О признании утратившими силу некоторых решений Буландынского районного маслихата Акмолинской области
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2022 года № 7С-19/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2022 года № 27578
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Буландынский районный маслихат Акмолинской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Секретарь Буландынского
районного маслихата
Ш.Кусаинов
Приложение
к решению Буландынского
районного маслихата
от 31 марта 2022 года
№ 7С-19/2
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Буландынского районного маслихата Акмолинской области
1. Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области "О повышении базовых ставок земельного налога на земельные участки города Макинск, сельских населенных пунктов Буландынского района" от 20 февраля 2014 года № 5С-24/2" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4043).
2. Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области "О внесении изменения в решение Буландынского районного маслихата от 19 апреля 2016 года № 6С-2/4 "О повышении базовых ставок земельного налога на земельные участки города Макинск, сельских населенных пунктов Буландынского района" от 20 февраля 2014 года № 5С-24/2" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5304).
3. Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области "О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 20 марта 2018 года № 6С-21/5 "О повышении базовых ставок земельного налога на земельные участки города Макинск, сельских населенных пунктов Буландынского района" от 20 февраля 2014 года № 5С-24/2" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6533).

Ақмола облысының Бұланды аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 7С-19/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 сәуірде № 27578 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілері туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Ақмола облысының Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақмола облысының Бұланды аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық
мәслихатының хатшысы
Ш.Кусаинов
Бұланды аудандық мәслихатының
2022 жылғы 31 наурыздағы
№ 7С-19/2 шешіміне
қосымша
Ақмола облысының Бұланды аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Бұланды ауданының Макинск қаласы, ауылдық елді мекендері жер учаскелерінің жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Ақмола облысының Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 5С-24/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4043 болып тіркелген) шешімі.
2. "Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 5С-24/2 "Бұланды ауданының Макинск қаласы, ауылдық елді мекендері жер учаскелерінің жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысының Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 6С-2/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5304 болып тіркелген) шешімі.
3. "Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 5С-24/2 "Бұланды ауданының Макинск қаласы, ауылдық елді мекендері жер учаскелерінің жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысының Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 6С-21/5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6533 болып тіркелген) шешімі.