О внесении изменения в решение Жезказганского городского маслихата от 5 апреля 2021 года № 5/45 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 5 августа 2024 года № 20/120. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 8 августа 2024 года № 140-20. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 15 апреля 2025 года № 32/182
Сноска. Утратило cилу решением Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 15.04.2025 № 32/182 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов" от 5 апреля 2021 года № 5/45 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6302) следующее изменение:
приложение 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жезказганского городского маслихата Р. Капарова
Приложение к решению
Жезказганского городского маслихата

Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 5/45 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 5 тамыздағы № 20/120 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 тамызда № 140-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2025 жылғы 15 сәуірдегі № 32/182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 15.04.2025 № 32/182 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 5/45 шешіміне (Hормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6302 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р. Капарова
Жезқазған қалалық
мәслихатының

Востребованные специалисты бюджетных организаций в отрасли здравоохранения, образования, культуры, спорта и иных отраслей на основе анализа статистических наблюдений по статистике труда и занятости, а также с учетом прогноза трудовых ресурсов, формируемых согласно Правилам формирования национальной системы прогнозирования трудовых ресурсов и использования ее результатов, утвержденным приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 20 мая 2023 года № 161 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32546)

Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы бойынша статистикалық байқауларды талдау негізінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 20 мамырдағы № 161 бұйрығымен бекітілген Еңбек ресурстарын болжаудың ұлттық жүйесін қалыптастыру және оның нәтижелерін пайдалану қағидаларына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32546 болып тіркелген) сәйкес құрылатын еңбек ресурстарының болжамы есепке алумен, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт саласындағы және өзге де салаларындағы бюджеттiк ұйымдарының қажетті мамандары