О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы"
Закон Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 247-V ЗРК
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года «О республиканском бюджете на 2014–2016 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2013 г., № 19, ст. 111; 2014 г., № 6, ст. 30) следующие изменения:
1) статьи 191111-1122122 и 24 изложить в следующей редакции:
«Статья 1. Утвердить республиканский бюджет на 2014–2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 034 033 073 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 813 306 986 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 119 352 289 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 752 678 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 093 621 120 тысяч тенге;
2) затраты – 6 574 979 147 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46 577 958 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 118 743 399 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 72 165 441 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 495 325 022 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 496 575 022 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 250 000 тысяч тенге;
5) дефицит – -1 082 849 054 тысячи тенге, или 2,6 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 082 849 054 тысячи тенге.»;
«Статья 9. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2014 год целевой трансферт из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 475 000 000 тысяч тенге на цели, определенные Указом Президента Республики Казахстан.»;
«Статья 11. Выполнение гарантий государства получателям пенсионных выплат по сохранности обязательных пенсионных взносов и обязательных профессиональных пенсионных взносов в едином накопительном пенсионном фонде в размере фактически внесенных обязательных пенсионных взносов и обязательных профессиональных пенсионных взносов с учетом уровня инфляции на момент приобретения получателем права на пенсионные выплаты осуществляется по республиканской бюджетной программе 027 «Социальное обеспечение отдельных категорий граждан» Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан.
Статья 11-1. Повышение с 1 апреля 2014 года пенсионных выплат осуществляется по республиканской бюджетной программе 027 «Социальное обеспечение отдельных категорий граждан» Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан.

"2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2014 жылғы 7 қарашадағы № 247-V ҚРЗ
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Заң 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
1-бап. «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2013 жылғы 3 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2013 ж., № 19, 111-құжат; 2014 ж., № 6, 30-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 191111-1122122 және 24-баптар мынадай редакцияда жазылсын:
«1-бап. 2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 034 033 073 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 813 306 986 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 119 352 289 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7 752 678 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 093 621 120 мың теңге;
2) шығындар – 6 574 979 147 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 46 577 958 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 118 743 399 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 72 165 441 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 495 325 022 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 496 575 022 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 250 000 мың теңге;
5) тапшылық – -1 082 849 054 мың теңге немесе елдің ішкі жалпы өнімінің 2,6 пайызы;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 082 849 054 мың теңге.»;
«9-бап. 2014 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығында айқындалған мақсаттарға 475 000 000 мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделсін.»;
«11-бап. Зейнетақы төлемдерін алушыларға бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорындағы міндетті зейнетақы жарналарының және міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының нақты енгізілген міндетті зейнетақы жарналары мен міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары мөлшерінде сақталуы жөніндегі мемлекеттің кепілдіктерін алушының зейнетақы төлемдеріне құқықты иемденуі кезіндегі инфляцияның деңгейін ескере отырып орындау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің 027 «Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру» республикалық бюджеттік бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен жүзеге асырылады.
11-1-бап. 2014 жылғы 1 сәуірден бастап зейнетақы төлемдерін арттыру Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің 027 «Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру» республикалық бюджеттік бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен жүзеге асырылады.

Статья 12. Установить с 1 января 2014 года месячный размер денежной компенсации на содержание жилища и оплату коммунальных услуг в сумме 3 739 тенге военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы), сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы.»;
«Статья 21. Утвердить резерв Правительства Республики Казахстан на 2014 год в сумме 61 161 449 тысяч тенге.
Статья 22. Учесть, что в составе затрат Министерства национальной экономики Республики Казахстан предусмотрены средства на формирование и хранение государственного материального резерва в сумме 11 638 230 тысяч тенге с отражением в доходах республиканского бюджета средств от реализации материальных ценностей, выпущенных в порядке освежения, в сумме 2 054 370 тысяч тенге.»;
«Статья 24. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2014 год 317 841 тысячу тенге для погашения и обслуживания гарантированных государством займов.»;
2) приложения 14 и 5 к указанному Закону изложить в редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему Закону.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2014 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ
Приложение 1
к Закону Республики Казахстан
«О внесении изменений
в Закон Республики Казахстан
«О республиканском бюджете
на 2014 - 2016 годы»
от 7 ноября 2014 года № 247-V ЗРК
Приложение 1
к Закону Республики Казахстан
«О республиканском бюджете
на 2014-2016 годы»
от 3 декабря 2013 года № 148-V ЗРК
Республиканский бюджет
на 2014 год
Категория Наименование Сумма,
тыс. тенге
Класс
Подкласс
1 2 3
I. Доходы

12-бап. 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап әскери қызметшілерге (мерзiмдi қызметтегі әскери қызметшілерден басқа), арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызметтің қызметкерлеріне тұрғынжайды күтіп-ұстауға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге ақшалай өтемақының айлық мөлшерi 3 739 теңге сомасында белгiленсiн.»;
«21-бап. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылға арналған резерві 61 161 449 мың теңге сомасында бекітілсін.
22-бап. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлiгi шығындарының құрамында мемлекеттiк материалдық резервті қалыптастыруға және сақтауға республикалық бюджет кірістерінде жаңарту тәртібінде шығарылған материалдық құндылықтарды өткізуден түскен 2 054 370 мың теңге сомасындағы қаражатты көрсете отырып, 11 638 230 мың теңге сомасында қаражат көзделгені ескерілсін.»;
«24-бап. 2014 жылға арналған республикалық бюджетте мемлекет кепiлдiк берген қарыздарды өтеу және оларға қызмет көрсету үшiн 317 841 мың теңге көзделсiн.»;
2) көрсетілген Заңға 14 және 5-қосымшалар осы Заңға 12 және 3-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2-бап. Осы Заң 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.Назарбаев
«2014-2016 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңына
өзгерістер енгізу туралы»
2014 жылғы 7 қарашадағы
Қазақстан Республикасының
№ 247-V Заңына
1-қосымша
«2014-2016 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
2013 жылғы 3 желтоқсандағы
Қазақстан Республикасының
№ 148-V Заңына
1-қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

073
Развитие Интегрированной информационной системы Казначейства и создание компонента «Казначейство-клиент»
728 169
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
37 764 460
014
Государственные премии и стипендии
104 757
055
Научная и (или) научно-техническая деятельность
32 252 161
130
Базовое финансирование субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
5 408 142
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
7 837 660
001
Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития
7 588 556
002
Капитальные расходы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
249 104
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
2 404 325
001
Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта и религий
1 334 229
002
Капитальные расходы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
38 988
003
Капитальные расходы государственных организаций в области культуры, спорта, религий и архивного дела
706 870
004
Развитие международного сотрудничества в сфере религиозной деятельности, проведение социологических, научно-исследовательских и аналитических услуг в сфере религиозной деятельности
321 637
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
2 601
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
4 823 206
001
Услуги по координации деятельности в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности и охраны окружающей среды
4 447 418
002
Капитальные расходы Министерства энергетики Республики Казахстан
375 788
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
10 401 193
001
Формирование и реализация политики государства в сфере стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, туристской индустрии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, связи, информатизации и информации, координации и контроля космической деятельности
8 105 027
002
Создание информационной системы экстренного вызова при авариях и катастрофах
39 240
062
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки в рамках направления «Экспортер - 2020»
1 196 443
075
Капитальные расходы Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
1 047 274
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
13 209
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
44 868 893
001
Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами

073
Қазынашылықтың интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту және «Қазынашылық-клиент» компонентін құру
728 169
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
37 764 460
014
Мемлекеттік сыйақылар және стипендиялар
104 157
055
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет
32 252 161
130
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру
5 408 142
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
7 837 660
001
Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
7 588 556
002
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің күрделі шығыстары
249 104
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
2 404 325
001
Мәдениет, спорт және дін саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
1 334 229
002
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің күрделі шығыстары
38 988
003
Мәдениет, спорт, дін және мұрағат саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
706 870
004
Діни қызмет саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, діни қызмет саласындағы әлеуметтанушылық, ғылыми-зерттеу және талдау қызметтерін жүргізу
321 637
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
2 601
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
4 823 206
001
Энергетика, атом энергиясы, мұнай-газ және мұнай-химия өнеркәсібі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
4 447 418
002
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің күрделі шығыстары
375 788
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
10 401 193
001
Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриалдық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, байланысты, ақпараттандыру және ақпаратты дамыту, ғарыш қызметін үйлестіру және бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
8 105 027
002
Авариялар мен апаттар кезінде шұғыл шақыру ақпараттық жүйесін құру
39 240
062
«Экспорттаушы - 2020» бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа ілгерілетуге жәрдемдесу
1 196 443
075
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің күрделі шығыстары
1 047 274
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
13 209
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
44 868 893
001
Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер

24 775 727
002
Капитальные расходы Министерства национальной экономики Республики Казахстан
606 025
003
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства национальной экономики Республики Казахстан
1 065 172
004
Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения
9 367 079
005
Проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
89 169
006
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
3 316 476
007
Повышение конкурентоспособности регионов и совершенствование государственного управления
850 931
008
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
51 127
009
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии, инвестиционных проектов для предоставления государственных гарантий
141 700
010
Взаимодействие с международными рейтинговыми агентствами по вопросам пересмотра суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан
252 925
011
Услуги по обеспечению проведения ежегодного заседания Азиатского банка развития в городе Астане
659 482
012
Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического форума
409 194
013
Развитие информационных систем в сфере экономики, государственного планирования и анализа
164 000
014
Услуги по сбору, обработке и распространению статистических данных
1 747 086
015
Укрепление национальной статистической системы Республики Казахстан
893 265
057
Участие Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
479 535
406
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
1 392 258
001
Услуги по обеспечению контроля за исполнением республиканского бюджета
1 022 225
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров органов финансового контроля
72 583
004
Исследование финансовых нарушений
144 192
005
Капитальные расходы Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
11 438
006
Создание интегрированной информационной системы Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
141 820
622
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
13 507 029
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы и противодействия коррупционным преступлениям и правонарушениям
10 866 540
002
Капитальные расходы Агентства Республики  Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции

24 775 727
002
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің күрделі шығыстары
606 025
003
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 065 172
004
Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу
9 367 079
005
Бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу
89 169
006
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулерді іске асыруды қамтамасыз ету
3 316 476
007
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру және мемлекеттік басқаруды жетілдіру
850 931
008
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
51 127
009
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы, мемлекеттік кепілдіктер беру үшін инвестициялық жобаларды сараптау және бағалау
141 700
010
Қазақстан Республикасының егемен кредиттік рейтингін қайта қарау мәселелері бойынша халықаралық рейтингтік агенттіктерімен өзара іс-қимыл
252 925
011
Астана қаласында Азиялық даму банкінің жыл сайынғы отырысын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
659 482
012
Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
409 194
013
Экономика, мемлекеттік жоспарлау және талдау саласындағы ақпараттық жүйелерді дамыту
164 000
014
Статистикалық деректерді жинау, өңдеу және тарату жөніндегі қызметтер
1 747 086
015
Қазақстан Республикасының ұлттық статистика жүйесін нығайту
893 265
057
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуы
479 535
406
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
1 392 258
001
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 022 225
003
Қаржылық бақылау органдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
72 583
004
Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу
144 192
005
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің күрделі шығыстары
11 438
006
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру
141 820
622
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
13 507 029
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру және сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл
10 866 540
002
Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің күрделі шығыстары

583 335
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
403 826 290
001
Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки
3 675 485
002
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
3 164 539
004
Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований
3 598 607
005
Строительство и реконструкция объектов образования и науки
6 006 264
008
Методологическое обеспечение в области образования и науки
3 821 016
009
Обучение и воспитание одаренных детей
21 175 186
010
Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения
888 430
011
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
55 764 887
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования
73 953 464
017
Подготовка кадров в области культуры и искусства
5 148 779
020
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
90 466 919
023
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования
9 388 646
028
Подготовка специалистов в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы «Болашак»
18 491 839
031
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы
2 163 575
033
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования
1 948 050
035
Капитальные расходы организаций образования
3 241 672
036
Капитальные расходы Министерства образования и науки Республики Казахстан
32 429
045
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
4 249 704
049
Нравственно-духовное образование детей и учащейся молодежи
49 559
050
Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов
150 878
052
Внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования

583 335
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
403 826 290
001
Білім және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
3 675 485
002
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
3 164 539
004
Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту
3 598 607
005
Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау
6 006 264
008
Білім және ғылым саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету
3 821 016
009
Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
21 175 186
010
Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу
888 430
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 764 887
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi
73 953 464
017
Мәдениет пен өнер саласында мамандар даярлау
5 148 779
020
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
90 466 919
023
Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
9 388 646
028
«Болашақ» бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау
18 491 839
031
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 163 575
033
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
1 948 050
035
Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
3 241 672
036
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің күрделі шығыстары
32 429
045
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 249 704
049
Балалар мен оқушы жастарға адамгершілік-рухани білім беру
49 559
050
Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
150 878
052
Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізу

3 909 993
057
Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»
4 188 280
060
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»
23 502 954
062
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
4 671 845
064
Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности е АОО «Назарбаев Университет»
14 867 266
065
Оплата услуг оператору Государственной образовательной накопительной системы
128 263
068
Подготовка и повышение квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев Университет»
262 407
074
Модернизация технического и профессионального образования
1 586 415
084
Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на изъятие земельных участков под строительство объектов образования
10 581
085
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
996 424
089
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
11 647 459
090
Оплата услуг оператору по подушевому финансированию
42 179
092
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Университет»
29 150 438
093
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования
1 479 216
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
2 642
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
30 717 366
003
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
636 882
004
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
99 576
005
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения
1 218 178
006
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся

3 909 993
057
«Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4 188 280
060
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-на нысаналы салым
23 502 954
062
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 671 845
064
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және «Назарбаев университеті» ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
14 867 266
065
Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу
128 263
068
«Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктілігін арттыру
262 407
074
Техникалық және кәсіптік білімді жаңғырту
1 586 415
084
Астана қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің құрылысына жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 581
085
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
996 424
089
Облыстық бюджеттерге бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 647 459
090
Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөнінде көрсететін қызметтеріне ақы төлеу
42 179
092
«Назарбаев Университеті» ДБҰ-на нысаналы салым
29 150 438
093
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 479 216
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
2 642
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
30 717 366
003
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
636 882
004
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 576
005
Денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
1 218 178
006
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету

26 601 288
007
Строительство и реконструкция объектов образования
2 021 998
008
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
139 444
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
3 187 088
005
Обучение и воспитание одаренных в спорте детей
2 571 773
006
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказания социальной поддержки обучающимся
583 148
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области культуры и спорта
32 167
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
57 803
048
Переподготовка и повышение квалификации кадров в области технического регулирования и метрологии, в космической отрасли
57 803
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
271 162
017
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия, в сфере предпринимательства, жилищного хозяйства
271 162
622
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
2 617 384
003
Услуги по повышению квалификации государственных служащих с привлечением иностранных преподавателей
112 307
004
Подготовка, переподготовка и повышение квалификации государственных служащих
1 445 565
005
Подготовка специалистов с высшим профессиональным образованием
1 059 512
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
176 549
011
Повышение квалификации и переподготовка кадров медицинских организаций
176 549
5
Здравоохранение
645 335 809
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
10 504 842
014
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей и оказанию медицинской помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций
3 106 632
039
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 724 010
111
Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
2 674 200
208
Министерство обороны Республики Казахстан
4 851 723
008
Медицинское обеспечение Вооруженных Сил
4 851 723
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
479 354
019
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
479 354
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
595 376 265
009
Хранение специального медицинского резерва
63 958
010
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

26 601 288
007
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 021 998
008
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
139 444
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
3 187 088
005
Спорттағы дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
2 571 773
006
Техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
583 148
007
Мәдениет және спорт саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
32 167
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
57 803
048
Техникалық реттеу және метрология саласында, ғарыш саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
57 803
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
271 162
017
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау және санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық саласындағы, кәсіпкерлік, тұрғын үй шаруашылығы саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
271 162
622
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
2 617 384
003
Шетелдік оқытушыларды тарта отырып, мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
112 307
004
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру
1 445 565
005
Жоғары кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
1 059 512
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
176 549
011
Медицина ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
176 549
5
Денсаулық сақтау
645 335 809
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
10 504 842
014
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтер
3 106 632
039
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 724 010
111
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу
2 674 200
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
4 851 723
008
Қарулы Күштерді медициналық қамтамасыз ету
4 851 723
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
479 354
019
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
479 354
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
595 376 265
009
Арнайы медицина резервін сақтау
63 958
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

287 776 016
011
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне
225 452 799
012
Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения
1 903 794
013
Прикладные научные исследования в области здравоохранения
1 761 232
014
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
32 262 275
015
Межсекторальное и межведомственное взаимодействие по вопросам охраны здоровья граждан
3 516 059
016
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения на республиканском уровне
5 948 792
017
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
162 875
018
Услуги по судебно-медицинской экспертизе
2 696 135
019
Создание информационных систем здравоохранения
518 460
020
Реформирование системы здравоохранения
4 307 813
021
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
2 215 337
022
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
15 356 449
024
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Университет»
11 419 971
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
14 300
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
24 031 485
018
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения
11 682 883
019
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение иммунопрофилактики населения
12 348 602
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
10 092 140
003
Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне
160 967
004
Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан
7 754 569
005
Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций
85 272
016
Капитальные расходы медицинских организаций Управления делами Президента Республики Казахстан
2 091 332
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 505 456 470
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
1 505 456 470
026
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения

287 776 016
011
Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету
225 452 799
012
Алматы қаласының бюджетіне сейсмотұрақтылығы күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 903 794
013
Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
1 761 232
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
32 262 275
015
Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимыл
3 516 059
016
Республикалық деңгейдегі мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 948 792
017
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
162 875
018
Сот-медицина сараптамасы жөніндегі көрсетілетін қызметтер
2 696 135
019
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру
518 460
020
Денсаулық сақтау жүйесін реформалау
4 307 813
021
Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу
2 215 337
022
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 356 449
024
«Назарбаев Университеті» ДБҰ-на нысаналы салым
11 419 971
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
14 300
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
24 031 485
018
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету
11 682 883
019
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықтың иммундық профилактикасын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 348 602
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
10 092 140
003
Республикалық деңгейде халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы
160 967
004
Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету
7 754 569
005
Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету
85 272
016
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
2 091 332
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 505 456 470
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
1 505 456 470
026
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 179 000
027
Социальное обеспечение отдельных категорий граждан
1 240 500 098
028
Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица
294 245
029
Специальные государственные пособия
89 333 938
030
Единовременные государственные денежные компенсации отдельным категориям граждан
71 986
031
Государственные пособия семьям, имеющим детей
74 010 262
032
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственной адресной социальной помощи
470 128
033
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
709 740
034
Прикладные научные исследования в области охраны труда
79 009
035
Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне
490 574
036
Услуги по повышению квалификации кадров социально-трудовой сферы
26 059
037
Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности
282 693
038
Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий
21 083 216
040
Совершенствование системы социальной защиты населения в соответствии с международными стандартами
32 195
041
Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы
37 796
042
Оказание протезно-ортопедической и сурдологической помощи на республиканском уровне
126 944
043
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание социальной защиты и помощи населению
2 182 731
044
Реализация мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
74 427 770
045
Разработка профессиональных стандартов
80 699
050
Целевые текущие трансферты областному бюджету Жамбылской области на содержание вновь вводимого объекта социального обеспечения
37 387
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
245 911 067
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
125 490
004
Разработка обоснований инвестиции по твердо-бытовым отходам
125 490
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
2 304 290
021
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд
2 304 290
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
243 481 287
020
Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства

1 179 000
027
Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру
1 240 500 098
028
Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу
294 245
029
Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
89 333 938
030
Азаматтардың жекелеген санаттарына төленетін біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақылар
71 986
031
Балалы отбасыларға берiлетiн мемлекеттiк жәрдемақылар
74 010 262
032
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
470 128
033
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
709 740
034
Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
79 009
035
Республикалық деңгейдегі әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары
490 574
036
Әлеуметтік-еңбек саласы кадрларының біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер
26 059
037
Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
282 693
038
Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 083 216
040
Халықаралық стандарттарға сәйкес халықты әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру
32 195
041
Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту
37 796
042
Республикалық деңгейде протездік-ортопедиялық және сурдологиялық көмек көрсету
126 944
043
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 182 731
044
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
74 427 770
045
Кәсіби стандарттарды әзірлеу
80 699
050
Жамбыл облысының облыстық бюджетіне жаңадан іске қосылатын әлеуметтік қамсыздандыру объектісін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 387
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
245 911 067
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
125 490
004
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестиция негіздемелерін әзірлеу
125 490
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
2 304 290
021
Облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 304 290
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
243 481 287
020
Әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерінде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар жүргізу

150 000
021
Разработка и апробация модели модернизации и управления жилищно-коммунальным хозяйством для малых населенных пунктов
81 250
023
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
62 058 634
024
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
37 675 637
026
Проведение оценки технического состояния инженерных сетей
99 680
027
Разработка обоснований инвестиций
150 000
028
Создание Центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астане, Алматы и Актобе
698 099
029
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения
53 531 046
030
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства
21 793 959
031
Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8 047 699
032
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
37 901 530
033
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
9 287 268
059
Прикладные научные исследования в области жилищно-коммунального хозяйства
158 490
061
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
11 847 995
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
109 497 300
101
Администрация Президента Республики Казахстан
154 521
004
Хранение историко-культурных ценностей
154 521
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
3 671 387
003
Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям
13 975
006
Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации
2 518 502
040
Проведение мероприятий по молодежной политике и патриотическому воспитанию граждан
1 138 910
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
64 378 832
008
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
687 901
009
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа

150 000
021
Шағын елді мекендер үшін тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту және басқару моделін әзірлеу және сынақтан өткізу
81 250
023
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
62 058 634
024
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
37 675 637
026
Инженерлік желілердің техникалық жағдайына бағалау жүргізу
99 680
027
Инвестиция негіздемелерін әзірлеу
150 000
028
Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергия тиімділігі орталықтарын құру
698 099
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
53 531 046
030
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
21 793 959
031
Алматы облысының бюджетіне тұрғын үйлерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу, жобалау үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 047 699
032
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
37 901 530
033
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 287 268
059
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
158 490
061
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
11 847 995
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
109 497 300
101
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
154 521
004
Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау
154 521
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
3 671 387
003
Ғылыми-тарихи құндылықтарға қолжетімділікті қамтамасыз ету
13 975
006
Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету
2 518 502
040
Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар өткізу
1 138 910
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
64 378 832
008
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, салу
687 901
009
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу

421 889
010
Мониторинг ядерных испытаний
73 228
012
Создание Центра ядерной медицины и биофизики
1 011 883
013
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы
58 618 345
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
17 977 367
051
Реализация инициативы прозрачности деятельности добывающих отраслей в Республике Казахстан
16 240
052
Формирование геологической информации
277 423
053
Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы
16 609 283
054
Мониторинг минерально-сырьевой базы и недропользования, подземных вод и опасных геологических процессов
661 158
055
Ликвидация и консервация нефтегазовых скважин
239 608
056
Обеспечение повышения энергоэффективности
173 655
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
159 491 293
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
144 060 391
001
Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства и природопользования
11 680 201
074
Капитальные расходы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
197 410
077
Погашение налоговой и иной задолженности
46 535
201
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1 077 090
212
Научные исследования и мероприятия в области агропромышленного комплекса и природопользования
5 339 471
214
Развитие растениеводства и обеспечение продовольственной безопасности
9 887 148
215
Обеспечение фитосанитарной безопасности
9 122 447
216
Ветеринарные мероприятия и обеспечение пищевой безопасности
16 702 304
220
Строительство объектов в сфере ветеринарии
1 371 254
224
Мониторинг и оценка мелиоративного состояния орошаемых земель
282 818
225
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
7 153 567
227
Возмещение ставки вознаграждения по кредитам (лизингу) на поддержку сельского хозяйства
6 574 892
228
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку субъектов агропромышленного комплекса в регионах в рамках Программы по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2013 - 2020 годы «Агробизнес-2020»
16 088 391
229
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
2 026 138

421 889
010
Ядролық сынақтар мониторингі
73 228
012
Ядролық медицина және биофизика орталығын құру
1 011 883
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
58 618 345
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
17 977 367
051
Қазақстан Республикасында өндіру салалары қызметінің ашықтығы бастамасын іске асыру
16 240
052
Геологиялық ақпаратты қалыптастыру
277 423
053
Өңірлік жұмыстар, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру-барлау жұмыстары
16 609 283
054
Минералдық-шикізат базасы мен жер қойнауын пайдалану, жерасты сулары және қауіпті геологиялық процестер мониторингi
661 158
055
Мұнай-газ ұнғымаларын жою және консервациялау
239 608
056
Энергия тиімділігін арттыруды қамтамасыз ету
173 655
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
159 491 293
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
144 060 391
001
Ауыл шаруашылығы және табиғатты пайдалану саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару
11 680 201
074
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің күрделі шығыстары
197 410
077
Салықтық және өзге де берешектерді өтеу
46 535
201
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 077 090
212
Агроөнеркәсіптік кешен және табиғатты пайдалану саласындағы ғылыми зерттеулер мен іс-шаралар
5 339 471
214
Өсімдік шаруашылығын дамыту және азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету
9 887 148
215
Фитосанитариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
9 122 447
216
Ветеринариялық іс-шаралар және тамақ қауіпсіздігін қамтамасыз ету
16 702 304
220
Ветеринария саласында объектілер салу
1 371 254
224
Суармалы жерлердің мелиоративтік жай-күйінің мониторингісі және оны бағалау
282 818
225
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
7 153 567
227
Ауыл шаруашылығын қолдауға берiлетiн кредиттер (лизинг) бойынша сыйақы мөлшерлемесін өтеу
6 574 892
228
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында агроөнеркәсіптік кешенді дамыту жөніндегі 2013 - 2020 жылдарға арналған «Агробизнес-2020» бағдарламасы шеңберінде өңірлерде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 088 391
229
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
2 026 138

230
Управление лесным хозяйством, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира
13 650 994
231
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
74 469
232
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
121 206
233
Совершенствование системы планирования, мониторинга, сохранения и эффективного использования природных ресурсов
15 325
234
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Жамбылской области на берегоукрепительные работы на реке Шу вдоль Государственной границы Республики Казахстан
2 626 661
235
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
22 740 755
236
Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске
804 272
237
Капитальный ремонт и восстановление особо аварийных участков межхозяйственных каналов и гидромелиоративных сооружений
2 551 210
238
Регулирование использования и охраны водного фонда, обеспечение функционирования водохозяйственных систем и сооружений
10 717 537
239
Сохранение и воспроизводство рыбных ресурсов и других водных животных
836 254
240
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов
2 117 107
243
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
254 935
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
3 854 516
015
Разработка качественных и количественных показателей (экологических нормативов и требований)
46 920
016
Научные исследования в области охраны окружающей среды
76 669
017
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
221 808
018
Проведение наблюдений за состоянием окружающей среды
2 230 165
019
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды
743 685
020
Модернизация гидрометеорологической службы
1 781
021
Уничтожение отходов, содержащих стойкие органические загрязнители в Казахстане
92 920
023
Ликвидация природных и техногенных загрязнений
99 006
024
Развитие системы гидрометеомониторинга Щучинско-Боровской курортной зоны
187 914
025
Районирование территории Казахстана по климатическим характеристикам
96 164
026
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку использования возобновляемых источников энергии
11 075
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства энергетики Республики Казахстан

230
Орман шаруашылығын басқару, орман ресурстары мен жануарлар әлемін сақтауды және дамытуды қамтамасыз ету
13 650 994
231
Қазақстан Республикасында пилоттық ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлілік мониторингі бойынша ақпараттық жүйе әзірлеу және енгізу
74 469
232
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектілерін салу және реконструкциялау
121 206
233
Табиғи ресурстарды жоспарлау, мониторингтеу, сақтау және тиімді пайдалану жүйесін жетілдіру
15 325
234
Жамбыл облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері
2 626 661
235
Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
22 740 755
236
Өскемен қаласында жерасты суларын қорғау және өнеркәсіп ағындыларын тазарту объектілерін дамыту
804 272
237
Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік құрылыстардың аса апатты учаскелерін күрделі жөндеу және қалпына келтіру
2 551 210
238
Су қорын пайдалану мен қорғауды реттеу, су шаруашылығы жүйелері мен құрылғыларының қызметін қамтамасыз ету
10 717 537
239
Балық ресурстарын және басқа да су жануарларын сақтау және өсімін молайту
836 254
240
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 117 107
243
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
254 935
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
3 854 516
015
Сапалық және сандық көрсеткіштерді (экологиялық нормативтер мен талаптар) әзірлеу
46 920
016
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы ғылыми зерттеулер
76 669
017
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
221 808
018
Қоршаған ортаның жай-күйіне бақылау жүргізу
2 230 165
019
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
743 685
020
Гидрометеорологиялық қызметті жаңғырту
1 781
021
Қазақстанда құрамында орнықты органикалық ластағыштар бар қалдықтарды жою
92 920
023
Табиғи және техногенді ластануларды жою
99 006
024
Щучье-Бурабай курорттық аймағының гидрометеомониторинг жүйесін дамыту
187 914
025
Қазақстан Республикасының аумағын климаттық ерекшеліктер бойынша аудандастыру
96 164
026
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 075
032
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

46 409
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
10 988 676
035
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
4 794 465
036
Формирование сведений государственного земельного кадастра
3 635 668
037
Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение
2 558 543
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
587 710
007
Охрана, защита, воспроизводство лесов и животного мира
587 710
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 243 959
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
654 248
027
Услуги по привлечению инвестиций, функционированию и развитию специальной экономической зоны «Национальный индустриальным нефтехимический технопарк»
61 080
029
Прикладные научные исследования технологического характера
593 168
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
17 525 230
057
Прикладные научные исследования технологического характера в области промышленности
2 575 169
058
Обеспечение хранения информации
388 651
059
Поддержка создания новых, модернизация и оздоровление действующих производств в рамках направления «Производительность-2020»
126 670
060
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для развития индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
14 434 740
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
6 064 481
038
Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
6 064 481
12
Транспорт и коммуникации
499 373 631
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
499 373 631
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
247 998 108
004
Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения
35 880 000
005
Обеспечение качества выполнения дорожно-строительных и ремонтных работ
407 367
006
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры
83 353 163
007
Услуги по организации работ по строительству, реконструкции, ремонту и содержанию автомобильных дорог
1 879 882
008
Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов
4 929 998
009
Обеспечение классификации и технической безопасности судов внутреннего водного плавания «река-море»

46 409
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
10 988 676
035
Облыстық бюджеттерге баламасыз ауыз сумен жабдықтау көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 794 465
036
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру
3 635 668
037
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету
2 558 543
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
587 710
007
Ормандар мен жануарлар дүниесін күзету, қорғау, өсімін молайту
587 710
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 243 959
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
654 248
027
«Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймаққа инвестициялар тарту, оның жұмыс істеуі және оны дамыту жөніндегі қызметтер
61 080
029
Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
593 168
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
17 525 230
057
Өнеркәсіп саласындағы технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
2 575 169
058
Ақпаратты сақтауды қамтамасыз ету
388 651
059
«Өнімділік-2020» бағыты шеңберінде жаңа өндірістерді құруды, жұмыс істеп тұрғандарын жаңғырту мен сауықтыруды қолдау
126 670
060
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
14 434 740
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
6 064 481
038
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру
6 064 481
12
Көлiк және коммуникация
499 373 631
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
499 373 631
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
247 998 108
004
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру
35 880 000
005
Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету
407 367
006
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
83 353 163
007
Автомобиль жолдарын салу, реконструкциялау, жөндеу және күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
1 879 882
008
Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау
4 929 998
009
Ішкi суларда жүзетiн «өзен-теңiз» кемелерiн жіктеуді және олардың техникалық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету

111 548
010
Строительство и реконструкция инфраструктуры водного транспорта
593 213
011
Обеспечение безопасности судоходства
126 000
012
Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта
150 000
013
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок
1 291 335
014
Обеспечение первоначальной подготовки пилотов
160 222
015
Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
25 500 000
016
Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта «Новая транспортная система»
38 315 126
018
Содержание здания административно-технологического комплекса «Transport tower»
468 603
019
Создание информационной системы по изготовлению, выдаче и контролю удостоверений личности моряка
142 266
020
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
4 894 477
022
Услуги по обучению населения в рамках «электронного правительства»
140 971
023
Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу «одного окна»
16 277 049
024
Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем
8 506 246
025
Создание информационной инфраструктуры государственных органов
696 817
026
Услуги по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов по применению информационных технологий
55 724
027
Развитие государственной базы данных «Е-лицензирование»
1 044 294
028
Развитие «электронного правительства»
907 323
029
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство специализированных центров обслуживания населения
2 444 333
030
Создание информационной системы мобильного Правительства Республики Казахстан
907 674
033
Субсидирование убытков операторов сельской связи по предоставлению универсальных услуг связи
6 973 673
034
Техническое сопровождение системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств
325 190
036
Сопровождение системы управления и мониторинга сетей операторов связи
6 110 019
037
Модернизация системы мониторинга радиочастотного спектра Республики Казахстан
1 000 000
038
Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан
146 485
041
Сопровождение системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей
229 683
042
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса «Байконур», не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией

111 548
010
Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
593 213
011
Кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
126 000
012
Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
150 000
013
Жүйелі ішкі авиатасымалдарды субсидиялау
1 291 335
014
Ұшқыштарды бастапқы даярлауды қамтамасыз ету
160 222
015
Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
25 500 000
016
Астана қаласының бюджетіне «Жаңа көлік жүйесі» жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
38 315 126
018
«Transport tower» әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын ұстау
468 603
019
Теңізшінің жеке куәлігін жасау, беру және бақылау бойынша ақпараттық жүйе құру
142 266
020
Облыстық бюджеттерге көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
4 894 477
022
«Электрондық үкiмет» шеңберiнде халықты оқыту бойынша қызметтер
140 971
023
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының жеке және заңды тұлғаларға «жалғыз терезе» қағидаты бойынша мемлекеттiк қызмет көрсету жөнiндегi қызметiн ұйымдастыру
16 277 049
024
Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
8 506 246
025
Мемлекеттiк органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру
696 817
026
Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдардың ақпараттық технологияларды қолдану қызметiнiң тиiмдiлiгiне бағалау жүргiзу жөнiнде қызметтер көрсету
55 724
027
«Е-лицензиялау» мемлекеттiк деректер базасын дамыту
1 044 294
028
«Электрондық үкiметті» дамыту
907 323
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 444 333
030
Қазақстан Республикасы мобильдiк Үкiметi ақпараттық жүйесiн құру
907 674
033
Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерiн ұсыну бойынша залалдарын субсидиялау
6 973 673
034
Радиожиiлiк спектрiнiң және радиоэлектрондық құралдардың мониторингi жүйесiн техникалық сүйемелдеу
325 190
036
Байланыс операторларының басқару жүйесiн және желiлердiң мониторингiн сүйемелдеу
6 110 019
037
Қазақстан Республикасының радиожиiлiк спектрi мониторингi жүйесiн жаңғырту
1 000 000
038
Қазақстан Республикасының орбиталық-жиiлiк ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестiру
146 485
041
Ақпараттық-коммуникациялық желiлердiң мониторингi жүйесiн сүйемелдеу
229 683
042
«Байқоңыр» кешенінің Ресей Федерациясының жалдайтын құрамға кірмейтін объектілерін кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру

652 202
069
Услуги по привлечению инвестиций, функционированию и развитию специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
76 820
070
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Карагандинской области на увеличение уставного капитала АО «НК «СПК «Сарыарка»
921 093
071
Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
3 515 892
072
Стратегия повышения отраслевой конкурентоспособности Казахстана
517 240
073
Содействие развитию местного содержания
516 165
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
163 594 053
040
Услуги по организации международных имиджевых выставок
18 543 630
041
Формирование и хранение государственного материального резерва
11 638 230
043
Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 310 625
044
Оплата услуг оператора и финансового агента, оказываемых в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
720 000
045
Информационное обеспечение предпринимателей
594 263
046
Целевые текущие трансферты областному бюджету Мангистауской области на поддержку предпринимательства в городе Жанаозен
90 300
047
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
27 607 243
051
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
15 510 427
052
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
14 820 110
053
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
9 008 637
054
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
15 002 271
056
Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на реализацию мероприятий по проекту «Строительство многофункционального комплекса Абу-Даби Плаза в городе Астане»
2 075 605
058
Целевые трансферты на развитие бюджету Атырауской области на реализацию проектов в рамках XI Форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России

652 202
069
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инвестициялар тартуы, оның жұмыс істеуі және дамуы жөніндегі қызметтер
76 820
070
Қарағанды облысының облыстық бюджетіне «Сарыарқа» ӘКК» ҰК» АҚ жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
921 093
071
Алматы қаласының бюджетіне «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 515 892
072
Қазақстанның салалық бәсекеге қабілеттілігін арттыру стратегиясы
517 240
073
Жергілікті қамтуды дамытуға жәрдемдесу
516 165
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
163 594 053
040
Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер
18 543 630
041
Мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және сақтау
11 638 230
043
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлік әлеуетін сауықтыру және күшейту
1 310 625
044
044 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерге ақы төлеу
720 000
045
Кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету
594 263
046
Маңғыстау облысының облыстық бюджетіне Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
90 300
047
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне «Бизнестiң жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдау үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 607 243
051
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
15 510 427
052
Облыстық бюджеттерге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
14 820 110
053
Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 008 637
054
Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
15 002 271
056
Астана қаласының бюджетіне «Астана қаласында «Абу-Даби Плаза» көпфункционалды кешенiн салу» жобасы бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 075 605
058
Атырау облысының бюджетіне Қазақстан мен Ресейдің өңіраралық ынтымақтастығының ХІ форумының шеңберінде жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері