Облыс әкімиятының кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 қыркүйектегі N 305 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2008 жылы 30 қазанда 1714 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйекте № 231 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Жамбыл облысы әкімдігінің 25.09.2015 жылғы № 231 қаулысымен.
Жамбыл облысы әкімияты Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысы әкімиятының кейбір қаулыларына қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Жексембин
Жамбыл облысы әкімиятының
2008 жылғы 25 қыркүйектегі
N 305 қаулысына қосымша
Жамбыл облысы әкімиятының кейбір қаулыларына өзгеріс енгізіліп отырған өзгертулердің тізбесі
1. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 27 наурыздағы N 86 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1683 болып тіркелген, 2008 жылдың 22 мамырында N 68-69 "Знамя труда" және 2008 жылдың 22 мамырында N 78 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қайтыс болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
7 тармақта 1) тармақшада орыс тілі мәтініне өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгертілмейді;
7 тармақта 3) тармақшада ", файлдың рұқсат берілген жоғары мөлшері" деген сөздер алынып тасталсын;
21 тармақта "Даулы мәселелер азаматтық сот жүргізу тәртібімен шешіледі." деген сөздер алынып тасталсын;
Стандартқа қосымшадағы "Сапа және қолжетімдік көрсеткіштерінің мәні" деген кестенің 5.1. жолында "90" деген сан "100" деген санмен ауыстырылсын;
2. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 27 наурыздағы N 87 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1684 болып тіркелген, 2008 жылдың 22 мамырында N 68-69 "Знамя труда" газетінің және 2008 жылдың 22 мамырында N 78 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Барлауға, өндіруге немесе бірлескен барлауға және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндіруге арналған келісім-шарттарды тіркеу" және "Барлауға, өндіруге және бірлескен барлауға және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндіруге кепілдік шарттарын тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарында:
бүкіл мәтін бойынша "Жамбыл облысы әкімиятының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу департаменті", "Жамбыл облысының экономика және бюджеттік жоспарлау департаменті", "Жамбыл облысының мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті", "департаменттің табиғат қорғау және кең таралған пайдалы қазбаларды пайдалану бөлімі" деген сөздер "Жамбыл облысы әкімиятының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы", "Жамбыл облысы әкімиятының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы", "Жамбыл облысы әкімиятының мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы", "басқарманың табиғат қорғау және кең таралған пайдалы қазбаларды пайдалану бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
18 тармақта "Жамбыл облысы әкімиятының ішкі саясат департаменті қызмет көрсету барысында тұтынушыға қатысты басшылыққа алатын жұмыс қағидаттары" деген сөздер "Тұтынушыға қатысты мемлекеттік органның жұмыс қағидаттары мыналар болып табылады" деген сөздермен ауыстырылсын;
3. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 27 наурыздағы N 88 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1685 болып тіркелген, 2008 жылдың 22 мамырында N 68-69 "Знамя труда" және 2008 жылдың 22 мамырында N 78 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Миссионерлік қызметпен айналысатын азаматтарды есептік тіркеуге (қайта тіркеуге) қою" және "Шетелдiк бұқаралық ақпарат құралдарын есепке қою" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарында:
бүкіл мәтін бойынша "Жамбыл облысы әкімиятының ішкі саясат департаменті" деген сөздер "Жамбыл облысы әкімиятының ішкі саясат басқармасы" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в некоторые постановления акимата области
Постановление акимата Жамбылской области от 25 сентября 2008 года N 305. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 октября 2008 года за номером 1714. Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 25 сентября 2015 года № 231
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 25.09.2015 года № 231.
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Жексембин
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 25 сентября 2008 года № 305
Перечень изменений, которые вносятся в некоторые
постановления акимата Жамбылской области
1. В постановление акимата Жамбылской области от 27 марта 2008 года № 86 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1683, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 22 мая 2008 года № 68-69 и "Ақ жол" 22 мая 2008 года № 78):
в Стандарте оказания государственной услуги "Выдача справок о смерти" , утвержденной указанным постановлением:
в подпункте 1) пункта 7 слова ",подачи электронного запроса" исключить;
в подпункте 3) пункта 7 слова ",максимально допустимый размер файла" исключить;
внесено изменение в пункт 21 текста на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке 5.1 таблицы "Значения показателей качества и доступности" приложения к стандарту, цифру "90" заменить цифрой "100";
2. В постановление акимата Жамбылской области от 27 марта 2008 года № 87 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1684, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 22 мая 2008 года № 68-69 и "Ақ жол" 22 мая 2008 года № 78):
в Стандартах оказания государственной услуги "Регистрация контрактов на разведку, добычу или совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых" и "Регистрация договора залога на разведку, добычу и на совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых" , утвержденных указанным постановлением:
по всему тексту слова "Департамент природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области", "Департамент экономики и бюджетного планирования акимата Жамбылской области", "Департамент государственного санитарно - эпидемиологического надзора Жамбылской области", "отдел природоохранных программ и использование общераспространенных полезных ископаемых департамента" заменить словами "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области", "Управление экономики и бюджетного планирования акимата Жамбылской области" "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора акимата Жамбылской области", "отдел природоохранных программ и использование общераспространенных полезных ископаемых управления";
внесено изменение в пункт 18 текста на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
В постановление акимата Жамбылской области от 27 марта 2008 года № 88 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1685, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 22 мая 2008 года № 68-69 и "Ақ жол" 22 мая 2008 года № 78):
в Стандартах оказания государственной услуги "Постановка на учетную регистрацию (перерегистрацию) граждан, занимающихся миссионерской деятельностью" , "Постановка на учет иностранных средств массовой информации" , утвержденных указанным постановлением:
по всему тексту слова "Департамент внутренней политики акимата Жамбылской области" заменить словами "Управление внутренней политики акимата Жамбылской области";

бүкіл мәтін бойынша "Абай көшесі, 125, 512 кабинет", "Абай көшесі, 125", "Абай көшесі, 125, 510 кабинет", "Абай көшесі, 125, 506 кабинет" деген сөздер "Желтоқсан көшесі 72, 8 қабат", 6 кабинет", "Желтоқсан көшесі 72, 8 қабат", 13 кабинет" деген сөздермен ауыстырылсын;
4. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 27 наурыздағы N 89 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1682 болып тіркелген, 2008 жылдың 24 мамырында N 70-71 "Знамя труда" және 2008 жылдың 24 мамырында N 79-81 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Әкетілетін заттың мәдени құндылығының болуы туралы қорытынды беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
17 тармақтың 1) тармақшасында "табиғи жай-күйі" деген сөздер "физикалық жағдайы" деген сөздермен ауыстырылсын;
5. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 119 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1691 болып тіркелген, 2008 жылдың 28 маусымында N 92-93 "Знамя труда" және 2008 жылдың 24 маусымында N 101-102 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында :
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау бойынша мемлекеттік қызмет жан басына шаққандағы айлық табысы облыста тиісті кезеңге белгіленген азық-түлік себетін құнынан төмен отбасыларына көрсетіледі.";
23 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"23.Субъектіге тікелей жазбаша өтініш жасаған арыз берушіге тіркелген күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
Арыз-шағымдар Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген тәртібі мен мерзімімде қаралады.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Тұрғын үй көмегін тағайындау бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында :
23 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"23.Субъектіге тікелей жазбаша өтініш жасаған арыз берушіге тіркелген күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
Арыз-шағымдар Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген тәртібі мен мерзімімде қаралады.";
6. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 120 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1692 болып тіркелген, 2008 жылдың 01 шілдесінде N 94-95 "Знамя труда" және 2008 жылдың 24 маусымында N 101-102 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:

по всему тексту слова "улица Абая, 125, кабинет 512", "улица Абая, 125", "улица Абая, 125, кабинет 510", "улица Абая, 125, кабинет 506" заменить словами "улица Желтоксан, 72, 8 этаж, кабинет 6", "улица Желтоксан, 72, 8 этаж, кабинет 13";
4. В постановление акимата Жамбылской области от 27 марта 2008 года № 89 "Об утверждении стандартов оказания государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1682, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 24 мая 2008 года № 70-71 и "Ақ жол" 24 мая 2008 года № 79-81):
в Стандарте оказания государственной услуги "Выдача заключения о наличии у вывозимого предмета культурной ценности" , утвержденной указанным постановлением:
внесено изменение в подпункт 1) пункта 17 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
5. В постановление акимата Жамбылской области от 25 апреля 2008 года № 119 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1691, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 28 июня 2008 года № 92-93 и "Ақ жол" 24 июня 2008 года № 101-102):
в Стандарте оказания государственной услуги по назначению государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет, утвержденной указанным постановлением:
внесено изменение в пункт 6 текста на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
пункт 23 текста изложить в следующей редакции:
"23. Заявителю, непосредственно обратившемуся письменно к субъекту, выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
Рассмотрение жалоб осуществляется в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.";
в Стандарте оказания государственной услуги по назначению жилищной помощи, утвержденной указанным постановлением:
пункт 23 изложить в следующей редакции:
"23. Заявителю, непосредственно обратившемуся письменно к субъекту, выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
Рассмотрение жалоб осуществляется в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.";
6. В постановление акимата Жамбылской области от 25 апреля 2008 года № 120 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1692, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 1 июля 2008 года № 94-95 и "Ақ жол" 24 июня 2008 года № 101-102):
в Стандарте оказания государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи", утвержденной указанным постановлением:

7 тармақтың 1) тармақшасында "тұтынушы барлық" деген сөздер алынып тасталсын;
17 тармақта ",оларға мыналар жатады" деген сөздер алынып тасталсын;
7. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 121 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1693 болып тіркелген, 2008 жылдың 01 шілдесінде N 94-95 "Знамя труда" және "Ақ жол" 2008 жылдың 24 маусымында N 101-102 облыстық газеттерінде жарияланған):
1 тармақтың 1) тармақшасында орыс тілі мәтініне өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
7 тармақтың 1) тармақшасына орыс тілі мәтініне өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мүгедектер үйінде, оның ішінде бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедек балаларға әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
Стандартын атауында және 1 тармақта орыс тілі мәтініне өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгертілмейді;
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Мемлекеттік қызметті аудандық әкімияттар, аудандық маңыздағы қала әкімдері ұсынады. Бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға үйінде әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды рәсімдеуді жүзеге асыратын жұмысшы орган болып аудан әкімияттарының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері және аудандық маңыздағы қала әкімдері (әрі қарай бөлімдер) осы Стандарттың N 1 және N 3 қосымшаларына сәйкес көрсетеді.";
12 тармақта "тоқсан сайын" деген сөздер "жыл сайын" деген сөздермен ауыстырылсын;
8. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 122 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1689 болып тіркелген, 2008 жылдың 21 маусымында N 88-89 "Знамя труда" және 2008 жылдың 24 маусымында N 101-102 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін құжаттарды ресімдеу" және "Мүгедектерді сурдо-тифлоқұралдармен және міндетті гигиеналық құралдармен қамсыздандыру үшін оларға құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарында:
23 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"23.Субъектіге тікелей жазбаша өтініш жасаған арыз берушіге тіркелген күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
Арыз-шағымдар Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген тәртібі мен мерзімімде қаралады.";

в подпункте 1) пункта 7 слова "потребителем всех" исключить;
в пункте 17 слово ",являются " исключить;
7. В постановление акимата Жамбылской области от 25 апреля 2008 года № 121 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1693, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 1 июля 2008 года № 94-95 и "Ақ жол" 24 июня 2008 года № 101-102):
в подпункте 1) пункта 1 слова "для инвалидов" исключить;
в Стандарте оказания государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях" , утвержденной указанным постановлением:
в подпункте 1) пункта 7 слова "(при наличии свободных мест)" исключить;
в Стандарте оказания государственной услуги "Оформление документов инвалидов на социальное обслуживание на дому, в том числе для детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи" , утвержденной указанным постановлением:
в названии Стандарта и в пункте 1 слова "для инвалидов" исключить;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Государственная услуга предоставляется акиматами районов, акимами городов районного значения. Рабочими органами, осуществляющими оформление документов на социальное обслуживание на дому, в том числе для детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи, являются отделы занятости и социальных программ районов и акимы городов районного значения (далее Отделы) согласно приложениям № 1 и № 3 к настоящему Стандарту.";
в Стандарте оказания государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому":
в пункте 12 слово "ежеквартально" заменить словом "ежегодно";
8. В постановление акимата Жамбылской области от 25 апреля 2008 года № 122 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1689, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 21 июля 2008 года № 88-89 и "Ақ жол" 24 июля 2008 года № 101-102):
в Стандартах оказания государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи" и "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифло средствами и обязательными гигиеническими средствами" , утвержденных указанным постановлением:
пункт 23 изложить в следующей редакции:
"23. Заявителю, непосредственно обратившемуся письменно к субъекту, выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
Рассмотрение жалоб осуществляется в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.";

9. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 123 қаулысына : (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1694 болып тіркелген, 2008 жылдың 26 маусымында N 91 "Знамя труда" және 2008 жылдың 24 маусымында N 101-102 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Мемлекеттік қызметтің аяқтау нысаны жергілікті уәкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу жөнінде хабарлама беру болып табылады.";
көрсетілген қаулымен бекітілген "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
12 тармақта "тоқсан сайын" деген сөздер алынып тасталсын;
10. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 124 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1690 болып тіркелген, 2008 жылдың 24 маусымында N 90 "Знамя труда" және 2008 жылдың 24 маусымында N 101-102 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарды есепке қою және тіркеу" және "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарында:
23 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"23.Субъектіге тікелей жазбаша өтініш жасаған арыз берушіге тіркелген күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
Арыз-шағымдар Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген тәртібі мен мерзімімде қаралады.";
11. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 125 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1688 болып тіркелген, 2008 жылдың 17 маусымында N 85-86 "Знамя труда" және 2008 жылдың 14 маусымында N 93-94 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
1 тармағының 3) тармақшасында "өтеусіз" деген сөз "өтеулі" деген сөзге ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Уақытша жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу барысында көрсетілетін мемлекеттік қызмет стандартында:
5 тармақта "немесе бас тарту" деген сөздер алынып тасталсын;
17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

9. В постановление акимата Жамбылской области от 25 апреля 2008 года № 123 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1694, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 26 июня 2008 года № 91 и "Ақ жол" 24 июня 2008 года № 101-102):
в Стандарте оказания государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных преставительных органов" , утвержденной указанным постановлением:
внесено изменение в пункт 5 текста на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в Стандарте оказания государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения на детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому" :
внесено изменение в пункт 12 текста на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
10.В постановление акимата Жамбылской области от 25 апреля 2008 года № 124 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1690, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 24 июня 2008 года № 124 и "Ақ жол" 24 июня 2008 года № 101-102):
в Стандартах оказания государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан" и "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" , утвержденных указанным постановлением:
пункт 23 изложить в следующей редакции:
"23.Заявителю, непосредственно обратившемуся письменно к субъекту, выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение.
Рассмотрение жалоб осуществляется в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.";
11. В постановление акимата Жамбылской области от 25 апреля 2008 года № 125 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1688, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 17 июня 2008 года № 85-86 и "Ақ жол" 14 июня 2008 года № 93-94):
внесено изменение в подпункт 3) пункта 1 текста на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в Стандарте оказания государственной услуги "Оформление актов на право временного землепользования" , утвержденной указанным постановлением:
в пункте 5 слова "выдача", "отказ в выдаче" заменить словом "оформление";
пункт 17 изложить в новой редакции:

"17. Құжаттарды рәсімдеуде қателер (түзетулер, өшірулер және т.б.) анықталған жағдайда, Басқарма және жер қатынастар бөлімі құжаттар пакетіналғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде оларды бас тарту себебі көрсетілген жазбаша негіздемемен бірге қайтарады.";
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жер учаскесі туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет стандартында:
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Мемлекеттік қызмет көрсетуді аяқтау түрі: Жер учаскесі туралы анықтама беру немесе бас тарту.";
17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Құжаттарды рәсімдеуде қателер (түзетулер, өшірулер және т.б.) анықталған жағдайда, Басқарма және жер қатынастар бөлімі құжаттар пакетіналғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде оларды бас тарту себебі көрсетілген жазбаша негіздемемен бірге қайтарады.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Уақытша өтеусіз (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актілерді ресімдеу барысында көрсетілетін мемлекеттік қызмет стандартында:
Стандарттың атауында, 1, 5 және 8 тармақтарында "өтеусіз" деген сөз "өтеулі" деген сөзге ауыстырылсын;
5 тармақта "немесе бас тарту" деген сөздер алынып тасталсын;
17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"17. В случае выявления ошибок в оформлении документов (исправление, подчеркивание и т.д.), Управление и отдел земельных отношений с письменным указанием причин отказа в течение 1 дня после получения пакета документов возвращает их.";
в Стандарте оказания государственной услуги "Выдача справок о земельных участках" , утвержденной указанным постановлением:
внесено изменение в пункт 5 текста на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. В случае выявления ошибок в оформлении документов (исправление, подчеркивание и т.д.), Управление и отдел земельных отношений с письменным указанием причин отказа в течение 1 дня после получения пакета документов возвращает их.";
в Стандарте оказания государственной услуги "Оформление актов на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды)" , утвержденной указанным постановлением:
внесено изменение в название Стандарта, в пункты 1, 5 и 8 текста на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в пункте 5 слова "выдача", "отказ в выдаче" заменить словом "оформление";
пункт 17 изложить в новой редакции:

"17. Құжаттарды рәсімдеуде қателер (түзетулер, өшірулер және т.б.) анықталған жағдайда, Басқарма және жер қатынастар бөлімі құжаттар пакетіналғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде оларды бас тарту себебі көрсетілген жазбаша негіздемемен бірге қайтарады";
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жер учаскесіне жеке меншік құқығына арналған актілерді ресімдеу" мемлекеттік қызмет стандартында:
5 тармақта "немесе бас тарту" деген сөздер алынып тасталсын;
5 тармақтағы орыс тіліндегі мәтін жаңа редакцияда жазылсын;

"17. В случае выявления ошибок в оформлении документов (исправление, подчеркивание и т.д.), Управление и отдел земельных отношений с письменным указанием причин отказа в течение 1 дня после получения пакета документов возвращает их.";
в Стандарте оказания государственной услуги "Оформление акта на право частной собственности на земельный участок" , утвержденной указанным постановлением:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"Форма завершения оказываемой государственной услуги: оформление акта на право частной собственности на земельный участок, либо отказ в оформлении.";
в пункт 5 текста на государственном языке внесены изменения;

12. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 мамырдағы N 151 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1695 болып тіркелген, 2008 жылдың 08 шілдесінде N 100-101 "Знамя труда" және 2008 жылдың 08 шілдесінде N 111-112 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жетім балаларды және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды өңірлік есепке қою" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:

12. В постановление акимата Жамбылской области от 25 мая 2008 года № 151 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1695, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 8 июля 2008 года № 100-101 и "Ақ жол" 8 июля 2008 года № 111-112):
в Стандарте оказания государственной услуги "Постановка на региональный учет детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей" , утвержденной указанным постановлением:

N 1 қосымшасының "Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні" деген кестеде 4.2. жол мынадай редакцияда жазылсын:
4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
100
90
13. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 мамырдағы N 152 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1696 болып тіркелген, 2008 жылдың 08 шілдесінде N 100-101 "Знамя труда" және 2008 жылдың 08 шілдесінде N 111-112 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Кәмелетке толмағандарға тиесілі тұрғын үйді банкке несие ресімдеу үшін кепілге қоюға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
"Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні" деген кестеде 4.2. жол мынадай редакцияда жазылсын:
4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
100
90
14. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 мамырдағы N 153 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1697 болып тіркелген, 2008 жылдың 08 шілдесінде N 100-101 "Знамя труда" және 2008 жылдың 08 шілдесінде N 111-112 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Тұрғын үйдің меншік иелері болып табылатын кәмелетке толмаған балалардың мүдделерін қозғайтын мәмілелерді жасау үшін қорғаншылар мен қамқоршылар кеңесінің шешіміне анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
"Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні" деген кестеде 4.2. жол мынадай редакцияда жазылсын:
4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
100
90
15. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 мамырдағы N 154 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1698 болып тіркелген, 2008 жылдың 10 шілдесінде N 102-103 "Знамя труда" және 2008 жылдың 08 шілдесінде N 111-112 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Зейнеткерлік қорларға, Ішкі істер министрлігінің Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
N 1 қосымшасының "Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні" деген кестеде 4.2. жол мынадай редакцияда жазылсын:
4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
100
90

строку 4.2. таблицы "Значения показателей качества и доступности" приложения № 1 изложить в следующей редакции:
4.2.% (доля) обоснованных жалоб,
рассмотренных и удовлетворенных
в установленный срок
100
100
90
13. В постановление акимата Жамбылской области от 25 мая 2008 года № 152 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1696, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 8 июля 2008 года № 100-101 и "Ақ жол" 8 июля 2008 года № 111-112):
в Стандарте оказания государственной услуги "Выдача разрешений в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему" , утвержденной указанным постановлением:
строку 4.2. таблицы "Значения показателей качества и доступности" приложения № 1 изложить в следующей редакции:
4.2.% (доля) обоснованных жалоб,
рассмотренных и удовлетворенных
в установленный срок
100
100
90
14. В постановление акимата Жамбылской области от 25 мая 2008 года № 153 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1697, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 8 июля 2008 года № 100-101 и "Ақ жол" 8 июля 2008 года № 111-112):
в Стандарте оказания государственной услуги "Выдача справок решения совета опеки и попечительства для сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища" утвержденной указанным постановлением:
строку 4.2. таблицы "Значения показателей качества и доступности" приложения № 1 изложить в следующей редакции:
4.2. % (доля) обоснованных жалоб,
рассмотренных и удовлетворенных
в установленный срок
100
100
90
15. В постановление акимата Жамбылской области от 25 мая 2008 года № 154 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1698, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 10 июля 2008 года № 102-103 и "Ақ жол" 8 июля 2008 года № 111-112):
в Стандарте оказания государственной услуги "Выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел для оформления наследства несовершеннолетним детям" , утвержденной указанным постановлением:
строку 4.2. таблицы "Значения показателей качества и доступности" приложения № 1 заменить на строку следующего содержания:
4.2. % (доля) обоснованных жалоб,
рассмотренных и удовлетворенных
в установленный срок
100
100
90

N 1 қосымшасының "Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні" деген кестеде 4.2. жол мынадай редакцияда жазылсын:
4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
100
90
17. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 мамырдағы N 156 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1700 болып тіркелген, 2008 жылдың 10 шілдесінде N 102-103 "Знамя труда" және 2008 жылдың 10 шілдесінде N 113-114 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
N 1 қосымшасының "Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні" деген кестеде 4.2. жол мынадай редакцияда жазылсын:
4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
100
90

строку 4.2. таблицы "Значения показателей качества и доступности" приложения № 1 заменить на строку следующего содержания:
4.2. % (доля) обоснованных жалоб, рассмотренных и удовлетворенных в установленный срок
100
100
90
17. В постановление акимата Жамбылской области от 25 мая 2008 года № 156 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1700, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 10 июля 2008 года № 102-103 и "Ақ жол" 10 июля 2008 года № 113-114):
в Стандарте оказания государственной услуги "Выдача справок в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям" , утвержденной указанным постановлением:
строку 4.2. таблицы "Значения показателей качества и доступности" приложения № 1 заменить на строку следующего содержания:
4.2. % (доля) обоснованных жалоб, рассмотренных и удовлетворенных в установленный срок
100
100
90

18. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 мамырдағы N 157 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1701 болып тіркелген, 2008 жылдың 10 шілдесінде N 102-103 "Знамя труда" және 2008 жылдың 10 шілдесінде N 113-114 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:

18. В постановление акимата Жамбылской области от 25 мая 2008 года № 157 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1701, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 10 июля 2008 года № 102-103 и "Ақ жол" 10 июля 2008 года № 113-114):
в Стандарте оказания государственной услуги "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей" , утвержденной указанным постановлением:

N 1 қосымшасының "Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні" деген кестеде 4.2. жол мынадай редакцияда жазылсын:
4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
100
90
19. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 мамырдағы N 158 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1702 болып тіркелген, 2008 жылдың 10 шілдесінде N 102-103 "Знамя труда" және 2008 жылдың 10 шілдесінде N 113-114 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мектепке дейінгі балалар мекемелеріне жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
N 1 қосымшасының "Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні" деген кестеде 4.2. жол мынадай редакцияда жазылсын:
4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
100
90
20. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 мамырдағы N 159 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1703 болып тіркелген, 2008 жылдың 10 шілдесінде N 102-103 "Знамя труда" және 2008 жылдың 10 шілдесінде N 113-114 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Патронаттық тәрбиелеуге балаларды алуға тілек білдірген отбасылардан өтініштер қабылдау" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Мемлекеттік қызметті көрсетудің аяқтау нысаны болып білім басқармасы (білім бөлімдері) мен патронаттық тәрбиеші арасындағы екі жақты патронаттың келісім-шартті беру болып табылады.";
12 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар тізімі:
1) патронаттық тәрбиеші болуға өзінің ниеті туралы жеке тұлғаның өтініші;
2) патронаттық тәрбиеші болуға ниет білдірген тұлға некеде болған жағдайда жұбайының (зайыбының) келісімі;
3) патронаттық тәрбиеші болуға ниет білдірген тұлғаның денсаулық жағдайы туралы қорытынды;

строку 4.2. таблицы "Значения показателей качества и доступности" приложения № 1 заменить на строку следующего содержания:
4.2. % (доля) обоснованных жалоб, рассмотренных и удовлетворенных в установленный срок
100
100
90
19. В постановление акимата Жамбылской области от 25 мая 2008 года № 158 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1702, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 10 июля 2008 года № 102-103 и "Ақ жол" 10 июля 2008 года № 113-114):
в Стандарте оказания государственной услуги "Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные учреждения" , утвержденной указанным постановлением:
строку 4.2. таблицы "Значения показателей качества и доступности" приложения № 1 заменить на строку следующего содержания:
4.2. % (доля) обоснованных жалоб, рассмотренных и удовлетворенных в установленный срок
100
100
90
20. В постановление акимата Жамбылской области от 25 мая 2008 года № 159 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1703, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" дата 10 июля 2008 года № 102-103 и "Ақ жол" 10 июля 2008 года № 113-114):
в Стандарте оказания государственной услуги "Прием заявки от семьи, желающей взять детей на патронатное воспитание" , утвержденной указанным постановлением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Формой завершения оказываемой государственной услуги, является выдача экземпляра двухстороннего патронатного договора между Управлением образования (отделы образования) и патронатным воспитателем.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги:
1) заявление лица о своем желании стать патронатным воспитателем;
2) согласие супруга (супруги), если лицо, желающее быть патронатным воспитателем ребенка, состоит в браке;
3) справка о состоянии здоровья лица, желающего стать патронатным воспитателем;

4) патронаттық тәрбиеші болуға ниет білдірген тұлға некеде болған жағдайда жұбайының (зайыбының) денсаулық жағдайы туралы қорытынды;
5) баланы тәрбиелеуге талаптанатын тұлғаның тұрмыс жағдайларын тексеру акті;
6) патронаттық тәрбиеге белгіленетін баланың тұрмыс жағдайларын тексеру акті;
7) сотталмағаны туралы анықтама.";
N 1 қосымшасының "Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні" деген кестеде 4.2. жол мынадай редакцияда жазылсын:

4) справка о состоянии здоровья супруга (супруги), если лицо, желающее быть патронатным воспитателем, состоит в браке;
5) акт обследования условий жизни лица, претендующего на воспитание ребенка;
6) акт обследования условий жизни ребенка, передаваемого патронатному воспитателю;
7) справка о несудимости.";
строку 4.2. таблицы "Значения показателей качества и доступности" приложения № 1 заменить на строку следующего содержания:

4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
100
90
21. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 29 мамырдағы N 183 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1704 болып тіркелген, 2008 жылдың 15 шілдесінде N 106 "Знамя труда" және 2008 жылдың 15 шілдесінде N 117 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген Отын сатып алу бойынша ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік көмек тағайындау бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында :
N 3 қосымшасының "Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні" деген кестеде 4.1. 4.2. 4.3. 4.4. жол мынадай редакцияда жазылсын:
4.1. қызметтің осы түрі бойынша қызмет көрсетілген тұтынушылардың жалпы санына негізделген шағымдардың % (үлесі)
1
0
1
4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
1
0
1
4.3. шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
100
100
100
4.4. шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
100
100
90
22. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 29 мамырдағы N 197 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1705 болып тіркелген, 2008 жылдың 15 шілдесінде N 106 "Знамя труда" және 2008 жылдың 15 шілдесінде N 117 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
2 тармақта "толық" деген сөз "ішінара" деген сөзбен ауыстырылсын;
N 2 қосымшасының "Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні" деген кестеде 4.2. жол мынадай редакцияда жазылсын:
4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
100
90
23. "Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 24 шілдедегі N 241 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1712 болып тіркелген, 2008 жылдың 09 қыркүйегінде N 136-137 "Знамя труда" және 2008 жылдың 09 қыркүйегінде N 149 "Ақ жол" облыстық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қосалқы шаруашылығының барлығы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
N 3 қосымшасының "Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні" деген кестеде 4.2. жол мынадай редакцияда жазылсын:
4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
100
90
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мал басы туралы мәлімет" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартына:
N 3 қосымшасының "Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні" деген кестеде 4.2. жол мынадай редакцияда жазылсын:
4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
100
90
N 1 қосымшасының "Мемлекеттік қызмет ұсынатын бөлімдер туралы мәлімет" кестесінде:
9 тармақтың орыс тілі мәтініне өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгертілмейді;
11 тармақтың орыс тілі мәтіне өзгерістер енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгертілмейді;
12 тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Лизингке техниканы сатып алу үшін анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:

4.2. % (доля) обоснованных жалоб,
рассмотренных и удовлетворенных
в установленный срок
100
100
90
21. В постановление акимата Жамбылской области от 29 мая 2008 года № 183 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1704, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 15 июля 2008 года № 106 и "Ақ жол" 15 июля 2008 года № 117):
в Стандарте оказания государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" , утвержденной указанным постановлением:
строки 4.1. 4.2. 4.3. 4.4. таблицы "Значения показателей качества и доступности" приложения № 3 заменить на строки следующего содержания:
4.1 % (доля) обоснованных жалоб
общему количеству облуженных
потребителей по данному виду
услуг
1
0
1
4.2.% (доля) обоснованных жалоб,
рассмотренных и удовлетворенных в
установленный срок
1
0
1
4.3.% (доля) потребителей,
удовлетворенных с существующим
порядком обжалования
100
100
100
4.4.% (доля) потребителей,
удовлетворенных сроками
обжалования
100
100
90
22. В постановление акимата Жамбылской области от 29 мая 2008 года № 197 "Об утверждении стандарта оказания государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1705, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 15 июля 2008 года № 106 и "Ақ жол" 15 июля 2008 года № 117):
в Стандарте оказания государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда" , утвержденной указанным постановлением:
в пункте 2 частицу "не" заменить словом "частично";
строку 4.2. таблицы "Значения показателей качества и доступности" приложения № 2 заменить на строку следующего содержания:
4.2. % (доля) обоснованных жалоб,
рассмотренных и удовлетворенных в
установленный срок
100
100
90
23. В постановление акимата Жамбылской области от 24 июля 2008 года № 241 "Об утверждении стандарта оказания государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1712, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" 9 сентября 2008 года № 136-137 и "Ақ жол" 9 сентября 2008 года № 149):
в Стандарте оказания государственной услуги "Выдача справок о наличии подсобного хозяйства" , утвержденной указанным постановлением:
строку 4.2. таблицы "Значения показателей качества и доступности" приложения № 3 заменить на строку следующего содержания:
4.2.% (доля) обоснованных жалоб,
рассмотренных и удовлетворенных
в установленный срок
100
100
90
в Стандарте оказания государственной услуги "Сведения о поголовье скота" , утвержденной указанным постановлением:
строку 4.2. таблицы "Значения показателей качества и доступности" приложения № 3 заменить на строку следующего содержания:
4.2.% (доля) обоснованных жалоб,
рассмотренных и удовлетворенных
в установленный срок
100
100
90
в таблице "Контактные данные отделов, предоставляющих государственную услугу" приложения № 1 :
в строке 9 слова "ГУ "Отдел образования акимата Таласского района"" заменить словами "ГУ "Отдел сельского хозяйства акимата Таласского района"";
в строке 11 слова "ГУ "Отдел образования акимата Шуского района"" заменить словами "ГУ "Отдел сельского хозяйства акимата Шуского района"";
строку 12 исключить;
в Стандарте оказания государственной услуги "Выдача справки для приобретения техники в лизинг" , утвержденной указанным постановлением: