Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Приозерск
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 14 мая 2021 года № 21/80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 мая 2021 года № 6337. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 20 апреля 2023 года № 15/78
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 20.04.2023 № 15/78 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Приозерск қаласының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 14 мамырдағы № 21/80 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 мамырда № 6337 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 15/78 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының 20.04.2023 № 15/78 қаулысымен (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27 баптарына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министірінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Приозерск согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Приозерск от 23 июня 2016 года № 22/1 "Об организации выездной торговли в городе Приозерск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3904, опубликовано в газете "Приозерский вестник" от 5 августа 2016 года № 31/467, в информационно-правовой системе "Әділет" 9 ноября 2016 года).

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Приозерск қаласының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арнайы бөлінген орындар анықталсын.
2. Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 22/1 "Приозерск қаласында көшпелі сауданы ұйымдастыру туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде № 3904 болып тіркелді, 2016 жылғы 5 тамызда № 31/467 "Приозерский вестник" газетінде, 2016 жылғы 9 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Приозерск Д. Саденов
Приложение к постановлению
акимата города Приозерск
от 14 мая 2021 года
№ 21/80
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Приозерск
Места торговли
1
Перед домом № 13/3 по улице Кисунько
2
Перед домом № 2 по улице Дружбы Народов
3

3. Осы қаулының орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Приозерск қаласы әкімінің міндетін атқарушысы Д. Саденов
Приозерск қаласы
әкімдігінің
2021 жылғы 14
мамырдағы
№ 21/80
Қаулға қосымша
Приозерск қаласының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арнайы бөлінген орындары
Сауда орындары
1
Кисунько көшесі, № 13/3 үйдің алдында
2
Дружба Народов көшесі, № 2 үйдің алдында
3

Перед домами № 1/2 по улице Космонавтов и № 2/2 по улице Балхашская
4
Перед магазином "Березка" по улице Озерная №16
5
Перед домами № 7/1 и 7/2 по улице Р.Кошкарбаева
6
Перед домом № 2 по улице Агыбай батыра
7
Перед домами № 36 и 34 по улице бульвар Жеңіс
8
Центральная городская площадь расположенная перед зданием культурно-просветительного и зрелищного учреждения № 2/1 по улице Кисунько
9
Малая площадь расположенная перед зданием акционерного общества "Қазақтелеком" № 2 по улице Кисунько

Космонавттар көшесі, № 1/2 үйдің және Балқаш көшесі, № 2/2 үйдің алдында
4
Озерная көшесі №16, "Березка" дүкенінің алдында
5
Р.Қошқарбаев көшесі, № 7/1 және 7/2 үйлерінің алдында
6
Ағыбай батыр көшесі, № 2 үйдің алдында
7
Жеңіс бульвары, № 36, 34 үйлерінің алдында
8
Кисунько көшесі № 2/1 мәдениет-ағартушылық және ойын-сауық мекемесі ғимараттының алдында орналасқан қалалық орталық алаң
9
Кисунько көшесі № 2 "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының ғимараттының алдында орналасқан қалалық кіші алаң