О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29 сентября 2022 года № 165/22. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 октября 2022 года № 29953
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 29 сентября 2022 года
№ 165/22
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений маслихата
1. "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Экибастузу" от 16 мая 2014 года № 219/28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3854).
2. "О внесении изменения в решение Экибастузского городского маслихата от 16 мая 2014 года № 219/28 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Экибастузу" от 10 ноября 2015 года № 361/43 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4836).
3. "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 16 мая 2014 года № 219/28 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Экибастузу" от 12 октября 2017 года № 182/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5664).

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 маусымдағы № 165/22 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 қазанда № 29953 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2022 жылғы
29 қыркүйектегі № 165/22
шешіміне қосымша
Мәслихаттың күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Екібастұз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 16 мамырдағы № 219/28 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3854 болып тіркелген).
2. "Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы "Екібастұз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың жиналу және пайда болу нормасын бекіту туралы" № 219/28 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 10 қарашадағы № 361/43 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4836 болып тіркелген).
3. "Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы "Екібастұз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың жиналу және пайда болу нормасын бекіту туралы" № 219/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 12 қазандағы № 182/21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5664 болып тіркелген).