Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 21 октября 2021 года № 118. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 2021 года № 25018. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 18 апреля 2025 года № 193
Сноска. Утратило cилу решением Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 18.04.2025 № 193 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-9 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 14-1 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Определить размер и перечень категорий получателей жилищных сертификатов согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сатпаевского городского маслихата Т. Хмилярчук
Приложение 1 к
решению
Сатпаевского городского
маслихата
от 21 октября 2021 года
№ 118
Размер жилищного сертификата
1. 10 % от суммы займа, но не более 1,5 миллиона (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной помощи.
2. 10 % от суммы займа, но не более 1,5 миллиона (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной поддержки.
Приложение 2 к решению
Сатпаевского городского маслихата
от 21 октября 2021 года № 118
Перечень категорий получателей жилищных сертификатов

Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2021 жылғы 21 қазандағы № 118 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қарашада № 25018 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 193 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 18.04.2025 № 193 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-9-тармағына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 14-1-бабының 2-тармағына сәйкес, Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесі осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының хатшысы Т. Хмилярчук
Сәтбаев қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 21
қазандағы
№ 118
шешіміне 1 қосымша
Тұрғын үй сертификатының мөлшері
1. Қарыз сомасынан 10 %, алайда әлеуметтік көмек түрі ретінде 1,5 миллион (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес.
2. Қарыз сомасынан 10 %, алайда әлеуметтік қолдау түрі ретінде 1,5 миллион (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес.
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2021 жылғы 21 қазандағы
№ 118 шешіміне
2-қосымша
Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санатының тізбесі

Сноска. Приложение 2 – в редакции решения Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 25.11.2024 № 161 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
1.
Лица с инвалидностью первой и второй групп
2.
Семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью
3.
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи
4.
Неполные семьи
5.

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 25.11.2024 № 161 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
1.
Бірінші және екінші топтардағы мүгедектігі бар адамдар
2.
Мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар
3.
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар
4.
Толық емес отбасылар
5.

Востребованные специалисты бюджетных организаций в отрасли здравоохранения, образования, культуры, спорта и иных отраслей на основе анализа статистических наблюдений по статистике труда и занятости, а также с учетом прогноза трудовых ресурсов, формируемых согласно Правилам формирования национальной системы прогнозирования трудовых ресурсов и использования ее результатов, утвержденным приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 20 мая 2023 года № 161 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32546)

Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы бойынша статистикалық байқауларды талдау негізінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 20 мамырдағы № 161 бұйрығымен бекітілген Еңбек ресурстарын болжаудың ұлттық жүйесін қалыптастыру және оның нәтижелерін пайдалану қағидаларына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32546 болып тіркелген) сәйкес қалыптастырылатын еңбек ресурстарының болжамын ескере отырып, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт саласындағы және өзге де салаларындағы бюджеттік ұйымдарының қажетті мамандары