О признании утратившими силу некоторых решений Целиноградского районного маслихата
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 июля 2022 года № 161/29-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июля 2022 года № 28908
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Целиноградского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
Целиноградского района"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел архитектуры и
градостроительства
Целиноградского района"
Приложение к решению
Целиноградского районного
маслихата от 25 июля
2022 года № 161/29-7
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Целиноградского районного маслихата
1. Решение Целиноградского районного маслихата от 13 февраля 2014 года № 185/26-5 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в селе Акмол и сельских населенных пунктах Целиноградского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4036);
2. Решение Целиноградского районного маслихата от 5 ноября 2015 года № 331/47-5 "О внесении изменений в некоторые решения Целиноградского районного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Целиноградского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5115);
3. Решение Целиноградского районного маслихата от 28 марта 2017 года № 107/12-6 "О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 13 февраля 2014 года № 185/26-5 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в селе Акмол и сельских населенных пунктах Целиноградского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5920);
4. Решение Целиноградского районного маслихата от 30 января 2018 года № 183/25-6 "О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 13 февраля 2014 года № 185/26-5 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в селе Акмол и сельских населенных пунктах Целиноградского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6400);

Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 161/29-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 шілдеде № 28908 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Л.Конарбаева
КЕЛІСІЛДІ
Целиноград ауданының әкімі
"Целиноград ауданының
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
"Целиноград ауданының
сәулет және қала құрылысы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Целиноград аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 161/29-7 Шешіне
қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 ақпандағы № 185/26-5 "Целиноград ауданының Ақмол ауылы мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4036 болып тіркелген) шешім;
2. Целиноград аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы № 331/47-5 "Целиноград ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5115 болып тіркелген) шешім;
3. "Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 ақпандағы № 185/26-5 2Целиноград ауданының Ақмол ауылы мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 107/12-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5920 болып тіркелген) шешім;
4. "Целиноград ауданының Ақмол ауылы мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 ақпандағы № 185/26-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 183/25-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6400 болып тіркелген) шешім;

5. Решение Целиноградского районного маслихата от 24 августа 2018 года № 236/33-6 "О внесении изменений в некоторые решения Целиноградского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6793);
6. Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 19 февраля 2019 года № 283/41-6 "О внесении изменений в некоторые решения Целиноградского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7084);
7. Решение Целиноградского районного маслихата от 17 марта 2020 года № 389/58-6 "О внесении изменений в некоторые решения Целиноградского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7777).

5. Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 тамыздағы № 236/33-6 "Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6793 болып тіркелген) шешім;
6. Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпандағы № 283/41-6 "Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7084 болып тіркелген) шешім;
7. Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 389/58-6 "Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7777 болып тіркелген) шешім.