О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Житикаринского района Костанайской области
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 24 ноября 2021 года № 260. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 ноября 2021 года № 25426
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Житикаринского района Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Житикаринского района Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района Н. Утегенов
Приложение
к постановлению акимата
Житикаринского района
от 24 ноября 2021 года
№ 260
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Житикаринского района Костанайской области
1. "Об установлении публичного сервитута на земельные участки" от 16 сентября 2019 года № 197 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8661).
2. "Об установлении публичного сервитута на земельные участки" от 11 февраля 2020 года № 23 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8975).
3. "Об установлении публичного сервитута на земельные участки" от 17 февраля 2021 года № 39 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9773).
4. "Об установлении публичного сервитута на земельные участки" от 17 февраля 2021 года № 44 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9770).
5. "Об установлении публичного сервитута на земельные участки" от 19 февраля 2021 года № 48 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9779).

Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 қарашадағы № 260 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қарашада № 25426 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жітіқара ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі Н. Утегенов
Жітіқара
ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 24 қарашадағы
№ 260 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2019 жылғы 16 қыркүйектегі № 197 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8661 болып тіркелген).
2. "Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2020 жылғы 11 ақпандағы № 23 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8975 болып тіркелген).
3. "Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2021 жылғы 17 ақпандағы № 39 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9773 болып тіркелген).
4. "Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2021 жылғы 17 ақпандағы № 44 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9770 болып тіркелген).
5. "Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2021 жылғы 19 ақпандағы № 48 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9779 болып тіркелген).