Об утверждении единого перечня открытых данных государственных органов, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 14 июня 2023 года № 246-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июня 2023 года № 32813.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 6-2 Закона Республики Казахстан "О доступе к информации" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа и.о. Министра культуры и информации РК от 28.03.2025 № 116-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый единый перечень открытых данных государственных органов, размещаемых на интернет-портале открытых данных.
2. Департаменту развития коммуникаций государства и общества Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын мемлекеттік органдардың ашық деректерінің бірыңғай тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2023 жылғы 14 маусымдағы № 246-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 15 маусымда № 32813 болып тіркелді.
"Ақпаратқа қол жеткізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-2-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің м.а. 28.03.2025 № 116-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын мемлекеттік органдардың ашық деректерінің бірыңғай тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің Мемлекет пен қоғам коммуникацияларын дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра информации и общественного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр информации
и общественного развития
Республики Казахстан
Д. Қыдырәлі
Утвержден приказом
Министр информации
и общественного развития
Республики Казахстан
от 14 июня 2023 года № 246-НҚ
Единый перечень открытых данных государственных органов, размещаемых на интернет-портале открытых данных

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақпарат және қоғамдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және қоғамдық даму министрі
Д. Қыдырәлі
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және қоғамдық
даму министрі
2023 жылғы 14 маусымдағы
№ 246-НҚ бұйрықпен
бекітілген
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын мемлекеттік органдардың ашық деректерінің бірыңғай тізбесі

100.
59.
Статистические данные по зарегистрированным юридическим лицам, филиалам, представительствам в электронном виде в разрезе регионов (зарегистрированные через портал "электронное правительства")
(отчетный период; наименование региона; количество зарегистрированных юридических лиц, филиалов, представительств в электронном виде)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
101.
60.
Статистические данные по зарегистрированным субъектам малого, среднего и крупного предпринимательства в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; количество зарегистрированных субъектов малого предпринимательства; количество зарегистрированных субъектов среднего предпринимательства; количество зарегистрированных субъектов крупного предпринимательства)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
102.
61.
Количество действующих индивидуальных предпринимателей
(отчетный период; наименование региона; количество действующих индивидуальных предпринимателей)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
103.
62.
Количество зарегистрированных индивидуальных предпринимателей
(отчетный период; наименование региона; количество зарегистрированных индивидуальных предпринимателей)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
104.
63.
Поиск данных по индивидуальным предпринимателям (отчетный период; наименование источника; ссылка на источник в Интернете)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
105.
64.
Количество действующих предприятий малого и среднего предпринимательства
(отчетный период; наименование региона; количество действующих предприятий малого и среднего предпринимательства)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
106.
65.
Количество действующих субъектов малого и среднего предпринимательства
(отчетный период; наименование региона; количество действующих субъектов малого и среднего предпринимательства)
ежеквартально, ежегодно
до 17 числа месяца, следующего за отчетным периодом,
30 сентября года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
107.
66.
Количество зарегистрированных предприятий малого и среднего предпринимательства
(отчетный период; наименование региона; количество зарегистрированных предприятий малого и среднего предпринимательства)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

100.
59.
Өңірлер бөлінісінде электрондық түрде тіркелген заңды тұлғалар, филиалдар, өкілдіктер бойынша статистикалық деректер ("электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы тіркелген)
(есепті кезең; өңірдің атауы; электрондық түрде тіркелген заңды тұлғалардың, филиалдардың, өкілдіктердің саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
101.
60.
Өңірлер бөлінісінде тіркелген шағын, орта және ірі кәсіпкерлік субъектілері бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; тіркелген шағын кәсіпкерлік субъектілерінің саны; тіркелген орта кәсіпкерлік субъектілерінің саны; тіркелген ірі кәсіпкерлік субъектілерінің саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
102.
61.
Жұмыс істеп тұрған жеке кәсіпкерлер саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; жұмыс істеп тұрған дара кәсіпкерлердің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
103.
62.
Тіркелген жеке кәсіпкерлер саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; тіркелген дара кәсіпкерлер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
104.
63.
Жеке кәсіпкерлер бойынша деректерді іздеу
(есепті кезең; дереккөздің атауы; Интернеттегі дереккөзге сілтеме)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
105.
64.
Жұмыс істеп тұрған шағын және орта кәсіпкерлік кәсіпорындарының саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; жұмыс істеп тұрған шағын және орта кәсіпкерлік кәсіпорындарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
106.
65.
Жұмыс істеп тұрған шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерінің саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; жұмыс істеп тұрған шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерінің саны)
тоқсан сайын, жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 17-і күніне дейін
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
107.
66.
Тіркелген шағын және орта кәсіпкерлік кәсіпорындарының саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; шағын және орта кәсіпкерліктің тіркелген кәсіпорындарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

108.
67.
Количество зарегистрированных субъектов малого и среднего предпринимательства
(отчетный период; наименование региона; количество зарегистрированных субъектов малого и среднего предпринимательства)
ежеквартально, ежегодно
до 17 числа месяца, следующего за отчетным периодом,
30 сентября года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
109.
68.
Количество предоставленных гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Национального проекта по развитию предпринимательства на 2021-2025 годы
(отчетный период; количество предоставленных гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства)
ежегодно
до 1 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
110.
69.

108.
67.
Тіркелген шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерінің саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; тіркелген шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерінің саны)
тоқсан сайын, жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 17-і күніне дейін
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
109.
68.
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша берілген кепілдіктер саны
(есепті кезең; жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша берілген кепілдіктер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ
110.
69.

Количество предоставленных грантов субъектам частного предпринимательства в рамках Национального проекта по развитию предпринимательства на 2021-2025 годы
(отчетный период; количество предоставленных грантов субъектам частного предпринимательства)
ежегодно
до 1 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
111.
70.
Количество предоставленных субсидий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Национального проекта по развитию предпринимательства на 2021-2025 годы
(отчетный период; количество предоставленных субсидий по кредитам субъектов частного предпринимательства)
ежегодно
до 1 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
112.
71.
Количество предоставленных консультаций по сервисной поддержке ведения действующего бизнеса в рамках Национального проекта по развитию предпринимательства на 2021-2025 годы
(отчетный период; количество предоставленных консультаций по сервисной поддержке ведения действующего бизнеса)
ежегодно
до 1 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
113.
72.
Регистры субъектов естественных монополий
(наименование субъекта естественной монополии; сфера естественной монополии; юридический адрес)
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после принятия приказа
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
114.
73.
Тарифы на услуги субъектов естественных монополий, включенных в республиканский раздел Государственного регистра субъектов естественных монополий
(наименование услуги; наименование региона; наименование субъекта естественной монополии; тариф в тенге без налога на добавленную стоимость)
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после утверждения
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
115.
74.
Количество организаций, имеющих интернет-ресурс
(отчетный период; наименование региона; количество организаций, имеющих интернет-ресурс)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
116.
75.
Информация по специальным экономическим и индустриальным зонам на территории Республики Казахстан
(отчетный период; наименование специальной экономической или индустриальной зон; юридический адрес и контактный телефон; объем привлеченных инвестиций; количество постоянных рабочих мест)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МПС
117.
76.
Перечень моногородов
(отчетный период; наименование региона; наименование моногорода)
ежегодно
до 1 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ

2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілеріне берілген гранттар саны
(есепті кезең; жеке кәсіпкерлік субъектілеріне берілген гранттар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ
111.
70.
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша берілген субсидиялар саны
(есепті кезең; жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша берілген субсидиялар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ
112.
71.
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жұмыс істеп тұрған бизнесті жүргізуді сервистік қолдау бойынша берілген консультациялардың саны
(есепті кезең; жұмыс істеп тұрған бизнесті жүргізуді сервистік қолдау бойынша ұсынылған консультациялар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ
113.
72.
Табиғи монополиялар субъектілерінің тіркелімдері
(табиғи монополия субъектісінің атауы; табиғи монополия саласы; заңды мекенжайы)
қажеттілігіне қарай
бұйрық қабылданғаннан кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ
114.
73.
Табиғи монополия субъектілері мемлекеттік тіркелімінің республикалық бөліміне енгізілген табиғи монополия субъектілері көрсететін қызметтердің тарифтері
(көрсетілетін қызметтің атауы; өңірдің атауы; табиғи монополия субъектісінің атауы; қосылған құн салығынсыз теңгедегі тариф)
қажеттілігіне қарай
бекітілгеннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ
115.
74.
Интернет-ресурсы бар ұйымдардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; интернет-ресурсы бар ұйымдардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
116.
75.
Қазақстан Республикасының аумағындағы арнайы экономикалық және индустриялық аймақтар бойынша ақпарат
(есепті кезең; арнайы экономикалық немесе индустриялық аймақтардың атауы; заңды мекенжайы және байланыс телефоны; тартылған инвестициялардың көлемі; тұрақты жұмыс орындарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
117.
76.
Моноқалалардың тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; моноқаланың атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ

118.
77.
Перечень градообразующих юридических лиц
(отчетный период; наименование региона; наименование градообразующего юридического лица)
ежегодно
до 1 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
119.
78.
Перечень сельских населенных пунктов, имеющих потенциал социально-экономического развития
(отчетный период; наименование региона; наименование сельского населенного пункта, имеющего потенциал социально-экономического развития)
ежегодно
до 30 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
120.
79.
Количество рассмотренных технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и финансово-экономических обоснований бюджетных инвестиций
(отчетный период; наименование бюджетного инвестиционного проекта; количество рассмотренных технико-экономических обоснований; количество рассмотренных финансово-экономических обоснований)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
121.
80.
Данные о фронт-офисах, сопровождающих и предоставляющих государственные и иные услуги для инвесторов (наименование региона; наименование фронт-офиса; юридический адрес; контактный телефон и электронная почта (при наличии); перечень оказываемых услуг)
по мере необходимости
в течение двадцати рабочих дней с даты обновления информации
АРМ интернет-портала открытых данных
МИД
122.
81.
Перечень приоритетных видов деятельности для реализации инвестиционных проектов
(код раздела; наименование раздела; код группы; наименование группы; код класса; наименование класса)
по мере необходимости
в течение двадцати рабочих дней с даты обновления информации
АРМ интернет-портала открытых данных
МИД
123.
82.
Перечень организаций по поддержке предпринимательства в разрезе регионов
(отчетный период; наименование организации; юридический адрес и контактный телефон; адрес электронной почты)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
124.
83.
Информация о реализованных инвестиционных проектах в разрезе регионов
(отчетный период; наименование реализованного инвестиционного проекта; инициатор проекта; местонахождение; перечень товаров, работ и услуг, реализуемых в рамках проекта; проектная мощность)
ежеквартально
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
125.
84.
Сведения по приватизации в разрезе регионов
(наименование города/района; наименование реализованных объектов; количество и тип реализованных объектов; метод реализации (повышение/снижение цены); сумма реализации, тысяч тенге)
по мере необходимости
в течение пятнадцати рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
Торговля

118.
77.
Қала құраушы заңды тұлғалардың тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; қала құраушы заңды тұлғаның атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ
119.
78.
Әлеуметтік-экономикалық даму әлеуеті бар ауылдық елді мекендердің тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; әлеуметтік-экономикалық даму әлеуеті бар ауылдық елді мекеннің атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 маусымына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ
120.
79.
Бюджеттік инвестициялық жобалардың қаралған техникалық-экономикалық негіздемелерінің және бюджеттік инвестициялардың қаржылық-экономикалық негіздемелерінің саны
(есепті кезең; бюджеттік инвестициялық жобаның атауы; қаралған техникалық-экономикалық негіздемелердің саны; қаралған қаржылық-экономикалық негіздемелердің саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ
121.
80.
Инвесторлар үшін мемлекеттік және өзге де көрсетілетін қызметтерді ұсынатын және сүйемелдейтін фронт-офистер туралы деректер
(өңірдің атауы; фронт-офистің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны және электрондық поштасы (бар болса); көрсетілетін қызметтердің тізбесі)
қажеттілігіне қарай
ақпарат жаңартылған күннен бастап жиырма жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СІМ
122.
81.
Инвестициялық жобаларды іске асыруға арналған басым қызмет түрлерінің тізбесі
(бөлім коды; бөлім атауы; топ коды; топ атауы; сынып коды; сынып атауы)
қажеттілігіне қарай
ақпарат жаңартылған күннен бастап жиырма жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СІМ
123.
82.
Кәсіпкерлікті қолдау жөніндегі ұйымдардың тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы және байланыс телефоны; электрондық пошта мекенжайы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
124.
83.
Іске асырылған инвестициялық жобалар туралы ақпарат, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; іске асырылған инвестициялық жобаның атауы; жобаның бастамашысы; орналасқан жері; жоба шеңберінде іске асырылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің тізбесі; жобалық қуаты)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
125.
84.
Жекешелендіру жөніндегі мәліметтер, өңірлер бөлінісінде
(қаланың/ауданның атауы; іске асырылған объектілердің атауы; іске асырылған объектілердің саны мен түрі; өткізу әдісі (бағаны көтеру/төмендету); өткізу сомасы, мың теңге)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін он бес жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
Сауда

126.
1.
Индекс физического объема оптовой торговли
(отчетный период; наименование региона; индекс физического объема оптовой торговли, в процентах)
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
127.
2.
Индекс физического объема розничной торговли
(отчетный период; наименование региона; индекс физического объема розничной торговли, в процентах)
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
128.
3.
Объем оптовой торговли в стоимостном выражении
(отчетный период; наименование региона; объем оптовой торговли в стоимостном выражении, миллионов тенге)
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
129.
4.
Объем розничной торговли в стоимостном выражении
(отчетный период; наименование региона; объем розничной торговли в стоимостном выражении, миллионов тенге)
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
130.
5.
Объем розничной торговли на душу населения
(отчетный период; наименование региона; объем розничной торговли на душу населения, тысяч тенге)
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
131.
6.
Удельный вес в объеме реализации товаров в оптовой торговле
(отчетный период; наименование региона; удельный вес в объеме реализации товаров в оптовой торговле, в процентах)
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
132.
7.
Товарные запасы на предприятиях оптовой торговли
(отчетный период; наименование региона; единица измерения; товарные запасы на предприятиях оптовой торговли)
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
133.
8.
Статистика внешнеторговой деятельности (товарных позиций, торговых партнеров)
(отчетный период; наименование по республике и по регионам; код товара ТНВЭД по 4, 6, 10 знакам; дополнительные единицы измерения; направление (экспорт/импорт); в разрезе стран; вес; статистическая стоимость, тысяч долларов Соединенных Штатов Америки)
ежемесячно
до 28 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
134.
9.
Товарооборот в иностранной валюте
(отчетный период; товарооборот в разрезе импорта, экспорта и внешней торговли, в долларах Соединенных Штатов Америки)
ежегодно
до 25 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

126.
1.
Көтерме сауданың нақты көлем индексі
(есепті кезең; өңірдің атауы; көтерме сауданың нақты көлемінің индексі, пайызбен)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
127.
2.
Бөлшек сауданың нақты көлем индексі
(есепті кезең; өңірдің атауы; бөлшек сауданың нақты көлемінің индексі, пайызбен)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
128.
3.
Құндық мәндегі көтерме сауда көлемі
(есепті кезең; өңірдің атауы; құндық мәндегі көтерме сауда көлемі, миллион теңге)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
129.
4.
Құндық мәндегі бөлшек сауда көлемі
(есепті кезең; өңірдің атауы; құндық мәндегі бөлшек сауда көлемі, миллион теңге)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
130.
5.
Жан басына шаққандағы бөлшек сауда көлемі
(есепті кезең; өңірдің атауы; жан басына шаққандағы бөлшек сауда көлемі, мың теңге)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
131.
6.
Көтерме саудада тауарларды өткізу көлеміндегі үлес салмағы
(есепті кезең; өңірдің атауы; көтерме саудада тауарларды өткізу көлеміндегі үлес салмағы, пайызбен)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
132.
7.
Көтерме сауда кәсіпорындарындағы тауарлық қорлар
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; көтерме сауда кәсіпорындарындағы тауарлық қорлар)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
133.
8.
Сыртқы сауда қызметінің статистикасы (тауар позициялары, сауда әріптестері)
(есепті кезең; республика бойынша және өңірлер бойынша атауы; 4, 6, 10 белгілер бойынша СЭҚТН тауарының коды; қосымша өлшем бірліктері; бағыты (экспорт/импорт); елдер бөлінісінде; салмағы; статистикалық құны, мың Америка Құрама Штаттарының доллары)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 28-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
134.
9.
Шетел валютасындағы тауар айналымы
(есепті кезең; импорт, экспорт және сыртқы сауда бөлігіндегі тауар айналымы, Америка Құрама Штаттарының долларымен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

135.
10.
Товарооборот Республики Казахстан с государствами-членами Евразийского экономического союза (экспорт, импорт) за год
(отчетный период; наименование страны; единица измерения; объем импорта; объем экспорта)
ежегодно
до 25 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
136.
11.
Доля объема экспорта несырьевых товаров в общем объеме экспорта страны
(отчетный период; наименование страны; доля объема экспорта несырьевых товаров в общем объеме экспорта страны, в процентах)
ежегодно
до 15 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
137.
12.
Объем приобретенных товаров
(отчетный период; наименование страны; единица измерения; объем закупленных товаров)
ежегодно
до 31 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
138.
13.
Количество выданных лицензий на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров
(отчетный период; общее количество выданных лицензий; количество выданных лицензий в разрезе наименований товаров)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
ЦГО, осуществляющие выдачу лицензий на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров
139.
14.
Количество выданных разрешений на экспорт и (или) импорт отдельных видов товаров на территорию Республики Казахстан
(отчетный период; общее количество выданных разрешений; количество выданных разрешений в разрезе наименований товаров)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
ЦГО, осуществляющие выдачу разрешений на экспорт и (или) импорт отдельных видов товаров на территорию Республики Казахстан
140.
15.
Перечень выданных лицензий на право занятия деятельностью товарных бирж
(отчетный период; наименование организации; номер и дата выдачи лицензии; срок действия лицензии)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АЗРК
141.
16.
Уровень концентрации на товарных рынках
(отчетный период; наименование товарного рынка; границы рынка; уровень концентрации; единица измерения)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АЗРК
142.
17.
Данные о результатах расследований нарушений антимонопольного законодательства
(отчетный период; вид нарушения; наименование организации, в отношении которой проведено расследование; основание для проведения расследования; результаты расследования и принятые меры; информация об исполнении или неисполнении требований антимонопольного органа)
ежегодно
до 1 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АЗРК

135.
10.
Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен бір жылдағы тауар айналымы (экспорт, импорт)
(есепті кезең; елдің атауы; өлшем бірлігі; импорт көлемі; экспорт көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
136.
11.
Ел экспортының жалпы көлеміндегі шикізаттық емес тауарлар экспорты көлемінің үлесі
(есепті кезең; елдің атауы; ел экспортының жалпы көлеміндегі шикізаттық емес тауарлар экспорты көлемінің үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
137.
12.
Сатып алынған тауарлардың көлемі
(есепті кезең; елдің атауы; өлшем бірлігі; сатып алынған тауарлардың көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
138.
13.
Тауарлардың жекелеген түрлерінің импортына және (немесе) экспортына берілген лицензиялардың саны
(есепті кезең; берілген лицензиялардың жалпы саны; тауарлардың атаулары бөлінісінде берілген лицензиялардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Тауарлардың жекелеген түрлерінің импортына және (немесе) экспортына лицензиялар беруді жүзеге асыратын ОМО
139.
14.
Қазақстан Республикасының аумағына тауарлардың жекелеген түрлерінің экспортына және (немесе) импортына берілген рұқсаттардың саны
(есепті кезең; берілген рұқсаттардың жалпы саны; тауарлардың атаулары бөлінісінде берілген рұқсаттардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қазақстан Республикасының аумағына тауарлардың жекелеген түрлерінің экспортына және (немесе) импортына рұқсаттар беруді жүзеге асыратын ОМО
140.
15.
Тауар биржалары қызметімен айналысу құқығына берілген лицензиялардың тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; лицензияның нөмірі мен берілген күні; лицензияның қолданылу мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
БҚДА
141.
16.
Тауар нарықтарындағы шоғырлану деңгейі
(есепті кезең; тауар нарығының атауы; нарық шекаралары; шоғырлану деңгейі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
БҚДА
142.
17.
Монополияға қарсы заңнаманы бұзушылықтарды тергеп-тексеру нәтижелері туралы деректер
(есепті кезең; бұзушылық түрі; өзіне қатысты тергеп-тексеру жүргізілген ұйымның атауы; тергеп-тексеру жүргізу үшін негіздеме; тергеп-тексеру нәтижелері және қабылданған шаралар; монополияға қарсы органның талаптарын орындау немесе орындамау туралы ақпарат)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
БҚДА

143.
18.
Количество торговых рынков
(отчетный период; наименование региона; количество торговых рынков)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
144.
19.
Количество киосков
(отчетный период; наименование региона; количество киосков)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
145.
20.
Единая товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза
(код; наименование позиции; единица измерения; ставка ввозной таможенной пошлины (в процентах от таможенной стоимости либо в евро, либо в долларах Соединенных Штатов Америки))
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
146.
21.
Действующие в рамках Евразийского экономического союза специальные защитные, антидемпинговые и компенсационные меры в отношении третьих стран
(отчетный период; наименование товара; код; страна; тип меры)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
147.
22.
Проводимые Департаментом защиты внутреннего рынка Евразийской экономической комиссии специальные защитные, антидемпинговые и компенсационные расследования в отношении третьих стран
(отчетный период; наименование товара; тип расследования; повторное расследование (да/нет); страна)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
148.
23.
Принятые решения органов Евразийской экономической комиссии по изменению ставок импортных таможенных пошлин Евразийского экономического союза
(отчетный период; решение; номер и дата)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
149.
24.
Перечень испытательных лабораторий ILAC
(отчетный период; наименование испытательной лаборатории; номер аттестата; юридический адрес и контактный телефон)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
150.
25.
Единый реестр органов по подтверждению соответствия Евразийского экономического союза
(отчетный период; наименование органа по подтверждению соответствия; статус; юридический адрес и контактный телефон)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
151.
26.
Единый реестр испытательных лабораторий Евразийского экономического союза
(отчетный период; наименование испытательной лаборатории; статус; юридический адрес и контактный телефон)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ

143.
18.
Сауда базарларының саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; сауда базарларының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
144.
19.
Дүңгіршектердің саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; дүңгіршектер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
145.
20.
Еуразиялық экономикалық одақтың Сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифі
(код; позиция атауы; өлшем бірлігі; кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі (кедендік құнның пайызымен не еуромен, не Америка Құрама Штаттарының долларымен))
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
146.
21.
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде қолданылатын үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шаралары
(есепті кезең; тауардың атауы; коды; елі; шара түрі)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
147.
22.
Еуразиялық экономикалық комиссияның Ішкі нарықты қорғау департаменті жүргізетін үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы тергеп-тексерулері
(есепті кезең; тауардың атауы; тергеп-тексеру түрі; қайта тергеп- тексеру (иә/жоқ); ел)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
148.
23.
Еуразиялық экономикалық комиссия органдарының Еуразиялық экономикалық одақтың импорттық кеден баждарының мөлшерлемелерін өзгерту бойынша қабылданған шешімдері
(есепті кезең; шешім; нөмірі мен күні)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
149.
24.
ILAC сынақ зертханаларының тізбесі
(есепті кезең; сынақ зертханасының атауы; аттестат нөмірі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
(есепті кезең; сынақ зертханасының атауы; аттестат нөмірі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
150.
25.
Еуразиялық экономикалық одақтың сәйкестігін растау жөніндегі органдардың бірыңғай тізілімі
(есепті кезең; сәйкестікті растау жөніндегі органның атауы; мәртебесі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
151.
26.
Еуразиялық экономикалық одақтың сынақ зертханаларының бірыңғай тізілімі
(есепті кезең; сынақ зертханасының атауы; мәртебесі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ

152.
27.
Перечень испытательных лабораторий
(отчетный период; наименование испытательной лаборатории; номер аттестата; юридический адрес и контактный телефон; наименование административного центра)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
153.
28.
Перечень органов по подтверждению соответствия
(отчетный период; наименование органа по подтверждению соответствия; номер аттестата; юридический адрес и контактный телефон; наименование административного центра)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
154.
29.
Перечень органов по подтверждению соответствия персонала
(отчетный период; наименование органа по подтверждению соответствия персонала; номер аттестата; юридический адрес и контактный телефон; наименование административного центра)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
155.
30.
Перечень поверочных лабораторий
(отчетный период; наименование поверочной лаборатории; номер аттестата; юридический адрес и контактный телефон; наименование административного центра)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
156.
31.
Перечень органов по подтверждению соответствия системы менеджмента
(отчетный период; наименование органа по подтверждению соответствия системы менеджмента; номер аттестата; юридический адрес и контактный телефон; наименование административного центра)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
157.
32.
Реестр экспертов-аудиторов
(отчетный период; фамилия и инициалы; номер аттестата; направление аттестации; срок действия аттестата)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
158.
33.
Перечень экспортной продукции Казахстана
(отчетный период; наименование продукции; код товара)
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
159.
34.
Перечень товаропроизводителей-экспортеров Казахстана
(отчетный период; наименование организации; наименование продукции; наименование региона; код товара; вид деятельности; юридический адрес и контактный телефон)
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
160.
35.
Количество выданных актов государственного контроля и оценки стоимости при вывозе с территории Республики Казахстан в страны, не входящие в Евразийский экономический союз, драгоценных металлов (за исключением изделий из них), лома и отходов драгоценных металлов, экспорт которых осуществляется на основании лицензии (без лицензии)
(отчетный период; количество выданных актов)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС

152.
27.
Сынақ зертханаларының тізбесі
(есепті кезең; сынақ зертханасының атауы; аттестат нөмірі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны; әкімшілік орталықтың атауы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
153.
28.
Сәйкестікті растау жөніндегі органдардың тізбесі
(есепті кезең; сәйкестікті растау жөніндегі органның атауы; аттестаттың нөмірі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны; әкімшілік орталықтың атауы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
154.
29.
Персоналдың сәйкестігін растау жөніндегі органдардың тізбесі
(есепті кезең; персоналдың сәйкестігін растау жөніндегі органның атауы; аттестаттың нөмірі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны; әкімшілік орталықтың атауы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
155.
30.
Салыстырып тексеру зертханаларының тізбесі
(есепті кезең; тексеру зертханасының атауы; аттестат нөмірі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны; әкімшілік орталықтың атауы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
156.
31.
Менеджмент жүйесінің сәйкестігін растау жөніндегі органдардың тізбесі
(есепті кезең; менеджмент жүйесінің сәйкестігін растау жөніндегі органның атауы; аттестат нөмірі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны; әкімшілік орталықтың атауы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
157.
32.
Сарапшы аудиторлардың тізілімі
(есепті кезең; тегі және аты-жөні; аттестат нөмірі; аттестаттау бағыты; аттестаттың қолданылу мерзімі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
158.
33.
Қазақстанның экспорттық өнімдерінің тізбесі
(есепті кезең; өнім атауы; тауар коды)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
159.
34.
Қазақстанның экспорттаушы тауар өндірушілерінің тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; өнімнің атауы; өңірдің атауы; тауардың коды; қызмет түрі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
160.
35.
Экспорты лицензия (лицензиясыз) негізінде жүзеге асырылатын бағалы металдарды (олардан жасалған бұйымдарды қоспағанда), бағалы металдардың сынықтары мен қалдықтарын Қазақстан Республикасының аумағынан Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерге әкету кезінде берілген мемлекеттік бақылау актілерінің тізбесі
(есепті кезең; берілген актілер саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ

161.
36.
Количество выданных актов государственного контроля при ввозе на территорию Республики Казахстан из стран, не входящих в Евразийский экономический союз, драгоценных металлов (за исключением изделий из них), лома и отходов драгоценных металлов, экспорт которых осуществляется на основании лицензии (без лицензии)
(отчетный период; количество выданных актов)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
162.
37.
Количество выданных разрешений на реэкспорт продукции, подлежащей экспортному контролю
(отчетный период; количество выданных разрешений)
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
163.
38.
Количество выданных разрешений на транзит продукции, подлежащей экспортному контролю
(отчетный период; количество выданных разрешений)
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
164.
39.
Количество выданных заключений об отнесении товаров, технологий, работ, услуг, информации к продукции, подлежащей экспортному контролю
(отчетный период; количество выданных заключений)
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
165.
40.
Источники для поиска ценовой информации по идентичым, однородным товарам
(наименование источника; ссылка на источник в Интернете)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
166.
41.
Перечень предприятий-товаропроизводителей, в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование предприятия-товаропроизводителя; вид продукции; юридический адрес; контактный телефон; адрес электронной почты; официальный сайт)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
Промышленность
167.
1.
Объем производства промышленной продукции (товаров, услуг)
(отчетный период; наименование региона; объем производства промышленной продукции (товаров, услуг), миллионов тенге)
ежегодно
до 15 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
168.
2.
Индекс промышленного производства
(отчетный период; наименование региона; индекс промышленного производства в процентах к предыдущему году)
ежегодно
до 15 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
169.
3.
Доля обрабатывающей промышленности в структуре валового внутреннего продукта
(отчетный период; доля обрабатывающей промышленности в структуре валового внутреннего продукта, в процентах)
ежегодно
до 3 августа года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

161.
36.
Экспорты лицензия (лицензиясыз) негізінде жүзеге асырылатын бағалы металдарды (олардан жасалған бұйымдарды қоспағанда), бағалы металдардың сынықтары мен қалдықтарын Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелу кезінде берілген мемлекеттік бақылау актілерінің саны
(есепті кезең; берілген актілер саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
162.
37.
Экспорттық бақылауға жататын өнімнің кері экспортына берілген рұқсаттардың саны
(есепті кезең; берілген рұқстандардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
163.
38.
Экспорттық бақылауға жататын өнімнің транзитіне берілген рұқсаттардың саны
(есепті кезең; берілген рұқсаттардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
164.
39.
Тауарларды, технологияларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді, ақпаратты экспорттық бақылануы тиіс өнімге жатқызу туралы берілген қорытындылардың саны
(есепті кезең; берілген қорытындылардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
165.
40.
Ұқсас, біртекті тауарлар бойынша баға ақпаратын іздеу көздері
(дереккөздің атауы; Интернеттегі дереккөзге сілтеме)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
166.
41.
Тауар өндіруші кәсіпорындардың тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; тауар өндіруші кәсіпорынның атауы; өнім түрі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; электрондық пошта мекенжайы; ресми сайт)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
Өнеркәсіп
167.
1.
Өнеркәсіптік өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндірісінің көлемі
(есепті кезең; өңірдің атауы; өнеркәсіптік өнімді (тауарларды, көрсетілетін қызметтерді) өндіру көлемі, миллион теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
168.
2.
Өнеркәсіп өндірісінің индексі
(есепті кезең; өңірдің атауы; өнеркәсіп өндірісінің индексі өткен жылға пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
169.
3.
Жалпы ішкі өнім құрылымындағы өңдеу өнеркәсібінің үлесі
(есепті кезең; жалпы ішкі өнім құрылымындағы өңдеу өнеркәсібінің үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 3 тамызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

170.
4.
Статистические данные по отрасли легкой промышленности
(отчетный период; наименование показателя; единица измерения; объемы производства)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
171.
5.
Статистические данные по отрасли машиностроения
(отчетный период; наименование показателя; единица измерения; объемы производства)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
172.
6.
Статистические данные по отрасли стройиндустрии
(отчетный период; наименование показателя; единица измерения; объемы производства)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
173.
7.
Статистические данные по отрасли деревообрабатывающей промышленности
(отчетный период; наименование показателя; единица измерения; объемы производства)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
174.
8.
Статистические данные по отрасли фармацевтической промышленности
(отчетный период; наименование показателя; единица измерения; объемы производства)
ежеквартально
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
175.
9.
Статистические данные по отрасли химической промышленности
(отчетный период; наименование показателя; единица измерения; объемы производства)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
176.
10.
Статистические данные по отрасли цветной металлургии
(отчетный период; наименование показателя; единица измерения; объемы производства)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
177.
11.
Статистические данные по отрасли черной металлургии
(отчетный период; наименование показателя; единица измерения; объемы производства)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
178.
12.
Перечень недропользователей Республики Казахстан по регионам
(отчетный период; наименование региона; наименование месторождения; наименование недропользователя; вид деятельности; БИН; добываемое полезное ископаемое; номер и дата заключения контракта)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
179.
13.
Сведения о годовых планах закупок недропользователей
(отчетный период; наименование заказчика; номер контракта; БИН заказчика; юридический адрес заказчика; код предмета закупок; код товара, работы и услуги по статистическому классификатору продукции; наименование и краткое описание закупаемых товаров, работ и услуг; единица измерения; планируемый объем закупок в натуральном выражении; планируемая сумма закупки; способ закупки; место проведения; дата проведения; срок поставки)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС

170.
4.
Жеңіл өнеркәсіп саласы бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; өндіріс көлемі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
171.
5.
Машина жасау саласы бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; өндіріс көлемі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
172.
6.
Құрылыс индустриясы саласы бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; өндіріс көлемі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
173.
7.
Ағаш өңдеу өнеркәсібі саласы бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; өндіріс көлемі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
174.
8.
Фармацевтика өнеркәсібі саласы бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; өндіріс көлемі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
175.
9.
Химия өнеркәсібі саласы бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; өндіріс көлемі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
176.
10.
Түсті металлургия саласы бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; өндіріс көлемі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
177.
11.
Қара металлургия саласы бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; өндіріс көлемі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
178.
12.
Өңірлер бойынша Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдаланушылардың тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; кен орнының атауы; жер қойнауын пайдаланушының атауы; қызмет түрі; БСН; өндірілетін пайдалы қазба; келісімшарт жасалған нөмірі мен күні)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
179.
13.
Жер қойнауын пайдаланушылардың жылдық сатып алу жоспарлары туралы мәліметтер
(есепті кезең; тапсырыс берушінің атауы; келісімшарт нөмірі; тапсырыс берушінің БСН; тапсырыс берушінің заңды мекенжайы; сатып алу нысанасының коды; өнімнің статистикалық сыныптауышы бойынша тауардың, жұмыстың және көрсетілетін қызметтің коды; сатып алынатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің атауы және қысқаша сипаттамасы; өлшем бірлігі; заттай мәнде сатып алудың жоспарланатын көлемі; сатып алудың жоспарланатын сомасы; сатып алу тәсілі; өткізу орны; өткізу күні; жеткізу мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ

180.
14.
Перечень опубликованных закупок по товарам, работам и услугам в недропользовании
(отчетный период; наименование заказчика; код закупки; способ закупки; наименование закупки; количество лотов; сумма, выделяемая для закупок; начало приема заявок; окончание приема заявок; место проведения)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
181.
15.
Сведения о поставщиках товаров, работ и услуг по недропользованию
(страна; регион; наименование поставщика; БИН поставщика; контактный телефон; электронная почта (при наличии); официальный интернет-ресурс (при наличии); населенный пункт юридической регистрации поставщика; адрес юридической регистрации поставщика; населенный пункт фактического местонахождения поставщика; адрес фактического местонахождения поставщика; фамилия и инициалы первого руководителя; общая численность сотрудников поставщика; численность сотрудников поставщика - граждан Республики Казахстан)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
182.
16.
Охват геологической изученности территории Республики Казахстан
(отчетный период; наименование полезного ископаемого; единица измерения; прогнозные ресурсы)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
183.
17.
Перечень нефтегазовых месторождений Республики Казахстан
(наименование месторождения)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
184.
18.
Перечень полезных ископаемых, по которым составляются сводные государственные балансы запасов, с указанием единиц измерения запасов
(наименование полезного ископаемого; единица измерения запаса)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
185.
19.
Реестр выданных лицензий на геологическое изучение недр
(отчетный период; вид лицензии на недропользование; подвид операций; номер и дата лицензии на недропользование; срок действия лицензии; основание выдачи лицензии; наименование государственного органа, выдавшего лицензию)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
186.
20.
Реестр выданных лицензий на использование пространства недр
(отчетный период; вид лицензии на недропользование; подвид операций; номер и дата лицензии на недропользование; срок действия лицензии; основание выдачи лицензии; наименование государственного органа, выдавшего лицензию)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС

180.
14.
Жер қойнауын пайдаланудағы тауарлар, жұмыстар және көрсетілетін қызметтер бойынша жарияланған сатып алу тізімі
(есепті кезең; тапсырыс берушінің атауы; сатып алу коды; сатып алу тәсілі; сатып алу атауы; лоттар саны; сатып алу үшін бөлінетін сома; өтінімдерді қабылдаудың басталуы; өтінімдерді қабылдаудың аяқталуы; өткізу орны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
181.
15.
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді берушілер туралы мәліметтер
(елі, өңір, өнім берушінің атауы, өнім берушінің БСН, байланыс телефон нөмірі, электрондық мекенжайы, (бар болса); ресми интернет-ресурс (бар болса); өнім берушінің заңды тіркелген елді мекені, өнім берушінің заңды тіркелген мекенжайы; өнім берушінің нақты орналасқан елді мекені; өнім берушінің нақты орналасқан жерінің мекенжайы, бірінші басшының тегі мен аты жөні; өнім беруші қызметкерлерінің жалпы саны; өнім беруші қызметкерлерінің – Қазақстан Республикасы азаматтарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
182.
16.
Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерделенуін қамту
(есепті кезең; пайдалы қазбаның атауы; өлшем бірлігі; болжамды ресурстар)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
183.
17.
Қазақстан Республикасының мұнай-газ кен орындарының тізбесі
(кен орнының атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
184.
18.
Қорлардың өлшем бірліктерін көрсете отырып, қорлардың жиынтық мемлекеттік баланстары жасалатын пайдалы қазбалардың тізбесі
(пайдалы қазбаның атауы; қордың өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
185.
19.
Жер қойнауын геологиялық зерделеуге берілген лицензиялардың тізілімі
(есепті кезең; жер қойнауын пайдалануға арналған лицензияның түрі; операциялардың кіші түрі; жер қойнауын пайдалануға арналған лицензияның нөмірі мен күні; лицензияның қолданылу мерзімі; лицензия беру негізі; лицензия берген мемлекеттік органның атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
186.
20.
Жер қойнауы кеңістігін пайдалануға берілген лицензиялардың тізілімі
(есепті кезең; жер қойнауын пайдалануға арналған лицензияның түрі; операциялардың кіші түрі; жер қойнауын пайдалануға арналған лицензияның нөмірі мен күні; лицензияның қолданылу мерзімі; лицензия беру негізі; лицензия берген мемлекеттік органның атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ

187.
21.
Объем добычи нефти в Республике Казахстан
(отчетный период; наименование региона; единица измерения; объем добычи нефти)
ежеквартально
до 25 мая,
до 25 августа,
до 25 ноября,
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
188.
22.
Объем добычи газа в Республике Казахстан
(отчетный период; наименование региона; единица измерения; объем добычи газа)
ежеквартально
до 25 мая,
до 25 августа,
до 25 ноября,
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
189.
23.
Местное содержание в товарах, работах и услугах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
(отчетный период; наименование региона; единица измерения; местное содержание в товарах, работах и услугах нефтегазовых компаний Республики Казахстан)
ежеквартально
до 25 мая,
до 25 августа,
до 25 ноября,
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
190.
24.
Местное содержание в товарах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
(отчетный период; наименование региона; единица измерения; местное содержание в товарах нефтегазовых компаний Республики Казахстан)
ежеквартально
до 25 мая,
до 25 августа,
до 25 ноября,
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
191.
25.
Местное содержание в услугах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
(отчетный период; наименование региона; единица измерения; местное содержание в услугах нефтегазовых компаний Республики Казахстан)
ежеквартально
до 25 мая,
до 25 августа,
до 25 ноября,
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
192.
26.
Местное содержание в работах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
(отчетный период; наименование региона; единица измерения; местное содержание в работах нефтегазовых компаний Республики Казахстан)
ежеквартально
до 25 мая,
до 25 августа,
до 25 ноября,
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
193.
27.
Местное содержание в кадрах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
(отчетный период; наименование региона; единица измерения; местное содержание в кадрах нефтегазовых компаний Республики Казахстан)
ежеквартально
до 25 мая,
до 25 августа,
до 25 ноября,
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
194.
28.
Местное содержание в кадрах 1 категории (руководящий состав) нефтегазовых компаний Республики Казахстан
(отчетный период; наименование региона; единица измерения; местное содержание в кадрах 1 категории нефтегазовых компаний Республики Казахстан)
ежеквартально
до 25 мая,
до 25 августа,
до 25 ноября,
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ

187.
21.
Қазақстан Республикасында мұнай өндіру көлемі
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; мұнай өндіру көлемі)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
188.
22.
Қазақстан Республикасында газ өндіру көлемі
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; газ өндіру көлемі)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
189.
23.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компанияларының тауарларындағы, жұмыстарындағы және көрсетілетін қызметтеріндегі жергілікті қамту
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; Қазақстан Республикасының мұнай-газ компанияларының тауарларындағы, жұмыстарындағы және көрестілетін қызметтеріндегі жергілікті қамту)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
190.
24.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компанияларының тауарларындағы жергілікті қамту
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; Қазақстан Республикасының мұнай-газ компанияларының тауарларындағы жергілікті қамту)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
191.
25.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ
компанияларының көрсетілетін қызметтеріндегі жергілікті қамту
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; Қазақстан Республикасының мұнай-газ компанияларының қызметтеріндегі жергілікті қамту)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
192.
26.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компанияларының жұмыстарындағы жергілікті қамту
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; Қазақстан Республикасы мұнай-газ компанияларының жұмыстарындағы жергілікті қамту)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
193.
27.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компанияларының кадрларындағы жергілікті қамту
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; Қазақстан Республикасының мұнай-газ компанияларының кадрларындағы жергілікті қамту)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
194.
28.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компанияларының 1-санатты кадрларындағы жергілікті қамту (басшы құрам)
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; Қазақстан Республикасының мұнай-газ компанияларының 1-санатындағы кадрлардағы жергілікті қамту)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ

195.
29.
Местное содержание в кадрах 2 категории (специалисты с высшим и средним профессиональным образованием) нефтегазовых компаний Республики Казахстан
(отчетный период; наименование региона; единица измерения; местное содержание в кадрах 2 категории нефтегазовых компаний Республики Казахстан)
ежеквартально
до 25 мая,
до 25 августа,
до 25 ноября,
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
196.
30.
Местное содержание в кадрах 3 категории (квалифицированные рабочие) нефтегазовых компаний Республики Казахстан
(отчетный период; наименование региона; единица измерения; местное содержание в кадрах 3 категории нефтегазовых компаний Республики Казахстан)
ежеквартально
до 25 мая,
до 25 августа,
до 25 ноября,
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
197.
31.
Перечень
аттестованных юридических лиц на право проведения работ в области промышленной безопасности
(отчетный период; наименование организации; юридический адрес; вид деятельности; дата прохождения аттестации; срок действия аттестации)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
198.
32.
Количество выданных гарантийных обязательств (сертификатов конечного пользователя)
(отчетный период; количество выданных гарантийных обязательств)
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
199.
33.
Количество выданных заключений о возможности (невозможности) и экономической целесообразности (нецелесообразности) промышленного извлечения драгоценных металлов из сырьевых товаров в Республике Казахстан
(отчетный период; количество выданных заключений)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
200.
34.
Количество выданных заключений об экономической нецелесообразности или невозможности переработки сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы, на территории Республики Казахстан
(отчетный период; количество выданных заключений)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
201.
35.
Количество выданных лицензий на осуществление деятельности по производству, переработке, приобретению, хранению, реализации, использованию, уничтожению ядов
(отчетный период; количество выданных лицензий)
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
202.
36.
Количество выданных лицензий на осуществление деятельности по эксплуатации горных и химических производств
(отчетный период; количество выданных лицензий)
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС

195.
29.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компанияларының 2-санатты кадрларындағы жергілікті қамту (жоғары және орта кәсіптік білімі бар мамандар)
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; Қазақстан Республикасының мұнай-газ компанияларының 2-санатты кадрларындағы жергілікті қамту)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
196.
30.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компанияларының 3-санатты кадрларындағы жергілікті қамту (білікті жұмысшылар)
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; Қазақстан Республикасының мұнай-газ компанияларының 3 санатты кадрларындағы жергілікті қамту)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
197.
31.
Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласында жұмыстар жүргізу құқығына аттестатталған заңды тұлғалардың тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; қызмет түрі; аттестаттаудан өткен күні; аттестаттаудың қолданылу мерзімі)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
198.
32.
Берілген кепілдікті міндеттемелердің (түпкі пайдаланушы сертификаттарының) саны
(есепті кезең; берілген кепілдік міндеттемелердің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
199.
33.
Қазақстан Республикасында шикізат тауарларынан бағалы металдарды өнеркәсіптік алудың мүмкіндігі (мүмкін еместігі) және экономикалық орындылығы (орынсыздығы) туралы берілген қорытындылардың саны
(есепті кезең; берілген кепілдік қорытындылардың саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
200.
34.
Қазақстан Республикасының аумағында құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларын қайта өңдеудің экономикалық орынсыздығы немесе мүмкін еместігі туралы берілген қорытындылардың саны
(есепті кезең; берілген кепілдік қорытындылардың саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
201.
35.
Уларды өндіру, өңдеу, сатып алу, сақтау, өткізу, пайдалану, жою жөніндегі қызметті жүзеге асыруға берілген лицензиялардың саны
(есепті кезең; берілген кепілдік лицензиялардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
202.
36.
Тау-кен және химия өндірістерін пайдалану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға берілген лицензиялардың саны
(есепті кезең; берілген кепілдік лицензиялардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ

203.
37.
Количество выданных лицензий на экспорт и импорт продукции, подлежащей экспортному контролю
(отчетный период; количество выданных лицензий)
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
204.
38.
Количество выданных разрешений на переработку продукции вне территории Республики Казахстан
(отчетный период; количество выданных разрешений)
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
205.
39.
Перечень выданных разрешений на применение технологий, применяемых на опасных производственных объектах, опасных технических устройств
(отчетный период; наименование региона; наименование организации, получившей разрешение; юридический адрес организации; дата и номер разрешения; орган, выдавший разрешение)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
206.
40.
Количество зарегистрированной химической продукции
(отчетный период; орган регистрации; количество зарегистрированной продукции)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
207.
41.
Перечень зарегистрированных деклараций промышленной безопасности опасных производственных объектов
(отчетный период; наименование организации; юридический адрес; номер и дата регистрации декларации; срок действия декларации)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
208.
42.
Количество выданных документов об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления в легкой, горно-металлургической, химической, фармацевтической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии
(отчетный период; количество выданных документов)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
209.
43.
Сведения о предприятиях, занимающихся переработкой рыбы
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; объем переработки рыбы в натуральном выражении, в тоннах; объем реализации рыбы в стоимостном выражении, в миллионах тенге; объем экспорта готовой продукции в стоимостном выражении, в миллионах тенге)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
210.
44.
Реестр учетных номеров объектов производства пищевой продукции
(отчетный период; наименование объекта производства; наименование организации; местонахождение объекта производства; учетный номер; дата выдачи)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ

203.
37.
Экспорттық бақылауға жататын өнімнің экспорты мен импортына берілген лицензиялардың саны
(есепті кезең; берілген кепілдік лицензиялардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
204.
38.
Өнімді Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерде қайта өңдеуге берілген рұқсаттардың саны
(есепті кезең; берілген кепілдік рұқсаттардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
205.
39.
Қауіпті өндірістік объектілерде қолданылатын технологияларды, қауіпті техникалық құрылғыларды қолдануға берілген рұқсаттардың тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; рұқсат алған ұйымның атауы; ұйымның заңды мекенжайы; рұқсаттың күні мен нөмірі; рұқсат берген орган)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
206.
40.
Тіркелген химия өнімдерінің саны
(есепті кезең; тіркеу органы; тіркелген өнім саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
207.
41.
Қауіпті өндірістік объектілердің өнеркәсіптік қауіпсіздігінің тіркелген декларацияларының тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; декларацияның нөмірі мен тіркелген күні; декларацияның қолданылу мерзімі)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
208.
42.
Жеңіл, тау-кен металлургия, химия, фармацевтика, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасауда және құрылыс материалдарын өндіруде тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеудің және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы берілген құжаттардың саны
(есепті кезең; берілген құжаттар саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
209.
43.
Балық өңдеумен айналысатын кәсіпорындар туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; заттай мәндегі балықты қайта өңдеу көлемі, тоннамен; құндық мәндегі балықты өткізу көлемі, миллион теңгемен; дайын өнім экспортының құндық мәндегі көлемі, миллион теңгемен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
210.
44.
Тамақ өнімдерін өндіру объектілерінің есептік нөмірлерінің тізілімі
(есепті кезең; өндіріс объектісінің атауы; ұйымның атауы; өндіріс объектісінің орналасқан жері; есептік нөмірі; берілген күні)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ

211.
45.
Объем производства продуктов питания в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; объем производства продуктов питания в стоимостном выражении, в миллионах тенге)
ежегодно
до 15 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
212.
46.
Данные по добыче общераспространенных полезных ископаемых в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; номер и дата контракта; наименование общераспространенного полезного ископаемого, наименование месторождения; сравнение с предыдущим отчетным периодом; объем добычи за текущий отчетный период)
ежегодно
до 1 июля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
213.
47.
Перечень месторождений в разрезе регионов:

211.
45.
Тамақ өнімдерін өндіру көлемі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; құндық мәндегі тамақ өнімдерін өндіру көлемі, миллион теңгемен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
212.
46.
Кең таралған пайдалы қазбаларды өндіру жөніндегі деректер, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; келісімшарттың нөмірі мен күні; кең таралған пайдалы қазбаның атауы, кен орнының атауы; алдыңғы есепті кезеңмен салыстыру; ағымдағы есепті кезеңдегі өндіру көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 шілдесіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
213.
47.
Кен орындарының тізбесі, өңірлер бөлінісінде:

1) месторождения твердых полезных ископаемых;
2) месторождения углеводородов и урана;
3) месторождения общераспространенных полезных ископаемых
(отчетный период; наименование региона; наименование месторождения; вид месторождения; вид добываемых полезных и других ископаемых)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС (по 1) подпункту),
МПС (по 2) подпункту),
МИО (по 3) подпункту)
214.
48.
Реестр выданных лицензий на недропользование
(отчетный период; наименование организации; дата и номер выданной лицензии; территория действия лицензии; срок лицензии)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО, МПС
215.
49.
Сведения об общей сумме расходов на обучение казахстанских специалистов, научно-исследовательские, научно-технические и опытно-конструкторские работы на территории Республики Казахстан, на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры, социально-экономическую поддержку местного населения, произведенных недропользователем
(отчетный период; единица измерения; общая сумма расходов на обучение казахстанских специалистов; общая сумма расходов на научно-исследовательские, научно-технические и опытно-конструкторские работы на территории Республики Казахстан; общая сумма расходов на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры; общая сумма расходов на социально-экономическую поддержку местного населения)
ежегодно
до 10 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО, МПС
Образование и наука
216.
1.
Число высших учебных заведений
(отчетный период; наименование региона; число высших учебных заведений)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
217.
2.
Реестр организаций высшего и (или) послевузовского образования по областям, городам
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 30 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
218.
3.
Перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования, имеющих лицензии по направлению подготовки кадров
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
219.
4.
Общая численность студентов на начало учебного года
(отчетный период; наименование региона; общая численность студентов на начало учебного года; возраст)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

1) қатты пайдалы қазбалар кен орындары;
2) көмірсутектер мен уран кен орындары;
3) кең таралған пайдалы қазбалар кен орындары
(есепті кезең; өңірдің атауы; кен орнының атауы; кен орнының түрі; өндірілетін пайдалы және басқа да қазбалардың түрі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ (1) тармақша бойынша),
ӨҚМ (2) тармақша бойынша),
ЖАО (3) тармақша бойынша)
214.
48.
Жер қойнауын пайдалануға берілген лицензиялардың тізілімі
(есепті кезең; ұйымның атауы; берілген лицензияның күні мен нөмірі; лицензияның қолданылу аумағы; лицензияның мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО, ӨҚМ
215.
49.
Жер қойнауын пайдаланушының қазақстандық мамандарды оқытуға, Қазақстан Республикасының аумағында ғылыми-зерттеу, ғылыми-техникалық және тәжiрибелiк-конструкторлық жұмыстарға, өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуына және оның инфрақұрылымын дамытуға, жергілікті халықты әлеуметтік-экономикалық қолдауға жылдар бойынша жұмсаған шығыстардың жалпы сомасы туралы мәліметтер
(есепті кезең; өлшем бірлігі; қазақстандық мамандарды оқытуға жұмсалатын шығыстардың жалпы сомасы; Қазақстан Республикасының аумағындағы ғылыми-зерттеу, ғылыми-техникалық және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстарға жұмсалатын шығыстардың жалпы сомасы; өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуына және оның инфрақұрылымын дамытуға жұмсалатын шығыстардың жалпы сомасы; жергілікті халықты әлеуметтік-экономикалық қолдауға жұмсалатын шығыстардың жалпы сомасы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО, ӨҚМ
Білім және ғылым
216.
1.
Жоғары оқу орындарының саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; жоғары оқу орындарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
217.
2.
Жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының облыстар, қалалар бойынша тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
218.
3.
Кадрларды дайындау бағыты бойынша лицензиясы бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
219.
4.
Оқу жылының басындағы студенттердің жалпы саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; оқу жылының басындағы студенттердің жалпы саны; жасы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

220.
5.
Число учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования в Республике Казахстан в разрезе областей (городское/сельское население)
(отчетный период; наименование региона; городское/сельское население; число учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
221.
6.
Число учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования в Республике Казахстан в разрезе областей (по городским поселениям)
(отчетный период; наименование региона; число учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования в городских поселениях)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
222.
7.
Число учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования в Республике Казахстан в разрезе областей (по сельской местности)
(отчетный период; наименование региона; число учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования в сельской местности)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
223.
8.
Численность обучающихся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования в Республике Казахстан в разрезе областей (городское/сельское население)
(отчетный период; наименование региона; городское/сельское поселение; общая численность обучающихся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
224.
9.
Численность обучающихся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования по возрастам (городское/сельское население)
(отчетный период; наименование региона; городское/сельское население; общая численность обучающихся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования; возраст)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
225.
10.
Принято в отчетном году обучающихся в высшие учебные заведения
(отчетный период; наименование региона; количество принятых обучающихся в высшие учебные заведения)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

220.
5.
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарының облыстар бөлінісінде саны (қала/ауыл халқы)
(есепті кезең; өңірдің атауы; қала/ауыл халқы; техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
221.
6.
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарының облыстар бөлінісінде саны (қалалық қоныстар бойынша)
(есепті кезең; өңірдің атауы; қалалық елді мекендердегі техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
222.
7.
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарының облыстар бөлінісінде саны (ауылдық жерлер бойынша)
(есепті кезең; өңірдің атауы; ауылдық жердегі техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
223.
8.
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында облыстар бөлінісінде оқушылар саны (қала/ауыл халқы)
(есепті кезең; өңірдің атауы; қалалық/ауылдық елді мекен; техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың жалпы саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
224.
9.
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың жасы бойынша саны (қала/ауыл халқы)
(есепті кезең; өңірдің атауы; қала/ауыл халқы; техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың жалпы саны; жасы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
225.
10.
Жоғары оқу орындарына есепті жылы қабылданған білім алушылар
(есепті кезең; өңірдің атауы; жоғары оқу орындарына қабылданған білім алушылардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

226.
11.
Выпуск студентов высших учебных заведений за предыдущий учебный год
(отчетный период; наименование региона; общее число выпущенных студентов высших учебных заведений)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
227.
12.
Число организаций, осуществляющих подготовку докторантов
(отчетный период; наименование региона; количество организаций, осуществляющих подготовку докторантов)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
228.
13.
Общая численность докторантов в отчетном году
(отчетный период; наименование региона; количество докторантов)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
229.
14.
Принятые докторанты в отчетном году
(отчетный период; наименование региона; количество принятых докторантов)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
230.
15.
Список диссертационных советов по защите диссертаций на присуждение ученой степени доктора философии (PhD), доктора по профилю
(отчетный период; наименование специальности/образовательной программы; название диссертационного совета; председатель диссертационного совета (фамилия и инициалы), контакты ученого секретаря (фамилия и инициалы, телефон)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
231.
16.
Список утвержденных докторов философии (PhD)
(отчетный период; фамилия и инициалы; наименование специальности/образовательной программы)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
232.
17.
Статистика результатов Единого национального тестирования
(отчетный период; наименование региона; общее количество выпускников школ; общее количество выпускников-участников Единого национального тестирования, из них набравших проходной балл; количество выпускников-участников Единого национального тестирования (город), из них набравших проходной балл; количество выпускников-участников Единого национального тестирования (село), из них набравших проходной балл; средний балл Единого национального тестирования)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
233.
18.
Перечень пунктов проведения Единого национального тестирования
(отчетный период; наименование региона; название пункта проведения Единого национального тестирования; место нахождения; контактный телефон)
ежегодно
до 30 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО

226.
11.
Өткен оқу жылында жоғары оқу орнын бітірген студенттер
(есепті кезең; өңірдің атауы; жоғары оқу орындарынан шыққан студенттердің жалпы саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
227.
12.
Докторанттар даярлауды жүзеге асыратын ұйымдардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; докторанттар даярлауды жүзеге асыратын ұйымдардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
228.
13.
Есепті жылғы докторанттардың жалпы саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; докторанттар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
229.
14.
Есепті жылғы қабылданған докторанттар
(есепті кезең; өңірдің атауы; қабылданған докторанттардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
230.
15.
Философия докторы (PhD), бейіні бойынша доктор ғылыми дәрежесін беру бойынша диссертациялар қорғау жөніндегі диссертациялық кеңестердің тізімі
(есепті кезең; мамандықтың/білім беру бағдарламасының атауы; диссертациялық кеңестің атауы; диссертациялық кеңестің төрағасы (тегі мен аты-жөні), ғылыми хатшының байланыстары (тегі мен аты-жөні, телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ҒЖБМ
231.
16.
Бекітілген философия докторларының (PhD) тізімі
(есепті кезең; тегі және аты-жөні; мамандықтың/білім беру бағдарламасының атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
232.
17.
Ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижелерінің статистикасы
(есепті кезең; өңірдің атауы; мектеп түлектерінің жалпы саны; Ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысушы түлектердің жалпы саны, оның ішінде өту балын жинағандар; Ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысушы түлектердің (Қаланың), оның ішінде өту балын жинағандардың саны; Ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысушы түлектердің (ауылдың), оның ішінде өту балын жинағандардың саны; Ұлттық бірыңғай тестілеудің орташа балы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
233.
18.
Ұлттық бірыңғай тестілеу өткізу пункттерінің тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізу пунктінің атауы; орналасқан жері; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ

234.
19.
Доля студентов в организациях высшего и (или) послевузовского образования, обеспеченных жильем в общежитиях, от общего количества студентов, нуждающихся в жилье
(отчетный период; наименование региона; доля в процентах)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
235.
20.
Статистические данные о техническом и профессиональном образовании
(отчетный период; наименование региона; количество частных; количество государственных; контингент; прием; выпуск)
ежегодно
до 30 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
236.
21.
Статистические данные по доступности общеобразовательных учреждений
(отчетный период; наименование региона; населенный пункт; наименование учреждения; контингент)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
237.
22.
Реестр общеобразовательных школ по областям, городам республиканского значения, столицы (дневные/вечерние, лицей/гимназия/средняя школа)
(отчетный период; наименование региона; наименование учреждения; юридический адрес; тип учреждения; контактный телефон)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
238.
23.
Статистические данные по вакантным должностям учителей
(отчетный период; наименование региона; всего учителей; потребность в учителях в разрезе предметов)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
239.
24.
Общее количество детей, для которых организован подвоз к школе
(отчетный период; наименование региона; количество детей, для которых организован подвоз к школе)
ежегодно
до 30 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
240.
25.
Итоги мониторинга образовательных достижений, обучающихся на уровне начального, основного среднего образования, технического и профессионального, послесреднего образования
(отчетный период; наименование учреждения; средний балл)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
241.
26.
Статистические данные по доступности дошкольных организаций (по годам, областям, городам республиканского значения, столицы, строятся/открылись, охват детей, очередь)
(отчетный период; наименование региона; населенный пункт; наименование учреждения; статус (строится/открылось); общее количество мест; количество свободных мест; очередность)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП

234.
19.
Тұрғынжайға мұқтаж жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары студенттерінің жалпы санынан жатақханалардағы тұрғынжаймен қамтамасыз етілген студенттердің үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; пайыздық үлесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
235.
20.
Техникалық және кәсіптік білім беру туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; жекеменшік саны; мемлекеттік саны; контингент; қабылдау; шығару)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 маусымына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
236.
21.
Жалпы білім беру мекемелерінің қолжетімділігі туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; елді мекен; мекеменің атауы; контингент)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
237.
22.
Өңірлер, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бойынша жалпы білім беретін мектептердің тізілімі (күндізгі/кешкі, лицей/гимназия/орта мектеп)
(есепті кезең; өңірдің атауы; мекеменің атауы; заңды мекен-жайы; мекеменің түрі; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
238.
23.
Мұғалімдердің бос лауазымдары туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық мұғалімдер; пәндер бойынша мұғалімдерге қажеттілік)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
239.
24.
Мектепке тасымалдау ұйымдастырылған балалардың жалпы саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; мектепке жеткізу ұйымдастырылған балалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
240.
25.
Бастауыш, негізгі орта білім, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру деңгейінде білім алушылардың білім жетістіктерін мониторингтеудің қорытындылары
(есепті кезең; мекеменің атауы; орташа балл)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
241.
26.
Мектепке дейінгі ұйымдардың қолжетімділігі бойынша статистикалық деректер (жылдар бойынша, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бойынша салынып жатқандар/ашылғандар, балалармен қамтылуы, кезек)
(есепті кезең; өңірдің атауы; елді мекен; мекеменің атауы; мәртебесі (салынуда / ашылды); орындардың жалпы саны; бос орындар саны; кезектілік)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ

242.
27.
Реестр детских садов по областям, городам республиканского значения, столицы
(отчетный период; наименование региона; населенный пункт; наименование учреждения; форма собственности; юридический адрес и контактный телефон)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
243.
28.
Статистические данные по обеспечению дошкольного воспитания и обучения педагогическими кадрами (вакансии)
(отчетный период; наименование региона; количество педагогических кадров; количество вакантных мест)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
244.
29.
Статистические данные по обучению детей с ограниченными возможностями
(отчетный период; наименование региона; количество обучаемых детей с ограниченными возможностями)
ежегодно
до 30 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
245.
30.
Статистические данные о дополнительном образовании, воспитании и развитии детей
(отчетный период; наименование региона; количество детей, занимающихся в творческих кружках и спортивных секциях, в разрезе видов)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
246.
31.
Статистические данные о развитии детского спорта, физической культуры
(отчетный период; наименование региона; количество детей, посещающих спортивные секции, в разрезе видов спорта)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
247.
32.
Доля воспитанников в дошкольных мини-центрах от общей численности воспитанников дошкольных организаций
(отчетный период; наименование региона; количество детей, охваченных дошкольными организациями; доля воспитанников в мини-центрах от общей численности воспитанников дошкольных организаций, в процентах)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
248.
33.
Доля детей в возрасте от 3 лет и до приема в 1 класс, охваченных дошкольным воспитанием и обучением
(отчетный период; наименование региона; количество детей в возрасте от 3 лет и до приема в первый класс; количество детей в возрасте от 3 лет и до приема в первый класс, охваченных дошкольным воспитанием и обучением; доля детей в возрасте от 3 лет и до приема в первый класс, охваченных дошкольным воспитанием и обучением, в процентах)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
249.
34.
Доля детей, охваченных дополнительным образованием, от общего количества школьников
(отчетный период; наименование региона; всего учащихся; количество детей, охваченных дополнительным образованием; доля детей, охваченных дополнительным образованием, в процентах)
ежегодно
до 30 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП

242.
27.
Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бойынша балабақшалардың тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; елді мекен; мекеменің атауы; меншік нысаны; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
243.
28.
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды педагог кадрлармен қамтамасыз ету бойынша статистикалық деректер (бос орындар)
(есепті кезең; өңірдің атауы; педагог кадрлардың саны; бос орындар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
244.
29.
Мүмкіндігі шектеулі балаларды оқыту бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; мүмкіндігі шектеулі оқитын балалардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 маусымына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
245.
30.
Балаларға қосымша білім беру, тәрбиелеу және дамыту туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; шығармашылық үйірмелер мен спорт секцияларында, түрлері бойынша айналысатын балалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
246.
31.
Балалар спортын, дене тәрбиесін дамыту туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; спорт түрлері бөлінісінде спорт секцияларына баратын балалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
247.
32.
Мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиеленушілерінің жалпы санынан мектепке дейінгі шағын орталықтардағы тәрбиеленушілердің үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; мектепке дейінгі ұйымдармен қамтылған балалар саны; мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиеленушілерінің жалпы санынан шағын орталықтардағы тәрбиеленушілердің үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
248.
33.
Мектепке дейінгі тәрбиелеумен және оқытумен қамтылған 3 жас – 1 сыныпқа қабылдағанға дейінгі аралықтағы балалардың үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; 3 жастан бастап және бірінші сыныпқа қабылданғанға дейінгі балалар саны; 3 жастан бастап және бірінші сыныпқа қабылданғанға дейінгі, мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтылған балалар саны; 3 жастан бастап және бірінші сыныпқа қабылданғанға дейінгі, мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтылған балалардың үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
249.
34.
Мектеп оқушыларының жалпы санынан қосымша білім берумен қамтылған балалардың үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық оқушылар; қосымша біліммен қамтылған балалар саны; қосымша біліммен қамтылған балалардың үлесі пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
ашық еректер интернет-порталының АЖО
ОАМ

250.
35.
Доля детей, охваченных инклюзивным образованием, от общего количества детей с ограниченными возможностями в развитии
(отчетный период; наименование региона; всего учащихся; общее количество детей с ограниченными возможностями в развитии; доля детей, охваченных инклюзивным образованием, в процентах)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
251.
36.
Доля детей, охваченных образовательными программами, от общего количества детей с ограниченными возможностями в развитии
(отчетный период; наименование региона; общее количество детей с ограниченными возможностями в развитии; количество детей с ограниченными возможностями в развитии, охваченных образовательными программами; доля детей, охваченных образовательными программами, в процентах)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
252.
37.
Доля дошкольных мини-центров от общего количества дошкольных организаций
(отчетный период; наименование региона; общее количество дошкольных организаций; количество дошкольных мини-центров; доля в процентах)
ежегодно
до 30 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
253.
38.
Количество учащихся, обучающихся на дому, всего
(отчетный период; наименование региона; общее количество учащихся, обучающихся на дому)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
254.
39.
Численность учащихся на экстернатной форме обучения
(отчетный период; наименование региона; общее количество учащихся на экстернатной форме обучения)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
255.
40.
Число школ с экстернатной формой обучения
(отчетный период; наименование региона; общее количество школ с экстернатной формой обучения)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
256.
41.
Реестр организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
257.
42.
Количество специалистов, получивших бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья в рамках проекта "С дипломом в село"
(отчетный период; наименование региона; количество специалистов, получивших кредит)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ

250.
35.
Дамуында мүмкіндігі шектеулі балалардың жалпы санынан инклюзивті білім берумен қамтылған балалардың үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық оқушылар; даму мүмкіндігі шектеулі балалардың жалпы саны; инклюзивті біліммен қамтылған балалардың үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
251.
36.
Дамуында мүмкіндігі шектеулі балалардың жалпы санынан білім беру бағдарламаларымен қамтылған балалардың үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; даму мүмкіндіктері шектеулі балалардың жалпы саны; білім беру бағдарламаларымен қамтылған даму мүмкіндіктері шектеулі балалардың саны; білім беру бағдарламаларымен қамтылған балалардың үлесі пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
252.
37.
Мектепке дейінгі ұйымдардың жалпы санынан мектепке дейінгі шағын орталықтардың үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; мектепке дейінгі ұйымдардың жалпы саны; мектепке дейінгі шағын орталықтардың саны; пайыздық үлесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 маусымына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
253.
38.
Үйде оқитын оқушылардың саны, барлығы
(есепті кезең; өңірдің атауы; үйде оқитын оқушылардың жалпы саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
254.
39.
Экстернат нысанында оқитын оқушылардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; экстернаттық оқыту нысанындағы оқушылардың жалпы саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
255.
40.
Экстернат нысанында оқытатын мектептердің саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; экстернаттық оқыту нысаны бар мектептердің жалпы саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
256.
41.
Жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарының тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
257.
42.
"Дипломмен ауылға" жобасы шеңберінде тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит алған мамандардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кредит алған мамандар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ

258.
43.
Центры повышения квалификации по городам
(отчетный период; наименование региона; наименование города; наименование центра; тип организации образования; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 30 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
259.
44.
Основные результаты международного исследования PISA
(отчетный период; количество студентов; процент соответствия обучающихся, получивших общее обязательное образование, знания и умения, необходимые для полноценного функционирования в обществе)
раз в 3 года
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
260.
45.
Основные результаты международного исследования TIMSS
(отчетный период; математика; естествознание; баллы; место)
раз в 4 года
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
261.
46.
Итоги мониторинга образовательных достижений уровня технического и профессионального образования
(отчетный период; наименование заведения; средний балл)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
262.
47.
Перечень учебников и учебно-методических комплексов, разрешенных к использованию в 1-11 классах организаций образования
(отчетный период; наименование учебника; вид; автор; класс; язык обучения; направление; год; издательство)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
263.
48.
Перечень учебной литературы, разрешенной к использованию в дошкольных организациях
(отчетный период; наименование литературы; вид; автор; класс; язык обучения; направление; год; издательство)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
264.
49.
Перечень учебной литературы, разрешенной к использованию в специальных (коррекционных) школах
(отчетный период; наименование литературы; вид; автор; класс; язык обучения; направление; год; издательство)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
265.
50.
Государственные научные стипендии
(отчетный период; наименование; условия получения; перечень документов)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
266.
51.
Сведения о государственных премиях Республики Казахстан в области науки и техники (отчетный период; наименование; условия получения; перечень документов)
раз в два года
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО

258.
43.
Қалалар бойынша біліктілікті арттыру орталықтары
(есепті кезең; өңірдің атауы; қаланың атауы; орталықтың атауы; білім беру ұйымының типі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 маусымына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
259.
44.
PISA халықаралық зерттеуінің негізгі нәтижелері
(есепті кезең; студенттер саны; жалпы міндетті білім алған білім алушылардың қоғамда толыққанды жұмыс істеуі үшін қажетті білім мен дағдыларға сәйкестік пайызы)
3 жылда бір рет
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
260.
45.
TIMSS халықаралық зерттеуінің негізгі нәтижелері
(есепті кезең; математика; жаратылыстану; ұпайлар; орын)
4 жылда бір рет
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
261.
46.
Техникалық және кәсіптік білім беру деңгейінің білім беру жетістіктерін мониторингтеу қорытындылары
(есепті кезең; мекеменің атауы; орташа балл)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
262.
47.
Білім беру ұйымдарының 1-11 сыныптарында пайдалануға рұқсат етілген оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендердің тізбесі
(есепті кезең; оқулықтың атауы; түрі; авторы; сыныбы; оқыту тілі;бағыты; жылы; баспасы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
263.
48.
Мектепке дейінгі ұйымдарда пайдалануға рұқсат етілген оқу әдебиеттерінің тізбесі
(есепті кезең; әдебиет атауы; түрі; авторы; сыныбы; оқыту тілі; бағыты; жылы; баспасы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
264.
49.
Арнайы (түзетуші) мектептерде пайдалануға рұқсат етілген оқу әдебиеттерінің тізбесі
(есепті кезең; әдебиет атауы; түрі; авторы; сыныбы; оқыту тілі; бағыты; жылы; баспасы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
265.
50.
Мемлекеттік ғылыми стипендиялар
(есепті кезең; атауы; алу шарттары; құжаттар тізбесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
266.
51.
Қазақстан Республикасының Ғылым мен техника саласындағы мемлекеттік сыйлықтары туралы мәліметтер
(есепті кезең; атауы; алу шарттары; құжаттар тізбесі)
екі жылда бір рет
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ

267.
52.
Сведения об именных премиях в области науки (период; наименование; условия получения; перечень документов)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
268.
53.
Реестр аккредитованных субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
(отчетный период; наименование аккредитованного субъекта; серийный номер и дата свидетельства об аккредитации)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
269.
54.
Количество опубликованных научных статей (в зарубежных изданиях)
(отчетный период; наименование зарубежного издания; количество опубликованных научных статей)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
270.
55.
Перечень научных изданий по видам наук
(отчетный период; наименование научного издания; научное направление; юридический адрес; контактный телефон)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
271.
56.
Перечень реализованных и реализуемых проектов в рамках грантового финансирования
(отчетный период; наименование реализованного проекта/реализуемого проекта; сумма проекта; планируемый срок реализации проекта; фактический срок реализации проекта)
ежегодно
до 30 декабря отчетного периода
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
272.
57.
Перечень научно-практических конференций в области здравоохранения
(отчетный период; наименование конференции; дата проведения; место проведения)
ежегодно
до 1 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
273.
58.
Научные центры и научно-исследовательские институты здравоохранения
(отчетный период; наименование научного центра/научно-исследовательского института; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
274.
59.
Государственный образовательный заказ на подготовку и повышение квалификации кадров в области здравоохранения
(отчетный период; количество образовательных грантов на подготовку кадров в области здравоохранения)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
275.
60.
Сведения о военных учебных заведениях МО
(отчетный период; наименование учебного заведения; перечень специальностей; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 1 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
276.
61.
Перечень зарегистрированных духовных (религиозных) организаций образования
(отчетный период; наименование учебного заведения; юридический адрес; контактный телефон)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ

267.
52.
Ғылым саласындағы атаулы сыйлықтар туралы мәліметтер
(кезең; атауы; алу шарттары; құжаттар тізбесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
268.
53.
Аккредиттелген ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерінің тізілімі
(есепті кезең; аккредиттелген субъектінің атауы; аккредиттеу туралы куәліктің сериялық нөмірі мен күні)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
269.
54.
Жарияланған ғылыми мақалалардың саны (шетелдік басылымдарда)
(есепті кезең; шетелдік басылымның атауы; жарияланған ғылыми мақалалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
270.
55.
Ғылыми басылымдардың ғылым түрлері бойынша тізбесі
(есепті кезең; ғылыми басылымның атауы; Ғылыми бағыты; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
271.
56.
Гранттық қаржыландыру шеңберінде іске асырылған және іске асырылып жатқан жобалардың тізбесі
(есепті кезең; іске асырылған жобаның/іске асырылатын жобаның атауы; жобаның сомасы; жобаны іске асырудың жоспарланатын мерзімі; жобаны іске асырудың нақты мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнің 30 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
272.
57.
Денсаулық сақтау саласындағы ғылыми-практикалық конференциялардың тізбесі
(есепті кезең; конференцияның атауы; өткізілетін күні; өткізілетін орны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 наурызға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
273.
58.
Денсаулық сақтаудың ғылыми орталықтары және ғылыми-зерттеу институттары
(есепті кезең; ғылыми орталықтың/ғылыми-зерттеу институтының атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
274.
59.
Денсаулық сақтау саласында кадрларды даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
(есепті кезең; денсаулық сақтау саласында кадрлар даярлауға арналған білім беру гранттарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
275.
60.
Қорғаныс министрлігінің әскери оқу орындары туралы мәліметтер
(есепті кезең; оқу орнының атауы; мамандықтар тізбесі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
276.
61.
Тіркелген рухани (діни) білім беру ұйымдарының тізбесі
(есепті кезең; оқу орнының атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ

277.
62.
Перечень ведомственных организаций образования МВД
(отчетный период; наименование учебного заведения; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
278.
63.
Количество обученных сотрудников органов внутренних дел в учебных заведениях зарубежных стран
(отчетный период; наименование учебного заведения; направление подготовки; количество обученных)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
279.
64.
Список документов кандидата, поступающего в Академию Национальной гвардии (отчетный период; наименование документа для поступления; сроки сдачи документов)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
280.
65.
Перечень государственных специальных и интернатных организаций в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
281.
66.
Перечень государственных организаций дополнительного образования в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
Здравоохранение
282.
1.
Количество медицинских организаций по областям и городам Астане, Алматы и Шымкенту
(отчетный период; наименование региона; количество медицинских организаций, из них: государственных, частных)
ежегодно
до 30 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
283.
2.
Статистика заболеваний по видам, в разрезе областей и городов Астаны, Алматы и Шымкента
(отчетный период; наименование региона; всего заболеваний; заболевания системы кровообращения; анемия; гипертоническая болезнь; ишемическая болезнь сердца; сахарный диабет; инфаркт миокарда; туберкулез; злокачественные новообразования; психические расстройства и расстройства поведения; болезни костно-мышечной системы и соединительной ткани; сифилис; травмы и отравления)
ежегодно
до 30 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
284.
3.
Государственный реестр лекарственных средств Республики Казахстан
(отчетный период; идентификатор; регистрационный номер лекарственного средства; торговое название; дата регистрации; страна производителя; наименование производителя)
ежеквартально
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ

277.
62.
ІІМ-нің ведомстволық білім беру ұйымдарының тізбесі
(есепті кезең; оқу орнының атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
278.
63.
Шетелдердің оқу орындарында оқытылған ішкі істер органдары қызметкерлерінің саны
(есепті кезең; оқу орнының атауы; даярлау бағыты; оқытылғандар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
279.
64.
Ұлттық ұланның Академиясына түсетін кандидаттың құжаттар тізімі
(есепті кезең; түсу үшін құжаттың атауы; құжаттарды тапсыру мерзімдері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
280.
65.
Мемлекеттік арнайы және интернаттық ұйымдардың тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
281.
66.
Мемлекеттік қосымша білім беру ұйымдарының тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
Денсаулық сақтау
282.
1.
Облыстар және Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша медициналық ұйымдардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; медициналық ұйымдардың саны, оның ішінде: мемлекеттік, жеке)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
283.
2.
Облыстар және Астана, Алматы және Шымкент қалалары бөлінісінде аурулардың түрлері бойынша статистикасы
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық аурулар; қан айналымы жүйесінің аурулары; анемия; гипертония; жүректің ишемиялық ауруы; қант диабеті; миокард инфарктісі; туберкулез; қатерлі ісіктер; психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы; тірек-қимыл жүйесі мен дәнекер тінінің аурулары; мерез; жарақаттар мен улану)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
284.
3.
Қазақстан Республикасы дәрілік заттарының мемлекеттік тізілімі
(есепті кезең; сәйкестендіргіш; дәрілік заттың тіркеу нөмірі; сауда атауы; тіркелген күні; өндіруші елі; өндірушінің атауы)
тоқсан сайын
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ

285.
4.
Казахстанский национальный лекарственный формуляр
(отчетный период; фармакологическая группа; торговое наименование; лекарственная форма, дозировка и объем; номер регистрационного удостоверения)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
286.
5.
Перечень лекарственных средств и медицинских изделий, закупаемых у единого дистрибьютора
(отчетный период; наименование лекарственного средства; характеристика; единица измерения и другое)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
287.
6.
Состав формулярной комиссии уполномоченного органа
(отчетный период; фамилия и инициалы; должность)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
288.
7.
Перечень лекарственных средств и специализированных лечебных продуктов для бесплатного и (или) льготного обеспечения отдельных категорий граждан с определенными заболеваниями (состояниями)
(отчетный период; код; наименование заболевания; категория граждан; степень сложности заболевания; наименование лекарственного средства/лечебного продукта; единица измерения)
ежегодно
до 31 декабря отчетного года
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
289.
8.
Статистика по материнской смертности в разрезе областей и городов Астаны, Алматы и Шымкента
(отчетный период; наименование региона; материнская смертность на 100 000 родившихся живыми, человек)
ежегодно
до 30 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
290.
9.
Реестр держателей сертификата на соответствие надлежащим фармацевтическим практикам
(отчетный период; наименование организации; юридический адрес; номер сертификата, дата выдачи и срок действия; область соответствия государственным стандартам; сведения о приостановлении/отзыве сертификата)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
291.
10.
Перечень лабораторий коллективного пользования в сфере здравоохранения
(отчетный период; наименование лаборатории; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
292.
11.
Сведения по числу оказанных дистанционных медицинских услуг в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование услуги; количество оказанных услуг)
раз в полугодие
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
293.
12.
Эпидемиологическая ситуация по инфекционным заболеваниям в Республике Казахстан
(отчетный период; наименование инфекционного заболевания; количество инфицированных; показатель заболеваемости)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ

285.
4.
Қазақстандық ұлттық дәрілік формуляр
(есепті кезең; фармакологиялық топ; сауда атауы; дәрілік нысаны, дозасы және көлемі; тіркеу куәлігінің нөмірі)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
286.
5.
Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын дәрілік заттардың және медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізілімі
(есепті кезең; дәрілік заттың атауы; сипаттамасы; өлшем бірлігі және басқалар)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
287.
6.
Уәкілетті органның формулярлық комиссиясының құрамы
(есепті кезең; тегі және аты-жөні; лауазымы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
288.
7.
Белгілі бір аурулары (жағдайы) бар азаматтардың жекелеген санаттарын тегін және (немесе) жеңілдікпен қамтамасыз етуге арналған дәрілік заттар мен мамандандырылған емдік өнімдердің тізбесі
(есепті кезең; код; аурудың атауы; азаматтардың санаты; аурудың күрделілік дәрежесі; дәрілік заттың/емдік өнімнің атауы; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнің 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
289.
8.
Облыстар және Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша ана өлімінің статистикасы
(есепті кезең; өңірдің атауы; тірі туылған 100 000 адамға шаққандағы ана өлімі, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
290.
9.
Тиісті фармацевтикалық практикаларға сәйкестік сертификатын ұстаушылардың тізілімі
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; сертификаттың нөмірі, берілген күні және қолданылу мерзімі; мемлекеттік стандарттарға сәйкестік саласы; сертификатты тоқтата тұру/кері қайтарып алу туралы мәліметтер)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
291.
10.
Денсаулық сақтау саласындағы ұжымдық пайдалану зертханаларының тізбесі
(есепті кезең, зертхананың атауы; заңды мекенжайы, байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
292.
11.
Өңірлер бөлінісінде көрсетілген қашықтықтан медициналық қызметтер саны бойынша мәліметтер (есепті кезең, зертхананың атауы; заңды мекенжайы, байланыс телефоны)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
293.
12.
Қазақстан Республикасындағы жұқпалы аурулар бойынша эпидемиологиялық жағдай
(есепті кезең; жұқпалы аурудың атауы; жұқтырғандар саны; сырқаттанушылық көрсеткіші)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ

294.
13.
Сведения о заболеваемости карантинными и особо опасными инфекциями в мире
(отчетный период; вид заболевания (нозология); страна; общее количество заболевших в мире; количество заболевших в Казахстане; количество умерших людей)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
295.
14.
Сроки проведения профилактических прививок в Республике Казахстан
(отчетный период; вид заболевания; срок вакцинации)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
296.
15.
Реестр недобросовестных участников внешнеэкономической деятельности по результатам камерального контроля
(отчетный период; наименование региона; наименование организации-импортера; наименование ввозимой продукции на территорию Казахстана; страна отправления; соотношение объема ввозимой продукции и объемов, прошедших сертификацию, в процентах; вид документа подтверждения соответствия; принятые меры)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
297.
16.
Банк данных аккредитованных субъектов в области здравоохранения
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; вид аккредитованной деятельности; юридический адрес и контактный телефон; срок аккредитации)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
298.
17.
Результаты аккредитации медицинских организаций
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; срок аккредитации; категория)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
299.
18.
Перечень выполняемых в медицинских научных организациях и организациях высшего и (или) послевузовского образования прикладных научных исследований в области здравоохранения
(отчетный период; наименование организации; наименование научного исследования; сроки проведения исследования)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
300.
19.
Перечень выданных разрешений на проведение клинических исследований медицинских технологий
(отчетный период; наименование организации; юридический адрес; вид клинических исследований; номер и дата разрешения; срок действия разрешения)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
301.
20.
Сведения о медицинском обеспечении военнослужащих
(отчетный период; наименование лечебного учреждения; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 20 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО

294.
13.
Әлемдегі карантиндік және аса қауіпті инфекциялармен сырқаттанушылық туралы мәліметтер
(есепті кезең; ауру түрі (нозология); ел; әлемде сырқаттанғандардың жалпы саны; Қазақстанда сырқаттанғандардың саны; қайтыс болған адамдардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
295.
14.
Қазақстан Республикасында профилактикалық егуді жүргізу мерзімдері
(есепті кезең; ауру түрі; вакцинация мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
296.
15.
Камералдық бақылау нәтижелері бойынша сыртқы экономикалық қызметке жосықсыз қатысушылардың тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; импорттаушы ұйымның атауы; Қазақстан аумағына әкелінетін өнімнің атауы; жөнелтуші ел; әкелінетін өнім көлемінің және сертификаттаудан өткен көлемдердің пайызбен арақатынасы; сәйкестікті растау құжатының түрі; қабылданған шаралар)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
297.
16.
Денсаулық сақтау саласындағы аккредиттелген субъектілердің деректер банкі
(есепті кезең; өңірдің атауы; Ұйымның атауы; аккредиттелген қызмет түрі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны; аккредиттеу мерзімі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
298.
17.
Медициналық ұйымдарды аккредиттеу нәтижелері
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; аккредиттеу мерзімі; санаты)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
299.
18.
Денсаулық сақтау саласындағы медициналық ғылыми ұйымдар мен жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында орындалатын қолданбалы ғылыми зерттеулердің тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; ғылыми зерттеудің атауы; зерттеу жүргізу мерзімдері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
300.
19.
Медициналық технологияларға клиникалық зерттеулер жүргізуге берілген рұқсаттардың тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; клиникалық зерттеу түрі; рұқсат нөмірі мен күні; рұқсаттың қолданылу мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
301.
20.
Әскери қызметшілерді медициналық қамтамасыз ету туралы мәліметтер
(есепті кезең; емдеу мекемесінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині

302.
21.
Перечень санаториев МВД
(наименование санатория; местонахождение; контактный телефон; перечень услуг)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
303.
22.
Наименования и адреса центральной и окружных военно-врачебных комиссий
(наименование комиссии; юридический адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
304.
23.
Перечень лиц, которым присвоены почетные звания в области здравоохранения
(отчетный период; фамилия и инициалы; наименование направления; дата присвоения почетного звания)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
305.
24.
Перечень государственных больниц в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование учреждения; перечень медицинских услуг с указанием бесплатных видов; местонахождение; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
306.
25.
Перечень государственных поликлиник в разрезе регионов
(отчетный период; наименование учреждения; наименование региона; перечень медицинских услуг с указанием бесплатных видов; местонахождение; контактный телефон; территория обслуживания)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
307.
26.
Перечень государственных диспансеров в разрезе регионов
(отчетный период; наименование учреждения; наименование региона; перечень медицинских услуг с указанием бесплатных видов; местонахождение; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
308.
27.
Перечень государственных родильных домов в разрезе регионов
(наименование учреждения; наименование региона; перечень медицинских услуг с указанием бесплатных видов; местонахождение; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
Труд, занятость и социальное обеспечение
309.
1.
Индекс реальной заработной платы в процентах к соответствующему периоду предыдущего года (оплата труда)
(отчетный период; наименование региона; индекс реальной заработной платы в процентах по отношению к соответствующему периоду прошлого года, в процентах)
ежеквартально
месяцы май, август, ноябрь, февраль, следующие за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
310.
2.
Среднемесячная номинальная заработная плата одного работника, тенге
(отчетный период; наименование региона; среднемесячная номинальная заработная плата одного работника, в тенге)
ежеквартально
месяцы май, август, ноябрь, февраль, следующие за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

302.
21.
ІІМ санаторийлерінің тізбесі
(санаторийдің атауы; орналасқан жері; байланыс телефоны; қызметтер тізбесі)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
303.
22.
Орталық және өңірлік әскери-дәрігерлік комиссиялардың атаулары және мекенжайлары
(комиссияның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
304.
23.
Денсаулық сақтау саласындағы құрметті атақтар берілген адамдардың тізбесі
(есепті кезең; тегі мен аты-жөні; жолдама атауы; құрметті атақ берілген күн)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
305.
24.
Мемлекеттік ауруханалардың тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; мекеменің атауы; тегін түрлері көрсетілген медициналық қызметтер тізбесі; орналасқан жері; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
306.
25.
Мемлекеттік емханалардың тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; мекеменің атауы; өңірдің атауы; тегін түрлері көрсетілген медициналық қызметтер тізбесі; орналасқан жері; байланыс телефоны; қызмет көрсету аумағы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
307.
26.
Мемлекеттік диспансерлердің тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; мекеменің атауы; өңірдің атауы; тегін түрлері көрсетілген медициналық қызметтер тізбесі; орналасқан жері; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
308.
27.
Мемлекеттік перзентханалардың тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(мекеменің атауы; өңірдің атауы; тегін түрлері көрсетілген медициналық қызметтер тізбесі; орналасқан жері; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
Еңбек, жұмыспен қамту және әлеуметтік қамсыздандыру
309.
1.
Нақты жалақы индексі, өткен жылғы тиісті кезеңге пайызбен (еңбекақы төлеу)
(есепті кезең; өңірдің атауы; нақты жалақы индексі өткен жылдың тиісті кезеңіне қатысты пайызбен, пайызбен)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі мамыр, тамыз, қараша, ақпан
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
310.
2.
Бір жұмыскердің орташа айлық атаулы жалақысы, теңге
(есепті кезең; өңірдің атауы; бір қызметкердің орташа айлық атаулы жалақысы, теңгемен)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі мамыр, тамыз, қараша, ақпан
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

311.
3.
Занятое население, человек (по районам)
(отчетный период; наименование региона (района/города); количество занятого населения, человек)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
312.
4.
Наемные работники, человек (по районам)
(отчетный период; наименование региона (района/города); количество наемных работников, человек)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
313.
5.
Рабочая сила, человек (по районам)
(отчетный период; наименование региона (района/города); рабочая сила, человек)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
314.
6.
Сумма затрат на содержание рабочей силы
(отчетный период; наименование региона; сумма затрат на содержание рабочей силы, тысяч тенге)
ежегодно
до 28 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
315.
7.
Стоимость рабочей силы в расчете на одного работника
(отчетный период; наименование региона; стоимость рабочей силы в расчете на одного работника, тысяч тенге)
ежегодно
до 28 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
316.
8.
Стоимость рабочей силы в расчете на 1 час, отработанный работником
(отчетный период; наименование региона; стоимость рабочей силы в расчете на 1 час, отработанный работником, тысяч тенге)
ежегодно
до 28 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
317.
9.
Фонд заработной платы в денежной форме
(отчетный период; наименование региона; фонд заработной платы в денежной форме, тысяч тенге)
ежегодно
до 28 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
318.
10.
Выплаты и расходы, не учитываемые в фонде заработной платы
(отчетный период; наименование региона; выплаты и расходы, не учитываемые в фонде заработной платы, тысяч тенге)
ежегодно
до 28 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
319.
11.
Количество принятых специалистов с высшим образованием из числа окончивших организации высшего и (или) послевузовского образования в отчетном году
(отчетный период; наименование региона; количество принятых специалистов с высшим образованием, человек)
ежегодно
до 28 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

311.
3.
Жұмыспен қамтылған халық, адам (аудандар бойынша)
(есепті кезең; өңірдің (ауданның/қаланың) атауы; жұмыспен қамтылған халықтың саны, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
312.
4.
Жалдамалы қызметкерлер, адам (аудандар бойынша)
(есепті кезең; өңірдің (ауданның/қаланың) атауы; жалдамалы жұмыскерлер саны, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
313.
5.
Жұмыс күші, адам (аудандар бойынша)
(есепті кезең; өңірдің (ауданның/қаланың) атауы; жұмыс күші, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
314.
6.
Жұмыс күшін ұстауға арналған шығындар сомасы
(есепті кезең; өңірдің атауы; жұмыс күшін ұстауға жұмсалған шығындар сомасы, мың теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
315.
7.
Бір жұмыскерге есептегендегі жұмыс күшінің құны
(есепті кезең; өңірдің атауы; бір қызметкерге есептегендегі жұмыс күшінің құны, мың теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
316.
8.
Жұмыскер жұмыспен өтеген 1 сағатқа есептегендегі жұмыс күшінің құны
(есепті кезең; өңірдің атауы; жұмыскердің жұмыс істеген 1 сағатқа есептегендегі жұмыс күшінің құны, мың теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
317.
9.
Ақшалай нысандағы жалақы қоры
(есепті кезең; өңірдің атауы; ақшалай нысандағы жалақы қоры, мың теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
318.
10.
Жалақы қорында ескерілмейтін төлемдер мен шығыстар
(есепті кезең; өңірдің атауы; жалақы қорында ескерілмейтін төлемдер мен шығыстар, мың теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
319.
11.
Есепті жылы жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітіргендер қатарынан қабылданған жоғары білімі бар мамандар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; жоғары білімі бар қабылданған мамандар саны, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

320.
12.
Число неотработанных человеко-дней
(отчетный период; наименование региона; число неотработанных человеко-дней)
ежегодно
до 28 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
321.
13.
Самостоятельно занятые работники, человек (по районам)
(отчетный период; наименование региона (района/города); количество самостоятельно занятых работников, человек)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
322.
14.
Безработное население (в возрасте 15 лет и старше) (по районам)
(отчетный период; наименование региона (района/города); количество безработного населения в возрасте 15 лет и старше, человек)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
323.
15.
Уровень безработицы (по районам)
(отчетный период; наименование региона (района/города); уровень безработицы в процентах)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
324.
16.
Уровень безработицы в Республике Казахстан (по полу)
(отчетный период; уровень безработицы мужчин/женщин в процентах)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
325.
17.
Численность безработных, направленных на профессиональную подготовку, переподготовку, повышение квалификации
(отчетный период; наименование региона; численность безработных, направленных на профессиональную подготовку, переподготовку, повышение квалификации, человек)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
326.
18.
Численность безработных, направленных на социальные рабочие места
(отчетный период; наименование региона; численность безработных, направленных на социальные рабочие места, человек)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
327.
19.
Доля самостоятельно занятых работников в численности занятого населения (по районам)
(отчетный период; наименование региона (района/города); доля самостоятельно занятых в численности занятого населения, в процентах)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
328.
20.
Удельный вес женщин в списочной численности работников
(отчетный период; наименование региона; удельный вес женщин в списочной численности работников, в процентах)
ежегодно
до 3 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

320.
12.
Жұмыспен өтелмеген адам-күн саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; жұмыс істемеген адам-күндер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
321.
13.
Өзін-өзі жұмыспен қамтыған қызметкерлер, адам (аудандар бойынша)
(есепті кезең; өңірдің атауы (ауданың/қаланың); өзін-өзі жұмыспен қамтыған қызметкерлердің саны, адамдар)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
322.
14.
Жұмыссыз халық (15 және одан жоғары жастағы) (аудандар бойынша)
(есепті кезең; өңірдің (ауданның/қаланың) атауы; 15 жастан асқан жұмыссыз халықтың саны, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
323.
15.
Жұмыссыздық деңгейі (аудандар бойынша)
(есепті кезең; өңірдің (ауданның/қаланың) атауы; жұмыссыздық деңгейі пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
324.
16.
Қазақстан Республикасындағы жұмыссыздық деңгейі (жынысы бойынша)
(есепті кезең; ерлердің/әйелдердің жұмыссыздық деңгейі пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
325.
17.
Кәсіби даярлауға, қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға жіберілген жұмыссыздар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға жіберілген жұмыссыздар саны, адам)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық тернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
326.
18.
Әлеуметтік жұмыс орындарына жіберілген жұмыссыздар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; әлеуметтік жұмыс орындарына жіберілген жұмыссыздар саны, адам)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
327.
19.
Өзін-өзі жұмыспен қамтыған қызметкерлердің жұмыспен қамтылған халық санындағы үлесі (аудандар бойынша)
(есепті кезең; өңірдің (ауданның/қаланың) атауы; жұмыспен қамтылған халық санындағы өз бетінше жұмыспен қамтылғандардың үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
328.
20.
Жұмыскерлердің тізімдік санындағы әйелдердің үлес салмағы
(есепті кезең; өңірдің атауы; жұмыскерлердің тізімдік санындағы әйелдердің үлес салмағы, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 3 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

329.
21.
Удельный вес женщин в фактической численности работников
(отчетный период; наименование региона; удельный вес женщин в фактической численности работников в процентах)
ежегодно
до 3 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
330.
22.
Численность лиц, выполняющих работы по договорам гражданско-правового характера
(отчетный период; наименование региона; численность лиц, выполняющих работы по договорам, человек)
ежегодно
до 3 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
331.
23.
Численность работающих неполный рабочий день или неполную рабочую неделю
(отчетный период; наименование региона; численность работающих неполный рабочий день или неполную рабочую неделю, человек)
ежегодно
до 3 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
332.
24.
Сведения об отпусках для военнослужащих (дополнительные отпуска)
(отчетный период; продолжительность отпуска; виды дополнительного отпуска)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
333.
25.
Сведения об обеспечении военнослужащих вещевым имуществом
(отчетный период; наименование предмета; количество предметов на одного человека; срок носки)
ежегодно
до 20 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
334.
26.
Сведения об обеспечении военнослужащих питанием
(отчетный период; наименование продукта; норма на 1 человека)
ежегодно
до 20 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
335.
27.
Сведения о праве военнослужащих на проезд за счет государства
(отчетный период; вид транспорта; цель; категория военнослужащих)
ежегодно
до 20 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
336.
28.
Сведения об обеспечении военнослужащих жилищем
(отчетный период; общая численность военнослужащих; число военнослужащих, приобретших жилье в ипотеку; число военнослужащих, получивших текущие жилищные выплаты; число военнослужащих, получивших единовременные жилищные выплаты; число военнослужащих, получивших денежную компенсацию взамен права безвозмездной приватизации; число военнослужащих, приватизировавших жилье)
ежегодно
до 20 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
337.
29.
Сведения о пенсионном обеспечении военнослужащих
(отчетный период; количество получателей пенсионных выплат; размер пенсионных выплат за выслугу лет; размер минимальной пенсии; размер минимальной государственной базовой пенсионной выплаты)
ежегодно
до 20 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО

329.
21.
Жұмыскерлердің нақты санындағы әйелдердің үлес салмағы
(есепті кезең; өңірдің атауы; жұмыскерлердің нақты санындағы әйелдердің үлес салмағы пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 3 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
330.
22.
Жұмысты азаматтық-құқықтық сипаттағы шарттар бойынша орындайтын адамдар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; шарттар бойынша жұмыстарды орындайтын адамдардың саны, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 3 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
331.
23.
Толық емес жұмыс күнінде немесе толық емес жұмыс аптасында жұмыс істейтіндер саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; толық емес жұмыс күні немесе толық емес жұмыс аптасы жұмыс істейтіндердің саны, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 3 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
332.
24.
Әскери қызметшілерге арналған демалыстар туралы мәліметтер (қосымша демалыстар)
(есепті кезең; демалыс ұзақтығы; қосымша демалыс түрлері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
333.
25.
Әскери қызметшілерді заттай мүлікпен қамтамасыз ету туралы мәліметтер
(есепті кезең; заттың атауы; бір адамға шаққандағы заттар саны; тозу мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
334.
26.
Әскери қызметшілерді тамақпен қамтамасыз ету туралы мәліметтер
(есепті кезең; Өнімнің атауы; 1 адамға арналған норма)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
335.
27.
Әскери қызметшілердің мемлекет есебінен жол жүру құқығы туралы мәліметтер
(есепті кезең; көлік түрі; мақсаты; әскери қызметшілер санаты)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
336.
28.
Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету туралы мәліметтер
(есепті кезең; әскери қызметшілердің жалпы саны; ипотекаға тұрғын үй сатып алған әскери қызметшілер саны; ағымдағы тұрғын үй төлемдерін алған әскери қызметшілер саны; біржолғы тұрғын үй төлемдерін алған әскери қызметшілер саны; өтеусіз жекешелендіру құқығының орнына ақшалай өтемақы алған әскери қызметшілер саны; тұрғын үйді жекешелендірген әскери қызметшілер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
337.
29.
Әскери қызметшілерді зейнетақымен қамсыздандыру туралы мәліметтер
(есепті кезең; зейнетақы төлемдерін алушылар саны; еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдерінің мөлшері; ең төменгі зейнетақы мөлшері; ең төменгі мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің мөлшері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині

338.
30.
Перечень местностей, служба в которых дает военнослужащим право на предоставление к ежегодному основному отпуску дополнительно 10 суток
(отчетный период; наименование региона; наименование района/города)
ежегодно
до 1 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
339.
31.
Количество детей, для которых организовано бесплатное питание
(отчетный период; наименование региона; всего обучающихся; количество школ, где организовано бесплатное горячее питание; количество обучающихся, охваченных бесплатным горячим питанием; количество школ, где организовано бесплатное буфетное питание; количество обучающихся, охваченных бесплатным буфетным питанием)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
340.
32.
Сведения о трудоустройстве выпускников организаций технического и профессионального, послесреднего образования и организаций высшего и (или) послевузовского образования
(отчетный период; наименование региона; тип учебного заведения; количество трудоустроенных выпускников)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП, МНВО
341.
33.
Доля трудоустроенных выпускников международной стипендии "Болашак" из ежегодного выпуска стипендиатов
(отчетный период; общее количество выпускников; количество трудоустроенных; доля трудоустроенных выпускников от общего числа выпускников, в процентах)
ежегодно
до 31 декабря отчетного периода
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
342.
34.
Статистические данные о трудоустройстве выпускников организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; количество выпускников всего; количество трудоустроенных выпускников)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
343.
35.
Наименование пособий, выплат, пенсий
(отчетный период; наименование пособия; наименование выплаты; наименование пенсии)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
344.
36.
Общее количество получателей выплат, пенсий и пособий
(отчетный период; наименование региона; количество получателей выплат; количество получателей пенсий; количество получателей пособий)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
345.
37.
Общее количество получателей адресной социальной помощи
(отчетный период; наименование региона; количество получателей адресной социальной помощи)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН

338.
30.
Әскери қызметшілерге жыл сайын негізгі демалысына қосымша 10 тәулік беруге құқық беретін қызмет орындары тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; аудан / қала атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
339.
31.
Тегін тамақтану ұйымдастырылған балалар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық білім алушылар; тегін ыстық тамақ ұйымдастырылған мектептер саны; тегін ыстық тамақпен қамтылған білім алушылар саны; тегін буфеттік тамақ ұйымдастырылған мектептер саны; тегін буфеттік тамақпен қамтылған білім алушылар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
340.
32.
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының түлектерін жұмысқа орналастыру туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; Оқу орнының түрі; жұмысқа орналастырылған түлектердің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ, ҒЖБМ
341.
33.
"Болашақ" халықаралық стипендиясының жұмысқа орналастырылған түлектерінің стипендиаттардың жыл сайынғы шығуынан үлесі
(есепті кезең; түлектердің жалпы саны; жұмысқа орналастырылғандар саны; түлектердің жалпы санынан жұмысқа орналастырылған түлектердің үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
342.
34.
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарының түлектерін жұмысқа орналастыру туралы статистикалық деректер, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; түлектердің саны барлығы; жұмысқа орналастырылған түлектердің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
343.
35.
Жәрдемақылар, төлемдер, зейнетақылар атаулары
(есепті кезең; жәрдемақы атауы; төлем атауы; зейнетақы атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
344.
36.
Төлемдер, зейнетақылар және жәрдемақылар алушылардың жалпы саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; төлем алушылар саны; зейнетақы алушылар саны; жәрдемақы алушылар саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
345.
37.
Атаулы әлеуметтік көмек алушылардың жалпы саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; атаулы әлеуметтік көмек алушылардың саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ

346.
38.
Средний размер социальной выплаты из Государственного фонда социального страхования по случаю утраты трудоспособности
(отчетный период; средний размер социальной выплаты, тенге)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
347.
39.
Средний размер социальной выплаты из Государственного фонда социального страхования по случаю утраты кормильца
(отчетный период; средний размер социальной выплаты, тенге)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
348.
40.
Доля занятого населения, охваченного накопительной пенсионной системой
(отчетный период; общее количество занятого населения; количество человек, охваченных накопительной пенсионной системой; доля в процентах)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
349.
41.
Доля занятого населения, охваченного системой обязательного социального страхования
(отчетный период; общее количество занятого населения; количество человек, охваченных системой обязательного социального страхования; доля в процентах)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
350.
42.
Средний размер государственного социального пособия по инвалидности
(отчетный период; наименование региона; средний размер государственного социального пособия по инвалидности, тенге)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
351.
43.
Средний размер государственного социального пособия по случаю потери кормильца
(отчетный период; наименование региона; средний размер государственного социального пособия по случаю потери кормильца, тенге)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
352.
44.
Сведения о назначении пенсионных выплат по возрасту
(отчетный период; наименование региона; численность пенсионеров; средний размер назначенных пенсионных выплат по возрасту)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
353.
45.
Сведения о назначении государственной базовой пенсионной выплаты
(отчетный период; наименование региона; численность пенсионеров; средний размер назначенных государственных базовых пенсионных выплат)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
354.
46.
Средний размер социальной выплаты из Государственного фонда социального страхования по случаю потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста полутора лет
(отчетный период; наименование региона; средний размер социальной выплаты, тенге)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН

346.
38.
Еңбекке қабілеттілігінен айырылу жағдайына байланысты Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленетін әлеуметтік төлемнің орташа мөлшері
(есепті кезең; әлеуметтік төлемнің орташа мөлшері, теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
347.
39.
Асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленетін әлеуметтік төлемнің орташа мөлшері
(есепті кезең; әлеуметтік төлемнің орташа мөлшері, теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
348.
40.
Жинақтаушы зейнетақы жүйесімен қамтылған жұмыспен қамтылған халықтың үлесі
(есепті кезең; жұмыспен қамтылған халықтың жалпы саны; жинақтаушы зейнетақы жүйесімен қамтылған адамдардың саны; пайыздық үлесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
349.
41.
Міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесімен қамтылған жұмыспен қамтылған халықтың үлесі
(есепті кезең; жұмыспен қамтылған халықтың жалпы саны; міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесімен қамтылған адамдардың саны; пайыздық үлесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
350.
42.
Мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының орташа мөлшері
(есепті кезең; өңірдің атауы; мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының орташа мөлшері, теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
351.
43.
Асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының орташа мөлшері
(есепті кезең; өңірдің атауы; асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының орташа мөлшері, теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
352.
44.
Жасына байланысты зейнетақы төлемдерін тағайындау туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; зейнеткерлер саны; жасына байланысты тағайындалған зейнетақы төлемдерінің орташа мөлшері)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
353.
45.
Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін тағайындау туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; зейнеткерлер саны; тағайындалған мемлекеттік базалық зейнетақы төлемдерінің орташа мөлшері)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
354.
46.
Бала бір жарым жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты кірісінен айырылу жағдайына Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан әлеуметтік төлемнің орташа мөлшері
(есепті кезең; өңірдің атауы; әлеуметтік төлемнің орташа мөлшері, теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ

355.
47.
Ставки пенсионных и социальных отчислений
(отчетный период; наименование отчисления; размер ставки в процентах)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
356.
48.
Сведения о числе получателей и суммах социальных выплат из акционерного общества "Государственный фонд социального страхования"
(отчетный период; наименование региона; наименование выплаты; количество получателей; сумма выплат, тенге)
ежегодно
до 28 февраля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
357.
49.
Сведения о количестве выплат специального государственного пособия
(отчетный период; наименование региона; количество выплаченных специальных государственных пособий)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
358.
50.
Средний размер специального государственного пособия
(отчетный период; наименование категорий граждан; средний размер специального государственного пособия, тенге; доля от МРП в процентах)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
359.
51.
Размер пособий на рождение ребенка и по уходу за ребенком из республиканского бюджета
(отчетный период; наименование категории; размер пособия в тенге; доля от МРП в процентах)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
360.
52.
Удельный вес лиц, охваченных оказанием специальных социальных услуг (в общей численности лиц, нуждающихся в их получении)
(отчетный период; наименование региона; удельный вес лиц, охваченных оказанием специальных социальных услуг, в процентах)
ежегодно
до 28 февраля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
361.
53.
Количество лиц, имеющих инвалидность, по Республике Казахстан
(отчетный период; наименование региона; общая численность лиц с инвалидностью)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
362.
54.
Количество мужчин/женщин, имеющих инвалидность
(отчетный период; наименование региона; количество мужчин, имеющих инвалидность; количество женщин, имеющих инвалидность)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
363.
55.
Количество лиц с инвалидностью первой группы
(отчетный период; наименование региона; количество лиц с инвалидностью 1 группы)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН

355.
47.
Зейнетақы және әлеуметтік аударымдардың мөлшерлемелері
(есепті кезең; аударымның атауы; пайыздық мөлшерлеменің мөлшері)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
356.
48.
"Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры" акционерлік қоғамынан төленетін әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны және сомалары туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңір атауы; төлем атауы; алушылар саны; төлем сомасы, теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
357.
49.
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы төлемдерінің саны туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; төленген арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
358.
50.
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақының орташа мөлшері
(есепті кезең; азаматтар санаттарының атауы; арнаулы мемлекеттік жәрдемақының орташа мөлшері, теңге; АЕК-тен пайыздық үлесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
359.
51.
Бала туғанда және бала күтімі бойынша республикалық бюджеттен бөлінетін жәрдемақылардың мөлшері
(есепті кезең; санат атауы; жәрдемақы мөлшері теңгемен; АЕК үлесі пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
360.
52.
Арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетумен қамтылған тұлғалардың үлес салмағы (оларды алуға мұқтаж адамдардың жалпы санынан)
(есепті кезең; өңірдің атауы; Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетумен қамтылған адамдардың үлес салмағы пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
361.
53.
Қазақстан Республикасы бойынша мүгедектігі бар адамдардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; Мүгедектігі бар адамдардың жалпы саны)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
362.
54.
Мүгедектігі бар ерлер/әйелдер саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; мүгедектігі бар ерлер саны; мүгедектігі бар әйелдер саны)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
363.
55.
Бірінші топтағы мүгедектігі бар тұлғалардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; 1 топтағы мүгедектігі бар адамдардың саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ

364.
56.
Количество лиц с инвалидностью второй группы
(отчетный период; наименование региона; количество лиц с инвалидностью 2 группы)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
365.
57.
Количество лиц с инвалидностью третьей группы
(отчетный период; наименование региона; количество лиц с инвалидностью 3 группы)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
366.
58.
Количество детей с инвалидностью до 18 лет
(отчетный период; наименование региона; количество детей с инвалидностью до 18 лет)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
367.
59.
Количество лиц со степенью утраты профессиональной трудоспособности
(отчетный период; наименование региона; количество лиц со степенью утраты профессиональной трудоспособности)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
368.
60.
Количество престарелых лиц, находящихся в медико-социальных учреждениях (организациях)
(отчетный период; наименование региона; количество престарелых лиц, находящихся в медико-социальных учреждениях (организациях)
ежегодно
до 28 февраля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
369.
61.
Доля лиц, охваченных специальными социальными услугами, предоставляемыми субъектами частного сектора (в том числе, неправительственными организациями)
(отчетный период; наименование региона; доля лиц, охваченных специальными социальными услугами, в процентах)
ежегодно
до 28 февраля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
370.
62.
Данные о численности получателей и суммах пенсионных и социальных выплат из республиканского бюджета, социальных выплат из Государственного фонда социального страхования
(отчетный период; наименование выплаты; количество получателей; выплаченные суммы, тенге)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
371.
63.
Количество действующих разрешений на конец отчетного периода, выданных местными исполнительными органами работодателям на привлечение иностранной рабочей силы на территорию соответствующей административно-территориальной единицы
(отчетный период; наименование региона; количество действующих разрешений)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
372.
64.
Национальная рамка квалификаций
(отчетный период; уровни; знания; умения и навыки; личные и профессиональные компетенции; пути достижения)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН

364.
56.
Екінші топтағы мүгедектігі бар тұлғалардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; 2 топтағы мүгедектігі бар адамдардың саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
365.
57.
Үшінші топтағы мүгедектігі бар тұлғалардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; 3 топтағы мүгедектігі бар адамдардың саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
366.
58.
18 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; 18 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
367.
59.
Кәсіптік еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі бар адамдардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кәсіптік еңбекке қабілеттілігінен айрылу дәрежесі бар адамдар саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
368.
60.
Медициналық-әлеуметтік мекемелердегі (ұйымдардағы) қарттар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; медициналық-әлеуметтік мекемелердегі (ұйымдардағы) қарттар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
369.
61.
Жеке сектор субъектілері (оның ішінде үкіметтік емес ұйымдар) ұсынатын арнаулы әлеуметтік қызметтермен қамтылған тұлғалардың үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; арнаулы әлеуметтік қызметтермен қамтылған адамдардың үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
370.
62.
Республикалық бюджеттен төленетін зейнетақы және әлеуметтік төлемдерді, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленетін әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны мен сомасы туралы деректер
(есепті кезең; төлем атауы; алушылар саны; төленген сомалар, теңге)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
371.
63.
Есепті кезеңнің соңында тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағына шетелдік жұмыс күшін тартуға жергілікті атқарушы органдар берген қолданыстағы рұқсаттардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; қолданыстағы рұқсаттар саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
372.
64.
Ұлттық біліктілік шеңбері
(есепті кезең; деңгейлер; білім; іскерліктер мен дағдылар; жеке және кәсіби құзыреттер; қол жеткізу жолдары)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ

373.
65.
Количество выданных и продленных разрешений трудовым иммигрантам
(отчетный период; количество выданных разрешений; количество продленных разрешений)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
374.
66.
Перечень государственных медико-социальных учреждений (организаций) для престарелых
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; форма собственности; специализация; общее количество мест; количество свободных мест; юридический адрес и контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
375.
67.
Перечень государственных медико-социальных учреждений (организаций) для лиц с инвалидностью
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; форма собственности; специализация; общее количество мест; количество свободных мест; юридический адрес и контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
376.
68.
Организации для детей-сирот, оставшихся без попечения родителей
(отчетный период; наименование региона; наименование детского дома; юридический адрес и контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
377.
69.
Статистика по получателям адресной социальной помощи в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; количество граждан, получающих адресную социальную помощь; сумма выплат, тенге)
ежеквартально
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
378.
70.
Статистика по получателям жилищной помощи в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; количество граждан, получающих жилищную помощь; сумма выплат, тенге)
ежеквартально
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
379.
71.
Статистика по получателям возмещения затрат на обучение на дому детей с инвалидностью в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; количество граждан, получающих возмещение; сумма выплат, тенге)
ежеквартально
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
380.
72.
Список граждан, состоящих на учете нуждающихся в жилье, в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; фамилия и инициалы, нуждающихся в жилье; основание)
ежеквартально
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
381.
73.
Список граждан, получивших жилье из коммунального жилищного фонда, в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; фамилия и инициалы, получивших жилье из жилищного фонда; основание)
ежеквартально
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО

373.
65.
Еңбекші көшіп келушілерге берілген және ұзартылған рұқсаттардың саны
(есепті кезең; берілген рұқсаттар саны; ұзартылған рұқсаттар саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
374.
66.
Қарттарға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелердің (ұйымдардың) тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; меншік нысаны; мамандануы; орындардың жалпы саны; бос орындар саны; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
375.
67.
Мүгедектігі бар адамдарға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелердің (ұйымдардың) тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; меншік нысаны; мамандануы; орындардың жалпы саны; бос орындар саны; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
376.
68.
Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жетім балаларға арналған ұйымдар
(есепті кезең; өңірдің атауы; балалар үйінің атауы; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
377.
69.
Атаулы әлеуметтік көмек алушылар бойынша статистика, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; атаулы әлеуметтік көмек алатын азаматтар саны; төлемдер сомасы, теңге)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
378.
70.
Тұрғын үй көмегін алушылар бойынша статистика, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; тұрғын үй көмегін алатын азаматтар саны; төлемдер сомасы, теңге)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
379.
71.
Мүгедектігі бар балалары үйде оқытуға жұмсаған шығындарының өтемін алушылар туралы статистика, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; өтем алатын азаматтар саны; төлемдер сомасы, теңге)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
380.
72.
Тұрғын үйге мұқтаждар есебінде тұрған азаматтардың тізімі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; тұрғын үйге мұқтаж тегі мен аты-жөні; негізі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
381.
73.
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй алған азаматтардың тізімі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; тұрғын үй қорынан тұрғын үй алған тегі мен аты-жөні; негізі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО

382.
74.
Статистика безработных, обратившихся в Центр занятости населения, в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; количество безработных, обратившихся в Центр занятости населения)
ежемесячно
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
383.
75.
Статистика проведения ярмарок вакансий в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; количество проведенных ярмарок вакансий)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
384.
76.
Численность занятых в малом и среднем предпринимательстве в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; численность занятых в малом предпринимательстве; численность занятых в среднем предпринимательстве)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
Сельское, лесное, охотничье и рыбное хозяйства
385.
1.
Валовой выпуск продукции (услуг) сельского хозяйства
(отчетный период; наименование региона; валовой выпуск продукции (услуг) сельского хозяйства, в миллионах тенге)
ежегодно
до 10 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
386.
2.
Информация о сборе урожая сельскохозяйственных культур
(отчетный период; наименование региона; уборочная площадь (единица измерения); объем сбора урожая (единица измерения); объем переработки урожая (единица измерения); уровень урожайности (единица измерения))
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
387.
3.
Перечень предприятий по осуществлению функции субъекта государственной монополии по локализации и ликвидации очагов распространения карантинных объектов
(наименование организации; юридический адрес; контактный телефон; наименование услуги в сфере государственной монополии; тариф на услугу, установленный уполномоченным органом, в тенге)
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
388.
4.
Количество мероприятий по локализации и ликвидации очагов распространения карантинных объектов
(отчетный период; количество мероприятий)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
389.
5.
Государственный регистр племенных животных во всех категориях хозяйств
(отчетный период; наименование региона; количество племенных животных во всех хозяйствах; удельный вес племенных животных к общему поголовью)
ежегодно
до 20 апреля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ

382.
74.
Жұмыспен қамту орталығына жүгінген жұмыссыздар статистикасы, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; халықты жұмыспен қамту орталығына жүгінген жұмыссыздар саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
383.
75.
Бос жұмыс орындары жәрмеңкесін өткізу статистикасы, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; өткізілген Бос орындар жәрмеңкелерінің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
384.
76.
Шағын және орта кәсіпкерлікте жұмыспен қамтылғандар саны, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; шағын кәсіпкерлікпен айналысатындар саны; орта кәсіпкерлікпен айналысатындар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы
385.
1.
Ауыл шаруашылығы өнімдерінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы
(есепті кезең; өңірдің атауы; ауыл шаруашылығы өнімінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы, миллион теңгемен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
386.
2.
Ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы ақпарат
(есепті кезең; өңірдің атауы; егін жинау алаңы (өлшем бірлігі); егін жинау көлемі (өлшем бірлігі); егінді өңдеу көлемі( өлшем бірлігі); өнімділік деңгейі (өлшем бірлігі))
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
387.
3.
Карантиндік объектілердің таралу ошақтарын оқшаулау және жою жөніндегі мемлекеттік монополия субъектісінің функцияларын жүзеге асыру жөніндегі кәсіпорындардың тізбесі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; мемлекеттік монополия саласындағы қызметтің атауы; уәкілетті орган белгілеген қызметтің тарифі, теңгемен)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
388.
4.
Карантиндік объектілердің таралу ошақтарын оқшаулау және жою жөніндегі іс-шаралар саны
(есепті кезең; іс-шаралар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
389.
5.
Шаруашылықтардың барлық санаттарындағы асыл тұқымды малдың мемлекеттік тіркелімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық шаруашылықтардағы асыл тұқымды малдардың саны; асыл тұқымды малдардың жалпы басына үлес салмағы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ

390.
6.
Государственный реестр селекционных достижений, рекомендуемых к использованию в Республике Казахстан, в области племенного животноводства
(отчетный период; виды разрешенных племенных животных; год выдачи разрешения; номер разрешения; регистрационный номер оригинатора-учреждения; вид)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
391.
7.
Информация по отгрузке зерна и муки на экспорт
(отчетный период; объем экспорта зерна в разрезе классов, в тоннах и тысяч долларов Соединенных Штатов Америки; объем экспорта муки в разрезе сортов, в тоннах и тысяч долларов Соединенных Штатов Америки; страна)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
392.
8.
Импорт племенного крупного рогатого скота молочного, молочно-мясного и мясного направления продуктивности
(отчетный период; наименование региона; наименование организации-импортера; наименование породы; дата завоза скота; общее количество импортированного скота; бычки; коровы; нетель; телок; страна-экспортер; источник финансирования)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
393.
9.
Виды исследований в сельском хозяйстве
(отчетный период; вид исследования в сельском хозяйстве; тема исследования; сроки проведения исследования)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
394.
10.
Государственные реестры ветеринарных препаратов, кормовых добавок
(отчетный период; наименование ветеринарного препарата; наименование кормовой добавки)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
395.
11.
Реестр учетных номеров объектов производства, осуществляющих выращивание животных, заготовку (убой), хранение, переработку и реализацию животных, продукции и сырья животного происхождения
(отчетный период; учетный номер объекта производства; индивидуальный идентификационный номер / бизнес-идентификационный номер владельца объекта производства; вид деятельности; категория объекта производства (стационарный/мобильный); государственный регистрационный номерной знак мобильного объекта производства; координаты поворотных точек территории, занятой под объект производства (посредством геоинформационного сервиса); дата присвоения учетного номера объекту производства; дата присвоения учетного номера объекту производства; дата снятия с учета объекта производства; кем снят учет объекта производства (фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность, организация); статус (активный/ неактивный); экспорт/импорт)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ

390.
6.
Қазақстан Республикасында асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында пайдалануға ұсынылатын селекциялық жетістіктердің мемлекеттік тізілімі
(есепті кезең; рұқсат етілген асыл тұқымды малдың түрлері; рұқсат берілген жыл; рұқсат нөмірі; оригинатор-мекеменің тіркеу нөмірі; түрі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
391.
7.
Астық пен ұнды экспортқа жөнелту бойынша ақпарат
(есепті кезең; Америка Құрама Штаттарының сыныптары, тоннасы және мың доллары бойынша астық экспортының көлемі; сорттары бойынша ұн экспортының көлемі, тонна және Америка Құрама Штаттарының мыңдаған доллары; ел)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
392.
8.
Өнімділіктің сүтті, сүтті-етті және етті бағытындағы асыл тұқымды ірі қара малды импорттау
(есепті кезең; өңірдің атауы; импорттаушы ұйымның атауы; тұқымның атауы; мал әкелінген күн; импортталған малдың жалпы саны; бұқалар; сиырлар; нетель; қашарлар; экспорттаушы ел; қаржыландыру көзі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
393.
9.
Ауыл шаруашылығындағы зерттеу түрлері
(есепті кезең; ауыл шаруашылығындағы зерттеу түрі; зерттеу тақырыбы; зерттеу жүргізу мерзімдері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
394.
10.
Ветеринариялық препараттардың, жемшөп қоспаларының мемлекеттік тізілімдері
(есепті кезең; ветеринариялық препараттың атауы; жемшөп қоспасының атауы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
395.
11.
Жануарларды өсіруді, жануарларды, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатты дайындауды (союды), сақтауды, қайта өңдеуді және өткізуді жүзеге асыратын өндіріс объектілерінің есептік нөмірлерінің тізілімі
(есепті кезең; өндіріс объектісінің есептік нөмірі; өндіріс объектісі иесінің жеке сәйкестендіру нөмірі / бизнес-сәйкестендіру нөмірі; қызмет түрі; өндіріс объектісінің санаты (стационарлық/мобильді); мобильді өндіріс объектісінің мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгісі; өндіріс объектісі орналасқан аумақтың бұрылыс нүктелерінің координаттары
(геоақпараттық сервис арқылы); өндіріс объектісіне есептік нөмір беру күні; өндіріс объектісіне есептік нөмір беру күні; өндіріс объектісін есептен шығару күні; өндіріс объектісінің есебі кім алынып тасталды (аты-жөні (бар болса), лауазымы, ұйымы); мәртебесі (белсенді/ белсенді емес); экспорт / импорт)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ

396.
12.
Доля импорта мяса птицы в общем объеме потребления
(отчетный период; общий объем потребления мяса птицы; объем потребления импортированного мяса птицы; доля в процентах)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
397.
13.
Доля импорта молока в общем объеме потребления
(отчетный период; общий объем потребления молока; объем потребления импортированного молока; доля в процентах)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
398.
14.
Список пестицидов, прошедших государственную регистрацию
(отчетный период; наименование пестицида; норма расхода; культура; вредный организм, объект; способ обработки; срок последней обработки)
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
399.
15.
Реестр предприятий, имеющих право поставлять сельскохозяйственную продукцию растительного происхождения в Китайскую Народную Республику
(отчетный период; наименование организации; регистрационный номер; юридический адрес; контактный телефон; область; вид продукции)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
400.
16.
Реестр предприятий, имеющих право поставлять сельскохозяйственную продукцию животного происхождения в Китайскую Народную Республику
(отчетный период; наименование организации; регистрационный номер; юридический адрес; контактный телефон; область; вид продукции)
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
401.
17.
Протоколы на поставку сельскохозяйственной продукции растительного происхождения, заключенные между Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан и Главным таможенным управлением Китайской Народной Республики
(отчетный период; наименование протокола; дата заключения протокола; место заключения протокола)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
402.
18.
Протоколы на поставку сельскохозяйственной продукции животного происхождения, заключенные между Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан и Главным таможенным управлением Китайской Народной Республики
(отчетный период; наименование протокола; дата заключения протокола; место заключения протокола)
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
403.
19.
Алгоритм включения в реестр предприятий для экспорта в Китайскую Народную Республику
(порядок действия предприятий для включения в реестр)
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ

396.
12.
Тұтынудың жалпы көлеміндегі құс еті импортының үлесі
(есепті кезең; құсребления тұтынудың жалпы көлемі; импортталған құс мяса тұтыну көлемі; пайыздық үлесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
397.
13.
Тұтынудың жалпы көлеміндегі сүт импортының үлесі
(есепті кезең; сүтті тұтынудың жалпы көлемі; импортталған сүтті тұтыну көлемі; пайыздық үлесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
398.
14.
Мемлекеттік тіркеуден өткен пестицидтердің тізімі
(есепті кезең; пестицидтің атауы; тұтыну нормасы; мәдениет; зиянды организм, объект; өңдеу тәсілі; соңғы өңдеу мерзімі)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
399.
15.
Қытай Халық Республикасына өсімдіктерден алынатын ауыл шаруашылығы өнімдерін жеткізуге құқығы бар кәсіпорындардың тізілімі
(есепті кезең; ұйымның атауы; тіркеу нөмірі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; облыс; өнім түрі)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
400.
16.
Қытай Халық Республикасына жануарлардан алынатын ауыл шаруашылығы өнімдерін жеткізуге құқығы бар кәсіпорындардың тізілімі
(есепті кезең; ұйымның атауы; тіркеу нөмірі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; облыс; өнім түрі)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
401.
17.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі мен Қытай Халық Республикасы Бас кеден басқармасы арасында өсімдіктерден алынатын ауыл шаруашылығы өнімдерін жеткізуге жасалған хаттамалар
(есепті кезең; хаттаманың атауы; хаттаманың жасалған күні; хаттаманың жасалған орны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
402.
18.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі мен Қытай халық Республикасы Бас кеден басқармасы арасында жануарлардан алынатын ауыл шаруашылығы өнімдерін жеткізуге жасалған хаттамалар
(есепті кезең; хаттаманың атауы; хаттаманың жасалған күні; хаттаманың жасалған орны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
403.
19.
Қытай Халық Республикасына экспорттаушы кәсіпорындар тізіліміне енгізу алгоритмі
(тізілімге енгізу үшін кәсіпорындардың іс-қимыл тәртібі)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ

404.
20.
Виды пользования животным миром
(отчетный период; наименование вида пользования животным миром)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
405.
21.
Перечень ценных видов животных, являющихся объектами охоты и рыболовства
(отчетный период; наименование вида животных)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
406.
22.
Перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков международного и республиканского значения
(отчетный период; наименование региона; наименование участка)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
407.
23.
Информация о предприятиях, занимающихся выращиванием товарной рыбы в рыбоводных хозяйствах с замкнутым циклом водообеспечения, озерно-товарных и садковых рыбоводных хозяйствах
(отчетный период; наименование региона; наименование предприятия; юридический адрес; контактный телефон; вид рыбы)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
408.
24.
Перечень разрешенных к применению промысловых и непромысловых видов орудий и способов рыболовства
(отчетный период; наименование орудия для ловли рыбы; способ рыболовства)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
409.
25.
Информация о предприятиях, занимающихся выращиванием рыбопосадочного материала
(отчетный период; наименование региона; наименование предприятия; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
410.
26.
Перечень охотничьих хозяйств
(отчетный период; наименование региона; наименование охотничьего хозяйства; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
411.
27.
Данные государственного лесного кадастра
(отчетный период; сведения о площадях государственного лесного фонда по категориям и структуре управления лесовладельца; сведения о видах лесопользования на участках государственного лесного фонда; сведения о текущих изменениях площадей государственного лесного фонда, произошедших за межучетный период; сведения о запасах древесины на участках государственного лесного фонда (с учетом ежегодного прироста); сведения о фактической заготовке древесины на участках государственного лесного фонда; сведения о воспроизводстве лесов и лесоразведении на участках государственного лесного фонда; сведения о недревесных ресурсах в государственном лесном фонде; сведения о недревесных ресурсах в государственном лесном фонде; сведения о рубках ухода за лесом на участках государственного лесного фонда)
ежегодно
до 20 июня, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР

404.
20.
Жануарлар дүниесін пайдалану түрлері
(есепті кезең; жануарлар дүниесін пайдалану түрінің атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
405.
21.
Аң аулау және балық аулау объектілері болып табылатын жануарлардың бағалы түрлерінің тізбесі
(есепті кезең; жануарлар түрінің атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
406.
22.
Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; учаскенің атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
407.
23.
Балық өсіру шаруашылықтарында тауарлық балық өсірумен айналысатын, сумен қамтамасыз етудің тұйық циклі бар кәсіпорындар, көл-тауарлық және бау-бақша балық өсіру шаруашылықтары туралы ақпарат
(есепті кезең; өңірдің атауы; кәсіпорынның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; балық түрі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
408.
24.
Қолдануға рұқсат етілген кәсіпшілік және кәсіпшілік емес балық аулау құралдарының түрлері мен тәсілдерінің тізбесі
(есепті кезең; балық аулау құралының атауы; балық аулау тәсілі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
409.
25.
Балық өсіру материалын өсірумен айналысатын кәсіпорындар туралы ақпарат
(есепті кезең; өңірдің атауы; кәсіпорынның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
410.
26.
Аңшылық шаруашылықтардың тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; аңшылық шаруашылығының атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
411.
27.
Мемлекеттік орман кадастрының деректері
(есепті кезең; орман иеленушіні басқару санаттары мен құрылымы бойынша мемлекеттік орман қорының алаңдары туралы мәліметтер;
мемлекеттік орман қорының учаскелеріндегі орман пайдалану түрлері туралы мәліметтер;
мемлекеттік орман қоры алқаптарының есепті кезең ішінде болған ағымдағы өзгерістері туралы мәліметтер;
мемлекеттік орман қорының учаскелеріндегі сүрек қорлары туралы мәліметтер
(жыл сайынғы өсімді ескере отырып); мемлекеттік орман қоры учаскелерінде сүректі нақты дайындау туралы мәліметтер; мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ормандарды молықтыру және орман өсіру туралы мәліметтер; мемлекеттік орман қорындағы сүрексіз ресурстар туралы мәліметтер; мемлекеттік орман қорындағы сүрексіз ресурстар туралы мәліметтер; мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды күтіп-баптауды кесу туралы мәліметтер
орман қоры)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі 20 маусымға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ

412.
28.
Площадь закрепленных охотничьих угодий за охотничьими хозяйствами
(отчетный период; наименование региона; площадь охотничьих угодий; единица измерения)
ежегодно
до 2 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
413.
29.
Площадь закрепленных охотничьих угодий, на которых проведен учет численности диких животных
(отчетный период; наименование региона; площадь охотничьих угодий; единица измерения)
ежегодно
до 2 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
414.
30.
Заготовка семян лесных деревьев
(отчетный период; наименование региона; объем заготовки семян)
ежегодно
до 10 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
415.
31.
Перечень объектов агропромышленного комплекса (в том числе мясоперерабатывающие предприятия, предприятия по производству продуктов в лесном и рыбном хозяйствах) в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование объекта; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
416.
32.
Перечень предприятий по производству плодоовощной продукции в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование предприятия; вид производимой продукции; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
417.
33.
Произведено мяса (в живом весе), молока, яиц в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; объем производства мяса; объем производства молока; объем производства яиц)
ежемесячно
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
418.
34.
Поголовье крупного рогатого скота в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; общее поголовье крупного рогатого скота)
ежемесячно
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
Энергетика
419.
1.
Количество автомобильных заправочных станций
(отчетный период; наименование региона; количество автомобильных заправочных станций)
ежегодно
до 30 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
420.
2.
Количество газовых автомобильных заправочных станций
(отчетный период; наименование региона; количество газовых автомобильных заправочных станций)
ежегодно
до 30 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

412.
28.
Аңшылық шаруашылықтарға бекітілген аңшылық алқаптардың алаңы
(есепті кезең; өңірдің атауы; аңшылық алқаптарының ауданы; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 2 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
413.
29.
Жабайы жануарлардың санын есепке алу жүргізілген бекітілген аңшылық алқаптардың алаңы
(есепті кезең; өңірдің атауы; аңшылық алқаптарының ауданы; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 2 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
414.
30.
Орман ағаштарының тұқымдарын дайындау
(есепті кезең; өңірдің атауы; тұқым дайындау көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
415.
31.
Агроөнеркәсіптік кешен объектілерінің тізбесі (оның ішінде ет өңдейтін кәсіпорындар, орман және балық шаруашылығында өнімдер өндіретін кәсіпорындар), өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; Объектінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
416.
32.
Жеміс-көкөніс өнімдерін өндіру жөніндегі кәсіпорындардың тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; кәсіпорынның атауы; өндірілетін өнімнің түрі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
417.
33.
Өндірілген ет (тірі салмақта), сүт, жұмыртқа, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; ет өндіру көлемі; сүт өндіру көлемі; жұмыртқа өндіру көлемі)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
418.
34.
Ірі қара мал басы, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; ірі қара малдың жалпы саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
Энергетика
419.
1.
Автоотын құю станцияларының саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; автомобильге жанармай құю станцияларының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
420.
2.
Газды автоотын құю станцияларының саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; газ автомобильдеріне жанармай құю станцияларының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

421.
3.
Реестр юридических лиц, осуществляющих деятельность в области энергосбережения и повышения энергоэффективности
(отчетный период; наименование организации; вид деятельности; дата включения субъекта в реестр; юридический адрес; контактный телефон; электронная почта (при наличии))
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
Финансы
422.
1.
Сведения о текущем состоянии государственного долга Республики Казахстан
(отчетный период; вид долга; сумма долга в тенге; сумма долга в долларах США; курс доллара США к тенге)
ежеквартально
до 30 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
423.
2.
Количество грантовых проектов, реализуемых совместно с международными финансовыми организациями (связанные гранты)
(отчетный период; наименование проекта; донор; исполнительный орган; период реализации)
ежегодно
в течение двух недель после принятия приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан по утверждению перечня заявок на привлечение связанных грантов на соответствующий год
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
424.
3.
Количество грантовых проектов, реализуемых совместно с международными финансовыми организациями (несвязанные гранты)
(отчетный период; наименование проекта; вид помощи; исполнительный орган)
ежегодно
в течение двух недель после принятия приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан по утверждению перечня приоритетных проектов для привлечения несвязанных грантов на соответствующий год
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
425.
4.
Перечень документов для получения государственной услуги "Проведение квалификационного экзамена лиц, претендующих на право осуществлять деятельность администратора (временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих)
(наименование документа; способы оказания государственной услуги)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
426.
5.
Список несостоятельных должников
(отчетный период; наименование региона; наименование банкрота; фамилия и инициалы руководителя; фамилия и инициалы учредителей; вид деятельности; дата решения суда; дата вступления в силу решения суда)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
427.
6.
Информация о налогоплательщиках - юридических лицах, их структурных подразделениях, имеющих налоговую задолженность более 150 месячных расчетных показателей, не погашенную в течение 4 месяцев со дня ее возникновения
(отчетный период; наименование региона; наименование органа государственных доходов; код органа государственных доходов; наименование налогоплательщика (организации/фамилия и инициалы индивидуального предпринимателя); вид экономической деятельности; общая сумма налоговой задолженности; сумма основного долга; пени; штраф)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ

421.
3.
Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалардың тізілімі
(есепті кезең; ұйымның атауы; қызмет түрі; субъектіні тізілімге енгізу күні; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; электрондық пошта (бар болса))
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
Қаржы
422.
1.
Қазақстан Республикасы мемлекеттік борышының ағымдағы жай-күйі туралы мәліметтер
(есепті кезең; борыш түрі; теңгедегі борыш сомасы; АҚШ долларындағы борыш сомасы; теңгеге АҚШ долларының бағамы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 30-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
423.
2.
Халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп іске асырылатын гранттық жобалардың саны (байланысты гранттар)
(есепті кезең; жобаның атауы; донор; атқарушы орган; іске асыру кезеңі)
жыл сайын
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің тиісті жылға байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдер тізбесін бекіту туралы бұйрығы қабылданғаннан кейін екі апта ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ
424.
3.
Халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп іске асырылатын гранттық жобалардың саны (байланысты емес гранттар)
(есепті кезең; жобаның атауы; көмек түрі; атқарушы орган)
жыл сайын
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің тиісті жылға байланысты емес гранттарды тартуға арналған басым жобалардың тізбесін бекіту туралы бұйрығы қабылданғаннан кейін екі апта ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ
425.
4.
"Әкімшінің (уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушылардың) қызметін жүзеге асыру құқығына үміткер адамдардың біліктілік емтиханын өткізу" мемлекеттік қызметін алу үшін құжаттар тізбесі
(құжаттың атауы; мемлекеттік қызмет көрсету тәсілдері)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
426.
5.
Дәрменсіз борышкерлердің тізімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; банкроттың атауы; басшының тегі мен аты-жөні; құрылтайшылардың тегі мен аты-жөні; қызмет түрі; сот шешімінің күні; сот шешімінің күшіне енген күні)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
427.
6.
Туындаған күнінен бастап 4 ай ішінде өтелмеген 150 айлық есептік көрсеткіштен астам салық берешегі бар салық төлеуші заңды тұлғалар, олардың құрылымдық бөлімшелері туралы ақпарат
(есепті кезең; өңірдің атауы; мемлекеттік кірістер органының атауы; мемлекеттік кірістер органының коды; салық төлеушінің (ұйымның/дара кәсіпкердің тегі мен аты-жөні) атауы; экономикалық қызмет түрі; салық берешегінің жалпы сомасы; негізгі борыштың сомасы; өсімпұл; айыппұл)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині

428.
7.
Информация о налогоплательщиках – индивидуальных предпринимателях, частных нотариусах, частных судебных исполнителях, адвокатах, юридических консультантах, имеющих налоговую задолженность более 10 месячных расчетных показателей, не погашенную в течение 4 месяцев со дня ее возникновения
(отчетный период; наименование региона; наименование органа государственных доходов; код органа государственных доходов; наименование налогоплательщика (организации/фамилия и инициалы индивидуального предпринимателя); вид экономической деятельности; общая сумма налоговой задолженности; сумма основного долга; пени; штраф)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
429.
8.
Список плательщиков, имеющих задолженность по отчислениям и (или) взносам в фонд социального медицинского страхования, не погашенную в срок более шести месяцев со дня ее возникновения
(отчетный период; наименование региона; наименование органа государственных доходов; код органа государственных доходов; наименование налогоплательщика (организации/фамилия и инициалы индивидуального предпринимателя); вид экономической деятельности; общая сумма задолженности в тенге)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
430.
9.
Список плательщиков, имеющих задолженность по таможенным платежам, налогам, специальным, антидемпинговым, компенсационным пошлинам, пени, проценты, не погашенную в течение четырех месяцев со дня ее возникновения
(отчетный период; наименование плательщика; фамилия и инициалы руководителя; общая сумма задолженности в тенге)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
431.
10.
Список налогоплательщиков, признанных бездействующими
(отчетный период; наименование налогоплательщика; фамилия и инициалы руководителя; номер приказа)
ежемесячно
до 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
432.
11.
Список налогоплательщиков, регистрация которых признана недействительной
(отчетный период; наименование налогоплательщика; фамилия и инициалы руководителя; номер решения суда)
ежемесячно
до 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
433.
12.
Список налогоплательщиков, признанных лжепредприятиями
(отчетный период; наименование налогоплательщика; фамилия и инициалы руководителя; решение суда; дата начала преступной деятельности)
ежемесячно
до 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ

428.
7.
Туындаған күнінен бастап 4 ай ішінде өтелмеген 10 айлық есептік көрсеткіштен астам салық берешегі бар салық төлеуші дара кәсіпкерлер, жекеше нотариустар, жеке сот орындаушылары, адвокаттар, заң консультанттар туралы ақпарат
(есепті кезең; өңірдің атауы; мемлекеттік кірістер органының атауы; мемлекеттік кірістер органының коды; салық төлеушінің (ұйымның/дара кәсіпкердің тегі мен аты-жөні) Атауы; Экономикалық қызмет түрі; салық берешегінің жалпы сомасы; негізгі борыштың сомасы; өсімпұл; айыппұл)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
429.
8.
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына туындаған күнінен бастап алты айдан астам мерзімде өтелмеген аударымдар және (немесе) жарналар бойынша берешегі бар төлеушілердің тізімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; мемлекеттік кірістер органының атауы; мемлекеттік кірістер органының коды; салық төлеушінің атауы (ұйым/дара кәсіпкердің тегі мен аты-жөні); экономикалық қызмет түрі; теңгедегі берешектің жалпы сомасы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
430.
9.
Кедендік төлемдер, салықтар, арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждары, өсімпұлдар, пайыздар бойынша туындаған күнінен бастап төрт ай ішінде өтелмеген берешегі бар төлеушілердің тізімі
(есепті кезең; төлеушінің атауы; басшының тегі мен аты-жөні; теңгедегі берешектің жалпы сомасы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
431.
10.
Әрекетсіз деп танылған салық төлеушілердің тізімі
(есепті кезең; салық төлеушінің атауы; басшының тегі мен аты-жөні; бұйрықтың нөмірі)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
432.
11.
Тіркелуі жарамсыз деп танылған салық төлеушілердің тізімі
(есепті кезең; салық төлеушінің атауы; басшының тегі мен аты-жөні; сот шешімінің нөмірі)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
433.
12.
Жалған кәсіпорындар деп танылған салық төлеушілердің тізімі
(есепті кезең; салық төлеушінің атауы; Басшының тегі мен аты-жөні; сот шешімі; қылмыстық қызметтің басталған күні)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині

434.
13.
Список налогоплательщиков, отсутствующих по юридическому адресу
(отчетный период; наименование налогоплательщика; фамилия и инициалы руководителя; номер акта обследования; дата акта обследования)
ежемесячно
до 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
435.
14.
Сведения о снятии с учета по отдельным видам деятельности
(наименование организации; дата и номер решения; вид деятельности)
ежемесячно
до 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
436.
15.
Перечень товаров, работ, услуг, по которым государственные закупки осуществляются едиными организаторами государственных закупок
(отчетный период; наименование региона; наименование товара, работы, услуги; вид закупки)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
437.
16.
Жалобы на итоги государственных закупок и результаты их рассмотрения
(отчетный период; номер жалобы; дата подачи жалобы; номер объявления; способ закупки; наименование поставщика; наименование организации, чьи действия обжалуются; статус жалобы; уполномоченный орган государственного аудита; жалоба заполнена)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
438.
17.
Реестр аудиторских организаций
(наименование организации; БИН; номер и дата выдачи лицензии; фамилия и инициалы руководителя организации; юридический адрес; контактный телефон; электронная почта (при наличии))
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
439.
18.
Реестр аудиторов
(фамилия и инициалы аудитора; наименование квалификационной комиссии, выдавшей квалификационное свидетельство "аудитор"; номер и дата свидетельства)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
440.
19.
Реестр аккредитованных профессиональных аудиторских организаций
(наименование организации; номер и дата аккредитации; фамилия и инициалы руководителя; юридический адрес и контактный телефон)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
441.
20.
Список аккредитованных профессиональных организаций бухгалтеров
(наименование организации; номер и дата аккредитации; БИН; фамилия и инициалы руководителя; юридический адрес и контактный телефон)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
442.
21.
Список аккредитованных организаций по профессиональной сертификации бухгалтеров
(наименование организации; БИН; номер и дата аккредитации; фамилия и инициалы руководителя; юридический адрес и контактный телефон)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ

434.
13.
Заңды мекенжайы бойынша жоқ салық төлеушілердің тізімі
(есепті кезең; салық төлеушінің атауы; басшының тегі мен аты-жөні; тексеру актісінің нөмірі; тексеру актісінің күні)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
435.
14.
Жекелеген қызмет түрлері бойынша есептен шығару туралы мәліметтер
(ұйымның атауы; шешімнің күні мен нөмірі; қызмет түрі)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
436.
15.
Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушылар мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; тауардың, жұмыстың, көрсетілетін қызметтің атауы; сатып алу түрі)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
437.
16.
Мемлекеттік сатып алу қорытындыларына және оларды қарау нәтижелеріне шағымдар
(есепті кезең; шағымның нөмірі; шағымның берілген күні; хабарландырудың нөмірі; сатып алу тәсілі; өнім берушінің атауы; іс-әрекеттеріне шағым жасалып отырған ұйымның атауы; шағымның мәртебесі; мемлекеттік аудиттің уәкілетті органы; шағым толтырылды)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
438.
17.
Аудиторлық ұйымдардың тізілімі
(ұйымның атауы; БСН; лицензияның нөмірі мен берілген күні; ұйым басшысының тегі мен аты-жөні; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; электрондық пошта (бар болса))
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
439.
18.
Аудиторлар тізілімі
(аудитордың тегі мен аты-жөні; "аудитор" біліктілік куәлігін берген біліктілік комиссиясының атауы; куәліктің нөмірі мен күні)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
440.
19.
Аккредиттелген кәсіби аудиторлық ұйымдардың тізілімі
(ұйымның атауы; аккредиттеу нөмірі мен күні; басшының тегі мен аты-жөні; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
441.
20.
Бухгалтерлердің аккредиттелген кәсіби ұйымдарының тізімі
(ұйымның атауы; аккредиттеу нөмірі мен күні; БСН; басшының тегі мен аты-жөні; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
442.
21.
Бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау бойынша аккредиттелген ұйымдардың тізімі
(ұйымның атауы; БСН; аккредиттеу нөмірі мен күні; басшының тегі мен аты-жөні; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині

443.
22.
Сведения по актуальному списку государственных юридических лиц и юридических лиц с участием государства в уставном капитале
(наименование организации; вид деятельности; БИН; юридический адрес и контактный телефон)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
444.
23.
Сведения о предстоящих электронных торгах по объектам продажи
(объект продажи; дата продажи; метод продажи; контактный телефон)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
445.
24.
Получение списка компаний-участников государственных закупок
(наименование компании)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
446.
25.
Полный список участников государственных закупок
(наименование участника)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
447.
26.
Список участников государственных закупок по бизнес-идентификационному номеру или индивидуальному идентификационному номеру
(наименование участника; БИН; ИИН)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
448.
27.
Список участников государственных закупок по идентификационным данным
(наименование участника; идентификационные данные)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
449.
28.
Получение адреса компании-участника государственных закупок
(наименование компании; юридический адрес)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
450.
29.
Получение списка сотрудников компании-участника государственных закупок
(наименование компании; фамилия с инициалами сотрудника)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
451.
30.
Список недобросовестных поставщиков в рамках государственных закупок
(наименование поставщика)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
452.
31.
Список недобросовестных поставщиков со сведениями по заявкам на их включение в реестр недобросовестных участников
(наименование поставщика)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
453.
32.
Список заказчиков из реестра годовых планов государственных закупок
(наименование заказчика)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
454.
33.
Список пунктов плана государственных закупок по бизнес- идентификационному номеру заказчика
(наименование пункта плана государственных закупок; БИН)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
455.
34.
Получение одного пункта плана государственных закупок
(наименование пункта плана государственных закупок)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
456.
35.
Список пунктов плана государственных закупок
(наименование пункта плана государственных закупок)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ

443.
22.
Мемлекеттік заңды тұлғалардың және жарғылық капиталына мемлекет қатысатын заңды тұлғалардың өзекті тізімі бойынша мәліметтер
(ұйымның атауы; қызмет түрі; БСН; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
444.
23.
Сату объектілері бойынша алдағы электрондық сауда-саттық туралы мәліметтер
(сату объектісі; сату күні; сату әдісі; байланыс телефоны)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
445.
24.
Мемлекеттік сатып алуға қатысушы компаниялардың тізімін алу
(компанияның атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
446.
25.
Мемлекеттік сатып алуға қатысушылардың толық тізімі
(компанияның атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
447.
26.
Бизнес сәйкестендіру нөмірі немесе жеке сәйкестендіру нөмірі бойынша мемлекеттік сатып алуға қатысушылардың тізімі
(қатысушының атауы; БСН; ЖСН)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
448.
27.
Сәйкестендіру деректері бойынша мемлекеттік сатып алуға қатысушылардың тізімі
(қатысушының атауы; сәйкестендіру деректері)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
449.
28.
Мемлекеттік сатып алуға қатысушы компанияның мекенжайын алу
(компанияның атауы; заңды мекенжайы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
450.
29.
Мемлекеттік сатып алуға қатысушы компания қызметкерлерінің тізімін алу
(компанияның атауы; қызметкердің аты-жөні жазылған тегі)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
451.
30.
Мемлекеттік сатып алу аясындағы жосықсыз өнім берушілердің тізімі
(өнім берушінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
452.
31.
Өздерін жосықсыз қатысушылардың тізіліміне қосуға өтінімдер бойынша мәліметтері бар жосықсыз өнім берушілердің тізімі
(өнім берушінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
453.
32.
Мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарлары тізілімінен тапсырыс берушілердің тізімі
(тапсырыс берушінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
454.
33.
Тапсырыс берушінің бизнес сәйкестендіру нөмірі бойынша мемлекеттік сатып алу жоспары тармақтарының тізімі
(мемлекеттік сатып алу жоспары тармағының атауы; БСН)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
455.
34.
Мемлекеттік сатып алу жоспарының бір тармағын алу
(мемлекеттік сатып алу жоспары тармағының атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
456.
35.
Мемлекеттік сатып алу жоспары тармақтарының тізімі
(мемлекеттік сатып алу жоспары тармағының атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині

457.
36.
Список мест поставки из реестра годовых планов государственных закупок
(наименование места поставки)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
458.
37.
Список специфик из реестра годовых планов государственных закупок
(наименование специфики)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
459.
38.
Получение списка объявлений о государственных закупках
(наименование объявления)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
460.
39.
Получение полного списка объявлений о государственных закупках
(наименование объявления)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
461.
40.
Поиск объявлений о государственных закупках по бизнес- идентификационному номеру организатора
(наименование объявления; БИН)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
462.
41.
Объявления о государственных закупках, детально по номеру объявления
(номер объявления)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
463.
42.
Объявления о государственных закупках, детально по идентификационным данным объявления
(идентификационные данные объявления)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
464.
43.
Сведения о конкурсной комиссии по идентификационным данным объявления о государственных закупках
(фамилия с инициалами члена конкурсной комиссии)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
465.
44.
Информация по объявлениям со статусом "приостановлено"
(наименование объявления со статусом "приостановлено")
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
466.
45.
Информация об отмене государственных закупок по решению суда
(наименование объявления; номер и дата решения суда)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
467.
46.
Список пунктов плана государственных закупках
(наименование пункта)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
468.
47.
Поиск лотов по номеру объявления о государственных закупках
(наименование лота; номер объявления)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
469.
48.
Поиск лотов в государственных закупках по бизнес- идентификационному номеру заказчика
(наименование лота; БИН)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
470.
49.
Детальные сведения по лотам в государственных закупках
(наименование лота)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
471.
50.
Список договоров о государственных закупках
(наименование договора)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
472.
51.
Поиск договоров по номеру объявления о государственных закупках
(наименование договора; номер объявления)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ

457.
36.
Мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарлары тізілімінен жеткізу орындарының тізімі
(жеткізу орнының атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
458.
37.
Мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарлары тізілімінен ерекшеліктердің тізімі
(ерекшелік атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
459.
38.
Мемлекеттік сатып алу туралы хабарландырулар тізімін алу
(хабарландыру атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымин
460.
39.
Мемлекеттік сатып алу туралы хабарландырулардың толық тізімін алу
(хабарландыру атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
461.
40.
Ұйымдастырушының бизнес сәйкестендіру нөмірі бойынша мемлекеттік сатып алу туралы хабарландыруларды іздеу
(хабарландыру атауы; БСН)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
462.
41.
Хабарландырудың нөмірі бойынша егжей-тегжейлі мемлекеттік сатып алу туралы хабарландырулар
(хабарландыру нөмірі)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
463.
42.
Хабарландырудың сәйкестендіру деректері бойынша егжей-тегжейлі мемлекеттік сатып алу туралы хабарландырулар
(хабарландырудың сәйкестендіру деректері)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
464.
43.
Мемлекеттік сатып алу туралы хабарландырудың сәйкестендіру деректері бойынша конкурстық комиссия туралы мәліметтер
(конкурстық комиссия мүшесінің аты-жөні)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
465.
44.
"Тоқтатып қойылған" мәртебесі бар хабарландырулар бойынша ақпарат
("тоқтатылды" мәртебесі бар хабарландырудың атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
466.
45.
Сот шешімі бойынша мемлекеттік сатып алудың күшін жою туралы ақпарат
(хабарландырудың атауы; сот шешімінің нөмірі мен күні)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
467.
46.
Мемлекеттік сатып алудағы лоттар тізімі
(тармақтың атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
468.
47.
Мемлекеттік сатып алу туралы хабарландырудың нөмірі бойынша лоттарды іздеу
(лоттың атауы; хабарландыру нөмірі)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
469.
48.
Тапсырыс берушінің бизнес сәйкестендіру нөмірі бойынша мемлекеттік сатып алуда лоттарды іздеу
(лоттың атауы; БСН)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
470.
49.
Мемлекеттік сатып алудағы лоттар бойынша егжей-тегжейлі мәліметтер
(лоттың атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
471.
50.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттардың тізімі
(шарттың атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
472.
51.
Мемлекеттік сатып алу туралы хабарландырудың нөмірі бойынша шарттарды іздеу
(шарттың атауы; хабарландыру нөмірі)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині

473.
52.
Поиск договоров о государственных закупках по бизнес- идентификационному номеру или индивидуальному идентификационному номеру поставщика
(наименование договора; БИН; ИИН)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
474.
53.
Поиск договоров о государственных закупках по бизнес- идентификационному номеру заказчика
(наименование договора; БИН)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
475.
54.
Детальная информация договора о государственных закупках по номеру
(наименование договора; номер)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
476.
55.
Детальная информация договора о государственных закупках по системному номеру
(наименование договора; системный номер)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
477.
56.
Детальная информация договора о государственных закупках по идентификационным данным
(наименование договора; идентификационные данные)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
478.
57.
Полная информация по договорам о государственных закупках
(наименование, номер и дата договора; предмет договора, электронный акт)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
479.
58.
Предметы договора о государственных закупках
(наименование предмета договора)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
480.
59.
Список электронных актов о государственных закупках
(наименование электронного акта; номер и дата)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
481.
60.
Детальные сведения по актам о государственных закупках
(номер и дата акта; место выполнения работ; дата/период выполнения работ; наименование; единица измерения; количество; цена за единицу, в тенге; сумма, в тенге)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
482.
61.
Справочник по статусам лотов в государственных закупках
(наименование статуса и лот)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
483.
62.
Единый номенклатурный справочник товаров, работ и услуг
(наименование товара, работы и услуги)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
484.
63.
Справочник по способам закупки
(наименование способа)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
485.
64.
Межгосударственный классификатор единиц измерения
(код; наименование единицы измерения)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
486.
65.
Справочник по кодовым обозначениям месяцев в системе государственных закупок
(наименование кодового обозначения)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
487.
66.
Справочник по статусам пунктов планов о государственных закупках
(наименование статуса пункта)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ

473.
52.
Өнім берушінің бизнес сәйкестендіру нөмірі немесе жеке сәйкестендіру нөмірі бойынша мемлекеттік сатып алу туралы шарттарды іздеу
(шарттың атауы; БСН; ЖСН)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
474.
53.
Тапсырыс берушінің бизнес сәйкестендіру нөмірі бойынша мемлекеттік сатып алу туралы шарттарды іздеу
(шарттың атауы; БСН)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
475.
54.
Нөмірі бойынша мемлекеттік сатып алу туралы шарттың егжей-тегжейлі ақпараты
(шарттың атауы; нөмірі)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
476.
55.
Жүйелік нөмірі бойынша мемлекеттік сатып алу туралы шарттың егжей-тегжейлі ақпараты
(шарттың атауы; жүйелік нөмірі)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
477.
56.
Сәйкестендіру деректері бойынша мемлекеттік сатып алу туралы шарттың егжей-тегжейлі ақпараты
(шарттың атауы; сәйкестендіру деректері)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
478.
57.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттар бойынша толық ақпарат
(шарттың атауы, нөмірі және күні; шарттың мәні, электрондық акт)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
479.
58.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттың нысаналары
(шарт нысанасының атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
480.
59.
Мемлекеттік сатып алу туралы электрондық актілер тізімі
(электрондық актінің атауы; нөмірі мен күні)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
481.
60.
Мемлекеттік сатып алу туралы актілер бойынша егжей-тегжейлі мәліметтер
(актінің нөмірі мен күні; жұмыстарды орындау орны; жұмыстарды орындау күні/кезеңі; атауы; өлшем бірлігі; маны; бірлікке баға, теңгемен; сомасы, теңгемен)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
482.
61.
Мемлекеттік сатып алудағы лоттар мәртебесінің анықтамалығы
(мәртебе атауы және лот)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
483.
62.
Тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің бірыңғай номенклатуралық анықтамалығы
(тауардың, жұмыстың және көрсетілетін қызметтің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
484.
63.
Сатып алу тәсілдері бойынша анықтамалығы
(әдіс атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
485.
64.
Өлшем бірліктерінің мемлекетаралық жіктеуіші
(код; өлшем бірлігінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
486.
65.
Мемлекеттік сатып алу жүйесіндегі айлардың кодтық белгілері бойынша анықтамалығы
(кодтық белгілеудің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
487.
66.
Мемлекеттік сатып алу туралы жоспарлар тармақтарының мәртебесі жөніндегі анықтамалығы
(тармақ мәртебесінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині

488.
67.
Справочник по видам предмета закупки в государственных закупках
(наименование вида предмета)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
489.
68.
Справочник по источникам финансирования в государственных закупках
(наименование источника финансирования)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
490.
69.
Справочник по администраторам бюджетной программы
(наименование администратора бюджетной программы)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
491.
70.
Справочник по типам пункта плана о государственных закупках
(наименование типа пункта)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
492.
71.
Классификатор административно-территориальных объектов
(тип; уровень; код)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
493.
72.
Справочник по кодовым обозначениям стран, используемым в системе государственных закупок
(наименование кодового обозначения)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
494.
73.
Справочник по кодовым обозначениям специфик в системе государственных закупок
(наименование кодового обозначения)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
495.
74.
Справочник программ функциональной классификации расходов в системе государственных закупок
(наименование программы)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
496.
75.
Справочник подпрограмм функциональной классификации расходов в системе государственных закупок
(наименование подпрограммы)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
497.
76.
Справочник обоснований применения способа государственных закупок
(наименование обоснования)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
498.
77.
Справочник видов дополнительного соглашения о государственных закупках
(наименование вида дополнительного соглашения)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
499.
78.
Справочник оснований создания дополнительного соглашения о государственных закупках
(наименование основания)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
500.
79.
Справочник видов бюджета, в рамках которых производятся государственные закупки
(наименование вида бюджета)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
501.
80.
Справочник по типам государственных закупок
(наименование типа)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
502.
81.
Справочник по обозначениям статусов объявления в государственных закупках
(наименование обозначения статуса)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
503.
82.
Справочник по обозначениям статусов ценовых предложений по государственным закупкам
(наименование обозначения статуса)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ

488.
67.
Мемлекеттік сатып алудағы сатып алудағы сатып алу нысанасының түрлері бойынша анықтамалығы
(зат түрінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
489.
68.
Мемлекеттік сатып алудағы қаржыландыру көздері бойынша анықтамалығы
(қаржыландыру көзінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
490.
69.
Бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша анықтамалығы
(бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
491.
70.
Мемлекеттік сатып алу туралы жоспар тармағының типтері бойынша анықтамалығы
(тармақ түрінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
492.
71.
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші
(түрі; деңгейі; коды)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
493.
72.
Мемлекеттік сатып алу жүйесінде пайдаланылатын елдердің кодтық белгілері бойынша анықтамалығы
(кодтық белгілеудің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
494.
73.
Мемлекеттік сатып алу жүйесіндегі ерекшеліктердің кодтық белгілер бойынша анықтамалығы
(кодтық белгілеудің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
495.
74.
Мемлекеттік сатып алу жүйесіндегі шығыстардың функционалдық сыныптамасы бағдарламаларының анықтамалығы
(бағдарламаның атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
496.
75.
Мемлекеттік сатып алу жүйесіндегі шығыстардың функционалдық сыныптамасының кіші бағдарламаларының анықтамалығы
(кіші бағдарламаның атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
497.
76.
Мемлекеттік сатып алу тәсілін қолдану негіздемелерінің анықтамалығы
(негіздеме атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
498.
77.
Мемлекеттік сатып алу туралы қосымша келісім түрлерінің анықтамалығы
(қосымша келісім түрінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
499.
78.
Мемлекеттік сатып алу туралы қосымша келісім жасау негіздерінің анықтамалығы
(негіздің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
500.
79.
Шеңберінде мемлекеттік сатып алу жүргізілетін бюджет түрлерінің анықтамалығы
(бюджет түрінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
501.
80.
Мемлекеттік сатып алу типтері бойынша анықтамалығы
(түр атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
502.
81.
Мемлекеттік сатып алудағы хабарландыру мәртебелерін белгілеу жөніндегі анықтамалығы
(мәртебе белгісінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
503.
82.
Мемлекеттік сатып алу бойынша баға ұсыныстарының мәртебелерін белгілеу жөніндегі анықтамалығы
(мәртебе белгісінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині

504.
83.
Сведения по ролям членов конкурсной комиссии по государственным закупкам
(наименование роли)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
505.
84.
Справочник по статусам договора о государственных закупках
(наименование статуса договора)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
506.
85.
Справочник форм заключения договора о государственных закупках
(наименование формы)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
507.
86.
Справочник по типам договора о государственных закупках (однолетний/многолетний)
(наименование типа договора)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
508.
87.
Справочник по кодовым обозначениям валют в системе государственных закупок
(наименование кодового обозначения)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
509.
88.
Справочник статей для расторжения договора о государственных закупках
(наименование статьи)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
510.
89.
Справочник причин внесения в реестр недобросовестных участников государственных закупок
(наименование причины)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
511.
90.
Список причин, по которым не состоялся аукцион по лоту в государственных закупках
(наименование причины)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
512.
91.
Список заявок поставщиков на участие в государственных закупках
(наименование заявки)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
513.
92.
Международные резервы и активы Национального фонда Республики Казахстан
(отчетный период; наименование показателя; сумма)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
514.
93.
Денежные агрегаты
(отчетный период; наименование показателя; сумма)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
515.
94.
Депозиты в депозитных организациях
(отчетный период; валютный признак; тип депозита; тип клиента; сумма)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
516.
95.
Текущие счета в банках в разрезе регионов
(отчетный период; тип клиента; валютный признак; регион; объем средств на текущих счетах клиентов по состоянию на конец отчетного периода)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
517.
96.
Текущие счета, привлеченные банками в разрезе регионов
(отчетный период; тип клиента; валютный признак; регион; объем привлеченных средств на текущих счетах клиентов за отчетный месяц)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ

504.
83.
Мемлекеттік сатып алу жөніндегі конкурстық комиссия мүшелерінің рөлдері бойынша деректер
(рөл атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
505.
84.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттың мәртебелері жөніндегі анықтамалығы
(шарт мәртебесінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
506.
85.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасу нысандарының анықтамалығы
(нысан атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
507.
86.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттың типтері бойынша анықтамалық (бір жылдық/көпжылдық)
(шарт түрінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
508.
87.
Мемлекеттік сатып алу жүйесіндегі валюталардың кодтық белгіленуі бойынша анықтамалық
(кодтық белгілеудің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
509.
88.
Мемлекеттік сатып алу туралы шартты бұзуға арналған баптардың анықтамалығы
(мақаланың атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
510.
89.
Мемлекеттік сатып алуға жосықсыз қатысушылардың тізіліміне енгізу себептерінің анықтамалығы
(себеп атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
511.
90.
Мемлекеттік сатып алуда лот бойынша аукцион өткізілмеген себептердің тізімі
(себеп атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
512.
91.
Өнім берушілердің мемлекеттік сатып алуға қатысуға өтінімдерінің тізімі
(өтінімнің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
513.
92.
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының халықаралық резервтері және активтері
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; сомасы)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
514.
93.
Ақшалай агрегаттар
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы, сомасы)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
515.
94.
Депозиттік ұйымдардағы депозиттер
(есепті кезең; валюта белгісі; депозиттер типі; клиенттің типі; сомасы)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
516.
95.
Банктердегі ағымдағы шоттар, өңірлер бойынша
(есепті кезең; клиенттің типі; валюта белгісі; өңір; есепті айдың соңындағы жағдай бойынша клиенттердің ағымдағы шоттарындағы қаражат көлемі)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
517.
96.
Банктер тартқан ағымдағы шоттар, өңірлер бойынша
(есепті кезең; клиенттің типі; валюта белгісі; өңір; есепті айдағы клиенттердің ағымдағы шоттарында тартылған қаражат көлемі)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ

518.
97.
Вклады в банках в разрезе регионов
(отчетный период; тип клиента; вид вклада; валютный признак; регион; объем средств на счетах клиентов по состоянию на конец отчетного периода)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
519.
98.
Вклады, привлеченные банками в разрезе регионов
(отчетный период; тип клиента; вид вклада; валютный признак; регион; объем привлеченных вкладов за отчетный месяц)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
520.
99.
Вклады и текущие счета физических лиц в банках
(отчетный период; вид вклада; валютный признак; сумма на счетах клиентов по состоянию отчетную дату)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
521.
100.
Ставки вознаграждения (средневзвешенные) по привлеченным депозитам
(отчетный период; тип клиента; вид вклада; валютный признак; срок вклада; средневзвешенная; ставка вознаграждения)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
522.
101.
Кредиты банковского сектора экономики
(отчетный период; тип клиента; валютный признак; остаток задолженности по кредитам по состоянию на конец отчетного периода)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
523.
102.
Кредиты банковского сектора субъектам предпринимательства, в разрезе регионов
(отчетный период; валютный признак; категория субъекта предпринимательства; регион; остаток задолженности по кредитам по состоянию на конец отчетного периода)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
524.
103.
Покупка/продажа иностранной валюты
(отчетный период; вид валюты; регион; объем нетто покупки/продажи)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
525.
104.
Внебиржевые операции
(отчетный период; вид валюты; признак резидентства; тип операции; сумма сделок за отчетный месяц; средневзвешенный курс)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
526.
105.
Рынок межбанковских кредитов и депозитов
(отчетный период; вид валюты; тип операции; сумма сделок за отчетный период; средневзвешенная ставка вознаграждения)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
527.
106.
Ежедневные официальные курсы валют
(код валюты; числовое значение; наименование валюты; курс; единица измерения; дата)
ежедневно
ежедневно
API системы государственного органа
НБ

518.
97.
Банктердегі салымдар, өңірлер бойынша
(есепті кезең; клиенттің типі; салым түрі; валюта белгіcі; өңір; есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша клиенттердің шоттарындағы қаражат көлемі)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
519.
98.
Банктер тартқан салымдар, өңірлер бойынша
(есепті кезең; клиенттің типі; салым түрі; валюта белгіcі; өңір; есепті айдағы тартылған салымдар көлемі)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
520.
99.
Жеке тұлғалардың банктердегі салымдары мен ағымдағы шоттары
(есепті кезең; салым түрі; валюта белгісі; есепті күн бойынша клиенттердің шоттарындағы сома)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
521.
100.
Тартылған депозиттер бойынша сыйақы мөлшерлемелері (орташа алынған)
(есепті кезең; клиент типі; салым түрі; валюта белгісі; салым мерзімі; орташа алынған сыйақы мөлшерлемесі)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
522.
101.
Экономиканың банк секторының кредиттері
(есепті кезең; клиенттің типі; валюта белгісі; есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша кредиттер бойынша берешек қалдығы)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
523.
102.
Өңірлер бөлінісінде кәсіпкерлік субъектілеріне банк секторының кредиттері
(есепті кезең; валюта белгісі; кәсіпкерлік субъектісінің санаты; өңір; есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша кредиттер бойынша берешек қалдығы)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
524.
103.
Шетел валютасын сатып алу/сату
(есепті кезең; валюта түрі; өңір; сатып алу/сату нетто көлемі)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
525.
104.
Биржадан тыс операциялар
(есепті кезең; валюта түрі; резиденттік белгісі; операция типі; есепті айдағы мәмілелер сомасы; орташа өлшенген бағамы)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
526.
105.
Банкаралық кредиттер мен депозиттер нарығы
(есепті кезең; валюта түрі; операция типі; есепті кезеңдегі мәмілелер сомасы; орташа өлшенген сыйақы мөлшерлемесі)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
527.
106.
Валюталардың күн сайынғы ресми бағамдары
(валюта коды; сандық мәні; валюта атауы; бағам; өлшем бірлігі; күні)
күн сайын
күн сайын
мемлекеттік органның API жүйесі
ҰБ

528.
107.
Базовая ставка Национального Банка Республики Казахстан
(дата установления; размер ставки)
по мере обновления
в течение трех рабочих дней с даты установления базовой ставки
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
529.
108.
Межбанковская система переводов денег
(отчетный период; наименование показателя; количество транзакций; сумма в миллиардах тенге)
ежемесячно
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
530.
109.
Система межбанковского клиринга
(отчетный период; наименование показателя; количество транзакций; сумма в миллиардах тенге)
ежемесячно
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
531.
110.
Платежные карточки
(отчетный период; наименование показателя; количество транзакций; сумма в миллиардах тенге)
ежемесячно
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
532.
111.
Платежный баланс: аналитическое представление
(отчетный период; наименование показателя; сумма)
ежеквартально
на 95 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
533.
112.
Международная инвестиционная позиция: аналитическое представление
(отчетный период; наименование показателя; сумма)
ежеквартально
на 100 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
534.
113.
Внешний долг: аналитическое представление
(отчетный период; наименование показателя; единица измерения; сумма)
ежеквартально
на 100 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
535.
114.
Сводный баланс по банкам второго уровня
(отчетный период; наименование показателя; сумма)
ежемесячно
до 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
536.
115.
Сводный отчет о доходах и расходах по банкам второго уровня
(отчетный период; наименование показателя; сумма)
ежемесячно
до 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
537.
116.
Сводный бухгалтерский баланс по страховым (перестраховочным) организациям
(отчетный период; наименование показателя; сумма на конец отчетного периода; сумма на конец предыдущего года)
ежеквартально
до 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
538.
117.
Сводный отчет о прибылях и убытках по страховым (перестраховочным) организациям
(отчетный период; наименование показателя; за отчетный период; за период с начала текущего года; за аналогичный период предыдущего года; за аналогичный период с начала предыдущего года)
ежеквартально
до 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ

528.
107.
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің базалық мөлшерлемесі
(белгіленген күні; мөлшерлеме мөлшері)
жаңартылуына қарай
базалық мөлшерлеме белгіленген күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
529.
108.
Банкаралық ақша аударымдары жүйесі
(есепті кезең; көрсеткіш атауы; транзакциялар саны; сомасы миллиардтаған теңге)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
530.
109.
Банкаралық клиринг жүйесі
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; транзакциялар саны; сомасы миллиард теңгемен)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
531.
110.
Төлем карточкалары
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; транзакциялар саны; сомасы миллиард теңгемен)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
532.
111.
Төлем балансы: талдамалық ұсыныс
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; сомасы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 95 күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
533.
112.
Халықаралық инвестициялық позиция: талдамалық ұсыныс
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; сомасы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 100 күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
534.
113.
Сыртқы борыш: талдамалық ұсыныс
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; сомасы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 100 күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
535.
114.
Екінші деңгейдегі банктер бойынша жиынтық баланс
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; сомасы)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
536.
115.
Екінші деңгейдегі банктер бойынша кірістер мен шығыстар туралы жиынтық есеп
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; сомасы)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
537.
116.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары бойынша жиынтық бухгалтерлік баланс
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; есепті кезеңнің соңындағы сома; өткен жылдың соңындағы сома)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
538.
117.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары бойынша пайда мен залалдар туралы жиынтық есеп
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; есепті кезең үшін; ағымдағы жылдың басынан бастап кезең үшін; өткен жылдың ұқсас кезеңі үшін; өткен жылдың басынан бастап ұқсас кезең үшін)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ

539.
118.
Сводный бухгалтерский баланс управляющих инвестиционным портфелем
(отчетный период; наименование показателя; сумма на конец отчетного периода; сумма на конец предыдущего года)
ежемесячно
до 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
540.
119.
Сводный бухгалтерский баланс брокеров и (или) дилеров
(отчетный период; наименование показателя; сумма на конец отчетного периода; сумма на конец предыдущего года)
ежемесячно
до 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
541.
120.
Сводный отчет о прибылях и убытках управляющих инвестиционным портфелем
(отчетный период; наименование показателя; за отчетный период, за период с начала текущего года, за аналогичный период предыдущего года, за аналогичный период с начала предыдущего года)
ежемесячно
до 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
542.
121.
Сводный отчет о прибылях и убытках брокеров и (или) дилеров
(отчетный период; наименование показателя; за отчетный период, за период с начала текущего года, за аналогичный период предыдущего года, за аналогичный период с начала предыдущего года)
ежемесячно
до 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
543.
122.
Сводный баланс ипотечных организаций
(отчетный период; наименование показателя; сумма)
ежемесячно
до 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
544.
123.
Сводный отчет о прибылях и убытках по ипотечным организациям
(отчетный период; наименование показателя; сумма)
ежемесячно
до 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
545.
124.
Сводный бухгалтерский баланс по микрофинансовым организациям
(отчетный период; наименование показателя; сумма на конец отчетного периода; сумма на конец предыдущего года)
ежеквартально
до 10 числа третьего месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
546.
125.
Сводный отчет о прибылях и убытках по микрофинансовым организациям
(отчетный период; наименование показателя; за отчетный период, за период с начала текущего года, за аналогичный период предыдущего года, за аналогичный период с начала предыдущего года)
ежеквартально
до 10 числа третьего месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
547.
126.
Реестр уведомлений о начале или прекращении деятельности обменного пункта уполномоченного банка
(отчетный период; наименование региона; наименование уведомления; номер уведомления; дата подачи (включения в реестр); БИН; наименование субъекта; адрес местожительства / местонахождения; государственный орган, осуществляющий прием уведомлений; дата начала действия; статус; адрес осуществления деятельности)
ежемесячно
до 30 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ

539.
118.
Инвестициялық портфельді басқарушылардың жиынтық бухгалтерлік балансы
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; есепті кезеңнің соңындағы сома; өткен жылдың соңындағы сома)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
540.
119.
Брокерлердің және (немесе) дилерлердің жиынтық бухгалтерлік балансы
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; есепті кезеңнің соңындағы сома; өткен жылдың соңындағы сома)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
541.
120.
Инвестициялық портфельді басқарушылардың пайда мен залалдар туралы жиынтық есебі
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; есепті кезеңнің соңындағы сома; өткен жылдың соңындағы сома)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
542.
121.
Брокерлердің және (немесе) дилерлердің пайдасы мен залалдары туралы жиынтық есеп
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; есепті кезең үшін, ағымдағы жылдың басынан бастап кезең үшін, өткен жылдың ұқсас кезеңі үшін, өткен жылдың басынан бастап ұқсас кезең үшін)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
543.
122.
Ипотекалық ұйымдардың жиынтық балансы
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; сомасы)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
544.
123.
Ипотекалық ұйымдар бойынша пайда мен залалдар туралы жиынтық есеп
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; сомасы)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
545.
124.
Микроқаржы ұйымдары бойынша жиынтық бухгалтерлік баланс
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; есепті кезеңнің соңындағы сома; алдыңғы кезеңнің соңындағы сома)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі үшінші айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
546.
125.
Микроқаржы ұйымдары бойынша пайда мен залалдар туралы жиынтық есеп
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; есепті кезең үшін, ағымдағы жылдың басынан бастап кезең үшін, өткен жылдың ұқсас кезеңі үшін, өткен жылдың басынан бастап ұқсас кезең үшін)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі үшінші айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
547.
126.
Уәкілетті банктің айырбастау пункті қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламалар тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; хабарламаның атауы; хабарламаның нөмірі; берілген (тізілімге енгізілген) күні; БСН; субъектінің атауы; тұрғылықты жерінің/орналасқан жерінің мекенжайы; хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік орган; қолданыстың басталған күні; мәртебесі; қызметті жүзеге асыру мекенжайы)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 30-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ

548.
127.
Лицензии на обменные операции с наличной иностранной валютой, выдаваемые уполномоченным организациям
(отчетный период; наименование региона; номер лицензии; дата регистрации лицензии; наименование уполномоченной организации; БИН; организационно-правовая форма; местонахождение юридического лица; срок действия лицензии; статус лицензии; количество обменных пунктов; адреса обменных пунктов)
ежемесячно
до 30 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
549.

548.
127.
Уәкілетті ұйымдарға берілетін қолма-қол шетел валютасымен айырбастау операцияларына берілетін лицензиялар
(есепті кезең; өңірдің атауы; лицензияның нөмірі; лицензияның тіркелген күні; уәкілетті ұйымның атауы; БСН; ұйымдық-құқықтық нысаны; заңды тұлғаның орналасқан жері; лицензияның қолданылу мерзімі; лицензияның мәртебесі; айырбастау пункттерінің саны; айырбастау пункттерінің мекенжайлары)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 30-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
549.

128.
Лицензии на инкассацию банкнот, монет и ценностей, выдаваемые юридическим лицам, исключительной деятельностью которых является инкассация банкнот, монет и ценностей
(наименование региона; номер лицензии; дата регистрации лицензии; наименование инкассаторской организации; БИН; организационно-правовая форма; местонахождение юридического лица; срок действия лицензии)
по мере обновления
в течение трех рабочих дней с даты выдачи, переоформления, отзыва или возврата лицензии на инкассацию банкнот, монет и ценностей
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
550.
129.
Кредиты банковского сектора населению
(отчетный период; валютный признак; цель (объект) кредитования; регион; остаток задолженности по кредитам по состоянию на конец отчетного периода)
ежемесячно
на 35 день, следующий за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
551.
130.
Реестр уведомлений об утверждении финансовых продуктов банками второго уровня
(наименование показателя; период)
по мере обновления
каждое 5 число следующего за отчетным месяцем
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
552.
131.
Реестр уведомлений об утверждении финансовых продуктов страховыми организациями
(наименование показателя; период)
по мере обновления
каждое 5 число следующего за отчетным месяцем
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
553.
132.
Реестр уведомлений об утверждении финансовых продуктов профессиональными участниками рынка ценных бумаг
(наименование показателя; период)
по мере обновления
каждое 5 число следующего за отчетным месяцем
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
554.
133.
Реестр уведомлений об утверждении финансовых продуктов организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
(наименование показателя; период)
по мере обновления
каждое 5 число следующего за отчетным месяцем
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
555.
134.
Реестр уведомлений об утверждении финансовых продуктов микрофинансовой организацией
(наименование показателя; периодом)
по мере обновления
каждое 5 число месяца, следующего за отчетным периодам
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
556.
135.
Реестр выданных, переоформленных лицензий банкам, филиалам банков-нерезидентов Республики Казахстан на проведение банковских и иных операций, предусмотренных банковским законодательством Республики Казахстан, и осуществление деятельности на рынке ценных бумаг
(наименование организации; юридический адрес; номер лицензии; дата выдачи лицензии; вид деятельности)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР

128.
Айрықша қызметі банкноттарды, монеталарды және құндылықтарды инкассациялау болып табылатын заңды тұлғаларға берілетін банкноттарды, монеталарды және құндылықтарды инкассациялауға арналған лицензиялар
(өңірдің атауы; лицензияның нөмірі; лицензияның тіркелген күні; инкассаторлық ұйымның атауы; БСН; ұйымдық-құқықтық нысаны; заңды тұлғаның орналасқан жері; лицензияның қолданылу мерзімі)
жаңартылуына қарай
банкноттарды, монеталарды және құндылықтарды инкассациялауға лицензия берілген, қайта ресімделген, кері қайтарып алынған немесе қайтарылған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
550.
129.
Банк секторының халыққа кредиттері
(есепті кезең; валюта белгісі; кредиттеудің мақсаты (объектісі); өңір; есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша кредиттер бойынша берешектің қалдығы)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-і күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
551.
130.
Екінші деңгейдегі банктердің қаржы өнімдерін бекіту туралы хабарламалар тізілімі
(көрсеткіштің атауы; кезең)
жаңартылуына қарай
есепті айдан кейінгі айдың әрбір 5-і күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
552.
131.
Сақтандыру ұйымдарының қаржы өнімдерін бекітуі туралы хабарламалардың тізілімі
(көрсеткіштің атауы; кезең)
жаңартылуына қарай
есепті айдан кейінгі айдың әрбір 5-і күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
553.
132.
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушылардың қаржы өнімдерін бекітуі туралы хабарламалардың тізілімі
(көрсеткіштің атауы; кезең)
жаңартылуына қарай
есепті айдан кейінгі айдың әрбір 5-і күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
554.
133.
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарының қаржы өнімдерін бекітуі туралы хабарламалардың тізілімі
(көрсеткіштің атауы; кезең)
жаңартылуына қарай
есепті айдан кейінгі айдың әрбір 5-і күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
555.
134.
Микроқаржы ұйымының қаржы өнімдерін бекітуі туралы хабарламалар тізілімі
(көрсеткіштің атауы; кезең)
жаңартылуына қарай
есепті айдан кейінгі айдың әрбір 5-і күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
556.
135.
Қазақстан Республикасының банктеріне, бейрезидент банктерінің филиалдарына Қазақстан Республикасының банк заңнамасында көзделген банктік және өзге де операцияларды жүргізуге және бағалы қағаздар нарығында қызметті жүзеге асыруға берілген, қайта ресімделген лицензиялардың тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; лицензияның нөмірі; лицензияның берілген күні; қызмет түрі)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА

557.
136.
Реестр приостановленных либо прекративших действие (лишенных) лицензий банкам, филиалам банков-нерезидентов Республики Казахстан на проведение банковских и иных операций, предусмотренных банковским законодательством Республики Казахстан
(наименование организации; юридический адрес; дата и номер решения уполномоченного органа; номер и дата выдачи лицензии)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
558.

557.
136.
Қазақстан Республикасының банктеріне, бейрезидент банктерінің филиалдарына Қазақстан Республикасының банк заңнамасында көзделген банктік және өзге де операцияларды жүргізуге арналған қолданысы тоқтатыла тұрған не тоқтатылған (айырылған) лицензиялардың тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; уәкілетті орган шешімінің күні мен нөмірі; лицензияның нөмірі мен берілген күні)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
558.

137.
Реестр прекративших действие лицензий банкам, филиалам банков-нерезидентов Республики Казахстан на проведение банковских и иных операций, предусмотренных банковским законодательством Республики Казахстан, в связи с добровольным возвратом
(наименование организации; юридический адрес; дата и номер решения уполномоченного органа; номер и дата выдачи лицензии; характер (полное/частичное))
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
559.
138.
Реестр приостановленных либо прекративших действие (лишенных) лицензий на осуществление деятельности на рынке ценных бумаг
(наименование организации; юридический адрес; дата и номер решения уполномоченного органа о прекращении действия лицензии; дата и номер решения уполномоченного органа о приостановлении действия лицензии; дата и номер решения уполномоченного органа о лишении лицензии; номер и дата выдачи лицензии; вид деятельности)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
560.
139.
Реестр выданных, переоформленных лицензий организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, на проведение банковских операций
(наименование организации; юридический адрес; номер и дата выдачи лицензии; дата и номер решения уполномоченного органа о выдаче, переоформлении)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
561.
140.
Реестр приостановленных либо прекративших действие (лишенных) лицензий организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, на проведение банковских операций
(наименование организации; юридический адрес; дата и номер решения уполномоченного органа; номер и дата выдачи лицензии)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
562.
141.
Реестр прекративших действие лицензий организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, на проведение банковских операций в связи с добровольным возвратом
(наименование организации; юридический адрес; дата и номер решения уполномоченного органа; номер и дата выдачи лицензии; все виды деятельности/отдельные)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
563.
142.
Реестр выданных и лишенных разрешений на право осуществления деятельности кредитного бюро
(наименование организации; юридический адрес; дата и номер решения уполномоченного органа; данные о прохождении регистрации)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР

137.
Ерікті түрде қайтаруына байланысты Қазақстан Республикасының банктеріне, бейрезидент банктерінің филиалдарына Қазақстан Республикасының банк заңнамасында көзделген банктік және өзге де операцияларды жүргізуге арналған қолданысы тоқтатылған лицензиялардың тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; уәкілетті орган шешімінің күні мен нөмірі; лицензияның нөмірі мен берілген күні; сипаты (толық/ішінара))
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
559.
138.
Бағалы қағаздар нарығында қызметті жүзеге асыруға арналған қолданысы тоқтатыла тұрған не тоқтатылған (айырылған) лицензиялардың тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; лицензияның қолданылуын тоқтату туралы уәкілетті органның шешімінің күні мен нөмірі; лицензияның қолданылуын тоқтата тұру туралы уәкілетті органның шешімінің күні мен нөмірі; лицензиядан айыру туралы уәкілетті органның шешімінің күні мен нөмірі; лицензияның нөмірі мен берілген күні; қызмет түрі)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
560.
139.
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға банк операцияларын жүргізуге берілген, қайта ресімделген лицензиялардың тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; лицензияның нөмірі мен берілген күні; уәкілетті органның беру, қайта ресімдеу туралы шешімінің күні мен нөмірі)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
561.
140.
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға банк операцияларын жүргізуге арналған қолданысы тоқтатыла тұрған не тоқтатылған (айырылған) лицензиялардың тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; уәкілетті орган шешімінің күні мен нөмірі; лицензияның нөмірі мен берілген күні)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
562.
141.
Ерікті түрде қайтаруына байланысты банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға банк операцияларын жүргізуге арналған қолданысы тоқтатылған лицензиялардың тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; уәкілетті орган шешімінің күні мен нөмірі; лицензияның нөмірі мен берілген күні; қызметтің барлық түрлері/жеке)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
563.
142.
Кредиттік бюро қызметін жүзеге асыру құқығына берілген және одан айырылған рұқсаттардың тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; уәкілетті орган шешімінің күні мен нөмірі; тіркеуден өткені туралы деректер)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА

564.
143.
Реестр приостановленных либо прекративших действие (лишенных, добровольно) лицензий на осуществление деятельности кредитного бюро
(наименование организации; юридический адрес; дата и номер решения уполномоченного органа; решение о лишении, приостановлении, прекращении; номер и дата выдачи лицензии)
размещено 1 раз
приостанавливать либо прекращать действие лицензии на осуществление деятельности кредитного бюро в дальнейшем невозможно в связи с внесением изменений в законодательство Республики Казахстан
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
565.

564.
143.
Кредиттік бюроның қызметін жүзеге асыруға арналған қолданысы тоқтатыла тұрған не тоқтатылған (айырылған, ерікті түрде) лицензиялардың тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; уәкілетті орган шешімінің күні мен нөмірі; айыру, тоқтата тұру, тоқтату туралы шешім; лицензияның нөмірі мен берілген күні)
1 рет орналастырылды
Қазақстан Республикасының заңнамасына өзгерістер енгізілуіне байланысты бұдан әрі кредиттік бюроның қызметін жүзеге асыруға арналған лицензияның қолданылуын тоқтата тұру не тоқтату мүмкін емес
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
565.

144.
Реестр коллекторских агентств
(наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
по мере поступления информации от управлений региональных представительств АРРФР
в течение пяти рабочих дней с даты получения информации от управлений региональных представителей АРРФР
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
566.
145.
Реестр платежных систем
(наименование платежной системы)
по мере обновления
в течение 1 дня с даты размещения обновления на официальном интернет-ресурсе НБ
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
567.
146.
Реестр значимых поставщиков платежных услуг
(наименование поставщика платежных услуг; адрес регистрации; адрес расположения)
по мере обновления
в течение 1 дня с даты размещения обновления на официальном интернет-ресурсе НБ
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
568.
147.
Банки второго уровня
(наименование банка; адрес регистрации; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
569.
148.
Сведения по количеству голосующих акций акционерных обществ
(отчетный период; наименование эмитента; адрес эмитента; номер государственной регистрации/перерегистрации юридического лица; дата государственной регистрации/перерегистрации юридического лица; БИН; национальный идентификационный номер акции; вид акции; количество объявленных акций; количество размещенных акций; количество акций, выкупленных эмитентом; количество голосующих акций)
ежемесячно
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
570.
149.
Количество пайщиков паевых инвестиционных фондов
(отчетный период; тип паевого инвестиционного фонда; количество пайщиков)
ежеквартально
до 10 числа второго месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
571.
150.
Брокеры-дилеры
(наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
572.
151.
Управляющие инвестиционным портфелем
(наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
573.
152.
Кастодианы
(отчетный период; наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
574.
153.
Трансфер-агенты
(наименование организации; адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР

144.
Коллекторлық агенттіктер тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
ҚНРДА-ға өңірлік өкілдер басқармаларынан ақпараттың келіп түсуіне қарай
ҚНРДА өңірлік өкілдер басқармаларынан ақпараттың келіп түсуіне күннен бастап бес жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
566.
145.
Төлем жүйелерінің тізілімі
(төлем жүйесінің атауы)
жаңартылуына қарай
ҰБ ресми интернет-ресурсында жаңарту орналастырылған күннен бастап 1 күн ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
567.
146.
Көрсетілетін төлем қызметтерін маңызды берушілердің тізілімі
(төлем қызметтерін берушінің атауы; тіркеу мекен-жайы; орналасқан мекен-жайы)
жаңартылуына қарай
ҰБ ресми интернет-ресурсында жаңарту орналастырылған күннен бастап 1 күн ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
568.
147.
Екінші деңгейдегі банктер
(банктің атауы; тіркеу мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
569.
148.
Акционерлік қоғамдардың дауыс беретін акцияларының саны бойынша мәліметтер
(есепті кезең; эмитенттің атауы; эмитенттің мекенжайы; заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу/қайта тіркеу нөмірі; заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу/қайта тіркеу күні; БСН; акцияның ұлттық сәйкестендіру нөмірі; акцияның түрі; жарияланған акциялардың саны; орналастырылған акциялардың саны; эмитент сатып алған акциялардың саны; дауыс беретін акциялардың саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
570.
149.
Инвестициялық пай қорлары пайшыларының саны
(есепті кезең; инвестициялық пай қорының түрі; пайшылар саны)
тоқсан сайын
есепті тоқсаннан кейінгі екінші айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
571.
150.
Брокер-дилерлер
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
572.
151.
Инвестициялық портфельді басқарушылар
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
573.
152.
Кастодиандар
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
574.
153.
Трансфер-агенттер
(ұйымның атауы; мекен-жайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА

575.
154.
Организаторы торгов
(наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
576.
155.
Страховые (перестраховочные) организации
(наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
по мере обновления
в течение десяти рабочих дней со дня получения информации от финансовых организаций
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
577.
156.
Страховые брокеры
(наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
по мере обновления
в течение десяти рабочих дней со дня получения информации от финансовых организаций
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
578.
157.
Актуарии
(наименование организации/фамилия и инициалы; юридический адрес; контактный телефон)
по мере обновления
в течение десяти рабочих дней со дня получения информации от финансовых организаций
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
579.
158.
Реестр обществ взаимного страхования
(наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней со дня получения информации от финансовых организаций
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
580.
159.
Список представительств страховых (перестраховочных) организаций
(наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней со дня получения информации от финансовых организаций
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
581.
160.
Исключенные страховые агенты
(наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней со дня получения информации от финансовых организаций
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
582.
161.
Список организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
(наименование организации; юридический адрес; виды банковских операций)
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
583.
162.
Крупные участники финансовых организаций
(наименование финансовой организации; крупные участники (фамилия и инициалы))
по мере обновления (изменение состава и наполнение крупных участников либо изменение информации по текущим крупным участникам)
в течение трех рабочих дней со дня размещения обновления на интернет-ресурсе АРРФР
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
584.
163.
Банковские холдинги
(наименование холдинга; юридический адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней с даты размещения обновления на интернет-ресурсе АРРФР
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР

575.
154.
Сауда-саттықты ұйымдастырушылар
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
576.
155.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жаңартылуына қарай
қаржы ұйымдарынан ақпарат алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
577.
156.
Сақтандыру брокерлері
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жаңартылуына қарай
қаржы ұйымдарынан ақпарат алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
578.
157.
Актуарийлер
(ұйымның атауы/тегі және аты-жөні; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жаңартылуына қарай
қаржы ұйымдарынан ақпарат алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
579.
158.
Өзара сақтандыру қоғамдарының тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
қаржы ұйымдарынан ақпарат алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
580.
159.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары өкілдіктерінің тізімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
қаржы ұйымдарынан ақпарат алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
581.
160.
Шығарылған сақтандыру агенттері
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
қаржы ұйымдарынан ақпарат алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
582.
161.
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың тізімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; банк операцияларының түрлері)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
583.
162.
Қаржы ұйымдарының ірі қатысушылары
(қаржы ұйымының атауы; ірі қатысушылар (тегі және аты-жөні))
жаңартылуына қарай (ірі қатысушылар құрамының өзгеруі және толықтырылуы не ағымдағы ірі қатысушылар бойынша ақпараттың өзгеруі)
ҚНРДА интернет-ресурсында жаңарту орналастырылған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
584.
163.
Банктік холдингтер
(холдингтің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
ҚНРДА интернет-ресурсында жаңарту орналастырылған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА

585.
164.
Банковские конгломераты
(наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
по мере обновления
в течение трех рабочих дней с даты размещения обновления на интернет-ресурсе АРРФР
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
586.
165.
Страховые холдинги
(наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
по мере обновления
в течение трех рабочих дней со дня получения информации от финансовых организаций
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
587.
166.
Ликвидируемые банки второго уровня
(наименование организации; дата отзыва лицензии; дата принятия решения о ликвидации; дата вступления в законную силу решения о ликвидации; форма ликвидации; дата утверждения уполномоченным органом промбаланса и реестра требований кредиторов; очередность удовлетворения требований кредиторов; председатель ликвидационной комиссии (фамилия и инициалы); адрес ликвидационной комиссии; контактные телефоны комиссии; дата утверждения комитета кредиторов; председатель комитета кредиторов; примечание)
по мере обновления
в течение трех рабочих дней со дня получения информации от ликвидационных комиссий финансовых организаций
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
588.
167.
Ликвидированные банки второго уровня
(наименование организации; дата отзыва лицензии; дата утверждения судом/общим собранием акционеров отчета о ликвидации; форма ликвидации; приказ органа юстиции о государственной регистрации ликвидации; примечание)
по мере обновления
в течение трех рабочих дней со дня получения информации от ликвидационных комиссий финансовых организаций
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
589.
168.
Ликвидируемые страховые (перестраховочные) организации
(наименование организации; дата отзыва лицензии; дата принятия решения о ликвидации; форма ликвидации)
по мере обновления
в течение трех рабочих дней с даты размещения обновления на интернет-ресурсе АРРФР
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
590.
169.
Ликвидированные страховые (перестраховочные) организации
(наименование организации; дата отзыва лицензии; дата принятия решения о ликвидации; форма ликвидации)
по мере обновления
в течение трех рабочих дней с даты размещения обновления на интернет-ресурсе АРРФР
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
591.
170.
Справочник банковских идентификационных кодов (БИК) Республики Казахстан
(БИК; код банка, наименование банка)
по мере обновления
в течение трех рабочих дней после дня обновления
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
592.
171.
Результаты оценки деятельности органов государственного аудита и финансового контроля в камеральном порядке (обобщенная информация по всем направлениям оценки в разрезе органов государственного аудита и финансового контроля)
(направление и критерии оценки; период оценки; балл по итогам оценки)
ежегодно
в течение семи рабочих дней после завершения оценки
АРМ интернет-портала открытых данных
ВАП

585.
164.
Банктік конгломераттар
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жаңартылуына қарай
ҚНРДА интернет-ресурсында жаңарту орналастырылған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
586.
165.
Сақтандыру холдингтері
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жаңартылуына қарай
қаржы ұйымдарынан ақпарат алған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
587.
166.
Таратылатын екінші деңгейдегі банктер
(ұйымның атауы; лицензияны қайтарып алу күні; тарату туралы шешімнің қабылданған күні; шешім мен таратудың заңды күшіне енген күні; тарату нысаны; уәкілетті органның промбаланс пен кредиторлар талаптарының тізілімін бекіту күні; кредиторлардың талаптарын қанағаттандыру кезектілігі; тарату комиссиясының төрағасы (тегі мен аты-жөні); тарату комиссиясының мекенжайы; комиссияның байланыс телефондары; бекітілген күні кредиторлар комитетінің төрағасы; ескерту)
жаңартылуына қарай
қаржы ұйымдарының тарату комиссияларынан ақпарат алған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
588.
167.
Таратылған екінші деңгейдегі банктер
(ұйымның атауы; лицензияны қайтарып алу күні; сот/акционерлердің жалпы жиналысының тарату туралы есепті бекіту күні; тарату нысаны; таратуды мемлекеттік тіркеу туралы әділет органының бұйрығы; ескертпе)
жаңартылуына қарай
қаржы ұйымдарының тарату комиссияларынан ақпарат алған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
589.
168.
Таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары
(ұйымның атауы; лицензияны қайтарып алу күні; тарату туралы шешім қабылданған күн; тарату нысаны)
жаңартылуына қарай
ҚНРДА интернет-ресурсында жаңарту орналастырылған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
590.
169.
Таратылған сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары
(ұйымның атауы; лицензияны қайтарып алу күні; тарату туралы шешім қабылданған күн; тарату нысаны)
жаңартылуына қарай
ҚНРДА интернет-ресурсында жаңарту орналастырылған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
591.
170.
Қазақстан Республикасының банктік сәйкестендіру кодтарының (БСК) анықтамалығы
(БСК; Банктің коды, банктің атауы)
жаңартылуына қарай
жаңартылуына қарай
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰБ
592.
171.
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарының қызметін камералдық тәртіппен бағалау нәтижелері (мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдары бөлінісінде бағалаудың барлық бағыттары бойынша қорытылған ақпарат)
(бағалау бағыты мен критерийлері; бағалау кезеңі; бағалау қорытындылары бойынша балл)
жыл сайын
бағалау аяқталғаннан кейін жеті жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАП

593.
172.
Краткие итоги заседаний Высшей аудиторской палаты по рассмотрению результатов аудиторских мероприятий
(наименование объекта аудита; сумма выявленного финансового нарушения; сумма возмещения)
по мере необходимости
в течение пяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
ВАП
594.
173.
Состав Координационного совета органов государственного аудита и финансового контроля
(фамилия и инициалы; должность)
по мере необходимости
в течение семи рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
ВАП
595.
174.
Состав Национальной комиссии по сертификации лиц, претендующих на присвоение квалификации государственного аудитора
(фамилия и инициалы; должность; номер и дата приказа)
по мере необходимости
в течение семи рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
ВАП
596.
175.
Реестр лиц, имеющих сертификат государственного аудитора
(фамилия и инициалы; квалификация; номер и дата протокола)
по мере необходимости
в течение семи рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
ВАП
597.
176.
Основные показатели деятельности Высшей аудиторской палаты
(отчетный период; наименование показателя; единица измерения; отчетный период)
ежеквартально
в течение трех рабочих дня после внесения в Администрацию Президента Республики Казахстан
АРМ интернет-портала открытых данных
ВАП
598.
177.
Основные показатели деятельности ревизионных комиссий областей, городов республиканского значения, столицы
(отчетный период; наименование показателя; единица измерения; отчетный период)
ежеквартально
в течение трех рабочих дня после внесения в Администрацию Президента Республики Казахстан
АРМ интернет-портала открытых данных
ВАП
599.
178.
Перечень аудиторских мероприятий Высшей аудиторской палаты на соответствующий год
(наименование мероприятия; период проведения)
постоянно
в течение трех рабочих дня после утверждения
АРМ интернет-портала открытых данных
ВАП
600.
179.
Микрокредиты, выданные микрофинансовыми организациями региона, в разрезе государственных программ (по регионам)
(отчетный период; наименование региона; наименование государственной программы; сумма микрокредитования; вид кредитования (целевое назначение); срок кредитования; получатели кредита)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
601.
180.
Перечень финансовых институтов
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР

593.
172.
Жоғарғы аудиторлық палата отырыстарының аудиторлық іс-шаралардың нәтижелерін қарау жөніндегі қысқаша қорытындылары
(аудит объектісінің атауы; анықталған қаржылық бұзушылық сомасы; өтеу сомасы)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін бес жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАП
594.
173.
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарының Үйлестіру кеңесінің құрамы
(тегі мен аты-жөні; лауазымы)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін жеті жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАП
595.
174.
Мемлекеттік аудитор біліктілігін беруге үміткер адамдарды сертификаттау жөніндегі ұлттық комиссияның құрамы
(тегі мен аты-жөні; лауазымы; бұйрықтың нөмірі мен күні)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін жеті жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАП
596.
175.
Мемлекеттік аудитор сертификаты бар адамдардың тізілімі
(тегі мен аты-жөні; біліктілігі; хаттаманың нөмірі мен күні)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін жеті жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАП
597.
176.
Жоғарғы аудиторлық палата қызметінің негізгі көрсеткіштері
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; есепті кезең)
тоқсан сайын
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне енгізілгеннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАП
598.
177.
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың тексеру комиссиялары қызметінің негізгі көрсеткіштері
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; есепті кезең)
тоқсан сайын
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне енгізілгеннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАП
599.
178.
Жоғарғы аудиторлық палатаның тиісті жылға арналған аудиторлық іс-шараларының тізбесі
(іс-шараның атауы; өткізу кезеңі)
тұрақты
бекітілгеннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАП
600.
179.
Өңірдің микроқаржы ұйымдары мемлекеттік бағдарламалар бөлінісінде берген микрокредиттер
(өңірлер бойынша)
(есепті кезең; өңірдің атауы; мемлекеттік бағдарламаның атауы; микрокредиттеу сомасы; кредиттеу түрі (нысаналы мақсаты); кредиттеу мерзімі; кредит алушылар)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
601.
180.
Қаржы институттарының тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 31 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА

602.
181.
Реестр выданных, переоформленных лицензий на осуществление микрофинансовой деятельности
(наименование организации; номер и дата лицензии; номер и дата решения уполномоченного органа о выдаче, переоформлении)
по мере поступления информации от управлений региональных представителей АРРФР
в течение пяти рабочих дней с даты получения информации от управлений региональных представителей АРРФР
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
603.

602.
181.
Микроқаржы қызметін жүзеге асыруға берілген, қайта ресімделген лицензиялардың тізілімі
(ұйымның атауы; лицензияның нөмірі мен күні; уәкілетті органның беру, қайта ресімдеу туралы шешімінің нөмірі мен күні)
ҚНРДА-ға өңірлік өкілдер басқармаларынан ақпараттың келіп түсуіне қарай
ҚНРДА өңірлік өкілдер басқармаларынан ақпараттың келіп түсуіне күннен бастап бес жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
603.

182.
Реестр приостановленных, прекративших действие в связи с лишением лицензии на осуществление микрофинансовой деятельности
(наименование организации; юридический адрес; дата и номер решения уполномоченного органа; решение о лишении, приостановлении, прекращении; номер и дата выдачи лицензии)
по мере поступления информации от управлений региональных представителей АРРФР
в течение пяти рабочих дней с даты получения информации от управлений региональных представителей АРРФР
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
604.
183.
Реестр выданных, переоформленных лицензий на осуществление страховой (перестраховочной) деятельности
(наименование организации; юридический адрес; номер и дата выдачи лицензии)
по мере обновления
в течение трех рабочих дней с даты внесения соответствующего обновления в реестр
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
605.
184.
Реестр приостановленных либо прекративших действие (лишенных) лицензий на осуществление страховой (перестраховочной) деятельности
(наименование организации; юридический адрес; дата и номер решения уполномоченного органа; решение о лишении, приостановлении, прекращении; номер и дата выдачи лицензии; вся/отдельные виды деятельности)
по мере обновления
в течение трех рабочих дней с даты внесения соответствующего обновления в реестр
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
606.
185.
Реестр прекративших действие лицензий в связи с добровольным возвратом организацией, осуществляющей микрофинансовую деятельность
(наименование организации; юридический адрес; дата и номер решения уполномоченного органа; номер и дата выдачи лицензии; вся/отдельные виды деятельности)
по мере поступления информации от управлений региональных представителей АРРФР
в течение пяти рабочих дней с даты получения информации от управлений региональных представителей АРРФР
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
607.
186.
Реестр выданных, переоформленных лицензий на осуществление деятельности на рынке ценных бумаг
(наименование организации; юридический адрес; номер и дата выдачи лицензии)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
608.
187.
Список представительств банков-нерезидентов и банков-резидентов Республики Казахстан
(наименование представительства банка-нерезидентов; юридический адрес; наименование представительства банка-резидентов; юридический адрес)
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
609.
188.
Сведения о зарегистрированных выпусках паев паевых инвестиционных фондов
(отчетный период; наименование фонда; дата регистрации выпуска; вид фонда; номинальная стоимость пая; ISIN; наименование управляющей компании; кастодиан)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР

182.
Микроқаржы қызметін жүзеге асыруға арналған лицензиядан айырылуына байланысты қолданысы тоқтатыла тұрған, тоқтатылған лицензиялардың тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; уәкілетті орган шешімінің күні мен нөмірі; айыру, тоқтата тұру, тоқтату туралы шешім; лицензияның нөмірі мен берілген күні)
ҚНРДА-ға өңірлік өкілдер басқармаларынан ақпараттың келіп түсуіне қарай
ҚНРДА өңірлік өкілдер басқармаларынан ақпараттың келіп түсуіне күннен бастап бес жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
604.
183.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) қызметін жүзеге асыруға берілген, қайта ресімделген лицензиялардың тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; лицензияның нөмірі мен берілген күні)
жаңартылуына қарай
тізілімге тиісті жаңарту енгізілген күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
605.
184.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) қызметін жүзеге асыруға арналған қолданысы тоқтатыла тұрған не тоқтатылған (айырылған) лицензиялардың тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; уәкілетті орган шешімінің күні мен нөмірі; айыру, тоқтата тұру, тоқтату туралы шешім; лицензияның нөмірі мен берілген күні; қызметтің барлық/жекелеген түрлері)
жаңартылуына қарай
тізілімге тиісті жаңарту енгізілген күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
606.
185.
Микроқаржы қызметін жүзеге асыратын ұйымның ерікті түрде қайтаруына байланысты қолданысы тоқтатылған лицензиялардың тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; уәкілетті орган шешімінің күні мен нөмірі; лицензияның нөмірі мен берілген күні; қызметтің барлық/жекелеген түрлері)
ҚНРДА-ға өңірлік өкілдер басқармаларынан ақпараттың келіп түсуіне қарай
ҚНРДА өңірлік өкілдер басқармаларынан ақпараттың келіп түсуіне күннен бастап бес жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
607.
186.
Бағалы қағаздар нарығында қызметті жүзеге асыруға берілген, қайта ресімделген лицензиялардың тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; лицензияның нөмірі мен берілген күні)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
608.
187.
Қазақстан Республикасының бейрезидент-банктері мен резидент банктері өкілдіктерінің тізімі
(резидент емес банк өкілдігінің атауы; заңды мекенжайы; резидент банк өкілдігінің атауы; заңды мекенжайы)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
609.
188.
Инвестициялық пай қорлары пайларының тіркелген шығарылымдары туралы мәліметтер
(есепті кезең; қордың атауы; шығарылымның тіркелген күні; қордың түрі; пайдың номиналды құны; ISIN; басқарушы компанияның атауы; кастодиан)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА

610.
189.
Сведения о зарегистрированных выпусках облигаций
(отчетный период; наименование региона; наименование фонда; БИН; дата регистрации выпуска; объем выпуска; количество облигаций; ISIN)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
611.
190.
Сведения о зарегистрированных выпусках объявленных акций
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; дата регистрации выпуска; БИН; количество выпущенных акций; ISIN)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
Транспорт
612.
1.
Количество транспортных средств и прицепов к ним, зарегистрированных на территории Республики Казахстан
(наименование региона; вид транспортного средства; количество; вид прицепа; количество)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
613.
2.
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования областного значения
(отчетный период; наименование региона; наименование автомобильной дороги; индекс автомобильной дороги)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
614.
3.
Статистические данные о протяженности автомобильных дорог
(отчетный период; наименование автомобильной дороги; индекс автомобильной дороги; общая протяженность автомобильных дорог)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
615.
4.
Доля автомобильных дорог областного и районного значения в хорошем и удовлетворительном состоянии
(отчетный период; наименование региона; общая протяженность автомобильных дорог; состояние автомобильных дорог)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
616.
5.
Сведения об авиационных происшествиях и инцидентах с гражданскими (экспериментальными) воздушными судами Республики Казахстан, а также гражданскими воздушными судами иностранных государств, произошедших на территории Республики Казахстан, а также с воздушными судами Республики Казахстан за ее пределами
(отчетный период; тип воздушного судна; регистрационный номер; наименование владельца; краткое описание происшествия/инцидента; вид происшествия/инцидента)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
617.
6.
Сведения о крушениях и авариях на железнодорожном транспорте
(отчетный период; дата крушения/аварии; место крушения/аварии; краткое описание; вид крушения/аварии)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ

610.
189.
Облигациялардың тіркелген шығарылымдары туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; қордың атауы; БСН; шығарылымның тіркелген күні; шығарылым көлемі; облигациялар саны; ISIN)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
611.
190.
Жарияланған акциялардың тіркелген шығарылымдары туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; шығарылымның тіркелген күні; БСН; шығарылған акциялардың саны; ISIN)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
Көлік
612.
1.
Қазақстан Республикасының аумағында тіркелген көлік құралдарының және олардың тіркемелерінің саны
(өңірдің атауы; көлік құралының түрі; саны; тіркеме түрі; саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
613.
2.
Облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары және индекстері
(есепті кезең; өңірдің атауы; автомобиль жолының атауы; автомобиль жолының индексі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
614.
3.
Автомобиль жолдарының ұзындығы туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; автомобиль жолының атауы; автомобиль жолының индексі; автомобиль жолдарының жалпы ұзындығы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
615.
4.
Жақсы және қанағаттанарлық күйдегі облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; автомобиль жолдарының жалпы ұзындығы; автомобиль жолдарының жай-күйі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
616.
5.
Қазақстан Республикасының азаматтық (эксперименттік) әуе кемелерімен, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағында болған шет мемлекеттердің азаматтық әуе кемелерімен, сондай-ақ Қазақстан Республикасының әуе кемелерімен оның шегінен тысқары жерлерде болған авиациялық оқиғалар мен оқыс оқиғалар туралы мәліметтер
(есепті кезең; әуе кемесінің типі; тіркеу нөмірі; иесінің атауы; оқиғаның/инциденттің қысқаша сипаттамасы; оқиға/инцидент түрі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
617.
6.
Теміржол көлігіндегі қираулар мен авариялар туралы мәліметтер
(есепті кезең; апат/апат күні; апат/апат орны; қысқаша сипаттама; апат/апат түрі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ

618.
7.
Сведения о происшествиях на водном транспорте
(отчетный период; дата происшествия; место происшествия; краткое описание; вид происшествия)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
619.
8.
Статистические данные по отрасли гражданской авиации
(отчетный период; количество перевезенных пассажиров; объем перевезенного груза, количество обслуженных пассажиров; авиатранзит)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
620.
9.
Информация о выявленных нарушениях на постах транспортного контроля
(отчетный период; наименование поста; государственный номер задержанного автотранспортного средства; страна регистрации автотранспортного средства; вид нарушения; дата)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
621.
10.
Информация об уведомлениях, поступающих с внешней границы Евразийского экономического союза
(отчетный период; дата и время регистрации проезда автотранспортного средства; вид поездки; государственный номер автотранспортного средства; страна регистрации автотранспортного средства; наименование перевозчика; страна отправки/погрузки; страна назначения; местонахождение контрольного пункта для предоставления недостающих документов)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
622.
11.
Количество водных судов
(отчетный период; бербоут-чартерный реестр; государственный судовой реестр морских судов; государственный судовой реестр речных судов; судовая книга маломерных судов)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
623.
12.
Перечень выданных лицензий на перевозку грузов в сфере железнодорожного транспорта
(отчетный период; наименование организации; номер и дата лицензии; территория/маршруты; юридический адрес организации)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
624.
13.
Информация о количестве иностранных судов, работающих в казахстанском секторе Каспийского моря
(отчетный период; страна-отправитель судна; количество суден)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
625.
14.
Реестр физических и юридических лиц, подавших уведомление о начале осуществления деятельности по изготовлению и выдаче электронных карточек к электронным (цифровым) тахографам
(отчетный период; фамилия и инициалы/наименование организации; дата и номер уведомления; решение уполномоченного органа)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ

618.
7.
Су көлігіндегі оқиғалар туралы мәліметтер
(есепті кезең; оқиға күні; оқиға орны; қысқаша сипаттама; оқиға түрі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
619.
8.
Азаматтық авиация саласы бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; тасымалданған жолаушылар саны; тасымалданған жүк көлемі, қызмет көрсетілген жолаушылар саны; авиатранзит)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
620.
9.
Көліктік бақылау бекеттерінде анықталған бұзушылықтар туралы ақпарат
(есепті кезең; посттың атауы; ұсталған автокөлік құралының мемлекеттік нөмірі; автокөлік құралының тіркелген елі; бұзушылық түрі; күні)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
621.
10.
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы шекарасынан келіп түсетін хабарламалар туралы ақпарат
(есепті кезең; автокөлік құралының жол жүруін тіркеу күні мен уақыты; сапар түрі; автокөлік құралының мемлекеттік нөмірі; автокөлік құралын тіркеу елі; тасымалдаушының атауы; жөнелту/тиеу елі; баратын елі; жетіспейтін құжаттарды ұсыну үшін бақылау пунктінің орналасқан жері)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
622.
11.
Су кемелерінің саны
(есепті кезең; бербоут-чартерлік тізілім; теңіз кемелерінің мемлекеттік кеме тізілімі; өзен кемелерінің мемлекеттік кеме тізілімі; шағын көлемді кемелердің кеме кітабы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
623.
12.
Теміржол көлігі саласында жүк тасымалдауға берілген лицензиялардың тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; лицензияның нөмірі мен күні; аумағы/маршруттары; ұйымның заңды мекенжайы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
624.
13.
Каспий теңізінің қазақстандық секторында жұмыс істейтін шетелдік кемелердің саны туралы ақпарат
(есепті кезең; кемені жөнелтуші ел; кемелер саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
625.
14.
Электрондық (цифрлық) тахографтарға электрондық карточкаларды дайындау және беру жөніндегі қызметті жүзеге асыруды бастағаны туралы хабарлама берген жеке және заңды тұлғалардың тізілімі
(есепті кезең; ұйымның тегі мен аты-жөні/атауы; хабарламаның күні мен нөмірі; уәкілетті органның шешімі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ

626.
15.
Перечень сервисных центров, осуществляющих деятельность по установке и обслуживанию тахографов
(отчетный период; наименование центра; юридический адрес; контактный телефон; оттиск знака)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
627.
16.
Перечень и расписание социально значимых железнодорожных маршрутов
(отчетный период; маршрут; время отправления из начального пункта; время отправления из конечного пункта)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
628.
17.
Реестр по регулярным междугородним и межобластным автобусным сообщениям
(отчетный период; маршрут; сообщение)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
629.
18.
Реестр операторов технического осмотра
(отчетный период; наименование оператора; юридический адрес; контактный телефон; режим работы)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
630.
19.
Статистические данные контрольно-надзорной деятельности в сфере железнодорожного, водного и автомобильного транспорта
(отчетный период; количество выявленных административных правонарушений; сумма наложенных штрафов)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
631.
20.
Статистические данные по видам транспорта
(отчетный период; вид транспорта; количество перевезенных пассажиров; пассажирооборот; объем перевозки грузов; грузооборот)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
632.
21.
Статистические данные по разрешительным документам (иностранные бланки разрешений на осуществление международных автомобильных перевозок)
(наименование страны; квота обмена (универсал); квота обмена (транзит); квота обмена (3 страна); получено от иностранных государств (универсал); получено от иностранных государств (транзит); получено от иностранных государств (3 страна))
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
633.
22.
Дислокация стационарных, передвижных постов транспортного контроля и специализированных автоматизированных измерительных средств
(отчетный период; наименование региона; наименование автодороги; наименование поста)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
634.
23.
Реестр по регулярным международным автобусным сообщениям
(отчетный период; маршрут; сообщение; время отправления из начального пункта; время отправления из конечного пункта)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ

626.
15.
Тахографтарды орнату және оларға қызмет көрсету жөніндегі қызметті жүзеге асыратын сервистік орталықтардың тізбесі
(есепті кезең; орталықтың атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; белгінің бедері)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
627.
16.
Әлеуметтік маңызы бар теміржол маршруттарының тізбесі мен кестесі
(есепті кезең; бағыт; бастапқы пункттен жөнелту уақыты; соңғы пункттен жөнелту уақыты)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
628.
17.
Тұрақты қалааралық және облысаралық автобус қатынастары бойынша тізілім
(есепті кезең; бағыт; хабарлама)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
629.
18.
Техникалық байқау операторларының тізілімі
(есепті кезең; оператордың атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; жұмыс режимі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
630.
19.
Теміржол, су және автомобиль көлігі саласындағы бақылау-қадағалау қызметінің статистикалық деректері
(есепті кезең; анықталған әкімшілік құқық бұзушылықтар саны; салынған айыппұлдар сомасы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
631.
20.
Көлік түрлері бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; көлік түрі; тасымалданған жолаушылар саны; жолаушылар айналымы; жүктерді тасымалдау көлемі; жүк айналымы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
632.
21.
Рұқсат беру құжаттары бойынша статистикалық деректер (халықаралық автомобиль тасымалдарын жүзеге асыруға арналған шетелдік рұқсат беру бланкілері)
(елдің атауы; айырбастау квотасы (әмбебап); айырбастау квотасы (транзит); айырбастау квотасы (3 ел); шет мемлекеттерден алынған (әмбебап); шет мемлекеттерден алынған (транзит); шет мемлекеттерден алынған (3 ел))
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
633.
22.
Стационарлық, жылжымалы көліктік бақылау бекеттерін және мамандандырылған автоматтандырылған өлшеу құралдарын орналастыру
(есепті кезең; өңірдің атауы; автожолдың атауы; посттың атауы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
634.
23.
Тұрақты халықаралық автобус қатынастары бойынша тізілім
(есепті кезең; бағыт; хабарлама; бастапқы пункттен жөнелту уақыты; соңғы пункттен жөнелту уақыты)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ

635.
24.
Объем транзита контейнерных перевозок
(отчетный период; наименование маршрута; объем транзита; единица измерения)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
636.
25.
Сведения о транспортно-логистических центрах
(отчетный период; наименование объекта; тип; место расположения; телефоны)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
Строительство и жилищно-коммунальное хозяйство
637.
1.
Число источников теплоснабжения на конец отчетного года
(отчетный период; наименование региона; число источников теплоснабжения; градация в Гкал/час)
ежегодно
до 15 августа года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
638.
2.
Количество установленных котлов (энергоустановок)
(отчетный период; наименование региона; число установленных котлов)
ежегодно
до 15 августа года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
639.
3.
Протяженность тепловых и паровых сетей в двухтрубном исчислении
(отчетный период; наименование региона; общая протяженность тепловых и паровых сетей в разбивке по диаметрам; единица измерения)
ежегодно
до 15 августа года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
640.
4.
Протяженность тепловых и паровых сетей в двухтрубном исчислении, нуждающихся в замене
(отчетный период; наименование региона; протяженность тепловых и паровых сетей, нуждающихся в замене; единица измерения)
ежегодно
до 15 августа года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
641.
5.
Удельный вес сетей, нуждающихся в замене, в % к общей протяженности
(отчетный период; общая протяженность сетей; процент сетей нуждающихся в замене)
ежегодно
до 15 августа года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
642.
6.
Число сооружений системы водоснабжения
(отчетный период; наименование региона; количество сооружений системы водоснабжения)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
643.
7.
Число отдельных сетей системы водоснабжения
(отчетный период; наименование региона; количество отдельных сетей системы водоснабжения)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
644.
8.
Число уличных водоразборов (будок, колонок, кранов)
(отчетный период; наименование региона; количество уличных водоразборов (будок, колонок, кранов))
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

635.
24.
Контейнерлік тасымалдар транзитінің көлемі
(есепті кезең; маршруттың атауы; транзит көлемі; өлшем бірлігі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
636.
25.
Көлік-логистикалық орталықтар туралы мәліметтер
(есепті кезең; объектінің атауы; түрі; орналасқан жері; телефондары)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
637.
1.
Есепті жылдың соңындағы жылумен жабдықтау көздерінің саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; орнатылған қазандықтардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 тамызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
638.
2.
Орнатылған қазандықтардың (энергия қондырғыларының) саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; диаметрі бойынша бөліністегі жылу және бу желілерінің жалпы ұзындығы; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 тамызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
639.
3.
Екі құбырлық есептеудегі жылу және бу желілерінің ұзындығы
(есепті кезең; өңірдің атауы; ауыстыруды қажет ететін жылу және бу желілерінің ұзақтығы; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 тамызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
640.
4.
Екі құбырлық есептеуде ауыстыру талап етілетін жылу және бу желілерінің ұзындығы
(есепті кезең; өңірдің атауы; ауыстыруды қажет ететін жылу және бу желілерінің ұзақтығы; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 тамызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
641.
5.
Ауыстыруды қажет ететін желілердің үлес салмағы, жалпы ұзындыққа %-бен
(есепті кезең; желілердің жалпы ұзақтығы; ауыстыруды қажет ететін желілердің пайызы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 тамызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
642.
6.
Сумен жабдықтау жүйесі құрылыстарының саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; сумен жабдықтау жүйесі құрылыстарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
643.
7.
Сумен жабдықтау жүйесі жеке желілерінің саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; сумен жабдықтау жүйесінің жекелеген желілерінің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
644.
8.
Көшедегі су бөлетін құрылғылардың (будкалардың, колонкалардың, шүмектердің) саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; көше су алаптарының саны (стендтер, бағандар, крандар))
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

645.
9.
Поднято воды насосными станциями 1 подъема
(отчетный период; наименование региона; объем поднятой воды насосными станциями 1 подъема; единица измерения)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
646.
10.
Поднято подземной воды
(отчетный период; наименование региона; объем поднятой подземной воды)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
647.
11.
Подано воды в сеть
(отчетный период; наименование региона; объем подачи воды в сеть; единица измерения)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
648.
12.
Пропущено воды через очистные сооружения
(отчетный период; наименование региона; объем пропуска воды через очистные сооружения; единица измерения)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
649.
13.
Отпущено воды потребителям
(отчетный период; наименование региона; объем отпущенной воды потребителям; единица измерения)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
650.
14.
Среднесуточный отпуск воды в расчете на 1 жителя
(отчетный период; наименование региона; объем среднесуточного отпуска воды в расчете на 1 жителя; единица измерения)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
651.
15.
Израсходовано воды на собственные производственные нужды
(отчетный период; наименование региона; объем израсходования воды на собственные производственные нужды; единица измерения)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
652.
16.
Утечка и неучтенный расход воды
(отчетный период; наименование региона; объем утечки и неучтенного расхода воды; единица измерения)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
653.
17.
Утечка и неучтенный расход воды в % ко всей поданной воде в сеть
(отчетный период; наименование региона; общий объем подачи воды; объем утечки и неучтенного расхода воды; единица измерения; доля утечки и неучтенного расхода в процентах)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
654.
18.
Сведения о качестве предоставления тепла в отопительный период в разрезе регионов
(отопительный период; наименование района/города; средняя температура нагрева воды)
период отопительного сезона
период отопительного сезона
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО

645.
9.
1 көтерімдегі сорғы станциялары көтерген су
(есепті кезең; өңірдің атауы; сорғы станциялары көтерген судың көлемі 1 көтеру; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
646.
10.
Көтерілген жерасты суы
(есепті кезең; өңірдің атауы; көтерілген жерасты суының көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
647.
11.
Желіге берілген су
(есепті кезең; өңірдің атауы; желіге су беру көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
648.
12.
Тазарту құрылыстары арқылы өткізілген су
(есепті кезең; өңірдің атауы; тазарту құрылыстары арқылы суды өткізу көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
649.
13.
Тұтынушыларға жіберілген су
(есепті кезең; өңірдің атауы; тұтынушыларға жіберілген судың көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
650.
14.
Судың 1 тұрғынға есептегенде орташа тәуліктік жіберілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; 1 тұрғынға шаққандағы орташа тәуліктік су жіберу көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
651.
15.
Өз өндірістік мұқтаждарына жұмсалған су
(есепті кезең; өңірдің атауы; меншікті өндірістік қажеттіліктерге арналған суды пайдалану көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
652.
16.
Судың ысырап болғаны және есепке алынбаған шығыстары
(есепті кезең; өңірдің атауы; судың ағып кету және есепке алынбаған шығын көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
653.
17.
Судың ысырап болғаны және есепке алынбаған шығыстары, желіге берілген барлық суға шаққанда %-бен
(есепті кезең; өңірдің атауы; су берудің жалпы көлемі; судың ағуы мен есепке алынбаған шығынының көлемі; өлшем бірлігі; ағып кету үлесі және есептелмеген шығын пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
654.
18.
Өңірлер бөлінісінде жылу беру кезеңінде жылу беру сапасы туралы мәліметтер
(жылыту кезеңі; аудан/қала атауы; суды жылытудың орташа температурасы)
жылыту маусымы кезеңі
жылыту маусымы кезеңі
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО

655.
19.
Показатели забора, использования и отведения вод
(отчетный период; назначение использования воды; наименование показателя забора воды; единица измерения; наименование показателя использования воды; единица измерения; наименование показателя водоотведения; единица измерения)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВРИ
656.
20.
Число сооружений системы водоотведения
(отчетный период; наименование региона; количество сооружений систем водоотведения)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
657.
21.
Число аварий сооружений системы водоотведения
(отчетный период; наименование региона; количество аварий сооружений систем водоотведения)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
658.
22.
Пропущено сточных вод
(отчетный период наименование региона; объем пропуска сточных вод; единица измерения)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
659.
23.
Доля очищенных стоков, в % в общем пропуске сточных вод
(отчетный период; наименование региона; доля очищенных стоков, в процентах в общем пропуске сточных вод)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
660.
24.
Цены продажи нового жилья
(отчетный период; наименование региона; средняя стоимость 1 квадратного метра жилья)
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
661.
25.
Данные о строящихся спортивных объектах (отчетный период; наименование строящегося спортивного объекта; место расположения; срок сдачи объекта)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
662.
26.
Данные о проектах по строительству автодорог
(отчетный период; наименование автодороги; общая протяженность; категория автодороги; период строительства автодороги)
ежегодно
до 7 февраля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
663.
27.
Планы ремонтных работ автомобильных дорог
(отчетный период; наименование автодороги; сроки проведения ремонтных работ; тип ремонтных работ)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТ
664.
28.
Реестр аккредитованных экспертных организаций в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
(отчетный период; наименование организации; номер и дата аккредитации; сфера аккредитации)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС

655.
19.
Суды алу, пайдалану және бұру көрсеткіштері
(есепті кезең; суды пайдалану мақсаты; су алу көрсеткішінің атауы; өлшем бірлігі; суды пайдалану көрсеткішінің атауы; өлшем бірлігі; су бұру көрсеткішінің атауы; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СРИМ
656.
20.
Су бұру жүйесі құрылыстарының саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; су бұру жүйелері құрылыстарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
657.
21.
Су бұру жүйесі құрылыстарындағы авариялар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; су бұру жүйелері құрылыстарының авариялар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
658.
22.
Жіберілген сарқынды су
(есепті кезең өңірдің атауы; ағынды суларды өткізу көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
659.
23.
Сарқынды судың жалпы жіберіліміндегі тазартылған ағындылардың үлесі, %-бен
(есепті кезең; өңірдің атауы; тазартылған сарқынды сулардың үлесі, сарқынды суларды жалпы өткізудегі пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
660.
24.
Жаңа тұрғын үйдің сату бағасы
(есепті кезең; өңірдің атауы; тұрғын үйдің орташа құны 1 шаршы метр)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
661.
25.
Салынып жатқан спорт объектілері туралы деректер
(есепті кезең; салынып жатқан спорт объектісінің атауы; орналасқан жері; объектіні тапсыру мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
662.
26.
Автожол құрылысы бойынша жобалар туралы деректер
(есепті кезең; автожол атауы; жалпы ұзындығы; автожол санаты; автожол салу кезеңі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 7 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
663.
27.
Автомобиль жолдарын жөндеу жұмыстарының жоспарлары
(есепті кезең; автожол атауы; жөндеу жұмыстарын жүргізу мерзімдері; жөндеу жұмыстарының түрі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
КМ
664.
28.
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы аккредиттелген сараптама ұйымдарының тізілімі
(есепті кезең; ұйымның атауы; аккредиттеу нөмірі мен күні; аккредиттеу саласы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ

665.
29.
Реестр аттестованных экспертов, осуществляющих экспертные работы и инжиниринговые услуги в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
(отчетный период; фамилия и инициалы; номер и дата выдачи аттестата; лицензиар; статус аттестата; вид; специализация)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
666.
30.
Реестр лицензий в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
(отчетный период; наименование региона; вид деятельности; лицензиар; уникальный идентификационный номер лицензии; особые условия; статус; наименование заявителя; юридический адрес; подвид/коды)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
667.
31.
Реестр негосударственных аттестационных центров по аттестации инженерно-технических работников, участвующих в процессе проектирования и строительства
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; дата и номер аккредитации; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
668.
32.
Сведения об объектах энергоснабжения в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; наименование объекта; место расположения; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
669.
33.
Сведения об объектах газоснабжения в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; наименование объекта; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
670.
34.
Сведения об объектах водоснабжения в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; наименование объекта; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
671.
35.
Сведения об объектах водоотведения в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; наименование объекта; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
672.
36.
Сведения об объектах вывоза мусора в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; наименование объекта; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
673.
37.
Перечень объединений собственников имущества в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; наименование объединения; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО

665.
29.
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласында сараптамалық жұмыстар мен инжинирингтік көрсетілетін қызметтерді жүзеге асыратын аттестатталған сарапшылардың тізілімі
(есепті кезең; тегі мен аты-жөні; аттестаттың нөмірі мен берілген күні; лицензиар; аттестаттың мәртебесі; түрі; мамандануы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
666.
30.
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы лицензиялардың тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; қызмет түрі; лицензиар; лицензияның бірегей сәйкестендіру нөмірі; ерекше шарттар; мәртебесі; өтініш берушінің атауы; заңды мекенжайы; кіші түрлері/кодтары)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
667.
31.
Жобалау және құрылыс процесіне қатысатын инженерлік-техникалық қызметкерлерді аттестаттау жөніндегі мемлекеттік емес аттестаттау орталықтарының тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; аккредиттеу күні мен нөмірі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
668.
32.
Өңірлер бөлінісінде энергиямен жабдықтау объектілері туралы мәліметтер,
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; объектінің атауы; орналасқан жері; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
669.
33.
Өңірлер бөлінісінде газбен жабдықтау объектілері туралы мәліметтер
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; объектінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
670.
34.
Өңірлер бөлінісінде сумен жабдықтау объектілері туралы мәліметтер
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; объектінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
671.
35.
Өңірлер бөлінісінде су бұру объектілері туралы мәліметтер
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; объектінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
672.
36.
Өңірлер бөлінісінде қоқыс шығару объектілері туралы мәліметтер
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; объектінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
673.
37.
Өңірлер бөлінісінде мүлік иелері кооперативтерінің тізбесі
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; объектінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО

674.
38.
Информация о тарифах на вывоз мусора в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; наименование организации; тариф на вывоз мусора для физических лиц; тариф на вывоз мусора для юридических лиц; кем установлен/утвержден тариф; дата установления/утверждения тарифа)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
675.
39.
Данные о строительстве объектов социального назначения в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; наименование строящегося объекта; месторасположение объекта; сроки строительства)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
676.
40.
Данные о строительстве жилых домов в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; количество введенных в эксплуатацию жилых домов с указанием количества квартир и квадратных метров жилья)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
677.
41.
Данные о строительстве инженерно-коммуникационной инфраструктуры в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; наименование строящейся инфраструктуры; месторасположение; сроки строительства)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
678.
42.
Общая площадь введенных в эксплуатацию жилых зданий, квадратных метров (в разрезе регионов)
(отчетный период; наименование региона; общая площадь введенного в эксплуатацию жилья в квадратных метрах)
ежегодно
до 15 июля года, следующего за отчетным периодом
АРI система государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
679.
43.
Сведения по планируемому сносу дачных участков в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; дата планируемого сноса дачного участка; местонахождение дачного участка; сроки проведения работ)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
680.
44.
Перечень объектов строительства дорог в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; наименование объекта строительства дорог; местонахождение)
раз в полугодие
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
681.
45.
Перечень объектов ремонта дорог в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; наименование объекта ремонта дорог; местонахождение)
раз в полугодие
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
Культура и спорт

674.
38.
Өңірлер бөлінісінде қоқыс шығару тарифтері туралы ақпарат
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; Ұйымның атауы; жеке тұлғалар үшін қоқыс шығару тарифі; заңды тұлғалар үшін қоқыс шығару тарифі; тарифті кім белгіледі/бекітті; тарифті белгілеу/бекіту күні)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
675.
39.
Өңірлер бөлінісінде әлеуметтік мақсаттағы объектілердің құрылысы туралы деректер
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; салынып жатқан объектінің атауы; объектінің орналасқан жері; құрылыс мерзімдері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
676.
40.
Өңірлер бөлінісінде тұрғын үйлердің құрылысы туралы деректер
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; пәтерлер саны мен тұрғын үйдің шаршы метрін көрсете отырып, пайдалануға берілген тұрғын үйлердің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
677.
41.
Өңірлер бөлінісінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы туралы деректер,
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; салынып жатқан инфрақұрылымның атауы; орналасқан жері; құрылыс мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
678.
42.
Өңірлер бөлінісінде пайдалануға берілген тұрғын ғимараттардың жалпы алаңы, мың шаршы метр,
(есепті кезең; өңірдің атауы; пайдалануға берілген тұрғын үйдің жалпы ауданы шаршы метрде)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА (Ұлттық статистика бюросы)
679.
43.
Өңірлер бөлінісінде саяжай учаскелерін жоспарлы бұзу жөніндегі мәліметтер
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; саяжай учаскесін жоспарланған бұзу күні; саяжай учаскесінің орналасқан жері; жұмыстарды жүргізу мерзімдері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
680.
44.
Өңірлер бөлінісінде жол құрылысы объектілерінің тізбесі
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; жол құрылысы объектісінің атауы; орналасқан жері)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
681.
45.
Өңірлер бөлінісінде жолдарды жөндеу объектілерінің тізбесі
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; жолдарды жөндеу объектісінің атауы; орналасқан жері)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
Мәдениет және спорт

682.
1.
Число культурно-досуговых организаций по видам
(отчетный период; наименование региона; общее количество культурно-досуговых организаций; количество домов культур; количество клубов; количество центров народного творчества; другие)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
683.
2.
Число зрителей на мероприятиях, проведенных на площадке своего театра
(отчетный период; наименование театра; количество зрителей)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
684.
3.
Число мероприятий, проведенных на площадке своего театра
(отчетный период; наименование театра; количество проведенных мероприятий)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
685.
4.
Количество новых театральных постановок в республиканских театрах (ежегодный срез)
(отчетный период; наименование театральной постановки; наименование театра; дата проведения)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
686.
5.
Число проведенных культурно-массовых мероприятий для детей культурно-досуговыми организациями
(отчетный период; наименование региона; количество проведенных культурно-массовых мероприятий для детей)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
687.
6.
Число кружков, курсов прикладного творчества и прикладных знаний, любительских объединений и клубов по интересам
(отчетный период; наименование региона; всего; кружки; курсы прикладного творчества и прикладных знаний; любительские объединения; клубы по интересам)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
688.
7.
Число театров
(отчетный период; наименование региона; количество театров)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
689.
8.
Число участников кружков, курсов прикладного творчества и прикладных знаний, любительских объединений и клубов по интересам
(отчетный период; наименование региона; всего; кружки; курсы прикладного творчества и прикладных знаний; любительские объединения; клубы по интересам)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
690.
9.
Число посетителей кино
(отчетный период; наименование региона; количество посетителей кинотеатров)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

682.
1.
Мәдени-демалыс ұйымдарының түрлері бойынша саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; мәдени-демалыс ұйымдарының жалпы саны; мәдениет үйлерінің саны; клубтардың саны; халық шығармашылығы орталықтарының саны; басқалар)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
683.
2.
Өз театрының алаңында өткізілген іс-шаралардағы көрермендер саны
(есепті кезең; театрдың атауы; көрермендер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
684.
3.
Өз театрының алаңында өткізілген іс-шаралар саны
(есепті кезең; театрдың атауы; өткізілген іс-шаралар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
685.
4.
Республикалық театрлардағы жаңа театр қойылымдарының саны
(есепті кезең; театр қойылымының атауы; театр атауы; өткізілген күні)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
686.
5.
Мәдени-демалыс ұйымдарының балаларға арнап өткізген мәдени-бұқаралық іс-шаралар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; балалар үшін өткізілген мәдени-бұқаралық іс-шаралар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
687.
6.
Қызығушылықтары бойынша қолданбалы шығармашылық және қолданбалы білім үйірмелері, курстар, әуесқойлар бірлестіктері мен клубтар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлығы; үйірмелер; қолданбалы шығармашылық және қолданбалы білім курстары; әуесқой бірлестіктер; қызығушылық клубтары)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
688.
7.
Театрлардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; театрлар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
689.
8.
Қызығушылықтары бойынша қолданбалы шығармашылық және қолданбалы білім үйірмелеріне, курстарға, әуесқойлар бірлестіктер мен клубтарға қатысушылар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлығы; үйірмелер; қолданбалы шығармашылық және қолданбалы білім курстары; әуесқой бірлестіктер; қызығушылық клубтары)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
690.
9.
Киноға келушілер саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кинотеатрларға келушілер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

691.
10.
Число коллективов самодеятельного творчества по жанрам
(отчетный период; наименование региона; количество коллективов самодеятельного творчества по жанрам)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
692.
11.
Число музеев
(отчетный период; наименование региона; количество музеев)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
693.
12.
Число участников коллективов самодеятельного творчества по жанрам
(отчетный период; наименование региона; всего; хоровые и вокальные; ансамбли песни и танца; фольклорные; семейные ансамбли; оркестры народных инструментов; хореографические; драматические; эстрадные; прочие)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
694.
13.
Число киносеансов
(отчетный период; наименование региона; количество киносеансов)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
695.
14.
Количество научных, универсальных, специальных и прочих библиотек
(отчетный период; наименование региона; всего; научные; универсальные; специальные; прочие)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
696.
15.
Число кинотеатров
(отчетный период; наименование региона; количество кинотеатров)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
697.
16.
Число мест в читальных залах библиотек
(отчетный период; наименование региона; количество мест в читальных залах библиотек)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
698.
17.
Число пользователей библиотек
(отчетный период; наименование региона; количество пользователей библиотек)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
699.
18.
Число посетителей музеев
(отчетный период; наименование региона; количество посетителей музеев)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
700.
19.
Число посещений библиотек
(отчетный период; наименование региона; количество посещений библиотек)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

691.
10.
Көркемөнерпаздар шығармашылығы ұжымдарының жанрлар бойынша саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; жанр бойынша көркемөнерпаздар ұжымдарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
692.
11.
Музейлердың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; мұражайлар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
693.
12.
Көркемөнерпаз шығармашылығының ұжымдарына жанрлар бойынша қатысушылар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлығы; хор және вокал; ән және би ансамбльдері; фольклорлық; отбасылық ансамбльдер; халық аспаптар оркестрлері; хореографиялық; драмалық; экстрадикалық; өзгелері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
694.
13.
Киносеанстардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; киносеанстар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
695.
14.
Ғылыми, әмбебап, арнайы және өзге де кітапханалар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлығы; ғылыми; әмбебап; арнайы; өзгелері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
696.
15.
Кинотеатрлардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кинотеатрлар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
697.
16.
Кітапханалардың оқу залдарындағы орындар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кітапханалардың оқу залдарындағы орындар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
698.
17.
Кітапханалардағы пайдаланушылар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кітапхана пайдаланушыларының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне на дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
699.
18.
Музейге келушілер саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; мұражайларға келушілер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
700.
19.
Кітапханаға келушілер саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кітапханаларға бару саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

701.
20.
Выдано в течение года по видам изданий в библиотеках
(отчетный период; наименование региона; выдано в течение года по видам изданий в библиотеках)
ежегодно
до 19 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
702.
21.
Статистические данные о развитии спорта и физической культуры в Республике Казахстан
(отчетный период; наименование региона; количество человек, занятых спортом; доля от всего населения региона)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
703.
22.
Перечень республиканских специализированных школ-интернатов-колледжей олимпийского резерва
(отчетный период; наименование республиканской специализированной школы-интерната-колледжа; юридический адрес; контактный телефон; официальный интернет-ресурс (при наличии))
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
704.
23.
Количество лиц с инвалидностью, систематически занимающихся физической культурой и спортом
(отчетный период; наименование региона, количество лиц с инвалидностью, системно занимающихся физической культурой и спортом)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
705.
24.
Реестр видов спорта
(отчетный период; наименование вида спорта)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
706.
25.
Количество тренеров, тренеров-преподавателей в Республике Казахстан
(отчетный период; наименование региона; всего; количество тренеров; количество тренеров-преподавателей)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
707.
26.
Перечень аккредитованных федераций по видам спорта
(отчетный период; наименование федерации; дата и номер аккредитации; основные направления деятельности; юридический адрес; контактный телефон; интернет-ресурс)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
708.
27.
Количество диспансерных наблюдений спортсменов в год
(отчетный период; количество спортсменов, прошедших диспансерное наблюдение)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
709.
28.
Сведения о медалях, завоеванных в официальных спортивных мероприятиях, чемпионатах мира, кубках мира, чемпионатах Азии и на международных турнирах
(отчетный период; наименование; всего; количество золотых медалей; количество серебряных медалей; количество бронзовых медалей)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС

701.
20.
Кітапханалардағы басылым түрлері бойынша жыл ішінде берілгені
(есепті кезең; өңірдің атауы; жыл ішінде кітапханалардағы басылымдардың түрлері бойынша берілген)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 19 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
702.
21.
Қазақстан Республикасында спортты және дене шынықтыруды дамыту туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; спортпен шұғылданатын адамдардың саны; өңірдің барлық халқының үлесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
703.
22.
Олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледждерінің тізбесі
(есепті кезең; республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледждің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; ресми интернет-ресурсы (бар болса))
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
704.
23.
Дене шынықтырумен және спортпен жүйелі түрде айналысатын мүгедектігі бар адамдардың саны (облыс, шұғылданушылар саны)
(есепті кезең; өңірдің атауы, дене шынықтырумен және спортпен жүйелі түрде айналысатын мүгедектігі бар адамдардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
705.
24.
Спорт түрлерінің тізілімі
(есепті кезең; спорт түрінің атауы)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
706.
25.
Қазақстан Республикасындағы жаттықтырушылар, жаттықтырушы-оқытушылар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлығы; жаттықтырушылар саны; жаттықтырушы-оқытушылар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
707.
26.
Аккредиттелген федерациялардың спорт түрлері бойынша тізбесі (атауы, қызметінің негізгі бағыттары, басшы, байланыс (мекенжайы, телефоны, сайты)
(есепті кезең; федерацияның атауы; аккредиттеу күні мен нөмірі; қызметтің негізгі бағыттары; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; интернет-ресурсы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
708.
27.
Спортшыларды жылына диспансерлік бақылау саны
(есепті кезең; диспансерлік бақылаудан өткен спортшылар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
709.
28.
Ресми спорттық іс-шараларда, әлем чемпионаттарында, әлем кубоктарында, Азия чемпионаттарында және халықаралық турнирлерде жеңіп алынған медальдар туралы мәліметтер
(есепті кезең; атауы; барлығы; алтын медальдар саны; күміс медальдар саны; қола медальдар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ

710.
29.
Перечень планируемых комплексных спортивных мероприятий в Республике Казахстан
(отчетный период; наименование региона; наименование планируемого мероприятия; сроки проведения; место проведения)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
711.
30.
Перечень планируемых спортивных мероприятий, проводимых для лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
(отчетный период; наименование региона; наименование планируемого мероприятия; сроки проведения; место проведения)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
712.
31.
Перечень планируемых мероприятий по массовым видам спорта в Республике Казахстан
(отчетный период; наименование мероприятия; дата проведения; место проведения)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
713.
32.
Перечень планируемых мероприятий по национальным видам спорта в Республике Казахстан
(отчетный период; наименование мероприятия; сроки проведения; место проведения)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
714.
33.
Количество обучающихся в республиканском колледже спорта
(отчетный период; наименование организации; количество обучающихся)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
715.
34.
Количество обучающихся в спортивной школе и республиканских специализированных школах-интернатах-колледжах олимпийского резерва
(отчетный период; наименование организации; количество обучающихся)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
716.
35.
Количество подготовленных спортсменов со средним специальным образованием по физической культуре и спорту
(отчетный период; наименование учреждения; количество подготовленных спортсменов)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
717.
36.
Перечень республиканских организаций спорта, подлежащих капитальному ремонту
(отчетный период; наименование организации; сумма для проведения капитального ремонта; планируемые сроки проведения ремонтных работ)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
718.
37.
Количество получателей стипендий в организациях образования в области культуры и спорта
(отчетный период; наименование учреждения; количество получателей стипендии)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС, МКИ

710.
29.
Қазақстан Республикасында жоспарланып отырған кешенді спорттық іс-шаралардың тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; жоспарланған іс-шараның атауы; өткізу мерзімдері; өткізілетін орны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
711.
30.
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдар үшін өткізілетін жоспарланып отырған спорттық іс-шаралардың тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; жоспарланған іс-шараның атауы; өткізу мерзімдері; өткізілетін орны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
712.
31.
Қазақстан Республикасында бұқаралық спорт түрлері бойынша жоспарланып отырған іс-шаралар тізбесі
(есепті кезең; іс-шараның атауы; өткізілген күні; өткізілетін орны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
713.
32.
Қазақстан Республикасында ұлттық спорт түрлері бойынша жоспарланып отырған іс-шаралар тізбесі
(есепті кезең; іс-шараның атауы; өткізу мерзімі; өткізу орны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
714.
33.
Республикалық спорт колледжінде білім алушылар саны
(есепті кезең; ұйымның атауы; білім алушылар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
715.
34.
Спорт мектебінде және олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледждерінде білім алушылар саны
(есепті кезең; ұйымның атауы; білім алушылар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
716.
35.
Дене шынықтыру және спорт бойынша арнайы орта білімі бар даярланған спортшылар саны
(есепті кезең; мекеменің атауы; дайындалған спортшылар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
717.
36.
Күрделі жөндеуге жататын республикалық спорт ұйымдарының тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; күрделі жөндеу жүргізуге арналған сома; жөндеу жұмыстарын жүргізудің жоспарланған мерзімдері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
718.
37.
Мәдениет және спорт саласындағы білім беру ұйымдарында стипендия алушылар саны
(есепті кезең; мекеменің атауы; стипендия алушылардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ, МАМ

719.
38.
Количество спортсменов высокого класса (мастер спорта, мастер спорта международного класса, заслуженный мастер спорта)
(отчетный период; класс спортсмена; количество спортсменов)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
720.
39.
Стоимость затрат на обучение одного учащегося в спортивной школе, школах-интернатах-колледжах
(отчетный период; наименование учреждения; общее количество учащихся; общая сумма затрат; сумма затрат на одного учащегося)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
721.
40.
Количество социально значимых и культурных мероприятий, проведенных в стране и за рубежом
(отчетный период; всего мероприятий; в стране; за рубежом)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
722.
41.
Количество сотрудников учреждений культуры, прошедших стажировку в стране и за рубежом
(отчетный период; тематика курса; количество сотрудников; период стажировки; место прохождения стажировки)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
723.
42.
Количество общественно значимых видов литературы, распространенной по библиотекам Республики Казахстан
(отчетный период; наименование вида; количество по видам)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
724.
43.
Количество мероприятий, направленных на популяризацию историко-культурного наследия в стране и за рубежом
(отчетный период; наименование мероприятия; место проведения; дата проведения)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
725.
44.
Информация о международных туристских мероприятиях на предстоящий год
(место проведения; название мероприятия; дата проведения)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
726.
45.
Список казахстанских туроператоров
(отчетный период; наименование организации; номер и дата выдачи лицензии; юридический адрес; контактный телефон)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
727.
46.
Реестр турагентов
(отчетный период; наименование организации; номер и дата включения в реестр; юридический адрес; контактный телефон)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС
728.
47.
Перечень субъектов игорного бизнеса, имеющих лицензии
(отчетный период; наименование организации; БИН; тип лицензии; номер и дата выдачи лицензии; срок действия лицензии)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТС

719.
38.
Жоғары дәрежелі спортшылардың саны (спорт шебері, халықаралық дәрежедегі спорт шебері, еңбек сіңірген спорт шебері)
(есепті кезең; спортшы сыныбы; спортшылар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
720.
39.
Спорт мектебінде, мектеп-интернаттарда-колледждерде бір білім алушыны оқытуға жұмсалатын шығындардың құны
(есепті кезең; мекеменің атауы; оқушылардың жалпы саны; шығындардың жалпы сомасы; бір оқушыға арналған шығындар сомасы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
721.
40.
Елде және шетелде өткізілген әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралардың саны
(есепті кезең; барлық іс-шаралар; елде; шетелде)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
722.
41.
Елде және шетелде тағылымдамадан өткен мәдениет мекемелері қызметкерлерінің саны
(есепті кезең; курс тақырыбы; қызметкерлер саны; тағылымдама кезеңі; тағылымдамадан өту орны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
723.
42.
Қазақстан Республикасының кітапханалары бойынша таратылған қоғамдық маңызы бар әдебиет түрлерінің саны
(есепті кезең; түр атауы; түрлер бойынша саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
724.
43.
Елде және шетелде тарихи-мәдени мұраны танымал етуге бағытталған іс-шаралардың саны
(есепті кезең; іс-шараның атауы; өткізілетін орны; өткізілетін күні)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
725.
44.
Алдағы жылға арналған халықаралық туристік іс-шаралар туралы ақпарат
(өткізілетін орны; іс-шараның атауы; өткізілетін күні)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
726.
45.
Қазақстандық туроператорлар тізімі
(есепті кезең; ұйымның атауы; Лицензияның нөмірі мен берілген күні; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
727.
46.
Турагенттер тізілімі
(есепті кезең; ұйымның атауы; тізілімге енгізілген нөмірі мен күні; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ
728.
47.
Лицензиясы бар ойын бизнесі субъектілерінің тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; БСН; лицензияның түрі; лицензияның нөмірі мен берілген күні; лицензияның қолданылу мерзімі)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТСМ

729.
48.
Перечень государственных учреждений культуры в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; наименование учреждения; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
730.
49.
Перечень государственных спортивных объектов в разрезе регионов
(отчетный период; наименование населенного пункта; наименование объекта; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
731.
50.
Информация о туристских маршрутах в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование туристского маршрута)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
732.
51.
Информация по фонтанам, находящимся в коммунальной собственности, в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование населенного пункта; количество фонтанов в коммунальной собственности)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
733.
52.
Перечень культовых зданий в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование культового здания; месторасположение)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
734.
53.
Проводимые мероприятия по развитию и пропаганде языков в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование мероприятия; период проведения; место проведения)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
Экология, окружающая среда и гражданская защита
735.
1.
Количество стационарных источников выбросов, оборудованных очистными сооружениями
(отчетный период; наименование региона; общее количество стационарных источников выбросов; количество стационарных источников выбросов, оборудованных очистными сооружениями)
ежегодно
до 10 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
736.
2.
Объем выбросов загрязняющих веществ по источникам
(отчетный период; наименование региона; источник выбросов; объем выбросов загрязняющих веществ; единица измерения)
ежегодно
до 10 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
737.
3.
Обзорная информация о чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера
(отчетный период; наименование региона; количество случаев; количество пострадавших; количество погибших; сумма материального ущерба)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС

729.
48.
Өңірлер бөлінісінде мемлекеттік мәдениет мекемелерінің тізбес
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; мекеменің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
730.
49.
Өңірлер бөлінісінде мемлекеттік спорт объектілерінің тізбесі
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; объектінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
731.
50.
Өңірлер бөлінісінде туристік маршруттар туралы ақпарат
(есепті кезең; өңірдің атауы; туристік маршруттың атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
732.
51.
Өңірлер бөлінісінде коммуналдық меншіктегі субұрқақтар бойынша ақпарат
(есепті кезең; өңірдің атауы; елді мекеннің атауы; коммуналдық меншіктегі субұрқақтар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
733.
52.
Өңірлер бөлінісінде ғибадат ғимараттарының тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ғибадат ғимаратының атауы; орналасқан жері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
734.
53.
Өңірлер бөлінісінде тілдерді дамыту және насихаттау бойынша өткізілетін іс-шаралар
(есепті кезең; өңірдің атауы; іс-шараның атауы; өткізу кезеңі; өткізілетін орны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
Экология, қоршаған орта және азаматтық қорғаныс
735.
1.
Тазарту құрылыстарымен жабдықталған стационарлық шығарындылар көздерінің саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; стационарлық шығарындылар көздерінің жалпы саны; тазарту құрылыстарымен жабдықталған стационарлық шығарындылар көздерінің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
736.
2.
Ластаушы заттар шығарындыларының көздер бойынша көлемі
(есепті кезең; өңірдің атауы; шығарындылар көзі; ластаушы заттар шығарындыларының көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
737.
3.
Табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайлар туралы шолу ақпараты
(есепті кезең; өңірдің атауы; жағдайлар саны; зардап шеккендер саны; қаза тапқандар саны; материалдық залал сомасы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ

738.
4.
Подверженность территории Республики Казахстан природным стихийным бедствиям
(отчетный период; наименование региона; виды возможных стихийных бедствий)
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
739.
5.
Сведения о расположении трассовых медико-спасательных пунктов Центра медицины катастроф
(отчетный период; место расположения пункта; геолокация; контактный телефон)
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
740.
6.
Перечень воинских частей МЧС с адресами и телефонами
(отчетный период; наименование части; адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
741.
7.
Перечень оперативно-спасательных отрядов с адресами и телефонами
(отчетный период; наименование региона; наименование отряда; адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
742.
8.
Перечень контактных телефонов управлений в кризисных ситуациях департаментов по чрезвычайным ситуациям областей, городов республиканского значения и столицы
(отчетный период; наименование региона; наименование управления; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
743.
9.
Сведения о разбронированных материальных ценностях государственного материального резерва, выпущенных для предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций и их последствий
(отчетный период; наименование региона; объем выпуска материальных ценностей государственного резерва в порядке разбронирования; единица измерения)
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
744.
10.
Перечень особо охраняемых природных территорий
(отчетный период; наименование региона; наименование особо охраняемой природной территории; геолокация)
ежегодно
до 20 июня, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
745.
11.
Численность редких и находящихся под угрозой исчезновения видов копытных животных, в том числе сайгака
(отчетный период; наименование региона; вид копытных животных; поголовье копытных животных)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
746.
12.
Прирост численности редких и находящихся под угрозой исчезновения видов диких копытных животных, в том числе сайгака (сайгаков, тугайных благородных оленей, куланов, джейранов, архаров)
(отчетный период; наименование региона; вид копытных животных; количественный прирост поголовья копытных животных)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР

738.
4.
Қазақстан Республикасы аумағының табиғи дүлей зілзалаларға ұшырауы
(есепті кезең; өңірдің атауы; ықтимал дүлей зілзалалардың түрлері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
739.
5.
Апаттар медицинасы орталығы трассалық медициналық-құтқару пункттерінің орналасуы туралы мәліметтер
(есепті кезең; пункттің орналасқан жері; геолокация; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті жылдан кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
740.
6.
ТЖМ әскери бөлімдерінің мекенжайлары мен телефондары көрсетілген тізбесі
(есепті кезең; бөлімнің атауы; мекен-жайы; Байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті жылдан кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
741.
7.
Жедел-құтқару жасақтарының мекенжайлары мен телефондары көрсетілген тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; жасақтың атауы; мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті жылдан кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
742.
8.
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың төтенше жағдайлар департаменттері дағдарысты жағдайлар басқармаларының байланыс телефондарының тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; басқарманың атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті жылдан кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
743.
9.
Төтенше жағдайлар мен олардың салдарларының алдын алу және оларды жою үшін шығарылған мемлекеттік материалдық резервтің броньнан алынған материалдық құндылықтары туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; броньсыздандыру тәртібімен мемлекеттік резервтің материалдық құндылықтарын шығару көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті жылдан кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
744.
10.
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ерекше қорғалатын табиғи аумақтың атауы; геолокация)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі 20 маусымға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
745.
11.
Тұяқты жануарлардың сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген түрлерінің, оның ішінде ақбөкендердің саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; тұяқты жануарлардың түрі; тұяқты жануарлардың саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
746.
12.
Тұяқты жабайы жануарлардың сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген түрлері, оның ішінде ақбөкен (киіктер, тоғайлы асыл бұғылар, құлан, арқар, қарақұйрық) санының өсімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; тұяқты жануарлардың түрі; тұяқты жануарлар басының сандық өсуі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ

747.
13.
Перечень действующих экологических разрешений
(отчетный период; наименование организации; юридический адрес; номер и дата выдачи разрешения)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
748.
14.
Перечень действующих разрешений и лицензий в области охраны окружающей среды
(отчетный период; наименование организации; юридический адрес; номер и дата выдачи лицензии)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
749.
15.
Основные показатели контрольно-инспекционной деятельности Комитета экологического регулирования и контроля МЭПР
(отчетный период; вид проверки; период проведения проверки; количество проведенных проверок; количество выявленных нарушений; количество выданных предписаний; количество административных штрафов; сумма наложенных административных штрафов; сумма оплаченных административных штрафов; дополнительная информация)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
750.
16.
Основные показатели контрольно-инспекционной деятельности Комитета по водным ресурсам МВРИ
(отчетный период; вид проверки; период проведения проверки; количество проведенных проверок; количество выявленных нарушений; количество выданных предписаний; количество административных штрафов; сумма наложенных административных штрафов; сумма оплаченных административных штрафов; дополнительная информация)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВРИ
751.
17.
Данные кадастра особо охраняемых природных территорий
(отчетный период; наименование и значение особо охраняемой природной территории; год создания; кадастровый номер; наименование и адрес природоохранного учреждения или органа, в ведении которых находится эта территория; местонахождение; перечни, находящиеся на особо охраняемой природной территории объектов государственного природно-заповедного фонда, с динамикой количественных показателей за прошедшее десятилетие по этим объектам республиканского и международного значения; выполненные за прошедшее десятилетие основные мероприятия по охране и воспроизводству государственного природно-заповедного фонда на особо охраняемой природной территории; основные сведения об использовании за прошедшее десятилетие особо охраняемой природной территории в научных, культурно-просветительных, учебных, туристических и рекреационных, ограниченных хозяйственных целях; оценка и прогноз состояния особо охраняемой природной территории; рекомендуемые мероприятия по улучшению функционирования особо охраняемой природной территории)
ежегодно
до 20 июня, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР

747.
13.
Қолданыстағы экологиялық рұқсаттардың тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; рұқсаттың нөмірі мен берілген күні)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
748.
14.
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы қолданыстағы рұқсаттар мен лицензиялардың тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; лицензияның нөмірі мен берілген күні)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
749.
15.
ЭТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті бақылау-инспекциялық қызметінің бақылау-инспекциялық қызметінің негізгі көрсеткіштері
(есепті кезең; тексеру түрі; тексеру жүргізу кезеңі; жүргізілген тексерулер саны; анықталған бұзушылықтар саны; берілген нұсқамалар саны; әкімшілік айыппұлдар саны; салынған әкімшілік айыппұлдар сомасы; төленген әкімшілік айыппұлдар сомасы; қосымша ақпарат)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
750.
16.
СРИМ Су ресурстары комитетінің бақылау-инспекциялық қызметінің негізгі көрсеткіштері
(есепті кезең; тексеру түрі; тексеру жүргізу кезеңі; жүргізілген тексерулер саны; анықталған бұзушылықтар саны; берілген ұйғарымдар саны; әкімшілік айыппұлдар саны; салынған әкімшілік айыппұлдар сомасы; төленген әкімшілік айыппұлдар сомасы; қосымша ақпарат)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СРИМ
751.
17.
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар кадастрының деректері
(есепті кезең; ерекше қорғалатын табиғи аумақтың атауы мен маңызы; Құрылған жылы; Кадастрлық нөмірі; осы аумақ қарауында тұрған табиғат қорғау мекемесінің немесе органның атауы мен мекенжайы; орналасқан жері; мемлекеттік табиғи-қорық қорының ерекше қорғалатын табиғи аумағындағы объектілердің тізбелері, республикалық маңызы бар осы объектілер бойынша өткен онжылдықтағы сандық көрсеткіштер серпінімен және халықаралық маңызы бар; өткен онжылдықта орындалған ерекше қорғалатын табиғи аумақта мемлекеттік табиғи-қорық қорын қорғау және молықтыру жөніндегі негізгі іс-шаралар; өткен онжылдықта ерекше қорғалатын табиғи аумақты ғылыми, мәдени-ағарту, оқу, туристік және рекреациялық, шектеулі шаруашылық мақсаттарда пайдалану туралы негізгі мәліметтер; ерекше қорғалатын табиғи аумақтың жай-күйін бағалау және болжау; ұсынылатын іс-шаралар ерекше қорғалатын табиғи аумақтың жұмыс істеуін жақсарту бойынша)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі 20 маусымға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ

752.
18.
Перечень месторождений Казахстана: подземные воды Республики Казахстан
(отчетный период; наименование месторождения; место нахождения)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
753.
19.
Объем опасных отходов по показателям (общие показатели по республике)
(отчетный период; вид операции; объем отходов)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
754.
20.
Объем неопасных отходов по показателям (общие показатели по республике)
(отчетный период; вид операции; объем неопасных отходов)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
755.
21.
Объем отходов по видам
(отчетный период; вид отходов; объем)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
756.
22.
Объем опасных отходов по показателям по области, городу республиканского значения, столице
(отчетный период; наименование региона; объем отходов; поступило от других лиц; переработано повторно/использовано; направлено на инсинерацию; обезврежено; размещено в специализированных объектах/захоронение; размещено в специализированных объектах/на полигонах ТБО; передано сторонним организациям)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
757.
23.
Объем неопасных отходов по показателям по области, городу республиканского значения, столице
(наименование региона; отчетный период; образовались; поступило от других лиц; переработано повторно/использовано; направлено на инсинерацию; обезврежено; размещено в специализированных объектах/захоронение; размещено в специализированных объектах/на полигонах ТБО; передано сторонним организациям)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
758.
24.
Объем опасных отходов по видам деятельности
(отчетный период; вид деятельности; объем отходов)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
759.
25.
Объем неопасных отходов по видам деятельности
(отчетный период; вид деятельности; объем отходов)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
760.
26.
Объем медицинских отходов в разрезе областей
(отчетный период; наименование региона; объем отходов класса А; объем отходов класса Б; объем отходов класса В; объем отходов класса Г; объем отходов класса Д)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
Население и общество

752.
18.
Қазақстан кен орындарының тізбесі: Қазақстан Республикасының жерасты сулары
(есепті кезең; кен орнының атауы; орналасқан жері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
753.
19.
Қауіпті қалдықтардың көрсеткіштер бойынша көлемі (Республика бойынша жалпы көрсеткіштер)
(есепті кезең; операция түрі; қалдықтар көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭТРМ
754.
20.
Қауіпті емес қалдықтардың көрсеткіштер бойынша көлемі (Республика бойынша жалпы көрсеткіштер)
(есепті кезең; операция түрі; қауіпті емес қалдықтардың көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭТРМ
755.
21.
Қалдықтардың түрлері бойынша көлемі
(есепті кезең; қалдықтардың түрі; көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭТРМ
756.
22.
Облыс, республикалық маңызы бар қала, астана бойынша көрсеткіштер бойынша қауіпті қалдықтардың көлемі
(есепті кезең; өңірдің атауы; қалдықтардың көлемі; басқа тұлғалардан түскен; қайта өңделген/пайдаланылған; инсинерацияға жіберілген; залалсыздандырылған; мамандандырылған объектілерде орналастырылған/көмілген; мамандандырылған объектілерде/ҚТҚ полигондарында орналастырылған; бөгде ұйымдарға берілген)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭТРМ
757.
23.
Облыс республикалық маңызы бар қала, астана бойынша көрсеткіштер бойынша қауіпсіз қалдықтардың көлемі
(өңірдің атауы; есепті кезең; құрылған; басқа тұлғалардан түскен; қайта өңделген/пайдаланылған; инсинерацияға жіберілген; залалсыздандырылған; мамандандырылған объектілерде/жерлеуде орналастырылған; мамандандырылған объектілерде/ҚТҚ полигондарында орналастырылған; бөгде ұйымдарға берілген)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭТРМ
758.
24.
Қауіпті қалдықтардың қызмет түрлері бойынша көлемі
(есепті кезең; қызмет түрі; қалдықтар көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭТРМ
759.
25.
Қауіпсіз қалдықтардың қызмет түрлері бойынша көлемі
(есепті кезең; қызмет түрі; қалдықтар көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭТРМ
760.
26.
Медициналық қалдықтардың облыстар бөлінісіндегі көлемі
(есепті кезең; өңірдің атауы; А сыныбы қалдықтарының көлемі; Б сыныбы қалдықтарының көлемі; В сыныбы қалдықтарының көлемі; Г сыныбы қалдықтарының көлемі; Д сыныбы қалдықтарының көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭТРМ
Халық және қоғам

761.
1.
Количество этнокультурных объединений Ассамблеи народа Казахстана, прошедших общественную аккредитацию
(наименование региона; количество этнокультурных объединений)
по итогам общественной аккредитации этнокультурных объединений
в течение 2 рабочих дней после общественной аккредитации этнокультурных объединений
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
762.
2.
Перечень зарегистрированных религиозных объединений, их филиалов в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование религиозного объединения; юридический адрес; контактный телефон)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
763.
3.
Количество зарегистрированных миссионеров
(отчетный период; общее количество миссионеров; иностранные граждане; граждане Казахстана)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
764.
4.
Степень обеспечения межконфессионального согласия
(отчетный период; степень обеспечения межконфессионального согласия в процентах)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
765.
5.
Список учредительных, а также других документов религиозного содержания, духовных (религиозных) образовательных программ, информационных материалов религиозного содержания и предметов религиозного назначения, получивших положительное заключение религиоведческой экспертизы
(отчетный период; материалы исламского направления; рукописи исламского направления; информационные материалы религиозного содержания исламского направления; материалы христианского и других религиозных направлений; учредительные документы христианских религиозных течений; рукописи христианского направления; информационные материалы религиозного содержания и предметы религиозного назначения христианских и других религиозных направлений)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
766.
6.
Перечень зарегистрированных иностранных религиозных объединений на территории Республики Казахстан
(наименование региона; наименование иностранного религиозного объединения; номер и дата регистрации)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
767.
7.
Количество зарегистрированных культовых зданий (сооружений)
(отчетный период; наименование конфессии; количество культовых зданий (сооружений))
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ

761.
1.
Қоғамдық аккредитациялаудан өткен Қазақстан халқы Ассамблеясының этномәдени бірлестіктерінің саны
(өңірдің атауы; этномәдени бірлестіктердің саны)
этномәдени бірлестіктерді қоғамдық аккредиттеу қорытындысы бойынша
этномәдени бірлестіктерді қоғамдық аккредиттеуден кейін екі жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
762.
2.
Тіркелген діни бірлестіктердің, олардың филиалдарының өңірлер бөлінісіндегі саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; діни бірлестіктің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
763.
3.
Тіркелген миссионерлердің саны
(есепті кезең; миссионерлердің жалпы саны; шетел азаматтары; қазақстан азаматтары)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
764.
4.
Конфессияаралық келісімді қамтамасыз ету деңгейі
(есепті кезең; конфессияаралық келісімді пайызбен қамтамасыз ету дәрежесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
765.
5.
Дінтану сараптамасының оң қорытындысын алған діни мазмұндағы құрылтайшы, сондай-ақ басқа да құжаттардың, рухани (діни) білім беру бағдарламаларының, діни мазмұндағы ақпараттық материалдардың және діни мақсаттағы заттардың тізімі
(есепті кезең; исламдық бағыттағы материалдар; исламдық бағыттағы қолжазбалар; исламдық бағыттағы діни мазмұндағы ақпараттық материалдар; христиандық және басқа да діни бағыттағы материалдар; христиандық діни ағымдардың құрылтай құжаттары; христиандық бағыттағы қолжазбалар; діни мазмұндағы ақпараттық материалдар және христиандық және басқа да діни бағыттағы діни мақсаттағы заттар)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
766.
6.
Қазақстан Республикасының аумағында тіркелген шетелдік діни бірлестіктердің тізбесі
(өңірдің атауы; шетелдік діни бірлестіктің атауы; тіркелген нөмірі мен күні)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
767.
7.
Тіркелген ғибадат үйлерінің (құрылыстарының) саны
(есепті кезең; конфессияның атауы; ғибадат үйлерінің (ғимараттарының) саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ

768.
8.
Количество зарегистрированных неправительственных организаций в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; количество неправительственных организаций)
ежегодно
до 25 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
769.
9.
График регулярных встреч руководителей центральных государственных органов и местных государственных органов с представителями гражданского сектора по вопросу обсуждения актуальных вопросов населения
(отчетный период; фамилия с инициалами руководителя; должность; дата встречи; наименование НПО по линии отрасли)
раз в полугодие
25 января (на I полугодие)
25 июля (на II полугодие)
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
770.
10.
Перечень неправительственных организаций, предоставивших сведения о своей деятельности в базу данных неправительственных организаций
(отчетный период; наименование региона; наименование организации; БИН; направление деятельности)
ежегодно
до 1 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
771.
11.
Объем и направления социальных проектов (программ), реализованных в рамках государственного социального заказа
(отчетный период; наименование региона; наименование администратора бюджетной программы; наименование проекта и (или) социальной программы; освоенная сумма расходов на реализацию проекта и (или) социальной программы); краткое содержание проекта и (или) социальной программы)
ежегодно
до 6 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
772.
12.
План грантового финансирования неправительственных организаций
(отчетный период; тематика гранта; цели проекта; задачи/основные направления проекта; срок реализации; территория охвата; объем выделенных средств)
ежегодно
до 25 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
773.
13.
Список лауреатов премии для неправительственных организаций
(отчетный период; представитель/фамилия с инициалами; наименование номинации; наименование организации-заявителя)
ежегодно
до 25 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
774.
14.
Перечень республиканских молодежных организаций
(отчетный период; наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 25 февраля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
775.
15.
Перечень мероприятий по осуществлению взаимодействия и сотрудничества с молодежными организациями в сфере государственной молодежной политики
(отчетный период; наименование региона; наименование мероприятия; дата проведения)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ

768.
8.
Тіркелген үкіметтік емес ұйымдардың саны, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; үкіметтік емес ұйымдардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 мамырға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
769.
9.
Халықтың өзекті мәселелерін талқылау мәселесі бойынша орталық мемлекеттік органдар мен жергілікті мемлекеттік органдар басшыларының азаматтық сектор өкілдерімен тұрақты кездесулерінің кестесі
(есепті кезең; басшының аты-жөні жазылған тегі; лауазымы; кездесу күні; сала желісі бойынша ҮЕҰ атауы)
жартыжылдықта бір рет
25 қаңтар (I жартыжылдыққа),
25 шілде
(II жартыжылдыққа)
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
770.
10.
Үкіметтік емес ұйымдардың деректер базасына өзінің қызметі туралы мәліметтерді ұсынған үкіметтік емес ұйымдардың тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; БСН; қызмет бағыты)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 маусымына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
771.
11.
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде іске асырылған әлеуметтік жобалардың (бағдарламалардың) көлемі және бағыттары
(есепті кезең; өңірдің атауы; Бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы; жобаның және (немесе) әлеуметтік бағдарламаның атауы; жобаны және (немесе) әлеуметтік бағдарламаны іске асыруға жұмсалатын шығыстардың игерілген сомасы); жобаның және (немесе) әлеуметтік бағдарламаның қысқаша мазмұны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 6 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
772.
12.
Үкіметтік емес ұйымдарды гранттық қаржыландыру жоспары
(есепті кезең; грант тақырыбы; жобаның мақсаттары; жобаның міндеттері/негізгі бағыттары; іске асыру мерзімі; қамту аумағы; бөлінген қаражат көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
773.
13.
Үкіметтік емес ұйымдарға арналған сыйлық лауреаттарының тізімі (есепті кезең; өкілі/аты-жөні бар Тегі; номинация атауы; өтініш беруші ұйымның атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
774.
14.
Республикалық жастар ұйымдарының тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
775.
15.
Мемлекеттік жастар саясаты саласындағы жастар ұйымдарымен өзара іс-қимылды және ынтымақтықты жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралардың тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; іс-шараның атауы; өткізілген күні)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ

776.
16.
Список лауреатов Государственной молодежной премии "Дарын"
(отчетный период; фамилия с инициалами, наименование номинации)
ежегодно
до 25 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
777.
17.
Перечень неправительственных организаций, осуществляющих деятельность в сфере семейной политики
(отчетный период; наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 25 февраля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
778.
18.
Состав Совета по молодежной политике при Президенте Республики Казахстан
(фамилия с инициалами, наименование должности)
раз в 3 года
до 20 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
779.
19.
Перечень органов молодежного самоуправления в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование органа молодежного самоуправления; количество зарегистрированных студентов)
ежегодно
до 25 февраля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
780.
20.
Коэффициенты демографической нагрузки
(отчетный период; наименование региона; коэффициент демографической нагрузки)
ежегодно
до 30 сентября года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
781.
21.
Естественный прирост (убыль) (городское/сельское население)
(отчетный период; города/села; естественный прирост населения; убыль населения)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
782.
22.
Средний возраст населения
(отчетный период; наименование региона; средний возраст населения)
ежегодно
до 30 сентября года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
783.
23.
Число родившихся (живыми)
(отчетный период; наименование региона; число родившихся (живыми))
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
784.
24.
Общий коэффициент рождаемости
(отчетный период; наименование региона; общий коэффициент рождаемости)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
785.
25.
Коэффициенты рождаемости по возрастным группам
(год; наименование региона; возрастная группа; коэффициент рождаемости)
ежегодно
до 30 сентября года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
786.
26.
Общий коэффициент смертности
(отчетный период; наименование региона; коэффициент смертности)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

776.
16.
"Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығы лауреаттарының тізімі (тегi және аты-жөні, номинацияның атауы)
(есепті кезең; аты-жөні бар тегі, номинация атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
777.
17.
Отбасы саясаты саласындағы қызметті жүзеге асыратын үкіметтік емес ұйымдардың тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
778.
18.
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Жастар саясаты жөніндегі кеңестің құрамы
(аты-жөні жазылған тегі, лауазымының атауы)
3 жылда бір рет
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
779.
19.
Жастардың өзін-өзі басқару органдарының тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; жастардың өзін-өзі басқару органының атауы; тіркелген студенттер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
780.
20.
Демографиялық жүктеме коэффициенттері
(есепті кезең; өңірдің атауы; демографиялық жүктеме коэффициенті)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
781.
21.
Табиғи өсім (кему) (қала/ауыл халқы)
(есепті кезең; қалалар/ауылдар; халықтың табиғи өсуі; халықтың азаюы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
782.
22.
Халықтың орташа жасы
(есепті кезең; өңірдің атауы; халықтың орташа жасы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
783.
23.
Туғандар саны (тірі)
(есепті кезең; өңірдің атауы; туғандар саны (тірі))
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
784.
24.
Туудың жалпы коэффициенті
(есепті кезең; өңірдің атауы; туудың жалпы коэффициенті)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
785.
25.
Жас топтары бойынша туу коэффициенттері
(жыл; өңірдің атауы; жас тобы; туу коэффициенті)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
786.
26.
Өлім-жітімнің жалпы коэффициенті
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлім-жітім коэффициенті)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

787.
27.
Число детей, умерших в возрасте до 1 года
(отчетный период; наименование региона; число детей, умерших в возрасте до 1 года)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
788.
28.
Коэффициент младенческой смертности
(отчетный период; наименование региона; коэффициент младенческой смертности)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
789.
29.
Умершие по основным классам причин смерти
(отчетный период; наименование региона; причина смерти; количество умерших)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
790.
30.
Умершие в возрасте до 1 года по основным классам причин смерти
(отчетный период; наименование региона; причина смерти; количество умерших в возрасте до 1 года)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
791.
31.
Прирост населения
(отчетный период; наименование региона; прирост населения)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
792.
32.
Общий коэффициент естественного прироста
(отчетный период; наименование региона; коэффициент естественного прироста)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
793.
33.
Прибытие мигрантов по всем потокам
(отчетный период; наименование региона; прибытие мигрантов по всем потокам)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
794.
34.
Выбытие мигрантов по всем потокам
(отчетный период; наименование региона; выбытие мигрантов по всем потокам)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
795.
35.
Сальдо миграции по всем потокам
(отчетный период; наименование региона; сальдо миграции по всем потокам)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
796.
36.
Миграция со странами Содружества Независимых Государств – прибытие
(отчетный период; наименование региона; количество прибывших из стран Содружества Независимых Государств)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

787.
27.
1 жасқа дейінгі қайтыс болған балалар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; 1 жасқа дейін қайтыс болған балалардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
788.
28.
Нәресте өлімінің коэффициенті
(есепті кезең; өңірдің атауы; нәресте өлімінің коэффициенті)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
789.
29.
Өлім себептерінің негізгі сыныптары бойынша қайтыс болғандар
(есепті кезең; өңірдің атауы; қайтыс болу себебі; қайтыс болғандар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
790.
30.
Өлім себептерінің негізгі кластары бойынша 1 жасқа дейінгі қайтыс болғандар
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлімнің себебі; 1 жасқа дейінгі қайтыс болғандар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
791.
31.
Халықтың өсімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; халық өсімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
792.
32.
Табиғи өсімнің жалпы коэффициенті
(есепті кезең; өңірдің атауы; табиғи өсім коэффициенті)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
793.
33.
Көшіп-қонушылардың барлық ағындар бойынша келуі
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық ағындар бойынша мигранттардың келуі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
794.
34.
Көшіп-қонушылардың барлық ағындар бойынша кетуі
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық ағындар бойынша мигранттардың кетуі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
795.
35.
Барлық ағындар бойынша көші-қон сальдосы
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық ағындар бойынша көші-қон сальдосы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
796.
36.
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдерімен көші-қон–келу
(есепті кезең; өңірдің атауы; Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдерінен келгендер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

797.
37.
Миграция со странами Содружества Независимых Государств – выбытие
(отчетный период; наименование региона; количество выбывших в страны Содружества Независимых Государств)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
798.
38.
Сальдо миграции со странами Содружества Независимых Государств
(отчетный период; наименование региона; сальдо миграции со странами Содружества Независимых Государств)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
799.
39.
Миграция с другими странами – прибытие
(отчетный период; наименование региона; количество прибывших из других стран)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
800.
40.
Миграция с другими странами – выбытие
(отчетный период; наименование региона; количество выбывших в другие страны)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
801.
41.
Сальдо миграции с другими странами
(отчетный период; наименование региона; сальдо миграции с другими странами)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
802.
42.
Миграция по межобластным перемещениям – прибытие
(отчетный период; наименование региона; количество прибывших из других областей)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
803.
43.
Миграция по межобластным перемещениям – выбытие
(отчетный период; наименование региона; количество выбывших в другие области)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
804.
44.
Сальдо миграции по межобластным перемещениям
(отчетный период; наименование региона; сальдо миграции по межобластным перемещениям)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
805.
45.
Миграция по внутриобластным перемещениям – прибытие
(отчетный период; наименование региона; миграция по внутриобластным перемещениям – прибытие)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
806.
46.
Миграция по внутриобластным перемещениям – выбытие
(отчетный период; наименование региона; миграция по внутриобластным перемещениям – выбытие)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

797.
37.
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдерімен көші-қон – шығу
(есепті кезең; өңірдің атауы; Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдеріне кеткендердің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
798.
38.
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдерімен көші-қон сальдосы
(есепті кезең; өңірдің атауы; Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдерімен көші-қон сальдосы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
799.
39.
Басқа елдермен көші-қон –келу
(есепті кезең; өңірдің атауы; басқа елдерден келгендер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
800.
40.
Басқа елдермен көші-қон –кету
(есепті кезең; өңірдің атауы; басқа елдерге кеткендердің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
801.
41.
Басқа елдермен көші-қон сальдосы
(есепті кезең; өңірдің атауы; басқа елдермен көші-қон сальдосы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
802.
42.
Облысаралық орын ауыстырулар бойынша көші-қон – келу
(есепті кезең; өңірдің атауы; басқа облыстардан келгендер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
803.
43.
Облысаралық орын ауыстырулар бойынша көші-қон – кету
(есепті кезең; өңірдің атауы; басқа облыстарға кеткендердің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
804.
44.
Облысаралық орын ауыстырулар бойынша көші-қон сальдосы
(есепті кезең; өңірдің атауы; облысаралық орын ауыстырулар бойынша көші-қон сальдосы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
805.
45.
Облысішілік орын ауыстырулар бойынша көші-қон – келу
(есепті кезең; өңірдің атауы; облысішілік орын ауыстырулар бойынша көші – қон-келу)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
806.
46.
Облысішілік орын ауыстырулар бойынша көші-қон – кету
(есепті кезең; өңірдің атауы; облысішілік орын ауыстырулар бойынша көші – қон-шығу)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

807.
47.
Численность умерших (городское/сельское население)
(отчетный период; город/село; численность умерших)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
808.
48.
Браки (городское/сельское население)
(отчетный период; город/село; количество браков)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
809.
49.
Разводы (городское/сельское население)
(отчетный период; город/село; количество разводов)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
810.
50.
Статистические данные по рождению детей в разрезе регионов за последние 5 лет
(отчетный период; наименование региона; количество рожденных детей)
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
811.
51.
Численность населения на начало периода
(отчетный период; численность населения всего; численность населения в разрезе регионов)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
812.
52.
Численность населения Республики Казахстан по отдельным этносам
(численность населения; наименование региона; наименование этноса; число лиц)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
813.
53.
Численность населения Республики Казахстан по полу и отдельным возрастным группам (0-15, 16-62(57), 63(58)+)
(численность населения; наименование региона; численность населения от 0 до 15 лет; численность населения от 16 до 57 лет; численность населения от 58 лет и старше)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
814.
54.
Численность детей в возрасте до 18 лет в Республике Казахстан
(численность населения; численность детей по годам, гендерному составу, городское/сельское население)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
815.
55.
Статистические данные об усыновленных детях (иностранцами/ гражданами Республики Казахстан)
(численность населения; наименование региона; количество усыновленных детей иностранцами; количество усыновленных детей гражданами Казахстана)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
816.
56.
Данные об агентствах по усыновлению, аккредитованных в Республике Казахстан
(численность населения; наименование агентства; страна; номер и дата аккредитации; срок действия аккредитации)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП

807.
47.
Қайтыс болғандар саны (қала/ауыл халқы)
(есепті кезең; қала/ауыл; қайтыс болғандар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
808.
48.
Некелер (қала/ауыл халқы)
(есепті кезең; қала/ауыл; неке саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
809.
49.
Ажырасу (қала/ауыл халқы)
(есепті кезең; қала/ауыл; ажырасу саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
810.
50.
Балалардың тууы бойынша өңірлер бөлінісінде статистикалық деректер, соңғы 5 жылда
(есепті кезең; өңірдің атауы; туылған балалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
811.
51.
Кезең басындағы халық саны
(есепті кезең; жалпы халық саны; өңірлер бөлінісіндегі халық саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
812.
52.
Қазақстан Республикасы халқының жекелеген этностар бойынша саны
(халық саны; өңірдің атауы; этнос атауы; тұлғалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
813.
53.
Қазақстан Республикасы халқының жынысы және жекелеген жас топтары бойынша саны (0-15, 16-62(57), 63(58)+)
(халық саны; өңірдің атауы; халық саны 0-ден 15 жасқа дейін; халық саны 16 - дан 57 жасқа дейін; халық саны 58 жастан асқан)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
814.
54.
Қазақстан Республикасындағы 18 жасқа дейінгі балалар саны (халық саны; жас, гендерлік құрамы бойынша балалар саны, қала/ауыл халқы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
815.
55.
Асырап алынған балалар (шетелдіктердің/Қазақстан Республикасы азаматтарының) туралы статистикалық деректер
(халық саны; өңірдің атауы; шетелдіктер асырап алған балалар саны; Қазақстан азаматтары асырап алған балалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
816.
56.
Қазақстан Республикасында аккредиттелген бала асырап алу жөніндегі агенттіктер туралы деректер
(халық саны; агенттіктің атауы; ел; аккредиттеу нөмірі мен күні; аккредиттеудің қолданылу мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ

817.
57.
Статистические данные о детях, находящихся под опекой (попечительством) в семьях казахстанских граждан, в разрезе регионов
(численность населения; наименование региона; количество детей под опекой)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
818.
58.
Статистические данные о детях, находящихся на патронатном воспитании в семьях казахстанских граждан, в разрезе регионов
(численность населения; наименование региона; количество детей на патронатном воспитании)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
819.
59.
Статистические данные о детях, воспитывающихся в организациях для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в разрезе регионов
(численность населения; наименование региона; количество детей, воспитывающихся в организациях для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
820.
60.
Количество зарегистрированных по месту жительства граждан Республики Казахстан в разрезе регионов
(численность населения; наименование региона; количество зарегистрированных по месту жительства граждан)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
821.
61.
Количество зарегистрированных и выданных разрешений иностранцам и лицам без гражданства на постоянное проживание в Республике Казахстан в разрезе регионов
(численность населения; наименование региона; количество зарегистрированных и выданных разрешений иностранцам и лицам без гражданства на постоянное жительство в Республике Казахстан)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
822.
62.
Данные о регистрации и количестве актов гражданского состояния Республики Казахстан за рубежом
(отчетный период; наименование консульского действия; количество актов)
по мере необходимости
в течение двадцати рабочих дней с даты обновления информации
АРМ интернет-портала открытых данных
МИД
823.
63.
Перечень региональных молодежных организаций
(численность населения; наименование населенного пункта; наименование организации; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
Информация
824.
1.
Перечень обязательных теле-, радиоканалов
(численность населения; наименование теле-, радиоканала; территория распространения)
ежегодно
до 10 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ

817.
57.
Қазақстандық азаматтардың отбасыларында қорғаншылықтағы (қамқоршылықтағы) балалар туралы статистикалық деректер, өңірлер бөлінісінде
(халық саны; өңірдің атауы; қамқорлықтағы балалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
818.
58.
Қазақстандық азаматтардың отбасыларында патронаттық тәрбиелеудегі балалар туралы статистикалық деректер, өңірлер бөлінісінде
(халық саны; өңірдің атауы; патронаттық тәрбиедегі балалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
819.
59.
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдарда тәрбиеленетін балалар туралы статистикалық деректер, өңірлер бөлінісінде
(халық саны; өңірдің атауы; жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдарда тәрбиеленетін балалардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
820.
60.
Қазақстан Республикасының тұрғылықты жерде тіркелген азаматтарының саны, өңірлер бөлінісінде
(халық саны; өңірдің атауы; тұрғылықты жері бойынша тіркелген азаматтардың саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
821.
61.
Қазақстан Республикасында тұрақты тұруға үшін келген шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға тіркелген және берілген рұқсаттардың саны, өңірлер бөлінісінде
(халық саны; өңірдің атауы; шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға Қазақстан Республикасында тұрақты тұруға тіркелген және берілген рұқсаттар саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
822.
62.
Шетелде Қазақстан Республикасының азаматтық хал актілерін тіркеу және олардың саны туралы деректер
(есепті кезең; консулдық әрекеттің атауы; актілер саны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін жиырма жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СІМ
823.
63.
Өңірлік жастар ұйымдарының тізбесі
(халық саны; елді мекеннің атауы; Ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
Ақпарат
824.
1.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесі
(халық саны; теле-, радиоарнаның атауы; таралу аумағы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ

825.
2.
Перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания
(численность населения; наименование теле-, радиоканала; территория распространения)
ежегодно
до 10 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
826.
3.
Перечень выданных лицензий для занятия деятельностью по распространению теле-, радиоканалов
(наименование региона; наименование организации; дата и номер лицензии; юридический адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
827.
4.
Перечень поставленных на учет, переучет отечественных телеканалов
(наименование региона; наименование организации; наименование телеканала; дата и номер лицензии; юридический адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
828.
5.
Перечень поставленных на учет, переучет отечественных радиоканалов
(наименование региона; наименование организации; наименование радиоканала; тематическая направленность; территория вещания; язык вещания; форма собственности; дата и номер лицензии; юридический адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
829.
6.
Перечень поставленных на учет, переучет иностранных теле-, радиоканалов, распространяемых на территории Республики Казахстан
(наименование организации; наименование теле-, радиоканала; тематическая направленность; территория вещания; дата и номер лицензии; юридический адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
830.
7.
Результаты мониторинга средств массовой информации
(отчетный период; количество материалов, удаленных собственниками и администрациями интернет-ресурсов по рекомендации уполномоченного органа; количество материалов, доступ к которым ограничен уполномоченным органом согласно требованиям Закона РК "О связи"; количество противоправных материалов, доступ к которым ограничен по решению суда)
ежеквартально
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
Инновации и связь
831.
1.
Сведения об инновационных грантах на коммерциализацию технологий
(отчетный период; наименование гранта; сфера применения; организация, предоставляющая грант)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП

825.
2.
Ұлттық телерадиохабарларын тарату операторы тарататын еркін қолжетімділіктегі теле-, радио арналардың тізбесі
(халық саны; теле-, радиоарнаның атауы; таралу аумағы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
826.
3.
Теле-, радиоарналарды тарату бойынша қызметпен айналысу үшін берілген лицензиялардың тізбесі
(өңірдің атауы; ұйымның атауы; лицензияның күні мен нөмірі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
827.
4.
Есепке, қайта есепке қойылған отандық телеарналар тізбесі
(өңірдің атауы; ұйымның атауы; телеарнаның атауы; лицензияның күні мен нөмірі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
828.
5.
Есепке, қайта есепке қойылған отандық радиоарналар тізбесі
(өңірдің атауы; ұйымның атауы; радиоарнаның атауы; тақырыптық бағыты; хабар тарату аумағы; хабар тарату тілі; меншік нысаны; лицензияның күні мен нөмірі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
829.
6.
Есепке, қайта есепке қойылған Қазақстан Республикасының аумағында таралатын шетелдік теле-, радиоарналар тізбесі
(ұйымның атауы; теле -, радиоарнаның атауы; тақырыптық бағыты; хабар тарату аумағы; лицензияның күні мен нөмірі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
830.
7.
Бұқаралық ақпарат құралдарын мониторингтеудің нәтижелері
(есепті кезең; уәкілетті органның ұсынымы бойынша интернет-ресурстардың меншік иелері мен әкімшіліктері алып тастаған материалдардың саны; "Байланыс туралы" ҚР Заңының талаптарына сәйкес уәкілетті орган қол жеткізуі шектелген материалдардың саны; сот шешімі бойынша қол жеткізуі шектелген құқыққа қарсы материалдардың саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
Инновациялар және байланыс
831.
1.
Технологияларды коммерцияландыруға арналған инновациялық гранттар туралы мәліметтер
(есепті кезең; гранттың атауы; қолдану аясы; грант беретін ұйым)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ

832.
2.
Процент охвата населения Республики Казахстан услугами мобильной связи 3G, 4G
(отчетный период; территория охвата; процент охвата населения Республики Казахстан услугами мобильной связи 3G; процент охвата населения Республики Казахстан услугами мобильной связи 4G)
ежегодно
до 1 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
833.
3.
Объем услуг связи
(отчетный период; объем оказанных услуг связи в стоимостном выражении)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АСПР
(Бюро национальной статистики)
834.
4.
Число фиксированных телефонных линий
(отчетный период; всего по Казахстану; наименование региона; количество фиксированных телефонных линий)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АСПР
(Бюро национальной статистики)
835.
5.
Число фиксированных телефонных линий, подключенных к цифровым телефонным станциям
(отчетный период; всего по Казахстану; наименование региона; количество фиксированных телефонных линий; количество телефонных линий, подключенных к цифровым телефонным станциям)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АСПР
(Бюро национальной статистики)
836.
6.
Число абонентов сотовой связи
(отчетный период; всего по Казахстану; наименование региона; количество абонентов сотовой связи)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АСПР
(Бюро национальной статистики)
837.
7.
Число абонентов фиксированной (сотовой) связи, имеющих доступ к широкополосному доступу к сети Интернет
(отчетный период; всего по Казахстану; наименование региона; количество абонентов фиксированной связи, имеющих доступ к широкополосному доступу к сети Интернет; количество абонентов сотовой связи, имеющих доступ к широкополосному доступу к сети Интернет)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АСПР
(Бюро национальной статистики)
838.
8.
Трафик фиксированного (проводного) и беспроводного широкополосного доступа к сети Интернет, Гбайт
(отчетный период; объем трафика фиксированного (проводного) и беспроводного широкополосного доступа к сети Интернет в гигабайтах)
ежегодно
до 1 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АСПР
(Бюро национальной статистики)
839.
9.
Инвестиции в основной капитал отрасли связи
(отчетный период; наименование региона; объем инвестиций в миллионах тенге)
ежегодно
до 1 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АСПР
(Бюро национальной статистики)

832.
2.
Қазақстан Республикасының халқын 3G, 4G ұялы байланыс қызметтерімен қамту пайызы
(есепті кезең; қамту аумағы; Қазақстан Республикасының халқын ұялы байланыс қызметтерімен қамту пайызы 3G; Қазақстан Республикасының халқын ұялы байланыс қызметтерімен қамту пайызы 4G)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 маусымына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
833.
3.
Байланыс қызметтерінің көлемі
(есепті кезең; құндық мәнде көрсетілген байланыс қызметтерінің көлемі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
834.
4.
Тіркелген телефон желілерінің саны
(есепті кезең; Қазақстан бойынша барлығы; өңірдің атауы; тіркелген телефон желілерінің саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
835.
5.
Цифрлық телефон станцияларына қосылған тіркелген телефон желілерінің саны
(есепті кезең; Қазақстан бойынша барлығы; өңірдің атауы; тіркелген телефон желілерінің саны; цифрлық телефон станцияларына қосылған телефон желілерінің саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
836.
6.
Ұялы байланыс абоненттерінің саны
(есепті кезең; Қазақстан бойынша барлығы; өңірдің атауы; ұялы байланыс абоненттерінің саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
837.
7.
Интернет желісіне кең жолақты қол жеткізу бойынша қолжетімділігі бар тіркелген (ұялы) байланыс абоненттерінің саны
(есепті кезең; Қазақстан бойынша барлығы; өңірдің атауы; Интернет желісіне кең жолақты қолжетімділікке қол жеткізе алатын тіркелген байланыс абоненттерінің саны; Интернет желісіне кең жолақты қолжетімділікке қол жеткізе алатын ұялы байланыс абоненттерінің саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
838.
8.
Интернет желісіне тіркелген (сымды) және сымсыз кеңжолақты қол жеткізу трафигі, Гбайт
(есепті кезең; гигабайттағы Интернет желісіне тіркелген (сымды) және сымсыз кең жолақты қолжетімділік трафигінің көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 маусымына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
839.
9.
Байланыс саласының негізгі капиталына инвестициялар
(есепті кезең; өңірдің атауы; инвестициялар көлемі миллион теңгемен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 маусымына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

840.
10.
Перечень компаний, предоставляющих услуги почтовой связи
(численность населения; наименование организации; номер и дата лицензии; адрес; виды услуг)
ежегодно
до 25 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
841.
11.
Список отделений акционерного общества "Казпочта"
(численность населения; наименование отдела; местоположение; расписание работы)
ежегодно
до 25 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
842.
12.
Статистические данные по почтовой связи
(отчетный период; общая сумма оказанных услуг; сумма по видам услуг)
ежегодно
до 25 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АСПР
(Бюро национальной статистики)
843.
13.
Международный почтовый обмен
(отчетный период; объем заказных писем; объем простых писем; объем почтовых переводов)
ежегодно
до 25 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
844.
14.
Перечень услуг в почтовых отделениях
(отчетный период; наименование оказываемой услуги; тариф; срок доставки)
ежегодно
до 25 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
845.
15.
Почтовые индексы Республики Казахстан
(отчетный период; почтовые индексы в разрезе регионов)
ежегодно
до 25 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
846.
16.
Список лицензиатов в сфере использования космического пространства
(наименование организации; номер и дата лицензии; БИН; юридический адрес)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
847.
17.
Список получателей свидетельства о государственной регистрации космического объекта
(наименование космического объекта; регистрационный номер; место и время запуска; основные параметры орбиты)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
848.
18.
Список национальных стандартов в области космической деятельности
(наименование стандарта; номер и дата разработки стандарта)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
849.
19.
Отчеты о проведенных проверках по качеству связи согласно жалобам
(отчетный период; количество проведенных проверок; количество проверок, в ходе которых выявлены нарушения; сумма наложенных штрафов)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
850.
20.
Тарифы (цены, ставки сбора) на универсальные услуги телекоммуникаций и почтовой связи
(отчетный период; наименование услуги; единица измерения; тариф)
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП

840.
10.
Пошта байланысы қызметтерін көрсететін компаниялардың тізбесі
(халық саны; ұйымның атауы; лицензияның нөмірі мен күні; мекен-жайы; қызмет түрлері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
841.
11.
"Қазпошта" акционерлік қоғамы бөлімшелерінің тізімі
(халық саны; бөлімнің атауы; орналасқан жері; жұмыс кестесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
842.
12.
Пошта байланысы бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; көрсетілген қызметтердің жалпы сомасы; қызмет түрлері бойынша сома)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
843.
13.
Халықаралық пошта алмасу
(есепті кезең; тапсырыс хаттардың көлемі; қарапайым хаттардың көлемі; пошта аударымдарының көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
844.
14.
Пошта бөлімшелеріндегі көрсетілетін қызметтер тізбесі
(есепті кезең; көрсетілетін қызметтің атауы; тариф; жеткізу мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
845.
15.
Қазақстан Республикасының пошта индекстері
(есепті кезең; өңірлер бөлінісіндегі пошта индекстері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
846.
16.
Ғарыш кеңістігін пайдалану саласындағы лицензиаттардың тізімі
(ұйымның атауы; лицензияның нөмірі мен күні; БСН; заңды мекенжайы)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
847.
17.
Ғарыш объектісін мемлекеттік тіркеу туралы куәлік алушылардың тізімі
(ғарыш объектісінің атауы; тіркеу нөмірі; ұшыру орны мен уақыты; орбитаның негізгі параметрлері)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
848.
18.
Ғарыш қызметі саласындағы ұлттық стандарттардың тізімі
(стандарттың атауы; стандарттың әзірленген нөмірі мен күні)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
849.
19.
Шағымдарға сәйкес байланыс сапасы бойынша жүргізілген тексерулер туралы есептер
(есепті кезең; жүргізілген тексерулер саны; олардың барысында бұзушылықтар анықталған тексерулер саны; салынған айыппұлдар сомасы)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
850.
20.
Телекоммуникацияның және пошта байланысының әмбебап көрсетілетін қызметтеріне тарифтер (бағалар, алым мөлшерлемелері)
(есепті кезең; қызмет атауы; өлшем бірлігі; тариф)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ

851.
21.
Тарифы (цены, ставки сбора) в сферах естественных монополий услуг по предоставлению в имущественный наем (аренду) или пользование кабельной канализации
(наименование субъекта; наименование услуги; единица измерения; утвержденный тариф)
по мере необходимости
в течение двадцати рабочих дней с даты утверждения тарифов
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
852.
22.
Список лицензиатов в сфере связи
(наименование оператора; номер и дата выдачи лицензии; вид услуги; юридический адрес; контактный телефон)
по мере необходимости
в течение двадцати рабочих дней с даты обновления информации
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
853.
23.
Реестр доверенного программного обеспечения и продукции электронной промышленности
(наименование программного обеспечения/продукции электронной промышленности; наименование разработчика/производителя; страна происхождения программы/продукции)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
854.
24.
Количество компьютеров, используемых в организации
(отчетный период; всего по Казахстану; наименование региона; количество компьютеров, используемых в организации)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
855.
25.
Количество компьютеров, подключенных к сети Интернет
(отчетный период; всего по Казахстану; наименование региона; количество компьютеров, подключенных к сети Интернет)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
856.
26.
Доля пользователей сети Интернет независимо от места подключения (в возрасте 6 - 74 лет)
(отчетный период; доля пользователей сети Интернет независимо от места подключения (в возрасте 6 - 74 лет) в %)
ежегодно
до 30 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
Правовая система и общественная безопасность
857.
1.
Концептуальный план законотворческой работы на 2021-2026 годы (восьмой созыв Парламента Республики Казахстан)
(сессия Парламента; наименование отрасли (сферы) законодательства)
5 лет
сентябрь 2023 года
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
858.
2.
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на текущий год
(отчетный период; наименование законопроекта; государственный орган-разработчик; срок представления)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
859.
3.
Реестр должников по исполнительным производствам и список должников, временно ограниченных на выезд из Республики Казахстан
(фамилия и инициалы; причина ограничения на выезд)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МЮ

851.
21.
Табиғи монополиялар салаларындағы кәбілдік кәрізді мүліктік жалдауға (жалға алуға) немесе пайдалануға беру жөніндегі көрсетілетін қызметтердің тарифтері (бағалары, алым мөлшерлемелері)
(субъектінің атауы; қызмет атауы; өлшем бірлігі; бекітілген тариф)
қажеттілігіне қарай
тарифтер бекітілген күннен бастап жиырма жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
852.
22.
Байланыс саласындағы лицензиаттардың тізімі
(оператордың атауы; лицензияның нөмірі мен берілген күні; қызмет түрі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
ақпарат жаңартылған күннен бастап жиырма жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
853.
23.
Сенімді бағдарламалық қамтылымның және электрондық өнеркәсіп өнімдерінің тізілімі
(бағдарламалық қамтамасыз етудің/электрондық өнеркәсіп өнімінің атауы; әзірлеушінің/өндірушінің атауы; бағдарламаның / өнімнің шыққан елі)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
854.
24.
Ұйымда пайдаланылатын компьютерлер саны
(есепті кезең; Қазақстан бойынша барлығы; өңірдің атауы; ұйымда пайдаланылатын компьютерлер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
855.
25.
Интернет желісіне қосылған компьютерлер саны
(есепті кезең; Қазақстан бойынша барлығы; өңірдің атауы; Интернет желісіне қосылған компьютерлер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
856.
26.
Қосылу жеріне қарамастан Интернет желісін пайдаланушылар үлесі (6 – 74 жас аралығындағы)
(есепті кезең; қосылу орнына қарамастан (6-74 жас аралығындағы) Интернет желісін пайдаланушылардың үлесі %)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
Құқықтық жүйе және қоғамдық қауіпсіздік
857.
1.
Заң шығару жұмысының 2021 – 2026 жылдарға арналған тұжырымдамалық жоспары (Қазақстан Республикасы Парламентінің сегізінші шақырылымы)
(Парламент сессиясы; заңнама саласының (аясының) атауы)
5 жыл
2023 жылғы қыркүйек
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
858.
2.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ағымдағы жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары
(есепті кезең; заң жобасының атауы; әзірлеуші мемлекеттік орган; ұсыну мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
859.
3.
Атқарушылық іс жүргізу бойынша борышкерлер тізілімі және Қазақстан Республикасынан шығуы уақытша шектелген борышкерлердің тізімі
(тегі мен аты-жөні; шығу шектеуінің себебі)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Әділетмині

860.
4.
Примерные вопросы для прохождения аттестации на право занятия деятельностью частного судебного исполнителя
(список вопросов)
по мере внесения изменений в соответствующие законодательные акты
в течение двух месяцев после внесения изменений
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
861.
5.
Наименования, адреса и телефоны местных исполнительных органов, осуществляющих регистрацию актов гражданского состояния
(отчетный период; наименование региона; наименование регистрирующего органа; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
в месячный срок после внесения изменений
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
862.
6.
Статистические данные о количестве зарегистрированных прав (обременений) в электронном формате по республике и в разрезе регионов за последние 5 лет
(отчетный период; наименование региона; количество электронных регистраций прав на недвижимое имущество)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
863.
7.
Список нотариусов
(фамилия с инициалами; наименование региона; дата и номер лицензии; дата вступления в нотариальную палату; форма организации нотариальной деятельности; контактные данные)
раз в полугодие
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
864.
8.
Список адвокатов
(фамилия с инициалами; наименование региона; дата и номер лицензии; форма организации адвокатской деятельности; контактные данные)
раз в полугодие
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
865.
9.
Список юридических консультантов
(фамилия с инициалами; наименование региона; дата и номер лицензии; контактные данные)
раз в полугодие
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
866.
10.
Количество нотариусов в разрезе регионов
(наименование региона; количество зарегистрированных нотариусов)
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
867.
11.
Количество адвокатов в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; количество зарегистрированных адвокатов)
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
868.
12.
Список патентных поверенных
(отчетный период; фамилия с инициалами; номер и дата выдачи удостоверения патентного поверенного; место работы, должность; контактные данные)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
869.
13.
График заседаний апелляционного совета
(отчетный период; тематика заседания; дата проведения заседания; место и время заседания)
ежегодно
до 15 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ

860.
4.
Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттестаттаудан өтуге арналған үлгі сұрақтар
(сұрақтар тізімі)
тиісті заңнамалық актілерге өзгерістердің енгізілуіне қарай
өзгертілген күннен кейін екі айдың ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
861.
5.
Азаматтық хал актілерін тіркеуді жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың атауы, мекенжайлары мен телефондары
(есепті кезең; өңірдің атауы; тіркеуші органның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
өзгертілген күннен кейін бір айдан кейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
862.
6.
Республика бойынша және өңірлер бөлінісінде соңғы 5 жылда электрондық форматта тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар) саны туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; жылжымайтын мүлікке құқықтарды электрондық тіркеу саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
863.
7.
Нотариустардың тізімі
(аты-жөні жазылған тегі; өңірдің атауы; лицензияның күні мен нөмірі; нотариаттық палатаға кірген күні; нотариаттық қызметті ұйымдастыру нысаны; байланыс деректері)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
864.
8.
Адвокаттардың тізімі
(аты-жөні жазылған тегі; өңірдің атауы; лицензияның күні мен нөмірі; адвокаттық қызметті ұйымдастыру нысаны; байланыс деректері)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
865.
9.
Заң кеңесшілерінің тізімі
(аты-жөні жазылған тегі; өңірдің атауы; лицензияның күні мен нөмірі; байланыс деректері)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
866.
10.
Нотариустардың саны, өңірлер бөлінісінде
(өңірдің атауы; тіркелген нотариустардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
867.
11.
Адвокаттардың саны, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; тіркелген адвокаттар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
868.
12.
Патенттік сенім білдірілген өкілдердің тізімі
(есепті кезең; аты-жөні жазылған тегі; патенттік сенім білдірілген өкіл куәлігінің нөмірі мен берілген күні; жұмыс орны, лауазымы; байланыс деректері)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
869.
13.
Апелляциялық кеңес отырыстарының кестесі
(есепті кезең; отырыстың тақырыбы; отырыстың өткізілетін күні; отырыстың орны мен уақыты)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині

870.
14.
Результаты рассмотрения возражений апелляционным советом
(отчетный период; количество возражений; количество удовлетворенных возражений; количество перенесенных возражений; количество отказанных возражений)
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
871.
15.
Результаты внеплановых проверок, проведенных органами юстиции за незаконное использование товарного знака и наименование места происхождения товара
(отчетный период; наименование региона; наименование органа юстиции; наименование проверяемой организации; период проверки; информация о выявленном нарушении; информация о принятых мерах (наложенных штрафах); информация об исполнении решения уполномоченного органа)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
872.
16.
Список общеизвестных товарных знаков
(отчетный период; наименование владельца; наименование товарного знака)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
873.
17.
Количество зарегистрированных лицензионных, сублицензионных договоров за последние 5 лет
(отчетный период; количество зарегистрированных лицензионных договоров; количество зарегистрированных сублицензионных договоров)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
874.
18.
Количество зарегистрированных товарных знаков за последние 5 лет
(отчетный период; количество зарегистрированных товарных знаков)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
875.
19.
Количество зарегистрированных прав пользования географическим указанием за последние 5 лет
(отчетный период; количество зарегистрированных прав пользования географическим указанием)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
876.
20.
Выданные патенты на промышленные образцы за последние 5 лет
(отчетный период; количество выданных патентов на промышленные образцы)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
877.
21.
Выданные патенты на полезные модели за последние 5 лет
(отчетный период; количество выданных патентов на полезную модель)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
878.
22.
Выданные патенты на изобретения за последние 5 лет
(отчетный период; количество выданных патентов на изобретения)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ

870.
14.
Апелляциялық кеңестің шағымдарды қарастыру нәтижелері
(есепті кезең; қарсылықтар саны; қанағаттандырылған қарсылықтар саны; кейінге қалдырылған қарсылықтар саны; бас тартылған қарсылықтар саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
871.
15.
Тауар белгісінің және тауардың шыққан жері атауының заңсыз пайдаланылуына әділет органдары жүргізген жоспардан тыс тексерулердің нәтижелері
(есепті кезең; өңірдің атауы; әділет органының атауы; тексерілетін ұйымның атауы; тексеру кезеңі; анықталған бұзушылық туралы ақпарат; қабылданған шаралар (салынған айыппұлдар) туралы ақпарат; уәкілетті орган шешімінің орындалуы туралы ақпарат)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
872.
16.
Жалпыға белгілі тауар белгілерінің тізімі
(есепті кезең; иесінің атауы; тауар белгісінің атауы)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
873.
17.
Соңғы 5 жылда тіркелген лицензиялық, сублицензиялық келісімшарттар саны
(есепті кезең; тіркелген лицензиялық шарттардың саны; тіркелген қосалқы лицензиялық шарттардың саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
874.
18.
Соңғы 5 жылда тіркелген тауар таңбаларының саны
(есепті кезең; тіркелген тауар белгілерінің саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
875.
19.
Соңғы 5 жылда тіркелген географиялық нұсқамаларды пайдалану құқығының саны
(есепті кезең; тіркелген тауар белгілерінің саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
876.
20.
Соңғы 5 жылда өнеркәсіп үлгілеріне берілген патенттер саны
(есепті кезең; өнеркәсіптік үлгілерге берілген патенттер саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
877.
21.
Соңғы 5 жылда пайдалы модельдерге берілген патенттер
(есепті кезең; пайдалы модельге берілген патенттер саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ыкүніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
878.
22.
Соңғы 5 жылда өнертабысқа берілген патенттер
(есепті кезең; өнертабысқа берілген патенттер саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині

879.
23.
Выданные патенты на селекционные достижения за последние 5 лет
(отчетный период; количество выданных патентов на селекционные достижения)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
880.
24.
Государственный реестр судебных экспертов Республики Казахстан
(отчетный период; фамилия с инициалами; наименование экспертизы; номер и дата лицензии/разрешения)
ежегодно
до 25 декабря отчетного года
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
881.
25.
Статистические данные проведенных судебных, судебно-медицинских, судебно-психиатрических, судебно-наркологических экспертиз
(отчетный период; количество проведенных судебных экспертиз; количество проведенных судебно-медицинских экспертиз; количество проведенных судебно-психиатрических экспертиз; количество проведенных судебно-наркологических экспертиз)
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
882.
26.
Примерный перечень вопросов по аттестации судебного эксперта и присвоению квалификации судебного эксперта
(наименование организации, проводящей аттестацию; адрес; контактные телефоны и электронный адрес; список вопросов)
ежегодно
до 25 декабря отчетного года
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
883.
27.
Количество выданных свидетельств на произведения, охраняемые авторским правом, за последние 5 лет
(отчетный период; количество выданных свидетельств)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
884.
28.
Список аккредитованных организаций, управляющих имущественными правами на коллективной основе
(наименование организации; вид деятельности; юридический адрес; номер и дата аккредитации)
по мере изменения списка
в течение десяти рабочих дней после изменения списка
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
885.
29.
Количество зарегистрированных наименований мест происхождения товаров за последние 5 лет
(отчетный период; количество зарегистрированных наименований)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
886.
30.
Количество зарегистрированных договоров об уступке прав на товарный знак и объекты промышленной собственности за последние 5 лет
(отчетный период; количество зарегистрированных договоров)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
887.
31.
Зарегистрированные прекращения деятельности юридического лица, снятые с учетной регистрации филиалы и представительства в разрезе регионов за последние 5 лет
(отчетный период; наименование организации; наименование региона; организационно-правовая форма; дата регистрации; дата исключения из регистра; юридический адрес)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ

879.
23.
Соңғы 5 жылда селекциялық жетістіктерге берілген патенттер
(есепті кезең; селекциялық жетістіктерге берілген патенттер саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
880.
24.
Қазақстан Республикасы сот сарапшыларының мемлекеттік тізілімі
(есепті кезең; аты-жөні бар тегі; сараптаманың атауы; лицензияның/рұқсаттың нөмірі мен күні)
жыл сайын
есепті жылдың 25 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
881.
25.
Жүргізілген сот, сот-медициналық, сот-психиатриялық, сот-наркологиялық сараптамалардың статистикалық деректері
(есепті кезең; жүргізілген сот сараптамаларының саны; жүргізілген сот-медициналық сараптамалардың саны; жүргізілген сот-психиатриялық сараптамалардың саны; жүргізілген сот-наркологиялық сараптамалардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
882.
26.
Сот сарапшысын аттестаттау және сот сарапшысына біліктілік тағайындау бойынша үлгі сұрақтардың тізбесі
(аттестаттауды өткізетін ұйымның атауы; мекенжайы; байланыс телефондары және электрондық мекенжайы; сұрақтар тізімі)
жыл сайын
есепті жылдың 25 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
883.
27.
Соңғы 5 жылда авторлық құқықпен қорғалатын туындыларға берілген куәліктер саны
(есепті кезең; берілген куәліктердің саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
884.
28.
Мүліктік құқықтарды ұжымдық негізде басқаратын аккредиттеуден өткен ұйымдардың тізімі
(ұйымның атауы; қызмет түрі; заңды мекенжайы; аккредиттеу нөмірі мен күні)
тізімге өзгерістердің енгізілуіне қарай
тізім өзгертілген күннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
885.
29.
Соңғы 5 жылда тіркелген тауарлар шығарылған жерлер атауларының саны
(есепті кезең; тіркелген атаулар саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
886.
30.
Соңғы 5 жылда тауар таңбасына және өнеркәсіптік меншік объектілеріне құқықтарды басқаға беру туралы тіркелген шарттардың саны
(есепті кезең; тіркелген шарттар саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
887.
31.
Есептік тіркеуден шығарылған филиалдар және өкілдіктер Заңды тұлғаның қызметін тіркелген тоқтату, өңірлер бөлінісінде, соңғы 5 жылда
(есепті кезең; ұйымның атауы; өңірдің атауы; ұйымдық-құқықтық нысаны; тіркелген күні; тіркелімнен шығарылған күні; заңды мекенжайы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині

888.
32.
Примерные вопросы для прохождения аттестации на право занятия нотариальной деятельностью
(список вопросов)
по мере внесения изменений в соответствующие законодательные акты
в течение двух месяцев после внесения изменений
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
889.
33.
Примерные вопросы для прохождения аттестации на право занятия адвокатской деятельностью
(список вопросов)
по мере внесения изменений в соответствующие законодательные акты
в течение двух месяцев после внесения изменений
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
890.
34.
Количество нормативных правовых актов, зарегистрированных в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан
(отчетный период; количество зарегистрированных нормативных правовых актов)
еженедельно
каждая пятница
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
891.
35.
Количество нормативных правовых актов, внесенных в информационную систему "Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан", в электронном виде
(отчетный период; количество нормативных правовых актов, внесенных в информационную систему)
еженедельно
каждая пятница
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
892.
36.
Количество посещений информационной системы "Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан" в электронном виде в сети Интернет (согласно данным Google Analitics)
(отчетный период; количество посещений информационной системы)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
893.
37.
План проведения плановых проверок частных судебных исполнителей
(отчетный период; наименование региона; период проведения проверки; вид проверки; фамилия с инициалами судоисполнителя)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
894.
38.
Перечень нормативных правовых актов, по которым отказано в государственной регистрации
(отчетный период; наименование нормативного правового акта; дата отказа; орган-разработчик; причина отказа)
раз в полугодие
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
895.
39.
Список адвокатов, юридических консультантов участвующих в системе оказания гарантированной государством юридической помощи
(отчетный период; наименование региона; фамилия с инициалами; номер и дата лицензии; форма организации адвокатской деятельности; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 15 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
896.
40.
Количество выданных свидетельств о регистрации топологии интегральной микросхемы
(количество выданных свидетельств)
раз в полугодие
до 20 числа месяца,
следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ

888.
32.
Нотариаттық қызметпен айналысу құқығына аттестаттаудан өтуге арналған үлгі сұрақтар
(сұрақтар тізімі)
тиісті заңнамалық актілерге өзгерістердің енгізілуіне қарай
өзгертілген күннен кейін екі айдың ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
889.
33.
Адвокаттық қызметпен айналысу құқығына аттестаттаудан өтуге арналған үлгі сұрақтар
(сұрақтар тізімі)
тиісті заңнамалық актілерге өзгерістердің енгізілуіне қарай
өзгертілген күннен кейін екі айдың ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
890.
34.
Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде тіркелген нормативтік құқықтық актілердің саны
(есепті кезең; тіркелген нормативтік құқықтық актілердің саны)
апта сайын
әрбір жұма
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
891.
35.
"Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі" ақпараттық жүйесіне электрондық түрде енгізілген нормативтік құқықтық актілердің саны
(есепті кезең; ақпараттық жүйеге енгізілген нормативтік құқықтық актілердің саны)
апта сайын
әрбір жұма
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
892.
36.
"Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі" ақпараттық жүйесіне Интернет желісінде кіру саны (Google Analitics деректеріне сәйкес)
(есепті кезең; ақпараттық жүйеге бару саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
893.
37.
Жеке сот орындаушыларына жоспарлы тексерулер жүргізу жоспары
(есепті кезең; өңірдің атауы; тексеру жүргізу кезеңі; тексеру түрі; сот орындаушысының аты-жөні жазылған тегі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
894.
38.
Мемлекеттік тіркеуден бас тартылған нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; тексеру жүргізу кезеңі; тексеру түрі; сот орындаушысының аты-жөні жазылған тегі)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
895.
39.
Мемлекет кепілдік берген заң көмегін көрсету жүйесіне қатысатын адвокаттар, заң кеңесшілерінің тізімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; аты-жөні жазылған тегі; лицензияның нөмірі мен күні; адвокаттық қызметті ұйымдастыру нысаны; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
896.
40.
Интегралдық микросхема топологиясын тіркеу туралы берілген куәліктердің саны
(берілген куәліктердің саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині

897.
41.
Информация о руководстве Министерства обороны, Генерального штаба, видов, родов войск и региональных командований Вооруженных Сил Республики Казахстан
(отчетный период; фамилия с инициалами; должность; звание)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
898.
42.
Миротворческая деятельность Вооруженных Сил Республики Казахстан
(отчетный период; страна; период; миссия; количество участников)
раз в полугодие
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
899.
41.
Перечень проведенных мероприятий, направленных на военно-патриотическое воспитание граждан Республики Казахстан
(отчетный период; наименование мероприятия; дата проведения мероприятия; место проведения мероприятия; дополнительная информация)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
900.
42.
Перечень проведенных культурно-досуговых мероприятий для военнослужащих по призыву
(отчетный период; наименование мероприятия; дата проведения мероприятия; место проведения мероприятия; дополнительная информация)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
901.
43.
Реестр негосударственных противопожарных служб
(отчетный период; наименование службы; вид противопожарной службы; номер аттестата; срок действия аттестата; юридический адрес; контактный телефон)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
902.
44.
Государственный реестр экспертных организаций, аккредитованных на осуществление деятельности по аудиту в области пожарной безопасности
(отчетный период; наименование организации; номер аттестата аккредитации; срок действия аттестата аккредитации; юридический адрес; контактный телефон)
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
903.
45.
Перечень пожарных депо и их юридические адреса
(отчетный период; наименование пожарного депо (обозначение); юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
904.
46.
Официальный статистический учет пожаров и их последствий
(отчетный период; наименование региона; количество пожаров; сумма ущерба; общее количество пострадавших, погибших жителей)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
905.
47.
Количество выданных паспортов, удостоверений личности гражданам Республики Казахстан в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; количество выданных паспортов; количество выданных удостоверений личности)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД

897.
41.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің, Қарулы Күштері Бас штабының, әскер түрлерінің, тектерінің және өңірлік қолбасшылықтарының басшылығы туралы ақпарат
(есепті кезең; аты-жөні бар тегі; лауазымы; атағы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
898.
42.
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің бітімгершілік қызметі
(есепті кезең; ел; кезең; миссия; қатысушылар саны)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
899.
41.
Қазақстан Республикасының азаматтарын әскери-патриоттық тәрбиелеуге бағытталған өткізілген іс-шаралар тізбесі
(есепті кезең; іс-шараның атауы; іс-шараны өткізу күні; іс-шараны өткізу орны; қосымша ақпарат)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
900.
42.
Әскерге шақыру бойынша әскери қызметшілер үшін өткізілген мәдени-демалыс іс-шараларының тізбесі
(есепті кезең; іс-шараның атауы; іс-шараны өткізу күні; іс-шараны өткізу орны; қосымша ақпарат)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
901.
43.
Мемлекеттік емес өртке қарсы қызметтердің тізілімі
(есепті кезең; қызмет атауы; өртке қарсы қызмет түрі; аттестат нөмірі; аттестаттың қолданылу мерзімі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
902.
44.
Өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит жөніндегі қызметті жүзеге асыруға аккредиттелген сараптама ұйымдарының мемлекеттік тізілімі
(есептік кезең; ұйымның атауы; аккредиттеу аттестатының нөмірі; аккредиттеу аттестатының қолданылу мерзімі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
903.
45.
Өрт сөндіру деполарының тізбесі және олардың заңды мекенжайлары
(есепті кезең; өрт сөндіру депосының атауы (белгісі); заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
904.
46.
Өрттер мен олардың салдарларын ресми статистикалық есепке алу
(есепті кезең; өңірдің атауы; өрттер саны; залал сомасы; зардап шеккен, қаза тапқандар болғандар тұрғындардың жалпы саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
905.
47.
Қазақстан Республикасы азаматтарына берілген паспорттардың, жеке куәліктердің өңірлер бөлінісінде саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; берілген паспорттардың саны; берілген жеке куәліктердің саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ

906.
48.
Тарифы консульских сборов, взимаемых за совершение консульских действий
(наименование консульского действия; ставка консульского сбора в иностранной валюте)
по мере необходимости
в течение двадцати рабочих дней с даты обновления информации
АРМ интернет-портала открытых данных
МИД
907.
49.
Данные об истребовании документов и количестве истребованных документов
(наименование консульского действия; количество истребованных документов)
по мере необходимости
в течение двадцати рабочих дней с даты обновления информации
АРМ интернет-портала открытых данных
МИД
908.
50.
Данные о легализации документов и их количестве
(наименование консульского действия; количество легализованных документов)
по мере необходимости
в течение двадцати рабочих дней с даты обновления информации
АРМ интернет-портала открытых данных
МИД
909.
51.
Данные по вопросам гражданства
(наименование консульского действия; количество вопросов гражданства)
по мере необходимости
в течение двадцати рабочих дней с даты обновления информации
АРМ интернет-портала открытых данных
МИД
910.
52.
Форма отчета "О надзорной деятельности прокурора"
(о работе прокурора по надзору за законностью в социально - экономической сфере; о работе прокурора по надзору за законностью судебных актов по гражданским, административным делам, по делам об административных правонарушениях и исполнительного производства; о работе прокурора по надзору за законностью досудебной стадии уголовного процесса; о работе прокурора по надзору за законностью по уголовным делам и исполнению наказания; о состоянии прокурорского надзора за применением международных договоров и исполнением обязательств; о работе прокурора по обращениям физических и юридических лиц; о работе уполномоченного прокурора по надзору за законностью в сфере правовой статистики и специальных учетов)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
911.
53.
Форма отчета № 1-М "О зарегистрированных уголовных правонарушениях"
(статистические сведения о зарегистрированных уголовных правонарушениях; о состоянии преступности; о лицах, совершивших уголовные правонарушения; о потерпевших)
ежемесячно
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
912.
54.
Форма статистического отчета "Об утверждении формы отчета "О правонарушениях, связанных с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных и ядовитых веществ, прекурсоров, их аналогов и вещественных доказательствах, конфискованного имущества по уголовным делам"
(статистические сведения о зарегистрированных уголовных правонарушениях, связанных с наркотиками; о лицах, совершивших уголовные правонарушения, связанные с наркотиками; сведения об изъятии и уничтожении наркотических средств и психотропных веществ)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП

906.
48.
Консулдық іс-әрекеттер жасағаны үшін алынатын консулдық алымдардың тарифтері
(консулдық іс-қимылдың атауы; шетел валютасындағы консулдық алым мөлшерлемесі)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін жиырма жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СІМ
907.
49.
Құжаттарды талап ету және талап етілген құжаттардың саны туралы деректер
(консулдық іс-қимылдың атауы; талап етілген құжаттардың саны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін жиырма жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СІМ
908.
50.
Құжаттарды заңдастыру және олардың саны туралы деректер
(консулдық іс-қимылдың атауы; жария етілген құжаттардың саны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін жиырма жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СІМ
909.
51.
Азаматтық мәселелері бойынша деректер
(консулдық іс-қимылдың атауы; азаматтық мәселелерінің саны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін жиырма жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СІМ
910.
52.
"Прокурордың қадағалау қызметі туралы" есебінің нысаны
(әлеуметтік-экономикалық саладағы заңдылықты қадағалау жөніндегі прокурордың жұмысы туралы; азаматтық, әкімшілік істер, Әкімшілік құқық бұзушылық және Атқарушылық іс жүргізу жөніндегі сот актілерінің заңдылығын қадағалау жөніндегі прокурордың жұмысы туралы; қылмыстық процестің сотқа дейінгі сатысының заңдылығын қадағалау жөніндегі прокурордың жұмысы туралы; қылмыстық істер бойынша заңдылықты қадағалау жөніндегі прокурордың жұмысы туралы шарттардың қолданылуын және міндеттемелердің орындалуын прокурорлық қадағалаудың жай-күйі туралы; Жеке және заңды тұлғалардың өтініштері бойынша прокурордың жұмысы туралы; құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласындағы заңдылықты қадағалау жөніндегі уәкілетті прокурордың жұмысы туралы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
911.
53.
"Тіркелген қылмыстық құқық бұзушылықтар туралы" № 1-М есебінің нысаны
(тіркелген қылмыстық құқық бұзушылықтар туралы; қылмыстың жай-күйі туралы; қылмыстық құқық бұзушылық жасаған адамдар туралы; жәбірленушілер туралы статистикалық мәліметтер)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
912.
54.
"Есірткі құралдарының, психотроптық және улы заттардың, прекурсорлардың, олардың аналогтарының заңсыз айналымына байланысты құқық бұзушылықтар және қылмыстық істер бойынша тәркіленген мүліктің заттай дәлелдемелері туралы" есептің нысанын бекіту туралы" статистикалық есептің нысаны
(есірткіге байланысты тіркелген қылмыстық құқық бұзушылықтар туралы; есірткіге байланысты қылмыстық құқық бұзушылықтар жасаған адамдар туралы статистикалық мәліметтер; есірткі құралдары мен психотроптық заттарды алып қою және жою туралы мәліметтер)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП

913.
55.
Отчет формы № 1-П "О регистрации и учете актов о назначении проверок, осуществляемых государственными органами Республики Казахстан"
(отчетный период; наименование показателя; всего зарегистрировано проверок; количество проверок субъектов частного предпринимательства; количество проверок субъектов малого предпринимательства; количество проверок субъектов микропредпринимательства; количество проверок субъектов среднего предпринимательства; количество проверок субъектов крупного предпринимательства)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
914.
56.
Отчет формы № 1-ОЛ "О рассмотрении обращений физических и юридических лиц"
(отчетный период; общее количество поступивших на рассмотрение обращений; количество обращений; количество рассмотренных обращений; количество обращений, по которым принят благоприятный административный акт; количество обращений, по которым принят обременяющий акт; количество обращений, по которым административная процедура прекращена; количество обращений, по которым предоставлен ответ заявителю)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
915.
57.
Форма статистического отчета № 1-Е "О работе органов уголовного преследования"
(cтатистические сведения о результатах расследования органами уголовного преследования уголовных дел; cтатистические сведения о задержанных лицах)
ежемесячно
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
916.
58.
Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях"
(отчетный период; квалификация; количество выявленных нарушений по Казахстану; количество выявленных нарушений по регионам)
ежемесячно
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
917.
59.
Форма статистического отчета "О дорожно-транспортных происшествиях, повлекших гибель или ранение людей"
(отчетный период; наименование региона; количество дорожно-транспортных происшествий; общее количество пострадавших людей; количество раненых; количество умерших пассажиров, людей)
ежемесячно
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
918.
60.
Форма № 2 "Отчет по рассмотрению гражданских дел суда"
(отчетный период; гражданские дела; рассмотрено гражданских дел судами первой инстанции)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
919.
61.
Форма № 7 "Отчет по рассмотрению гражданских дел в апелляционной инстанции"
(гражданские дела; рассмотрено гражданских дел судами апелляционной инстанции)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП

913.
55.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүзеге асыратын тексерулерді тағайындау туралы актілерді тіркеу және есепке алу туралы" № 1-П нысанды есебі
(есепті кезең; Көрсеткіштің атауы; тіркелген барлық тексеру; жеке кәсіпкерлік субъектісін тексеру саны; шағын кәсіпкерлік субъектісін тексеру саны; шағын кәсіпкерлік субъектісін тексеру саны; шағын кәсіпкерлік субъектісін тексеру саны; ірі кәсіпкерлік субъектісін тексеру саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
914.
56.
"Жеке және заңды тұлғалардың жолданымдарын қарау туралы" № 1-ТӨ нысанды есебі
(есепті кезең; қарауға келіп түскен өтініштердің жалпы саны; өтініштердің саны; қаралған өтініштердің саны; қолайлы Әкімшілік акт қабылданған өтініштердің саны; ауыртпалық түсіретін акт қабылданған өтініштердің саны; әкімшілік рәсім тоқтатылған өтініштердің саны; өтініш берушіге жауап берілген өтініштердің саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
915.
57.
"Қылмыстық қудалау органдарының жұмысы туралы" № 1-Е статистикалық есебінің нысаны
(қылмыстық қудалау органдарының қылмыстық істерді тергеп - тексеру нәтижелері туралы статистикалық мәліметтер; ұсталған адамдар туралы статистикалық мәліметтер)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
916.
58.
"Уәкілетті органдардың әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі істерді қарау нәтижелері туралы" № 1-ӘІ нысанды есебі
(есепті кезең; біліктілік; Қазақстан бойынша анықталған бұзушылықтар саны; өңірлер бойынша анықталған бұзушылықтар саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
917.
59.
"Адамдардың қаза болуына немесе жарақаттануына әкеп соқтырған жол көлік оқиғалары туралы" статистикалық есебінің нысаны
(есепті кезең; өңірдің атауы; жол-көлік оқиғаларының саны; зардап шеккен адамдардың жалпы саны; жараланғандар саны; қайтыс болған жолаушылардың, адамдардың саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
918.
60.
"Бірінші сатыдағы соттардың азаматтық істерді қарауы бойынша есеп" № 2 нысаны
(есепті кезең; азаматтық істер; бірінші сатыдағы соттар азаматтық істерді қарады)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
919.
61.
"Апелляциялық сатыда азаматтық істерді қарау бойынша есеп" № 7 нысаны
(азаматтық істер; апелляциялық сатыдағы соттар азаматтық істерді қарады)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП

920.
62.
Форма № 7-К "Отчет по рассмотрению гражданских дел в кассационной инстанции"
(гражданские дела; рассмотрено гражданских дел судами кассационной инстанции)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
921.
63.
Форма № 1 "Отчет о работе судов первой инстанции по рассмотрению уголовных дел"
(количество поступивших дел; количество рассмотренных дел с вынесением приговора; количество прекращенных дел)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
922.
64.
Форма № 6 "Отчет о работе судов апелляционной инстанции по рассмотрению уголовных дел"
(количество поступивших дел; количество отмененных и измененных приговоров; количество оставленных без изменения; всего окончательных уголовных дел)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
923.
65.
Форма № 6-К "Отчет о работе кассационной инстанции по рассмотрению уголовных дел"
(количество поступивших ходатайств и протестов; решения по рассмотрению ходатайств, представлений и протестов на приговоры и постановления судов первой и апелляционной инстанции)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
924.
66.
Форма № 2-Ж "Отчет о рассмотрении судами жалоб по делам частного обвинения"
(количество поступивших жалоб; количество возвращенных жалоб заявителю без рассмотрения; количество вынесенных постановлений по рассмотрению жалоб; остаток жалоб на конец отчетного периода)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
925.
67.
Форма отчета № 12 "Об осуждении несовершеннолетних"
(статистические сведения о несовершеннолетних лицах, в отношении которых судами прекращены уголовные дела; об осужденных; о мерах наказания, применяемых к ним (основных и дополнительных))
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
926.
68.
Форма отчета № 10 "О числе лиц, в отношении которых вынесены судебные акты"
(статистические сведения о лицах, в отношении которых судами прекращены уголовные дела; оправданных; осужденных; мерах наказания, применяемых к ним (основных и дополнительных)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
927.
69.
Форма отчета № 4 "О работе по исполнению судебных актов"
(судебный исполнитель; исполнительное производство)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП

920.
62.
"Кассациялық сатыда азаматтық істерді қарау бойынша есеп" № 7-К нысаны
(азаматтық істер; азаматтық істерді кассациялық сатыдағы соттар қарады)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
921.
63.
"Бірінші сатыдағы соттардың қылмыстық істерді қарау бойынша жұмысы туралы" № 1 нысаны
(келіп түскен істер саны; үкім шығарумен қаралған істер саны; тоқтатылған істер саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
922.
64.
"Апелляциялық сатыдағы соттардың қылмыстық істерді қарау жөніндегі жұмысы туралы есеп" № 6 нысаны
(келіп түскен істердің саны; күші жойылған және өзгертілген үкімдердің саны; өзгеріссіз қалғандардың саны; барлық түпкілікті қылмыстық істер)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
923.
65.
"Кассациялық сатының қылмыстық істерді қарау жөніндегі жұмысы туралы есеп" № 6-К нысаны
(келіп түскен өтініштер мен наразылықтардың саны; бірінші және апелляциялық сатыдағы соттардың үкімдері мен қаулыларына өтінішхаттарды, ұсынымдар мен наразылықтарды қарау жөніндегі шешімдер)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
924.
66.
"Соттардың жеке айыптау істері бойынша шағымдарды қарауы туралы есеп" № 2-Ж нысаны
(келіп түскен шағымдардың саны; өтініш берушіге қараусыз қайтарылған шағымдардың саны; шағымдарды қарау бойынша шығарылған қаулылардың саны; есепті кезеңнің соңындағы шағымдардың қалдығы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
925.
67.
"Кәмелетке толмағандарды соттау туралы" № 12 статистикалық есебінің нысаны
(соттар оларға қатысты қылмыстық істерді тоқтатқан кәмелетке толмаған адамдар туралы статистикалық мәліметтер); сотталғандар туралы; оларға қолданылатын жазалау шаралары туралы (негізгі және қосымша))
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
926.
68.
"Өздеріне қатысты сот актілері шығарылған тұлғалардың саны туралы" № 10 есебінің нысаны
(соттар өздеріне қатысты қылмыстық істерді тоқтатқан адамдар туралы статистикалық мәліметтер; ақталған, сотталғандарды; оларға қолданылатын жазалау шараларын (негізгі және қосымша))
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
927.
69.
"Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 есебінің нысаны
(сот орындаушысы; атқарушылық іс жүргізу)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП

928.
70.
Отчет формы № СНГ-3 "О преступлениях, совершенных иностранными гражданами и лицами без гражданства, а также в отношении них, на территории государств - участников СНГ"
(сведения об уголовных правонарушениях, совершенных иностранными гражданами и лицами без гражданства; сведения об уголовных правонарушениях, совершенных в отношении иностранных граждан и лиц без гражданства)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
929.
71.
Статистический отчет формы № СНГ-1 "Статистическая информация о состоянии преступности и результатах расследования уголовных правонарушений"
(сведения о совершенных уголовных правонарушениях в отношении граждан, прибывших из других государств-участников СНГ; сведения о совершенных уголовных правонарушениях гражданами, прибывшими из других государств-участников СНГ)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
930.
72.
Статистическая форма отчета № 1-ЭТ "О правонарушениях, связанных с экстремизмом и терроризмом, и состоянии прокурорского надзора"
(статистические сведения о зарегистрированных преступлениях, связанных с экстремизмом и терроризмом; о лицах совершивших преступления, связанные с экстремизмом и терроризмом; об изъятии экстремистских материалов)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
931.
73.
Сведения о лицах, привлеченных к уголовной ответственности за совершение уголовных правонарушений против половой неприкосновенности несовершеннолетних
(фамилия и инициалы)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
API системы государственного органа
ГП
932.
74.
Форма отчета № 1-Р "О разыскиваемых лицах, скрывшихся от дознания, следствия, суда, а также лицах, уклоняющихся от отбывания наказания или осуществления пробационного контроля, разыскиваемых лицах, пропавших без вести, утративших связь с родственниками, не способных сообщить о себе установочные данные, трупах, личность которых не установлена, и разыскиваемых лицах, являющихся должниками по исполнительным производствам, ответчиками по искам, предъявленным в интересах государства, а также о взыскании алиментов, возмещении вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровью, смертью кормильца" (статистические сведения о лицах, находящихся в розыске (преступники, без вести пропавшие, должники, неопознанные трупы и другие); количество разыскиваемых лиц)
ежемесячно
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП

928.
70.
"ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің аумағында шетелдік азаматтар мен азаматтығы жоқ адамдар жасаған, сондай-ақ оларға қатысты жасалған қылмыстар туралы" № ТМД-3 нысанды есебі
(шетел азаматтары мен азаматтығы жоқ адамдар жасаған қылмыстық құқық бұзушылықтар туралы мәліметтер; шетел азаматтары мен азаматтығы жоқ адамдарға қатысты жасалған қылмыстық құқық бұзушылықтар туралы мәліметтер)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
929.
71.
"Қылмыстылықтың жай-күйі және қылмыстық құқық бұзушылықтарды тергеп-тексеру нәтижелері туралы статистикалық ақпарат" № ТМД-1 нысанды статистикалық есебі
(ТМД-ға қатысушы басқа мемлекеттерден келген азаматтарға қатысты жасалған қылмыстық құқық бұзушылықтар туралы мәліметтер; ТМД-ға қатысушы басқа мемлекеттерден келген азаматтар жасаған қылмыстық құқық бұзушылықтар туралы мәліметтер)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
930.
72.
"Экстремизм мен терроризмге байланысты қылмыстық құқық бұзушылықтар туралы және прокурорлық қадағалаудың жай-күйі туралы" № 1-ЭТ есебінің статистикалық нысаны
(экстремизм мен терроризмге байланысты тіркелген қылмыстар туралы статистикалық мәліметтер; экстремизм мен терроризмге байланысты қылмыс жасаған адамдар туралы; экстремистік материалдарды алып қою туралы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
931.
73.
Кәмелетке толмағандардың жыныстық тиіспеушілігіне қарсы қылмыстық құқық бұзушылықтар жасағаны үшінсы қылмыстық құқық бұзушылықтар жасағаны үніне дейініметтер
(тегі және аты-жөні)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
932.
74.
"Анықтаудан, тергеуден, соттан жасырынған іздестірудегі адамдарды, сондай-ақ жазасын өтеуден немесе пробациялық бақылауды жүзеге асырудан жалтарған, хабарсыз кеткен іздестірудегі адамдарды, туыстарымен байланысын жоғалтқан, өзі туралы анықтамалық деректерді хабарлауға қабілеті жоқ адамдарды, жеке басы анықталмаған мәйiттердi және атқарушылық істер жүргізу бойынша борышкерлер, мемлекет мүддесіне орай, сондай-ақ алименттер өндіріп алу, мертігуден немесе денсаулығының өзге де зақымдануынан, асыраушысының қайтыс болуынан келген зиянды өтеу туралы талап қоюлар бойынша жауапкерлер болып табылатын іздестірудегі адамдар туралы" №1-І есептің нысаны;
(іздеуде жүрген адамдар туралы статистикалық мәліметтер (қылмыскерлер, хабар-ошарсыз кеткен адамдар, борышкерлер, белгісіз мәйіттер және басқалар); іздестіріліп жатқан адамдардың саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ыкүніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП

933.
75.
Список религиозной литературы и информационных материалов, признанных экстремистскими и запрещенных к ввозу, изданию и распространению на территории Республики Казахстан
(список литературы и материалов, признанных судами Республики Казахстан экстремистскими; список литературы и материалов, запрещенных к ввозу, изданию и распространению на территории Республики Казахстан)
постоянно
в течение десяти рабочих дней с момента поступления полного пакета документов
API системы государственного органа
ГП
934.
76.
Список террористических организаций
(наименование террористической организации)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
API системы государственного органа
ГП
935.
77.
Список экстремистских организаций
(наименование экстремистской организации)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
API системы государственного органа
ГП
936.
78.
Отчет формы № 3-К "О коррупционных преступлениях, лицах их совершивших, осужденных, движении уголовных дел о коррупционных преступлениях и субъектах коррупционных правонарушений"
(статистические сведения о зарегистрированных коррупционных преступлениях; о лицах, их совершивших; об осужденных за коррупционные преступления; о субъектах коррупционных правонарушений)
ежемесячно
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
937.
79.
Список литературы и информационных материалов, признанных террористическими и запрещенных к ввозу, изданию и распространению на территории Республики Казахстан
(наименование литературы/информационного материала)
постоянно
в течение десяти рабочих дней с момента поступления полного пакета документов
API системы государственного органа
ГП
938.
80.
Реестр выданных лицензий на право занятия охранной деятельностью
(отчетный период; наименование организации; номер и дата лицензии; юридический адрес; контактный телефон)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
939.
81.
Сведения о лицах, содержащихся в местах лишения свободы (общее количество)
(отчетный период; наименование региона; количество лиц, содержащихся в местах лишения свободы)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
940.
82.
Сведения о лицах, состоящих на учете службы пробации
(отчетный период; наименование региона; общее количество; вид наказания; пол)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
941.
83.
Перечень вещей и предметов, которые разрешается иметь осужденным, получать в посылках, передачах, приобретать в магазинах учреждений
(отчетный период; наименование вещи и предмета)
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД

933.
75.
Экстремистік деп танылған және шеттен әкелуге, басып шығаруға және Қазақстан Республикасының аумағында таратуға тыйым салынған діни әдебиеттің және ақпараттық материалдардың тізімі
(Қазақстан Республикасының соттары экстремистік деп таныған әдебиеттер мен материалдардың тізімі; Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге, басып шығаруға және таратуға тыйым салынған әдебиеттер мен материалдардың тізімі)
тұрақты
құжаттар толық енгізілген күннен кейін он жұмыс күн ішінде
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
934.
76.
Террористік ұйымдардың тізімі
(террористік ұйымның атауы)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
935.
77.
Экстремистік ұйымдардың тізімі
(экстремистік ұйымның атауы)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
936.
78.
"Сыбайлас жемқорлық қылмыстар, оларды жасаған, сотталған адамдар, сыбайлас жемқорлық қылмыстар жөніндегі қылмыстық істердің қозғалысы және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық субъектілері туралы" № 3-К нысанды есебі
(тіркелген сыбайлас жемқорлық қылмыстар туралы; оларды жасаған адамдар туралы; сыбайлас жемқорлық қылмыстары үшін сотталғандар туралы; сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық субъектілері туралы статистикалық мәліметтер)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
937.
79.
Террористік деп танылған және шеттен әкелуге, басып шығаруға және Қазақстан Республикасының аумағында таратуға тыйым салынған әдебиеттің және ақпараттық материалдардың тізімі
(әдебиеттің/ақпараттық материалдың атауы)
тұрақты
құжаттар толық енгізілген күннен кейін он жұмыс күн ішінде
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
938.
80.
Күзет қызметімен айналысу құқығына берілген лицензиялардың тізілімі
(есепті кезең; ұйымның атауы; лицензияның нөмірі мен күні; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
939.
81.
Бас бостандығынан айыру орындарында ұсталатын адамдар туралы мәліметтер (жалпы саны)
(есепті кезең; өңірдің атауы; бас бостандығынан айыру орындарында ұсталатын адамдардың саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
940.
82.
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; жалпы саны; жаза түрі; жынысы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
941.
83.
Сотталғандардың ұстауына, сәлемдемелер, сауқаттар арқылы алуға, мекемелердің дүкендерінен сатып алуға рұқсат етілетін заттар мен нәрселердің тізбесі
(есепті кезең; зат пен заттың атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ

942.
84.
Сведения о состоянии криминогенной обстановки
(отчетный период; наименование региона; общее количество правонарушений; количество правонарушений, повлекших смерть людей)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
943.
85.
Сведения о результатах социологических опросов и оценки деятельности судов
(тема опроса; общее количество участвовавших в опросе; средняя оценка деятельности судов)
по мере проведения
до 30 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
СА
944.
86.
Сведения об участии судов в реализации международных договоров, межведомственных договоров и программ международного сотрудничества
(отчетный период; наименование региона; наименование договора/программы; информация о реализации)
ежегодно
до 30 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
СА
945.
87.
Графики рассмотрения судебных дел с учетом ограничений, установленных законодательством Республики Казахстан, указанием категории дела (уголовное, гражданское, административное, об административных правонарушениях), сторон, участников процесса, даты, места рассмотрения
(отчетный период; наименование региона; наименование дела; категория дела; место рассмотрения; дата рассмотрения; время рассмотрения; участники процесса)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
СА
946.
88.
Форма № 5 "Отчет по рассмотрению административных дел судами первой инстанции"
(административные дела; рассмотрено административных дел судами первой инстанции)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
947.
89.
Форма № 5А "Отчет по рассмотрению административных дел в апелляционной инстанции"
(административные дела; рассмотрено административных дел судами апелляционной инстанции)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным период
API системы государственного органа
ГП
948.
90.
Форма № 5К "Отчет по рассмотрению административных дел в кассационной инстанции"
(административные дела; рассмотрено административных дел судом кассационной инстанции)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным период
API системы государственного органа
ГП
949.
91.
Статистические данные о количестве информационных систем, подключенных к Оперативному центру информационной безопасности
(количество и дата заключения договора)
ежегодно
до 20 числа месяца, следующего за отчетным период
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
Расшифровка аббревиатур:
СНП – сельский населенный пункт;
АРМ – автоматизированное рабочее место;
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
МЮ – Министерство юстиции Республики Казахстан;
АЗРК - Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан;
ГП – Генеральная прокуратура Республики Казахстан;
БИН – бизнес идентификационный номер;
МНВО – Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан;
МЗ – Министерство здравоохранения Республики Казахстан;
МТСЗН – Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
МИО – местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения, столицы;
ВАП – Высшая аудиторская палата;
МТ – Министерство транспорта Республики Казахстан;
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан;
МО – Министерство обороны Республики Казахстан;
АРРФР – Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка;
АФМ - Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
МКИ – Министерство культуры и информации Республики Казахстан;
АДГС – Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы;
МП – Министерство просвещения Республики Казахстан;
ЦГО – центральные государственные органы;
ЦИК – Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан;
МПС – Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан;
СА – Судебная администрация Республики Казахстан;
АПК – Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционная служба);
АСПР – Агентство Республики Казахстан по стратегическому планированию и реформам;
МТИ – Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан;
МВРИ – Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
МИД – Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
МЧС – Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
МТС – Министерство туризма и спорта Республики Казахстан;
НБ – Национальный Банк Республики Казахстан;
МНЭ – Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
МЦРИАП – Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
МЭПР – Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
МЭ – Министерство энергетики Республики Казахстан;
API – Application Programming Interface;
ILAC – International Laboratory Accreditation Cooperation;
ISIN - Международный идентификационный код ценной бумаги;
PISA – Programme for International Student Assessment;
TIMSS – Trends in Mathematics and Science Study.спор.

942.
84.
Криминогендік ахуалдың жай-күйі туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; құқық бұзушылықтардың жалпы саны; адамдардың өліміне әкеп соққан құқық бұзушылықтардың саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
943.
85.
Соттардың қызметіне әлеуметтік сауалнама өткізу және оны бағалау нәтижелері туралы мәліметтер
(сауалнама тақырыбы; сауалнамаға қатысушылардың жалпы саны; соттардың қызметін орташа бағалау)
өткізілуіне қарай
есепті кезеңнен кейінгі айдың 30-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СӘ
944.
86.
Соттардың халықаралық шарттарды, ведомствоаралық шарттарды және халықаралық ынтымақтастық бағдарламаларын іске асыруға қатысуы туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; істің атауы; істің санаты; қарау орны; қаралған күні; қарау уақыты; процеске қатысушылар)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 30-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СӘ
945.
87.
Істің санатын (қылмыстық, азаматтық, әкімшілік, әкімшілік құқық бұзушылық), тараптарды, процеске қатысушыларды, қарау күнін, орнын көрсете отырып, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген шектеулерді ескере отырып, сот істерін қарау кестелері
(есепті кезең; өңірдің атауы; істің атауы; істің санаты; қарау орны; қаралған күні; қарау уақыты; процеске қатысушылар)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
СӘ
946.
88.
"Бірінші сатыдағы соттардың әкімшілік істерді қарауы жөніндегі есеп" № 5 нысан
(әкімшілік істер; бірінші сатыдағы соттар әкімшілік істерді қарады)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
947.
89.
"Апелляциялық сатыда әкімшілік істерді қарау жөніндегі есеп" № 5А нысаны
(әкімшілік істер; апелляциялық сатыдағы соттар әкімшілік істерді қарады)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
948.
90.
"Кассациялық сатыда әкімшілік істерді қарау жөніндегі есеп" № 5К нысаны
(әкімшілік істер; кассациялық сатыдағы сот әкімшілік істерді қарады)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
949.
91.
Ақпараттық қауіпсіздік жедел орталығына қосылған ақпараттық жүйелердің саны туралы статистикалық деректер
(шарт жасасу саны мен күні)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
АЕМ – ауылдық елді мекен;
АЖО – автоматтандырылған жұмыс орны;
АШМ – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі;
Әділетмині – Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі;
БҚДА - Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі;
БП – Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы;
БСН – Бизнес сәйкестендіру нөмірі;
ҒЖБМ – Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі;
ДСМ – Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі;
ЕХӘҚМ – Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі;
ЖАО – облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, елорданың жергілікті атқарушы органдары;
ЖАП – Жоғары аудиторлық палатасы;
КМ – Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі;
Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі;
Қорғанысмині – Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі;
ҚНРДА – Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі;
ҚМА - Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі;
МАМ – Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі;
МҚІА – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі;
ОАМ – Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі;
ОМО – орталық мемлекеттік органдар;
ОСК – Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы;
ӨҚМ – Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министірлігі;
СӘ - Қазақстан Республикасының Сот әкімшілігі;
СЖҚА – Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет);
СЖРА – Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі
СИМ – Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі;
СРИМ - Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрлігі;
СІМ – Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі;
ТЖМ – Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі;
ТСМ – Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрлігі;
ҰБ – Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі;
ҰЭМ – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі;
ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі;
ІІМ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі;
ЭТРМ – Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігі;
ЭМ – Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі;
API – Application Programming Interface;
ILA C – International Laboratory Accreditation Cooperation;
ISIN - Бағалы қағаздың халықаралық сәйкестендіру коды;
PISA – Programme for International Student Assessment;
TIMSS – Trends in Mathematics and Science Study.
______________________________