Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Текели области Жетісу от 10 августа 2023 № 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 11 августа 2023 года № 53-19.
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Текели.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Әділ
Приложение к постановлению от 10 августа 2023 года № 313
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Текели области Жетісу от 13.02.2025 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Конструкции, используемые для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий на территории культурных, спортивных зданий и сооружений.

Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Жетісу облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 10 тамыздағы № 313 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 11 тамызда № 53-19 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Жарнама туралы" Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Текелі қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Әділ
2023 жылғы 10 тамыздағы № 313 қаулысына қосымша
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Жетісу облысы Текелі қаласы әкімдігінің 13.02.2025 № 28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мәдени, спорт ғимараттары және құрылысжайларының аумағында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін пайдаланылатын конструкциялар.