Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на І-ІІ-ІІІ квартал 2022 года по Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 24 мая 2022 года № 177. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2022 года № 28271
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", пунктом 7 Правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11245), акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Алматы облысы бойынша 2022 жылдың І-ІІ-ІІІ тоқсанға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарлары үшін бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2022 жылғы 24 мамырдағы № 177 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 31 мамырда № 28271 болып тіркелді
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына, "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 бұйрығымен бекітілген Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларының 7-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11245 болып тіркелген) сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары на І-ІІ-ІІІ квартал 2022 года по Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в министерстве юстиции Республики Казахстан;

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Алматы облысы бойынша 2022 жылдың І-ІІ-ІІІ тоқсанға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарлары үшін бөлшек сауда бағаларының шекті мәндері бекітілсін.
2. "Алматы облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области К. Бозумбаев
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от 24 мая 2022 года № 177
Пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары на І-ІІ-ІІІ квартал 2022 года по Алматинской области
Наименование товара
Единица измерения
I квартал
II квартал
III квартал
1
Рис шлифованный (круглозерный, весовой)
тенге/
килограмм

2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі К. Бозумбаев
Алматы облысы әкімдігінің 2022 жылғы 24 мамырдағы № 177 қаулысына қосымша
Алматы облысы бойынша 2022 жылдың І-ІІ-ІІІ тоқсанға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарлары үшін бөлшек сауда бағаларының шекті мәндері
Тауар атауы
Өлшем бірлігі
I-тоқсан
II-тоқсан
III-тоқсан
1
Тазартылған күріш (домалақ дәнді, өлшеніп салынатын)
теңге/
килограмм