Об областном бюджете на 1999 год
Решение XXV сессии Карагандинского областного маслихата от 14 января 1999 года N 5. Зарегистрировано управлением юстиции Карагандинской области 27 апреля 1999 года за № 27
Пункты 2, 3, 14, 18, 22 - исключены решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
1. Утвердить областной бюджет на 1999 год по доходам в сумме 9332508 тыс. тенге, полученным официальным трансфертам 3051675 тыс.тенге, по погашению 1686559 тыс. тенге, по расходам 13904012 тыс. тенге, по финансированию 261838 тыс. тенге, согласно приложению.
Дефицит (профицит) бюджета, финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - не предусматриваются.
Сноска. Пункт 1. изменен и дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г. V99K028_ , решением XXVII сессии Карагандинского областного Маслихата N 6 от 22.07.1999 г. V99K037_, решением II сессии Карагандинского областного Маслихата N 1 от 23.12.1999 г. V99K052_.
2-1. Установить, что доходы областного бюджета формируются в соответствии с Законом Республики Казахстан "О бюджетной системе" за счет подоходного налога с юридических лиц, социального налога, акцизов, лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, платежей за загрязнение окружающей среды, поступлений от аренды имущества коммунальной собственности административных штрафов и санкций, поступлений от приватизации объектов коммунальной собственности, от погашения основного долга по ранее выданным из областного бюджета кредитам (ссудам) бюджетам районов и городов, а также за счет следующих неналоговых поступлений:
- поступлений от реализации имущества, перешедшего по праву наследования к административно-территориальной единице, кладов и находок в национальной валюте;
- штрафов за нарушение природоохранного законодательства (в размере 50 %);
- прочих санкций и штрафов;
- прочих неналоговых поступлений, предусмотренных законодательными актами;
- поступлений задолженности.
Сноска. Пункт 2.1. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г. V99K028_
3-1. Предусмотреть погашение кредиторской задолженности бывших бюджетных организаций, финансировавшихся из областного, районных и городских бюджетов и ФОМСа перед поставщиками медуслуг, оказанных неработающей части населения, по состоянию на 31 декабря 1998 года в размере до 500000 тыс. тенге за счет погашения задолженностей хозяйствующих субъектов по платежам в областной, районные и городские бюджеты, сложившихся на момент проведения расчетов, но не более сумм таких задолженностей, образовавшихся по состоянию на 31 декабря 1998 года.
Акиму области разработать порядок погашения указанной кредиторской задолженности.

1999 жылға арналған облыстық бюджет туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XXY сессиясының 1999 жылғы 14 қаңтардағы N 5 шешімі. Қарағанды облыстық әділет басқармасында 1999 жылғы 27 сәуірде N 27 тіркелді
1. 1999 жылға арналған облыстық бюджет, қосымшаға сәйкес, кірістері бойынша 9332508 мың теңге, алынған ресми трансферттер бойынша 3051675 мың теңге, өтелімі бойынша 1686559 мың теңге, шығыстары бойынша 13904012 мың теңге, қаржыландыру бойынша 261838 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ өзгертіліп, толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен.
V99K028_ , Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVII сессиясының 1999 ж. 22.07 N 6 шешімімен. V99K037_ , Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 1999 ж. 23.12 N 1 шешімімен. V99K052_
2.
3.
Ескерту. 2, 3-тармақтар алынып тасталды - Қарағанды облыстық   Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
2-1. Облыстық бюджеттiң кiрiстерi Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесi туралы" Z990357_ Заңына сәйкес заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы, әлеуметтiк салық, акциздер, жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым, коммуналдық меншiк мүлкiн жалға беруден түсетiн түсiмдер, әкiмшiлiк айыппұлдар мен санкциялар, коммуналдық меншiк объектiлерiн жекешелендiруден түсетiн түсiмдер, қалалар мен аудандардың бюджеттерiне облыстық бюджеттен бұрын бөлiнген кредиттер (несиелер) бойынша негiзгi қарызды өтеуден түсетiн түсiмдер есебiнен, сондай-ақ мынадай салыққа жатпайтын түсiмдер:
- мұрагерлiк құқығы бойынша әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiкке өткен мүлiктi, ұлттық валютадағы көмбелердi және олжаларды сатудан алынатын түсiмдер;
- табиғат қорғау заңын бұзғаны үшiн айыппұлдар (50% мөлшерiнде);
- басқа да санкциялар мен айыппұлдар;
- Заң актiлерiнде көзделген басқа да салыққа жатпайтын түсiмдер;
- қарыздардан түсетiн түсiмдер есебiнен қалыптасады деп белгiленсiн.
Ескерту. 2-1 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
3-1. Облыстық, қалалық және аудандық бюджеттерден және халықтың жұмыс iстемейтiн бөлiгiне медициналық қызмет көрсетушiлер алдында ММСҚ-нан қаржыландырылатын бұрынғы бюджеттiк ұйымдардың 1998 жылдың 31 желтоқсанына дейiн 3000000 мың теңге мөлшерiндегi кредиторлық қарыздары шаруашылық субъектілерінің есеп айырысу сәтіне қалыптасқан облыстық, аудандық және қалалық бюджеттерге өтелмеген төлемдері бойынша қарыздарын өтеу есебінен, бірақ 1999 жылдың 31 желтоқсанына қалыптасқан қарыздан артық емес сомаға көзделсiн.
Облыс әкiмi көрсетiлген кредиторлық қарызды өтеу тәртiбiн жасасын.

Сноска. Пункт 3-1. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г. V99K028_ , изменен решением II сессии Карагандинского областного Маслихата N 1 от 23.12.1999 г. V99K052_ .
3-2. Обязать налоговые органы и органы Казначейства обеспечить зачисление подлежащей к зачету недоимки хозяйствующих субъектов области по платежам в бюджет, в доход собственно областного бюджета.
Сноска. Пункт 3-2. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г. V99K028_ .
4. Учесть, что в состав доходов областного бюджета зачисляется 50 % от платежей за загрязнение окружающей среды и штрафов за нарушение природоохранного законодательства от юридических и физических лиц-природопользователей, средств от реализации конфискованных орудий охоты и рыболовства, незаконно добытой продукции.
Областному финансовому управлению осуществлять финансирование расходов по организации работ по охране окружающей среды и природоохранным объектам в соответствии с утвержденной сметой.
Сноска. Пункт 4. изменен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
5. Установить на 1999 год распределение поступлений налогов, сборов и других обязательных платежей в бюджет, неналоговых и иных поступлений в бюджеты районов и городов в следующих размерах:
а) по подоходному налогу с юридических лиц:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов и городов Балхаша, Жезказгана, Караганды, Каражала, Приозерска, Сарани, Темиртау, Шахтинска - по 20 процентов;
б) по подоходному налогу с физических лиц, взимаемому у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов и городов Балхаша, Жезказгана, Караганды, Каражала, Приозерска, Сарани, Темиртау, Шахтинска - по 100 процентов;
в) по акцизам на алкогольную продукцию:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов и городов Балхаша, Жезказгана, Караганды, Каражала, Приозерска, Сарани, Темиртау, Шахтинска - по 10 процентов;
г) по акцизам на игорный бизнес:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов и городов Балхаша, Жезказгана, Караганды, Каражала, Приозерска, Сарани, Темиртау, Шахтинска - по 10 процентов;
д) по социальному налогу:

Ескерту. 3-1 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 V99K028_ шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 1999 ж. 23.12 N 1 шешімімен. V99K052_
3-2. Салық органдары мен Қазынашылық органдарына облыстың шаруашылық субъектiлерiнiң бюджетке төлемдерi бойынша есепке жататын борыштарын облыстық бюджеттiң өз кiрiсiне жатқызуды қамтамасыз ету мiндеттелсiн.
Ескерту. 3-2 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
4. Табиғат пайдаланушы - заңды және жеке тұлғалардан табиғатты қорғау заңдарын бұзғаны үшін алынатын айыппұлдар, тәркіленген аңшылық және балықшылық құралдарын, заңсыз өндірілген өнімді сатудан алынатын төлемдерден 50 %-і облыстық бюджеттің кірісінің құрамына есептелетіні ескерілсін.
Облыстық қаржы басқармасы айналадағы ортаны қорғау және табиғат қорғау объектілері бойынша жұмыстарды ұйымдастыру жөнінде бекітілген сметаға сәйкес шығындарды қаржыландыруды жүзеге асырсын.
Ескерту. 4-тармақ өзгертілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
5. 1999 жылға салықтардың, алымдардың және басқа да бюджетке мiндеттi төлемдердiң, салыққа жатпайтын және басқа төлемдердiң аудандар мен қалалардың бюджеттерiне бөлiнуi мынадай мөлшерде белгiленсiн:
а) заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандары мен Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Темiртау, Шахтинск қалалары - 20 проценттен;
б) жеке тұлғалардан табыс көзiнен ұсталатын табыс салығы бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандары мен Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Темiртау, Шахтинск қалалары - 100 проценттен;
в) алкоголь өнiмдерiне акциздер бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандары мен Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Темiртау, Шахтинск қалалары - 10 проценттен;
г) ойын бизнесiне акциздер бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандары мен Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Темiртау, Шахтинск қалалары - 10 проценттен;
д) әлеуметтiк салық бойынша:

Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского - по 50 процентов, городов Балхаша, Жезказгана, Караганды, Каражала, Приозерска, Сарани, Темиртау, Шахтинска - по 10 процентов;
е) по платежам за загрязнение окружающей среды:
областной бюджет - 50 процентов;
ж) по штрафам за нарушение природоохранного законодательства:
областной бюджет - 50 процентов.
Сноска. Пункт 5.- в редакции решения XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
6. Выделить в 1999 году официальные трансферты бюджетам районов и городов в сумме 1324914 тыс.тенге, в том числе:
тыс.тенге
Бухар-Жырауского                           114821
Жанааркинского                              87842
Каркаралинского                            332374
Нуринского                                  94291
Осакаровского                               53925
Улытауского                                 23803
г. Приозерска                               134626
г. Сарани                                   369315
г. Шахтинска                                113917
Сноска. Пункт 6.- в редакции решения XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
6-1. Установить объемы бюджетных изъятий на 1999 год из бюджетов районов и городов в областной бюджет в сумме 3151232 тыс.тенге, в том числе:
тыс.тенге
Абайского                                    1854
Актогайского                                51915
Шетского                                    21292
г. Балхаша                                   14592
г. Жезказгана                               733747
г. Караганды                               1357139
г. Каражал                                   64097
г. Темиртау                                 906596
Сноска. Пункт 6-1. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
6-2. Установить, что бюджетные изъятия в областной бюджет из бюджетов районов и городов производятся ежедекадно.
В случае невыполнения доходной части райгорбюджетов, бюджетные изъятия производятся пропорционально проценту исполнения прогноза доходной части этих бюджетов в соответствии с которым определялись объемы бюджетных изъятий в областной бюджет.
В случае снижения общего объема поступлений по бюджетным изъятиям из райгорбюджетов в областной бюджет, общий объем субвенций из областного бюджета в райгорбюджеты уменьшается на ту же сумму пропорционально по районам и городам.

Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандары - 50 проценттен, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Темiртау, Шахтинск қалалары - 10 проценттен;
е) қоршаған ортаны ластағаны үшiн төлемдер бойынша:
облыстық бюджет - 50 проценттен;
ж) табиғат қорғау заңын бұзғаны үшiн айыппұлдар бойынша:
облыстық бюджет - 50 проценттен.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_         6. 1999 жылы аудандар мен қалалардың бюджеттерiне ресми трансферттер 1324914 мың теңге сомасында бөлiнсiн, оның iшiнде:
мың теңге
Бұқар жырау                                  114821
Жаңаарқа                                      87842
Қарқаралы                                    332374
Нұра                                          94291
Осакаров                                      53925
Ұлытау                                        23803
Приозерск қ.                                 134626
Саран қ.                                     369315
Шахтинск қ.                                  113917
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
6-1. 1999 жылға аудандар мен қалалардың бюджеттерiнен облыстық   бюджетке бюджеттiк алымдар төлемi 3151232 мың теңге сомасында белгiленсiн, оның iшiнде:
мың теңге
Абай                                           1854
Ақтоғай                                       51915
Шет                                           21292
Балқаш қ.                                     14592
Жезқазған қ.                                 733747
Қарағанды қ.                                1357139
Қаражал қ.                                    64097
Темiртау қ.                                  906596
Ескерту. 6-1 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
6-2. Облыстық бюджетке аудандар мен қалалардың бюджеттерiне бюджеттiк алулар он күн сайын жүргiзiледi деп белгiленсiн.
Аудандық, қалалық бюджеттердiң кiрiс бөлiгi орындалмаған жағдайда бюджеттiк алу облыстық бюджетке бюджеттiк алу көлемi белгiленген осы бюджеттердiң кiрiс бөлiгiнiң орындалу ықтималдығы процентiне пара-пар мөлшерде жүргiзiледi.
Облыстық бюджетке аудандық, қалалық бюджеттерден бюджеттiк алулар бойынша жалпы түсiм көлемi төмендеген жағдайда облыстық бюджеттен аудандық, қалалық бюджеттерге субвенциялардың жалпы көлемi аудандар мен қалалар бойынша сол сомаға пара-пар мөлшерде азайтылады.

Сноска. Пункт 6-2. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
7. Предусмотреть в составе расходов Департамента образования средства на компьютеризацию школ в сумме 5000 тыс. тенге.
8. Общественные работы, профессиональная подготовка и переподготовка безработных, содействие безработным в трудоустройстве осуществляются за счет средств бюджетов районов и городов.
Сноска. Пункт 8. - в редакции решения XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
9. Социальная помощь на рождение ребенка, погребение работавших граждан, помощь семьям, имеющим детей, жилищная помощь малообеспеченным семьям (гражданам) и материальная помощь безработным оказывается за счет средств бюджетов районов и городов в порядке и размерах, установленных законодательством.
Сноска. Пункт 9.- в редакции решения XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
10. Предусмотреть на погашение кредиторской задолженности за предыдущие годы: - по получателям детских пособий в сумме 424933 тыс. тенге; - стипендий учащимся колледжей в сумме 115086 тыс. тенге; - фонда обязательного медицинского страхования по заработной плате медицинским работникам в сумме 350000 тыс. тенге; - по доплате к пенсиям пенсионеров областного значения в сумме 7314 тыс. тенге.
Указанные задолженности будут погашаться в течении 1999 года по мере поступления доходов.
Сноска. Пункт 10. изменен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
11. Установить, что в составе расходов бюджетов районов и городов предусмотрены ассигнования:
- на выплату пособий неработающим матерям, имеющим четырех и более детей в возрасте до 7 лет (размер пособия устанавливается в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 4.12.92 г. N 1002 "О мерах по социальной поддержке многодетных семей");
- на материальное обеспечение семьям, воспитывающим обучающихся на дому детей-инвалидов в соответствии с Законом Республики Казахстан "О социальной защищенности инвалидов в Республике Казахстан" (размер которого определяется Законом о республиканском бюджете);
- на выплату пособий на детей, инфицированных вирусом СПИД в возрасте до 7 лет (размер пособия установлен Законом Республики Казахстан от 05.10.1994 г. "О профилактике заболевания СПИД");
- на выплату пособия на оздоровления инвалидам и участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС в соответствии с Указом Президента Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", инвалидам вследствие экологического бедствия в соответствии с Законом Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье", инвалидам вследствие ядерных испытаний в соответствии с Законом Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" из расчета их выплаты до 1 апреля 1999 года;
- на оказание социальной помощи инвалидам ВОВ, участникам ВОВ, лицам приравненным к ним, и некоторым другим категориям граждан: по проезду на междугороднем транспорте внутри страны и в пределах СНГ, по связи, по зубопротезированию, по подписке (инвалидам и участникам ВОВ), по очковой оптике (инвалидам и участникам ВОВ, лицам приравненным к инвалидам ВОВ), по кап. ремонту индивидуальных жилых домов; по приобретению бензина, по санаторно-курортному лечению; на выплату ежегодного разового пособия инвалидам и участникам Великой Отечественной войны из расчета их выплаты до 1 апреля 1999 года.

Ескерту. 6-2 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
7. Білім департаменті шығындарының құрамында мектептерді компьютерлендіруге қаржы 5000 мың теңге сомасында көзделсін.
8. Қоғамдық жұмыстар, жұмыссыздарды кәсiби даярлау және қайыра даярлау, жұмыссыздарды еңбекке орналастыруға көмек көрсету аудандар мен қалалар бюджеттерiнiң қаржысы есебiнен жүзеге асырылады.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
9. Баланың тууына, жұмыс iстеген азаматтарды жерлеуге әлеуметтiк көмек, балалары бар отбасыларға көмек, тұрмысы төмен отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегi және жұмыссыздарға материалдық көмек аудандар мен қалалардың бюджеттерi қаржылары есебiнен заңда көзделген тәртiпте және мөлшерде көрсетiледi.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
10. Бұрынғы жылдардағы кредиттік қарызды өтеу көзделсін:
- балаларға жәрдемақы алатындар бойынша 424933 мың теңге сомасында;
- колледждер оқушыларының стипендиялары 115086 мың теңге сомасында;
- міндетті медициналық сақтандыру қорының медицина қызметкерлеріне жалақысы бойынша 350000 мың теңге сомасында - Көлемі - шаршы метр. Бастапқы бағасы - теңге. Жер учаскесінің көлемі-шаршы метр. Жер учаскесінің құны - теңге;
- облыстық дәрежедегі зейнеткерлердің зейнетақысына қосымша төлем бойынша 7314 мың теңге сомасында.
Аталған қарыздар 1999 жыл бойы кірістердің түсуіне қарай өтелетін болады.
Ескерту. 10 тармақ өзгертілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
11. Аудандар мен қалалар бюджеттерінің шығыстары бөлігінде мынадай қаржыландыру белгіленсін:
- 7 жасқа дейін төрт және одан да көп балалары бар жұмыс істемейтін аналарға жәрдемақы төлеуге (жәрдемақының мөлшері Қазақстан Республикасы Президентінің 4.12.92 ж. N 1002 "Көп балалы отбасыларды әлеуметтік қолдау жөніндегі шаралар туралы" Жарлығына сәйкес белгіленеді);
- Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Z970166_ Заңына сәйкес үйлерінде оқитын мүгедек балаларды тәрбиелейтін отбасыларды материалдық қамтамасыз етуге (оның мөлшері республикалық бюджет туралы заңға сәйкес белгіленеді);
- СПИД вирусымен зақымданған 7 жасқа дейінгі балаларға жәрдемақы төлеуге (жәрдемақының мөлшері Қазақстан Республикасының 5.10.94 ж. "СПИД ауруының алдын алу туралы" Z946000_ Заңымен белгіленген);
- Чернобыль АЭС-ындағы авария зардаптарының мүгедектері мен қатысушыларына Қазақстан Республикасы Президентінің "Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне және оларға теңестірілген адамдарға жеңілдіктер мен әлеуметтік қорғау туралы" U952247_ Жарлығына сәйкес, экологиялық апаттың салдарынан болған мүгедектерге Қазақстан Республикасының "Арал өңіріндегі экологиялық апат салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Заңына сәйкес, ядролық сынақтар салдарынан болған мүгедектерге Қазақстан Республикасының "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Z923600_ Заңына сәйкес сауықтыруға жәрдемақы төлеуге оларды 1999 жылдың 1 сәуіріне дейін төлеу ескеріле отырып;
- ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушыларына, оларға теңестірілген адамдарға және азаматтардың кейбір басқа категорияларына әлеуметтік көмек көрсетуге: ел ішінде және ТМД шегінде қалааралық көлікте жүріп тұру жөнінде, байланыс жөнінде, тіс протездеу жөнінде, баспасөзге жазылу жөнінде (ҰОС мүгедектері мен қатысушыларына), көзілдірік оптикасы жөнінде (ҰОС мүгедектері мен қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне теңестірілген адамдарға), жеке тұрғын үйлерді күрделі жөндеу жөнінде, бензин сатып алу жөнінде, санаториялық-курорттық емделу жөнінде, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына жыл сайынғы бір мезгілді жәрдем төлеуге оларды 1999 жылдың 1 сәуіріне дейін төлеу ескеріле отырып.

Сноска. Пункт 11. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
12. Учесть, что в составе расходов бюджетов районов и городов предусмотрены ассигнования на оказание социальной помощи инвалидам, участникам Великой Отечественной войны, лицам приравненным к ним, военнослужащим (кроме срочной службы) лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел, пенсионерам из числа военнослужащих и сотрудников органов внутренних дел, уволенным с военной службы по возрасту, состоянию здоровья, сокращению штатов и имеющим при этом выслугу 20 лет и более, членам семей военнослужащих Министерства обороны, пограничных войск, внутренних войск и некоторым другим категориям граждан по жилищно-коммунальным услугам, по газу, по электроэнергии, по жидкому топливу, по проезду на транспорте общего пользования из расчета их выплаты до 1 апреля 1999 года.
Сноска. Пункт 12. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
12-1. Установить, что с 1 апреля 1999 года выплата денежной компенсации военнослужащим внутренних войск и военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы) независимо от выслуги лет, а также сотрудникам оперативно-розыскных, следственных, строевых подразделений органов внутренних дел по перечню, определяемому Правительством Республики Казахстан, на содержание жилища и коммунальные услуги производится за счет областного бюджета и бюджетов районов и городов из расчета 3430 тенге в месяц.
Сноска. Пункт 12-1. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
13. Учесть, что ассигнования на оказание социальной помощи по твердому топливу инвалидам и участникам ВОВ, лицам приравненным к ним, военнослужащим (кроме срочной службы), лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел, пенсионерам из числа военнослужащих и сотрудников органов внутренних дел, уволенным с военной службы по возрасту, состоянию здоровья, сокращению штатов и имеющих при этом выслугу 20 лет и более и некоторым другим категориям граждан, предусмотрены в составе расходов областного бюджета из расчета их выплаты до 1 апреля 1999 года.
Сноска. Пункт 13. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_

Ескерту. 11 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
12. Аудандар мен қалалар бюджеттері шығыстарының құрамында Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне, қатысушыларына, оларға теңестірілген адамдарға, әскери қызметшілерге (мерзімді қызметтен басқа), ішкі істер органдарының қатардағы және басқару құрамындағы адамдарына, әскери қызмет қатарынан зейнеткерлікке шыққан және істер органдарында әскери қызметтен жасы, денсаулық жағдайы, штаттық қысқаруы бойынша босатылған, 20 және одан астам жыл қызмет еткен қызметшілерге, Қорғаныс министрлігі әскери қызметшілерінің, шекара әскерлерінің, ішкі әскерлердің отбасы мүшелеріне және азаматтардың кейбір категорияларына тұрғын үй-коммуналдық қызмет жөнінде, электр энергиясы жөнінде, сұйық отын жөнінде, жалпы пайдаланатын көлікте жүріп-тұру жөнінде әлеуметтік көмек көрсетуге қаржы көзделгені ескерілсін оларды 1999 жылдың 1 сәуіріне дейін төлеу ескеріле отырып.
Ескерту. 12 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
12-1. 1999 жылдың 1 сәуiрiнен iшкi әскерлер әскери қызметшiлерi мен әскери қызметшiлерге (мерзiмдi қызметтегi қызметшiлерден басқасына) еңбек еткен жылдарына қарамастан, сондай-ақ iшкi iстер органдарының жедел-iздестiру, тергеу, саптағы бөлiмшелерiнiң қызметкерлерiне Қазақстан Республикасының Үкiметi тұрғын үйдi ұстап тұруға және коммуналдық қызметке белгiлеген тiзiм бойынша ақшалай өтемақы төлеу облыстық бюджеттiң және аудандар мен қалалар бюджеттерiнiң есебiнен айына 3430 теңге есебiнде белгiленсiн.
Ескерту. 12-1 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
13. Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне, қатысушыларына, оларға теңестірілген адамдарға, әскери қызметшілерге (мерзімді қызметтен басқа), ішкі істер органдарының қатардағы және басқару құрамындағы адамдарына, әскери қызмет қатарынан зейнеткерлікке шыққан және ішкі істер органдарында әскери қызметтен жасы, денсаулық жағдайы, штаттық қысқаруы бойынша босатылған, 20 және одан астам жыл қызмет еткен қызметшілеріне және азаматтардың кейбір категорияларына қатты отын бойынша әлеуметтік көмек көрсетуге қаржы облыстық бюджеттің шығыстары құрамында көзделгендігі ескерілсін оларды 1999 жылдың 1 сәуіріне дейін төлеу ескеріле отырып.
Ескерту. 13 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
14.
Ескерту. 14-тармақ алынып тасталды - Қарағанды облыстық   Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_

14-1. Учесть, что Центр медицинского обслуживания инвалидов и участников Великой Отечественной войны отнесен к государственным учреждениям, с формой финансирования "на содержание".
Сноска. Пункт 14-1. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
15. Учесть, что размеры средств по местной бюджетной программе "Общеобразовательное обучение на местном уровне должны быть по районам и городам не ниже следующих сумм:
тыс.тенге
Абайскому                                  243055
Актогайскому                                99693
г. Балхаш                                  189600
Бухар-Жыраускому                           233633
Жанааркинскому                             111953
г. Жезказган                               340307
г. Караганда                              1047438
г. Каражал                                  77354
Каркаралинскому                            251548
Нуринскому                                 165092
Осакаровскому                              176615
г. Приозерск                                20929
г. Сарань                                  130687
г. Темиртау                                349280
Улытаускому                                107058
г. Шахтинск                                146913
Шетскому                                   190812
Сноска. Пункт 15.- в редакции решения XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
16. Учесть, что размеры средств по местным бюджетным программам здравоохранения должны быть не ниже по:
тыс.тенге
Абайскому                                   22990
Актогайскому                                 7669
г. Балхаш                                  107047
Бухар-Жыраускому                             4598
Жанааркинскому                               3773
г. Жезказган                               203189
г. Караганда                                    -
г. Каражал                                   6117
Каркаралинскому                              6415
Нуринскому                                   5914
Осакаровскому                                8227
г. Приозерск                                  2000
г. Сарань                                    19802
г. Темиртау                                 189724
Улытаускому                                   2613
г. Шахтинск                                  49737
Шетскому                                     6092
Сноска. Пункт 16.- в редакции решения XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_

14-1. Ұлы Отан соғысының мүгедектерi мен қатысушыларының медициналық қызмет орталығы "ұстап тұру" қаржыландыру түрiндегi мемлекеттiк мекемеге жатқызылғандығы ескерiлсiн.
Ескерту. 14-1 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
15. "Жергiлiктi деңгейде жалпы бiлiм беретiн оқу" жергiлiктi бюджеттiк бағдарлама бойынша қаражат мөлшерi аудандар мен қалалар бойынша мына сомалардан кем болмауға тиiс деп ескерiлсiн:
мың теңге
Абай                                         243055
Ақтоғай                                       99693
Балқаш қ.                                    189600
Бұқар жырау                                  233633
Жаңаарқа                                     111953
Жезқазған қ.                                 340307
Қарағанды қ.                                1047438
Қаражал қ.                                    77354
Қарқаралы                                    251548
Нұра                                         165092
Осакаров                                     176615
Приозерск қ.                                  20929
Саран қ.                                     130687
Темiртау қ.                                  349280
Ұлытау                                       107058
Шахтинск қ.                                  146913
Шет                                          190812
Ескерту. 15 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
16. Жергiлiктi денсаулық сақтау бюджеттiк бағдарламалары бойынша қаражат мөлшерi мына сомалардан кем болмауға тиiс деп ескерiлсiн:
мың теңге
Абай                                          22990
Ақтоғай                                        7669
Балқаш қ.                                    107047
Бұқар жырау                                    4598
Жаңаарқа                                       3773
Жезқазған қ.                                 203189
Қарағанды қ.                                    -
Қаражал қ.                                     6117
Қарқаралы                                      6415
Нұра                                           5914
Осакаров                                       8227
Приозерск қ.                                   2000
Саран қ.                                      19802
Темiртау қ.                                  189724
Ұлытау                                         2613
Шахтинск қ.                                   49737
Шет                                            6092
Ескерту. 16 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_

16-1. Учесть, что в составе бюджетов районов предусмотрены средства на единовременные денежные выплаты специалистам государственных организаций здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности, на приобретение топлива в размере 1000 тенге.
Сноска. Пункт 16-1. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
17. Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены ассигнования на содержание детского туберкулезного санатория "Салют" и городского детского психоневрологического диспансера, ранее финансируемых из бюджета г.Караганды.
19. Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены ассигнования на финансирование государственного заказа по бесплатному гарантированному объему медицинской помощи и по модели фондодержания, включая медицинские предприятия железной дороги.
Определить администратором местных бюджетных программ в рамках государственного заказа по бесплатному гарантированному объему медицинской помощи областное отделение Центра по оплате медицинских услуг.
Сноска. Пункт 19.- в редакции решения XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
20. Учесть, что в расходах бюджетов районов и городов на среднее общее образование предусмотрены ассигнования на обязательную предшкольную подготовку детей 5(6) лет в рамках общеобразовательной программы.
21. Предусмотреть в составе расходов областного бюджета выделение средств редакциям областных газет за выполняемый объем работ по государственному заказу.
22-1. Выделение средств на поддержку малого предпринимательства не предусматривается.
Сноска. Пункт 22-1. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
23. Утвердить Резерв Акима области в сумме 8517 тыс. тенге, в том числе на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера местного значения в сумме 80000 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 23. изменен и дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г. V99K028_ , решением XXVII сессии Карагандинского областного Маслихата N 6 от 22.07.1999 г. V99K037_ , решением II сессии Карагандинского областного Маслихата N 1 от 23.12.1999 г. V99K052_ .

16-1. Аудандардың бюджеттерiнiң құрамында селолық жерде тұратын және жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мемлекеттiк ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға 1000 теңге мөлшерiнде бiр мезгiлдiк ақшалай төлем қаражаты көзделгенi ескерiлсiн.
Ескерту. 16-1 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
17. Облыстық бюджеттің шығыстары құрамында бұрын Қарағанды қаласының бюджетінен қаржыландырылып келген "Салют" балалар туберкулез санаторийі мен қалалық балалар психоневрологиялық диспансерін қаржыландыру көзделгені ескерілсін.
18.
Ескерту. 18-тармақ алынып тасталды - Қарағанды облыстық  Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
19. Облыстық бюджеттiң шығындары құрамында темiржолдың медициналық кәсiпорындарын қоса медициналық көмектiң тегiн кепiлдiк көлемi бойынша және қор ұстау үлгiсi бойынша мемлекеттiк тапсырысты қаржыландыруға қаражат бөлiнгенi ескерiлсiн.
Медициналық көмектiң тегiн кепiлдiк көлемi бойынша мемлекеттiк тапсырыстың шеңберiнде жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi болып медициналық қызмет көлемi жөнiндегi орталықтың облыстық бөлiмшесi белгiленсiн.
Ескерту. 19 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
20. Қалалар мен аудандар бюджеттерінің орта жалпы білім беру шығындарында жалпы білім беру бағдарламасы шеңберінде 5 (6) жастағы балаларды мектеп алдындағы міндетті даярлыққа қаржы бөлу көзделгені ескерілсін.
21. Облыстық бюджеттің шығындары құрамында облыстық газеттердің редакцияларына мемлекеттік тапсырыс бойынша орындалатын жұмыс көлеміне қаржы бөлу ескерілсін.
22.
Ескерту. 22-тармақ алынып тасталды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
22-1. Шағын кәсiпкерлiктi қолдауға қаржы бөлу көзделмейдi.
Ескерту. 22-1 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
23. Облыс әкімінің резерві 8517 мың теңге мөлшерінде, оның ішінде жергілікті маңыздағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жоюға 80000 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 23 тармақ өзгертіліп, толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен.V99K028_, Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVII сессиясының 1999 ж. 22.07 N 6 шешімімен. V99K037_, Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 1999 ж. 23.12 N 1 шешімімен. V99K052_

23-1. Предусмотреть в областном бюджете 500000 тыс. тенге на предоставление кредитов (ссуд).
Акиму области, акимам районов и городов обеспечить выделение кредитов (ссуд) в порядке, определенном Правительством Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 23-1. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
23-2. Установить, что заимствование средств местными исполнительными органами у юридических и физических лиц, иностранных государств производится в порядке, определенном законодательными актами Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 23-2. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
24. Утвердить размер оборотного резерва наличности по областному бюджету на 1 января 2000 года в сумме 20000 тыс. тенге.
25. Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены средства на погашение долга по прочему внутреннему кредитованию и обслуживанию долга.
26. Обязать Маслихаты районов и городов, имеющих непогашенную задолженность областному бюджету по ссудам, предусмотреть в соответствующих бюджетах на 1999 год необходимые ассигнования на погашение кредитов, выданных из бюджета. в том числе: Абайского - 63294 тыс. тенге, г. Балхаша - 45997 тыс. тенге, Бухар-Жырауского - 66959 тыс. тенге, Жана-Аркинского - 29695 тыс тенге, г. Жезказгана - 342510 тыс. тенге, Каркаралинского - 99003 тыс. тенге, Нуринского - 35854 тыс. тенге, Осакаровского - 51388 тыс. тенге, г. Сарани - 347080 тыс. тенге, г. Шахтинска - 104779 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 26. дополнен решением XXVI сессии Карагандинского областного Маслихата N 9 от 29.04.1999 г.. V99K028_
27. Установить, что в процессе исполнения областного бюджета на 1999 год не подлежат секвестированию расходы на выплату заработной платы и отчислений в фонды обязательного социального страхования, стипендий, питание, медикаменты.
28. Установить, что выделенные в областном бюджете средства на выполнение программ, подпрограмм на основе государственного заказа на выполнение работ, оказание услуг размещать на конкурсной основе. В состав конкурсной комиссии включать депутатов областного Маслихата, членов ревизионной комиссии областного Маслихата и представителей учреждений-администраторов программ. Условия и итого тендера публиковать в средствах массовой информации.
29. При исполнении областного бюджета 1999 года областному финансовому управлению обеспечить выделение ассигнований в суммах, согласно действующего законодательства на выплату заработной платы и отчислений в фонды социального обязательного страхования, стипендий, детских пособий, питание, медикаменты, приобретение мягкого инвентаря воспитанникам детских домов, специализированных дошкольных учреждений и интернатов, финансируемых из областного бюджета в пределах поступающих в областной бюджет доходов.

23-1. Облыстық бюджетте кредит (несие) беруге 500000 мың теңге көзделсiн.
Облыс әкiмi, қалалар мен аудандардың әкiмдерi Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тәртiпте кредит (несие) бөлудi қамтамасыз етсiн.
Ескерту. 23-1 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
23-2. Жергiлiктi атқарушы органдардың заңды және жеке тұлғалардан, шетелдiк мемлекеттерден қарыздануы Қазақстан Республикасының заң актiлерiнде белгiленген тәртiппен жүргiзiледi деп белгiленсiн.
Ескерту. 23-2 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
24. Облыстық бюджет бойынша 2000 жылдың 1 қаңтарына қолдағы ақшаның айналыс резервінің мөлшері 20000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
25. Облыстық бюджеттің шығыстары құрамында басқа ішкі кредиттеу және қарызға қызмет бойынша қарызды өтеуге қаржы көзделгені ескерілсін.
26. Облыстық бюджетке несиелер бойынша өтелмеген қарызы бар аудандар мен қалалардың Мәслихаттарына 1999 жылдың тиісті бюджеттерінде бюджеттен бөлінген кредиттерді өтеуге тиісті қаржы бөлу міндеттелсін. оның iшiнде Абай - 63294 мың теңге, Балқаш қ. - 45997 мың теңге, Бұқар жырау - 66959 мың теңге, Жаңаарқа - 290695 мың теңге, Жезқазған қ. - 342510 мың теңге, Қарқаралы - 99003 мың теңге, Нұра - 35854 мың теңге, Осакаров - 31388 мың теңге, Саран қ. - 347080 мың теңге, Шахтинск қ. - 104779 мың теңге.
Ескерту. 26 тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 1999 ж. 29.04 N 9 шешімімен. V99K028_
27. 1999 жылға арналған облыстық бюджетті атқару процесінде жалақы мен міндетті әлеуметтік сақтандыру қорын төлеуге, стипендияларға, тамақтандыруға, дәрі-дәрмекке шығындар қысқартылуға жатпайтын болып белгіленсін.
28. Облыстық бюджеттен мемлекеттік тапсырыс негізінде жұмыстарды орындауға, қызмет көрсетуге бағдарламаларды, шағын бағдарламаларды орындауға бөлінетін қаржыларды конкурстық негізде орналастыру белгіленсін. Конкурстық комиссияның құрамына облыстық Мәслихаттың депутаттары, облыстық Мәслихаттың тексеру комиссиясының мүшелері және мекемелердің бағдарламалар әкімшіліктерінің - өкілдері енгізілсін.
Тендердің шарты мен қорытындысы бұқаралық ақпарат құралдарында жариялансын.
29. 1999 жылға арналған бюджетті атқаруда облыстық қаржы басқармасы қолданылып жүрген заңға сәйкес жалақы мен міндетті әлеуметтік сақтандыру қорына төлемдерге, стипендияларға, балалар жәрдемақыларына, тамақтандыруға, дәрі-дәрмекке, облыстық бюджеттен қаржыландырылатын балалар үйлерінің тәрбиеленушілеріне жұмсақ жиһаз сатып алуға қаржы бөлуді облыстық бюджетке түсетін кірістер шегінде қамтамасыз етсін.

30. Областному управлению Казначейства обеспечить распределение общих сумм общегосударственных налогов между отдельными видами местных бюджетов на 1999 год по нормативам, установленным настоящим решением, с 1 января 1999 г..
31. Произвести перераспределение ассигнований, предусмотренных на погашение кредиторской задолженности бюджетных организаций в составе местных бюджетных программ, на программу 28 "Выполнение просроченных финансовых обязательств местного бюджета" по соответствующим администраторам местных бюджетных программ, а также внести уточнения в связи с изменениями бюджетной классификации Республики Казахстан согласно приложению.
Сноска. Пункт 31. внесен решением XXVII сессии Карагандинского областного Маслихата N 6 от 22.07.1999 г.. V99K037_
32. Установить, что по погашению кредиторской задолженности бюджета и бюджетных организаций по программам: 1.1.105.59 "Погашение кредиторской задолженности бюджетных организаций, финансировавшихся из местных бюджетов" и 28 "Выполнение просроченных финансовых обязательств местного бюджета" соответствующих администраторов программ, а также передвижка плановых бюджетных ассигнований с программы 1.1.105.59 на программу 28 производятся на основании решений (распоряжений) акима области в соответствии с Порядком, установленным Министерством финансов Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 32. внесен решением XXVII сессии Карагандинского областного Маслихата N 6 от 22.07.1999 г.. V99K037_
33. Рекомендовать акиму области произвести распределение последующих поступлений средств от российской стороны в связи с аварией ракетоносителя "Протон" 27.01.99 г. с отражением их по доходной и расходной части бюджета.
Сноска. Пункт 33. внесен решением II сессии Карагандинского областного Маслихата N 1 от 23.12.1999 г.  V99K052_
Председатель XXV сессии,
секретарь областного Маслихата
Приложение N 1 к решению
II сессии маслихата
от 23.12.1999 года
Сноска. Приложение - в новой редакции решения II сессии Карагандинского областного Маслихата N 1 от 23.12.1999 г. V99K052_
О внесении изменений в областной бюджет на 1999 год
________________________________________________________________
Категория                          Бюджет   Изменения Уточненный
Класс                         на 1999 год           бюджет
Подкласс     Наименование       утвержден.         с учетом
Специфика                      XXVII сесс.        изменений
22.07.99 г.
________________________________________________________________

30. Облыстық қазыналық басқармасы 1999 жылға жергілікті бюджеттердің жекелеген түрлері арасындағы жалпы мемлекеттік салықтардың жалпы түсу сомасын бөлуді осы шешіммен бекітілген нормативтер бойынша 1999 жылдың 1 қаңтарынан бастап қамтамасыз етсін.
31. Жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың құрамында бюджеттiк ұйымдардың кредиторлық қарыздарын өтеуге көзделген қаржыға қайыра бөлу жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың тиістi әкiмшiлерi бойынша 28 "Жергiлiктi бюджеттiң мерзiмi өткен қаржылық мiндеттемелерiн орындау" бағдарламасына қайыра бөлу жүргiзiлсiн, сондай-ақ Қазақстан Республикасының бюджеттiк классификациясының өзгеруiне байланысты қосымшаға сәйкес нақтылаулар енгiзiлсiн.
Ескерту. 31 тармақ енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVII сессиясының 1999 ж. 22.07 N 6 шешімімен. V99K037_
32. Бюджеттiң және бюджеттiк ұйымдардың кредиторлық қарыздарын 1.1.105.59 "Жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын бюджеттiк ұйымдардың кредиторлық қарызын өтеу" және тиістi бағдарламалар әкiмшiлерiнiң 28 "Жергiлiктi бюджеттiң мерзiмi өткен қаржылық мiндеттемелерiн орындау" бағдарламалары бойынша, сондай-ақ жоспарлы бюджеттiк қаржыландыруды 1.1.105.59 бағдарламасынан 28 бағдарламасына жылжыту облыс әкiмiнiң шешiмдерi (өкiмдерi) негізiнде Қазақстан Республикасының қаржы министрлiгi бекiткен тәртiпке сәйкес жүргiзiледi деп белгiленсiн.
Ескерту. 32 тармақ енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVII сессиясының 1999 ж. 22.07 N 6 шешімімен. V99K037_
33. Ресей жағынан "Протон" зымырантасымалдаушысының 27.10.99. ж. авариясына байланысты келіп түскен қаражатты оларды бюджеттің кіріс және шығыс бөлігі бойынша көрсете отырып бөлу облыс әкіміне ұсынылсын.
Ескерту. 33 тармақ енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 1999 ж. 23.12. N 1 шешімімен. V99K052_
XXY сессиясының төрағасы,
облыстық Мәслихаттың хатшысы
Облыстық Мәслихаттың
1999.01.14.
XXY сессиясының
N 1 шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXYI сессиясының 1999.04.29. N 9 V99K028_, II сессиясының 1999 ж. 23.12. N 1 шешімімен. V99K052_
1999 жылға арналған облыстық бюджетке өзгерістер енгізу туралы
мың теңге
________________________________________________________________
Санат                       22.07.99 ж. Өзгерістер Өзгерістермен
Сынып           Атауы       XXVII сесс.           бірге
Сыныпша                    бекітілген            нақтыланған
Ерекшелік                 1999 ж.               бюджет
бюджеті
________________________________________________________________

1 2 3 4            5                6            7        8
________________________________________________________________
I. Поступления             14138565   -34715    14103850
I. Доходы                   9300774    31734     9332508
1       НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ        8973926        0     8973926
1     Подоходный налог на доходы   1367629        0     1367629
1   Подоходный налог с
юридических лиц              1367629        0     1367629
2   Подоходный налог с
физических лиц                     0        0           0
1  Подоходный налог с
физических лиц, удерживаемый
у источника выплаты                         0
3      Социальный налог             7036948        0     7036948
1   Социальный налог             7036948        0     7036948
5      Внутренние налоги на товары,
работы и услуги                68949        0       68949
2   Акцизы                         66323        0       66323
2 Водка                          39166        0       39166
4 Вина                            9195        0        9195
7 Пиво                           14920        0       14920
8 Крепленые напитки, крепленые
соки и бальзамы                 2682        0        2682
23 Игорный бизнес                   360        0         360
4   Сборы за ведение
предпринимательской и
профессиональной деятельности   2626        0        2626
2 Лицензионный сбор за право
занятиями отдельными видами
деятельности.                   2626        0        2626
7     Прочие налоги                 500400        0      500400
1   Прочие налоги                 500400        0      500400
1 Поступление задолженности     500000        0      500000
9 Прочие налоговые поступления     400        0         400
2       НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ       289418    31734      321152
1     Доходы от предпринимательской
деятельности и собственности    3380        0        3380
2   Неналоговые поступления от
юридических лиц и финансовых
учреждений                      3380        0        3380
5 Поступление от реализации
конфискованного, безхозяйного
имущества, имущества, перешедшего
по праву наследования к
государству, кладов и находок.  3380        0        3380
2     Административные сборы и платежи,
доходы от некоммерческих и
сопутствующих продаж          239327        0      239327
1   Административные сборы        234000        0      234000
12 Платежи за загрязнение
окружающей среды              234000        0      234000
3   Прочие платежи и доходы от
некоммерческих и сопутствующих
продаж                          5327        0        5327
1 Поступления от аренды
коммунальной собственности      5327        0        5327
3     Поступления по штрафам и
санкциям                       46627        0       46627
1   Поступления по штрафам и
санкциям                       46627        0       46627
1 Административные штрафы и
санкции, взимаемые

1 2 3 4           5            6             7          8
________________________________________________________________
1. Түсімдер            14138565     -34715      14103850
I. Кірістер             9300774      31734       9332508
1       Салық түсімдері         8973926          0       8973926
1     Кірістерге салынатын
табыс салығы            1367629          0       1367629
1    Заңды тұлғалардан
алынатын табыс салығы   1367629          0       1367629
2    Жеке тұлғалардан алынатын
табыс салығы                  0          0             0
1 Жеке тұлғалардан төлем
көзінен ұсталатын табыс
салығы
3     Әлеуметтік салық        7036948          0       7036948
1    Әлеуметтік салық        7036948          0       7036948
5     Товарларға, жұмыстар
мен қызметтерге
салынатын ішкі салықтар   68949          0         68949
2    Акциздер                  66323          0         66323
2  Арақ                      39166          0         39166
4  Шарап                      9195          0          9195
7  Сыра                      14920          0         14920
8  Күшейтілген сусындар,
күшейтілген шырындар мен
бальзамдар                 2682          0          2682
23 Ойын бизнесі                360          0           360
4    Кәсіпкерлік және кәсіби
қызмет жүргізуге алымдар   2626          0          2626
2 Жекелеген қызмет
түрлерімен айналысу құқы
үшін лицензиялық алым      2626          0          2626
7     Басқа да салықтар        500400          0        500400
1    Басқа да салықтар        500400          0        500400
1 Қарыздардың түсуі        500000          0        500000
9 Басқа да салық
түсімдер                    400          0           400
2       Салыққа жатпайтын
түсімдер                 289418      31734        321152
1      Кәсіпкерлік қызметтен
және меншіктен түсетін
түсімдер                   3380          0          3380
2    Заңды тұлғалардан және
қаржы мекемелерінен
түсетін салыққа жатпайтын
түсімдер                   3380          0          3380
5 Тәркіленген, иесіз
мүліктерді, мұрагерлік
құқығы бойынша мемлекетке
өткен мүлікті, көмбелерді,
олжаларды сатудан түсетін
түсімдер                   3380          0          3380
2      Әкімшілік алымдар мен
төлемдер, коммерциялық
емес және жолай сатудан
алынатын кірістер        239327          0        239327
1    Әкімшілік алымдар        234000          0        234000
12 Қоршаған ортаны
ластағаны үшін төлемдер  234000          0        234000
3    Басқа төлемдер және
комиссиялық емес және
жолай сатудан алынатын
кірістер                   5327          0          5327
1 Коммуналдық меншікті
жалға беруден түсетін
түсімдер                   5327          0          5327
3      Айыппұлдар мен санкциялар
бойынша түсімдер          46627          0         46627
1    Айыппұлдар мен санкциялар
бойынша түсімдер          46627          0         46627
1 Мемлекеттік мекемелер
салатын әкімшілік

государственными учреждениями  20543        0       20543
9 Прочие санкции и штрафы           84        0          84
4     Взносы в пенсионные фонды и
фонды социального обеспечения
государственных служащих
(зарезервировано)                           0
10 Штрафы за нарушение
природоохранного
законодательства               26000        0       26000
5     Прочие неналоговые поступления    84    31734       31818
1   Прочие неналоговые поступления    84    31734       31818
9 Прочие неналоговые поступления    84    31734       31818
3       ДОХОДЫ ОТ ОПЕРАЦИЙ С КАПИТАЛОМ 37430        0       37430
1     Продажа основного капитала     37430        0       37430
1   Продажа основного капитала     37430        0       37430
4 Поступления от приватизации
объектов коммунальной
собственности                  37430        0       37430
ПОЛУЧЕННЫЕ ОФИЦИАЛЬНЫЕ
ТРАНСФЕРТЫ (ГРАНТЫ)          3151232   -66449     3084783
4       Полученные официальные
трансферты (гранты)          3151232   -66449     3084783
1     Трансферты из нижестоящих
органов государственного
управления                   3151232   -99557     3051675
3   Трансферты из районных
(городских) бюджетов         3151232   -99557     3051675
1 Текущие                      3151232   -99557     3051675
2     Трансферты от вышестоящих
органов государственного
управления                              15000       15000
1   Трансферты из республиканского
бюджета                                 15000       15000
1 Текущие                                 15000       15000
9     Из прочих источников                    18108       18108
9   Прочие трансферты                       18108       18108
1 Текущие                                 18108       18108
Погашение основного долга по
ранее выданным из бюджета
кредитам                     1686559        0     1686559
5       Погашение кредитов, выданных
из бюджета                   1686559        0     1686559
1     Погашение ранее выданных
кредитов                     1686559        0     1686559
1   Погашение другими уровнями
государственного управления  1686559        0     1686559
1 Погашение другими уровнями
государственного управления  1686559        0     1686559
________________________________________________________________
Функциональная   Наименование      Бюджет   Изменения   Уточненн
группа                            на 1999 год           бюджет
Функция                           утвержден            с учетом
Учреждение                       XXVII сес.          изменений
Программа                       22.07.99 г.
Подпрограмма
________________________________________________________________

айыппұлдар мен санкциялар 20543          0         20543
9 Басқадай санкциялар мен
айыппұлдар                   84          0            84
4      Мемлекеттік қызметшілердің
зейнетақы қорларына және
әлеуметтік қамсыздандыру
қорларына жарналары
(резервтелген)                           0
10 Табиғат қорғау заңын бұзғаны
үшін айыппұлдар           26000          0         26000
5      Салыққа жатпайтын
басқадай түсімдер            84      31734         31818
1    Салыққа жатпайтын
басқадай түсімдер            84      31734         31818
9 Салыққа жатпайтын басқадай
түсімдер                     84      31734         31818
3       Капиталмен жасалған
операциялардан алынатын
кірістер                  37430          0         37430
1      Негізгі капиталды сату    37430          0         37430
1    Негізгі капиталды сату    37430          0         37430
4 Коммуналдық меншік
объектілерін
жекешелендіруден
түсетін түсімдер          37430          0         37430
II. Алынған ресми
трансферттер (гранттар) 3151232     -66449       3084783
4       Алынған ресми трансферттер
(гранттар)              3151232     -66449       3084783
1      Мемлекеттік басқарудың
төменгі тұрған
органдарынан
трансферттер            3151232     -99557       3051675
3    Аудандық (қалалық)
бюджеттерден
трансферттер            3151232     -99557       3051675
1 Ағымдағылар             3151232     -99557       3051675
III. Өтелім
2      Мемлекеттік басқарудың
жоғары органдарынан
трансферттер                         15000         15000
1    Республикалық бюджеттен
трансферттер                         15000         15000
1  Ағымдағылар                          15000         15000
9     Басқа көздерден                      18108         18108
9    Басқа трансферттер                   18108         18108
1  Ағымдағылар                          18108         18108
Бюджеттен бұрын берілген
кредиттер бойынша
негізгі қарызды өтеу    1686559          0       1686559
5       Бюджеттен берілген
кредиттерді өтеу        1686559          0       1686559
1      Бұрын берілген
кредиттерді өтеу        1686559          0       1686559
1    Мемлекеттік басқарудың
басқа деңгейіндегі өтеу 1686559          0       1686559
1  Мемлекеттік басқарудың
басқа деңгейіндегі өтеу 1686559          0       1686559
________________________________________________________________
Функциялық топ     Атауы          1999  Өзгерістер Өзгерістермен
Функция                          жылдың           бірге
Мекеме                          нақтыланған      нақтыланған
Бағдарлама                      бюджеті          бюджет
Шағын бағдарлама
________________________________________________________________

1 2  3  4  5          6              7          8         9
________________________________________________________________
Расходы всего     14138565    -34715    14103850
________________________________________________________________
IY. РАСХОДЫ       13876727      2728    13904012
1           Государственные услуги
общего характера        601071   -210688      390383
1         Представительные,
исполнительные и другие
органы, выполняющие общие
функции государственного
управления              577058   -211193      365865
103      Аппарат местных
представительных органов  7590         0        7590
2   Административные расходы
на местном уровне         5090         0        5090
2 Аппарат территориальных
органов                   5090         0        5090
30  Депутатская деятельность  2500         0        2500
0 Депутатская деятельность  2500         0        2500
105      Аппарат акимов          569468   -211193      358275
2   Административные расходы
на местном уровне        69468      7531       76999
2 Аппарат территориальных
органов                  69468      7531       76999
59  Погашение кредиторской
задолженности бюджетных
организаций,
финансировавшихся из
местных бюджетов        500000   -218724      281276
5         Планирование и
статистическая
деятельность             24013       505       24518
105      Аппарат акимов             180         0         180
51  Проведение переписи
населения на местном
уровне                     180         0         180
256      Областное управление
экономики, индустрии и
торговли                 23833       505       24338
2   Административные расходы
на местном уровне        23833       505       24338
2 Аппарат территориальных
органов                  23833       505       24338
2           Оборона                 344553     21731      366284
1         Военные нужды             9000         0        9000
105      Министерство обороны
Республики Казахстан      9000         0        9000
63  Обеспечение выполнения
всеобщей воинской
обязанности               9000         0        9000
2         Организация работы по
чрезвычайным ситуациям  335553     21731      357284
105      Аппарат акимов          335553     21731      357284
31  Организация работы по
чрезвычайным ситуациям    8191     20751       28942
32  Ликвидация чрезвычайных
ситуаций на местном
уровне                  325539       837      326376
30 Государственная
противопожарная служба  313108       405      313513
31 Областная водно-спасательная
служба                   12431       432       12863
33  Обеспечение
материально-техническими
средствами штабов по
чрезвычайным ситуациям    1823       143        1966
3           Общественный порядок и
безопасность            233284     33413      266697
1         Правоохранительная
деятельность            233284     33413      266697
251     Областное управление
внутренних дел          233284     33413      266697
2   Административные расходы
на местном уровне       212432       131      212563
2 Аппараты и подразделения
органов внутренних дел   12432       131      212563
28  Выполнение просроченных
финансовых обязательств

1 2 3 4 5            6              7       8         9
________________________________________________________________
Барлығы шығындар       14138565   -34715  14103850
________________________________________________________________
IY. Шығындар           13876727    27285  13904012
1           Жалпы сипаттағы
мемлекеттік қызметтер   601071  -210688    390383
1          Мемлекеттік басқарудың
жалпы қызметін
орындайтын өкілді,
атқарушы және басқадай
органдар                 577058  -211193    365865
103      Жергілікті өкілді
органдардың аппараты       7590        0      7590
2     Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар         5090        0      5090
2   Аумақтық органдардың
аппараты                   5090        0      5090
30    Депутаттық қызмет          2500        0      2500
0   Депутаттық қызмет          2500        0      2500
105      Әкімдер аппараты         569468  -216467    353001
2     Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар        69468     7531     76999
2   Аумақтық органдардың
аппараты                  69468     7531     76999
59    Бюджеттік кредиторлық
берешектерді жою         500000  -218724    281276
5          Жоспарлау және
статистикалық қызмет      24013      505     24518
105      Әкімдер аппараты            180        0       180
51    Жергілікті деңгейде халық
санағын өткізу              180        0       180
256      Облыстық экономика,
индустрия және сауда
басқармасы                23833      505     24338
2     Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар        23833      505     24338
2   Территориялық органдардың
аппараты                  23833      505     24338
2           Қорғаныс                 344553    21731    366284
1          Әскери қажеттіктер         9000        0      9000
105      Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлігі       9000        0      9000
63    Жалпы әскери міндетті
орындауды қамтамасыз ету   9000        0      9000
2          Төтенше жағдайлар бойынша
жұмыстар ұйымдастыру     335553    21731    357284
105      Әкімдер аппараты         335553    21731    357284
31    Төтенше жағдайлар бойынша
жұмыстар ұйымдастыру       8191    20751     28942
32    Жергілікті деңгейде төтенше
жағдайларды жою          325539      837    326376
30  Мемлекеттік өртке
қарсы қызмет             313108      405    313513
31  Облыстық суда құтқару
қызметі                   12431      432     12863
33    Төтенше жағдайлар          1823      143      1966
жөніндегі штабтарды
материалдық-техникалық
жабдықтармен қамтамасыз ету
3           Қоғамдық тәртіп және
қауіпсіздік              233284    33413    266697
1          Құқық қорғау қызметі     233284    33413    266697
251      Облыстық ішкі істер
басқармасы               233284    33413    266697
2     Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар       212432      131    212563
2   Ішкі істер органдарының
аппараты мен бөлімшелері 212432      131    212563
28    Жергілікті бюджеттің
уақыты өткен қаржылық

местного бюджета         16090     33282       49372
30  Охрана общественного
порядка и обеспечение
общественной безопасности
на местном уровне         4762         0        4762
32 Приемники-распределители
для лиц, не имеющих
определенного места
жительства и документов   4762         0        4762
4           Образование             990918    136081     1126999
2         Начальное и среднее
образование             437249     -4804      432445
253     Областное управление
образования             344574     -4431      340143
20  Общеобразовательное
обучение на местном
уровне                  339574      -751      338823
32 Школы-интернаты с особым
режимом                  71914      -137       71777
33 Школы начальные, неполные
средние и средние        27429      -478       26951
34 Школы-интернаты         108078         0      108078
35 Специальные
школы-интернаты         132153      -136      132017
32  Информатизация системы
среднего образования на
местном уровне            5000     -3680        1320
255     Управление туризма и
спорта                   92675      -373       92302
20   Общеобразовательное
обучение на местном
уровне                   92675      -373       92302
31 Спортивные школы         92675      -373       92302
3         Профессионально-техническое
образование             193959       -56      193903
253     Управление образования  193959       -56      193903
31  Профессионально-техническое
обучение                193959       -56      193903
30 Профессионально-технические
школы                   193959       -56      193903
4         Среднее специальное
образование             247480      9243      256723
253     Управление образования  227980      9243      237223
8   Подготовка кадров в
средних специальных
учебных заведениях
на местном уровне       227980      9243      237223
254     Управление
здравоохранения          19500         0       19500
8   Подготовка кадров в
средних специальных
учебных заведениях
на местном уровне        19500         0       19500
5         Переподготовка кадров    30205         0       30205
251     Управление внутренних дел17149         0       17149
11  Переподготовка кадров на
местном уровне           17149         0       17149
30 Переподготовка кадров для
органов внутренних дел   17149         0       17149
Переподготовка кадров    13056         0       13056
253     Управление образования   13056         0       13056
11  Переподготовка кадров на
местном уровне           13056         0       13056
6 Переподготовка кадров
государственных учреждений3056         0       13056
9         Прочие услуги в области

міндеттерін орындау       16090    33282     49372
30    Жергілікті деңгейде
қоғамдық тәртіпті күзету
және қоғамдық қауіпсіздікті
қамтамасыз ету             4762        0       4762
Тұратын жері және құжаттары
жоқ адамдарға арналған
қабылдау-бөлу мекемесі     4762        0       4762
4           Білім беру               990918   136081    1126999
2          Бастауыш және орта білім 437249    -4804     432445
253      Облыстық білім беру
басқармасы               344574    -4431     340143
20    Жергілікті деңгейде
жалпы білім беру         339574     -751     338823
32  Ерекше режимдегі
мектеп-интернаттар        71914     -137      71777
33  Бастауыш, орталау және
орта мектептер            27429     -478      26951
34  Мектеп-интернаттар       108078        0     108078
35  Арнаулы
мектеп-интернаттар       132153     -136     132017
32    Жергілікті деңгейде
орта білім жүйесін
информатизациялау          5000    -3680       1320
255      Туризм мен спорт
басқармасы                92675     -373      92302
20    Жергілікті деңгейдегі
жалпы білім беру          92675     -373      92302
31  Спорт мектептері          92675     -373      92302
3          Кәсіптік-техникалық
білім беру               193959      -56     193903
253      Білім басқармасы         193959      -56     193903
31    Кәсіптік-техникалық оқыту193959      -56     193903
30  Кәсіптік-техникалық
мектептер                193959      -56     193903
4          Арнаулы орта білім беру  247480     9243     256723
253      Білім басқармасы         227980     9243     237223
8     Жергілікті деңгейде      227980     9243     237223
арнаулы орта оқу
орындарында кадрлар дайындау
254      Денсаулық сақтау
басқармасы                19500        0      19500
8     Жергілікті деңгейдегі
арнаулы оқу орындарында
кадрлар дайындау          19500        0      19500
5          Кадрларды қайта даярлау   30205        0      30205
251      Ішкі істер басқармасы     17149        0      17149
11    Жергілікті деңгейде
кадрларды қайта даярлау   17149        0      17149
30  Ішкі істер органдары үшін
кадрларды қайта даярлау   17149        0      17149
Кадрларды қайта даярлау   13056        0      13056
253      Білім басқармасы          13056        0      13056
11    Жергілікті деңгейде
кадрларды қайта даярлау   13056        0      13056
6   Мемлекеттік мекемелердің
кадрларын қайта даярлау   13056        0      13056
9          Білім беру саласындағы

образования              82025    131698      213723
253     Управление образования   82025    131698      213723
2   Административные расходы
на местном уровне        12018       275       12293
30 Областные управления
образования              12018       275       12293
28  Выполнение просроченных
финансовых обязательств
местного бюджета         66107    131472      197579
34  Осуществление
финансирования и учета
общеобразовательного
обучения на местном
уровне                    3900       -49        3851
93 Централизованные
бухгалтерии               3900       -49        3851
5           Здравоохранение        3801825    -55107     3746718
1         Больницы широкого
профиля                  28663         0       28663
251     Управление внутренних дел28663         0       28663
31  Больницы широкого профиля28663         0       28663
30 Госпитали                28663         0       28663
2         Охрана здоровья населения160167    42824      202991
254     Управление
здравоохранения         127693     11508      139201
31  Медицинские центры на
местном уровне           45165         0       45165
30 Областные центры по
профилактике и борьбе со
СПИДом                   45165         0       45165
33  Борьба с эпидемиями       2290         0        2290
34  Заготовка запасов крови
(заменителей) на местном
уровне                       0      9793        9793
39  Профилактика и борьба с
опасными инфекциями на
местном уровне           80238      1313       81551
30 Областные, районные
санитарно-эпидемиологические
станции                  80238      1313       81551
41  Пропаганда здорового
образа жизни                 0       402         402
262     Отделения Центра по оплате
медицинских услуг        32474                 63790
30  Производство крови
(заменителей) на местном
уровне                   30253     28176       58429
31  Пропаганда здорового
образа жизни на местном
уровне                    2221      3140        5361
3         Специализированная
медицинская помощь      501952     -3628      498324
254     Управление
здравоохранения         501952     -3628      498324
30  Специализированная
медицинская помощь на
местном уровне          275166       -96      275070
30 Областные клинические
психоневрологические
больницы                143191         0      143191
31 Инфекционные больницы   131975       -96      131879
32  Программа "Туберкулез",
выполняемая на местном
уровне                  204686     -3035      201651
30 Туберкулезные больницы  160712     -3000      157712
32 Туберкулезные санатории  43974       -35       43939
40  Больницы и поликлиники
для ветеранов и инвалидов

басқадай қызметтер        82025   131698     213723
253      Білім басқармасы          82025   131698     213723
2     Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар        12018      275      12293
30  Облыстық білім
басқармалары              12018      275      12293
28    Жергілікті бюджеттің
уақыты өткен қаржылық
міндеттерін орындау       66107   131472     197579
34    Жергілікті деңгейде жалпы  3900      -49       3851
білім беруді қаржыландыру
мен есепке алуды іске асыру
93  Орталықтандырылған         3900      -49       3851
бухгалтериялар
5           Денсаулық сақтау        3801825   -55107    3746718
1          Көп салалы ауруханалар    28663        0      28663
251      Ішкі істер басқармасы     28663        0      28663
31    Көп салалы ауруханалар    28663        0      28663
30  Госпитальдар              28663        0      28663
2          Халықтың денсаулығын
сақтау                   160167    42824     202991
254      Денсаулық сақтау
басқармасы               127693    11508     139201
31    Жергілікті деңгейдегі
медициналық орталықтар    45165        0      45165
30  СПИД-тің алдын алу және
күрес жөніндегі облыстық
орталық                   45165        0      45165
33    Эпидемияға қарсы күрес     2290        0       2290
34    Жергілікті деңгейде қанның
(оның орнын басушының)
қорын дайындау                0     9793       9793
39    Жергілікті деңгейде қауіпті
инфекциялардың алдын алу
және күресу               80238     1313      81551
30  Облыстық, аудандық
санитарлық-эпидемиологиялық
станциялар                80238     1313      81551
41    Салауатты өмір салтын
насихаттау                    0      402        402
262      Медициналық қызмет ақысын
төлеу орталығының
бөлімшесі                 32474               63790
30    Жергілікті деңгейде қан
(орнын басушы) дайындау   30253    28176      58429
31    Жергілікті деңгейде
салауатты өмір салтын
насихаттау                 2221     3140       5361
3          Мамандандырылған
медициналық көмек        501952    -3628     498324
254      Денсаулық сақтау
басқармасы               501952    -3628     498324
30    Жергілікті деңгейдегі
мамандандырылған
медициналық көмек        275166      -96     275070
30  Облыстық клиникалық
психоневрологиялық
аурухана                 143191        0     143191
31  Инфекциялық ауруханалар  131975      -96     131879
32    Жергілікті деңгейде
орындалатын "Туберкулез"
бағдарламасы             204686     -3035    201651
30  Туберкулез ауруханалары  160712     -3000    157712
32  Туберкулез санаторийлері  43974       -35     43939
40    Ұлы Отан соғысы
ардагерлері мен
мүгедектерінің
ауруханалары мен

ВОВ                      22100      -497       21603
5         Другие виды медицинской
помощи                 3085357   -109602     2975755
254     Управление
здравоохранения         116090    417620      533710
35  Оказание первичной
медико-санитарной помощи
по модели фондодержания      0    108338      108338
36  Оказание гарантированного
объема медицинской помощи
населению на местном уровне  0    312679      312679
37  Оказание скорой помощи   93957      -859       93098
38  Прочие услуги по охране
здоровья населения в
области                  22133     -5938       16195
30 Оплата проезда больных,
направляемых на лечение
внутри республики         8646         0        8646
31 Лекарственное обеспечение
отдельных категорий граждан
по видам заболеваний      7988     -5538        2450
32 Обеспечение
специализированными
продуктами детского
питания отдельных
категорий граждан          400      -400           0
33 Областные базы
спецмедснабжения          5099         0        5099
43  Оказание экстренной
медицинской помощи                  3400        3400
30 Центр экстренной
медицинской помощи                  3400        3400
262     Отделения Центра по оплате
медицинских услуг      2969267   -527222     2442045
28  Выполнение просроченных
финансовых обязательств
местного бюджета        245707    140326      386033
32  Оказание первичной
медико-санитарной помощи
по модели фондодержания 416983    -47690      369293
33  Оказание стационарной,
включая специализированную,
медицинскую помощь
населения на местном
уровне                 2306577   -641160     1665417
34  Прочие услуги по охране
здоровья населения в
области                            21302       21302
30 Лекарственное обеспечение
отдельных категорий граждан
по видам заболеваний               19209       19209
31 Обеспечение
специализированными
продуктами детского
питания отдельных
категорий граждан                   2093        2093
9         Прочие услуги в области
здравоохранения          25686     15299       40985
254     Управление
здравоохранения          25686     15299       40985
2   Административные расходы
на местном уровне         8997       456        9453
3  Аппарат областных
управлений                8997       456        9453
28   Выполнение просроченных
финансовых обязательств
местного бюджета         15289     14843       30132
42   Обеспечение учетными
услугами                  1400         0        1400
93 Централизованные
бухгалтерии               1400         0        1400
6    Социальная помощь и

емханалары                22100      -497     21603
5          Медициналық көмектің
басқадай түрлері        3085357   -109602   2975755
254      Денсаулық сақтау
басқармасы               116090    417620    533710
35    Қор ұстау үлгісі
бойынша алғашқы
медициналық-санитарлық
көмек көрсету                 0    108338    108338
36    Жергілікті деңгейде
халыққа медициналық
көмектің кепілді көлемін
көрсету                       0    312679    312679
37    Жедел көмек көрсету       93957      -859     93098
38    Облыс тұрғындарының
денсаулығын сақтаудағы
басқадай қызметтер        22133     -5938     16195
30  Республика ішінде емдеуге
жіберілген сырқаттардың
жол шығынын төлеу          8646         0      8646
31  Ауру түрлеріне байланысты
кейбір категориядағы
азаматтарды дәрі-дәрмекпен
қамтамасыз ету             7988     -5538      2450
32  Азаматтардың жекелеген
категорияларын балалардың
арнаулы тағамдарымен
қамтамасыз ету              400      -400         0
33  Арнаулы медициналық
жабдықтаудың облыстық
базалары                   5099         0      5099
43    Төтенше жағдай кезінде
тұрғындарға медициналық
көмек көрсету                        3400      3400
30  Шұғыл медициналық көмек              3400      3400
көрсету орталықтары
262      Медициналық қызмет ақысын
төлеу орталығының
бөлімшесі               2969267    527222   2442045
28    Жергілікті бюджеттің
уақыт өткен қаржылық
міндеттемелерін орындау 245707     140326    386033
32    Қор ұстау үлгісі бойынша
алғашқы
медициналық-санитарлық
жәрдем көрсету          416983     -47690    369293
33    Жергілікті деңгейде
халыққа мамандандырылған
көмекті қоса стационарлық
медициналық көмек
көрсету                2306577    -641160   1665417
34    Облыс тұрғындарының
денсаулығын сақтаудағы
басқадай қызметтер                  21302     21302
30  Ауру түріне байланысты
кейбір категориядағы
азаматтарды дәрі-дәрмекпен
қамтамасыз ету                      19209     19209
31  Азаматтардың жекелеген
категорияларын балалардың
арнаулы тағамдарымен
қамтамасыз ету                       2093      3093
9          Денсаулық сақтау саласындағы
басқадай қызметтер       25686      15299     40985
254      Денсаулық сақтау         25686      15299     40985
басқармасы
2     Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар        8997        456      9453
3   Облыстық басқармалардың
аппараты                  8997        456      9453
28    Уақыт өткен қаржылық
міндеттерді орындау      15289      14843     30132
42    Есепке алу қызметімен
қамтамасыз ету            1400          0      1400
93  Орталықтандырылған
бухгалтериялар            1400          0      1400
6           Әлеуметтік көмек және

социальное обеспечение  847713    151680      999393
1         Социальное обеспечение  360439      2425      362864
253     Управление образования   67485      2425       69910
6   Социальное обеспечение
детей                    67485      2425       69910
30 Детские дома             67485      2425       69910
254     Управление
здравоохранения          65681         0       65681
6   Социальное обеспечение
детей                    65681         0       65681
30 Дома ребенка             65681         0       65681
258     Управление труда, занятости
и социальной защиты
населения               227273         0      227273
32  Социальное обеспечение,
оказываемое через учреждения
интернатского типа
на местном уровне       227273         0      227273
30 Дома-интернаты для
малолетних инвалидов и
психоневрологические
дома-интернаты          184418         0      184418
31 Дома-интернаты для
престарелых и инвалидов
общего типа              42855         0       42855
2         Социальная помощь       435126   -189862      245264
105     Аппарат акимов                                   138
60  Оказание социальной
помощи отдельным                                 138
категориям граждан
253     Управление образования      76         0          76
27  Единовременные денежные
выплаты на приобретение
топлива                     76         0          76
99 Специалисты государственных
организаций, проживающие и
работающие в сельской
местности                   76         0          76
258     Управление труда, занятости
и социальной защиты
населения               435050   -190000      245050
31  Оказание социальной
помощи малообеспеченным
гражданам (семьям)      424933   -190000      234933
31 Жилищная помощь,
малообеспеченным
гражданам (семьям)      424933   -190000      234933
36   Оказание социальной
помощи по твердому
топливу                  10117         0       10117
9         Прочие услуги в области
социальной помощи и
социального обеспечения  52148    339117      391265
258     Управление труда,
занятости и социальной
защиты населения         52148    339117      391265
2   Административные расходы
на местном уровне        29775       -59       29716
30 Местные органы труда,
занятости и социального
обеспечения              29775       -59       29716
25  Проведение мероприятий за
счет средств резерва
местных исполнительных
органов                             4860        4860
28  Выполнение просроченных
финансовых обязательств
местного бюджета         14480    334316      348796
33  Медико-социальная
экспертиза на местном
уровне                    7893         0        7893
30 Областные, городские и
районные медико-социальные
экспертные комиссии       7893         0        7893
7           Жилищно-коммунальное

әлеуметтік қамсыздандыру847713     151680    999393
1          Әлеуметтік қамсыздандыру360439       2425    362864
253      Білім басқармасы         67485       2425     69910
6     Балаларды әлеуметтік
қамсыздандыру            67485       2425     69910
30  Балалар үйлері           67485       2425     69910
254      Денсаулық сақтау
басқармасы               65681          0     65681
6     Балаларды әлеуметтік
қамсыздандыру            65681          0     65681
30  Сәбилер үйлері           65681          0     65681
258      Еңбек, жұмыспен қамту
және халықты әлеуметтік
қорғау басқармасы       227273          0    227273
32    Жергілікті деңгейде
интернат типтегі
мекемелер арқылы
әлеуметтік қамсыздандыру227273          0    227273
30  Жасөспірім мүгедектерге
арналған интернат үйлері
мен психоневрологиялық
интернат үйлер          184418          0    184418
31  Қариялар мен жалпы
типтегі мүгедектерге
арналған интернат үйлер  42855          0     42855
2          Әлеуметтік көмек        435126    -189862    245264
105      Әкімдердің аппараты                             138
60    Азаматтардың жекелеген
категорияларына
әлеуметтік көмек көрсету                        138
253      Білім басқармасы            76          0        76
2     Отын сатып алуға төленетін  76          0        76
бір мезгілдік қаражат
99  Селолық жерлерде тұратын
және жұмыс істейтін
мемлекеттік ұйымдардың
мамандары                   76          0        76
258      Еңбек, жұмыспен қамту және
халықты әлеуметтік қорғау
басқармасы              435050    -190000    245050
31    Тұрмысы төмен азаматтарға
(отбасыларына) әлеуметтік
көмек көрсету           424933    -190000    234933
31  Тұрмысы төмен азаматтарға
тұрғын үй көмегі        424933    -190000    234933
36    Қатты отын сатып алуға
әлеуметтік көмек көрсету 10117          0     10117
9          Әлеуметтік көмек және
әлеуметтік қамсыздандыру
саласындағы басқадай
қызметтер                52148     339117    391265
258      Еңбек, жұмыспен қамту және
халықты әлеуметтік қорғау
басқармасы               52148     339117    391265
2     Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар       29775        -59     29716
30  Жергілікті еңбек,
жұмыспен қамту және
әлеуметтік қамсыздандыру
органдары                29775        -59     29716
25    Жергілікті атқарушы
органдар резервтері
есебінен өткізілетін
шаралар                              4860      4860
28    Жергілікті бюджеттің
уақыт өткен қаржы
міндеттерін орындау      14480     334316    348796
33    Жергілікті деңгейде
дәрігерлік-әлеуметтік
сараптау                  7893          0      7893
30  Облыстық, қалалық және
аудандық
дәрігерлік-әлеуметтік
сараптау комиссиялары     7893          0      7893
7           Тұрғын үй-коммуналдық

хозяйство                66914     -3850       63064
1         Жилищное хозяйство       26858     -5150       21708
105     Аппарат акимов           26858     -5150       21708
42  Развитие коммунального
хозяйства                16858     -5150       11708
30 Организация общего
развития коммунального
хозяйства                16858     -5150       11708
43   Жилищное хозяйство       10000         0       10000
30 Обеспечение жильем особо
нуждающихся лиц
населения                10000         0       10000
3         Водоснабжение            40056      1300       41356
105     Аппарат акимов           40056      1300       41356
40   Организация работ по
снабжению питьевой водой 40056      1300       41356
8           Культура, спорт и
информационное
пространство            308553      1839      310392
1         Деятельность в области
культуры                207663      1092      208755
252     Управление культуры     173839      4425      178264
2   Административные расходы
на местном уровне         6809         0        6809
3  Аппарат областных
управлений                6809         0        6809
28   Выполнение просроченных
финансовых обязательств
местного бюджета          2452      4425        6877
30   Обеспечение финансирования
и учета мероприятий в
области культуры на
местном уровне            2787         0        2787
93 Централизованные
бухгалтерии               2787         0        2787
35  Субсидирование на местном
уровне организаций по
обеспечению культурного
досуга населения         15422         0       15422
36  Проведение
театрально-зрелищных
мероприятий на местном
уровне                  122424         0      122424
38  Проведение зрелищных
мероприятий на местном
уровне                    3350         0        3350
39  Хранение
историко-культурных
ценностей на местном
уровне                   20595         0       20595
253     Управление образования   33824     -3333       30491
35  Субсидирование организаций
по проведению культурных и
спортивных мероприятий с
детьми на местном уровне 33824     -3333       30491
2         Спорт                    14714       822       15536
255     Управление туризма и
спорта                   14714       822       15536
2   Административные расходы
на местном уровне         8714         0        8714
3 Аппарат областных
управлений                8714         0        8714
28  Выполнение просроченных
финансовых обязательств
местного бюджета                     822         822
30  Проведение спортивных
мероприятий на местном
уровне                    6000         0        6000
3         Информационное
пространство             86176       -75       86101

шаруашылық               66914      -3850     63064
1          Тұрғын үй шаруашылығы    26858      -5150     21708
105      Әкімдер аппараты         26858      -5150     21708
42    Коммуналдық шаруашылықты
дамыту                   16858      -5150     11708
30  Коммуналдық шаруашылықты
жалпы дамытуды
ұйымдастыру              16858      -5150     11708
43    Тұрғын үй шаруашылығы    10000          0     10000
30  Халық арасында аса қажет
ететіндерді тұрғын үймен
қамтамасыз ету           10000          0     10000
3          Сумен қамтамасыз ету     40056       1300     41356
105      Әкімдер аппараты         40056      1300     41356
40    Ауыз сумен қамтамасыз ету
жұмысын ұйымдастыру      40056       1300     41356
8           Мәдениет, спорт және
ақпараттық кеңістік     308553       1839    310392
1          Мәдениет саласының
қызметі                 207663       1092    208755
252      Мәдениет басқармасы     173839       4425    178264
2     Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар        6809          0      6809
3   Облыстық басқарма аппараты6809          0      6809
28    Жергілікті бюджеттің уақыт
өткен қарыз шығындарын
орындау                   2452       4425      6877
30    Жергілікті деңгейде       2787          0      2787
мәдениет саласының
қаржыландыру және шараларды
есепке алуды қамтамасыз ету
93  Орталықтандырылған
бухгалтериялар            2787          0      2787
3     Халықтың демалысын
ұйымдастыруға жергілікті
деңгейде субсидия бөлу   15422          0     15422
36    Жергілікті деңгейде
театрландырылған сауық
шараларын өткізу        122424          0    122424
38    Жергілікті деңгейде
ойын-сауық шараларын
өткізу                    3350          0      3350
39    Жергілікті деңгейде
тарихи-мәдени
құндылықтарды сақтау     20595          0     20595
253      Білім басқармасы         33824      -3333     30491
35    Жергілікті деңгейде
балалар арасында мәдени
және спорттық шараларды
өткізуге субсидия бөлу   33824      -3333     30491
2          Спорт                    14714        822     15536
255      Туризм және спорт
басқармасы               14714        822     15536
2     Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар        8714          0      8714
3   Облыстық басқармалардың
аппараттары               8714          0      8714
28    Жергілікті бюджеттің
уақыт өткен қарыз
шығындарын орындау                    822       822
30    Жергілікті деңгейде
спорттық шараларды
өткізу                    6000          0      6000
3          Ақпараттық кеңістік      86176        -75     86101

105     Аппарат Акимов           31060         0       31060
46  Проведение государственной
информационной политики
через газеты и журналы
на местном уровне        26560         0       26560
47  Проведение государственной
информационной политики
через телерадиовещание на
местном уровне            4500         0        4500
252     Управление культуры      40315         0       40315
34  Обеспечение
общедоступности информации
на местном уровне        40315         0       40315
30 Библиотеки               40315         0       40315
261     Отдел архивного фонда    14801       -75       14726
30  Обеспечение сохранности
архивного фонда, печатных
изданий и их специальное
использование на местном
уровне                   14801       -75       14726
30 Областные и городские
архивы                   14801       -75       14726
10          Сельское, водное, лесное,
рыбное хозяйство и охрана
окружающей среды         64288      1339       65627
5         Охрана окружающей среды  55000      -936       54064
105     Аппарат акимов           55000      -936       54064
34  Организация охраны
окружающей среды на
местном уровне           55000      -936       54064
30 Областные (городские)
фонды охраны окружающей
среды                              18750       18750
31 Проведение работ по охране
окружающей среды на местном
уровне                             35314       35314
9         Прочие услуги в области
сельского, водного, лесного,
рыбного хозяйства и охраны
окружающей среды           9288     2275       11563
257     Управление сельского
хозяйства                  9288     2275       11563
2   Административные расходы
на местном уровне          9288      157        9445
3 Аппарат управлений         9288      157        9445
25  Проведение мероприятий за
счет средств резерва
местных исполнительных
органов                             2000        2000
28  Выполнение просроченных
финансовых обязательств
местного бюджета                     118         118
12          Транспорт и связь         270151 -157165      112986
1         Автомобильный транспорт   270151 -157165      112986
105     Аппарат акимов            270151 -157165      112986
50  Эксплуатация дорожной
системы на местном
уровне                    270151 -157165      112986
12 Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог       270151 -157165      112986
13          Прочие услуги, связанные
с экономической
деятельностью             618561  122381      740942
9         Прочие                    618561  122381      740942
105     Аппарат акимов            618561  122381      740942
25  Проведение мероприятий
за счет средств резерва
местных исполнительных

105      Әкімдер аппараты         31060          0     31060
46    Жергілікті деңгейде
газеттер мен журналдар
арқылы мемлекеттік
ақпараттық саясатты
жүргізу                  26560          0     26560
47    Жергілікті телерадио
тарату арқылы мемлекеттік
ақпараттық саясатты
жүргізу                   4500          0      4500
252      Мәдениет басқармасы      40315          0     40315
34    Жергілікті деңгейде
ақпараттың жалпыға
жетуін қамтамасыз ету    40315          0     40315
30  Кітапханалар             40315          0     40315
261      Мұрағат қорлары бөлімі   14801        -75     14726
30    Жергілікті деңгейде
мұрағат қорларын, басылым
өнімдерін сақтау және
оларды арнайы пайдалануды
қамтамасыз ету           14801        -75     14726
30  Облыстық және қалалық
мұрағаттар               14801        -75     14726
10          Ауыл, су, орман, балық
шаруашылығы және
қоршаған ортаны қорғау   64288       1339     65627
5          Қоршаған ортаны қорғау   55000       -936     54064
105      Әкімдер аппараты         55000       -936     54064
34    Жергілікті деңгейде
қоршаған ортаны қорғауды
ұйымдастыру              55000       -936     54064
30  Облыстық (қалалық)
қоршаған ортаны қорғау
қорлары                             18750     18750
31  Жергілікті деңгейде
қоршаған ортаны қорғау
жұмыстарын жүргізу                  35314     35314
9          Ауыл, су, орман, балық
шаруашылығы саласында
және қоршаған ортаны
қорғаудағы басқадай
қызметтер                 9288       2275     11563
257      Ауыл шаруашылығы
басқармасы                9288       2275     11563
2     Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар        9288        157      9445
3   Басқару аппараты          9288        157      9445
25    Жергілікті атқарушы
органдардың резервті
қаржысы есебінен
шаралар өткізу                       2000      2000
28    Жергілікті бюджеттің
уақыты өткен қаржылық
міндеттерін орындау                   118       118
12          Көлік және байланыс     270151    -157165    112986
1          Автомобиль көлігі       270151    -157165    112986
30  Темір жол көлігі үшін
көпірлер                                0
105      Әкімдер аппараты        270151    -157165    112986
50    Жергілікті деңгейде
жол жүйесін пайдалану   270151    -157165    112986
12  Автомобиль жолдарын
қаржыландыруды
қамтамасыз ету          270151    -157165    112986
13          Экономикалық қызметте
байланысты басқадай
қызметтер               618561     122381    740942
9          Басқадай қызметтер      618561     122381    740942
105      Әкімдер аппараты        618561     122381    740942
25    Жергілікті атқарушы
органдардың резервтік
қаржысы есебінен

органов                            11925       11925
52  Резервный фонд местных
исполнительных органов    118561 -110044        8517
80  Поддержка малого
предпринимательства на
местном уровне                                  1000
81  Кредитование других
уровней бюджетов          500000  219500      719500
14          Обслуживание долга         19667  -19667           0
1         Обслуживание долга         19667  -19667           0
105     Аппарат акимов             19667  -19667
0
53  Обслуживание долга
местных исполнительных
органов                    19667  -19667           0
11 Выплата вознаграждений
(интересов) по займам      19667  -19667           0
15          Официальные трансферты   5709229    5298     5714527
1         Официальные трансферты   5709229    5298     5714527
105     Аппарат акимов           1324914    5298     1330212
54  Трансферты из областного
бюджета                  1324914    5298     1330212
119     Аким Карагандинской
области                  4384315       0     4384315
26  Трансферты из областного
бюджета в республиканский 4384315      0     4384315
V. КРЕДИТОВАНИЕ
VI. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
YII. ФИНАНСИРОВАНИЕ       261838  -62000      199838
16          Финансирование            261838  -62000      199838
1         Погашение основного долга 261838  -62000      199838
105     Аппарат акимов            261838  -62000      199838
55  Погашение долга местных
исполнительных органов    150875  -62000       88875
55  Погашение долга
райгородов                110963       0      110963
____________________________________________________________________

шаралар өткізу                      11925     11925
52    Жергілікті атқарушы
органдардың резервтік
қоры                    118561    -110044      8517
80    Жергілікті деңгейде
шағын кәсіпкерлікті
қолдау                                         1000
81    Бюджеттердің басқа
деңгейлерін кредиттеу   500000     219500   7195000
14          Қарызға қызмет көрсету   19667     -19667         0
1          Қарызға қызмет көрсету   19667     -19667         0
105      Әкімдердің аппараты      19667     -19667         0
53    Жергілікті атқарушы
органдардың қарызына
қызмет көрсету           19667     -19667         0
11  Заемдар бойынша сыйақы
(мүдде) төлеу            19667     -19667         0
15          Ресми трансферттер     5709229       5298   5714527
1          Ресми трансферттер     5709229       5298   5714527
105      Әкімдер аппараты       1324914       5298   1330212
54    Облыстық бюджеттің
трансферті             1324914       5298   1330212
119      Қарағанды облысының
әкімі                  4384315          0   4384315
26    Республикалық
бюджетке аударылатын
облыстық бюджеттің
трансферті             4384315          0   4384315
V. Несие бөлу
VI. Бюджеттің дефициті
(профициті)
YII. Қаржыландыру      261838      -62000    199838
16          Қаржыландыру           261838      -62000    199838
1          Негізгі қарыздарды
өтеу                   261838      -62000    199838
105      Әкімдер аппараты       261838      -62000    199838
55    Жергілікті атқарушы
органдардың берешегін
өтеу                   150875      -62000     88875
55  Қалалар мен аудандардың
қарызын өтеу           110963           0    110963
________________________________________________________________