Ұйғыр ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 331 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 қыркүйекте № 6160-05 болып тіркелді
"Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31, 37-баптарына сәйкес Ұйғыр ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ұйғыр ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр ауданының әкімі Б. Елеусизова
Ұйғыр ауданының әкімі 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 331 қаулысына қосымша
Ұйғыр ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізімі
1. Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 22 ақпандағы № 5-52 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-19-56 болып тіркелген);
2. Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 25 қаңтардағы № 02-45 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-19-90 болып тіркелген);
3. Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 01-01 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және инернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2304 болып тіркелген);
4. Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 09-333 "Ұйғыр ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2862 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Уйгурского района
Постановление акимата Уйгурского района Алматинской области от 11 сентября 2024 года № 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 сентября 2024 года № 6160-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Уйгурского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Уйгурского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уйгурского района Б. Елеусизова
Приложение к постановлению Уйгурского районного акимата от 11 сентября 2024 года № 331
Перечень некоторых постановлений акимата Уйгурского района признаваемых утратившими силу
1. Постановление акимата Уйгурского района от 22 февраля 2008 года № 5-52 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2-19-56);
2. Постановление акимата Уйгурского района от 25 января 2010 года № 02-45 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2-19-90);
3. Постановление акимата Уйгурского района от 21 января 2013 года № 01-01 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2304);
4. Постановление акимата Уйгурского района от 9 сентября 2014 года № 09-333 "Об организации общественных работ по Уйгурскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2862).