Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2015 - 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 1159 қаулысы.
"Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың
2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы және "Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 1 тамыздағы_№ 874 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасын индустриялық инновациялық дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі – Іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдар мен ұйымдар (келісім бойынша):
1) Іс-шаралар жоспарының уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін;
2) Іс-шаралар жоспарының іске асырылуы туралы ақпаратты "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесінің одан әрі жұмыс істеуінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 4 наурыздағы № 931 Жарлығында белгіленген мерзімдерде және тәртіппен берсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 30 қазандағы
№ 1159 қаулысымен
бекітілген

Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015 - 2019 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2014 года № 1159.
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 августа 2014 года № 874 "Об утверждении Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015 – 2019 годы и о внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015 – 2019 годы (далее – План мероприятий).
2. Ответственным центральным и местным исполнительным органам, и организациям (по согласованию):
1) обеспечить своевременное исполнение Плана мероприятий;
2) представлять информацию о реализации Плана мероприятий в сроки и порядке, установленные Указом Президента Республики Казахстан от 4 марта 2010 года № 931 "О некоторых вопросах дальнейшего функционирования Системы государственного планирования в Республике Казахстан".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 октября 2014 года № 1159
План мероприятий по реализации Государственной программы
индустриально-инновационного развития Республики Казахстан

4805,3
РБ
090 (102)
87.
Бағдарлама мониторингі шеңберінде халықты индустрияландыру барысы туралы жедел ақпараттандыруды, отандық және әлемдік өнеркәсіптік статистиканы, "кері байланысты" қамтамасыз ете отырып, өзге де іс-шаралардағы ірі индустриялық жобаларды іске қосу және іске асырылу барысы туралы материалдарды қамтамасыз ету
млн. теңге
материалдарды интернет-ресурстарда жариялау
2016-2019 жылдарғы желтоқсан
"QazIndustry" ҚИЭО" АҚ (келісім бойынша)
94,4

4805,3
РБ
090 (102)
87.
Обеспечение в рамках мониторинга программы оперативного информирования населения о ходе индустриализации, включая отечественную и мировую промышленную статистику, материалы о запуске и ходе реализации крупнейших индустриальных проектов, иных мероприятиях с обеспечением "обратной связи"
млн. тенге
Публикация материалов на интернет-ресурсах
декабрь 2016-2019 годов
АО "КЦИЭ "QazIndustry" (по согласованию), НПП (по согласованию)
94,4

338,1
276,2
276,2
276,2
1 261,1
РБ
090 (102)
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
АҚ
акционерлік қоғам
АЭА
арнайы экономикалық аймақ
"Бәйтерек" ҰБХ" АҚ
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы
БҒМ
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Даму" КҚҚ
"Даму" кәсіпкерлікті қолдау қоры
ДКҚ
дербес кластерлік қор
ДСӘДМ
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
ЕҮАК
Еуразиялық үкіметаралық кеңес
ЕЭО
Еуразиялық экономикалық одақ
ЕДБ
екінші деңгейдегі банктер
ЖҚЗ
жерді қашықтықтан зондтау
ЖАО
жергілікті атқарушы органдар
ЖОО
жоғары оқу орны
ЖШС
жауапкершілігі шектеулі серіктестік
ИА
индустриялық аймақ
ИДМ
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
ИТП
инновациялық технологиялар паркі
Қаржымині
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
ҚАӨМ
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
ҚР
Қазақстан Республикасы
ҚДБ
Қазақстанның даму банкі
"QazIndustry" ҚИЭО
"QazIndustry" қазақстандық индустрия және экспорт орталығы
КМҚ
кәсіпорынның меншікті қаражаты
ҚҚ
қарыз қаражаттары
KAZAKH INVEST" ҰК" АҚ
"KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы"
МЖӘ
мемлекеттік-жекешелік әріптестік
МШКӨҰО
Минералдық шикізатты кешенді қайта өңдеу жөніндегі ұлттық орталық
НУ
"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымы
ОМО
орталық мемлекеттік органдар
ӨДК
Қазақстан Республикасын өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссия
ПӘ
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
РБ
республикалық бюджет
РМК
республикалық мемлекеттік кәсіпорын
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы
СІМ
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
ССДО
Сауда саясатын дамыту институты
ТБҰО
Технологиялық болжамдау ұлттық орталығы
ТҰК
трансұлттық корпорация
ТКО
техникалық және кәсіптік оқыту
ҰБ
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
ҰИМХТ
Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі
ҰЭМ
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ҰЭМ СК
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті
ҰКП
Қазақстан Республикасының "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасы
Үйлестіру кеңесі
үдемелі индустриялық-инновациялық даму жөніндегі үйлестіру кеңесі
ЭЭДИ
Электр энергетикасын дамыту және энергия үнемдеу институты
ЭМ
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
ЭЫДҰ
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы
ІІМ
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ХҚҰ
халықаралық қаржы ұйымдары

338,1
276,2
276,2
276,2
1 261,1
РБ
090 (102)
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ
– Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
АО
– акционерное общество
СЭЗ
специальная экономическая зона
АО "НУХ "Байтерек"
– акционерное общество национальный управляющий холдинг "Байтерек"
МОН
– Министерство образования и науки Республики Казахстан
ФРП "Даму"
– Фонд развития предпринимательства "Даму"
АКФ
– автономный кластерный фонд
МЗСР
– Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
ЕМПС
– Евразийский межправительственный совет
ЕАЭС
Евразийский экономический союз
БВУ
банки второго уровня
ДЗЗ
– дистанционное зондирование земли
МИО
– местные исполнительные органы
ВУЗ
– высшее учебное заведение
ТОО
– товарищество с ограниченной ответственностью
ИЗ
индустриальная зона
МИР
– Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
ПИТ
– Парк инновационных технологий
МФ
– Министерство финансов Республики Казахстан
МОАП
– Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РК
– Республика Казахстан
БРК
– Банк развития Казахстана
КЦИЭ "QazIndustry"
– Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry"
ССП
– собственные средства предприятия
ЗС
– заемные средства
АО "КЭГ"
– акционерное общество страховая компания АО "КазЭкспортГарант"
АО НК
"KAZAKH INVEST"
– акционерное общество "Национальная компания "KAZAKH INVEST"
ГЧП
– государственно-частное партнерство
НЦКПМС
– Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья
НУ
– Автономная организация образования "Назарбаев Университет"
ЦГО
– центральные государственные органы
КПР
– Комиссия по промышленному развитию Республики Казахстан
АП
– Администрация Президента Республики Казахстан
РБ
– республиканский бюджет
РГП
– республиканское государственное предприятие
АО "ФНБ "Самрук-Казына"
– акционерное общество фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
МИД
– Министерство иностранных дел Республики Казахстан
ЦРТП
– Центр развития торговой политики
НЦТП
– Национальный центр технологического прогнозирования
ТНК
– транснациональная корпорация
ТиПО
– техническое и профессиональное обучение
НБ
– Национальный Банк Республики Казахстан
НИНТ
– Национальный индустриальный нефтехимический технопарк
МНЭ
– Министерство национальной экономики Республики Казахстан
КС МНЭ
– Комитет статистики Министерства Национальной экономики Республики Казахстан
НПП
– Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
Координационный совет
– Координационный совет по форсированному индустриально-инновационному развитию
ИРЭЭ
– Институт развития электроэнергетики и энергосбережения
МЭ
– Министерство энергетики Республики Казахстан
ОЭСР
– Организация экономического сотрудничества и развития
МВД
– Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МФО
– международные финансовые организации