Об утверждении Правил определения количества избираемых депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах в соответствии с численностью населения
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 8 июля 1999 г. № 12/200. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14.07.1999 г. № 838. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 11 сентября 2020 года № 21/323.
Сноска. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии РК от 11.09.2020 № 21/323 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 16) статьи 12 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан постановляет:
Сноска. Преамбула в редакции постановления Центральной избирательной комиссии РК от 14.11.2011 № 60/100 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые Правила определения количества избираемых депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах в соответствии с численностью населения.
2. Настоящее постановление вступает в силу с момента его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
Секретарь
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 8 июля 1999 г. № 12/200
Правила определения количества избираемых депутатов
маслихатов в административно-территориальных
единицах в соответствии с численностью населения
В соответствии с подпунктом 16) статьи 12 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" количество депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах определяется в соответствии с численностью их населения.
Число депутатов (верхний и нижний предел) определяется в соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" в пределах: в областной маслихат, маслихаты городов Астаны и Алматы - до 50; в городской маслихат - до 30; в районный маслихат - до 25.
Для определения количества избираемых депутатов используется следующее правило:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлениями Председателя Центральной избирательной комиссии РК от 11.10.2004 N 144/210; от 14.11.2011 № 60/100 (вводится в действие со дня его официального опубликования).

Әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеу Ережелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы 1999 жылғы 8 шілде N 12/200 қаулы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 14 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 838. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 21/323 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Орталық сайлау комиссиясының 11.09.2020 № 21/323 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 12-бабының 16) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы қаулы етеді:
Ескерту: Қаулының кіріспесі жаңа редакцияда - ҚР Орталық сайлау комиссиясының 2011.11.14 № 60/100 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
1. Қоса тіркеліп отырған Әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеу Ережелері бекітілсін.
2. Осы қаулы оны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі тіркеген кезден бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
төрайымы
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
хатшысы
Қазақстан Республикасы Орталық
сайлау комиссиясының
1999 жылғы 8 шілдедегі N 12/200
қаулысымен бекітілген
Әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес
сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеу
Ережелері
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 12-бабы 16) тармақшасына сәйкес әкімшілік-аумақтық бірліктердегі мәслихаттар депутаттарының саны олардың халқының санына қарай белгіленеді.
Депутаттардың саны (жоғарғы және төменгi шегi) "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мынадай шектерде белгiленедi: облыстық мәслихатқа, Астана және Алматы қалаларының мәслихаттарына - 50-ге дейiн; қалалық мәслихатқа - 30-ға дейiн; аудандық мәслихатқа - 25-ке дейiн.
Ескерту: Бірінші, екінші абзацтарға өзгерістер енгізілді - ҚР Орталық Сайлау комиссиясының 2004.10.11 N 144/210, 2011.11.14 № 60/100 қаулыларымен
Сайланатын депутаттардың санын белгілеу үшін мынадай ереже пайдаланылады:

5 Карасайский-Алматинск. 155058 25 -47717 -2,95 20
6 Талгарский-Алматинск. 132867 25 -22191 -1,37 19
7 Илийский-Алматинская 121635 25 -11232 -0,70 18
8 Панфиловский-Алматин. 112772 25 -8863 -0,55 17
9 Жамбылский-Алматинск. 106242 25 -6530 -0,40 17
10 Толебийский-ЮКО 105562 25 -680 -0,04 17
11 Кордайский-Жамбылская 104706 23 -856 -0,05 17
12 Урджарский-ВКО 95328 21 -9378 -0,58 16
13 Шуский-Жамбылская 94818 21 -510 -0,03 16
14 Зыряновский-ВКО 93929 21 -889 -0,06 16
15 Казыгуртский-ЮКО 87456 23 -6473 -0,40 16
16 Тюлькубасский-ЮКО 86161 25 -1295 -0,08 16
17 Райымбекский-Алматинск. 83041 25 -3120 -0,19 16
18 Аягозский-ВКО 82188 23 -853 -0,05 15
19 Бурабайский-Акмолинская 81645 25 -543 -0,03 15
20 Ордабасынский-ЮКО 80631 25 -1014 -0,06 15
21 Алакольский-Алматинская 79945 25 -686 -0,04 15
22 Меркенский-Жамбылская 74212 19 -5733 -0,35 15
23 Шиелийский-Кызылордин. 73759 23 -453 -0,03 15
24 Бухар-Жырауский-Караган.69814 24 -3945 -0,24 15
25 Жамбылский-Жамбылский 69485 19 -329 -0,02 15
26 Байзакский-Жамбылский 68796 19 -689 -0,04 15
27 Казалинский-Кызыолрдин. 68666 22 -130 -0,01 15
28 Аральский-Кызылординск. 68446 23 -220 -0,01 15
29 Жанакорганский-Кызылор. 67505 20 -941 -0,06 15
30 Тайыншинский-СКО 67184 25 -321 -0,02 15
31 Глубоковский-ВКО 67099 21 -85 -0,01 15
32 Костанайский-Костанайс. 66931 21 -168 -0,01 15
33 Тарбагатайский-ВКО 65716 21 -1215 -0,08 14
34 Абайский-Карагандинск. 65422 25 -294 -0,02 14
35 Чардаринский-ЮКО 64105 20 -1317 -0,08 14
36 Мугалжарский-Актюбинск. 63874 25 -231 -0,01 14
37 Уйгурский-Алматинская 63017 25 -857 -0,05 14
38 Т.Рыскулова-Жамбылская 61168 19 -1849 -0,11 14
39 Атбасарский-Акмолинск. 60909 21 -259 -0,02 14
40 Жарминский-ВКО 60370 21 -539 -0,03 14
41 Айыртауский-СКО 58387 25 -1983 -0,12 14
42 Шемонаихинский-ВКО 57905 21 -482 -0,03 14
43 Жылыойский-Атырауская 56714 19 -1191 -0,07 14
44 Зеленовский-ЗКО 56707 25 -7 0,00 14
45 Житикаринский-Костанай. 56633 25 -74 0,00 14
46 Аулиекольский-Костанай. 55659 23 -974 -0,06 14
47 Курмангазинский-Атыраус.55566 23 -93 -0,01 14
48 Габита Мусрепова-СКО 54706 23 -860 -0,05 14
49 Шетский-Карагандинская 54610 23 -96 -0,01 14
50 Отрарский-ЮКО 53804 17 -806 -0,05 14
51 Кербулакский-Алматинск. 53791 25 -13 0,00 14
52 Таласский-Жамбылская 53480 17 -311 -0,02 14
53 Каркаралинский-Караган. 53028 23 -452 -0,03 14
54 Целиноградский-Акмолин. 50827 25 -2201 -0,14 14
55 Зерендинский-Акмолинск. 50441 25 -386 -0,02 13
56 р-н Байдибека-ЮКО 50378 21 -63 0,00 13
57 Кызылжарский-СКО 50238 25 -140 -0,01 13
58 Магжана Жумабаева-СКО 49782 25 -456 -0,03 13
59 Акжаикский-ЗКО 49430 21 -352 -0,02 13
60 Бородулихинский-ВКО 49207 23 -223 -0,01 13

5 Карасайский- 155058 25 -47717 -2,95 20
Алматинск.
6 Талгарский- 132867 25 -22191 -1,37 19
Алматинск.
7 Илийский- 121635 25 -11232 -0,70 18
Алматинская
8 Панфиловский- 112772 25 -8863 -0,55 17
Алматин.
9 Жамбылский- 106242 25 -6530 -0,40 17
Алматинск.
10 Толебийский-ЮКО 105562 25 -680 -0,04 17
11 Кордайский- 104706 23 -856 -0,05 17
Жамбылская
12 Урджарский-ВКО 95328 21 -9378 -0,58 16
13 Шуский-Жамбылская 94818 21 -510 -0,03 16
14 Зыряновский-ВКО 93929 21 -889 -0,06 16
15 Казыгуртский-ЮКО 87456 23 -6473 -0,40 16
16 Тюлькубасский-ЮКО 86161 25 -1295 -0,08 16
17 Райымбекский- 83041 25 -3120 -0,19 16
Алматинск.
18 Аягозский-ВКО 82188 23 -853 -0,05 15
19 Боровое- 81645 25 -543 -0,03 15
Акмолинская
20 Ордабасынский-ЮКО 80631 25 -1014 -0,06 15
21 Алакольский- 79945 25 -686 -0,04 15
Алматинская
22 Меркенский- 74212 19 -5733 -0,35 15
Жамбылская
23 Шиелийский- 73759 23 -453 -0,03 15
Кызылордин.
24 Бухар-Жырауский- 69814 24 -3945 -0,24 15
Караган.
25 Жамбылский- 69485 19 -329 -0,02 15
Жамбылский
26 Байзакский- 68796 19 -689 -0,04 15
Жамбылский
27 Казалинский- 68666 22 -130 -0,01 15
Кызыолрдин.
28 Аральский- 68446 23 -220 -0,01 15
Кызылординск.
29 Жанакорганский- 67505 20 -941 -0,06 15
Кызылор.
30 Тайыншинский-СКО 67184 25 -321 -0,02 15
31 Глубоковский-ВКО 67099 21 -85 -0,01 15
32 Костанайский- 66931 21 -168 -0,01 15
Костанайс.
33 Тарбагатайский- 65716 21 -1215 -0,08 14
ВКО
34 Абайский- 65422 25 -294 -0,02 14
Карагандинск.
35 Чардаринский-ЮКО 64105 20 -1317 -0,08 14
36 Мугалжарский- 63874 25 -231 -0,01 14
Актюбинск.
37 Уйгурский- 63017 25 -857 -0,05 14
Алматинская
38 Т.Рыскулова- 61168 19 -1849 -0,11 14
Жамбылская
39 Атбасарский- 60909 21 -259 -0,02 14
Акмолинск.
40 Жарминский-ВКО 60370 21 -539 -0,03 14
41 Айыртауский-СКО 58387 25 -1983 -0,12 14
42 Шемонаихинский-
ВКО 57905 21 -482 -0,03 14
43 Жылыойский-
Атырауская 56714 19 -1191 -0,07 14
44 Зеленовский-ЗКО 56707 25 -7 0,00 14
45 Житикаринский-
Костанай. 56633 25 -74 0,00 14
46 Аулиекольский-
Костанай. 55659 23 -974 -0,06 14
47 Курмангазинский-
Атыраус. 55566 23 -93 -0,01 14
48 Габита Мусрепова- 54706 23 -860 -0,05 14
СКО
49 Шетский-
Карагандинская 54610 23 -96 -0,01 14
50 Отрарский-ЮКО 53804 17 -806 -0,05 14
51 Кербулакский-
Алматинск. 53791 25 -13 0,00 14
52 Таласский-
Жамбылская 53480 17 -311 -0,02 14
53 Каркаралинский-
Караган. 53028 23 -452 -0,03 14
54 Целиноградский-
Акмолин. 50827 25 -2201 -0,14 14
55 Зерендинский-
Акмолинск. 50441 25 -386 -0,02 13
56 р-н Байдибека-
ЮКО 50378 21 -63 0,00 13
57 Кызылжарский-СКО 50238 25 -140 -0,01 13
58 Магжана Жумабае- 49782 25 -456 -0,03 13
ва СКО
59 Акжаикский-ЗКО 49430 21 -352 -0,02 13
60 Бородулихинский-
ВКО 49207 23 -223 -0,01 13

61 Бурлинский-ЗКО 48862 25 -345 -0,02 13
62 Сарысуский-Жамбылская 48645 17 -217 -0,01 13
63 Жуалынский-Жамбылская 48443 17 -202 -0,01 13
64 Ескельдинский-Алмат. 48395 22 -48 0,00 13
65 Саркандский-Алматинск. 47866 19 -529 -0,03 13
66 Сузакский-ЮКО 47134 23 -732 -0,05 13
67 Шалкарский-Актюбинская 46758 23 -376 -0,02 13
68 Каратальский-Алматинск. 46738 17 -20 0,00 13
68-1. Мунайлинский -
Мангистауская область 46 500 --- --- --- 13
69 Уланский-ВКО 45900 21 -838 -0,05 13
70 Кокпектинский-ВКО 45834 21 -66 0,00 13
71 Кармакшинский-Кызылор. 45330 22 -504 -0,03 13
72 Аксуский-Алматинская 45250 23 -80 0,00 13
73 Катон-Карагайский-ВКО 45148 21 -102 -0,01 13
74 Курчумский-ВКО 45126 19 -22 0,00 13
75 Теректинский-ЗКО 44699 19 -427 -0,03 13
76 Осакаровский-Караганд. 44395 22 -304 -0,02 13
77 Карабалыкский-Костанай. 44012 21 -383 -0,02 13
78 Хромтауский-Актюбинская 43822 21 -190 -0,01 13
79 Ерейментауский-Акмолин. 42427 25 -1395 -0,09 13
80 Буландынский-Акмолинск. 41426 19 -1001 -0,06 13
81 Коксуский-Алматинская 40128 21 -1298 -0,08 13
82 Мендыкаринский-Костан. 39856 23 -272 -0,02 13
83 Зайсанский-ВКО 39580 17 -276 -0,02 13
84 Жалагашский-Кызылорд. 39496 15 -84 -0,01 13
85 Тарановский-Костанайс. 39379 21 -117 -0,01 13
86 Сырдарьинский-Кызылорд. 39111 15 -268 -0,02 13
87 Казталовский-ЗКО 38852 21 -259 -0,02 13
88 Нуринский-Карагандинс. 38799 18 -53 0,00 13
89 Есильский-СКО 38397 25 -402 -0,02 13
90 Федоровский-Костанайск. 38139 21 -258 -0,02 13
91 Карасуский-Костанайск. 37581 23 -558 -0,03 13
92 Есильский-Акмолинская 37314 25 -267 -0,02 13
93 Жамбылский-СКО 37002 25 -312 -0,02 13
94 Алгинский-Актюбинская 36964 24 -38 0,00 13
95 Темирский-Актюбинская 35907 21 -1057 -0,07 13
96 Аккольский-Акмолинская 35322 19 -585 -0,04 13
97 Мойынкумский-Жамбылск. 34701 15 -621 -0,04 13
98 Айтекебийский-Актюбинс. 34630 25 -71 0,00 13
99 Иртышский-Павлодарская 33220 25 -1410 -0,09 12
100 Шортандинский-Акмолин. 33100 15 -120 -0,01 12
101 Астраханский-Акмолин. 33043 19 -57 0,00 12
102 Баянаульский-Павлодар. 32891 25 -152 -0,01 12
103 Павлодарский-Павлодар. 32436 25 -455 -0,03 12
104 Шал акына-СКО 32420 21 -16 0,00 12
105 Жанааркинский-Караган. 32286 17 -134 -0,01 12
106 Качирский-Павлодарск. 31791 25 -495 -0,03 12
107 Аккаинский-СКО 31783 21 -8 0,00 12
108 Узункольский-Костанай. 31417 21 -366 -0,02 12
109 Сарыкольский-Костанай. 31184 21 -233 -0,01 12
110 Мартукский-Актюбинск. 31088 22 -96 -0,01 12
111 Балхашский-Алматинск. 30947 20 -141 -0,01 12
112 Жаксынский-Акмолинск. 30848 21 -99 -0,01 12
113 Сырымский-ЗКО 30842 13 -6 0,00 12
114 Кызылкогинский-Атыраус.30832 15 -10 0,00 12
115 Аршалынский-Акмолинск. 29753 15 -1079 -0,07 12
116 Денисовский-Костанайс. 29485 21 -268 -0,02 12

61 Бурлинский-ЗКО 48862 25 -345 -0,02 13
62 Сарысуский-
Жамбылская 48645 17 -217 -0,01 13
63 Жуалынский-
Жамбылская 48443 17 -202 -0,01 13
64 Ескельдинский-
Алматинск. 48395 22 -48 0,00 13
65 Саркандский-
Алматинск. 47866 19 -529 -0,03 13
66 Сузакский-ЮКО 47134 23 -732 -0,05 13
67 Шалкарский-
Актюбинская 46758 23 -376 -0,02 13
68 Каратальский-
Алматинск. 46738 17 -20 0,00 13
68-1 Мунайлы-Ман-
гыстауская область46500 --- --- --- 13
69 Уланский-ВКО 45900 21 -838 -0,05 13
70 Кокпектинский-ВКО 45834 21 -66 0,00 13
71 Кармакшинский-
Кызылор. 45330 22 -504 -0,03 13
72 Аксуский-
Алматинская 45250 23 -80 0,00 13
73 Катон-Карагайский
-ВКО 45148 21 -102 -0,01 13
74 Курчумский-ВКО 45126 19 -22 0,00 13
75 Теректинский-ЗКО 44699 19 -427 -0,03 13
76 Осакаровский-
Караганд. 44395 22 -304 -0,02 13
77 Карабалыкский-
Костанай. 44012 21 -383 -0,02 13
78 Хромтауский-
Актюбинская 43822 21 -190 -0,01 13
79 Ерейментауский-
Акмолин. 42427 25 -1395 -0,09 13
80 Буландынский-
Акмолинск. 41426 19 -1001 -0,06 13
81 Коксуский-
Алматинская 40128 21 -1298 -0,08 13
82 Мендыкаринский-
Костанай. 39856 23 -272 -0,02 13
83 Зайсанский-ВКО 39580 17 -276 -0,02 13
84 Жалагашский-
Кызылординск. 39496 15 -84 -0,01 13
85 Тарановский-
Костанайс. 39379 21 -117 -0,01 13
86 Сырдарьинский-
Кызылорд. 39111 15 -268 -0,02 13
87 Казталовский-
ЗКО 38852 21 -259 -0,02 13
88 Нуринский-
Карагандинс. 38799 18 -53 0,00 13
89 Есильский-СКО 38397 25 -402 -0,02 13
90 Федоровский-
Костанайск. 38139 21 -258 -0,02 13
91 Карасуский-
Костанайск. 37581 23 -558 -0,03 13
92 Есильский-
Акмолинская 37314 25 -267 -0,02 13
93 Жамбылский-СКО 37002 25 -312 -0,02 13
94 Алгинский-
Актюбинская 36964 24 -38 0,00 13
95 Темирский-
Актюбинская 35907 21 -1057 -0,07 13
96 Аккольский-
Акмолинская 35322 19 -585 -0,04 13
97 Мойынкумский
-Жамбылск. 34701 15 -621 -0,04 13
98 Айтекебийский-
Актюбинс. 34630 25 -71 0,00 13
99 Иртышский-
Павлодарская 33220 25 -1410 -0,09 12
100 Шортандинский-
Акмолин. 33100 15 -120 -0,01 12
101 Астраханский-
Акмолин. 33043 19 -57 0,00 12
102 Баянаульский-
Павлодар. 32891 25 -152 -0,01 12
103 Павлодарский-
Павлодар. 32436 25 -455 -0,03 12
104 Шал-акына-СКО 32420 21 -16 0,00 12
105 Жанааркинский-
Карагандинск. 32286 17 -134 -0,01 12
106 Качирский-
Павлодарск. 31791 25 -495 -0,03 12
107 Аккаинский-СКО 31783 21 -8 0,00 12
108 Узункольский-
Костанай. 31417 21 -366 -0,02 12
109 Сарыкольский-
Костанай. 31184 21 -233 -0,01 12
110 Мартукский-
Актюбинск. 31088 22 -96 -0,01 12
111 Балхашский-
Алматинск. 30947 20 -141 -0,01 12
112 Жаксынский-
Акмолинск. 30848 21 -99 -0,01 12
113 Сырымский-ЗКО 30842 13 -6 0,00 12
114 Кызылкогинский-
Атыраус. 30832 15 -10 0,00 12
115 Аршалынский-
Акмолинск. 29753 15 -1079 -0,07 12
116 Денисовский-
Костанайс. 29485 21 -268 -0,02 12

117 Мамлютский-СКО 29088 21 -397 -0,02 12
118 Щербактинский-Павлод. 29057 25 -31 0,00 12
119 Мангистауский-Мангист. 29049 17 -8 0,00 12
120 Индерский-Атырауская 28981 15 -68 0,00 12
121 Сандыктауский-Акмолин. 28798 17 -183 -0,01 12
122 Бескарагайский-ВКО 28158 21 -640 -0,04 12
123 Хобдинский-Актюбинск. 27690 23 -468 -0,03 12
124 Акжарский-СКО 27322 25 -368 -0,02 12
125 Бейнеуский-Мангистаус. 26434 17 -888 -0,05 12
126 Железинский-Павлодар. 26356 25 -78 0,00 12
127 Уалихановский-СКО 26055 21 -301 -0,02 12
128 Енбекшильдерский-Акмол.25946 21 -109 -0,01 12
129 Махамбетский-Атыраус. 25570 15 -376 -0,02 12
130 Макатский-Атырауская 25112 15 -458 -0,03 12
131 Байганинский-Актюбинс. 24622 15 -490 -0,03 12
132 Жаркаинский-Акмолинск. 24421 17 -201 -0,01 12
133 Актогайский-Караганд. 24249 17 -172 -0,01 12
134 Джангалинский-ЗКО 23582 11 -667 -0,04 12
135 Каракиянский-Мангистау.23505 17 -77 0,00 12
136 Амангельдинский-Костан.23302 21 -203 -0,01 12
137 Камыстинский-Костанай. 23301 21 -1 0,00 12
138 Исатайский-Атырауская 22689 15 -612 -0,04 12
139 Чингирлауский-ЗКО 21879 11 -810 -0,05 12
140 Успенский-Павлодарск. 21492 25 -387 -0,02 12
141 Каратобинский-ЗКО 21158 11 -334 -0,02 12
142 Актогайский-Павлодарск.21122 25 -36 0,00 12
143 Уилский-Актюбинская 20856 15 -266 -0,02 12
144 Таскалинский-ЗКО 20671 11 -185 -0,01 12
145 Джангильдинский-Кост. 20594 21 -77 0,00 12
146 Улытауский-Карагандин. 20572 15 -22 0,00 12
147 Алтынсаринский-Костан. 20453 19 -119 -0,01 12
148 Тимирязевский-СКО 20116 21 -337 -0,02 12
149 Лебяжинский-Павлодарс. 19659 25 -457 -0,03 12
150 Жанибекский-ЗКО 19546 11 -113 -0,01 12
151 Бокейординский-ЗКО 19300 11 -246 -0,02 12
152 Каргалинский-Актюбин. 19200 15 -100 -0,01 12
153 Наурзумский-Костанайс. 18104 19 -1096 -0,07 11
154 Абайский-ВКО 17920 15 -184 -0,01 11
155 Майский-Павлодарская 16913 25 -1007 -0,06 11
156 Коргалжынский-Акмолин. 16822 11 -91 -0,01 11
157 Иргизский-Актюбинская 15598 15 -1224 -0,08 11
158 Тупкараганский-Мангист.14185 17 -1413 -0,09 11
159 Егиндыкольский-Акмолин.10133 11 -4052 -0,25 11

117 Мамлютский-СКО 29088 21 -397 -0,02 12
118 Щербактинский-
Павлодарск. 29057 25 -31 0,00 12
119 Мангистауский-
Мангистау. 29049 17 -8 0,00 12
120 Индерский-
Атырауская 28981 15 -68 0,00 12
121 Сандыктауский-
Акмолин. 28798 17 -183 -0,01 12
122 Бескарагайский-
ВКО 28158 21 -640 -0,04 12
123 Хобдинский-
Актюбинск. 27690 23 -468 -0,03 12
124 Акжарский-СКО 27322 25 -368 -0,02 12
125 Бейнеуский-
Мангистаус. 26434 17 -888 -0,05 12
126 Железинский-
Павлодар. 26356 25 -78 0,00 12
127 Уалихановский-
СКО 26055 21 -301 -0,02 12
128 Енбекшильдерский-
Акмолинск. 25946 21 -109 -0,01 12
129 Махамбетский-
Атыраус. 25570 15 -376 -0,02 12
130 Макатский-
Атырауская 25112 15 -458 -0,03 12
131 Байганинский-
Актюбинс. 24622 15 -490 -0,03 12
132 Жаркаинский-
Акмолинск. 24421 17 -201 -0,01 12
133 Актогайский-
Караганд. 24249 17 -172 -0,01 12
134 Джангалинский-
ЗКО 23582 11 -667 -0,04 12
135 Каракиянский-
Мангистау. 23505 17 -77 0,00 12
136 Амангельдинский-
Костанай. 23302 21 -203 -0,01 12
137 Камыстинский-
Костанай. 23301 21 -1 0,00 12
138 Исатайский-
Атырауская 22689 15 -612 -0,04 12
139 Чингирлауский-
ЗКО 21879 11 -810 -0,05 12
140 Успенский-
Павлодарск. 21492 25 -387 -0,02 12
141 Каратобинский-
ЗКО 21158 11 -334 -0,02 12
142 Актогайский-
Павлодарск. 21122 25 -36 0,00 12
143 Уилский-
Актюбинская 20856 15 -266 -0,02 12
144 Таскалинский-ЗКО 20671 11 -185 -0,01 12
145 Джангильдинский-
Костанай. 20594 21 -77 0,00 12
146 Улытауский-
Карагандин. 20572 15 -22 0,00 12
147 Алтынсаринский-
Костанай. 20453 19 -119 -0,01 12
148 Тимирязевский-
СКО 20116 21 -337 -0,02 12
149 Лебяжинский-
Павлодарс. 19659 25 -457 -0,03 12
150 Жанибекский-ЗКО 19546 11 -113 -0,01 12
151 Бокейординский- 19300 11 -246 -0,02 12
ЗКО
152 Каргалинский-
Актюбинск. 19200 15 -100 -0,01 12
153 Наурзумский-
Костанайс. 18104 19 -1096 -0,07 11
154 Абайский-ВКО 17920 15 -184 -0,01 11
155 Майский-Павлодар.16913 25 -1007 -0,06 11
156 Коргалжынский-
Акмолинск. 16822 11 -91 -0,01 11
157 Иргизский-
Актюбинская 15598 15 -1224 -0,08 11
158 Тупкараганский-
Мангистау. 14185 17 -1413 -0,09 11
159 Егиндыкольский-
Акмолинск. 10133 11 -4052 -0,25 11
___________________________________________________________________