О признании утратившими силу некоторых решений Западно-Казахстанского областного маслихата
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 июня 2024 года № 13-2. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 3 июля 2024 года № 7410-07
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Западно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Мукаев
Приложение к решению
Западно-Казахстанский
областной маслихат
от 28 июня 2024 года
№ 13-2
1. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2020 года № 33-4 "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6087);
2. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 октября 2022 года № 14-3 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2020 года № 33-4 "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Западно-Казахстанской области";
3. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 августа 2023 года № 5-5 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2020 года № 33-4 "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Западно-Казахстанской области";
4. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 16-12 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Западно-Казахстанского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5114);
5. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 8 апреля 2022 года № 11-11 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 16-12 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Западно-Казахстанского областного маслихата";

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 28 маусымдағы № 13-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 шілдеде № 7410-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының басшысы осы шешімнің Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Мукаев
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихаты
2024 жылғы 28 маусымдағы
№ 13-2
шешіміне қосымша
1. "Батыс Қазақстан облысының қалалар мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 33-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6087 болып тіркелген) шешімі;
2. "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 33-4 "Батыс Қазақстан облысының қалалар мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 12 қазандағы № 14-3 шешімі;
3. "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 33-4 "Батыс Қазақстан облысының қалалар мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 4 тамыздағы № 5-5 шешімі;
4. "Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 16-12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5114 болып тіркелген) шешімі;
5. "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 16-12 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 11-11 шешімі;

6. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 10 апреля 2023 года № 2-10 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 16-12 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Западно-Казахстанского областного маслихата";
7. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2019 года № 30-2 "Об утверждении правил погребения и организации дела по уходу за могилами по Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5865);
8. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 февраля 2022 года № 9-9 "О внесении изменения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2019 года № 30-2 "Об утверждении правил погребения и организации дела по уходу за могилами по Западно-Казахстанской области";
9. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 17 января 2023 года № 17-3 "О внесении изменения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2019 года № 30-2 "Об утверждении правил погребения и организации дела по уходу за могилами по Западно-Казахстанской области";
10. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 августа 2023 года № 5-4 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2019 года № 30-2 "Об утверждении правил погребения и организации дела по уходу за могилами по Западно-Казахстанской области";
11. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2017 года № 13-2 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4912);
12. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 августа 2019 года № 28-4 "О внесении изменения и дополнения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2017 года № 13-2 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5774);
13. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 30 сентября 2021 года № 6-4 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2017 года № 13-2 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Западно-Казахстанской области".

6. "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 16-12 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 2-10 шешімі;
7. "Батыс Қазақстан облысы бойынша жерлеу және қабірлерді қарап-күту жөніндегі істі ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 18 қарашадағы № 30-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5865 болып тіркелген) шешімі;
8. "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 18 қарашадағы № 30-2 "Батыс Қазақстан облысы бойынша жерлеу және қабірлерді қарап-күту жөніндегі істі ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 11 ақпандағы № 9-9 шешімі;
9. "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 18 қарашадағы № 30-2 "Батыс Қазақстан облысы бойынша жерлеу және қабірлерді қарап-күту жөніндегі істі ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 17-3 шешімі;
10. "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 18 қарашадағы № 30-2 "Батыс Қазақстан облысы бойынша жерлеу және қабірлерді қарап-күту жөніндегі істі ұйымдастыру қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 4 тамыздағы № 5-4 шешімі;
11. "Батыс Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 13-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4912 болып тіркелген) шешімі;
12. "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 13-2 "Батыс Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № 28-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5774 болып тіркелген) шешімі;
13. "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 13-2 "Батыс Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 6-4 шешімі.