Об утверждении формы отчета № 4 "О работе по исполнению судебных актов" и Инструкции по его формированию
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 4 января 2023 года № 3. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2023 года № 31621.
В соответствии с подпунктом 22) статьи 9 Конституционного закона Республики Казахстан "О прокуратуре", подпунктом 12) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О государственной правовой статистике и специальных учетах", руководствуясь подпунктом 37) пункта 19 Положения о Генеральной прокуратуре Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 13 октября 2017 года № 563 "О некоторых вопросах органов прокуратуры Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 05.12.2023 № 216 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить:
1) форму отчета № 4 "О работе по исполнению судебных актов" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Инструкцию по формированию отчета № 4 "О работе по исполнению судебных актов" согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу:
1) приказ исполняющего обязанности Генерального Прокурора Республики Казахстан от 15 января 2020 года № 10 "Об утверждении формы отчета № 4 "О работе по исполнению судебных актов" и Инструкции по его формированию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19882);
2) приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 ноября 2020 года № 143 "О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Генерального Прокурора Республики Казахстан от 15 января 2020 года № 10 "Об утверждении формы отчета № 4 "О работе по исполнению судебных актов" и Инструкции по его формированию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21672).
3. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан;
3) направление настоящего приказа заинтересованным субъектам правовой статистики и специальных учетов для сведения, а также территориальным органам Комитета для исполнения.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета.

"Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 есеп нысанын және оны қалыптастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 3 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 6 қаңтарда № 31621 болып тіркелді.
"Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 9-бабының 22) тармақшасына, "Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 12) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасының прокуратура органдарының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 13 қазандағы № 563 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы туралы ереженің 19-тармағының 39) тармақшасын басшылыққа алып, БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының 05.12.2023 № 216 (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Мыналар:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес "Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 есеп нысаны;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес "Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 есебін қалыптастыру жөніндегі нұсқаулық бекітілсін.
2. Мыналардың:
1) "Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 есептің нысанын және оны қалыптастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының міндетін атқарушысының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 10 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19882 болып тіркелген);
2) "Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 есептің нысанын және оны қалыптастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының міндетін атқарушының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 10 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 143 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21672 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты құқықтық статистика және арнайы есепке алудың мүдделі субъектiлерiне мәлімет үшін, сондай-ақ Комитеттiң аумақтық органдарына орындау үшін жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет төрағасына жүктелсін.

Глава 1. Общие положения
1. Настоящая Инструкция по формированию отчета № 4 "О работе по исполнению судебных актов" (далее – Инструкция) предназначена для формирования отчета № 4 "О работе по исполнению судебных актов" (далее – отчет) на основании электронных информационных учетных документов (далее – ЭИУД), вводимых субъектами правовой статистики и специальных учетов (далее – субъекты) в автоматизированную информационную систему органов исполнительного производства по исполнению судебных актов Республики Казахстан (далее – АИС ОИП).
2. Разработка форм отчета и ЭИУД осуществляется Комитетом по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет) по согласованию с субъектами.
3. Субъектами являются Министерство юстиции Республики Казахстан (далее – МЮ РК) и его территориальные органы (далее – территориальные подразделения МЮ РК), частные судебные исполнители.
Глава 2. Введение ЭИУД в АИС ОИП
4. Ввод и учет ЭИУД в АИС ОИП ведется территориальными подразделениями МЮ РК и частными судебными исполнителями.
5. Полноту, достоверность и своевременность ввода ЭИУД в АИС ОИП обеспечивают субъекты.
6. В ЭИУД подлежат электронному заполнению все необходимые реквизиты по учету и движению исполнительного документа, а также результатам его исполнения.
7. Субъектами осуществляется ввод следующих ЭИУД:
1) "Электронный информационный учетный документ по учету исполнительного документа" (далее – форма 4.0) по форме согласно приложению 1 к настоящей Инструкции;
2) "Электронный информационный учетный документ о движении исполнительного документа и результатах его исполнения" (далее – форма 4.1) по форме согласно приложению 2 к настоящей Инструкции.
8. ЭИУД формы 4.0 вводятся по исполнительным документам, указанным в пункте 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей" (далее – Закон), в том числе по исполнительным документам о возврате государству незаконно приобретенных активов и по предварительным обеспечительным мерам по возврату активов, а так же в случае отказа в возбуждении исполнительного производства в порядке подпунктов 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9, 10), 11), 12), 13) пункта 1 статьи 38 Закона.
Сноска. Пункт 8 - в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 05.12.2023 № 216 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы "Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 есептің нысанын қалыптастыру жөніндегі нұсқаулық (бұдан әрі – Нұсқаулық) Қазақстан Республикасы сот актілерін орындау бойынша құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілері Атқарушылық іс жүргізу органдарының автоматтандырылған ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі – АІЖОААЖ) енгізген электрондық ақпараттық есепке алу құжаттарының (бұдан әрі – ЭАЕҚ) негізінде "Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 есептің нысанын (бұдан әрі – есеп) қалыптастыруға арналған.
2. Есептің және ЭАЕҚ-ның нысандарын әзірлеуді Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) субъектілермен келісе отырып жүзеге асырады.
3. Субъектілер Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі (бұдан әрі – ҚР ӘМ) және оның аумақтық органдары (бұдан әрі – ҚР ӘМ аумақтық бөлімшелері), жеке сот орындаушылары болып табылады.
2-тарау. ЭАЕҚ-ны АІЖОААЖ-ға енгізу
4. ЭАЕҚ-ны АІЖО ААЖ-ға -ға енгізу және есепке алу ҚР ӘМ аумақтық бөлімшелері және жеке сот орындаушылары жүргізеді.
5. АІЖО ААЖ-ға ЭАЕҚ-ны енгізудің толықтығы, дұрыстығы және уақтылығы субъектілер қамтамасыз етеді.
6. ЭАЕҚ-да атқарушылық құжатты есепке алу және оның қозғалысы, сондай-ақ олардың орындалу нәтижелері бойынша барлық қажетті деректемелер электронды толтырылуға жатады.
7. Субъектілер төмендегі ЭАЕҚ:
1) Осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша "Атқарушылық құжаттарды есепке алу жөніндегі электронды ақпараттық есепке алу құжатын" (бұдан әрі – 4.0 -нысан);
2) Осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша "Атқарушылық құжаттардың қозғалысы және олардың орындау нәтижелері туралы электрондық ақпараттық есепке алу құжатын" (бұдан әрі – 4.1- нысан) енгізуді жүзеге асырады.
8. 4.0 нысанды ЭАЕҚ "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 1-тармағында (бұдан әрі – Заң) көрсетілген атқарушылық құжаттар бойынша, соның ішінде заңсыз иемденілген активтерді мемлекетке қайтару туралы атқарушылық құжаттар бойынша және активтерді қайтару жөніндегі алдын ала қамтамасыз ету шаралары бойынша, сонымен қатар Заңның 38-бабы 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9, 10), 11), 12), 13) тармақшалары тәртібінде атқарушылық іс жүргізуді қозғаудан бас тартқан жағдайда енгізіледі.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының 05.12.2023 № 216 (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

9. ЭИУД формы 4.1 вводится по исполнительным документам, по которым принято одно из ниже перечисленных решений:
1) отсрочка, рассрочка, изменение способа и порядка исполнения, индексация присужденных сумм (по решению суда) в порядке статьи 40 Закона;
2) окончание исполнительного производства по основаниям, предусмотренным статьей 49 Закона;
3) приостановление исполнительного производства по основаниям, предусмотренным статьей 42 Закона;
4) возобновление исполнительного производства по основаниям, предусмотренным статьей 46 Закона;
5) вынесение постановления об определении суммы задолженности по исполнительным производствам о взыскании алиментов;
6) изменение способа и порядка исполнения;
7) возобновление исполнительного производства после отмены ранее принятого решения;
8) о направлении/ принятии по территориальности;
9) об ограничении (снятии ограничения) выезда должника;
10) о наложении/снятии временного запрещения выдачи лицензий и разрешений;
11) о приостановлении (снятии приостановления) действия ранее выданных должнику лицензий и разрешений;
12) о наложении/ снятии ареста на имущество должника;
13) объединения исполнительных производств;
14) о направлении исполнительного документа для производства удержаний.
10. Направленный по территориальности, но не поступивший направленному территориальному подразделению МЮ РК исполнительный документ, не снимается с учета до его поступления в соответствующий орган по исполнению судебных актов.
Территориальным подразделением МЮ РК, при направлении исполнительного производства по территориальности, направляется заполненная контрольная карточка формы 1 "О направлении исполнительного документа для исполнения по территориальности" (далее – карточка 1) по форме согласно приложению 3 к настоящей Инструкции, а также материалы исполнительного производства (справка, подтверждающая проживание должника на территории соответствующего района, города или области, справка о частичном исполнении исполнительного документа, при наличии такового, постановление судебного исполнителя о направлении исполнительного документа по территориальности).
Территориальным подразделением МЮ РК, принявшим исполнительный документ, заполняется контрольная карточка формы 2 "О принятии исполнительного документа для исполнения по территориальности" (далее – карточка 2) по форме, согласно 4 к настоящей Инструкции, которая направляется в соответствующее территориальное подразделение МЮ РК для снятия с учета исполнительного документа.
Карточки 1 и 2 предназначены для учета движения исполнительных документов и проведения сверок с территориальными подразделениями МЮ РК других регионов по каждому направленному и поступившему по территориальности исполнительному документу.

9. 4.1-нысанды ЭАЕҚ төменде көрсетілген шешімдердің бірі қабылданған атқарушылық құжаттар бойынша енгізіледі:
1) Заңның 40-бабының тәртібінде орындау мерзімін шегеру, ұзарту (сот шешімі бойынша);
2) Заңның 49-бабымен көзделген негіздер бойынша атқарушылық іс жүргізуді аяқтау;
3) Заңның 42-бабымен көзделген негіздер бойынша атқарушылық іс жүргізуді тоқтату;
4) Заңның 46-бабымен көзделген негіздер бойынша атқарушылық іс жүргізуді қайта жаңғырту;
5) алименттерді өндіріп алу туралы атқарушылық іс жүргізулер бойынша берешек сомасын анықтау туралы қаулы шығару;
6) орындау тәсілі мен тәртібін өзгерту;
7) бұрын қабылданған шешімнің күшін жойғаннан кейін атқарушылық іс жүргізуді қайта бастау;
8) аумақтылығы бойынша жіберу/қабылдау туралы;
9) борышкердің шығуын шектеу (шектеуді алу) туралы;
10) лицензиялар мен рұқсаттарды беруге уақытша тыйым салу/ алу туралы;
11) борышкерге бұрын берілген лицензиялар мен рұқсаттардың әрекетін тоқтату (тоқтатуды алу) туралы;
12) борышкердің мүлкіне тыйым салу/алу туралы
13) атқарушылық іс жүргізулерді біріктіру;
14) ұстап қалуды жүргізу үшін атқарушылық құжатты жіберу туралы.
10. Аумақтылығы бойынша жіберілген, бірақ ҚР ӘМ-нің аумақтық бөлімшесіне келіп түспеген атқарушылық құжат сот актілерін орындау бойынша тиісті органға келіп түскенге дейін есептен шығарылмайды.
ҚР ӘМ аумақтық бөлімшесі атқарушылық іс жүргізуді аумақтылығы бойынша жіберген кезде осы Нұсқаулықтың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша "Атқарушылық құжатты орындау үшін аумақтылығы бойынша жіберу туралы" 1-нысанды толтырылған бақылау карточкасын (бұдан әрі – 1-карточка), сондай-ақ атқарушылық іс жүргізу материалдарын (борышкердің тиісті ауданның, қаланың немесе облыстың аумағында тұратынын растайтын анықтама, бар болса атқарушылық құжаттың ішінара орындалғаны туралы анықтама, атқарушылық құжатты аумақтылығы бойынша жіберу туралы сот орындаушысының қаулысы) жібереді.
Атқарушылық құжатты қабылдаған аумақтық бөлімше осы Нұсқаулықтың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша "Атқарушылық құжатты орындау үшін аумақтылығы бойынша қабылдау туралы" 2-нысанды бақылау карточкасын (бұдан әрі – 2-карточка) толтырады, оны атқарушылық құжатты есептен алу үшін ҚР ӘМ тиісті аумақтық бөлімшесіне жібереді.
1 және 2 карточкалар атқарушылық құжаттардың қозғалысын есепке алуға және басқа өңірлердің ҚР ӘМ аумақтық бөлімшелерімен аумақтылығы бойынша жіберілген немесе келіп түскен әрбір атқарушылық құжат бойынша салыстырып-тексерулер жүргізуге арналған.

Глава 3. Формирование отчета
11. Отчет формируется Комитетом и его территориальными органами в автоматизированной информационной системе Комитета.
12. Отчет формируется на основании данных ЭИУД форм 4.0 и 4.1.
13. Отчет состоит из 3 таблиц:
1) таблица 1 "Движение исполнительных документов" (далее – таблица 1);
2) таблица 2 "Размер взысканий по исполнительным документам, поступившим на исполнение" (далее – таблица 2);
3) таблица 3 "О взыскании алиментов" (далее – таблица 3).
14. В таблице 1 отражается движение исполнительных документов.
15. В графе 1 учитывается остаток исполнительных производств на начало отчетного периода (при этом остаток на начало отчетного периода по результатам работы за 1 квартал, полугодие, 9 месяцев и год остается неизменным и отражает количество неоконченных исполнительных производств по состоянию на 1 января текущего года).
16. В графе 2 – возбужденные исполнительные производства по исполнительным документам, поступившим в отчетном периоде, при этом дата возбуждения исполнительного производства равняется дате отчетного периода.
17. Из них повторно возбужденные исполнительные производства отражаются в графе 3.
18. В графе 4 учитываются исполнительные листы на солидарных должников. Если имеется несколько исполнительных документов о взыскании в солидарном порядке, то учет ведется в отчете по исполнительному листу № 1 (по первому зарегистрированному исполнительному документу).
Регистрация исполнительных документов о взыскании в солидарном порядке производится по первому основному документу.
Исполнительные документы, подлежащие взысканию в солидарном порядке, учитываются только в том территориальном подразделении МЮ РК, где было рассмотрено уголовное или гражданское дело.
В случае, если должник проживает (или отбывает меру наказания) на территории другой области, то судебный исполнитель направляет постановление о проведении отдельных исполнительных действий, в соответствии со статьей 52 Закона.
19. В графе 5 отражаются исполнительные производства, принятые по территориальности.
В случае передачи документа от одного государственного судебного исполнителя к другому в том же исполнительном органе исполнительный документ в отчете учитывается один раз.
При принятии исполнительного производства его номер сохраняется, не допускаются приписки и изменение номера исполнительного производства.
20. В графе 6 учитывается количество отмененных постановлений судебного исполнителя в отчетном периоде, в графе 7 - возобновленные после отмены ранее принятого решения исполнительные производства.

3-тарау. Есепті қалыптастыру
11. Есепті Комитет және оның аумақтық органдары Комитеттің автоматтандырылған ақпараттық жүйесінде қалыптастырады.
12. Есеп ЭАЕҚ-ның 4.0 және 4.1 нысандарының мәліметтерінің негізінде қалыптасады.
13. Есеп 3 кестеден тұрады:
1) 1-кесте "Атқарушылық құжаттардың қозғалысы" (бұдан әрі – №1 кесте)
2) 2-кесте "Атқаруға келіп түскен атқарушылық құжаттар бойынша өндіріп алулардың мөлшері" (бұдан әрі – 2-кесте);
3) 3-кесте "Алименттерді өндіріп алу туралы" (бұдан әрі – 3-кесте).
14. 1-кестеде атқарушылық құжаттардың қозғалысы көрінеді.
15. 1-бағанда есептік кезеңнің басындағы атқарушылық іс жүргізулердің қалдығы ескеріледі (бұл ретте 1-тоқсан, жартыжылдық, 9 ай және жыл ішіндегі жұмыс нәтижелері бойынша есептік кезеңнің басындағы қалдық өзгеріссіз қалады және ағымдағы жылдың 1 қаңтарындағы жағдай бойынша аяқталмаған атқарушылық іс жүргізулердің санын көрсетеді).
16. 2-бағанда есептік кезеңде келіп түскен атқарушылық құжаттар бойынша қозғалған атқарушылық іс жүргізулер көрсетіледі, бұл ретте атқарушылық іс жүргізудің қозғалған күні есептік кезеңнің күніне сәйкес болады.
17. Олардың ішінде қайта қозғалған атқарушылық іс жүргізулер 3-бағанда көрсетіледі.
18. 4-бағанда ортақ борышкерлердің атқару парақтары ескеріледі. Егер ортақ тәртіпте өндіріп алу туралы бірнеше атқарушылық құжат болса, онда есепке алу № 1 атқару парағы бойынша (бірінші тіркелген атқарушылық құжат бойынша) жүргізіледі.
Ортақ тәртіпте өндіріп алу туралы атқарушылық құжаттарды тіркеу бірінші негізгі құжат бойынша жүзеге асырылады.
Ортақ тәртіпте өндіріп алуға жататын атқарушылық құжаттар қылмыстық немесе азаматтық іс қаралған ҚР ӘМ-нің аумақтық бөлімшесінде ғана есепке алынады.
Борышкер өзге облыс аумағында тұрып жатқан (немесе жазасын өтеп жүрген) жағдайда сот орындаушысы "Атқарушылық iс жүргiзу және сот орындаушыларының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 52-бабына сәйкес жекелеген атқарушылық іс-әрекеттерді өткізу туралы қаулыны жібереді.
19. 5-бағанда аумақтылығы бойынша қабылданған атқарушылық іс жүргізулер көрсетіледі.
Құжат бір атқарушылық органдағы бір сот орындаушысынан басқа сот орындаушысына берілген жағдайда атқарушылық құжат №4 есеп нысанында бір рет ескеріледі.
Атқарушылық іс жүргізуді қабылдаған кезде оның нөмірі сақталады, атқарушылық іс жүргізу нөмірін қосып жазуға және өзгертуге жол берілмейді.
20. 6-бағанда – есептік кезеңде сот орындаушысының күші жойылған қаулыларының саны, 7-бағанда бұдан бұрын қабылданған шешім күшін жойғаннан кейін қайта басталған атқарушылық іс жүргізулер есепке алынады.

21. В графе 8 учитываются исполнительные документы, направленные в отчетном периоде на исполнение по территориальности.
Направление исполнительных документов по территориальности производится через территориальное подразделение МЮ РК.
22. В графе 9 отражается общее количество исполнительных производств, которые находились на исполнении в отчетном периоде. Без учета исполнительных документов, направленных по территориальности (остаток исполнительных производств на начало года, возбужденные в текущем году и возобновленные после отмены исполнительные производства).
23. В графе 10 указывается общее количество исполнительных документов, производство по которым окончено в отчетном периоде. Исполнительное производство считается оконченным в случаях, предусмотренных статьей 49 Закона.
24. В графе 11 из графы 10 учитывается количество оконченных исполнительных производств по повторно возбужденным исполнительным производствам.
25. В графе 12 учитываются исполнительные документы, по которым судебным исполнителем полностью взысканы с должника денежные средства или выполнены другие действия, предусмотренные в исполнительном документе (передано взыскателю принадлежащее должнику имущество, ответчик выселен или истец вселен, домовладение разделено и другие действия). При этом обязательно отмечается, что исполнительное производство окончено и в требованиях исполнения указывается "судебным исполнителем".
26. В графе 13 из графы 10 отражается количество исполнительных производств исполненных должником до предъявления исполнительного документа.
Графа 14 отражает количество исполнительных документов, возвращенных взыскателю на основании статьи 48 Закона. В графе 15 учитываются исполнительные документы, возвращенные на основании подпункта 3) статьи 49 Закона.
27. В графе 16 учитываются исполнительные документы, производство по которым прекращено на основании подпунктов 1-6), 7-1), 8), 8-1), 9), 10) пункта 1 статьи 47 Закона.
Сноска. Пункт 27 - в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 05.12.2023 № 216 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
28. В графе 17 отражаются исполнительные документы, производство по которым прекращено, если завершена ликвидация юридического лица, являвшегося взыскателем или должником, при отсутствии правопреемника либо исполнительный документ направлен для исполнения банкротному управляющему или реабилитационному управляющему или в ликвидационную комиссию юридического лица, являющегося должником.
29. В графе 18 отражается количество исполнительных документов, оконченных свыше установленного срока (статья 39 Закона).
В срок исполнения решения суда или иного исполнительного документа не включается время приостановления производства в порядке, предусмотренном статьей 42 Закона. При исчислении сроков следует иметь в виду, что они установлены лишь по исполнительным производствам, которые не связаны с периодическим взысканием.

21. 8-бағанда есептік кезеңде аумақтылығы бойынша орындауға жіберілген атқарушылық құжаттар есепке алынады.
Атқарушылық құжаттарды аумақтылығы бойынша жіберу ҚР ӘМ-нің аумақтық бөлімшесі арқылы жүргізіледі.
22. 9-бағанда есептік кезеңде орындауда болған атқарушылық іс жүргізулердің жалпы саны көрсетіледі. Аумақтылығы бойынша жіберілген атқарушылық құжаттар есепке алынбайды (ағымдағы жылы қозғалған атқарушылық іс жүргізулердің жыл басындағы қалдығы және күші жойылғаннан кейін қайта басталған атқарушылық іс жүргізулер).
23. 10-бағанда іс жүргізуі есептік кезеңде аяқталған атқарушылық құжаттардың жалпы саны көрсетіледі. Атқарушылық іс жүргізу Заңның 49-бабында көзделген жағдайларда аяқталған болып саналады.
24. 10-бағанның 11-бағанында қайта қозғалған атқарушылық іс жүргізулер бойынша аяқталған атқарушылық іс жүргізулердің саны есепке алынады.
25. 12-бағанда сот орындаушысы борышкерден ақша қаражатын толықтай өндіріп алған немесе атқарушылық құжатта көзделген басқа да әрекеттер орындалған (борышкерге тиесілі мүлік өндіріп алушыға тапсырылды, жауапкер ү-жаңдан шығарып жіберілді немесе оған талап қоюшы кіргізілді, иеліктегі үй бөлінді немесе басқа да әрекеттер) атқарушылық құжаттар есепке алынады. Бұл ретте, атқарушылық іс жүргізудің аяқталғаны міндетті түрде белгіленеді және орындау талаптарында "сот орындаушысы" деп көрсетіледі.
26. 10-бағанның 13-бағанында атқарушылық құжат ұсынылғанға дейін борышкер орындаған атқарушылық іс жүргізулердің саны көрсетіледі.
14-баған Заңның 48-бабы негізінде өндіріп алушыға кері қайтарылған атқарушылық құжаттардың санын көрсетеді. 15-бағанда Заңның 49-бабы 3) тармақшасы негізінде кері қайтарылған атқарушылық құжаттар есепке алынады.
27. 16-бағанда Заңның 47-бабы 1-тармағының 1-6), 7-1), 8), 8-1), 9), 10) тармақшалары негізінде іс жүргізуі тоқтатылған атқарушылық құжаттар есепке алынады.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының 05.12.2023 № 216 (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
28. 17-бағанда егер өндіріп алушы немесе борышкер болып табылатын заңды тұлғаны тарату аяқталған болса, құқықтық мұрагер болмаса немесе атқарушылық құжат орындау үшін банкроттық басқарушыға немесе оңалтуды басқарушыға, не борышкер болып табылатын заңды тұлғаның тарату комиссиясына жіберілген болса, іс жүргізулері тоқтатылған атқарушылық құжаттар көрсетіледі.
29. 18-бағанда белгіленген мерзімнен артық мерзімде аяқталған атқарушылық құжаттардың саны көрсетіледі (Заңның 39-бабы).
Сот шешімін немесе өзге де атқарушылық құжатты орындау мерзіміне Заңның 42-бабында көзделген тәртіпте іс жүргізуді тоқтату уақыты енгізілмейді. Мерзімдерді есептеу кезінде олар мерзімді өндіріп алуларға байланысты емес атқарушылық іс жүргізулер бойынша ғана белгіленгенін ескеру қажет.

30. В графе 19 учитывается остаток неисполненных документов на конец отчетного периода, из них в графе 20 отражаются частично исполненные исполнительные производства.
31. В графе 21 указываются исполнительные документы, направленные на периодическое исполнение.
32. В графе 22 указывается количество всего приостановленных исполнительных производств. Из них в графе 23 указываются исполнительные производства, приостановленные в соответствии с подпунктом 6) статьи 42 Закона.
Сноска. Пункт 32 - в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 05.12.2023 № 216 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
33. В графе 24 указывается количество приостановленных исполнительных производств в случаях реорганизации юридического лица, являющегося должником, или принятия в установленном Законом порядке решения судом о возбуждении производства о несостоятельности (банкротстве), принятия решения судом о принудительной ликвидации.
В графе 25 учитывается общее количество вынесенных постановлений об отказе в возбуждении исполнительного производства в порядке подпунктов 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10) 11), 12), 13) пункта 1 статьи 38 Закона.
34. В строке 1 учитываются исполнительные документы о штрафах по приговорам.
35. В строке 2 учитываются исполнительные документы о конфискации имущества осужденных, в строке 3 учитываются исполнительные документы о конфискации имущества осужденных, полученного незаконным путем, до вынесения приговора, в соответствии с Главой 71 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан.
36. Сведения об исполнительных документах по приговорам о взыскании в пользу физических и юридических лиц, отражаются в строке 4, в пользу государства отражаются в строке 5, в том числе взыскание материального ущерба, причиненного уголовным правонарушением, отражается в строке 6.
37. Строка 7 включает исполнительные документы о взыскании в пользу государства, строка 8 – в пользу государственного предприятия, государственного учреждения, в строке 9 отражаются взыскание материального ущерба, в строке 10 отражается взыскание с должностных лиц, по вине которых взыскан ущерб, в строке 11 отражаются сведения о взыскании госпошлины в доход государства.
38. В строке 12 отражаются исполнительные документы о взыскании с государства.
39. В строке 13 отражается взыскание с государства вреда в связи с незаконными действиями должностных лиц.
40. Взыскание в пользу юридических лиц независимо от формы собственности и лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью, отражается в строке 14, в том числе взыскание с банков второго уровня отражается в строке 15.

30. 19-бағанда есептік кезеңнің соңына орындалмаған құжаттардың қалдығы есепке алынады, олардың ішінде 20-бағанда ішінара орындалған атқарушылық іс жүргізулер көрсетіледі.
31. 21-бағанда кезеңдік орындауға жіберілген атқарушылық құжаттар көрсетіледі.
32. 22-бағанда барлық тоқтата тұрылған атқарушылық іс жүргізулердің саны көрсетіледі. Олардың ішінде 23-бағанда Заңның 42-бабының 6) тармақшасына сәйкес тоқтата тұрылған атқарушылық іс жүргізулер көрсетіледі.
Ескерту. 32-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының 05.12.2023 № 216 (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
33. 24-бағанда борышкер болып танылған заңды тұлға қайта құрылған немесе заңмен белгіленген тәртіппен сот дәрменсіздігі (банкроттық) туралы іс жүргізуді қозғау туралы шешімді қабылдаған, сот мәжбүрлеп тарату туралы шешім қабылдаған жағдайлардағы тоқтата тұрылған атқарушылық іс жүргізулердің саны көрсетіледі.
25-бағанда Заңның 38-бабы 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13) тармақшалары тәртібінде атқарушылық іс жүргізуді қозғаудан бас тарту туралы шығарылған қаулылардың жалпы саны есепке алынады.
34. 1-жолда үкімдер бойынша айыппұлдар туралы атқарушылық құжаттар ескеріледі.
35. 2-жолда сотталғандардың мүлкін тәркілеу туралы атқарушылық құжаттар ескеріледі, 3-жолда үкім шығарылғанға дейін, Қазақстан Республикасы Қылмыстық-процестік кодекстің 17-тарауына сәйкес заңсыз жолмен алынған мүлікті тәркілеу туралы атқарушылық құжаттар ескеріледі.
36. Жеке және заңды тұлғалардың пайдасына өндіріп алу туралы үкімдер бойынша атқарушылық құжаттар туралы мәліметтер 4-жолда, мемлекет пайдасына 5-жолда, оның ішінде қылмыстық құқық бұзушылықпен келтірілген материалдық залалды өндіріп алу 6-жолда көрсетіледі.
37. 7-жолда мемлекет пайдасына өндіріп алынған, 8-жолда – мемлекеттік кәсіпорынның, мемлекеттік мекеменің пайдасына өндіріп алу, 9-жолда – материалдық залалды өндіріп алу, 10-жолда – кінәлары бойынша залал өндіріп алынған лауазымды адамдардан өндіріп алу, 11-жолда – мемлекеттің кірісіне мемлекеттік бажды өндіріп алу туралы атқарушылық құжаттар көрсетіледі.
38. 12-жолда мемлекеттен өндіріп алу туралы атқарушылық құжаттар ескеріледі.
39. 13-жолда лауазымды тұлғалардың заңсыз әрекеттерімен байланысты зиянды мемлекеттен өндіріп алу көрсетіледі.
40. Меншік нысанына қарамастан заңды тұлғалардың және кәсіпкерлік қызметпен айналысатын адамдардың пайдасына өндіріп алу 14-жолда, оның ішінде екінші деңгейдегі банктерден өндіріп алу 15-жолда көрсетіледі.

41. В строке 16 отражаются исполнительные документы о взыскании в пользу физических лиц, в том числе о взыскании заработной платы, либо пенсий и пособий, алиментов указываются в строках 17, 18, 19. Из строки 19 о взыскании алиментов, в стоках 20, 21, 22, 24 отражаются сведения о взыскании алиментов на содержание несовершеннолетних детей, на содержание супруги (супруга), о взыскании алиментов на содержание родителей, в пользу органов опеки и попечительства, в пользу братьев и сестер.
42. В строке 25 отражаются исполнительные документы по решениям международных, иностранных судов и арбитражей.
43. В строке 26 отражаются сведения по постановлению судебного исполнителя о возмещении расходов, понесенных при совершении исполнительных действий.
44. В строке 27 отражаются сведения по постановлению судебного исполнителя о взыскании исполнительской санкции.
45. В строке 28 отражаются исполнительные документы по постановлению прокурора о принудительном исполнении.
46. В строке 29 отражаются сведения по постановлению частного судебного исполнителя об утверждении суммы оплаты его деятельности.
47. В строке 30 отражаются налоговые приказы о взыскании задолженности с физического лица.
48. В строке 31 отражаются взыскания по исполнительным надписям нотариуса.
49. Штрафы по постановлениям судов об административных делах отражаются в строке 32, из них в графе 33 учитываются судебные издержки по административным постановлениям суда, штрафы по постановлениям уполномоченного органа учитываются в строке 34.
50. В строке 35 отражаются исполнительные документы о конфискации имущества по административным делам.
51. В строке 36 отражаются иные исполнительные документы неимущественного характера (исполнительные документы о выселении, вселении, восстановлении на работу, об уничтожении вещественных доказательств, о сносе строения и принуждения должников совершить определенные действия). Из строки 36 в строке 37 выселение (вселение), в строке 38 снос незаконного строения, в строке 39 порядок общения с ребенком.
52. В строке 40 указывается итоговая сумма исполнительных производств.
53. В таблице 2 отражаются все виды взысканий, по исполнительным документам. Все суммы указываются в национальной валюте – тенге, на основании документов бухгалтерского учета, подтверждающих фактическое поступление денежных средств в пользу физических и юридических лиц, а также государства.
54. В графе 1 учитывается остаток сумм на начало отчетного периода, в графе 2 отражается сумма по возбужденным исполнительным производствам, поступившим в отчетном периоде.

41. 16-жолда жеке тұлғалардың пайдасына өндіріп алу туралы, атқарушылық құжаттар көрсетіледі, оның ішінде жалақыны немесе зейнетақыны және жәрдемақыны, алиментті өндіріп алу туралы 17, 18, 19-жолдарда көрсетіледі. Алиментті өндіріп алу туралы 19-жолдың 20, 21 ,22, 24-жолдарда кәмелетке толмағандарды асырауға, жұбайын (зайыбын) асырауға алименттерді өндіріп алу туралы, ата-анасын асырауға алименттерді өндіріп алу туралы, қамқоршылық және қорғаншылық органдарының пайдасына, аға-інілері мен апа-сіңлілерінің (қарындастарының) пайдасына алименттерді өндіріп алу туралы мәліметтер көрсетіледі.
42. 25-жолда халықаралық, шетелдік соттар және төрелік шешімдері бойынша атқарушылық құжаттар көрсетіледі.
43. 26-жолда атқарушылық әрекеттерді жасау кезінде келтірілген шығыстарды өтеу туралы сот орындаушысының қаулысы бойынша мәліметтер көрсетіледі.
44. 27-жолда сот орындаушысының қаулысы бойынша атқарушылық санкцияларды өндіріп алу туралы мәліметтер көрсетіледі.
45. 28-жолда мәжбүрлеп орындату туралы прокурордың қаулысы бойынша атқарушылық құжаттар көрсетіледі.
46. 29-жолда жеке сот орындаушысы қызметі төлемінің сомасын бекіту туралы оның қаулысы бойынша мәліметтер көрсетіледі.
47. 30-жолда жеке тұлғадан берешегін өндіріп алу туралы салық бұйрықтары көрсетіледі.
48. 31-жолда нотариустың атқарушылық жазбалары бойынша өндіріп алулар көрсетіледі.
49. Соттардың әкімшілік істер туралы қаулылары бойынша айыппұлдар 32-жолда көрсетіледі, олардың ішінде 33-жолда соттың әкімшілік қаулылары бойынша сот шығындары есепке алынады, уәкілетті органның қаулылары бойынша айыппұлдар 34-жолда есепке алынады.
50. 35-жолда әкімшілік істер бойынша мүлікті тәркілеу туралы атқарушылық құжаттар көрсетіледі.
51. 36-жолда мүліктік емес сипаттағы өзге де атқарушылық құжаттар (үй-жайдан шығарып жіберу, оған кіргізу, жұмысқа қалпына келтіру туралы, заттық дәлелдемелерді жою туралы, құрылысты бұзу және борышкерлерді белгілі бір әрекеттерді жасауға мәжбүрлеу туралы атқарушылық құжаттар) көрсетіледі. 36-жолдан 37-жолға үй-жайдан шығарып жіберу (оған кіргізу), 38-жолға заңсыз құрылысты бұзу, 39-жолға баламен қарым-қатынас тәртібі көрсетіледі.
52. 40-жолда атқарушылық іс жүргізулердің қорытынды сомасы көрсетіледі.
53. 2-кестеде атқарушылық құжаттар бойынша өндіріп алулардың барлық түрлері көрсетіледі. Барлық сомалар жеке және заңды тұлғалардың, сондай-ақ мемлекеттің пайдасына ақшалай қаражаттың іс жүзінде келіп түскенін растайтын бухгалтерлік есеп құжаттарының негізінде ұлттық валюта – теңгемен көрсетіледі.
54. 1-бағанда есептік кезеңнің басындағы сомалардың қалдығы ескеріледі, 2-бағанда есептік кезеңде келіп түскен қозғалған атқарушылық іс жүргізулер бойынша сома көрсетіледі.

55. Сумма по повторно возбужденным исполнительным производствам отражается в графе 3, подлежащая к взысканию сумма в солидарном порядке учитывается в графе 4.
56. В графе 5 учитываются суммы, принятые по территориальности.
57. В графе 6 учитываются суммы по отмененным постановлениям судебного исполнителя в отчетном периоде, в графе 7 суммы по возобновленным исполнительным производствам после отмены ранее принятого решения.
58. В графе 8 учитываются суммы направленные в отчетном периоде на исполнение по территориальности.
59. В графу 9 входят все суммы, подлежащие взысканию в отчетном периоде, без учета исполнительных документов, направленных по территориальности.
По исполнительным производствам о взыскании алиментов необходимо указывать твердые суммы, а также сумму согласно постановлению об определении задолженности.
60. В графе 10 указываются суммы по документам, производство по которым окончено либо прекращено в отчетном периоде, в графе 11 учитывается суммы по повторно возбужденным исполнительным производствам из 10 графы.
61. В графе 12 из графы 10 отражаются суммы, взысканные непосредственно судебными исполнителями.
При этом в графу 12 включаются суммы, взысканные судебным исполнителем только по исполнительным документам, исполненным в полном объеме.
62. В графе 13 учитываются суммы по исполнительным документам оплаченные должником до предъявления исполнительного документа, в графе 14 отражаются суммы по документам, возвращенным взыскателю на основании статьи 48 Закона.
63. В графе 15 - возращенным на основании подпункта 3) статьи 49 Закона.
64. В графе 16 учитываются суммы по исполнительным документам, производство по которым прекращено на основании подпунктов 1- 6), 7-1), 8), 8-1), 9), 10) пункта 1 статьи 47 Закона.
Сноска. Пункт 64 - в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 05.12.2023 № 216 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
65. В графе 17 отражается сумма по исполнительным документам, производство по которым прекращено, если завершена ликвидация юридического лица, являвшегося взыскателем или должником, при отсутствии правопреемника либо исполнительный документ направлен для исполнения банкротному управляющему или реабилитационному управляющему, или в ликвидационную комиссию юридического лица, являющегося должником.
66. В графе 18 отражаются суммы исполнительных документов, оконченных свыше срока установленного статьей 39 Закона.
67. В графе 19 отражается остаток сумм документов на конец отчетного периода, из них в графе 20 указываются взысканные частично суммы.

55. Қайта қозғалған атқарушылық іс жүргізулер бойынша сома 3-бағанда көрсетіледі, ортақ тәртіпте өндіріп алуға жататын сома 4-бағанда ескеріледі.
56. 5-бағанда аумақтылығы бойынша қабылданған сомалар есепке алынады.
57. 6-бағанда есептік кезеңде сот орындаушысының күші жойылған қаулылары бойынша сомалар есепке алынады, 7-бағанда бұдан бұрын қабылданған шешім күшін жойғаннан кейін қайта басталған атқарушылық іс жүргізулер бойынша сомалар есепке алынады.
58. 8-бағанда есептік кезеңде аумақтылығы бойынша орындауға жіберілген сомалар есепке алынады.
59. 9-бағанға есептік кезеңде аумақтылығы бойынша жіберілген атқарушылық құжаттарды есепке алмастан, есептік кезеңде өндіріп алуға жататын барлық сомалар кіреді.
Алименттерді өндіріп алу туралы атқарушылық іс жүргізулер бойынша тұрақты сомаларды, сондай-ақ берешектерді анықтау туралы қаулыға сәйкес соманы көрсету қажет.
60. 10-бағанда есептік кезеңде іс жүргізуі аяқталған не тоқтатылған құжаттар бойынша сомалар көрсетіледі, 11-бағанда 10-бағаннан қайта қозғалған атқарушылық іс жүргізулер бойынша сомалар есепке алынады.
61. 10-бағанның 12-бағанында тікелей сот орындаушысы өндіріп алған сомалар көрсетіледі.
Бұл ретте, 12-бағанға сот орындаушысы толық көлемде орындалған атқарушылық құжаттар бойынша ғана өндіріп алған сомалар қосылады.
62. 13-бағанда борышкер атқарушылық құжат ұсынылғанға дейін төлеген атқарушылық құжаттар бойынша сомалар есепке алынады, 14-бағанда Заңның 48-бабы негізінде өндіріп алушыға кері қайтарылған құжаттар бойынша сомалар көрсетіледі.
63. 15-бағанда Заңның 49-бабы 3) тармақшасының негізінде қайтарылған сома ескеріледі.
64. 16-бағанда Заңның 47-бабы 1-тармағының 1- 6), 7-1), 8), 8-1), 9), 10) тармақшалары негізінде іс жүргізуі тоқтатылған атқарушылық құжаттар бойынша сомалар есепке алынады.
Ескерту. 64-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының 05.12.2023 № 216 (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
65. 17-бағанда егер өндіріп алушы немесе борышкер болып табылатын заңды тұлғаны тарату аяқталған болса, құқықтық мұрагер болмаса немесе атқарушылық құжат орындау үшін банкроттық басқарушыға немесе сауықтыруды басқарушыға, не борышкер болып табылатын заңды тұлғаның тарату комиссиясына жіберілген болса, іс жүргізулер тоқтатылған атқарушылық құжаттар бойынша сома көрсетіледі.
66. 18-бағанда Заңның 39-бабында белгіленгеннен артық мерзімде аяқталған атқарушылық құжаттардың сомасы көрсетіледі.
67. 19-бағанда есептік кезеңнің соңындағы құжаттардың қалдық сомасы көрсетіледі, олардың ішінде 20-бағанда ішінара өндіріп алынған сомалар көрсетіледі.

68. В графе 21 учитываются суммы по исполнительным документам, направленным на периодическое исполнение.
В графе 22 указывается сумма всего приостановленных исполнительных производств. Из них в графе 23 указываются исполнительные производства приостановленные в соответствии с подпунктом 6) статьи 42 Закона.
Сноска. Пункт 68 - в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 05.12.2023 № 216 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
69. В графе 24 указывается количество приостановленных исполнительных производств в случаях реорганизации юридического лица, являющегося должником, или принятия в установленном законодательством порядке решения судом о возбуждении производства о несостоятельности (банкротстве), принятия решения судом о принудительной ликвидации.
70. В графе 25 указываются суммы взысканной 10% исполнительской санкции, уплаченной должником в добровольном порядке.
71. В графе 26 учитывается сумма по постановлениям об отказе в возбуждении исполнительного производства в порядке подпунктов 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12) ,13) пункта 1 статьи 38 Закона.
72. Формирование строк таблицы 2 аналогично формированию строк таблицы 1.
73. В таблице 3 о взыскании алиментов учитываются количество должников по исполнительным производствам о взыскании алиментов (из общего количества исполнительных производств, находившихся на исполнении в отчетном периоде), количество лиц, на содержание которых взыскиваются алименты, а также движение исполнительных производств.
Суммы задолженности по алиментам учитываются на основании постановлений об определении задолженности.
Глава 4. Сроки формирования отчета
74. Отчет формируется ежеквартально, с нарастающим итогом.
75. Статистический срез по отчету территориальными органами Комитета подтверждается в 15.00 часов 6 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Подтверждение статистического среза территориальными органами Комитета равнозначно подписанию отчета начальником территориального органа Комитета.
76. Сводные отчеты по республике Комитет представляет для подписания Председателю Комитета 8 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
77. Сводный отчет государственных и частных судебных исполнителей подписывается начальниками территориальных органов Комитета, руководителями Департаментов юстиции областей, городов республиканского значения, столицы и руководителями региональных палат частных судебных исполнителей областей, городов республиканского значения, столицы (после утверждения статистического среза Комитетом), которые обеспечивают его сохранность на местах (без направления в Комитет).

68. 21-бағанда мерзімдік орындауға жолданған атқарушылық құжаттар бойынша сомалар есепке алынады.
22-бағанда барлық тоқтата тұрылған атқарушылық іс жүрізулердің сомасы көрсетіледі. Олардың ішінде 23-бағанда Заңның 42-бабының 6) тармақшасына сәйкес тоқтата тұрылған атқарушылық іс жүргізулер көрсетіледі.
Ескерту. 68-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының 05.12.2023 № 216 (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
69. 24-бағанда борышкер болып танылған заңды тұлға қайта құрылған немесе заңмен белгіленген тәртіппен сот дәрменсіздігі (банкроттық) туралы іс жүргізуді қозғау жөніндегі шешімді қабылдаған, сот мәжбүрлеп тарату туралы шешім қабылдаған жағдайлардағы тоқтата тұрылған атқарушылық іс жүргізулердің саны көрсетіледі.
70. 25-бағанда борышкер ерікті түрде төлеген атқарушылық санкцияның өндіріп алынған 10% сомалары көрсетіледі.
71. 26-бағанда Заңның 38-бабы 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13) тармақшалары тәртібінде атқарушылық іс жүргізуді қозғаудан бас тарту туралы қаулылар бойынша сома есепке алынады.
72. 2-кестенің жолдарын қалыптастыру 1-кесте жолдарының қалыптастырылуына ұқсас.
73. Алименттерді өндіріп алу туралы 3-кестеде алименттерді өндіріп алу туралы атқарушылық іс жүргізулер бойынша борышкерлердің саны (есептік кезеңде орындауда болған атқарушылық іс жүргізулердің жалпы санынан), оларды асырауға алименттер өндіріп алынатын адамдардың саны, сондай-ақ атқарушылық іс жүргізулердің қозғалысы есепке алынады.
Алименттер бойынша борышкерліктің сомалары борышкерлікті белгілеу туралы қаулылардың негізінде ескеріледі.
4-тарау. Есепті қалыптастыру мерзімдері
74. Есеп тоқсан сайын, үдемелі қорытындымен қалыптастырылады.
75. Комитеттің аумақтық органдары есебі бойынша статистикалық кесімді есептік кезеңнен кейінгі айдың 6-күніне сағат 15.00-де растайды.
Комитеттің аумақтық органдарының статистикалық кесімді растауы Комитеттің аумақтық басқармасы бастығының есепке қол қоюымен тең.
76. Комитет республика бойынша жиынтық есептерді Комитет Төрағасына қол қою үшін есептік кезеңнен кейінгі айдың 8-күніне ұсынады.
77. Мемлекеттік және жеке сот орындаушыларының жиынтық есебіне Комитеттің аумақтық органдарының бастықтары, облыстардың, мемлекеттік маңызы бар қалалардың, астананың Әділет департаменттерінің басшылары және облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жеке сот орындаушыларының аймақтық палаталарының басшылары (Комитет статистикалық кесімді бекіткеннен кейін) қол қояды, олар орындардағы олардың сақталуын қамтамасыз етеді (Комитетке жолдамастан).

Глава 5. Введение корректировок ЭИУД в АИС ОИП
78. Корректировка реквизитов ЭИУД, внесенных в АИС ОИП, производится территориальными подразделениями МЮ РК и частными судебными исполнителями по своей инициативе, либо по инициативе Комитета и его территориальных органов.
79. Субъектом по фактам корректировок ЭИУД принимаются меры с выяснением причин, способствовавших этим нарушениям и привлечением виновных лиц к установленной законом ответственности.
80. По фактам корректировок сведений, которые повлекли искажение достоверности показателей отчетов в утвержденных срезах, уведомление направляется незамедлительно в территориальный орган Комитета.
81. Территориальный орган Комитета осуществляет проверку уведомления о произведенных корректировках в АИС ЕУСС и информирует Комитет в 5-дневный срок с момента поступления уведомления в территориальный орган Комитета (с указанием сквозного номера исполнительного производства, наименования изменяемого реквизита, прежнего и нового показателя).
Приложение 1 к Инструкции
по формированию отчета № 4
"О работе по исполнению
судебных актов"
форма 4.0.
Электронный информационный учетный документ по учету исполнительного документа
Сноска. Приложение 1 - в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 05.12.2023 № 216 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Сведения о поступлении документа на исполнение:
1. Номер и/листа:
___________________________________________________________________________
дата вынесения судебного акта: "___"______20__года
1.1. Номер гражданского, уголовного, административного дела в суде
(номер административного постановления уполномоченного органа):
___________________________________________________________________________
2. Дата выписки и/листа: "___"______20__года
3. Орган, вынесший исполнительный документ:
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
3.1. Истец по гражданскому делу: (по справочнику)
4. Наименование исполнительного документа (статьи 9 Закона Республики Казахстан
"Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей" (далее – Закон)):
(по справочнику)
5. Отказано в порядке подпунктов 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12) 13) пункта 1
статьи 38 Закона: (по справочнику)
5.1. Дата отказа: "___"______20__года
5.2. Наименование органа, лица кому возвращено, в порядке пункта 5 статьи 38 Закона:
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) взыскателя, наименование территориального органа)
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________

5-тарау. АІЖОААЖ-ға ЭАЕҚ-ны түзетулер енгізу
78. АІЖО ААЖ -ға енгізілген ЭАЕҚ деректемелерін түзетуді ҚР ӘМ аумақтық бөлімшелері және жеке сот орындаушылары өз бастамалары бойынша немесе Комитеттің және оның аумақтық органдарының бастамалары бойынша жүзеге асырады.
79. ЭАЕҚ түзету фактілері бойынша құқықтық статистика субъектісі осы бұзушылықтарға жағдай жасаған себептерді анықтай отырып және кінәлі адамдарды заңмен белгіленген жауаптылыққа тарта отырып шаралар қабылдайды.
80. Бекітілген кесімдердегі есеп көрсеткіштері дұрыстығының бұрмалануына әкеп соққан мәліметтерді түзету фактілері бойынша Комитеттің аумақтық органына дереу хабарлама жолданады.
81. Комитеттің аумақтық органы ББСЖ ААЖ-да жүргізілген түзетулер туралы хабарламаны тексеруді жүзеге асырады және Комитеттің аумақтық органына хабарлама келіп түскен сәттен бастап 5 күндік мерзімде Комитетке (атқарушылық іс жүргізудің толассыз нөмірін, өзгертілетін деректеменің атауын, алдыңғы және жаңа көрсеткішті көрсете отырып) хабарлайды.
"Сот актілерін орындау
бойынша жұмыс туралы" № 4 есептің нысанын қалыптастыру
жөніндегі нұсқаулықтың
1-қосымшасы
4.0-нысан
Атқарушылық құжатты есепке алу жөніндегі электронды ақпараттық есепке алу құжаты
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының 05.12.2023 № 216 (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Құжаттың орындауға келіп түскені туралы мәліметтер:
1. Атқару парағының нөмірі:
___________________________________________________________________________
Сот актісінің шығарылған күні: 20__ жылғы "__" __________
1.1. Соттағы азаматтық, қылмыстық, әкімшілік істің нөмірі
(уәкілетті органның әкімшілік қаулысының нөмірі):
___________________________________________________________________________
2. Атқару парағының берілген күні: 20__ жылғы "__" __________
3. Атқарушылық құжатты шығарған орган: ______________________________________
___________________________________________________________________________
3.1. Азаматтық іс бойынша талапкер: (анықтамалық бойынша)
4. Атқарушылық құжаттың атауы ("Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының
мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы (бұдан әрі - Заң)):
(анықтамалық бойынша)
5. Заңның 38-бабы 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12) 13) тармақшалары
тәртібінде бас тартылды: (анықтамалық бойынша)
5.1. Бас тартылған күні: 20__ жылғы "__" __________
5.2. Заңның 38-бабы 5-тармағы тәртібінде қайтару жүргізілген органның, адамның атауы:
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
(Өндіріп алушының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), аумақтық органның атауы)
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________

6. Дата возбуждения исполнительного производства: "___"______20__года
6.1. Наименование территориального органа: (по справочнику)
6.2. Сквозной номер исполнительного производства:
___________________________________________________________________________
7. Дата поступления исполнительного документа на исполнение: "___"______20__года
7.1. Исполнительный документ поступил: (по справочнику)
7.2. Способ доставки исполнительного документа: (по справочнику)
8. Категория требований: (по справочнику)
8.1. Дополнение к категории требований: (по справочнику)
9. Сущность требования:
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
10. Сумма взыскания: (в тенге) ________________________________________________
10.1. В солидарном порядке: по справочнику
10.2 Отменено постановлений о возбуждении исполнительного производства:
"___"______20__года *
10.3 Частично взысканная сумма (в тенге)
Сведения о должнике: физическое лицо, юридическое лицо (по справочнику)
Для физического лица
11. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) должника:
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
Дата рождения: "___"______20__года
11.1. Номер удостоверения личности:________, кем выдан: ___________, когда выдан:
"___"______20__года
11.2. Индивидуальный идентификационный номер:
___________________________________________________________________________
11.3. Место работы: (по справочнику)
11.4. Занимаемая должность: (по справочнику)
11.5. Иностранное лицо: (по справочнику)
11.6. Страна гражданства для иностранцев: ______________________________________
11.7. Место жительства:
___________________________________________________________________________
11.8. Пол должника: (по справочнику)
Для юридического лица
12. Наименование юридического лица/индивидуального предпринимателя:
___________________________________________________________________________
12.1. Бизнес-идентификационный номер:
___________________________________________________________________________
12.2. Номер расчетного счета:
___________________________________________________________________________
13. Юридический адрес должника:
___________________________________________________________________________
Сведения о взыскателе:
14. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) взыскателя:
___________________________________________________________________________

6. Атқарушылық іс жүргізу қозғалған күні: 20__ жылғы "__" __________
6.1. Аумақтық органның атауы: (анықтамалық бойынша)
6.2. Атқарушылық іс жүргізудің толассыз нөмірі: __________________________________
7. Атқарушылық құжаттың орындауға келіп түскен күні: 20__ жылғы "__" ____________
7.1. Атқарушылық құжат келіп түсті: (анықтамалық бойынша)
7.2. Атқарушылық құжатты жеткізу тәртібі: (анықтамалық бойынша)
8. Талаптардың санаты: (анықтамалық бойынша)
8.1. Талаптар санатына қосымша: (анықтамалық бойынша)
9. Талаптың мәні: ___________________________________________________________
___________________________________________________________________________
10. Өндіріп алу сомасы: (теңге түрінде) _________________________________________
10.1. Ортақ тәртіпте: (анықтамалық бойынша)
10.2. Атқарушылық іс жүргізуді қозғау туралы қаулылардың күші жойылды:
20__ жылғы "__" __________
10.3. Ішінара өндіріп алу сомасы (теңге түрінде)
Борышкер туралы мәліметтер: жеке тұлға, заңды тұлға (анықтамалық бойынша)
Жеке тұлғаға арналған
11. Борышкердің тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде):
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
Туған күні: ____ жылғы "__" __________
11.1. Жеке куәлігінің нөмірі: _______, кім берген: ______, қашан берілген: 20__ жылғы "__"
___________________________________________________________________________
11.2. Жеке сәйкестендіру нөмірі: _______________________________________________
11.3. Жұмыс орны: (анықтамалық бойынша)
11.4. Атқарып отырған лауазымы: (анықтамалық бойынша)
11.5. Шетелдік адам: (анықтамалық бойынша)
11.6. Шетелдіктер үшін ел азаматтығы: _________________________________________
11.7. Мекенжайы: ___________________________________________________________
11.8. Борышкердің жынысы: (анықтамалық бойынша)
Заңды тұлғаға арналған
12. Заңды тұлғаның/жеке кәсіпкердің атауы: ____________________________________
12.1. Бизнес сәйкестендіру нөмірі: _____________________________________________
12.2. Есеп айырысу шотының нөмірі: ___________________________________________
13. Борышкердің заңды мекенжайы: ___________________________________________
Өндіріп алушы туралы мәліметтер:
14. Өндіріп алушының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса): __________________________

14.1. Дата рождения: "___"______20__года
14.2. Индивидуальный идентификационный номер:
___________________________________________________________________________
14.3. Иностранное лицо: (по справочнику)
14.4. Место жительства:
___________________________________________________________________________
Сведения о лицах по исполнительным производствам о взыскании алиментов:
14.5. Взыскание в пользу лица (по справочнику)
14.6 Фамилия
14.7 Имя
14.8 Отчество (при его наличии)
14.9. Дата рождения
14.10. Пол ребенка: (по справочнику)
14.11. Количество детей ____
15. Наименование юридического лица/индивидуального предпринимателя:
___________________________________________________________________________
15.1. Бизнес-идентификационный номер:
___________________________________________________________________________
16. Юридический адрес взыскателя:
___________________________________________________________________________
16.1 Сведения по исполнительным документам о возврате государству незаконно приобретенных активов
1. Категория актива
(справочник)
2. Местонахождение
(справочник)
3. Единица измерения
(справочник)
4. Количество
5. На сумму (тенге)
17. Лицо, заполнившее электронный информационный учетный документ (по справочнику)
17.1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) судебного исполнителя:
___________________________________________________________________________
17.2. Индивидуальный идентификационный номер должностного лица заполнившего ЭИУД:
___________________________________________________________________________
Приложение 2
к Инструкции
по формированию отчета № 4
"О работе по исполнению
судебных актов"
форма 4.1.
Электронный информационный учетный документ о движении исполнительного документа и результатах его исполнения
1. Номер исполнительного документа: (текст)
1.1. Дата вынесения судебного акта: (дата)
1.2. Номер гражданского, уголовного, административного дела в суде
(номер административного постановления уполномоченного органа): (текст)
1.3. Дата выписки исполнительного документа: (дата)
1.4. Орган, вынесший исполнительный документ: (текст)
1.5. Сквозной номер и/производства: (текст)
1.6. Дата возбуждения исполнительного производства: (дата)
1.7. Наименование территориального органа: (текст)
Стороны по исполнительному производству:
1.8. Должник: (текст)
1.9. Взыскатель: (текст)
1.10. Сущность требования (из них солидарно): (текст)
1.11 Вынесено постановление об определении суммы задолженности
по исполнительным производствам о взыскании алиментов: (дата)
1.12. Сумма задолженности по исполнительным производствам
о взыскании алиментов согласно постановления
об определении суммы задолженности (в тенге):
___________________________________________________________

14.1. Туған күні: ____ жылғы "__" __________
14.2. Жеке сәйкестендіру нөмірі: ______________________________________________
14.3. Шетелдік адам: (анықтамалық бойынша)
14.4. Мекенжайы: __________________________________________________________
Алименттерді өндіріп алу туралы атқарушылық іс жүргізулер бойынша балалар жөніндегі мәліметтер:
14.5. Тұлғаның пайдасына өндірілген сома (анықтамалық бойынша) _______________
14.6 Тегі
14.7 Аты
14.8 Әкесінің аты (ол болған кезде)
14.9 Туған күні
14.10 Баланың жынысы: (анықтамалық бойынша)
14.11 Баланың саны ____
15. Заңды тұлғаның/жеке кәсіпкердің атауы: ____________________________________
15.1. Бизнес сәйкестендіру нөмірі: _____________________________________________
16. Өндіріп алушының заңды мекенжайы: ______________________________________
16.1 Заңсыз иемденілген активтерді мемлекетке қайтару туралы атқарушылық құжаттар
бойынша мәліметтер
1. Активтің санаты (анықтама)
2. Орналасқан жері (анықтама)
3. Өлшем бірлігі
4. Саны
5. Сомасы (теңге)
17. Электрондық ақпараттық есепке алу құжатын толтырған адам: (анықтамалық бойынша)
17.1. Сот орындаушысының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде):
___________________________________________________________________________
17.2. Электрондық ақпараттық есепке алу құжатын толтырған лауазымды тұлғаның жеке
сәйкестендіру нөмірі: ________________________________________________________
"Сот актілерін орындау
бойынша жұмыс туралы"
№ 4 есепті қалыптастыру
жөніндегі нұсқаулықтың
2-қосымшасы
4.1-нысан
Атқарушылық құжаттың қозғалысы және оның орындалу нәтижелері туралы электронды ақпараттық есепке алу құжаты
1. Атқарушылық құжаттың нөмірі: (мәтін)
1.1. Сот актісінің шығарылған күні: (күні)
1.2. Соттағы азаматтық, қылмыстық, әкімшілік істің нөмірі (уәкілетті органның әкімшілік қаулысының нөмірі): (мәтін)
1.3. Атқарушылық құжаттың берілген күні: (күні)
1.4. Атқарушылық құжатты шығарған орган: (мәтін)
1.5. Атқарушылық іс жүргізудің толассыз нөмірі: (мәтін)
1.6. Атқарушылық іс жүргізудің қозғалған күні: (күні)
1.7. Аумақтық органның атауы: (мәтін)
Атқарушылық іс жүргізу бойынша тараптар:
1.8. Борышкер: (мәтін)
1.9. Өндіріп алушы: (мәтін)
1.10Талап қоюдың мәні (солардың ішінен ортақ): (мәтін)
1.11Алименттерді өндіріп алу туралы атқарушылық іс жүргізулер бойынша қарыздың сомасын анықтау туралы қаулы шығарылды: (күні)
1.12Алименттерді өндіріп алу туралы атқарушылық іс жүргізулер бойынша қарыздың сомасы теңге түрінде _____________________

2. Отсрочка, рассрочка исполнения и/документа в порядке статьи 40
Закона Республики Казахстан "Об исполнительном производстве
и статусе судебных исполнителей" (далее – Закон) с: (дата)
3. Изменен способ и порядок исполнения: (дата)
4. 0 Объединено с исполнительным производством №
(№ основного исполнительного производства) (текст)*
Дата объединения:
4. Приостановлено:
4.1. Основание приостановления: (словарный реквизит)
5. Возобновлено в соответствии со статьи 46 Закона: (дата)
6. Исполнительное производство окончено: (дата)
6.1. Исполнено: (словарный реквизит)
7. Основания прекращения и/производства: (словарный реквизит)
8. Возвращение и/документа взыскателю: (словарный реквизит)
8.1 Возобновление исполнительного производства после отмены
ранее принятого решения: (дата)*
8.2 Возобновлено по протесту прокурора в соответствии со статьей 10 Закона: (дата)*
8.3 Отменено постановлений по протесту прокурора (дата)*
9. Исполнено администратором бюджетной программы: (дата)
10. Направлено по территориальности: (дата)
10.1. Куда: (словарный реквизит)
10.2. Основание направления: (словарный реквизит)
10.3. Принято к производству после направления по территориальности (дата)
11. Принятое решение об ограничении выезда должника из Республики Казахстан: (дата)
11.1. Принятое решение о временном запрещении выдачи лицензий и разрешений: (дата)
11.2. Принятое решение о приостановлении действия ранее выданных должнику
лицензий и разрешений: (дата)
11.3. Принятое решение о снятии наложенного ограничения выезда должника
из Республики Казахстан: (дата)
11.4. Принятое решение о снятии наложенного временного запрещения выдачи
лицензий и разрешений: (дата)
11.5. Принятое решение о снятии наложенного приостановления действия
ранее выданных должнику лицензий и разрешений: (дата)
11.6.Наложение ареста на имущество (дата)
11.7. Снятие ареста с имущества (дата)
11.8. Отменено судом апелляционной инстанции: (дата)
12. Исполнительный документ, находящийся на периодическом исполнении
направлен для производства удержаний: (дата)
12.1. Куда: (текст)
13. Сумма взысканной 10% исполнительской санкции в порядке статьи 124
Закона (в тенге): (текст)
13.1. Частично взысканная сумма: (текст)
14. Возвращено по требованию суда или другого государственного органа: (дата)
15. Рассмотрено в срок свыше установленного статьей 39 Законом: (словарный реквизит)
16. Исполнительный документ возращен в суд с отметкой об исполнении:
_____"__________20___года
17. Направлено уведомление об исполнении органам, уполномоченным
рассматривать дела об административных правонарушениях:
"_____"__________ 20____года

2. "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 40-бабының тәртібінде а/құжаттың орындалуын шегеру, ұзарту: (күні)
3. Орындау тәсілі мен тәртібі өзгертілді: (күні)
1) № атқарушылық іс жүргізумен біріктірілді (негізгі атқарушылық іс жүргізудің №) (мәтін)
Біріктіру күні: (сөздік деректеме)
4.1. Тоқтатудың негізі: (сөздік деректеме)
5. Заңның 46-бабына сәйкес қайта жаңғыртылды: (күні)
5.1. Орындау тәсілі мен тәртібі өзгертілді: (күні)
6. Атқарушылық іс жүргізу аяқталды: (күні)
6.1. Орындалды: (сөздік деректеме)
7. Атқарушылық іс жүргізуді қысқартудың негіздері: (сөздік деректеме)
8. Атқарушылық құжат өндіріп алушыға қайтарылды: (сөздік деректеме)
8.1.Бұрын қабылданған шешім күшін жойғаннан кейін атқарушылық іс жүргізу қайта жаңғыртылды: (күні)*
8.2. Заңның 10-бабына сәйкес прокурордың наразылығы бойынша қайта жаңғыртылды: (күні)*
8.3 Прокурордың наразылығы бойынша қаулылардың күші жойылды (күні)*
9. Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі орындады: (күні)
10. Аумақтылығы бойынша жіберілді: (күні)
10.1. Қайда: (сөздік деректеме)
10.2.Жіберудің негіздері: (сөздік деректеме)
10.3.Жіберілген органның атауы (күні)
11. Борышкердің Қазақстан Республикасынан кетуін шектеу туралы шешім қабылданды: (күні)
11.1. Лицензиялар мен рұқсат қағаздарын беруге уақытша тыйым салу туралы шешім қабылданды: (күні)
11.2. Борышкерге бұрын берілген лицензиялар мен рұқсат қағаздарының қолданысын тоқтату туралы шешім қабылданды: (күні)
11.3.Борышкердің Қазақстан Республикасынан кетуіне салынған шектеуді алу туралы шешім қабылданды: (күні)
11.4. Лицензиялар мен рұқсат қағаздарын беруге уақытша салынған тыйымды алу туралы шешім қабылданды: (күні)
11.5.Борышкерге бұрын берілген лицензиялар мен рұқсат қағаздарының қолданысына салынған тоқтатуды алу туралы шешім қабылданды: (күні)
11.6.Мүлікке тыйым салынды (күні)
11.7.Мүлікке салынған тыйым алынды (күні)
11.8. Апелляциялық сатылы сот күшін жойды: (күні)
12. Мерзімді орындаудағы атқарушылық құжат ұстап қалуды іске асыру үшін жіберілді: (күні)
12.1. Қайда: (мәтін)
13. Заңның 124-бабы тәртібінде 10% атқарушылық санкцияның өндіріп алынған сомасы (теңге түрінде): (мәтін)
13.1. Жартылай өндіріп алынған сома: (мәтін)
14. Соттың немесе өзге мемлекеттік органның талабы бойынша қайтарылды: (күні)
15.Заңның 39-бабымен белгіленгеннен жоғары мерзімде қаралды: (сөздік деректеме)
16. Атқарушылық құжат сотқа орындалғаны туралы белгімен қайтарылды: 20__жылғы "___" ___________
17. Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істі қарауға уәкілетті органдарға орындалғаны туралы хабарлама жіберілді: 20__жылғы "___" ___________

18. Исполнительное производство сдано в архив:
"_____"___________20____года № ___________
архивной описи, фамилия, имя, отчество (при его наличии) архивариуса, подпись
______________________________________________________________
19. Лицо, заполнившее электронный информационный учетный документ:
(словарный реквизит)
20. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) судебного исполнителя: (текст)
20.1. Индивидуальный идентификационный номер должностного лица,
заполнившего ЭИУД: (текст)
Прочие отметки: ________________________________________________
_______________________________________________________________
Приложение 3 к Инструкции
по формированию отчета № 4
"О работе по исполнению
судебных актов"
форма
Контрольная карточка № 1
"О направлении исполнительного документа для исполнения по территориальности"
1. Номер исполнительного документа _____________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
2. Номер исполнительного производства _____________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3. Наименование территориального органа, направившего исполнительный документ
по территориальности _____________________________________________________
4. Наименование исполнительного документа _________________________________
кем выдан _______________________________________________________________
дата выписки исполнительного документа "____"_______ 20____ года
5. Дата поступления "____"__________ 20____года
6. Должник ______________________________________________________________
________________________________________________________________________
Адрес: __________________________________________________________________
________________________________________________________________________
7. Взыскатель ____________________________________________________________
________________________________________________________________________
адрес: __________________________________________________________________
________________________________________________________________________
8. Сущность требования, сумма взыскания:
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
9. Тип взыскания _________________________________________________________
10. Дата направления исполнительного документа, исходящий номер
_______________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
11. Как направлен исполнительный документ (почтовой связью, с уведомлением,
нарочно и так далее, при наличии указать сведения о получении исполнительного
документа)\ _____________________________________________________________

18. Атқарушылық іс жүргізу архивке тапсырылды: 20__жылғы "___" ___________
Архивтік тізімдеменің № _______, архивариустың тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы_____________________________________
19. Электрондық ақпараттық есепке алу құжатын толтырған адам: (мемлекеттік сот орындаушысы (сөздік деректеме)
20. Сот орындаушысының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса): (мәтін)
20.1. ЭАЕҚ толтырған лауазымды адамның жеке сәйкестендіру нөмірі: (мәтін)
Өзге де белгілер: _______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
"Сот актілерін орындау
бойынша жұмыс туралы"
№ 4 есепті қалыптастыру
жөніндегі нұсқаулықтың
3-қосымшасы
нысан
№ 1 бақылау карточкасы. "Атқарушылық құжатты орындау үшін аумақтылығы бойынша жіберу туралы"
1. Атқарушылық құжаттың нөмірі ______________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
2. Атқарушылық іс жүргізудің нөмірі ____________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3. Атқарушылық құжатты аумақтылығы бойынша жіберген аумақтық органның атауы _______________
4. Атқарушылық құжаттың атауы ______________ кіммен берілді _________________
_________________________________________ атқарушылық құжаттың берілген күні
20__ жылғы "____"___________________
5. Келіп түскен күні 20__ жылғы "____"__________
6. Борышкер _______________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Мекенжайы:
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
7. Өндіріп алушы
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Мекенжайы:
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
8. Талап қоюдың мәні, өндіріп алу сомасы: ______________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
9. Өндіріп алу түрі _______________________________________________
10. Атқарушылық құжаттың жіберілген күні, шығыс нөмірі ______/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
11. Атқарушылық құжат қалай жіберілді (почта байланысы арқылы, хабарламамен,
қолма-қол және т.б., атқарушылық құжатты қабылдау туралы мәліметтер болса
көрсетілсін)
_________________________________________________________________________

12. Судебный исполнитель
________________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) полностью, разборчиво) (подпись)
Приложение 4 к Инструкции
по формированию отчета № 4
"О работе по исполнению
судебных актов"
форма
Контрольная карточка № 2
"О принятии исполнительного документа для исполнения по территориальности"
1. Номер исполнительного документа ___________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
2. Номер возбужденного исполнительного производства
_______________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3. Наименование территориального органа, получившего исполнительный документ
по территориальности _____________________________________________________
4. Наименование исполнительного документа _________________________________
кем выдан _______________________________________________________________
дата выписки исполнительного документа "____"_______ 20____ года
5. Должник ______________________________________________________________
________________________________________________________________________
адрес: __________________________________________________________________
________________________________________________________________________
6. Взыскатель ___________________________________________________________
________________________________________________________________________
адрес: __________________________________________________________________
________________________________________________________________________
7. Сущность требования, сумма взыскания:
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
8. Тип взыскания _________________________________________________________
9. Откуда получен исполнительный документ (наименование, исходящий номер
территориального органа)
________________________________________________________________________
10. Дата получения исполнительного документа, входящий номер
________/_/_/_/_/_/_/_/_/
11. Как получен исполнительный документ
(почтовой связью, с уведомлением, нарочно и так далее)
________________________________________________________________________
13. Судебный исполнитель
________________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) полностью, разборчиво) (подпись)
место для печати

12. Сот орындаушысы _______________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) толық, анық) (қолы)
"Сот актілерін орындау
бойынша жұмыс туралы"
№ 4 есепті қалыптастыру
жөніндегі нұсқаулықтың
4-қосымшасы
нысан
№ 2 бақылау карточкасы. "Атқарушылық құжатты орындау үшін аумақтылығы бойынша қабылдау туралы"
1. Атқарушылық құжаттың нөмірі ______________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
2. Қозғалған атқарушылық іс жүргізудің нөмірі ____________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3. Атқарушылық құжатты аумақтылығы бойынша қабылдаған аумақтық
органның атауы ________________________________________
4. Атқарушылық құжаттың атауы ______________________________ кіммен берілді
__________________________________________________________________________
атқарушылық құжаттың берілген күні 20__ жылғы "____"________________________
5. Борышкер _______________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Мекенжайы:
__________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
6. Өндіріп алушы
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Мекенжайы:
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
7. Талап қоюдың мәні, өндіріп алу сомасы:
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
8. Өндіріп алу түрі _________________________________________________________
9. Атқарушылық құжат қайдан келді (аумақтық органның атауы, шығыс нөмірі)
________________________________________________
10. Атқарушылық құжаттың қабылданған күні, кіріс нөмірі
_______________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
11. Атқарушылық құжат қалай қабылданды (почта байланысы арқылы, хабарламамен,
қолма-қол және тағы басқа) _________________________________________________
12. Сот орындаушысы ___________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде) толық, анық) (қолы)
мөр басуға арналған орын