультуры и рыболовства, продукция из дикорастущих растений и продукты их переработки, в том числе пищевая продукция, произведенные в соответствии с требованиями Закона Республики Казахстан "О производстве органической продукции";
4) производитель органической продукции (далее – услугополучатель) – физическое или юридическое лицо, осуществляющее деятельность по разработке (созданию), производству органической продукции;
5) производство органической продукции – совокупность видов деятельности, соответствующих методам и приемам, предусмотренным законодательством Республики Казахстан в области производства органической продукции, результатом которой является органическая продукция;
6) сертификат соответствия – документ, удостоверяющий соответствие объектов технического регулирования требованиям, установленным техническими регламентами и (или) документами по стандартизации;

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 41) тармақшасына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы заң) 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес әзірленді және ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау тәртібін, сондай-ақ "Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау" мемлекеттік қызметті көрсету (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтерді, табиғи монополиялар субъектілерінің желілеріне қосуға арналған техникалық шарттарды беру жөніндегі қызметтерді және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қызметтерін көрсету, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтерді, табиғи монополиялар субъектілерінің желілеріне қосуға арналған техникалық шарттарды беру жөніндегі қызметтерді, квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қызметтерін көрсетуге өтініштер қабылдау және көрсетілетін қызметті алушыға олардың нәтижелерін беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру, сондай-ақ электрондық нысанда мемлекеттік қызметтер көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған, жылжымайтын мүлікке құқықтарды оның орналасқан жері бойынша мемлекеттік тіркеуді жүзеге асыратын заңды тұлға;
2) көрсетілетін қызметті беруші – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі;
3) органикалық өнім – "Органикалық өнім өндіру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының талаптарына сәйкес өндірілген ауыл шаруашылығы өнімі, акваөсіру және балық аулау өнімі, жабайы өсетін өсімдіктерден алынған өнім және оларды қайта өңдеу өнімдері, оның ішінде тамақ өнімі;
4) органикалық өнім өндіруші (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) – органикалық өнімді әзірлеу (жасау), өндіру жөніндегі қызметті жүзеге асыратын жеке немесе заңды тұлға;
5) органикалық өнім өндіру – Қазақстан Республикасының органикалық өнім өндіру саласындағы заңнамасында көзделген әдістер мен тәсілдерге сәйкес келетін, нәтижесі органикалық өнім болып табылатын қызмет түрлерінің жиынтығы;
6) сәйкестік сертификаты – техникалық реттеу объектілерінің техникалық регламенттерде және (немесе) стандарттау жөніндегі құжаттарда белгіленген талаптарға сәйкестігін куәландыратын құжат;

7) орган по подтверждению соответствия – юридическое лицо, аккредитованное в установленном порядке для осуществления деятельности по подтверждению соответствия;
8) внешний шлюз "электронного правительства" – подсистема шлюза "электронного правительства", предназначенная для обеспечения взаимодействия информационных систем, находящихся в единой транспортной среде государственных органов, с информационными системами, находящимися вне единой транспортной среды государственных органов.
Глава 2. Порядок получения субсидий на развитие систем управления производством сельскохозяйственной продукции
3. Для выдачи субсидий, услугодатель создает постоянную комиссию (далее – Комиссия).
Комиссия состоит из председателя и членов комиссии. Председателем комиссии является курирующий вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан.
Состав Комиссии утверждается приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан, либо лица, исполняющего его обязанности.
В состав Комиссии входят представители услугодателя, Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан и общественных объединений. Состав Комиссии не менее пяти человек.
4. При приеме документов через Государственную корпорацию, услугополучателем представляются следующие документы:
1) заявление на субсидирование по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
Перечень основных требований к получению субсидий, включающий характеристики процесса, форму, содержание и результат предоставления субсидий, а также иные сведения с учетом особенностей предоставления субсидий изложен в стандарте государственной услуги "Субсидирование развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции" согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
2) копия сертификата соответствия на подтверждение органической продукции.
При установлении факта неполноты представленных документов, а также документов с истекшим сроком действия, работник Государственной корпорации отказывает в приеме заявления и выдает уведомление об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
Сведения о документе, удостоверяющем личность физического лица, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица и оплаты электронной счет-фактуры органа по подтверждению соответствия, работник Государственной корпорации получает из соответствующих информационных систем через внешний шлюз "электронного правительства".
Принятые документы направляются услугодателю работником Государственной корпорации в соответствии с Правилами деятельности Государственной корпорации "Правительство для граждан", утвержденными приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 52 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13248).
При обращении услугополучателя в Государственную корпорацию, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги.
Государственная корпорация обеспечивает информированность услугополучателей в доступной форме о порядке оказания государственных услуг для лиц с нарушениями зрения и (или) слуха, а также принимает меры по беспрепятственному равному доступу обслуживанию инвалидов к государственным услугам.

7) сәйкестiктi растау жөнiндегi орган – сәйкестікті растау жөнiндегi қызметті жүзеге асыру үшiн белгiленген тәртiппен аккредиттелген заңды тұлға;
8) "электрондық үкіметтің" сыртқы шлюзі – мемлекеттік органдардың бірыңғай көліктік ортасында тұрған ақпараттық жүйелердің мемлекеттік органдардың бірыңғай көліктік ортасынан тыс тұрған ақпараттық жүйелермен өзара іс-қимылын қамтамасыз етуге арналған "электрондық үкімет" шлюзінің кіші жүйесі.
2-тарау. Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуға субсидияны алу тәртібі
3. Субсидияларды беру үшін көрсетілетін қызметті беруші тұрақты комиссияны (бұдан әрі – Комиссия) құрады.
Комиссия құрамы төрағадан және комиссия мүшелерінен тұрады. Жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы вице-министрі комиссия төрағасы болып табылады.
Комиссия құрамы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің немесе оның міндеттерін атқаратын адамның бұйрығымен бекітіледі.
Комиссия құрамына көрсетілетін қызметті берушінің, Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасының және қоғамдық бірлестіктердің өкілдері кіреді. Комиссияның құрамы кемінде бес адам.
4. Мемлекеттік корпорация арқылы құжаттарды қабылдаған кезде көрсетілетін қызметті алушы мынадай құжаттарды ұсынады:
1) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша субсидиялауға арналған өтініш.
Субсидияны беру процесінің сипаттамасын, нысанын, мазмұны мен нәтижесін, сондай-ақ субсидиялар беру ерекшеліктерін ескере отырып, өзге де мәліметтерді қамтитын субсидияларды алуға қойылатын негізгі талаптардың тізбесі осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес "Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында жазылған;
2) органикалық өнімді растауға арналған сәйкестік сертификатының көшірмесі.
Ұсынылған құжаттардың толық болмау фактісі, сондай-ақ қолданылу мерзімі өткен құжаттар анықталған кезде, Мемлекеттік корпорация жұмыскері өтінішті қабылдаудан бас тартады және осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы хабарлама береді.
Жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын құжат туралы, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) және сәйкестiктi растау жөнiндегi органның электрондық шот-фактураны төлеуі туралы мәліметтерді Мемлекеттік корпорация жұмыскері "электрондық үкіметтің" сыртқы шлюзі арқылы тиісті ақпараттық жүйелерден алады.
Қабылданған құжаттарды Мемлекеттік корпорация жұмыскері Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 52 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13248 болып тіркелген) бекітілген "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының қызметі қағидаларына сәйкес көрсетілетін қызметті берушіге жібереді.
Көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді.
Мемлекеттік корпорация көру және (немесе) есту қабілеті бұзылған адамдар үшін мемлекеттік қызметтер көрсету тәртібі туралы көрсетілетін қызметті алушылардың қолжетімді нысанда хабардар болуын қамтамасыз етеді, сондай-ақ мүгедектерге мемлекеттік көрсетілетін қызметтерге кедергісіз тең қол жеткізу бойынша қызмет көрсету шараларын қабылдайды.

5. Регистрация пакета документов, поступившего из Государственной корпорации, осуществляется сотрудником канцелярии услугодателя в день их поступления и передается руководителю услугодателя, которым назначается ответственный исполнитель.
6. Услугодатель обеспечивает внесение данных в информационную систему мониторинга оказания государственных услуг о стадии оказания государственной услуги в порядке, установленном Правилами внесения данных в информационную систему мониторинга оказания государственных услуг о стадии оказания государственной услуги, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 14 июня 2013 года № 452 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8555).
7. Услугодатель в течение 10 (десяти) рабочих дней со дня утверждения республиканского бюджета на соответствующий год размещает на официальном интернет-ресурсе услугодателя www.gov.kz информацию о дате начала и завершения приема документов на субсидирование, а также направляет соответствующую информацию о субсидировании в местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения, столицы, Государственную корпорацию, общественные объединения и консалтинговые компании.
Прием заявлений осуществляется с 1 февраля по 1 декабря (включительно) соответствующего года.
8. Комиссия в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня поступления заявления рассматривает документы на предмет их соответствия следующим условиям:
1) подтверждения сертификата соответствия услугополучателем требований к производству органической продукции, выданного органом по подтверждению соответствия не ранее шести месяцев, предшествующего дате подачи заявления на субсидирование;
2) подтверждения приобретения услуг услугополучателем из информационной системы по приему и обработке электронных счетов-фактур через внешний шлюз "электронного правительства" (наличии соответствующей электронной счет-фактуры поставщика о сертификации соответствия производства органической продукции);
3) отсутствия в текущем году выплат субсидий для возмещения затрат, понесенных при подтверждении соответствия производства органической продукции.
9. Услугодатель на основании принятого решения Комиссии в течение 5 (пяти) рабочих дней оформляет уведомление о назначении субсидии по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам, либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам, и обеспечивает его направление в Государственную корпорацию.
Услугодатель в течение 3 (трех) рабочих дней после утверждения ведомости на выплату субсидий представляет счета к оплате в территориальное подразделение казначейства.
По заявлениям на субсидирование, в которых объем субсидий превышает объем бюджетных средств, предусмотренных в плане финансирования на соответствующий месяц, выплата субсидий осуществляется в следующем месяце в порядке очередности с момента подачи заявления на субсидирование.

5. Мемлекеттік корпорациядан келіп түскен құжаттар топтамасын тіркеуді көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері олар келіп түскен күні жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жауапты орындаушыны тағайындау үшін береді.
6. Көрсетілетін қызметті беруші Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 14 маусымдағы № 452 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8555 болып тіркелген) бекітілген Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді көрсету мониторингінің ақпараттық жүйесіне мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету сатысы туралы деректер енгізу қағидаларында белгіленген тәртіппен мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді көрсету мониторингінің ақпараттық жүйесіне мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету сатысы туралы деректердің енгізілуін қамтамасыз етеді.
7. Көрсетілетін қызметті беруші тиісті жылға арналған республикалық бюджет бекітілген күннен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті берушінің www.gov.kz ресми интернет-ресурсында cубсидиялауға арналған құжаттарды қабылдаудың басталуы мен аяқталуы туралы ақпаратты орналастырады, сондай-ақ субсидиялау туралы тиісті ақпаратты облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарына, Мемлекеттік корпорацияға, қоғамдық бірлестіктер мен консалтингтік компанияларға жібереді.
Өтініштерді қабылдау тиісті жылдың 1 ақпанынан бастап 1 желтоқсанына дейін (қоса алғанда) жүзеге асырылады.
8. Комиссия өтініш келіп түскен күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде құжаттарды мынадай шарттарға сәйкестігі мәніне қарастырады:
1) сәйкестiктi растау жөнiндегi орган субсидиялауға арналған өтініш берілген күннің алдындағы алты айдан ерте емес берген көрсетілетін қызметті алушының органикалық өнім өндіруге қойылатын талаптарға сәйкестік сертификатын растауы;
2) көрсетілетін қызметті алушының "электрондық үкіметтің" сыртқы шлюзі арқылы электрондық шот-фактураларды қабылдау және өңдеу жөніндегі ақпараттық жүйеден көрсетілетін қызметтерді алғанын растауы (жеткізушінің органикалық өнім өндірісінің сәйкестігін сертификаттау туралы тиісті электрондық шот-фактурасының болуы);
3) органикалық өнім өндірісінің сәйкестігін растау кезінде келтірілген шығындарды өтеу үшін ағымдағы жылы субсидиялар төлемдерінің болмауы.
9. Көрсетілетін қызметті беруші Комиссия қабылдаған шешімнің негізінде 5 (бес) жұмыс күні ішінде осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша субсидияларды тағайындау туралы хабарламаны не осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден уәжді бас тартуды ресімдейді және оны Мемлекеттік корпорацияға жіберуді қамтамасыз етеді.
Көрсетілетін қызметті беруші субсидиялар төлеуге арналған ведомості бекіткеннен кейін 3 (үш) жұмыс күні ішінде төлем шотын аумақтық қазынашылық бөлімшесіне ұсынады.
Субсидиялар көлемі тиісті айға арналған қаржыландыру жоспарында көзделген бюджет қаражатының көлемінен асатын субсидиялауға арналған өтініштер бойынша субсидияларды төлеу субсидиялауға арналған өтініш берілген сәттен бастап кезектілік тәртібімен келесі айда жүзеге асырылады.

10. Сумма средств, выплачиваемая из республиканского бюджета, составляет 50 (пятьдесят) процентов затрат услугополучателя от всей стоимости сертификата соответствия на производство органической продукции.
11. Лимит возмещения по затратам, понесенным при получении 1 (одного) сертификата соответствия на производство органической продукции составляет не более 400 (четырехсот) месячных расчетных показателей в текущем финансовом году.
12. Распределение субсидий осуществляется в соответствии с порядком очередности подачи заявлений на субсидирование.
13. Возмещение части затрат производится в национальной валюте Республики Казахстан. Пересчет затрат, понесенных в иностранных валютах, осуществляется по курсам валют Национального Банка Республики Казахстан на дату перечисления платежа за оказанные услуги.
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственной услуги
14. Жалоба на решение, действие (бездействие) услугодателя по вопросам оказания государственной услуги подается на имя руководителя услугодателя, Государственной корпорации, в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
15. Жалоба услугополучателя в соответствии с пунктом 2 статьи 25 Закона о государственных услугах подлежит рассмотрению:
услугодателем, Государственной корпорацией – в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня ее регистрации;
уполномоченным органом по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг – в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней со дня ее регистрации.
16. Срок рассмотрения жалобы услугодателем, Государственной корпорацией, уполномоченным органом по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг в соответствии с пунктом 4 статьи 25 Закона о государственных услугах продлевается не более чем на 10 (десять) рабочих дней для получении дополнительной информации касательно оказания государственной услуги.
При продлении срока рассмотрения жалобы должностное лицо, наделенное полномочиями по рассмотрению жалоб, в течение 3 (трех) рабочих дней с момента продления срока рассмотрения жалобы сообщает в письменной форме (при подаче жалобы на бумажном носителе) или электронной форме (при подаче жалобы в электронном виде) услугополучателю, подавшему жалобу, о продлении срока рассмотрения жалобы с указанием причин продления.
17. При несогласии с результатами оказания государственной услуги, услугополучатель обращается в суд в соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 4 Закона о государственных услугах.
Приложение 1
к Правилам
субсидирования развития
систем управления производством
сельскохозяйственной продукции
Форма
Заявление на субсидирование
"___" _________ 20__ года
В Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
от ____________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
(наименование юридического лица или фамилия, имя, отчество (при его наличии)
физического лица)
Прошу выплатить мне субсидии на подтверждение сертификата соответствия
по производству органической продукции для развития систем управления
производством сельскохозяйственной продукции,
в сумме __________________________________ тенге.
(сумма цифрами и прописью)

10. Республикалық бюджеттен төленетін қаражат сомасы көрсетілетін қызметті алушының органикалық өнім өндіруге арналған сәйкестік сертификатының барлық құнынан шығындардың 50 (елу) пайызын құрайды.
11. Органикалық өнім өндіруге 1 (бір) сәйкестік сертификатын алу кезінде шеккен шығындар бойынша өтеу лимиті ағымдағы қаржы жылында 400 (төрт жүз) айлық есептік көрсеткіштен аспайды.
12. Субсидияларды бөлу субсидиялауға арналған өтініштерді беру кезектілігінің тәртібіне сәйкес жүзеге асырылады.
13. Шығындардың бір бөлігін өтеу Қазақстан Республикасының ұлттық валютасында жүргізіледі. Шетелдік валютада жұмсалған шығындарды қайта есептеу көрсетілетін қызметтерге төлеу үшін төлемді аудару күнінде Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің валюта бағамы бойынша жүзеге асырылады.
3-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің шешіміне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына, Мемлекеттік корпорацияға, мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға беріледі.
15. Көрсетілетін қызметті алушының шағымы Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы заңның 25-бабының 2-тармағына сәйкес:
көрсетілетін қызметті беруші, Мемлекеттік корпорация – тіркелген күнінен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті орган – тіркелген күнінен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде қарауға жатады.
16. Көрсетілетін қызметті берушінің, Мемлекеттік корпорацияның, мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның шағымды қарау мерзімі Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы заңның 25-бабының 4-тармағына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетуге қатысты қосымша ақпарат алу қажет болған жағдайда 10 (он) жұмыс күнінен аспайтын мерзімге ұзартылады.
Шағымды қарау мерзімі ұзартылған кезде шағымдарды қарау жөніндегі өкілеттіктер берілген лауазымды адам шағымды қарау мерзімі ұзартылған кезден бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде шағым берген көрсетілетін қызметті алушыға ұзарту себептерін көрсете отырып, шағымды қарау мерзімінің ұзартылғаны туралы жазбаша нысанда (шағым қағаз жеткізгіште берілген кезде) немесе электрондық нысанда (шағым электрондық түрде берілген кезде) хабарлайды.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерімен келіспеген кезде, көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы заңның 4-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес сотқа жүгінеді.
Ауыл шаруашылығы өнімін
өндіруді басқару жүйелерін
дамытуды субсидиялау
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Субсидиялауға арналған өтініш
20__ жылғы "___" _________
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне
__________________________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы немесе жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Маған ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамыту үшін органикалық өнім өндіру жөніндегі сәйкестік сертификатын растауға _
____________________________________ теңге сомасында субсидия төлеуді сұраймын.
(сомасы цифрлармен және жазбаша)

1. Сведения о заявителе:
для юридического лица:
наименование __________________________________________________________
бизнес-идентификационный номер (далее – БИН)____________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя
_______________________________________________________________________
адрес: _________________________________________________________________
номер телефона (факса): __________________________________________________
электронная почта_______________________________________________________
для физического лица:
фамилия, имя, отчество (при его наличии) ___________________________________
индивидуальный идентификационный номер (далее – ИИН)____________________
документ, удостоверяющий личность:
номер __________________________________________________________
кем выдано _____________________________________________________
дата выдачи _____________________________________________________
адрес: __________________________________________________________
номер телефона (факса): __________________________________________
электронная почта________________________________________________
Уведомление о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя –
для физического лица:
местонахождение________________________________________________
дата уведомления _______________________________________________
2. Сведения текущего счета физического или юридического лица в банке второго уровня:
ИИН/БИН _______________________________________________________
код бенефициара (далее – Кбе) ______________________________________
реквизиты банка __________________________________________________
наименование банка _______________________________________________
банковский идентификационный код_________________________________
индивидуальный идентификационный код ____________________________
БИН _____________________________________________________________
Кбе ______________________________________________________________
3. Сведения о наличии документа на земельный участок:
наименование собственника земельного участка или землепользователя
__________________________________________________________________
государственный акт________________________________________________
(номер и дата выдачи, кем выдан)
местонахождение __________________________________________________
(область, район, город (поселок, населенный пункт))
адрес _____________________________________________________________
кадастровый номер__________________________________________________
площадь всего, гектар________________________________________________
(в том числе пашни, целевое назначение)

1. Өтініш беруші туралы мәліметтер:
заңды тұлға үшін:
атауы _________________________________________________________
бизнес-сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – БСН)______________________
басшының аты, әкесінің аты (бар болса), тегі
______________________________________________________________
мекенжайы: ___________________________________________________
телефон (факс) нөмірі: __________________________________________
электрондық почтасы ___________________________________________
жеке тұлға үшін:
аты, әкесінің аты (бар болса), тегі _________________________________
жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН) _______________________
жеке басын куәландыратын құжат:
нөмірі ________________________________________________________
кім берді ______________________________________________________
берілген күні __________________________________________________
мекенжайы: ___________________________________________________
телефон (факс) нөмірі: __________________________________________
электрондық почтасы ___________________________________________
Дара кәсіпкер ретінде қызметін бастағаны туралы хабарлама – жеке тұлға үшін:
орналасқан жері________________________________________________
хабардар етілген күн ____________________________________________
2. Екінші деңгейдегі банктегі жеке немесе заңды тұлғаның ағымдағы шотының мәліметтері:
ЖСН/БСН _____________________________________________________
бенефициар коды (бұдан әрі – Кбе) ________________________________
банк деректемелері______________________________________________
банк атауы _____________________________________________________
банктің сәйкестендіру нөмірі______________________________________
жеке сәйкестендіру коды_________________________________________
БСН ___________________________________________________________
Кбе ___________________________________________________________
3. Жер учаскесіне құжаттың болуы туралы мәліметтер: жер учаскесінің меншік иесінің немесе жер пайдаланушының атауы ______________________________________
мемлекеттік акт _________________________________________________
(нөмірі және берілген күні, кім берді)
орналасқан орны________________________________________________
(облыс, аудан, қала (кент, елді мекен))
мекенжайы______________________________________________________
кадастрлық нөмірі _______________________________________________
барлық алаңы, гектар ____________________________________________ (оның ішінде егістік, нысаналы мақсаты)

4. Сведения о наличии документов на объект по производству, заготовке, хранению,
транспортировке, переработке и реализации сельскохозяйственной продукции и
продуктов ее глубокой переработки наименование собственника объекта
________________________________________________________________
номер акта_______________________________________________________
(номер и дата выдачи, кем выдан)
местонахождение _________________________________________________
(область, район, город (поселок, населенный пункт))
адрес ____________________________________________________________
кадастровый номер_________________________________________________
целевое назначение ________________________________________________
5. Сведения об акте оказанных услуг, подписанный с органом по подтверждению соответствия:
наименование органа по подтверждению соответствия ______________________
_____________________________________________________________________
номер и дата акта _____________________________________________________
номер и дата договора, в соответствии с которым составлен акт оказанных услуг
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
вид (наименование) оказанных услуг_____________________________________
_____________________________________________________________________
общая стоимость оказанных услуг, в тенге_________________________________
_____________________________________________________________________
6. Сведения о счетах-фактурах по платежам за сертификат соответствия:
№ п/п
Номер счета- фактуры
Дата счета- фактуры
Вид (наименование) оказанных услуг
Общая стоимость оказанных услуг, в тенге
ИИН/БИН покупателя и наименование
1
2
3
4
5
6
7. Сведения о выданном сертификате соответствия:
Наименование органа по подтверждению соответствия выдавшего сертификат
соответствия ________________________________________________________
номер и дата сертификата (сертификатов) _______________________________
срок действия сертификата (сертификатов)______________________________
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об
ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с
законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений,
составляющих охраняемую законом тайну, а также на сбор и обработку персональных данных.
__________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись услугополучателя либо его представителя)
Дата подачи заявления: "___" ______________ 20 ___ года
Приложение 2
к Правилам
субсидирования развития
систем управления
производством
сельскохозяйственной продукции
Стандарт государственной услуги
"Субсидирование развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции"
1
Наименование услугодателя
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – услугодатель)
2
Способы предоставления государственной услуги
Прием заявлений физических и юридических лиц (далее – услугополучатель) и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через Государственную корпорацию "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация)
3
Срок оказания государственной услуги
15 (пятнадцать) рабочих дней
4
Форма оказания государственной услуги
Бумажная
5
Результат оказания государственной услуги
Уведомление о назначении субсидии либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги
6
Размер оплаты, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Бесплатно
7
График работы

4. Ауыл шаруашылығы өнімін және оны тереңдете қайта өңдеу өнімдерін өндіру, дайындау, сақтау, тасымалдау, өңдеу және өткізу жөніндегі объектіге құжаттардың болуы туралы мәліметтер:
объектінің меншік иесінің атауы__________________________________
акт нөмірі______________________________________________________
(нөмірі және берілген күні, кім берді)
орналасқан орны________________________________________________
(облыс, аудан, қала (кент, елді мекен))
мекенжайы_____________________________________________________
кадастрлық нөмірі _______________________________________________
нысаналы мақсаты ______________________________________________
5. Сәйкестікті растау жөніндегі орган қол қойған көрсетілген қызметтердің актісі туралы мәліметтер:
сәйкестікті растау жөніндегі органның атауы ________________________
_______________________________________________________________
акт нөмірі және күні _____________________________________________
шарттың нөмірі мен күні, оған сәйкес көрсетілген қызметтер актісі жасалған
________________________________________________________________
көрсетілген қызметтердің түрі (атауы)_______________________________
көрсетілген қызметтердің жалпы құны, теңгемен______________________
6. Сәйкестік сертификаты үшін төлемдер бойынша шот-фактуралар туралы мәліметтер:
р/с №
Шот-фактураның нөмірі
Шот-фактураның күні
Көрсетілген қызметтердің түрі (атауы)
Көрсетілген қызметтердің жалпы құны, теңгемен
Сатып алушының ЖСН/БСН-ы және атауы
1
2
3
4
5
6
7. Берілген сәйкестік сертификаты туралы мәліметтер:
Сәйкестік сертификатын берген сәйкестікті растау жөніндегі органның атауы_______________________________________________________________
сертификат (сертификаттар) нөмірі және берілген күні__________________
сертификаттың (сертификаттардың) қолданылу мерзімі _________________
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын, дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпиядан тұратын мәліметтерді пайдалануға, сондай-ақ дербес деректерді жинауға, өңдеуге келісім беремін.
________________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының не оның өкілінің аты, әкесінің аты (бар болса), тегі, қолы)
Өтініш берілген күн: 20 ___ жылғы "___" ______________
Ауыл шаруашылығы өнімін
өндіруді басқару жүйелерін
дамытуды субсидиялау
қағидаларына
2-қосымша
"Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші)
2
Мемлекеттік қызметті ұсыну тәсілдері
Жеке және заңды тұлғалардың (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) өтініштерін қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорация (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады
3
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі
15 (он бес) жұмыс күні
4
Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны
Қағаз түрінде
5
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Субсидияны тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызметті көрсетуден уәжді бас тарту
6
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушыдан алынатын төлем мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген оны алу тәсілдері
Тегін
7
Жұмыс кестесі

1) услугодатель – с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан (далее – Кодекс);
2) Государственная корпорация – с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 20.00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней в соответствии с Кодексом.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) интернет-ресурсе услугодателя – www.​gov.​kz;
2) на интернет-ресурсе Государственной корпорации – www.​gov4c.​kz.
8
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги
1) заявление на субсидирование по форме согласно приложению 1 к Правилам субсидирования развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции, утвержденным приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 декабря 2014 года № 5-2/671 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10198);
2) копия сертификата соответствия на подтверждение органической продукции.
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 19-1 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" основанием для отказа в оказании государственной услуги является установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию
Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством Единого контакт- центра.
Услугополучателям, имеющим нарушения здоровья со стойким расстройством функций организма, ограничивающих его жизнедеятельность, прием документов для оказания государственной услуги производится работником Государственной корпорации с выездом по месту жительства, посредством обращения через Единый контакт-центр.
Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги указаны в Единой платформе интернет-ресурсов государственных органов www.​gov.​kz.
Единый контакт-центр по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8 800 080 7777.
Приложение 3
к Правилам
субсидирования развития
систем управления
производством
сельскохозяйственной продукции
Форма
Уведомление об отказе в приеме документов

1) көрсетілетін қызметті беруші – Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне (бұдан әрі – Кодекс) сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі-жұма аралығында, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін;
2) Мемлекеттік корпорация – Кодекске сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін.
Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары:
1) көрсетілетін қызметті берушінің www. gov. kz интернет-ресурсында;
2) Мемлекеттік корпорацияның www. gov4c. kz интернет-ресурсында орналастырылған.
8
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі
1)Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 5-2/671 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10198 болып тіркелген) бекітілген Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау қағидаларына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша субсидиялауға арналған өтініш;
2) органикалық өнімді растауға арналған сәйкестік сертификатының көшірмесі.
9
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы заңының 19-1-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықтау мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіз болып табылды.
10
Мемлекеттік қызмет көрсету, оның ішінде электрондық нысанда және Мемлекеттік корпорация арқылы көрсетілетін қызметтердің ерекшеліктерін ескере отырып, қойылатын өзге де талаптар
Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты Бірыңғай байланыс орталығы арқылы қашықтықтан қол жеткізу режимінде алу мүмкіндігі бар.
Тіршілік әрекетін шектейтін ағза функцияларының тұрақты бұзушылығы бар, денсаулығы нашар көрсетілетін қызметті алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарын қабылдауды Мемлекеттік корпорация жұмыскері Бірыңғай байланыс орталығы арқылы жүгіну арқылы тұрғылықты жеріне бара отырып, жүргізеді.
Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі анықтамалық қызметтердің байланыс телефондары www. gov. kz мемлекеттік органдардың бірыңғай платформасындағы интернет-ресурста көрсетілген.
Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 1414, 8 800 080 7777.
Ауыл шаруашылығы өнімін
өндіруді басқару жүйелерін
дамытуды субсидиялау
қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы хабарлама

Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан
"О государственных услугах" отдел № ____ филиала Государственной корпорации
"Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация), расположенный
по адресу ________________, отказывает в приеме документов на оказание государственной
услуги "Субсидирование развития систем управления производством сельскохозяйственной
продукции", ввиду представления Вами неполного пакета документов, указанных в перечне
документов, необходимых для оказания государственной услуги, согласно приложению 2,
а именно:
1) _________________________________________;
2) _________________________________________;
Настоящее уведомление составлено в 2 (двух) экземплярах, по одному экземпляру
для каждой стороны
_______________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись сотрудника Государственной корпорации)
Телефон ________________
Получил: ______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись услугополучателя)
"___" _________ 20__ год
Приложение 4
к Правилам
субсидирования развития
систем управления
производством
сельскохозяйственной продукции
Форма
Уведомление о назначении субсидии
Уважаемый (-ая)
_______________________________________________________________________
(услугополучатель)
По Вашему заявлению №________ от "__" _______ 20__ года оказана
государственная услуга "Субсидирование развития систем управления
производством сельскохозяйственной продукции" и на Ваш расчетный счет
№__________ перечислена сумма субсидий в размере _________ тенге счетом
к оплате от "__" ___________ 20__ года.
Приложение 5
к Правилам
субсидирования развития
систем управления
производством
сельскохозяйственной продукции
Форма
Мотивированный отказ в оказании государственной услуги
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 5 Закона Республики Казахстан
"О государственных услугах" услугодатель отказывает в оказании государственной услуги
"Субсидирование развития систем управления производством сельскохозяйственной
продукции" на основании:
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Настоящий отказ составлен в 2 (двух) экземплярах, по одному для каждой стороны.
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись услугодателя)
Приложение 2
к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 июня 2021 года № 185
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабы 2-тармағын басшылыққа ала отырып "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация)
____________________ мекенжайы бойынша орналасқан №_____ филиалының бөлімі Сіздің 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетуге қажетті құжаттар тізбесінде көрсетілген құжаттардың толық топтамасын, атап айтқанда:
1) _________________________________________;
2) _________________________________________;
бермеуіңізге байланысты "Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау" мемлекеттік қызметті көрсетуге құжаттарды қабылдаудан бас тартады.
Осы хабарлама әр тарап үшін бір-бір данадан 2 (екі) данада жасалды.
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
(Мемлекеттік корпорация қызметкерінің аты, әкесінің аты (бар болса), тегі, қолы)
Телефоны ________________
Алдым: ______________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының аты, әкесінің аты (бар болса), тегі, қолы)
20__ жылғы "___" _________
Ауыл шаруашылығы өнімін
өндіруді басқару жүйелерін
дамытуды субсидиялау
қағидаларына
4-қосымша
Нысан
Субсидияны тағайындау туралы хабарлама
Құрметті __________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушы)
Сіздің 20___ жылғы "__" _________ №__________ өтінішіңіз бойынша "Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсетілді және Сіздің №__________ есептік шотыңызға 20___ жылғы "__" __________ төлем шотымен _________ теңге мөлшерінде субсидия сомасы аударылды.
Ауыл шаруашылығы өнімін
өндіруді басқару жүйелерін
дамытуды субсидиялау
қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Мемлекеттік қызмет көрсетуден уәжді бас тарту
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес көрсетілетін қызметті беруші "Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау" мемлекеттік қызметті көрсетуден мынадай
негіздерде: ______________________________________________________________________
_____________________________________________________________________ бас тартады.
Осы бас тарту әр тарап үшін бір-бірден 2 (екі) данада жасалды.
_______________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті берушінің аты, әкесінің аты (бар болса), тегі, қолы)
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2021 жылғы 15 маусымдағы
№ 185 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі

1. Приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 5-2/389 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11345).
2. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 июля 2015 года № 5-2/673 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11938).
3. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 мая 2017 года № 189 "О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 5-2/389 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15212).
4. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 февраля 2018 года № 57 "О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 июля 2015 года № 5-2/673 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 16400).

1. "Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 5-2/389 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11345 болып тіркелген).
2. "Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 5-2/673 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11938 болып тіркелген).
3. "Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 5-2/389 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 2 мамырдағы № 189 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15212 болып тіркелген).
4. "Ауыл шаруашылығы өнімін өндіруді басқару жүйелерін дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 5-2/673 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 1 ақпандағы № 57 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16400 болып тіркелген).