О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 февраля 2025 года № 66. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 февраля 2025 года № 35727
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 сентября 2014 года № 402 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения республиканского имущества" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9809);
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 марта 2018 года № 361 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 сентября 2014 года № 402 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения республиканского имущества" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16670).
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев

Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 13 ақпандағы № 66 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 14 ақпанда № 35727 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мына бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Республикалық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 17 қыркүйектегі № 402 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 9809 болып тіркелген);
2) "Республикалық мүлікті иеліктен шығару түрлерін таңдау бойынша критерийлерді анықтау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 17 қыркүйектегі № 402 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 361 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 16670 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев