О внесении изменения в решение Сатпаевского городского маслихата от 21 октября 2021 года № 118 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 25 ноября 2024 года № 161. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 27 ноября 2024 года № 157-20. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 18 апреля 2025 года № 193
Сноска. Утратило cилу решением Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 18.04.2025 № 193 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов" от 21 октября 2021 года № 118 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25018) следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сатпаевского городского маслихата К. Балмагамбетов
Приложение к решению
Сатпаевского городского маслихата
от 25 ноября 2024 года
№ 161
Приложение 2 к решению
Сатпаевского городского маслихата
от 21 октября 2021 года № 118
Перечень категорий получателей жилищных сертификатов
Наименование
1.
Лица с инвалидностью первой и второй групп
2.
Семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью
3.
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи
4.
Неполные семьи
5.
Востребованные специалисты бюджетных организаций в отрасли здравоохранения, образования, культуры, спорта и иных отраслей на основе анализа статистических наблюдений по статистике труда и занятости, а также с учетом прогноза трудовых ресурсов, формируемых согласно Правилам формирования национальной системы прогнозирования трудовых ресурсов и использования ее результатов, утвержденным приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 20 мая 2023 года № 161 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32546)

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2021 жылғы 21 қазандағы № 118 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 161 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 қарашада № 157-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 193 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 18.04.2025 № 193 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" 2021 жылғы 21 қазандағы № 118 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25018 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының төрағасы К. Балмагамбетов
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№ 161
шешіміне қосымша
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2021 жылғы 21 қазандағы
№ 118 шешіміне
2-қосымша
Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санатының тізбесі
Атауы
1.
Бірінші және екінші топтардағы мүгедектігі бар адамдар
2.
Мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар
3.
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар
4.
Толық емес отбасылар
5.
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы бойынша статистикалық байқауларды талдау негізінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 20 мамырдағы № 161 бұйрығымен бекітілген Еңбек ресурстарын болжаудың ұлттық жүйесін қалыптастыру және оның нәтижелерін пайдалану қағидаларына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32546 болып тіркелген) сәйкес қалыптастырылатын еңбек ресурстарының болжамын ескере отырып, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт саласындағы және өзге де салаларындағы бюджеттік ұйымдарының қажетті мамандары