Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по области Абай
Решение маслихата области Абай от 20 апреля 2023 года № 2/16-VIIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 24 апреля 2023 года № 50-18
В соответствии со статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан, приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан "Об утверждении Методики расчета размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения от 27 августа 2021 года № 470" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №24170) маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Утвердить размер платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по области Абай, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Абай
К. Сулейменов
Приложение к решению
маслихата области Абай

Абай облысы бойынша ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы
Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/16-VIIІ шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 сәуірде № 50-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Су кодексінің 38-бабына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің "Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауыз судың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" 2021 жылғы 27 тамыздағы № 470 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24170 болып тіркелген), Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы бойынша ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауыз судың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы
К. Сулейменов
Абай облысы мәслихатының

от 20 апреля 2023 года
№ 2/16-VIII
Размер платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по области Абай
Сноска. Приложение в редакции решения маслихата области Абай от 15.11.2024 № 21/147-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование потребителей услуг
Размер платы, тенге/м3
1.
Для потребителей, имеющих приборы учета питьевой воды
85
2.
Для потребителей, не имеющих приборы учета питьевой воды

2023 жылғы 20 сәуірдегі
№ 2/16-VIII шешімнің
қосымшасы
Абай облысы бойынша ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы мәслихатының 15.11.2024 № 21/147-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қызметтерді тұтынушылардың атауы
Төлем мөлшері, теңге/м3
1.
Ауызсуды есепке алу аспаптары бар тұтынушылар үшін
85
2.
Ауызсуды есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін