О признании утратившими силу структурного элемента постановления и некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 30 января 2023 года № 1/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 31 января 2023 года № 1714
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу структурный элемент постановления и некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Алматы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 30 января 2023 года № 1/46
Перечень утративших силу структурного элемента постановления и
некоторых постановлений акимата города Алматы
1. Пункт 2 постановления акимата города Алматы от 14 июля 2014 года № 3/589 "О создании коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Наурызбайского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1071).
2. Постановление акимата города Алматы от 23 февраля 2015 года № 1/109 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Турксибского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1144).
3. Постановление акимата города Алматы от 24 февраля 2015 года № 1/119 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Жетысуского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1139).
4. Постановление акимата города Алматы от 24 февраля 2015 года № 1/120 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Медеуского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1143).
5. Постановление акимата города Алматы от 24 февраля 2015 года № 1/125 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Бостандыкского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1138).
6. Постановление акимата города Алматы от 25 февраля 2015 года № 1/127 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Ауэзовского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1142).

Алматы қаласы әкімдігінің қаулысының құрылымдық элементінің және кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 30 қаңтардағы № 1/46 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 қаңтарда № 1714 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігі қаулысының құрылымдық элементінің және кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев
Алматы қаласы
әкімдігінің 2023 жылғы
30 қаңтардағы № 1/46
қаулысына
қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің күші жойылған қаулысының құрылымдық
элементінің және кейбір қаулыларының тізбесі
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы" 2014 жылғы 14 шілдедегі № 3/589 қаулысының 2-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1071 болып тіркелген).
2. "Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 1/109 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1144 болып тіркелген).
3. "Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 1/119 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1139 болып тіркелген).
4. "Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 1/120 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1143 болып тіркелген).
5. "Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 1/125 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1138 болып тіркелген).
6. "Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 1/127 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1142 болып тіркелген).

7. Постановление акимата города Алматы от 25 февраля 2015 года № 1/128 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Алатауского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1141).
8. Постановление акимата города Алматы от 26 февраля 2015 года № 1/129 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Алмалинского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1140).
9. Постановление акимата города Алматы от 23 апреля 2015 года № 2/264 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 14 июля 2014 года № 3/589 "О создании коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Наурызбайского района города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1160).

7. "Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 1/128 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1141 болып тіркелген).
8. "Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 1/129 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1140 болып тіркелген).
9. "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы" 2014 жылғы 14 шілдедегі № 3/589 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 2/264 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1160 болып тіркелген).