Шахтинск қалалық Маслихаттың "Азаматтарға тұрғын үй жәрдем ақыларын және тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету және қалалық телекоммуникация желілерінің абонентеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудегі ұсыныстар Ережесін бекіту туралы" 2006 жылғы 10 қазандағы ХХVІІ сессисының N 240/27 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2007 жылғы 12 шілдедегі N 312/34 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Әділет басқармасында 2007 жылғы 20 тамызда N 8-8-42 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXI сессиясының 2010 жылғы 9 шілдедегі N 581/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXI сессиясының 2010.07.09 N 581/21 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңымен, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңымен, "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңымен, "Теңестірілген нөмірлердің ұлттық реестрлері туралы" Қазақстан Респуликасының Заңымен сәйкес 2004 жылғы 9 қыркүйектегі Қазақстан Респуликасы Үкіметінің N 949 "Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерiнің арттырылуына өтемақы төлеудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қаулысымен, "Балалы отбасыларға берiлетiн мемлекеттiк жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы N 1092 қаулысына сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық Маслихаттың 10.10.2006 жылдағы ХХVII сессиясының N 240/27 "Азаматтарға тұрғын үй жәрдем ақыларын және тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету және қалалық телекоммуникация желілерінің абонентеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы ұсынудағы Ережені бекіту туралы" 2006 жыдың 3, 10 қарашасындағы "Шахтинский Вестник" газетінің N 43, 44 басылған (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу тізілімінде тіркеу нөмірі 8-8-28), шешіміне келесідегідей өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 бөлім Жалпы ереженің 1 тарм. 1) "тұрғын үйді ұстауға төлем бойынша" сөзінен кейін "көп бөлмелі тұрғын үй кондоминимумы объектісінің жалпы мүлкін күрделі жөндеу" сөзімен толықтырылсын.
2) 2 тармақ "тұрғын үйді күтіп ұстауға және тұтынған коммуналдық қызметтер төлеміне, қатты отын сатып алуға және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына шыққан шығындардың шекті үлесі" сөзінен кейін "тұрғын үйлерді күрделі жөндеуден өткізу кестесі, жоспарланған жөндеу жұмыстарының көлемі және олардың шектік құны" сөзімен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение ХХVII сессии городского Маслихата от 10.10.2006 года N 240/27 "Об утверждении Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 12 июля 2007 года N 312/34. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинска Карагандинской области 20 августа 2007 года N 8-8-42. Утратило силу - решением XXI сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 9 июля 2010 года N 581/21
Сноска. Утратило силу - решением XXI сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 09.07.2010 N 581/21.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О жилищных отношениях", Законом Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей", Законом Республики Казахстан "О национальных реестрах идентификационных номеров", Постановлением Правительства Республики Казахстан N 949 от 9 сентября 2004 года "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон", Постановлением Правительства Республики Казахстан N 1092 от 2 ноября 2005 года "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVII сессии городского Маслихата от 10.10.2006 года N 240/27 "Об утверждении Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-28), опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 3, 10 ноября 2006 года N 43, 44 следующие изменения и дополнения:
1) раздел 1. Общие положения пункт 1 подпункт 1) после слов "по оплате содержания жилья" дополнить словами "капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума многоквартирного жилого дома".
2) пункт 2 после слов "Доля предельно допустимых расходов на оплату содержания жилья, потребления коммунальных услуг, приобретения твердого топлива и повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" дополнить словами "график проведения капитального ремонта жилых домов, планируемые объемы ремонтных работ и их предельная стоимость".

3) 4 тармақ "тұрғын үйді ұстауға төлем" сөзінен кейін "көп бөлмелі тұрғын үй кондоминимумы объектісінің жалпы мүлкін күрделі жөндеу" сөзімен толықтырылсын.
4) 9 тармақ "тұрғын үйді ұстауға есептелген төлем" сөзінен кейін "көп бөлмелі тұрғын үй кондоминимумы объектісің жалпы мүлкін күрделі жөндеу" сөзімен толықтырылсын.
5) 10 тармақ "көп бөлмелі тұрғын үй кондоминимумы объектісің жалпы мүлкін күрделі жөндеу үшін енгізілген тұрғын үй жәрдемакысы сомасын кондоминимум объектісің арнайы жинақтаушы есепшотына жәрдемақы тағайындау жөніндегі уәкілетті орган аударады" сөзімен толықтырылсын.
6) 14 тармақ 6) тармақшадағы "тұрғын үйді ұстауға" сөзінен кейін "көп бөлмелі тұрғынүй кондоминимумы объектісінің жалпы мүлкін күрделі жөндеу" сөзімен толықтырылсын".
7) 18 тармақ "тұрғын үйді ұстауға" сөзінен кейін "көп бөлмелі тұрғын үй кондоминимумы объектісінің жалпы мүлкін күрделі жөндеу" сөзімен толықтырылсын.
8) N 1 қосымшадағы "Жеке куәлік деректері" сөзі "Жеке басын куәләндыратын құжат деректері" сөзімен ауыстырылсын, "СТН" аббревиатурасы "ИЖН" болып ауыстырылсын, "ӘЖК" қатары алынсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап заңды күшіне енеді.
Сессия төрағасы:                           Поляков А.
Қалалық Маслихаттың хатшысы:               Байманов М.

3) пункт 4 после слов "Оплата содержания жилья" дополнить словами "капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума многоквартирного жилого дома".
4) пункт 9 после слов "начисленной платы за содержание жилища", дополнить словами "капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума многоквартирного жилого дома".
5) пункт 10 дополнить словами "Суммы жилищного пособия, приходящиеся, на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума многоквартирного жилого дома перечисляются, уполномоченным органом по назначению пособий на специальный накопительный счет объекта кондоминиума".
6) пункт 14 подпункт 6) после слов "за содержание жилья", дополнить словами "капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума многоквартирного жилого дома".
7) пункт 18 после слов "за содержание жилья", дополнить словами "капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума многоквартирного жилого дома".
8) приложение N 1 Слова "Данные удостоверения личности" заменить словами "Данные документа, удостоверяющего личность", аббревиатуру "РНН" заменить на "ИИН", строку "СИК" исключить.
2. Данное решение вводится в действие после официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Поляков
Секретарь городского Маслихата             М. Байманов