О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
Решение Павлодарского областного маслихата от 23 февраля 2021 года № 10/2-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 марта 2021 года № 7218
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по аграрным вопросам.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Павлодарского
областного маслихата К. Абишев
Секретарь Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
от 23 февраля 2021 года
№ 10/2-VII
Перечень утративших силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
1. Решение Павлодарского областного маслихата от 30 декабря 2002 года № 94/24 "О проектах (схемах) зонирования территорий и районов области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1600).
2. Решение Павлодарского областного маслихата от 24 октября 2008 года № 141/10 "О внесении дополнения в решение областного маслихата (ХХIV сессия, II созыв) № 94/24 от 30 декабря 2002 года "О проектах (схемах) зонирования территорий городов и районов области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3127).
3. Решение Павлодарского областного маслихата от 25 августа 2010 года № 300/26 "О внесении изменений в решение областного маслихата (XXIV сессия, II созыв) от 30 декабря 2002 года № 94/24 "О проекте (схемах) зонирования территорий городов и районов области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3170).

Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 23 ақпандағы № 10/2-VII шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 наурызда № 7218 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының сессия төрағасы К. Абишев
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Е. Айткенов
Павлодар облыстық
мәслихатының
2021 жылғы 23 ақпандағы
№ 10/2-VII шешіміне
қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2002 жылғы 30 желтоқсандағы "Облыс қалалары мен аудандары жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (сұлбалары) туралы" № 94/24 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1600 болып тіркелген).
2. Павлодар облыстық мәслихатының 2008 жылғы 24 қазандағы "Облыстық мәслихаттың (II сайланған ХХIV сессиясы) 2002 жылғы 30 желтоқсандағы "Облыс қалалары мен аудандары жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (сұлбалары) туралы" № 94/24 шешіміне толықтыру енгізу туралы" № 141/10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3127 болып тіркелген).
3. Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 25 тамыздағы "Облыстық мәслихаттың (II сайланған XXIV сессиясы) 2002 жылғы 30 желтоқсандағы "Облыс қалалары мен аудандары жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (сұлбалары) туралы" № 94/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 300/26 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3170 болып тіркелген).