О признании утратившим силу постановления акимата Карагандинской области от 14 декабря 2021 года № 89/01 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 13 декабря 2024 года № 70/04. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 19 декабря 2024 года № 6693-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 14 декабря 2021 года № 89/01 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25813).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев

"Қарағанды облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылғы 14 желтоқсанындағы № 89/01 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 70/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 желтоқсанда № 6693-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарағанды облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылғы 14 желтоқсанындағы №89/01 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25813 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев