Аққулы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 13 қарашадағы № 1-03-241 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 20 қарашада № 7614-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31 - бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 - бабы 2 - тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Аққулы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Аққулы ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулыны Павлодар облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны Аққулы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Аққулы ауданы әкімінің орынбасары А.А. Машраповқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аққулы ауданының әкімі Р. Муканов
Аққулы ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 13 қарашадағы
№ 1-03-241 қаулысына
қосымша
Аққулы ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Аққулы ауданы әкімдігінің "Аққулы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 1-03/198 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6972 болып тіркелген).
2. Аққулы ауданы әкімдігінің "Аққулы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі "Аққулы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 1-03/198 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 5 қаңтардағы № 1-03/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7302 болып тіркелген).
3. Аққулы ауданы әкімдігінің "Аққулы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі "Аққулы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" № 1-03/198 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 1-03/71 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7316 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района Аққулы
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 13 ноября 2024 года № 1-03-241. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 20 ноября 2024 года № 7614-14
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района Аққулы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района Аққулы" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Павлодарской области;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Аққулы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аққулы Машрапова А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Аққулы Р. Муканов
Приложение
к постановлению акимата
района Аққулы
от 13 ноября 2024 года
№ 1-03-241
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района Аққулы
1. Постановление акимата района Аққулы "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аққулы" от 29 сентября 2020 года № 1-03/198 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6972).
2. Постановление акимата района Аққулы "О внесении изменений в постановление акимата района Аққулы от 29 сентября 2020 года № 1-03/198 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аққулы" от 5 января 2023 года № 1-03/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7302).
3. Постановление акимата района Аққулы "О внесении изменения в постановление акимата района Аққулы от 29 сентября 2020 года № 1-03/198 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аққулы" от 4 апреля 2023 года № 1-03/71 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7316).