О признании утратившими силу некоторых постановлений
Постановление акимата города Астаны от 2 февраля 2023 года № 107-174. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 2 февраля 2023 года № 1332-01
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 июля 2022 года № 113-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 3 мая 2022 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления:
1) постановление акимата города Астаны от 24 апреля 2015 года № 107-595 "Об утверждении Правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования города Нур-Султана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 908);
2) постановление акимата города Нур-Султана от 16 марта 2021 года № 107-902 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 24 апреля 2015 года № 107-595 "Об утверждении Правил деятельности психологической службы в организациях образования города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1312).
2. Руководителю государственного учреждения "Управление образования города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Астаны;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек

Кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 2 ақпандағы № 107-174 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 ақпанда № 1332-01 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 37-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне баланың құқықтарын қорғау, білім беру, ақпарат және ақпараттандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2022 жылғы 3 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 16 шілдедегі № 113-ө өкіміне сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келесі қаулылардың:
1) "Нұр-Сұлтан қаласының орта білім беру ұйымдарындағы психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 107-595 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 908 болып тіркелген);
2) "Астана қаласының білім беру ұйымдарындағы психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 107-595 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 16 наурыздағы № 107-902 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1312 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Астана қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек