О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Шемонаихинского района
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 10 ноября 2023 года № 377. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 ноября 2023 года № 8912-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Шемонаихинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Раимбекову Г.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района Г. Акулов
Приложение к постановлению
акимата Шемонаихинского района
от 10 ноября 2023 года № 377
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата
1) "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, а также лиц, состоящих на учете службы пробации" от 2 марта 2021 года № 62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8428).
2) "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 11 декабря 2020 года № 298 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7980).
3) "Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью" от 3 декабря 2021 года № 356.
4) "О внесении изменений в постановление акимата Шемонаихинского района от 3 декабря 2021 года № 356 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 30 сентября 2022 года № 333.

Шемонаиха ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 10 қарашадағы № 377 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 қарашада № 8912-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шемонаиха ауданы әкімдігі кейбір қаулылыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г.А.Раимбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі Г. Акулов
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 10 қарашадағы
№ 377 Қаулысына
қосымша
Әкімдіктің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1) "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталарын белгілеу туралы" 2021 жылғы 2 наурыздағы № 62 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8428 болып тіркелген).
2) "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 298 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7980 болып тіркелген).
3) "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 356.
4) "Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 356 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы 2022 жылғы 3 қыркүйектегі № 333.