О внесении изменений в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 17 июня 2020 года № 147 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и предоставления кандидатам помещения для проведения встреч с избирателями на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18 октября 2021 года № 375. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 октября 2021 года № 24878
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями всех кандидатов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области" от 17 июня 2020 года № 147 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6368) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить совместно с Айыртауской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению";
пункт 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айыртауского района Е. Бекшенов
"СОГЛАСОВАНО"
Айыртауская районная
территориальная избирательная
комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Айыртауского района

"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жай беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 маусымдағы № 147 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қазандағы № 375 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 қазанда № 24878 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар ұсыну туралы" 2020 жылғы 17 маусымдағы № 147 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6368 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Айыртау аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін";
көрсетілген қаулының 2 тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айыртау ауданының әкімі Е. Бекшенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Айыртау аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Айыртау ауданының әкімдігі

от 18 октября 2021 года
№ 375
Приложение 1
к постановлению акимата
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
от 17 июня 2020 года
№147
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Номер избирательного участка
Месторасположение
1
село Антоновка
14
Инфомационный стенд у здания отделения Казпочты (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Антоновка, улица Ақан Сері, № 39
2
село Арыкбалык
45
Информационный стенд у здания торгового центра "РИК" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Арыкбалык, улица Центральная№ 19
3
село Саумалколь
8
Информационный стенд у здания магазина "Детский мир" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Саумалколь, угол улиц Байкена Ашимова и Михаила Янко
4
село Гусаковка
51
Информационный стенд у здания Центра досуга, расположенного по адресу Айыртауский район, село Гусаковка, улица Молодежная, № 29
5
село Елецкое
7
Информационный стенд у зданиямагазина "Настенька" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Елецкое, улица Центральная, № 26/2
6
село Имантау
57
Информационный стенд у здания магазина "Мега" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Имантау, улица Шоқан Уәлиханов, № 36
7
село Казанка
22
Информационный стенд у здания производственного участка №3 товарищества с ограниченной ответственностью "Достык-Дэн" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Казанка, улица Рабочая, № 17
8
село Карасевка
18
Информационный стенд у здания магазина "ИП Мукашова А.Б." (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Карасевка, улица Озерная № 75
9
село Каратал
27
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каратальского сельского округа", расположенного по адресу Айыртауский район, село Каратал, улица Орталык № 36
10
село Константиновка
53
Информационный стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Константиновка-2004" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Константиновка, улица Достық, № 70 "а"
11
село Лобаново
59
Информационный стенд у здания магазина "Оксана" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Лобаново, улица Абай, № 32
12
село Нижний Бурлук
63
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Нижний-Бурлукского сельского округа" расположенного по адресу Айыртауский район, село Нижний Бурлук, улица Центральная, № 34
13
село Сырымбет
31
Информационный стенд у здания магазина "Алма" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Сырымбет, улица Школьная, № 3
14
село Кирилловка
39
Информационный стенд у здания магазина "Айсулу" (по согласованию), расположенного по адресу Айыртауский район, село Кирилловка, улица Абай, № 40

2021 жылғы 18 қазандағы
№ 375 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 17 маусымдағы
№ 147 қаулысына
1 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Орналасқан жері
1
Антоновка ауылы
14
Айыртау ауданы, Антоновка ауылы, Ақан сері көшесі, № 39 мекенжайы бойынша орналасқан Қазпошта бөлімшесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
2
Арықбалық ауылы
45
Айыртау ауданы, Арықбалық ауылы, Центральная көшесі, № 19 мекенжайы бойынша орналасқан "РИК" сауда орталығының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
3
Саумалкөл ауылы
8
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Байкен Ашимова және Михаил Янко көшелерінің бұрышы мекенжайы бойынша орналасқан "Детский мир" дүкені ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
4
Гусаковка ауылы
51
Айыртау ауданы, Гусаковка ауылы, Молодежная көшесі, № 29 мекенжайы бойынша орналасқан бос уақыт орталығының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
5
Елецкое ауылы
7
Айыртау ауданы, Елецкое ауылы, Центральная көшесі, № 26/2 мекенжайы бойынша орналасқан "Настенька" дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд(келісім бойынша)
6
Имантау ауылы
57
Айыртау ауданы, Имантау ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, № 36 мекенжайы бойынша орналасқан "Мега" дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
7
Казанка ауылы
22
Айыртау ауданы, Казанка ауылы, Рабочая көшесі, №17 мекенжайы бойынша орналасқан "Достық-Дэн" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 3 өндірістік учаскесінің әкімшілік ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
8
Карасевка ауылы
18
Айыртау ауданы, Карасевка ауылы, Озерная көшесі№ 75 мекенжайында орналасқан "Мұқашова А.Б. ЖК" дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
9
Қаратал ауылы
27
Айыртау ауданы, Қаратал ауылы, Орталық көшесі № 36 мекенжайы бойынша орналасқан "Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
10
Константиновка ауылы
53
Айыртау ауданы, Константиновка ауылы, Достық көшесі, № 70 "а" мекенжайында орналасқан "Константиновка-2004" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
11
Лобаново ауылы
59
Айыртау ауданы, Лобаново ауылы, Абай көшесі, № 32 мекенжайы бойынша орналасқан "Оксана" дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
12
Нижний Бұрлық ауылы
63
Айыртау ауданы, Нижний Бұрлық ауылы, Центральная көшесі, № 34 мекенжайында орналасқан "Нижний Бұрлық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
13
Сырымбет ауылы
31
Айыртау ауданы, Сырымбет ауылы, Школьная көшесі, № 3 мекенжайында орналасқан "Алма" дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
14
Кирилловка ауылы
39
Айыртау ауданы, Кирилловка ауылы, Абай көшесі, № 40 мекенжайында орналасқан "Айсұлу" дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)