О таможенном оформлении товаров и транспортных средств, перемещаемых физическими лицами через пункты пропуска "Коргас", "Бахты", "Достык", "Майкапшагай", "Колжат"
Приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 462-П. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4.10.99г. N 918. Утратил силу - приказом Председателя Агентства таможенного контроля РК от 28 сентября 2004г. N 401
Извлечение из приказа Председателя Агентства
таможенного контроля РК от 28 сентября 2004г. N 401
"Во исполнение распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года № 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов", в целях приведения нормативных правовых актов в сфере таможенного дела в соответствие с законодательными и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра государственных доходов Республики Казахстан, Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан и Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан согласно приложению...
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель
Приложение к приказу
Председателя Агентства
таможенного контроля РК
от 28 сентября 2004г. N 401
Перечень
приказов Министра государственных доходов
Республики Казахстан, Председателя Таможенного
комитета Министерства государственных доходов
Республики Казахстан и Председателя Агентства
таможенного контроля Республики Казахстан,
признанных утратившими силу
1. Приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 462-П "О таможенном оформлении товаров и транспортных средств, перемещаемых физическими лицами через пункты пропуска "Коргас", "Бахты", "Достык", "Майкапшагай", "Колжат" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 918 от4.10.99г...".
-------------------------------------------------------------------
В соответствии со статьей 154  Закона Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан" и статьей 18  Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики "О международном автомобильном сообщении" от 26.09.92 г. в целях усиления контроля за товарами, ввозимыми физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан с территории Китайской Народной Республики приказываю:
1. Установить, что товары и транспортные средства, ввозимые в
Республику Казахстан физическими лицами через автомобильные пункты
пропуска "Майкапчагай", "Бахты", "Коргас", "Достык", "Колжат" подлежат доставке на склады временного хранения, расположенные в зоне деятельности таможен "Майкапчагай", "Бахты", "Коргас", "Достык", "Колжат"для производства таможенного оформления и
взимания таможенных платежей и налогов в соответствии с
законодательством Республики Казахстан, либо перевозке в таможенный
орган назначения на территории Республики Казахстан таможенным
перевозчиком.
При следовании автобусов с сопровождающими тремя грузовыми автотранспортными средствами, выполняющими регулярные автобусные международные маршруты и использующие бланки "Разрешения" вида "А" через автомобильные пункты пропуска "Коргас" и "Достык", осуществлять пропуск данных автомобилей до места следования под таможенным сопровождением, для взимания таможенных платежей и налогов в таможенных органах назначения. <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - приказом  Председателя
Агентства таможенного контроля РК от 5 ноября 2002 года N 86; приказом Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 18 апреля 2003 года N 153 .

"Қорғас", "Бахты", "Достық", "Майқапшағай", "Қалжат" бекеттері арқылы жеке тұлғалар алып жүретін көлік құралдары мен тауарларды кедендік рәсімдеу туралы
Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден комитеті төрағасының 1999 жылғы 22 қыркүйек N 462-Б бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 4 қазанда тіркелді. Тіркеу N 918. Күші жойылды - ҚР Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 28 қыркүйектегі N 401 бұйрығымен.
--------------Бұйрықтан үзінді----------
"Заңға тәуелдi актiлердi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-ө өкiмiн орындау үшiн, кеден ісі саласындағы нормативтiк құқықтық актілерді Қазақстан Республикасының заңнамалық және өзге де нормативтiк құқықтық актiлерiне сәйкес келтiру мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрi, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi төрағасының және Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының қосымшаға сәйкес кейбiр бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын...
Төраға
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрi, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi төрағасының және Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының күшi жойылды деп танылған бұйрықтарының тiзбесi
16. "Қорғас", "Бақты", "Достық", "Майқапшағай", "Қалжат" өткiзу пункттерi арылы жеке адамдар өткiзетiн тауарлар мен көлiк құралдарын кедендiк ресiмдеу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi төрағасының 1999 жылғы 22 қыркүйектегi N 462-П бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылғы 4 қазанда N 918 болып тiркелген)...
_________________________________
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының кеден ісі туралы"  Заңының  154 бабына және 1992 жылғы 26 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы "Халықаралық автомобиль қатынасы туралы" Келісімнің 18 бабына сәйкес, Қытай Халық Республикасының аумағынан Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы жеке тұлғалардың әкелетін тауарларын бақылауды күшейту мақсатында Бұйырамын:
1. "Майқапшағай", "Бахты", "Қорғас", "Достық", "Қалжат" автокөлік өткізу бекеттері арқылы Қазақстан Республикасына жеке тұлғалардың әкелетін тауарлары мен көлік құралдары Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес кедендік төлемдер мен салықтар алу және кедендік ресімдеуді жүргізу үшін   "Майқапшағай", "Бахты" кедендерінің іс-әрекет аймағында орналасқан уақытша сақтау қоймаларына жеткізілуі тиіс немесе тауарлар мен көлік құралдары Қазақстан Республикасы аумағындағы тағайындалған кеден органына кедендік тасымалдаушы арқылы жеткізіледі деп белгіленсін.
"Қорғас" және "Достық" автокөлік өткізу бекеттері арқылы, тұрақты халықаралық автокөлік бағыттарын орындаушы және "А" Рұқсат түрінің" бланкілерін пайдаланушы автобустарды өткізу кезінде, оларға тағайындалған үш жүк таситын автокөліктен кедендік төлемдер мен салықтар алу үшін, олардың кеден органдарына жеткізілуіне, кедендік шығарып салу жүзеге асырылсын.
Ескерту: 1-тармақ толықтырылды, өзгертілді - ҚР Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 5 қарашадағы N 86   бұйрығымен 2003 жылғы 18 сәуірдегі N 153   бұйрығымен .

2. Настоящий приказ вступает в силу с момента регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Ержанова А.К. <*>
Сноска. Пункт 3 с изменениями - приказом  Председателя
Агентства таможенного контроля РК от 5 ноября 2002 года N 86.
Председатель

2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде тіркеуден өткеннен соң күшіне енеді.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының бірінші орынбасары А.Қ.Ержановқа жүктелсін.
Ескерту: 3-тармақ өзгертілді - ҚР Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 5 қарашадағы N 86   бұйрығымен .
Төраға