Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Атырау
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 13 июня 2023 года № 38. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 21 июня 2023 года № 5039-06
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Маслихат города Атырау РЕШИЛ:

Атырау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 маусымдағы № 38 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 маусымда № 5039-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 15-тармағының 2) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Атырау согласно приложению.
2. Признать утратившими силу:
1) решение Маслихата города Атырау 26 июня 2019 года № 379 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Атырау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4424);

1. Атырау қаласында коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Мыналардың:
1) Атырау қаласының Мәслихатының 2019 жылғы 26 маусымдағы № 379 "Атырау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, сондай-ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4424 болып тіркелген) шешімінің;

2) решение Маслихата города Атырау 28 февраля 2020 года № 481 "О внесении изменении в решение Маслихата города Атырау от 26 июня 2019 года № 379 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Атырау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4609).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Маслихата города Атырау Н. Құрман
Приложение к решению
Маслихата города Атырау
от 13 июня 2023 года № 38
Нормы образования и накопления коммунальных отходов в городе Атырау
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Средне годовая норма накопления коммунальных отходов, м³
1.1.
Домовладения благоустроенные
1 житель

2) Атырау қаласының Мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 481 "Атырау қаласы Мәслихатының 2019 жылғы 26 маусымдағы № 379 "Атырау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, сондай-ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4609 санымен тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласы Мәслихатының төрағасы Н. Құрман
Атырау қаласының
Мәслихатының 2023 жылғы 13
маусымдағы № 38 шешіміне
қосымша
Атырау қаласында коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жинақталуының орташа жылдық нормалары, м3
1.1.
Жайлы үйлер
1 тұрғын