Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Текели области Жетісу от 10 августа 2023 № 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 11 августа 2023 года № 53-19
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Текели.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Әділ
Приложение к постановлению от 10 августа 2023 года № 313
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Места
Адрес
По городу Текели
1
Стенд у Дворца спорта по улице Сатпаева
микрорайон Металлург
2
Стенд у средней школы №4 по улице Кастеева
микрорайон Достык
3
Стенд возле дома культуры по улице Тәуелсіздік
микрорайон Алатау
4
Стенд возле общеобразовательной школы № 2 по улице О. Кошевой
микрорайон Горняцкий

Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Жетісу облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 10 тамыздағы № 313 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 11 тамызда № 53-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Жарнама туралы" Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Текелі қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Әділ
2023 жылғы 10 тамыздағы № 313 қаулысына қосымша
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
Орындар
Мекен-жайы
Текелі қаласы бойынша
1
Сәтпаев көшесіндегі спорт сарайдын жанындағы стенд
Металлург шағын ауданы
2
Қастеев көшесіндегі №4 орта мектебінің жанындағы стенд
Достық шағын ауданы
3
Тәуелсіздің көшесіндегі мәдениет үйдің жанындағы стенд
Алатау шағын ауданы
4
О.Кошевой көшесіндегі №2 орта мектебінің жанындағы стенд
Горняцкий шағын ауданы