О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года № 1317 "Некоторые вопросы Республиканского государственного предприятия "Информационно-производственный центр" Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 736
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере обеспечения общественной безопасности» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года № 1317 «Некоторые вопросы Республиканского государственного предприятия «Информационно-производственный центр» Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 624).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 2011 года № 736
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.06.2016 № 326 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.04.2012 № 498 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.08.2013 № 852 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 «Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 532):
1) в Положении о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 8) пункта 13 исключить;
в пункте 14:
абзац сто двадцать шестой изложить в следующей редакции:
«аттестацию, подбор и расстановку кадров органов записи актов гражданского состояния, обеспечение единой правоприменительной практики в их деятельности;»;
абзац сто двадцать седьмой изложить в следующей редакции:
«методическое руководство органами записи актов гражданского состояния;»;
абзац сто тридцать второй исключить;
абзац сто тридцать третий изложить в следующей редакции:
«ведение национальных реестров идентификационных номеров юридических лиц;»;
абзац сто тридцать пятый изложить в следующей редакции:
«государственную регистрацию актов гражданского состояния;»;

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "Ақпараттық-өндірістік орталық" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы № 1317 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы N 736 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің «Ақпараттық-өндірістік орталық» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы № 1317 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 624-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 30 маусымдағы
№ 736 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2016 № 326 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.04.19 № 498 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.08.2013 № 852 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 532-құжат):
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі туралы ережеде:
13-тармақтың 8) тармақшасы алып тасталсын;
14-тармақта:
бір жүз жиырма алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«азаматтық хал актілерін жазу органдарының кадрларын аттестаттау, іріктеу және орналастыру, олардың қызметінде бірыңғай құқық қолдану тәжірибесін қамтамасыз ету;»;
бір жүз жиырма жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«азаматтық хал актілерін жазу органдарын әдістемелік басқару;»;
бір жүз отыз екінші абзац алып тасталсын;
бір жүз отыз үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«заңды тұлғалардың сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдерін жүргізу;»;
бір жүз отыз бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«азаматтық хал актілерін мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз ету;».

2) в Перечне организаций, находящихся в ведении Комитета  регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 17, исключить.
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 «Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311):
1) в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 2) пункта 12 дополнить абзацем двадцать седьмым, следующего содержания:
«осуществление документирования, изготовления и выдачи гражданам Республики Казахстан удостоверений личности и паспортов с идентификационными номерами, учета и регистрации граждан в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан;»;
2) в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел «2. Государственные предприятия» дополнить строкой, порядковый номер 2, следующего содержания:
«2. Республиканское государственное предприятие «Информационно-производственный центр».».
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 5 января 2007 года № 1 «О создании государственных учреждений - центров обслуживания населения Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 1, ст. 6):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункты 1), 2), 3), 4) подраздела «органами юстиции» исключить;
дополнить подразделом следующего содержания:
«органами внутренних дел:
1) выдача паспортов, удостоверений личности гражданам Республики Казахстан;
2) выдача временного удостоверения личности;

2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
реттік нөмірі 17-жол алып тасталсын.
6. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат):
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі туралы ережеде:
12-тармақтың 2) тармақшасы мынадай мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:
«Қазақстан Республикасының азаматтарын құжаттандыруды, сәйкестендіру нөмірлері бар жеке куәліктер мен паспорттар дайындауды және беруді, азаматтарды есепке алу мен тіркеуді Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен жүзеге асыру;».
2) аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
«2. Мемлекеттік мекемелер» деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік немірі 2-жолмен толықтырылсын:
«2. «Ақпараттық-өндірістік орталық» республикалық мемлекеттік кәсіпорны».».
7. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мемлекеттік мекемелерін - халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 1, 6-құжат):
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
1-тармақта:
«әділет органдары» деген кіші бөліміндегі 1), 2), 3), 4) тармақшалар алып тасталсын;
мынадай редакциядағы кіші бөліммен толықтырылсын:
«ішкі істер органдары:
1) Қазақстан Республикасының азаматтарына паспорттар, жеке куәліктер беру;
2) уақытша жеке куәлік беру;

3) регистрация граждан Республики Казахстан по месту жительства;
4) снятие с регистрационного учета граждан Республики Казахстан по месту жительства.».
8. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
9. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений»:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:

3) Қазақстан Республикасының азаматтарын тұрғылықты жері бойынша тіркеу;
4) Қазақстан Республикасының азаматтарын тұрғылықты жері бойынша тіркеу есебінен шығару.».
8. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
9. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:

раздел 2 изложить в следующей редакции:
"
2.
Министерство внутренних дел Республики
Казахстан с учетом его территориальных
органов и подведомственных ему
государственных учреждений, в том числе:
106307
Административная полиция органов внутренних
дел, содержащаяся за счет областных бюджетов
и бюджетов города республиканского значения,
столицы, из них:
46469
Департамент внутренних дел города Астаны
2781
Департамент внутренних дел Акмолинской области

2-бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
«
2.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
106307
Облыстық бюджеттер мен республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттері есебінен ұсталатын ішкі істер органдарының әкімшілік полициясы, оның ішінде:
46469
Астана қаласының Ішкі істер департаменті
2781
Ақмола облысының Ішкі істер департаменті

101
";
10. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
11. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2013 № 991.

101
».
10. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2013 № 991 қаулысымен.