Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 22 февраля 2021 года № 17/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 февраля 2021 года № 6204.
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата города Сатпаев Карагандинской области от 24.12.2021 № 93/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законов Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Сатпаевской городской избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению к настоящему постановлению
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата города Сатпаев Карагандинской области от 24.12.2021 № 93/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Сатпаев "О перечне мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч кандидатов с избирателями" от 4 февраля 2016 года № 03/01 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3663, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 25 апреля 2016 года, в газете "Шарайна" от 26 февраля 2016 года № 8 (2197).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Толендину А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким города Сатпаев А. Идрисов
Приложение к
постановлению
от 13 марта 2023 года
№ 17/01
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата города Сатпаев области Ұлытау от 13.03.2023 № 17/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
город Сатпаев
улица Улытауская, между домами № 86, 90;
улица Абая Кунанбаева, около мечети имени Балмагамбета Балкыбайулы, возле автобусной остановки;
проспект Независимости, возле дома № 5А;
проспект академика Каныша Сатпаева, возле дома № 88;
улица Виктора Гурбы, площадь "Шахтерская слава", возле автобусной остановки;
улица Наурыз, около общеобразовательной школы № 27, возле автобусной остановки;
на пересечении проспекта академика Каныша Сатпаева с улицей Женис, возле автобусной остановки;
улица Наурыз, около школы-гимназии имени Бауыржана Момышұлы, возле автобусной остановки;
улица Ердена, возле дома № 199;
улица Абая Кунанбаева, около дома № 85, возле автобусной остановки;
улица Абая Кунанбаева, около городской поликлиники, возле автобусной остановки;
проспект академика Каныша Сатпаева, около дома № 158, возле автобусной остановки.

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 22 ақпандағы № 17/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 ақпанда № 6204 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 24.12.2021 № 93/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сәтбаев қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 24.12.2021 № 93/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Сәтбаев қаласы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарының және кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлардың тізімі туралы" 2016 жылғы 4 ақпандағы № 03/01 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3663 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі 2016 жылғы 25 сәуірде, "Шарайна" газетінде 2016 жылғы 26 ақпандағы № 8 (2197) жарияланған) қаулы күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары А.Қ. Төлендинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жариялағаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі А. Идрисов
2023 жылғы 13
наурыздағы
№ 17/01
қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 13.03.2023 № 17/01 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар
Сәтбаев қаласы
Ұлытау көшесі № 86, 90 үйлердің ортасында;
Абай Құнанбаев көшесі, Балмағамбет Балқыбайұлы атындағы мешіттің төңірегінде, автобустық аялдаманың жанында;
Тәуелсіздік даңғылы, № 5А үйдің жанында;
академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, № 88 үйдің жанында;
Виктор Гурба көшесі, "Кеншілер даңқы" алаңы, автобустық аялдаманың жанында;
Наурыз көшесі, № 27 жалпы білім беретін мектептің төңірегінде, автобустық аялдаманың жанында;
академик Қаныш Сәтбаев даңғылы мен Жеңіс көшесінің қиылысында, автобустық аялдаманың жанында;
Наурыз көшесі, Бауыржан Момышұлы атындағы мектеп-гимназиясының төңірегінде, автобустық аялдаманың жанында;
Ерден көшесі, № 199 үйдің жанында;
Абай Құнанбаев көшесі, № 85 үйдің төңірегінде, автобустық аялдаманың жанында;
Абай Құнанбаев көшесі, қалалық емхананың төңірегінде, автобустық аялдаманың жанында;
академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, № 158 үйдің төңірегінде, автобустық аялдаманың жанында.