Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Сайрамскому району
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 16 мая 2023 года № 2-18/VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 мая 2023 года № 6277-13. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 5 апреля 2024 года № 15-118/VIII

Сайрам ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 2-18/VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 17 мамырда № 6277-13 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 сәуірдегі № 15-118/VIII шешiмiмен

Сноска. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 05.04.2024 № 15-118/VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 2) и 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан от 2 января 2021 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказа Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" от 1 сентября 2021 года (зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2021 года за № 24212), приказа Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан "Об утверждении Методики расчета тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов" от 14 сентября 2021 года (зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2021 года за № 24382) Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 05.04.2024 № 15-118/VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2021 жылғы 2 қаңтардағы Экология кодексінің 365 бабы 3 тармағының 2) және 3) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 қыркүйекте № 24212 болып тіркелген) бұйрығына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі "Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 қыркүйекте № 24382 болып тіркелген) бұйрығына, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Признать утратившим силу решения Сайрамского районного маслихата от 2 мая 2019 года № 40-257/VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Сайрамскому району" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5050).
2. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Сайрамскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.

1. Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 мамырдағы № 40-257/VI "Сайрам ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5050 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын..
2. Сайрам ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

3. Утвердить тарифы на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Сайрамскому району согласно приложению 2 к настояшему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ш. Халмурадов
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного маслихата
от 16 мая 2023 года № 2-18/VIII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Сайрамскому району
Наименование объекта
Расчетная единица
Расчетные нормы накопления,м3/год
1
2
3
4
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

3. Сайрам ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ш. Халмурадов
Сайрам аудандық мәслихатының
2023 жылғы 16 мамырдағы
№ 2-18/VIII шешіміне 1-қосымша
Сайрам ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық жинақталу нормасы, м³
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын