О внесении изменений в некоторые приказы Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан и Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 23 июня 2021 года № 321. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2021 года № 23280.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан и Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, в которые вносятся изменения.
2. Комитету индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
Б. Атамкулов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Утвержден
приказом
Перечень некоторых приказов Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан и Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, в которые вносятся изменения
1. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 28.04.2023 № 308 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 12.04.2023 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу приказом и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 16.05.2023 № 355 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 28.04.2023 № 309 (вводится в действие с 01.10.2023).
5. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 09.06.2023 № 425 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2021 жылғы 23 маусымдағы № 321 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 шiлдеде № 23280 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрі
Б. Атамкулов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 28.04.2023 № 308 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 12.04.2023 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 16.05.2023 № 355 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 28.04.2023 № 309 (01.10.2023 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс) бұйрығымен.
5. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 09.06.2023 № 425 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

6. В приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 8 июня 2020 года № 335 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности по эксплуатации горных и химических производств" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20865):
в Правилах оказании государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности по эксплуатации горных и химических производств", утвержденных указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. "Выдача разрешения на переработку продукции вне территории Республики Казахстан" является государственной услугой (далее - государственная услуга) и оказывается Комитетом индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее - услугодатель).";
приложения 1 и 2 изложить в редакции согласно приложениям 10 и 11 к настоящему перечню.
7. В приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 26 июня 2020 года № 374 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача лицензии на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20907):
в Правилах оказании государственной услуги "Выдача лицензии на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров", утвержденных указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. "Выдача лицензии на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров" является государственной услугой (далее - государственная услуга) и оказывается Комитетом индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее - услугодатель).";
приложения 1 и 2 изложить в редакции согласно приложениям 12 и 13 к настоящему перечню.
8. В приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 8 июля 2020 года № 392 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности по производству, переработке, приобретению, хранению, реализации, использованию, уничтожению ядов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20949):
в Правилах оказании государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности по производству, переработке, приобретению, хранению, реализации, использованию, уничтожению ядов", утвержденных указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:

6. "Тау-кен және химия өндірістерін пайдалану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 8 маусымдағы № 335 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20865 болып тіркелген):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Тау-кен және химия өндірістерін пайдалану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. "Өнімді Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерде қайта өңдеуге рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) болып табылады және оны Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.";
1 және 2-қосымшалар осы тізбеге 10 және 11-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
7. "Тауарлардың жекелеген түрлерінің импортына және (немесе) экспортына лицензия беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 26 маусымдағы № 374 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20907 болып тіркелген):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Тауарлардың жекелеген түрлерінің импортына және (немесе) экспортына лицензия беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. "Тауарлардың жекелеген түрлерінің импортына және (немесе) экспортына лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) болып табылады және оны Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.";
1 және 2-қосымшалар осы тізбеге 12 және 13-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
8. "Уларды өндіру, қайта өңдеу, сатып алу, сақтау, өткізу, пайдалану, жою жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 8 шілдедегі № 392 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20949 болып тіркелген):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Уларды өндіру, қайта өңдеу, сатып алу, сақтау, өткізу, пайдалану, жою жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"3. "Выдача лицензии на осуществление деятельности по производству, переработке, приобретению, хранению, реализации, использованию, уничтожению ядов" является государственной услугой (далее - государственная услуга) и оказывается Комитетом индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее - услугодатель).";
приложения 1 и 2 изложить в редакции согласно приложениям 14 и 15 к настоящему перечню.
9. В приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 10 июля 2020 года № 394 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача заключения об отнесении товаров, технологий, работ, услуг, информации к продукции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20980):
в Правилах оказании государственной услуги "Выдача заключения об отнесении товаров, технологий, работ, услуг, информации к продукции", утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. "Выдача заключения об отнесении товаров, технологий, работ, услуг, информации к продукции" является государственной услугой (далее - государственная услуга) и оказывается Комитетом индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее - услугодатель) согласно настоящим Правилам.";
приложения 1, 2 и 3 изложить в редакции согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему перечню.
Приложение 1
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 28.04.2023 № 308 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 28.04.2023 № 308 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения

"3. "Уларды өндіру, өңдеу, сатып алу, сақтау, өткізу, пайдалану, жою жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) болып табылады және оны Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.";
1 және 2-қосымшалар осы тізбеге 14 және 15-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
9. "Тауарларды, технологияларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді, ақпаратты өнімге жатқызу туралы қорытынды беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 10 шілдедегі № 394 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20980 болып тіркелген):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Тауарларды, технологияларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді, ақпаратты өнімге жатқызу туралы қорытынды беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жызалсын:
"2. "Тауарларды, технологияларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді, ақпаратты өнімге жатқызу туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) болып табылады және осы Қағидаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.";
1, 2 және 3-қосымшалар осы тізбеге 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің және
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 28.04.2023 № 308 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің және
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 28.04.2023 № 308 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің және
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
3-қосымша

Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 12.04.2023 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 12.04.2023 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 16.05.2023 № 355 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 6 утратило силу приказом и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 16.05.2023 № 355 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 7
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Утверждены
приказом Министра по
и инвестициям развитию
Республики Казахстан
от 28 мая 2015 года № 632
Об утверждении Правил оформления гарантийных обязательств (сертификатов конечных пользователей)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила оформления гарантийных обязательств (сертификатов конечных пользователей) (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 12 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" и подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" (далее - Закон) и определяют порядок оформления гарантийных обязательств (сертификатов конечных пользователей).
2. "Выдача гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя)" является государственной услугой (далее - государственная услуга) и оказывается Комитетом индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее - услугодатель) согласно настоящим Правилам.

Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 12.04.2023 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің және
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшаның күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 12.04.2023 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің және
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
5-қосымша
Ескерту. 5-қосымшаның күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 16.05.2023 № 355 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің және
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
6-қосымша
Ескерту. 6-қосымшаның күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 16.05.2023 № 355 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің және
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2015 жылғы 28 сәуірдегі
№ 632 бұйрығымен
бекітілген
Кепілдік міндеттемелерді (түпкілікті пайдаланушылар сертификаттарын) ресімдеу қағидаларын бекіту туралы
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Кепілдік міндеттемелерді (түпкілікті пайдаланушылар сертификаттарын) ресімдеу қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі - Заң) 10-бабы 1) тармақшасына сәйкес әзірленген және кепілдік міндеттемелерін ресімдеу тәртібін айқындайды (түпкілікті пайдаланушылар сертификаттарын).
2. "Кепілдік міндеттемені (түпкілікті пайдаланушының сертификаты) беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) болып табылады және осы Қағидаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.

3. Гарантийное обязательство (сертификат конечного пользователя) выдается в случае, если в соответствии с требованиями экспортера необходимо предоставление обязательств потребителя по использованию импортируемой в Республику Казахстан продукции в заявленных целях.
4. Гарантийное обязательство (сертификат конечного пользователя) оформляется на одну сделку независимо от количества и номенклатуры продукции, включенной во внешнеторговый договор (контракт).
5. Внесение изменений в гарантийное обязательство (сертификат конечного пользователя) не допускается.
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
6. Для получения государственной услуги физические и юридические лица (далее - услугополучатели) подают услугодателю через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее - портал) документы в соответствии со Стандартом государственной услуги согласно приложению 1 к настоящим Правилам (далее - Стандарт государственной услуги).
Перечень основных требований к оказанию государственной услуги, включающий характеристику процесса, форму, содержание и результат оказания, а также иные сведения с учетом особенностей оказания государственной услуги изложены в Стандарте государственной услуги.
При подаче услугополучателем всех необходимых документов посредством портала - в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги с указанием даты получения результата государственной услуги.
Общий срок рассмотрения документов и выдачи результата государственной услуги составляет в течение 7 (семи) рабочих дней.
7. Работник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, поступивших через портал, в день их поступления и направляет руководителю услугодателя, которым назначается исполнитель.
В случае обращения услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, регистрация заявления осуществляется следующим рабочим днем.
8. Исполнитель в течение 2 (двух) рабочих дней проверяет полноту представленных документов и, в случае установления неполноты представленных документов, готовит мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении документов по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам (далее - мотивированный отказ), который направляется в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) руководителя услугодателя либо лица его замещающего, в личный кабинет услугополучателя на портале.
Сведения о документе, удостоверяющем личность, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, индивидуального предпринимателя, услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".

3. Кепілдік міндеттеме (түпкілікті пайдаланушының сертификаты) егер экспорттаушының талаптарына сәйкес тұтынушының Қазақстан Республикасына импортталған өнімді мәлімделген мақсаттарда пайдалану жөніндегі міндеттемелерін ұсыну қажет болған жағдайда беріледі.
4. Кепілдік міндеттеме (түпкілікті пайдаланушының сертификаты) сыртқы сауда шартына (келісімшартына) енгізілген өнімнің саны мен номенклатурасына қарамастан бір мәмілеге ресімделеді.
5. Кепілдік міндеттемеге өзгерістер енгізуге жол берілмейді (түпкілікті пайдаланушының сертификаты).
2-тарау. Мемлекеттік қызметтер көрсету тәртібі
6. Мемлекеттік қызметтерді алу үшін жеке және заңды тұлғалар (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушылар) көрсетілетін қызметті берушіге www.egov.kz "электрондық үкіметтің" веб-порталы (бұдан әрі - портал) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты) сәйкес құжаттарды ұсынады.
Мемлекеттік қызметтерді көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесі, оның ішінде процестің сипаттамалары, ұсыну нысаны, мазмұны және нәтижесі, сондай-ақ мемлекеттік қызметтерді көрсету ерекшеліктерін ескере отырып, өзге де мәліметтер Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында жазылған.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды портал арқылы тапсырған кезде - көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік көрсетиілетін қызметтің нәтижесін алу күнін көрсете отырып, мемлекеттік қызмет көрсету үшін сұрау салудың қабылданғаны туралы мәртебе көрсетіледі.
Құжаттарды қараудың және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін берудің жалпы мерзімі 7 (жеті) жұмыс күнін құрайды.
7. Көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері портал арқылы келіп түскен құжаттарды оларды қабылдаған күні қабылдайды және тіркейді және орындаушыны тағайындайтын көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді.
Егер көрсетілетін қызметті алушы жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндері жүгінген болса, өтінішті тіркеу келесі жұмыс күні жүзеге асырылады.
8. Жауапты орындаушы 2 (екі) жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді және егер ұсынылған құжаттардың толық емес екендігі анықталған жағдайда, осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құжаттарды одан әрі қараудан дәлелді бас тарту дайындайды, ол көрсетілетін қызметті беруші басшысының немесе оны алмастыратын адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі - ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат нысанына порталдағы көрсетілетін қызметті алушының жеке кабинетінде жіберіледі.
Жеке басты куәландыратын құжат туралы, заңды тұлғаны, дара кәсіпкерді, мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы мәліметті көрсетілетін қызметті берушіні тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкіметтің" шлюзі арқылы алады.

9. В случае представления услугополучателем полного пакета документов исполнитель в течение 4 (четырех) рабочих дней с момента проверки полноты представленных документов проверяет представленные документы на соответствие услугополучателя и (или) представленных документов и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям настоящих Правил, по итогам 1 (одного) рабочего дня оформляет результат оказания государственной услуги - гарантийное обязательство (сертификат конечного пользователя), по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам, либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги.
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан, изложены в пункте 9 Стандарта государственной услуги.
При обращении через портал результат оказания государственной услуги направляется и хранится в личном кабинете услугополучателя в форме электронного документа, подписанного ЭЦП руководителя услугодателя, либо лица его замещающего.
10. При изменении условий внешнеторгового договора (контракта), отражаемых в гарантийном обязательстве (сертификате конечного пользователя), данное гарантийное обязательство подлежит переоформлению.
Порядок переоформления документов проводится аналогично с порядком выдачи гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя).
11. Услугодатель в соответствии с подпунктом 11) пункта 2 статьи 5 Закона обеспечивает внесение данных о стадии оказания государственной услуги в информационную систему мониторинга оказания государственных услуг в порядке, установленном уполномоченным органом в сфере информатизации.
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг
12. Жалоба на решение, действий (бездействия) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг может быть подана на имя руководителя услугодателя, уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сфере экспортного контроля (далее – уполномоченный орган), в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
13. Жалоба услугополучателя в соответствии с пунктом 2 статьи 25 Закона подлежит рассмотрению:
услугодателем непосредственно оказывающих государственные услуги в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня ее регистрации;
уполномоченным органом по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг - в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней со дня ее регистрации.

9. Көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық топтамасын ұсынған жағдайда, орындаушы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексерген күннен бастап 4 (төрт) жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттарды көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) осы Қағидалардың талаптарына мемлекеттік қызметтерді көрсету үшін қажетті ұсынылған құжаттар мен мәліметтердің сәйкестігіне тексереді, 1 (бір) жұмыс күнінің қорытындысы бойынша мемлекеттік қызметтерді көрсетудің нәтижесін - кепілдік міндеттемесін (түпкілікті пайдаланушының сертификаты) осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тартуды ресімдейді..
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін негіздер Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында жазылған.
Портал арқылы жүгінген кезінде мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының жеке кабинетінде көрсетілетін қызметті беруші басшысының немесе оны алмастыратын тұлғаның ЭЦҚ-мен қол қойылған электрондық құжат түрінде жіберіледі және сақталады.
10. Егер сыртқы сауда келісімінің (келісімшартының) шарттары өзгертілсе, кепілдемеде (түпкілікті пайдаланушының сертификаты) көрініс тапса, онда бұл кепілдік жаңартылуы керек.
Құжаттарды қайта ресімдеу тәртібі кепілдік міндеттемесін беру тәртібіне (түпкілікті пайдаланушының сертификаты) ұқсас жүргізіледі.
11. Көрсетілетін қызметті беруші Заңның 5-бабы 2-тармағының 11) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету сатысы туралы деректердің ақпараттандыру саласындағы уәкілетті орган белгілеген тәртіпте мемлекеттік қызметтер көрсету мониторингінің ақпараттық жүйесіне енгізілуін қамтамасыз етеді.
3-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
12. Көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі шешіміне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым көрсетілетін қызметті беруші басшысының, экспорттық бақылау саласындағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органның, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның (бұдан әрі - уәкілетті орган) атына берілуі мүмкін.
13. Заңның 25-бабының 2-тармағына сәйкес көрсетілетін қызметті алушының шағымы:
тіркелген күнінен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметтерді тікелей көрсететін көрсетілетін қызметті беруші;
мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті орган - тіркелген күнінен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде қарауға жатады.

14. Срок рассмотрения жалобы услугодателем, уполномоченным органом, уполномоченным органом по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг в соответствии с пунктом 4 статьи 25 Закона продлевается не более чем на 10 (десять) рабочих дней в случаях необходимости:
1) проведения дополнительного изучения или проверки по жалобе либо проверки с выездом на место;
2) получения дополнительной информации.
В случае продления срока рассмотрения жалобы должностное лицо, наделенное полномочиями по рассмотрению жалоб, в течение 3 (трех) рабочих дней с момента продления срока рассмотрения жалобы сообщает в письменной форме (при подаче жалобы на бумажном носителе) или электронной форме (при подаче жалобы в электронном виде) заявителю, подавшему жалобу, о продлении срока рассмотрения жалобы с указанием причин продления.
15. В случаях несогласия с результатами оказания государственной услуги услугополучатель обращается в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Приложение 1
к Правилам оформления
гарантийных обязательств
(сертификатов конечных пользователей)
Стандарт государственной услуги "Выдача гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя)"
1
Наименование услугодателя
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
2
Способы предоставления государственной услуги
Веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, (далее - портал).
3
Срок оказания государственной услуги
В течение 7 (семи) рабочих дней.
4
Форма оказания государственной услуги
Электронная (полностью автоматизированная).
5
Результат оказания государственной услуги
Гарантийное обязательство (сертификат конечного пользователя), либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги.
Форма представления результата оказания государственной услуги: электронная.
6
Размер оплаты, взимаемой с заявителя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Бесплатно.
7
График работы
1) услугодатели - с понедельника по пятницу, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан (далее - Кодекс) с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов;
2) портал - круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно Кодексу, прием заявлений осуществляется следующим рабочим днем).
8
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги

14. Заңның 25-бабының 4-тармағына сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің, уәкілетті органның, мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның шағымды қарау мерзімі мыналар қажет болған жағдайда 10 (он) жұмыс күнінен аспайтын мерзімге ұзартылады:
1) шағымды қосымша зерттеуді немесе тексеруді немесе сол жерге барумен тексеруді жүргізу;
2) қосымша ақпарат алу.
Шағымды қарау мерзімі ұзартылған жағдайда шағымдарды қарау мерзімі ұзартылған күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде шағымдарды қарауға өкілетті лауазымды адам жазбаша түрде (шағым қағаз түрінде берілген кезде) немесе электрондық түрде (электрондық түрде шағым беру кезінде).шағым берген өтініш берушіге шағымның қаралу мерзімін ұзарту себептерін көрсете отырып, шағымның қаралу мерзімін ұзарту туралы хабарлайды
15. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерімен келіспеген жағдайларда көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінеді.
Кепілдік міндеттемелерді
(түпкілікті пайдаланушылар
сертификаттарын) ресімдеу
қағидаларына
1-қосымша
"Кепілдік міндеттемесін беру (түпкілікті пайдаланушының сертификаты)" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті.
2
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді ұсыну әдістері
www.egov.kz "электрондық үкіметтің" веб-порталы (бұдан әрі - портал).
3
Мемлекеттік қызметтерді көрсету мерзімі
7 (жеті) жұмыс күні ішінде.
4
Мемлекеттік қызметтерді көрсету нысаны
Электрондық (толық автоматтандырылған).
5
Мемлекеттік қызметтерді көрсету нәтижесі
Кепілдік міндеттемесі (түпкілікті пайдаланушының сертификаты), немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден дәлелді бас тарту.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық түрде.
6
Мемлекеттік қызмет көрсеткені үшін өтініш берушіден алынатын төлем мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда оны алу әдістері
Тегін.
7
Жұмыс кестесі
1) көрсетілетін қызметті берушілер - Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне (бұдан әрі - Кодекс) сәйкес, демалыс және мереке күндерін қоспағанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін - дүйсенбіден жұмаға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін;
2) портал - жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін өтініш берген кезде, Кодекске сәйкес демалыс және мереке күндері өтініштер келесі жұмыс күні қабылданады).
8
Мемлекеттік қызметтер көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі

1) заявление, удостоверенное электронно-цифровой подписью (далее - ЭЦП) услугополучателя, по форме согласно приложению 1 к настоящему Стандарту государственной услуги "Выдача гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя)" (далее - Стандарт);
2) электронная копия гарантийного обязательства импортера (конечного пользователя), удостоверенное ЭЦП услугополучателя и конечного пользователя, по форме согласно приложению 2 к настоящему Стандарту;
3) электронная копия внешнеторгового договора (контракта) купли-продажи или иной документ отчуждения между участниками сделки, предусматривающие описание продукции;
4) электронная копия договора (контракта) купли-продажи или иной документ отчуждения между импортером и конечным пользователем, если в качестве услугополучателя выступает посредник.
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законами Республики Казахстан
1) установление недостоверности документов, представленных заявителем для получения гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя), и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие заявителя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для выдачи гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя), требованиям, установленными настоящими Правилами;
3) в отношении заявителя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя);
4) в отношении заявителя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого заявитель лишен специального права, связанного с получением гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя).
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме
Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан – www.gov.kz/memleket/entities/miid, раздел "Государственные услуги";
2) интернет-ресурсе услугодателя – www.gov.kz/memleket/entities/comprom, раздел "Государственные услуги";

1) осы "Кепілдік міндеттемесін (түпкілікті пайдаланушының сертификаты) беру" (бұдан әрі - Стандарт) мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі - ЭЦҚ) куәландырылған өтініш;
2) осы Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының және түпкілікті пайдаланушының ЭЦҚ-мен куәландырылған импорттаушының (түпкілікті пайдаланушының) кепілдік міндеттемесінің электрондық көшірмесі;
3) сатып алу-сатудың сыртқы сауда шартының электрондық көшірмесі (келісімшарты) немесе өнімдердің сипаттамасын көздейтін мәміле қатысушылары арасында өзге де иеліктен шығару құжаты;
4) сату-сатып алу шартының (келісімшартының) электрондық көшірмесі немесе егер делдал көрсетілетін қызметті алушы ретінде әрекет етсе, алушы импорттаушы мен түпкілікті пайдаланушы арасында өзге де иеліктен шығару құжаты.
9
Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негіздері
1) өтініш беруші кепілдік міндеттемесін (түпкілікті пайдаланушының сертификатын) алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) онда қамтылған деректердің (мәліметтердің) анық еместігін анықтау;
2) өтініш берушінің және (немесе) кепілдік міндеттемесін (түпкілікті пайдаланушының сертификаты) беру үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректер мен мәліметтердің осы Қағидаларда белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі;
3) өтініш берушіге қатысты кепілдік міндеттемесін (түпкілікті пайдаланушының сертификаты) алуды талап ететін қызметке немесе қызметтің жекелеген түрлеріне тыйым салатын заңды күшіне енген сот шешімі (үкімі) болса;
4) өтініш берушіге қатысты соттың заңды күшіне енген шешімі болып табылады, оның негізінде өтініш беруші кепілдік міндеттемесін (түпкілікті пайдаланушының сертификатын) алуға байланысты арнайы құқығынан айырылады.
10
Мемлекеттік қызметті көрсетудің, оның ішінде электрондық нысанда көрсетудің ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар
Көрсетілетін қызмсетті алушының ЭЦҚ-сы болған жағдайда мемлекеттік көрсетілетін қызметті портал арқылы электронды түрде алуға мүмкіндігі бар.
Мемлекеттік қызметтерді көрсету орындарының мекенжайы мыналарда орналастырылған:
1) Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсы - www.gov.kz/memleket/entities/miid, "Мемлекеттік қызметтер" бөлімінде;
2) көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсы - www.gov.kz/memleket/entities/comprom, "Мемлекеттік қызметтер" бөлімінде;

3) портале www.egov.kz.
Телефон Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8-800-080-7777.
Приложение 1
к Стандарту государственной
услуги "Выдача гарантийного
обязательства (сертификата
Конечного пользователя)"
Форма
В _________________________________________________________
(полное наименование услугодателя)
от ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
физического лица, индивидуальный идентификационный номер, № свидетельства государственной регистрации заявителя в качестве индивидуального предпринимателя – для индивидуального предпринимателя; полное наименование юридического лица заявителя, бизнес‒идентификационный номер, № свидетельства или справки государственной регистрации юридического лица заявителя – для юридического лица)
Адрес _____________________________________________________ почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания, телефон)
Заявление на получение гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя)
Прошу выдать гарантийное обязательство (сертификат конечного пользователя).
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
услугополучатель дает согласие на использование сведений составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах;
в отношении услугополучателя не имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о приостановлении или запрещении деятельности или отдельных видов деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными.
Заявитель _________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения "___" _________ 20 __ года.
Приложение 2
к Стандарту государственной
услуги "Выдача гарантийного
обязательства (сертификата
конечного пользователя)"
форма
Гарантийное обязательство импортера (конечного пользователя)
1. Импортер (страна, адрес и телефон) БИН (ИИН)
2. Конечный пользователь (страна, адрес и телефон) БИН (ИИН)
3. Экспортер (страна и адрес)
4. Место установки и (или) использования продукции
5. Цель конечного использования продукции
6. Наименование и описание продукции

3) www.egov.kz порталында.
Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша бірыңғай байланыс орталығының телефон нөмірі: 1414, 8-800-080-7777.
"Кепілдік міндеттемені
(түпкілікті пайдаланушының
сертификатын) беру мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
_______________________________________________________________
(толық көрсетілетін қызметті берушінің атауы)
_______________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
жеке тұлғаның, жеке сәйкестендіру нөмірі, дара кәсіпкер ретінде ретінде өтініш берушіні мемлекеттік тіркеу куәлігінің № – дара кәсіпкер үшін; заңды тұлғаның толық атауы, өтініш берушінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі, өтініш беруші заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу куәлігінің немесе анықтаманың № – заңды тұлға үшін )
Мекенжайы ____________________________________________________
пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат нөмірі, телефоны)
Кепілдік міндеттемені алуға өтініш (түпкілікті пайдаланушының сертификатын)
Кепілдік міндеттемені (түпкілікті пайдаланушының сертификаты) беруіңізді сұраймын.
Қоса беріледі _ _ _ _ _ _ _ парақ.
Осымен:
көрсетілетін қызметті алушы ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға жазбаша келісімін алады;
көрсетілетін қызмет алушыға қатысты, қызметті немесе қызметтің жекелеген түрлерін тоқтата тұру немесе оған тыйым салу туралы сот шешімі (үкімі) заңды күшіне енген жоқ;
барлық қоса беріліп отырған құжаттар шындыққа сәйкес келеді және жарамды болып табылады.
Өтініш беруші __________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Толтыру мерзімі 20 __ жылғы "___" _________
"Кепілдік міндеттемені
(түпкілікті пайдаланушының
сертификатын) беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына 2-қосымша
нысаны
Импорттаушының (түпкілікті пайдаланушының) кепілдік міндеттемесі
1. Импорттаушы (елі, мекенжайы және телефоны) БСН (ЖСН)
2. Түпкілікті пайдаланушы (елі, мекенжайы және телефоны) БСН (ЖСН)
3. Экспорттаушы (елі және мекенжайы)
4. Өнімді орнату және (немесе) пайдалану орны
5. Өнімді орнату және (немесе) пайдалану орны
6. Өнімнің атауы және сипаттамасы

7. Десятизначный код единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
8. Код по контрольным спискам
9. Номер, дата внешнеторгового договора (контракта) или иного документа отчуждения
10. Единица измерения
11. Количество
12. Импортер (конечный пользователь) обязуется импортировать продукцию, указанную в пункте 6, в Республику Казахстан. Импортер (конечный пользователь) обязуется использовать продукцию, указанную в пункте 6, в целях, указанных в пункте 5, не передавать ее другому юридическому или физическому лицу на территории Республику Казахстан и не реэкспортировать без разрешения уполномоченного государственного органа Республики Казахстан по экспортному контролю и согласия уполномоченного органа по экспортному контролю страны экспортера

7. Бірыңғай тауар номенклатурасының он таңбалы коды
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметі
8. Бақылау парақтарына арналған код
9. Сыртқы сауда келісімінің (келісімшартының) немесе өзге де иеліктен шығару құжатының нөмірі, күні
10. Өлшем бірлігі
11. Саны
12. Импорттаушы (түпкілікті пайдаланушы) 6-тармақта көрсетілген өнімді Қазақстан Республикасына импорттауға міндеттенеді. Импорттаушы (түпкілікті пайдаланушы) 6-тармақта көрсетілген өнімді 5-тармақта көрсетілген мақсаттарда пайдалануға, оны Қазақстан Республикасының аумағындағы басқа заңды немесе жеке тұлғаға бермеуге және оны Қазақстан Республикасының экспорттық бақылау жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органының рұқсатынсыз және экспорттаушы елдің экспорттық бақылау жөніндегі уәкілетті органының келісімінсыз қайта экспорттамауға міндеттенеді.

13. Импортер
Ф.И.О (при его наличии)
Должность
Дата
14. Конечный пользователь
Ф.И.О (при его наличии)
Должность
Дата
Приложение к гарантийному обязательству импортера (конечного пользователя)
№ п/п
Наименование и описание продукции
Десятизначный код единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Код по контрольным спискам
Количество
Единица измерения
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
4.
5.
Всего листов
Лист №
Импортер
Ф.И.О (при его наличии)
Должность
Дата
Конечный пользователь
Ф.И.О (при его наличии)
Должность
Дата
Приложение 2
к Правилам оформления
гарантийных обязательств
(сертификатов конечных пользователей)
форма
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Нұр-Сұлтан қ.
г. Нур-Султан
Номер: [Номер документа]
Дата выдачи:
[Дата выдачи] год
[Наименование организации, юридический адрес, БИН/ИИН]
МОТИВИРОВАННЫЙ ОТКАЗ
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, рассмотрев Ваше заявление от [Дата] года № [Номер входящего документа], сообщает следующее.
[Обоснование отказа]
[Должность подписывающего]
[Ф.И.О. (при его наличии) подписывающего]
Приложение 3
к Правилам оформления
гарантийных обязательств
(сертификатов конечных пользователей)
форма
Гарантийное обязательство (сертификат конечного пользователя)
СЕРТИФИКАТ №
1. Импортер (страна, адрес и телефон) БИН (ИИН)

13. Импорттаушы
Аты-жөні (болған жағдайда)
Лауазымы
күні
14. Түпкілікті пайдаланушы
Аты-жөні (болған жағдайда)
Лауазымы
күні
Импорттаушының кепілдік міндеттемесіне қосымша (түпкілікті пайдаланушы)
P/с №
Өнімнің атауы және сипаттамасы
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының он таңбалы коды
Бақылау тізімінің коды
Саны
Өлшем бірлігі
1
2
3
4
5
6
1.
2
3.
4.
5.
Барлығы парақ
№ парақ
Импорттаушы
Аты-жөні (болған жағдайда)
Лауазымы
күні
Түпкілікті пайдаланушы
Аты-жөні (болған жағдайда)
Лауазымы
күні
Кепілдік міндеттемелерді
(түпкілікті пайдаланушылар
сертификаттарын) ресімдеу
қағидаларына 2-қосымша
нысаны
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ.
Нөмір: [Құжат нөмірі]
Берілген күні:
[Шығарылған күні] жылы
[Ұйымның атауы, заңды мекенжайы, БСН / ЖСН]
Дәлелді бас тарту
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті Сіздің жылдың [Күнінен] бастап № [Кіріс құжатының нөмірі] өтінішіңізді қарап, мынаны хабарлайды.
[Бас тарту негіздемесі]
[Қол қоюшының лауазымы]
[Қол қоюшының аты-жөні (болған жағдайда)]
Кепілдік міндеттемелерді
(түпкілікті пайдаланушылар
сертификаттарын) ресімдеу
қағидаларына
3-қосымша
Нысаны
Кепілдік міндеттемесі (түпкілікті пайдаланушының сертификаты)
№ СЕРТИФИКАТ
1. Импорттаушы (елі, мекенжайы және телефоны) БСН (ЖСН)

2. Конечный пользователь (страна, адрес и телефон) БИН (ИИН)
3. Экспортер (страна, адрес)
4. Наименование и описание продукции
5. Десятизначный код единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
6. Единица измерения
7. Количество
8. Код по контрольным спискам
9.Номер, дата внешнеторгового договора (контракта) или иного документа отчуждения
10. Настоящим подтверждается, что продукция, указанная в пункте 4, будет использоваться только для нужд страны и не будет реэкспортироваться, и передаваться без разрешения уполномоченного государственного органа страны-экспортера.
Настоящий документ должен быть представлен в уполномоченный государственный орган страны-экспортера в течение шести месяцев с даты его подписания.

2. Түпкілікті пайдаланушы (елі, мекенжайы және телефоны) БСН (ЖСН)
3. Экспорттаушы (ел, мекен-жайы)
4. Өнімнің атауы және сипаттамасы
5. Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасының он таңбалы коды
6. Өлшем бірлігі
7. Саны
8. Бақылау парақтарына арналған код
9. Сыртқы сауда шартының (келісімшартының) немесе өзге де иеліктен шығару құжатының нөмірі, күні
10. Осымен 4-тармақта көрсетілген өнімдер тек елдің қажеттіліктері үшін пайдаланылатындығы және экспорттаушы елдің уәкілетті мемлекеттік органының рұқсатынсыз кері экспортталмайтын және тасымалданбайтындығы расталады.
Бұл құжат экспорттаушы елдің уәкілетті мемлекеттік органына қол қойылған күннен бастап алты ай ішінде ұсынылуы тиіс.

11. Уполномоченный орган Республики Казахстан по экспортному контролю
Ф.И.О. (при его наличии)
Должность
Дата
Приложение к гарантийному обязательству (сертификату конечного пользователя)
№ п/п
Наименование и описание продукции
Десятизначный код единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Код по контрольным спискам
Количество
Единица измерения
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
4.
5.
Всего листов
Лист №
Уполномоченный орган Республики Казахстан по экспортному контролю
Ф.И.О. (при его наличии)
Должность
Дата
Приложение 8
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 8 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 09.06.2023 № 425 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 9
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 9 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 09.06.2023 № 425 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 10
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Приложение 1
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии на
осуществление деятельности
по эксплуатации горных и
химических производств"
Стандарт государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности по эксплуатации горных и химических производств"
1
Наименование услугодателя
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее - услугодатель)
2
Способы предоставления государственной услуги
Веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее - портал)
3
Срок оказания государственной услуги
При выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии - в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней;
при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии - в течение 3 (трех) рабочих дней;
при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии в случае реорганизации услугополучателя в форме выделения или разделения - в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней
4
Форма оказания государственной услуги
Электронная (полностью автоматизированная)
5
Результат оказания государственной услуги
Лицензия и (или) приложение к лицензии, либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги
6
Размер оплаты, взимаемой с заявителя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан

11. Қазақстан Республикасының экспорттық бақылау жөніндегі уәкілетті органы
Аты-жөні. (болған жағдайда)
Лауазымы
күні
Кепілдік міндеттемесіне қосымша (түпкілікті пайдаланушының сертификаты)
P/ с №
Өнімнің атауы және сипаттамасы
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасының он таңбалы коды
Бақылау тізімінің коды
Саны
Өлшем бірлігі
1
2
3
4
5
6
1
2
3.
4.
5
Барлығы парақ
Парақтың №
Қазақстан Республикасының экспорттық бақылау жөніндегі уәкілетті органы Аты-жөні (болған жағдайда)
күні
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің және
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
8-қосымша
Экспорттық бақылауға жататын
өнімнің экспортын және
импортын лицензиялау
қағидарларына 1-қосымша
"Экспорттық бақылауға жататын өнімнің экспорты мен импортына лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші)
2
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну тәсілдері
www.egov.kz "электрондық үкіметтің веб-порталы арқылы
3
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі
лицензияны беру кезінде - импорттаушы елдің түпкілікті пайдаланушысы сертификатының түпнұсқалығын тексеруді растауды алу қажет болған жағдайды қоспағанда, 30 (отыз) жұмыс күнінен кешіктірмей. Мұндай жағдайда лицензия осындай растауды алғаннан кейін беріледі;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде - 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей;
көрсетілетін қызметті алушы бөлініп шығу немесе бөліну нысанында қайта ұйымдастырылған жағдайда лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде - 30 (отыз) жұмыс күнінен кешіктірмей.
4
Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны
электрондық (толық автоматтандырылған)
5
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Экспорттық бақылауға жататын өнімнің экспорты мен импортына лицензия, қайта ресімделген лицензия немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тарту.
6
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде өтініш берушіден алынатын төлем мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда оны алу тәсілдері

электронная копия документов, подтверждающих соответствие услугополучателя квалификационным требованиям, утвержденным приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 23 января 2015 года № 45 "Об утверждении квалификационных требований для осуществления деятельности в сфере промышленности и перечня документов, подтверждающих соответствие им" (далее – квалификационные требования).
2. Для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии:
заявление в электронном виде, удостоверенное ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 2 к настоящему Стандарту;
электронная копия документа, подтверждающего уплату лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, за исключением случаев оплаты через ПШЭП (не требуется при получении приложения к лицензии);
электронная копия документов, содержащих информацию об изменениях, послуживших основанием для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением документов, информация из которых содержится в государственных информационных системах;
3. Для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии в случае реорганизации услугополучателя в форме выделения или разделения:
заявление в электронном виде, удостоверенное ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 2 к настоящему Стандарту;
электронная копия документа, подтверждающего уплату лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, за исключением случаев оплаты через ПШЭП (не требуется при получении приложения к лицензии);
электронная копия документов, содержащих информацию об изменениях, послуживших основанием для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением документов, информация из которых содержится в государственных информационных системах;
электронная копия документов, подтверждающих соответствие услугополучателя квалификационным требованиям.
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законами Республики Казахстан
1. При выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии 1) занятие видом деятельности запрещено законами Республики Казахстан для данной категории физических или юридических лиц;
2) не внесен лицензионный сбор;
3) заявитель не соответствует квалификационным требованиям;
4) лицензиаром получен ответ от соответствующего согласующего государственного органа о несоответствии заявителя предъявляемым при лицензировании требованиям;
5) в отношении заявителя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о приостановлении или запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, подлежащих лицензированию;

көрсетілетін қызметті алушының "Өнеркәсіп саласындағы қызметті жүзеге асыру үшін койылатын біліктілік талаптарын және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 45 бұйрығымен бекітілген біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын электрондық құжаттар;
2. Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін:
осы Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық түрдегі өтініш;
ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда, жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алымның төленгенiн растайтын электрондық құжаттың көшiрмесiн (лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде талап етілмейді);
мемлекеттік ақпараттық жүйелерде ақпараты бар құжаттарды қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін негіз болған өзгерістер туралы ақпаратты қамтитын құжаттардың электрондық көшірмесі;
3. көрсетілетін қызметті алушы бөлініп шығу немесе бөліну нысанында қайта ұйымдастырылған жағдайда лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін:
осы Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық түрдегі өтініш;
ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда, жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алымның төленгенiн растайтын электрондық құжаттың көшiрмесiн (лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде талап етілмейді);
алынатын ақпараты мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қамтылған құжаттарды қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін негіз болған өзгерістер туралы ақпарат қамтылған электрондық құжаттардың көшірмесін;
көрсетілетін қызметті алушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын электрондық құжаттардың көшірмесі.
9
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер
1. Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу кезінде:
1) Қазақстан Республикасының заңдарында жеке немесе заңды тұлғалардың осы санаты үшін қызмет түрімен айналысуға тыйым салынған;
2) лицензиялық алым енгізілмеген;
3) өтініш беруші (көрсетілетін қызметті алушы) біліктілік талаптарына сәйкес келмеген;
4) лицензиар тиісті келісуші мемлекеттік органнан өтініш берушінің лицензиялау кезінде қойылатын талаптарға сәйкес келмейтіні туралы жауап алған;
5) өтініш берушіге қатысты лицензиялауға жататын қызметті немесе жекелеген қызмет түрлерін тоқтата тұру немесе оларға тыйым салу туралы заңды күшіне енген сот шешімі (үкімі) болған;

6) судом на основании представления судебного исполнителя временно запрещено выдавать заявителю-должнику лицензию;
7) установлена недостоверность документов, представленных заявителем для получения лицензии, и (или) данных (сведений), содержащихся в них.
2. При переоформлении и (или) приложения к лицензии:
1) занятие видом деятельности запрещено законами Республики Казахстан для данной категории физических или юридических лиц;
2) не внесен лицензионный сбор;
3) лицензиаром получен ответ от соответствующего согласующего государственного органа о несоответствии заявителя предъявляемым при лицензировании требованиям;
4) в отношении заявителя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о приостановлении или запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, подлежащих лицензированию;
5) судом на основании представления судебного исполнителя временно запрещено выдавать заявителю-должнику лицензию;
6) установлена недостоверность документов, представленных заявителем для получения лицензии, и (или) данных (сведений), содержащихся в них.
7) в случае непредставления или ненадлежащего оформления документов, указанных в пункте 2 строки 8 настоящего Стандарта.
3. В случае реорганизации юридического лица-лицензиата в формах выделения и разделения:
1) непредставление или ненадлежащее оформление документов, необходимых для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии;
2) несоответствие заявителя квалификационным требованиям;
3) если ранее лицензия и (или) приложение к лицензии были переоформлены на другое юридическое лицо из числа вновь возникших в результате разделения юридических лиц-лицензиатов.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсах:
1) Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан – www.miid.gov.kz, раздел "Государственные услуги";
2) услугодателя – www.comprom.miid.gov.kz, раздел "Государственные услуги".
Телефон Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8-800-080-7777.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) услугодатель – www.comprom.miid.gov.kz, раздел "Государственные услуги";

6) сот орындаушысының ұсынуы негізінде сот өтініш беруші-борышкерге лицензия беруге уақытша тыйым салған;
7) өтініш беруші лицензия алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) оларда қамтылған деректердің (мәліметтердің) анық еместігі анықталған жағдайларда жүзеге асырылады.
2. Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде:
1) Қазақстан Республикасының заңдарында жеке немесе заңды тұлғалардың осы санаты үшін қызмет түрімен айналысуға тыйым салынған;
2) лицензиялық алым енгізілмеген;
3) лицензиар тиісті келісуші мемлекеттік органнан өтініш берушінің лицензиялау кезінде қойылатын талаптарға сәйкес келмейтіні туралы жауап алған;
4) өтініш берушіге қатысты лицензиялауға жататын қызметті немесе жекелеген қызмет түрлерін тоқтата тұру немесе оларға тыйым салу туралы заңды күшіне енген сот шешімі (үкімі) болған;
5) сот орындаушысының ұсынуы негізінде сот өтініш беруші-борышкерге лицензия беруге уақытша тыйым салған;
6) өтініш беруші лицензия алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) оларда қамтылған деректердің (мәліметтердің) анық еместігі анықталған жағдайларда жүзеге асырылады;
7) осы стандарттың 8-жолының 2-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынбаған немесе тиісінше ресімдемеген жағдайда. 3. Заңды тұлға-лицензиат бөлініп шығу және бөліну нысандарында қайта ұйымдастырылған жағдайда мыналар:
1) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін қажетті құжаттарды ұсынбаған немесе тиісінше ресімдемеген жағдайда;
2) өтініш беруші біліктілік талаптарына сәйкес келмеген;
3) егер лицензия және (немесе) лицензияға қосымша заңды тұлғаларды-лицензиаттарды бөлу нәтижесінде жаңадан пайда болғандардың ішіндегі басқа заңды тұлғаға бұрын қайта ресімделген жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту болып табылады.
10
Мемлекеттік қызметті, оның ішінде электрондық нысанда және Мемлекеттік корпорация арқылы көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар
Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары интернет-ресурстарда орналастырылған:
1) Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі – www.miid.gov.kz "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімі;
2) көрсетілетін қызметті беруші – www.comprom.miid.gov.kz "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімі.
Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі Бірыңғай байланыс орталығының телефоны: 1414, 8-800-080-7777.
Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары::
1) көрсетілетін қызметті беруші – www.comprom.miid.gov.kz "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімі;

2) портале www.egov.kz.
Приложение 1
к Стандарту государственной
услуги "Выдача лицензии на
осуществление деятельности по
эксплуатации горных
и химических производств"
форма 1
Заявление физического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии
В _________________________________________________________
(полное наименование лицензиара) от ________________________________________________________
(фамилия имя отчество (в случае наличия) физического лица, индивидуальный идентификационный номер)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
__________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
на бумажном носителе _____
(поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес местожительства физического лица _____________________
__________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Электронная почта _________________________________________
Телефоны _________________________________________________
Факс _____________________________________________________
Банковский счет ___________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
_________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается _____ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной цифровой подписью работника центра обслуживания населения (в случае обращения через центр обслуживания населения).
Физическое лицо ____________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
электронная цифровая подпись физического лица
Дата заполнения: "___" ________ 20__ года
форма 2
Заявление юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии
В _________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от ________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес-идентификационный номер филиала или представительства иностранного юридического лица – в случае отсутствия бизнес-идентификационного номера у юридического лица)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
___________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
на бумажном носителе _____
(поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес юридического лица ____________________________________
___________________________________________________________
(почтовый индекс, страна (для иностранного юридического лица), область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения))
Электронная почта ___________________________________________
Телефоны ___________________________________________________
Факс ________________________________________________________
Банковский счет ______________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
_____________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (производственной базы/здания или нежилого помещения (офиса))
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной цифровой подписью работника центра обслуживания населения (в случае обращения через центр обслуживания населения).
Руководитель ____________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
электронная цифровая подпись руководителя организации
Дата заполнения: "__" __________ 20__ года
Приложение 2
к Стандарту государственной
услуги "Выдача лицензии на
осуществление деятельности по
эксплуатации горных
и химических производств"
форма 1
Заявление физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии
В _________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от _________________________________________________________________
(фамилия имя отчество (в случае наличия) физического лица, индивидуальный идентификационный номер)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение(я) к лицензии
(нужное подчеркнуть)
№ __________ от "___" _________ 20___ года, выданную(ое)(ых)
_______________________________________________________________________
(номер(а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование лицензиара, выдавшего лицензию и (или) приложение(я) к лицензии)
На осуществление _______________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
по следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):

2) порталда www.egov.kz ескерту.
"Тау-кен және химия
өндірістерін пайдалану
жөніндегі қызметті жүзеге
асыруға лицензия беру"
мемлекеттік көретілетін қызмет
стандартына 1-қосымша
1 нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған жеке тұлғаның өтiнiші
_______________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
_______________________________________________________________
(жеке тұлғаның тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), жеке сәйкестендіру нөмірі)
_______________________________________________________________
(қызметтiң түрi және (немесе) қызметтiң кіші түрінің(-лері) толық атауы көрсетiлсiн)
жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қағаз жеткізгіште
________________________________________________________
(лицензияны қағаз жеткізгіште алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек)
беруiңiздi сұраймын.
Жеке тұлғаның тұрғылықты жерінің мекенжайы______________________
____________________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат нөмірі)
Электрондық пошта _____________________________________________
Телефондары____________________________________________________
Факс __________________________________________________________
Банк шоты _____________________________________________________ (шот нөмірі, банк атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы___________________________________________________________ (пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат нөмірі (өндірістік базаның/ғимараттың немесе тұрғын емес үй-жайдың (кеңсенің))
________ парақта қоса беріліп отыр.
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы расталады;
өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін береді;
өтініш беруші халыққа қызмет көрсету орталығы қызметкерінің өтінішті электрондық цифрлік қолтаңбамен растауына келіседі (халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы жүгінген жағдайда).
Жеке тұлға __________ ______________________________________
(қолы) (тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
жеке тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасы
Мөр орны (болған жағдайда)
Толтыру күні: 20___ жылғы "__" ___________
2 нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлғаның өтiнiші
____________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
_______________________________________________________________
(заңды тұлғаның (соның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, мекенжайы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
_______________________________________________________________
(қызметтiң түрi және (немесе) қызметтің кіші түрінің(-лері) толық атауы көрсетiлсiн)
_______________________________________________________________
жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қағаз жеткізгіште __________________________________________________________
лицензияны қағаз тасығышта алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек) беруiңiздi сұраймын.
Заңды тұлғаның мекенжайы _____________________________________________
______________________________________________________________________
(шетелдік заңды тұлға үшін) пошталық индексі, елі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
Электрондық пошта _____________________________________________
Телефондары___________________________________________________
Факс___________________________________________________________
Банк шоты _____________________________________________________
(шот нөмірі, банк атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы___________________________________________________________
(пошталық индексі, і, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат нөмірі (өндірістік базаның/ғимараттың
немесе тұрғын емес үй-жайдың (кеңсенің))
______ парақта қоса беріліп отыр.
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы расталады;
өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін береді;
өтініш беруші халыққа қызмет көрсету орталығы қызметкерінің өтінішті электрондық цифрлік қолтаңбамен растауына келіседі (халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы жүгінген жағдайда).
Басшы __________ ______________________________________
(қолы) (тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
ұйым басшысының электрондық цифрлық қолтаңбасы
Мөр орны (болған жағдайда)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" _________________
"Тау-кен және химия
өндірістерін пайдалану
жөніндегі қызметті жүзеге
асыруға лицензия беру"
мемлекеттік қызметті көрсету
стандартына 2-қосымша
1 нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған жеке тұлғаның өтiнiші
_______________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
______________________________________________________________
(жеке тұлғаның тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), жеке сәйкестендіру нөмірі)
______________________________________________________________
(қызметтiң түрi және (немесе) кіші түрінің(-лері) толық атауы)
_________________________________________________ жүзеге асыруға 20___ жылғы "___" ___________ № ___________, ___________ берілген, (лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаның(лардың) нөмірі(лері), берілген күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны(ларды) берген лицензиардың атауы) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны (керектің асты сызылсын)
қағаз жеткізгіште ___ (лицензияны қағаз жеткізгіште алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек)
мынадай негіз(дер) бойынша (тиісті жолға Х қою қажет):

1) изменения фамилии, имени, отчества (при его наличии) физического лица-лицензиата ________
2) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение его наименования ________
3) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение его юридического адреса ________
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" ________
5) изменение адреса места нахождения объекта без его физического перемещения для лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты" или для приложений к лицензии с указанием объектов ________
6) наличие требования о переоформлении в законах Республики Казахстан ________
7) изменение наименования вида деятельности ___________
8) изменение наименования подвида деятельности ________ на бумажном носителе _______
(поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес местожительства физического лица _______________________
___________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Электронная почта ___________________________________________
Телефоны ___________________________________________________
Факс _______________________________________________________
Банковский счет______________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
____________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной цифровой подписью работника центра обслуживания населения (в случае обращения через центр обслуживания населения).
Физическое лицо _________________________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
электронная цифровая подпись физического лица
Дата заполнения: "___" ________ 20__ года
форма 2
Заявление юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии
В _________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от _________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес-идентификационный номер филиала или представительства иностранного юридического лица – в случае отсутствия бизнес-идентификационного номера у юридического лица)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение(я) к лицензии
(нужное подчеркнуть)
№__________ от "___" _________ 20___ года, выданную(ое)(ых)
___________________________________________________________
(номер(а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование лицензиара, выдавшего лицензию и (или) приложение(я) к лицензии) на осуществление
__________________________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
по следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):

1) жеке тұлға-лицензиаттың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) өзгеруі
_________________________________________________________
2) жеке кәсіпкер-лицензиат қайта тіркелген, оның атауы өзгеруі ______
3) жеке кәсіпкер-лицензиат қайта тіркелген, оның заңды мекенжайы өзгеруі
_________________________________________________________
4) егер лицензияның иеліктен шығарылатындығы "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына 1-қосымшада көзделген жағдайларда, лицензиат үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензияны иеліктен шығаруы
____________________________________________________________________
5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензия үшін немесе лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып, объект нақты көшірілмей оның орналасқан жерінің мекенжайы өзгеруі ________________________
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талап болған жағдайларда
_______________________________________________
7) қызмет түрінің атауы өзгеруі __________________________________
8) қызметтің кіші түрінің атауы өзгеруі ________ қайта ресімдеуіңізді сұраймын.
Жеке тұлғаның тұрғылықты жерінің мекенжайы _____________________
____________________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат нөмірі)
Электрондық пошта _____________________________________________
Телефондары____________________________________________________
Факс _________________________________________________________
Банк шоты ____________________________________________________
(шот нөмірі, банк атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
___________________________________________________________________________
(пошталық индексі, елі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат нөмірі (өндірістік базаның/ғимараттың немесе тұрғын емес үй-жайдың (кеңсенің))
______ парақта қоса беріліп отыр.
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы расталады;
өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін береді;
өтініш беруші халыққа қызмет көрсету орталығы қызметкерінің өтінішті электрондық цифрлік қолтаңбамен растауына келіседі (халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы жүгінген жағдайда).
Жеке тұлға ____________ ___________________________________
(қолы) (тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
жеке тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасы
Мөр орны (болған жағдайда)
Толтыру күні: 20__ жылғы 2__" _________________
2 нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлғаның өтiнiші
______________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
_______________________________________________________________
(заңды тұлғаның (соның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, мекенжайы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
_________________________________________________ жүзеге асыруға
(қызметтiң түрi және (немесе) қызметтің кіші түрінің(-лері)толық атауы)
20___ жылғы "___" __________ № __________, ______________ берілген, (лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаның(лардың) нөмірі(лері), берілген күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны(ларды) берген лицензиардың атауы)
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны
(керектің асты сызылсын)
қағаз жеткізгіште __________
(лицензияны қағаз жеткізгіште алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек) мынадай негіз(дер) бойынша (тиісті жолға Х қою қажет):

1) реорганизация юридического лица-лицензиата в соответствии с порядком, определенным статьей 34 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" путем (укажите в соответствующей ячейке Х):
слияния ___________
преобразования ____
присоединения _____
выделения _________
разделения _________
2) изменение наименования юридического лица-лицензиата _________
3) изменение места нахождения юридического лица-лицензиата ______
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" __________________
5) изменение адреса места нахождения объекта без его физического перемещения для лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты" или для приложений к лицензии с указанием объектов ____________
6) наличие требования о переоформлении в законах Республики Казахстан
___________________________________________________________
7) изменение наименования вида деятельности ___________________
8) изменение наименования подвида деятельности ________________
на бумажном носителе ________________________________________
(поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес юридического лица ______________________________________
_____________________________________________________________
(страна – для иностранного юридического лица, почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения))
Электронная почта ___________________________________________
Телефоны ___________________________________________________
Факс ________________________________________________________
Банковский счет ______________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
____________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (производственной базы/здания или нежилого помещения (офиса))
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной цифровой подписью работника центра обслуживания населения (в случае обращения через центр обслуживания населения).
Руководитель _______________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
электронная цифровая подпись руководителя организации
Дата заполнения: "__" __________ 20__ года
Приложение 11
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Приложение 2
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии на
осуществление деятельности
по эксплуатации горных и
химических производств"
форма
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Нұр-Сұлтан қ.
г. Нур-Султан
Номер: [Номер документа]
Дата выдачи:
[Дата выдачи] год
[Наименование организации, юридический адрес, БИН/ИИН]
МОТИВИРОВАННЫЙ ОТКАЗ
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, рассмотрев Ваше заявление от [Дата] года № [Номер входящего документа], сообщает следующее.
[Обоснование отказа]
[Должность подписывающего]
[Ф.И.О. (при его наличии) подписывающего]
Приложение 12
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Приложение 1
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии на импорт
и (или) экспорт отдельных видов товаров"
Стандарт государственной услуги "Выдача лицензии на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров"
1
Наименование услугодателя
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее - услугодатель).
2
Способы предоставления государственной услуги
Веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее ‒ портал).
3
Срок оказания государственной услуги
При выдаче лицензии на экспорт - 1 (один) рабочий день.
При выдаче лицензии на импорт - в течение 5 (пяти) рабочих дней.
При выдаче лицензии на экспорт или импорт специальных технических средств, предназначенных для негласного получения информации или шифровальных (криптографических) средств - в течение 10 (десяти) рабочих дней.
4
Форма оказания государственной услуги
Электронная (полностью автоматизированная).
5
Результат оказания государственной услуги
Лицензия на импорт или экспорт отдельных видов товаров, либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги.
6
Размер оплаты, взимаемой с заявителя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
При выдаче лицензии на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров - 10 (десять) месячных расчетных показателей (далее - МРП).
Оплата лицензионного сбора осуществляется в наличной и безналичной форме через банки второго уровня и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций.
Оплата может осуществляться через платежный шлюз "электронного правительства" (далее - ПШЭП)
7
График работы

1) заңды тұлға-лицензиат "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 34-бабында айқындалған тәртіпке сәйкес
(тиісті жолға Х қою қажет):
бірігу _____________________________________________________
қайта құру _________________________________________________
қосылу ____________________________________________________
бөліп шығару _____________________________________________
бөліну ________ жолымен қайта ұйымдастырылуы
2) заңды тұлға-лицензиат атауының өзгеруі _____________________
3) заңды тұлға-лицензиаттың орналасқан жерінің өзгеруі __________
4) егер лицензияның иеліктен шығарылатындығы "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына 1-қосымшада көзделген жағдайларда, лицензиат үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензияны иеліктен шығаруы ____________________________________
5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензия үшін немесе лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып, объект нақты көшірілмей оның орналасқан жерінің мекенжайы өзгеруі ___________
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талап болған жағдайларда _______________________________________________
7) қызмет түрінің атауы өзгеруі _________________________________
8) қызметтің кіші түрінің атауы өзгеруі _____ қайта ресімдеуіңізді сұраймын.
Заңды тұлғаның мекенжайы _________________________________________
__________________________________________________________________
(шетелдік заңды тұлға үшін елі, пошталық индексі, елі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жай) нөмірі )
Электрондық пошта____________________________________________
Телефондары __________________________________________________
Факс__________________________________________________________
Банк шоты ____________________________________________________ (шот нөмірі, банк атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы _______________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат нөмірі (өндірістік базаның/ғимараттың немесе тұрғын емес үй-жайдың (кеңсенің))
______ парақта қоса беріліп отыр.
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы расталады;
өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін береді;
өтініш беруші халыққа қызмет көрсету орталығы қызметкерінің өтінішті электрондық цифрлік қолтаңбамен растауына келіседі (халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы жүгінген жағдайда).
Басшы __________ ______________________________________
(қолы) (тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
ұйым басшысының электрондық цифрлық қолтаңбасы
Мөр орны (болған жағдайда)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" _________________
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің және
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
11-қосымша
"Тау-кен және химия
өндірістерін пайдалану
жөніндегі қызметті жүзеге
асыруға лицензия беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
ережесіне
2-қосымша"
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан
Нөмір: [Құжат нөмірі]
Берілген күні:
[Шығарылған күні] жылы
[Ұйымның атауы, заңды мекен-жайы, БСН / ЖСН]
Дәлелді бас тарту
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті, Сіздің жылдың [Күнінен] бастап № [Кіріс құжатының нөмірі] өтінішіңізді қарап, мынаны хабарлайды.
[Бас тарту негіздемесі]
[Қол қоюшының лауазымы]
[Қол қоюшының аты-жөні (болған жағдайда)]
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің және
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
12-қосымша
"Тауарлардың жекелеген
түрлерінің импортына және
(немесе) экспортына лицензия
беру" мемлекеттік қызметін
көрсету ережесіне
1-қосымша"
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты "Тауарлардың жекелеген түрлерінің импортына және (немесе) экспортына лицензия беру"
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму (бұдан әрі -көрсетілетін қызметті беруші).
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну тәсілдері
www.egov.kz "Электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі ‒ портал) арқылы жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі
Экспортқа лицензия беру кезінде -1 (бір) жұмыс күні.
Импортқа лицензия беру кезінде - 5 (бес) жұмыс күні.
Ақпаратты немесе шифрлау (криптографиялық) құралдарын жасырын алуға арналған арнайы техникалық құралдардың экспортына немесе импортына лицензия беру кезінде – 10 (он) жұмыс күні.
Мемлекеттік қызмет көрсету түрі
Электрондық (толық автоматтандырылған).
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Тауарлардың жекелеген түрлерінің импортына және (немесе) экспортына Лицензия немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тарту.
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде өтініш берушіден алынатын төлем мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес төлем алу тәсілдері
Жекелеген тауар түрлерінің импортына және (немесе) экспортына лицензия беру кезінде – 10 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі - АЕК).
Лицензиялық алымды төлеу екінші деңгейдегі банктер және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы қолма-қол және қолма-қол емес нысанда жүзеге асырылады.
Төлем "электрондық үкіметтің" төлем шлюзі (бұдан әрі - ЭҮТШ) арқылы жүзеге асырылуы мүмкін.
Жұмыс кестесі

1) услугодатель - с понедельника по пятницу, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года (далее – Кодекс) с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
2) портал - круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно Кодексу, прием заявления осуществляется следующим рабочим днем).
8
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги
1) заявление в форме электронного документа, удостоверенного электронно-цифровой подписью (далее -ЭЦП) услугополучателя, по форме согласно приложениям 1 или 2 к настоящему Стандарту;
2) сведения, подтверждающие оплату в бюджет лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, за исключением случаев оплаты через ПШЭП;
3) документы о соответствии услугополучателя квалификационным требованиям, согласно приказу Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 67 "Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к деятельности по лицензированию экспорта и импорта товаров, перечня документов, подтверждающих соответствие им, форм заявлений для получения лицензии и (или) приложения к лицензии, форм лицензий и (или) приложения к лицензии" (за исключением документов и сведений, которые могут быть получены из информационных систем).
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) занятие видом деятельности запрещено законами Республики Казахстан для данной категории физических или юридических лиц;
3) услугополучателем не внесена оплата за лицензионный сбор;
4) услугополучатель не соответствует квалификационным требованиям;
5) услугодателем получен ответ от соответствующего согласующего государственного органа о несоответствии услугополучателя предъявляемым при лицензировании требованиям;
6) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о приостановлении или запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, подлежащих лицензированию;
7) судом на основании представления судебного исполнителя временно запрещено выдавать услугополучателю-должнику лицензию;

1) көрсетілетін қызметті беруші – 2015 жылдың 23 қарашасындағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне (бұдан әрі – Кодекс) сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.
2) портал - жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, Кодекске сәйкес демалыс және мереке күндері жүгінген кезде өтінішті қабылдау және Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі
1) осы Ереженің 1 немесе 2-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат түріндегі өтініші;
2) ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда, Қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін бюджетке лицензиялық алымның төленгенін растайтын мәліметтер;
3) "Тауарлардың экспорты мен импортын лицензиялау жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптарын, оларға сәйкестікті растайтын құжаттардың тізбесін, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған өтініштердің нысандарын, лицензиялардың және (немесе) лицензияға қосымшаның нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 67 бұйрығына сәйкес көрсетілетін қызметті алушының біліктілік талаптарына сәйкестігі туралы құжаттардың электрондық көшірмесі.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер
1) мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың және (немесе) оларда қамтылған деректердің (мәліметтердің) дәйексіздігі анықталса;
2) Қазақстан Республикасының заңдарында жеке немесе заңды тұлғалардың осы қызмет түрімен айналысуына тыйым салынса;
3) көрсетілетін қызметті алушы лицензиялық алым үшін төлем енгізбесе;
4) көрсетілетін қызметті алушы біліктілік талаптарына сәйкес келмесе;
5) көрсетілетін қызметті беруші тиісті келісуші мемлекеттік органнан көрсетілетін қызметті алушының лицензиялау кезінде қойылатын талаптарға сәйкес еместігі туралы жауап алса;
6) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты лицензиялауға жататын қызметті немесе жекелеген қызмет түрлерін тоқтата тұру немесе оған тыйым салу туралы заңды күшіне енген сот шешімі (үкімі) болса;
7) сот орындаушысының ұсынуы негізінде сот көрсетілетін қызметті алушы-борышкерге лицензия беруге уақытша тыйым салса;

8) прекращение или приостановление действия одного или нескольких документов, служащих основанием для выдачи лицензии;
9) нарушение международных обязательств государств-членов, которое может наступить вследствие исполнения договора (контракта), для реализации которого запрашивается лицензия;
10) иные основания, предусмотренные актом Евразийской экономической комиссии.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию
Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, справочных служб услугодателя, а также Единого контакт-центра "1414", 8-800-080-7777.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) услугодатель - www.comprom.miid.gov.kz, раздел "Государственные услуги";
2) портал - www.egov.kz.
Приложение 1
к Стандарту оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии на импорт
и (или) экспорт отдельных видов товаров"
Форма
Заявление на выдачу лицензии на экспорт отдельных видов товаров
1. Заявление №
2. Период действия с ДД.ММ.ГГГГ по ДД.ММ.ГГГТ |
3. Тип лицензии |
ЭКСПОРТ
4. Контракт
№ от
5. Заявитель |
6. Покупатель
7. Страна назначения |
8. Страна покупателя |
9. Валюта контракта |
10. Стоимость
11. Статистическая стоимость
12. Страна происхождения |
13. Количество
14. Единица измерения
15. Код товара по ЕТН ВЭД и его описание
16. Дополнительная информация
17. Основание для выдачи лицензии
18. Уполномоченное лицо заявителя
Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии)
Должность
Телефон
Подпись и печать (при его наличии)
Дата
Приложение к заявлению на выдачу лицензии на экспорт отдельных видов товаров
Приложение к лицензии № от
№ п/п
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
№ п/п
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
№ п/п
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
№ п/п
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
№ п/п
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
№ п/п
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
Всего листов Лист №
18. Уполномоченное лицо заявителя Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) Должность Телефон Подпись и печать (при его наличии) Дата
Приложение 2
к Стандарту оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии на импорт
и (или) экспорт отдельных видов товаров"
Форма
Заявление на выдачу лицензии на импорт отдельных видов товаров

8) лицензия беру үшін негіз болып табылатын бір немесе бірнеше құжаттардың қолданылуын тоқтатылса немесе уақытша тоқтатылса;
9) іске асыру үшін лицензия сұралатын шартты (келісімшартты) орындау салдарынан туындауы мүмкін мүше мемлекеттердің халықаралық міндеттемелері бұзылса;
10) Еуразиялық экономикалық комиссияның актісімен көзделген өзге де негіздер.
Мемлекеттік қызметті (оның ішінде электрондық нысанда және Мемлекеттік корпорация арқылы) көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар
Көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ болған жағдайда Мемлекеттік көрсетілетін қызметті портал арқылы электрондық нысанда алуға мүмкіндігі бар.
Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде порталдағы "жеке кабинеті", көрсетілетін қызметті берушінің анықтама қызметі, сондай-ақ "1414", 8-800-080-7777 Бірыңғай байланыс орталығы арқылы алуға мүмкіндігі бар.
Мемлекеттік қызметті көрсету мекен-жайлары:
1) көрсетілетін қызметті беруші - www. comprom. miid. gov.kz, "Мемлекеттік қызмет" бөлімінде;
2) портал - www.egov.kz
"Тауардың жекелеген түрлерінің
импортына және (немесе)
экспортына лицензия беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
Стандартына 1-қосымша
Нысан
Тауардың жекелеген түрлерінің экспортына лицензия беруге өтініш
1. Өтініш №
2. Қолданылу кезеңі КК.АА.ЖЖЖЖ-дан КК.АА.ЖЖЖЖ дейін |
3. Тип лицензии
| ЭКСПОРТ
4. Келісім-шарт
№ бастап
5. Өтініш беруші |
6. Сатып алушы
7. Тағайындалған ел|
8. Сатып алушы ел |
9. Келісім-шарт валютасы|
10. Құны
11. Статистикалық құны
12. Шығарушы ел|
13. Саны
14. Өлшем бірлігі
15. СЭҚ ТН бойынша тауардың коды және оның сипаттамасы |
16. Қосымша ақпарат
17. Лицензия беру үшін негіздеме
18. Уәкілетті тұлға
Аты-жөні
Лауазымы
Телефон нөмірі
Қолы және мөрі
Күні
Тауарлардың жекелеген түрлерінің экспортына арналған лицензия беруге өтінішке қосымша
№ Лицензияға қосымша
п/п
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
п/п
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
п/п
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Парақ саны Парақ №
Уәкілетті тұлға
Аты-жөні
Лауазымы
Телефон нөмірі
Қолы және мөрі
Күні
"Тауардың жекелеген түрлерінің
импортына және (немесе)
экспортына лицензия беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
Стандартына 2-қосымша
Нысан
Тауардың жекелеген түрлерінің импортына лицензия беруге өтініш

1. Заявление №
2. Период действия с ДД.ММ.ГГГГ по ДД.ММ.ГГГТ |
3. Тип лицензии
| ИМПОРТ
4. Контракт
№ от
5. Заявитель |
6. Покупатель
7. Страна назначения |
8. Страна покупателя |
9. Валюта контракта |
10. Стоимость
11.Статистическая стоимость
12. Страна происхождения |
13. Количество
14. Единица измерения
15. Код товара по ЕТН ВЭД и его описание
16. Дополнительная информация
17. Основание для выдачи лицензии
18. Уполномоченное лицо заявителя
Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии)
Должность
Телефон
Подпись и печать (при его наличии)
Дата
Приложение к заявлению на выдачу лицензии на импорт отдельных видов товаров
Приложение к лицензии № от
№ п/п
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
№ п/п
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
№ п/п
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
№ п/п
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
№ п/п
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
№ п/п
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
Всего листов Лист №
18. Уполномоченное лицо заявителя
Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии)
Должность
Телефон
Подпись и печать (при его наличии)
Дата
Приложение 13
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Приложение 2
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии на импорт
и (или) экспорт отдельных видов товаров"
форма
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Нұр-Сұлтан қ.
г. Нур-Султан
Номер: [Номер документа]
Дата выдачи:
[Дата выдачи] год
[Наименование организации, юридический адрес, БИН/ИИН]
МОТИВИРОВАННЫЙ ОТКАЗ
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, рассмотрев Ваше заявление от [Дата] года № [Номер входящего документа], сообщает следующее.
[Обоснование отказа]
[Должность подписывающего]
[Ф.И.О. (при его наличии) подписывающего]
Приложение 14
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Приложение 1
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии на
осуществление деятельности
по производству, переработке,
приобретению, хранению,
реализации, использованию, уничтожению ядов"
Стандарт государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности по производству, переработке, приобретению, хранению, реализации, использованию, уничтожению ядов"
1
Наименование услугодателя
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее - услугодатель)
2
Способы предоставления государственной услуги
Веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz. (далее - портал)
3
Срок оказания государственной услуги
1) Выдача лицензии и (или) приложения к лицензии - 5 (пять) рабочих дней;
2) переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии - 3 (три) рабочих дня;
3) переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии в случае
реорганизации услугополучателя в форме выделения или разделения - 5 (пять) рабочих дней.
4
Форма оказания государственной услуги
Электронная (полностью автоматизированная)
5
Результат оказания государственной услуги
Выдача лицензии и переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии на осуществление деятельности по производству, переработке, приобретению, хранению, реализации, использованию, уничтожению ядов, либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги.
6
Размер платы, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан

1. Өтініш №
2. Қолданылу кезеңі КК.АА.ЖЖЖЖ-дан КК.АА.ЖЖЖЖ дейін |
3. Тип лицензии
| ИМПОРТ
4. Келісім-шарт
№ бастап
5. Өтініш беруші |
6. Сатып алушы
7. Тағайындалған ел|
8. Сатып алушы ел |
9. Келісім-шарт валютасы|
10. Құны
11. Статистикалық құны
12. Шығарушы ел|
13. Саны
14. Өлшем бірлігі
15. СЭҚ ТН бойынша тауардың коды және оның сипаттамасы
16. Қосымша ақпарат
17. Лицензия беру үшін негіздеме
18. Уәкілетті тұлға
Аты-жөні
Лауазымы
Телефон нөмірі
Қолы және мөрі
Күні
Тауарлардың жекелеген түрлерінің импортына арналған лицензия беруге өтінішке қосымша
№ Лицензияға қосымша
п/п
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
п/п
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
п/п
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Тауар сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Парақ саны Парақ №
Уәкілетті тұлға
Аты-жөні
Лауазымы
Телефон нөмірі
Қолы және мөрі
Күні
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің және
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
13-қосымша
"Тауарлардың жекелеген
түрлерінің импортына және
(немесе) экспортына лицензия
беру" мемлекеттік қызметін
көрсету ережесіне
2-қосымша
Форма
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан
Нөмір: [Құжат нөмірі]
Берілген күні:
[Шығарылған күні] жылы
[Ұйымның атауы, заңды мекен-жайы, БСН / ЖСН]
Дәлелді бас тарту
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті, Сіздің жылдың [Күнінен] бастап №[Кіріс құжатының нөмірі] өтінішіңізді қарап, келесілерді хабарлайды.
[Қолтаңба]
[ТОЛЫҚ АТЫ. (егер бар болса) қол қоюшы]
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің және
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
14-қосымша
"Уларды өндіру, қайта өңдеу,
сатып алу, сақтау, өткізу,
пайдалану, жою жөніндегі
қызметті жүзеге асыруға
лицензия беру" мемлекеттік
қызмет көрсету қағидаларына
1-қосымша
"Уларды өндіру, қайта өңдеу, сатып алу, сақтау, өткізу, пайдалану, жою жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты"
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші)
2
Мемлекеттік қызметті ұсыну тәсілдері
www.egov.kz "Электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі - портал)
3
Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде - 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде - 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
көрсетілетін қызметті алушы бөлініп шығу немесе бөліну нысанында қайта ұйымдастырылған жағдайда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде - 5 (бес) жұмыс күні ішінде
4
Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны
Электрондық (толық автоматтандырылған)
5
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Уларды өндіру, өңдеу, сатып алу, сақтау, өткізу, пайдалану, жою жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру және лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу, не мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тарту
6
Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушыдан алынатын төлемақы мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда оны алу тәсілдері

1) при выдаче лицензии на право занятия данным видом деятельности - 10 месячных расчетных показателей;
2) за переоформление лицензии - 10% от соответствующей ставки;
3) лицензионный сбор при выдаче приложений к лицензии (дубликатов приложений к лицензии) не взимается.
Оплата лицензионного сбора осуществляется в наличной и безналичной форме через банки второго уровня и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций.
Оплата может осуществляться через платежный шлюз "электронного правительства".
7
График работы услугодателя
1) услугодатель - с понедельника по пятницу, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан (далее - Кодекс), с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов;
2) портал - круглосуточно, за исключением перерывов, связанных с проведением технических работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно Кодексу, прием заявлений осуществляется следующим рабочим днем)
8
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги
1) для получения лицензии и (или) приложения к лицензии:
заявление физического или юридического лица в электронном виде, удостоверенное электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) услугополучателя, по форме согласно приложениям 1 или 2 к настоящему Стандарту;
копию документа, подтверждающего уплату лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, за исключением случаев оплаты через платежный шлюз электронного правительства (далее - ПШЭП) (не требуется при получении приложения к лицензии);
форма сведений к квалификационным требованиям для осуществления деятельности по производству, переработке, приобретению, хранению, реализации, использованию, уничтожению ядов и перечня документов, подтверждающих соответствие им (далее - форма сведений), утвержденной приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 23 января 2015 года № 46 "Об утверждении квалификационных требований для осуществления деятельности по производству, переработке, приобретению, хранению, реализации, использованию, уничтожению ядов и перечня документов, подтверждающих соответствие им" (далее - квалификационные требования);
2) для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии:
заявление физического или юридического лица в электронном виде, удостоверенное ЭЦП услугополучателя, по форме согласно приложениям 3 или 4 к настоящему Стандарту;
копию документа, подтверждающего уплату лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, за исключением случаев оплаты через ПШЭП (не требуется при переоформлении приложения к лицензии);
копию документов, содержащих информацию об изменениях, послуживших основанием для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением документов, информация из которых содержится в государственных информационных системах;

1) осы қызмет түрімен айналысу құқығына лицензия беру кезінде - 10 айлық есептік көрсеткіш;
2) лицензияны қайта ресімдеу үшін - тиісті ставканың 10%;
3) лицензияға қосымшаларды (лицензияға қосымшалардың телнұсқаларын) беру кезінде лицензиялық алым алынбайды.
Лицензиялық алымды төлеу екінші деңгейдегі банктер және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы қолма-қол және қолма-қол емес нысанда жүзеге асырылады.
Төлем "электрондық үкіметтің" төлем шлюзі арқылы жүзеге асырылуы мүмкін.
7
Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі
1) көрсетілетін қызметті беруші - 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне сәйкес (бұдан әрі - Кодекс) демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда, белгіленген жұмыс графигіне сәйкес сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін;
2) портал - техникалық жұмыстарды жүргізуге байланысты үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, Кодекске сәйкес демалыс және мереке күндері жүгінген кезде өтініштерді қабылдау келесі жұмыс күні жүзеге асырылады)
8
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі
1) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін:
осы Стандартқа 1 немесе 2-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі - ЭЦҚ) куәландырылған жеке немесе заңды тұлғаның электрондық түрдегі өтініші;
электрондық үкіметтің төлем шлюзі (бұдан әрі - ЭҮТШ) арқылы төленген жағдайларды қоспағанда, жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың көшірмесі (лицензияға қосымшаны алу кезінде талап етілмейді);
уларды өндіру, өңдеу, сатып алу, сақтау, өткізу, пайдалану, жою жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптарына және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесінің мәліметтер нысаны (бұдан әрі - мәліметтер нысаны) "Уларды өндіру, өңдеу, сатып алу, сақтау, өткізу, пайдалану, жою жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін біліктілік талаптарын және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 46 бұйрығымен бекітілген, (бұдан әрі- біліктілік талаптары);
2) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін:
жеке немесе заңды тұлғаның осы Стандартқа 3 немесе 4-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық түрдегі өтініші;
ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда, жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың көшірмесі (лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде талап етілмейді);
мемлекеттік ақпараттық жүйелерде ақпараты бар құжаттарды қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін негіз болған өзгерістер туралы ақпаратты қамтитын құжаттардың көшірмесі;

3) при реорганизации юридического лица-лицензиата в формах выделения и разделения:
заявление физического или юридического лица в электронном виде, удостоверенное ЭЦП услугополучателя, по формам, согласно приложениям 3 или 4 к настоящему Стандарту;
копию документа, подтверждающего уплату лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, за исключением случаев оплаты через ПШЭП (не требуется при переоформлении приложения к лицензии);
копию документов, содержащих информацию об изменениях, послуживших основанием для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением документов, информация из которых содержится в государственных информационных системах; форму сведений.
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законами Республики Казахстан
1. Основаниями для отказа в оказании государственной услуги при получении лицензии и (или) приложения к лицензии являются:
1) занятие видом деятельности запрещено законами Республики Казахстан для данной категории физических или юридических лиц;
2) не внесен лицензионный сбор;
3) заявитель (услугополучатель) не соответствует квалификационным требованиям;
4) лицензиаром (услугодателем) получен ответ от соответствующего согласующего государственного органа о несоответствии заявителя предъявляемым при лицензировании требованиям;
5) в отношении заявителя (услугополучателя) имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о приостановлении или запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, подлежащих лицензированию;
6) судом на основании представления судебного исполнителя временно запрещено выдавать заявителю-должнику лицензию;
7) установлена недостоверность документов, представленных заявителем (услугополучателем) для получения лицензии, и (или) данных (сведений), содержащихся в них.
2. Основанием для отказа в оказании государственной услуги при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии является непредставление или ненадлежащее оформление документов.
3. В случае реорганизации юридического лица-лицензиата в формах выделения и разделения основаниями для отказа в оказании государственной услуги являются:
1) непредставления или ненадлежащего оформления документов, необходимых для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии;
2) несоответствия заявителя квалификационным требованиям; 3) если ранее лицензия и (или) приложение к лицензии были переоформлены на другое юридическое лицо из числа вновь возникших в результате разделения юридических лиц-лицензиатов.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсах:

3) заңды тұлға-лицензиатты бөліп шығару және бөлу нысандарында қайта ұйымдастыру кезінде:
осы Стандартқа 3 немесе 4-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық түрдегі жеке немесе заңды тұлғаның өтініші; ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда, жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың көшірмесі (лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде талап етілмейді);
мемлекеттік ақпараттық жүйелерде ақпараты бар құжаттарды қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін негіз болған өзгерістер туралы ақпаратты қамтитын құжаттардың көшірмесі;
мәліметтер нысаны.
9
Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін негіздер
1. Лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның беру кезінде:
1) Қазақстан Республикасының заңдарында жеке немесе заңды тұлғалардың осы санаты үшін қызмет түрімен айналысуға тыйым салынған;
2) лицензиялық алым енгізілмеген;
3) өтініш беруші біліктілік талаптарына сәйкес келмеген;
4) лицензиар тиісті келісуші мемлекеттік органнан өтініш берушінің лицензиялау кезінде қойылатын талаптарға сәйкес келмейтіні туралы жауап алған;
5) өтініш берушіге қатысты лицензиялауға жататын қызметті немесе жекелеген қызмет түрлерін тоқтата тұру немесе оларға тыйым салу туралы заңды күшіне енген сот шешімі (үкімі) болған;
6) сот орындаушысының ұсынуы негізінде сот өтініш беруші-борышкерге лицензия беруге уақытша тыйым салған;
7) өтініш беруші лицензия алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) оларда қамтылған деректердің (мәліметтердің) анық еместігі анықталған жағдайларда, мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаның қайта рәсімдеу үшін мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту негізі құжаттар ұсынылмаған немесе тиісінше ресімделмеген кезде болып табылады.
3. Заңды тұлға-лицензиат бөлініп шығу және бөліну нысандарында қайта ұйымдастырылған жағдайда:
1) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін қажетті құжаттар ұсынылмаған немесе тиісінше ресімделмеген;
2) өтініш беруші біліктілік талаптарына сәйкес келмеген;
3) егер бұрын лицензия және (немесе) лицензияға қосымша заңды тұлғалар-лицензиаттардың бөліну нәтижесінде жаңадан пайда болған қатарынан басқа заңды тұлғаға қайта ресімделсе, лицензия және (немесе) лицензияға қосымша қайта ресімделуі мүмкін.
10
Мемлекеттік қызметті көрсетудің, оның ішінде электрондық нысанда көрсетілетін қызметтің ерекшеліктерін ескере отырып қойылатын өзге де талаптар.
Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары интернет-ресурстарда орналастырылған:

1) Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан - www.miid.gov.kz, раздел "Государственные услуги";
2) услугодателя - www.comprom.miid.gov.kz, раздел "Государственные услуги".
Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
Информацию о порядке оказания государственной услуги услугополучатель имеет возможность получить в справочной службе Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8-800-080-7777.
Приложение 1
к Стандарту государственной
услуги "Выдача лицензии на
осуществление деятельности по
производству, переработке,
приобретению, хранению,
реализации, использованию,
уничтожению ядов"
Форма
Заявление физического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии
В__________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от_________________________________________________________
(фамилия имя отчество (в случае наличия) физического лица, индивидуальный идентификационный номер)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
___________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
на бумажном носителе _______________________________________
(поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес местожительства физического лица ______________________
___________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Электронная почта __________________________________________
Телефоны __________________________________________________
Факс ______________________________________________________
Банковский счет_____________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
___________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается _____ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности; все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной цифровой подписью работника центра обслуживания населения (в случае обращения через центр обслуживания населения).
Физическое лицо _______________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
электронная цифровая подпись физического лица
Дата заполнения: "___" ________ 20__ года
Приложение 2
к Стандарту государственной
услуги "Выдача лицензии на
осуществление деятельности по
производству, переработке,
приобретению, хранению,
реализации, использованию,
уничтожению ядов"
Форма
Заявление юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии
В__________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от _________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес- идентификационный номер филиала или представительства иностранного юридического лица – в случае отсутствия бизнес-идентификационного номера у юридического лица)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
___________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
на бумажном носителе _____
(поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес юридического лица ____________________________________
___________________________________________________________
(почтовый индекс, страна (для иностранного юридического лица), область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения))
Электронная почта __________________________________________
Телефоны __________________________________________________
Факс _______________________________________________________
Банковский счет _____________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
____________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (производственной базы/здания или нежилого помещения (офиса))
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности; все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной цифровой подписью работника центра обслуживания населения (в случае обращения через центр обслуживания населения).
Руководитель_____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
электронная цифровая подпись руководителя организации
Дата заполнения: "__" __________ 20__ года
Приложение 3
к Стандарту государственной
услуги "Выдача лицензии на
осуществление деятельности по
производству, переработке,
приобретению, хранению,
реализации, использованию,
уничтожению ядов"
Форма
Заявление физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии
В __________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от __________________________________________________________
(фамилия имя отчество (в случае наличия) физического лица, индивидуальный идентификационный номер)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение(я) к лицензии
(нужное подчеркнуть)
№__________ от "___" _________ 20___ года, выданную(ое)(ых)
___________________________________________________________
(номер(а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование лицензиара, выдавшего лицензию и (или) приложение(я) к лицензии)
На осуществление ___________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности) по следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):

1) Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі - www.miid.gov.kz "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімі;
2) көрсетілетін қызметті беруші - www.comprom.miid.gov.kz, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімі.
Көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сы болған жағдайда, мемлекеттік көрсетілетін қызметті портал арқылы электрондық нысанда алуға мүмкіндігі бар.
Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде порталдың "жеке кабинеті", сондай-ақ мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы алуға мүмкіндігі бар.
Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпаратты көрсетілетін қызметті алушының Мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығының анықтама қызметінен 1414, 8-800-080-7777 алуға мүмкіндігі бар.
"Уларды өндіру, қайта өңдеу,
сатып алу, сақтау, өткізу,
пайдалану, жою жөніндегі
қызметті жүзеге асыруға
лицензия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына 1-қосымша
Нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған жеке тұлғаның өтiнiші
_______________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
_______________________________________________________________
(жеке тұлғаның тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), жеке сәйкестендіру нөмірі)
_______________________________________________________________
(қызметтiң түрi және (немесе) қызметтiң кіші түрінің(-лері) толық атауы көрсетiлсiн)
жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қағаз
жеткізгіште ________________________________________________________
(лицензияны қағаз жеткізгіште алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек)
беруiңiздi сұраймын.
Жеке тұлғаның тұрғылықты жерінің мекенжайы______________________
____________________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат нөмірі)
Электрондық пошта _____________________________________________
Телефондары____________________________________________________
Факс __________________________________________________________
Банк шоты _____________________________________________________
(шот нөмірі, банк атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің
мекенжайы___________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
нөмірі (өндірістік базаның/ғимараттың
немесе тұрғын емес үй-жайдың (кеңсенің))
_________ парақта қоса беріліп отыр.
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы расталады;
өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін береді;
өтініш беруші халыққа қызмет көрсету орталығы қызметкерінің өтінішті электрондық цифрлік қолтаңбамен растауына келіседі (халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы жүгінген жағдайда).
Жеке тұлға __________ ______________________________________
(қолы)(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
жеке тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасы
Мөр орны (болған жағдайда)
Толтыру күні: 20___ жылғы "__" ___________
"Уларды өндіру, қайта өңдеу,
сатып алу, сақтау, өткізу,
пайдалану, жою жөніндегі
қызметті жүзеге асыруға
лицензия беру" мемлекеттік
қызметті көрсету стандартына
2-қосымша
Нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлғаның өтiнiші
____________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
_______________________________________________________________
(заңды тұлғаның (соның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, мекенжайы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
_______________________________________________________________
(қызметтiң түрi және (немесе) қызметтің кіші түрінің(-лері) толық атауы көрсетiлсiн)
_______________________________________________________________
жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қағаз жеткізгіште
________________________________________________________________
(лицензияны қағаз тасығышта алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек)
беруiңiздi сұраймын.
Заңды тұлғаның мекенжайы ________________________________________
_________________________________________________________________
(шетелдік заңды тұлға үшін) пошталық индексі, елі, облысы, қаласы, ауданы,
елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
Электрондық пошта _____________________________________________
Телефондары___________________________________________________
Факс___________________________________________________________
Банк шоты _____________________________________________________
(шот нөмірі, банк атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің
мекенжайы___________________________________________________________
(пошталық индексі, і, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат нөмірі (өндірістік базаның/ғимараттың немесе тұрғын емес үй-жайдың (кеңсенің))
______ парақта қоса беріліп отыр.
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы расталады;
өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін береді;
өтініш беруші халыққа қызмет көрсету орталығы қызметкерінің өтінішті электрондық цифрлік қолтаңбамен растауына келіседі (халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы жүгінген жағдайда).
Басшы __________ ______________________________________
(қолы) (тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
ұйым басшысының электрондық цифрлық қолтаңбасы
Мөр орны (болған жағдайда)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" _________________
"Уларды өндіру, қайта өңдеу,
сатып алу, сақтау, өткізу,
пайдалану, жою жөніндегі
қызметті жүзеге асыруға
лицензия беру" мемлекеттік
қызметті көрсету стандартына
3-қосымша
Нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған жеке тұлғаның өтiнiші
_______________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
______________________________________________________________
(жеке тұлғаның тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), жеке сәйкестендіру нөмірі)
______________________________________________________________
(қызметтiң түрi және (немесе) кіші түрінің(-лері) толық атауы)
_________________________________________________ жүзеге асыруға
20___ жылғы "___" ___________ № ___________, ___________ берілген,
(лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаның(лардың) нөмірі(лері),
берілген күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны(ларды)
берген лицензиардың атауы) лицензияны және (немесе) лицензияға
қосымшаны (керектің асты сызылсын)
қағаз жеткізгіште ___ (лицензияны қағаз жеткізгіште алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек) мынадай негіз(дер) бойынша (тиісті жолға Х қою қажет):

В течение 7 (семи) рабочих дней, за исключением заключений, подлежащих согласованию с соответствующим государственным органом системы экспортного контроля, которые выдаются в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней
4
Форма оказания оказания государственной услуги
Электронная (полностью автоматизированная)
5
Результат оказания государственной услуги
Заключение об отнесении товаров, технологий, работ, услуг, информации к продукции, либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги.
Форма представления результата оказания государственной услуги: электронная.
Результат оказания государственной услуги направляется и хранится в "личном кабинете" услугополучателя в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) руководителя услугодателя либо лица его замещающего.
6
Размер оплаты, взимаемой с заявителя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Бесплатно
7
График работы
1) услугодатель - с понедельника по пятницу, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан (далее - Кодекс) от 23 ноября 2015 года с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
2) портал - круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно Кодексу, прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
8
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги
1) заявление в форме электронного документа, удостоверенное электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) услугополучателя, по форме согласно приложению 1 к настоящему Стандарту;
2) форма сведений согласно приложению 2 к настоящему Стандарту;
3) электронная копия описание работ, услуг (техническое задание на их выполнение либо иные материалы, характеризующие работу, услугу);
4) электронная копия технической документации (конструкторской, технологической, эксплуатационной, программной), либо иные документы (сведения), которые имеются у услугополучателя;
5) фотографии товара (при наличии).
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;

Экспорттық бақылау жүйесіндегі мемлекеттік органдармен келісуге жататын қорытындыларды қоспағанда, 7 (жеті) жұмыс күні ішінде 15 (он бес) жұмыс күні ішінде
4
Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны
Электрондық (толық автоматтандырылған)
5
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Тауарларды, технологияларды, жұмыстарды, қызметтерді, ақпаратты өнімге жатқызу туралы қорытынды мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тарту болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" көрсетілетін қызметті беруші басшысының не оны алмастыратын адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат нысанында жолданады және сақталады
6
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде өтініш берушіден алынатын төлем мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда оны алу тәсілдері
Тегін
7
Жұмыс кестесі
1) көрсетілетін қызметті беруші - Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне (бұдан әрі - Кодекс) сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.
2) портал-жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, Кодекске сәйкес демалыс және мереке күндері жүгінген кезде өтінішті қабылдау және Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
8
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі
1) осы Стандартқа 1 - қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі-ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанындағы өтініш;
2) осы Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны;
3) жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сипаттау (оларды орындауға арналған техникалық тапсырма не жұмысты, көрсетілетін қызметті сипаттайтын өзге де материалдар);
4) көрсетілетін қызметті алушыда бар және мемлекеттік қызметті көрсету үшін пайдаланылуы мүмкін техникалық құжаттаманың (конструкторлық, технологиялық, пайдалану, бағдарламалық) электрондық көшірмесі не өзге де құжаттар (мәліметтер);
5) тауардың фотосуреттері (бар болса).
9
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер
1) мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың және (немесе) оларда қамтылған деректердің (мәліметтердің) дәйексіздігі анықталған;

2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан;
3) отрицательный ответ уполномоченного государственного органа на запрос о согласовании, который требуется для оказания государственной услуги;
4) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения определенной государственной услуги;
5) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию
Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан – www.gov.kz/memleket/entities/miid, раздел "Государственные услуги";
2) интернет-ресурсе услугодателя – www.gov.kz/memleket/entities/comprom, раздел "Государственные услуги";
3) портале www.egov.kz.
Телефон Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8-800-080-7777
Приложение 1
к Стандарту государственной
услуги "Выдача заключения об
отнесении товаров, технологий,
работ, услуг, информации к продукции"
Форма
В __________________________________________________________
(полное наименование услугодателя)
от _________________________________________________________
(полное наименование услугополучателя
Юридический (фактический) адрес _____________________________
(индекс, город, район, область, улица, № дома, телефон)
Реквизиты услугополучателя __________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес‒идентификационный номер юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес‒ идентификационный номер филиала или представительства иностранного юридического лица ‒ в случае отсутствия бизнес‒идентификационного номера у юридического лица /фамилия имя отчество (при его наличии) физического лица, индивидуальный идентификационный номер).
ЗАЯВЛЕНИЕ
на получение заключения об отнесении товаров, технологий, работ, услуг, информации к продукции подлежащей экспортному контролю

2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректер мен мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі;
3) мемлекеттік қызмет көрсету үшін талап етілетін келісу туралы сұрау салуға уәкілетті мемлекеттік органның теріс жауабы, сондай-ақ сараптаманың, зерттеудің не тексерудің теріс қорытындысы;
4) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты белгілі бір мемлекеттік қызметті алуды талап ететін қызметке немесе жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы заңды күшіне енген сот шешімі (үкімі) болған жағдайда;
5) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты заңды күшіне енген сот шешімі бар, соның негізінде көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға байланысты арнайы құқықтан айырылған
10
Мемлекеттік қызметті, оның ішінде электрондық нысанда және Мемлекеттік корпорация арқылы көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар
Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары интернет-ресурстарда орналастырылған:
1) Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі - www.mііd.gov.kz "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімі;
2) көрсетілетін қызметті беруші - www.comprom.mііd.gov.kz "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімі.
Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде порталдың "жеке кабинеті", сондай-ақ мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы алуға мүмкіндігі бар.
Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпаратты көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі Бірыңғай байланыс орталығының анықтама қызметінен 1414, 8-800-080-7777 алуға мүмкіндігі бар
"Тауарларды, технологияларды,
жұмыстарды, көрсетілетін
қызметтерді, ақпаратты өнімге
жатқызу туралы қорытынды
беру" мемлекеттік қызметті
көрсету стандартына
1-қосымша
Нысан
Кімге ________________________________________
(көрсетілетін қызметті берушінің толық атауы)
кімнен ________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының толық атауы
Заңды (нақты) мекенжайы ______________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үйдің №, телефон)
Көрсетілетін қызметті алушының деректемелері ________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, орналасқан жері, бизнес - сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғада бизнес - сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда ‒ шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес - сәйкестендіру нөмірі /жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), жеке сәйкестендіру нөмірі).
Тауарларды, технологияларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді, ақпаратты экспорттық бақылауға жататын өнімге жатқызу туралы қорытынды алуға өтініш

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "Об экспортном контроле" просим выдать заключение об отнесении товаров, технологий, работ, услуг, информации к продукции.
Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Руководитель _____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Приложение 2
к Стандарту государственной
услуги "Выдача заключения об
отнесении товаров, технологий,
работ, услуг, информации
к продукции"
форма
Форма сведений
№ п/п
Наименование товара, технологии, работы, услуги, информации
Десятизначный код единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза*
Цель операции (экспорт, импорт, транзит, переработка)
Сфера применения и цель использования**
Страна конечного пользователя***
1
2
3
4
5
6
* Указывается только для товара.
** Указывается при импорте и экспорте.
*** Указывается только при экспорте.
Приложение 17
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Приложение 2
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача заключения об
отнесении товаров, технологий,
работ, услуг, информации
к продукции"
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Нұр-Сұлтан қ.
г. Нур-Султан
Номер: [Номер документа]
Дата выдачи:
[Дата выдачи] год
[Наименование организации, юридический адрес, БИН/ИИН]
МОТИВИРОВАННЫЙ ОТКАЗ
Республиканское государственное учреждение "Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан", рассмотрев Ваше обращение от [Дата] г. № [Номер входящего документа] сообщает следующее.
Перечень контролируемой продукции, утвержден постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2008 года № 104 "Об утверждении номенклатуры (списка) продукции".
[ТЕКС]
[Должность подписывающего]
[Ф.И.О. (при его наличии) подписывающего]
Приложение 18
к Перечню некоторых приказов
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
и Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Приложение 3
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача заключения об
отнесении товаров, технологий,
работ, услуг, информации к продукции"
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Нұр-Сұлтан қ.
г. Нур-Султан
Номер:[Номер документа]
Дата выдачи:
[Дата выдачи] год
[Наименование организации, юридический адрес, БИН/ИИН]
ЗАКЛЮЧЕНИЕ ОБ ОТНЕСЕНИИ ТОВАРОВ, ТЕХНОЛОГИЙ, РАБОТ, УСЛУГ, ИНФОРМАЦИИ К ПРОДУКЦИИ
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, в соответствии с Вашей заявкой от [Дата] года № [Номер входящего документа] относительно выдачи заключения об отнесении товаров, технологий, работ услуг, информации к продукции подлежащей экспортному контролю, сообщает следующее.
Перечень контролируемой продукции, утвержден постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2008 года № 104 "Об утверждении номенклатуры (списка) продукции".
[ТЕКС]
[Должность подписывающего]
[Ф.И.О. (при его наличии) подписывающего]

"Экспорттық бақылау туралы" 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес тауарларды, технологияларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді, ақпаратты экспорттық бақылауға жататын өнімге жатқызу туралы қорытынды беруді сұраймыз.
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес дұрыс емес мәліметтерді бергені үшін жауапкершілік туралы хабардар етемін.
Басшы_____________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
"Тауарларды, технологияларды,
жұмыстарды, көрсетілетін
қызметтерді, ақпаратты өнімге
жатқызу туралы қорытынды
беру" мемлекеттік қызметті
көрсету стандартына
2-қосымша
Нысан
Мәліметтер нысаны
р/с №
Тауардың, технологияның, жұмыстың, көрсетілетін қызметтің, ақпараттың атауы
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасының он таңбалы коды*
Операцияның мақсаты (экспорт ,импорт, транзит, қайта өңдеу)
Қолдану саласы және пайдалану мақсаты**
Соңғы пайдаланушы елі***
1
2
3
4
5
6
* Тек тауар үшін көрсетіледі.
** Импорт және экспорт кезінде көрсетіледі.
*** Экспорт кезінде ғана көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің және
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
17-қосымша
"Тауарларды, технологияларды,
жұмыстарды, көрсетілетін
қызметтерді, ақпаратты өнімге
жатқызу туралы қорытынды
беру" мемлекеттік қызмет
көрсету қағидаларына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Нұр-Сұлтан қ.
г. Нур-Султан
Нөмір: [Құжат нөмірі]
Берілген күні:
[Шығарылған күні] жылы
[Ұйымның атауы, заңды мекен-жайы, БСН / ЖСН]
Дәлелді бас тарту
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті, Сіздің [күні] ж. № [кіріс құжатының нөмірі] өтінішіңізді қарап, мынаны хабарлайды.
Бақыланатын өнімнің тізбесі "Өнімнің номенклатурасын (тізімін) бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 ақпандағы № 104 қаулысымен бекітілген.
[Бас тарту негіздемесі]
[Қол қоюшының лауазымы]
[Қол қоюшының аты-жөні (болған жағдайда)]
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің және
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
18-қосымша
"Тауарларды, технологияларды,
жұмыстарды, көрсетілетін
қызметтерді, ақпаратты өнімге
жатқызу туралы қорытынды
беру" мемлекеттік қызмет
көрсету қағидаларына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Нұр-Сұлтан қ.
г. Нур-Султан
Нөмір: [Құжат нөмірі]
Берілген күні:
[Шығарылған күні] жылы
[Ұйымның атауы, заңды мекен-жайы, БСН / ЖСН]
ТАУАРЛАРДЫ, ТЕХНОЛОГИЯЛАРДЫ, ЖҰМЫСТАРДЫ, КӨРСЕТІЛЕТІН ҚЫЗМЕТТЕРДІ, АҚПАРАТТЫ ЭКСПОРТТЫҚ БАҚЫЛАУҒА ЖАТАТЫН ӨНІМГЕ ЖАТҚЫЗУ ТУРАЛЫ ҚОРЫТЫНДЫ.
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті тауарларды, технологияларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді, ақпаратты экспорттық бақылауға жататын өнімге жатқызу туралы қорытындыны беруге қатысты Сіздің [күні] жылғы № [кіріс құжатының нөмірі] өтініміңізге сәйкес мынаны хабарлайды.
Бақыланатын өнімнің тізбесі "Өнімнің номенклатурасын (тізімін) бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 ақпандағы № 104 қаулысымен бекітілген.
[МӘТІН
[Қол қоюшының лауазымы]
[Қол қоюшының аты-жөні (болған жағдайда)]