О признании утратившими силу некоторых решений Восточно-Казахстанского областного маслихата
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 20 сентября 2024 года № 16/123-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 сентября 2024 года № 9081-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Восточно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Рыпаков
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 20 сентября 2024 года
№ 16/123-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений Восточно-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/367-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6281).
2. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/482-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/367-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7711).
3. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 мая 2022 года № 15/131-VII "О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/367-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27982).
4. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 31 мая 2023 года № 3/15-VIII "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/367-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8857-16).

Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 16/123-VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 24 қыркүйекте № 9081-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Рыпаков
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
2024 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 16/123-VIII Шешімге қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. "Шығыс Қазақстан облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/367-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6281 болып тіркелген);
2. "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/367-VI "Шығыс Қазақстан облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 42/482-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7711 болып тіркелген);
3. "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/367-VI "Шығыс Қазақстан облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 15/131-VIІ шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27982 болып тіркелген);
4. "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/367-VI "Шығыс Қазақстан облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 31 мамырдағы № 3/15-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8857-16 болып тіркелген).