О признании утратившими силу некоторых решений Жылыойского районного маслихата
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 20 декабря 2023 года № 10-6. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 22 декабря 2023 года № 5115-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жылыойского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Қ. Мыңбаев
Приложение к решению
Жылыойского районного
маслихата от 20 декабря
2023 года № 10-6
Перечень утративших силу решений Жылыойского районного маслихата
1. "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории города Кульсары" решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 25 сентября 2014 года № 23-7 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3017);
2. "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для на территории сельских округов и поселка Жана Каратон Жылыойского района" решение маслихата Жылыойского района Атырауской области от 23 июня 2015 года № 30-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3238);
3. "О внесении изменения в решение районного маслихата от 25 сентября 2014 года № 23-7 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории города Кульсары" решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 15 сентября 2016 года № 5-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3630);
4. "О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 июня 2015 года № 30-2 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов и поселка Жана Каратон Жылыойского района" решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 15 сентября 2016 года № 5-4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3631);

Жылыой аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-6 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 желтоқсанда № 5115-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жылыой аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ. Мыңбаев
Жылыой аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
20 желтоқсандағы № 10-6
шешіміне қосымша
Жылыой аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі:
1. "Құлсары қаласы аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін шағын аудан, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 23-7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3017 болып тіркелген);
2. "Жылыой ауданының ауылдық округтерінің және Жаңа Қаратон кенті аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 30-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3238 болып тіркелген);
3. "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 23-7 "Құлсары қаласы аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы"Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2016 жылғы 15 қыркүйектегі № 5-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3630 болып тіркелген);
4. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 маусымдағы № 30-2 "Жылыой ауданының ауылдық округтерінің және Жаңа Қаратон кенті аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2016 жылғы 15 қыркүйектегі № 5-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3631 болып тіркелген);

5. "О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улицы, много квартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории города Кульсары" от 25 сентября 2014 года № 23-7 решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 25 марта 2022 года № 16-8;
6. "О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов и поселка Жана Каратон Жылыойского района" от 23 июня 2015 года № 30-2 решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 25 марта 2022 года № 16-9;

5. "Құлсары қаласы аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Жылыой ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 23-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 16-8 шешімі;
6. "Жылыой ауданының ауылдық округтерінің және Жаңа Қаратон кенті аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Жылыой ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 30-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 16-9 шешімі;