Об утверждении предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора на 2024 год
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2023 года № 188. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2023 года № 33859
В соответствии с подпунктом 35-4) пункта 15 Положения о Министерстве национальной экономики Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011, ПРИКАЗЫВАЮ:

Квазимемлекеттік сектордың 2024 жылға арналған сыртқы борышының шекті көлемін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 188 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 29 желтоқсанда № 33859 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 35-4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:

1. Утвердить прилагаемый предельный объем внешнего долга квазигосударственного сектора на 2024 год.
2. Департаменту политики управления обязательствами государства и развития финансового сектора Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

1. Қоса беріліп отырған квазимемлекеттік сектордың 2024 жылға арналған сыртқы борышының шекті көлемі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Мемлекет міндеттемелерін басқару және қаржы секторын дамыту саясаты департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және оны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
А. Куантыров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Утвержден приказом
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от " " 20 года №
Предельный объем внешнего долга квазигосударственного сектора на 2024 год
№ п/п
Субъекты квазигосударственного сектора
Предельный объем внешнего долга, миллион тенге
Предельный объем внешнего долга, миллион долларов Соединенных Штатов Америки*
1
2
3
4
1
Акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
А. Куантыров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 188
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
20 жылғы " " №
бұйрығымен
бекітілген
Квазимемлекеттік сектордың 2024 жылға арналған сыртқы борышының шекті көлемі
Р/с №
Квазимемлекеттік сектор субъектілері
Сыртқы борыштың шекті көлемі, миллион теңге
Сыртқы борыштың шекті көлемі, миллион Америка Құрама Штаттары доллары*
1
2
3
4
1
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы