О признании утратившими силу структурного элемента решения и некоторых решений Каракиянского районного маслихата
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 12 апреля 2022 года № 14/137. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 апреля 2022 года № 27768
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу структурный элемент решения и некоторые решения Каракиянского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай
Приложение к решению
Каракиянского районного маслихата
от 12 апреля 2022 года № 14/137
Перечень утратившими силу структурного элемента решения и некоторых решений решений Каракиянского районного маслихата
1. Решение Каракиянского районного маслихата от 29 июня 2015 года № 27/282 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2795).
2. Решение Каракиянского районного маслихата от 15 марта 2016 года № 33/350 "О внесении изменения в решение Каракиянского районного маслихата от 29 июня 2015 года № 27/282 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3000).
3. Пункт 5 Перечня изменений в некоторые решения Каракиянского районного маслихата, являющегося приложением к решению Каракиянского районного маслихата от 7 марта 2018 года № 16/184 "О внесении изменений в некоторые решения Каракиянского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3553).
4. Решение Каракиянского районного маслихата от 29 марта 2019 года № 28/297 "О внесении изменения в решение Каракиянского районного маслихата от 29 июня 2015 года № 27/282 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3856).

Қарақия аудандық мәслихатының шешімінің құрылымдық элементінің және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 14/137 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 сәуірде № 27768 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарақия аудандық мәслихатының шешімінің құрылымдық элементінің және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2022 жылғы 12 сәуірдегі № 14/137
шешіміне қосымша
Күші жойылды деп танылған Қарақия аудандық мәслихатының шешімінің құрылымдық элементінің және кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қарақия аудандық мәслихатының "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2015 жылғы 29 маусымдағы № 27/282 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2795 болып тіркелген).
2. Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 33/350 "Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 27/282 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3000 болып тіркелген).
3. Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы № 16/184 "Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3553 болып тіркелген) қосымша болып табылатын Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің тізбесінің 5-тармағы.
4. Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 28/297 "Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 27/282 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3856 болып тіркелген).