Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы
Решение акима Бостандыкского района города Алматы от 15 апреля 2014 года N 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 23 апреля 2014 года N 1027. Утратило силу решением акима Бостандыкского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Бостандыкского района города Алматы от 11.04.2019 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения избирательной комиссии города Алматы № 1/1 от 11 февраля 2014 года "Об образовании и единой нумерации избирательных участков в городе Алматы", аким Бостандыкского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Бостандыкскому району города Алматы, согласно приложению.
2. Признать утратившими силу:
1) решение акима Бостандыкского района от 17 января 2011 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 875, опубликовано 15 марта 2011 года в газетах "Вечерний Алматы" и "Алматы ақшамы");
2) решение акима Бостандыкского района от 15 декабря 2011 года № 04 "О внесении изменений и дополнений в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 918, опубликовано 31 декабря 2011 года в газете "Алматы ақшамы" и 05 января 2012 года в газете "Вечерний Алматы").
3. Обеспечить размещение настоящего решения на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Бостандыкского района города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима Бостандыкского района города Алматы Джантурсынову А.С.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Р. Асанова
Приложение
к решению Акима Бостандыкского
района города Алматы
от 15 апреля 2014 года № 05
Избирательные участки по Бостандыкскому району
города Алматы

Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 05 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде N 1027 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 11.04.2019 № 2 (ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына және Алматы қаласы сайлау комиссиясының 2014 жылғы 11 ақпандағы № 1/1 "Алматы қаласындағы сайлау учаскелерін құру және бірыңғай нөмірлеу туралы" шешіміне сәйкес, Алматы қаласы Бостандық ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Бостандық ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 01 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 875 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде 2011 жылдың 15 наурызында жарияланған);
2) Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 01 "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 04 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 918 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінде 2011 жылдың 31 желтоқсанында және "Вечерний Алматы" газетінде 2012 жылдың 05 қаңтарында жарияланған).
3. Осы шешімді Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің аппарат басшысының міндетін атқарушы А.С. Жантұрсыноваға жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Әкім Р. Асанова
Алматы қаласы
Бостандық ауданы әкімінің
2014 жылғы 15 сәуірдегі
№ 05 шешіміне қосымша
Алматы қаласы Бостандық ауданы бойынша сайлау учаскелері

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями акима Бостандыкского района города Алматы от 25.02.2015 N 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 16.10.2015 N 07 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 15.03.2017 N 02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 10.08.2017 N 05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 22.11.2018 № 03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 225
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-2,
дом 25, школа-гимназия № 68, телефон 229-27-55
Границы: от улицы Биржана по улице Навои (западная сторона) в южном направлении, включая дома 1, 2, 6 микрорайона Орбита-2 и исключая дом 10 микрорайона Орбита-2 до проспекта Аль-Фараби, исключая по проспекту Аль-Фараби дома 131, 133, от проспекта Аль-Фараби по улице Дулати (восточная сторона) в южном направлении, включая микрорайон Хан-Тенгри, садоводческие товарищества: Свежесть, Энергия, Энергия-1, Энергия-2, Энергия-3 до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (западная сторона) в северном направлении включая дома по улице Витебской (обе стороны) до торца дома 314Б по улице Навои, от торца дома 314Б (южная сторона) в западном направлении, исключая дом 310 по улице Навои, до улицы Навои.
Избирательный участок № 226
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-2,
дом 25, школа-гимназия № 68, телефон 229-27-55
Границы: микрорайон Орбита-2 дома 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 34, 35, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 227
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-2,
дом 25, школа-гимназия № 68, телефон 229-27-55
Границы: микрорайон Орбита-2 дома 17А, 17В, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 28В, 29, 29А, 30, 31, 32, 33.
Избирательный участок № 228
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, дом 41, гимназия № 60,
телефон 265-48-87
Границы: от улицы Навои по улице Торайгырова (южная сторона) в восточном направлении, включая микрорайон Орбита-1 дома 1, 2, 3 и по улице Навои (северная сторона) дома 208/2, 208/4, 208/7, 208/8, 210/3, до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (западная сторона) в южном направлении до торца дома 310 по улице Навои, включая дом 314 по улице Навои, от торца дома 310 по улице Навои (восточная сторона) в северном направлении до улицы Торайгырова.
Избирательный участок № 229
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, дом 41,
гимназия № 60, телефон 265-48-87

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 25.02.2015 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 16.10.2015 № 07 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 15.03.2017 № 02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 10.08.2017 № 05 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 22.11.2018 № 03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 225 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-2 ықшам ауданы, 25 үй,
№ 68 мектеп-гимназиясы, телефон 229-27-55
Шекарасы: Біржан көшесінен бастап, Навои көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай, Орбита-2 шағынауданының 1, 2, 6 үйлерді қоса және Орбита-2 шағынаудандағы 10 үйді есептемегенде әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылынан бастап, Дулати көшесінің бойымен (шығыс жағы) Хан-Тәңірі шағынауданын, Свежесть, Энергия, Энергия-1, Энергия-2, Энергия-3 бау-бақша шаруашылығы бірлестіктерін қоса есептегенде Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (батыс жағы) солтүстікке қарай, Витебская көшесінің (екі жағы) бойындағы үйлерді қоса, Навои көшесінің 314Б үйінің бұрышына дейін, 314Б үйдің бұрышынан бастап (оңтүстік жағы) батысқа қарай Навои көшесіндегі 310 үйді есептемегенде Навои көшесіне дейін.
№ 226 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-2 ықшам ауданы, 25 үй,
№ 68 мектеп-гимназиясы, телефон 229-27-55
Шекарасы: Орбита-2 ықшам ауданы 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер.
№ 227 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-2 ықшам ауданы, 25 үй,
№ 68 мектеп-гимназиясы, телефон 229-27-55
Шекарасы: Орбита-2 ықшам ауданы 17А, 17В, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 28В, 29, 29А, 30, 31, 32, 33 үйлер.
№ 228 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 ықшам ауданы, 41 үй,
№ 60 гимназиясы, телефон 265-48-87
Шекаралары: Навои көшесінен бастап Торайғыров көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай, Орбита-1 шағынауданындағы 1, 2, 3 үйлерді және Навои көшесіндегі (солтүстік жағы) 208/2, 208/4, 208/7, 208/8, 210/3 үйлерді қоса есептегенде Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Навои көшесіндегі 310 үйдің бұрышына дейін, Навои көшесіндегі 314 үйді қоса есептегенде, Навои көшесіндегі 310 үйдің бұрышынан (шығыс жағы) солтүстікке қарай Торайғыров көшесіне дейін.
№ 229 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 ықшам ауданы, 41 үй,
№ 60 мектеп-гимназиясы, телефон 255-08-79

Границы: микрорайон Орбита-1 дома 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 230
Центр: город Алматы, улица Каблукова, 88, общеобразовательная
школа № 63, телефон 395-62-00
Границы: от улицы Утепова по улице Радостовца (западная сторона) в южном направлении до улицы Журавлева, по улице Журавлева (северная сторона) в западном направлении до улицы Розыбакиева, включая дом 266 по улице Розыбакиева, по улице Розыбакиева (западная сторона) в южном направлении до улицы Байкадамова, по улице Байкадамова (северная сторона) в западном направлении до улицы Каблукова, по улице Каблукова (западная сторона) в южном направлении до торца дома 129/2 улицы Каблукова, исключая по улице Каблукова дома 123, 129, 129/1, 129/3, 129А, от торца дома 129/2 улицы Каблукова (северная сторона) в западном направлении до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до улицы Утепова, включая по улице Каблукова дома с 31 по 87 и по улице Утепова (северная сторона) дома 33, 35, 37, по улице Утепова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Радостовца.
Избирательный участок № 231
Центр: город Алматы, улица Радостовца, 367,
Казахстанско-Российская гимназия № 38
имени Ломоносова, телефон 302-19-22
Границы: от проспекта Гагарина по улице Ходжанова (северная сторона) до улицы Радостовца, включая дома по улице Радостовца 303А, 303, 305, 307 ч/2, 307, 309, 311, 315, по улице Радостовца (восточная сторона) до улицы Березовского, по улице Березовского (северная сторона) до улицы Каблукова, включая дома по улице Тажибаева 192/30, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208 и по улице Кулешова дома 21, 22, 22/14, 24, 26, 28, 30, 31А, 32, 33А, 33Б, 33, 34, 36, 37/18, 38/17, 39, 40/16, 54, по улице Каблукова (восточная сторона) до улицы Байкадамова, по улице Байкадамова (южная сторона) до улицы Розыбакиева, включая дома по улице Хусаинова 188/26, 189/28, 190, 191, 192, 193, 194, 195А, 195, 197Б, 198, 200, 203, 204/32, по улице Розыбакиева (восточная сторона) до улицы Журавлева, исключая дом 266 по улице Розыбакиева и включая дома по улице Розыбакиева 288А, 288, 290, 290А, 292, 292А, 294А, 296/23, по улице Журавлева (южная сторона) до улицы Радостовца, по улице Радостовца (западная сторона) до улицы Березовского, исключая дом 279 по улице Радостовца и включая дома 230, 234, 236, 240 по улице Радостовца.
Избирательный участок № 232
Центр: город Алматы, улица Каблукова, 133, колледж
при Казахской национальной академии искусств имени

Шекарасы: Орбита-1 шағынауданындағы 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер.
№ 230 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 88 үй,
№ 63 жалпы білім беру мектебі, телефон 395-62-00
Шекарасы: Өтепов көшесінен бастап Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Журавлев көшесіне дейін, Журавлев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесіндегі 266 үйді қоса, Розыбакиев көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүтікке қарай Байқадамов көшесіне дейін, Байқадамов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Каблуков көшесіне дейін, Каблуков көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Каблуков көшесіндегі 129/2 үйдің бұрышына дейін, Каблуков көшесіндегі 123, 129, 129/1, 129/3, 129А үйлерді есептемегенде, әрі қарай 129/2 үйдің бұрышынан (солтүстік жағы) батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Өтепов көшесіне дейін, Каблуков көшесіндегі 31-ден 87-ге дейінгі үйлерді және Өтепов көшесіндегі (солтүстік жағы) 33, 35, 37 үйлерді қоса, Өтепов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Радостовец көшесіне дейін.
№ 231 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 367 үй,
Ломоносов атындағы № 38 Қазақстан-Ресей гимназиясы, телефон 302-19-22
Шекарасы: Гагарин даңғылынан бастап Ходжанов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін, Родостовец көшесіндегі 303А, 303, 305, 307 ч/2, 307, 309, 311, 315 үйлермен қоса, Радостовец көшесінің бойымен (шығыс жағы) Березовский көшесіне дейін, Березовский көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Каблуков көшесіне дейін, Тажибаев көшесіндегі 192/30, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208 үйлермен және Кулешов көшесіндегі 21, 22, 22/14, 24, 26, 28, 30, 31А, 32, 33А, 33Б, 33, 34, 36, 37/18, 38/17, 39, 40/16, 54 үйлермен қоса, Каблуков көшесінің бойымен (шығыс жағы) Байқадамов көшесіне дейін, Байқадамов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін, Хусаинов көшесіндегі 188/26, 189/28, 190, 191, 192, 193, 194, 195А, 195, 197Б, 198, 200, 203, 204/32 үйлермен қоса, Розыбакиев көшесінің бойымен (шығыс жағы) Журавлев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесіндегі 266 үй кірмейді және де Розыбакиев көшесіндегі 288А, 288, 290, 290А, 292, 292А, 294А, 296/23 үйлермен қоса, Журавлев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) Березовский көшесіне дейін, Радостовец көшесіндегі 279 үй кірмейді, Радостовец көшесіндегі 230, 234, 236, 240 үйлерді қоса.
№ 232 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 133 үй,
Т. Жургенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясының

Т. Жургенова, телефон 395-12-48
Границы: от речки Большая Алматинка вдоль дома по улице Каблукова переулок 117 в восточном направлении включая дома 123, 129, 129/1, 129/2, 129/3 по улице Каблукова до торца дома 129/2 по улице Каблукова, от торца дома 129/2 (восточная сторона) в северном направлении до улицы Березовского, по улице Березовского (южная сторона) в восточном направлении до улицы Тажибаевой Патшайым, по улице Тажибаевой Патшайым (западная сторона) в южном направлении до улицы Ходжанова, по улице Ходжанова исключая еҰ обе стороны восточном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (западная сторона) в южном направлении до улицы Ескараева, по улице Ескараева (северная сторона) в западном направлении до улицы Тажибаевой Патшайым, по улице Тажибаевой Патшайым (западная сторона) в южном направлении до улицы Каблукова, по улице Каблукова (западная сторона) в южном направлении до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова (северная сторона) в западном направлении до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до торца дома 117 по улице Каблукова переулок.
Избирательный участок № 233
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, дом 41,
гимназия № 60, телефон 265-48-87
Границы: микрорайона Орбита-1 дома 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33 и микрорайона Орбита-3 дома 2, 3, 4.
Избирательный участок № 234
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, дом 55А,
общеобразовательная школа № 40, телефон 229-28-22
Границы: микрорайон Орбита-4 дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 24, 25.
Избирательный участок № 235
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, дом 55А,
общеобразовательная школа № 40, телефон 229-28-22
Границы: от пересечения улиц Арычная и Аскарова в северо-восточном направлении по улице Аскарова (южная сторона) до улицы Саина, по улице Саина (южная сторона) и далее по проспекту аль-Фараби (южная сторона), включая микрорайон Орбита-4 дом 11, и исключая дома 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, до улицы Дулати, по улице Дулати (западная сторона) до границы города, по границе города в северо-западном направлении до пересечения улиц Арычная и Аскарова, включая дома микрорайона Мирас, микрорайона Дарын, микрорайона Дарын-1, улицу Кошек Батыра, улицу Кошек батыра переулок, улицу Мусабаева.
Избирательный участок № 236
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, дом 5Г,
общеобразовательная школа № 145, телефон 229-12-90
Границы: микрорайон Орбита-3 дома 26, 27, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, микрорайон Орбита-4 дома 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 237
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, дом 55,

жанындағы колледжі, телефон 395-12-48
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен бастап Каблуков көшесіндегі 117 үйдің жанынан шығысқа қарай, Каблуков көшесіндегі 123, 129, 129/1, 129/2, 129/3 үйлерді қоса Каблуков көшесіндегі 129/2 үйдің бұрышына дейін, 129/2 үйдің бұрышынан (шығыс жағы) солтүстікке қарай Березовский көшесіне дейін, Березовский көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Тәжібаева Патшайым көшесіне дейін, Тәжібаева Патшайым көшесінен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Ходжанов көшесіне дейін, Ходжанов көшесінің бойымен екі жағында қоспай шығысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Есқараев көшесіне дейін, Есқараев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Тәжібаева Патшайым көшесіне дейін, Тәжібаева Патшайым көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Каблуков көшесіне дейін, Каблуков көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Каблуков көшесіндегі 117 үйдің бұрылысына дейін.
№ 233 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 ықшам ауданы, 41 үй,
№ 60 гимназиясы, телефон 265-48-87
Шекарасы: Орбита-1 шағынауданындағы 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33 және Орбита-3 шағынауданндағы 2, 3, 4 үйлер.
№ 234 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 ықшам ауданы, 55А үй,
№ 40 жалпы білім беру мектебі, телефон 229-28-22
Шекарасы: Орбита-4 ықшам ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 24, 25 үйлер.
№ 235 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 ықшам ауданы, 55А үй,
№ 40 жалпы білім беру мектебі, телефон 229-28-22
Шекарасы: Арычная және Асқаров көшелерінің қиылысынан солтүстік-шығыс бағытта Асқаров көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Саин көшесіне дейін, Саин көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) және одан әрі әл-Фараби даңғылымен (оңтүстік жағы), Орбита-4 ықшам ауданы 11 үймен қоса, және де 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28 үйлер кірмейді, Дулати көшесіне дейін, Дулати көшесінің бойымен (батыс жағы) қала шекарасына дейін, қала шекарасының бойымен солтүстік-батыс бағытта Арычная және Асқаров көшелерінің қиылысына дейін, Мирас, Дарын, Дарын-1 ықшам аудандары, Көшек Батыр көшесін, Көшек батыр тұйық көшесін мен Мұсабаев көшесін қоса.
№ 236 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 ықшам ауданы, 5Г үй,
№ 145 жалпы білім беру мектебі, телефон 229-12-90
Шекарасы: Орбита-3 ықшам ауданы 26, 27, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер, Орбита-4 ықшам ауданы 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38 үйлер.
№ 237 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 ықшам ауданы, 55 үй,

общеобразовательная школа № 45, телефон 229-33-64
Границы: микрорайон Орбита-3 дома 28, 29, 30, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 52, 52/2.
Избирательный участок № 238
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, дом 55,
общеобразовательная школа № 45, телефон 229-33-64
Границы: микрорайона Орбита-3 дома 1, 5, 6, 7, 7А, 8, 13, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 25.
Избирательный участок № 239
Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, 28,
Акционерное общество "Международная образовательная
корпорация" (учебный корпус Казахской головной
архитектурно-строительной академии),
телефон 309-73-18
Границы: от улицы Рыскулбекова по улице Щепкина (западная сторона) в южном направлении, до улицы Торайгырова, включая все дома по улице Эйлера и исключая дом по улице Щепкина 39, по улице Торайгырова (северная сторона) в западном направлении до улицы Саина, исключая по улице Торайгырова дома 11А, 11/39, 13, 15, 21, 25, 27, 29, 39, 41, 43, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, по улице Саина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Рыскулбекова, по улице Рыскулбекова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Щепкина.
Избирательный участок № 240
Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, дом 28,
Акционерное общество "Международная образовательная корпорация"
(учебный корпус Казахской головной архитектурно-строительной академии),
телефон 309-63-06
Границы: от улицы Саина по улице Рыскулбекова в восточном направлении до дома 34 по улице Рыскулбекова, от дома 34 в южном направлении до улицы Торайгырова, включая дома по улице Торайгырова 11А, 11/39, 13, 15, 21, 25, 27, 29, 39, 41, 45, 45В, 47, 49, 51, 53, по улице Щепкина дом 39, по улице Торайгырова (северная сторона) в западном направлении до улицы Саина, по улице Саина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Рыскулбекова.
Избирательный участок № 241
Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, 20,
общеобразовательная школа № 37, телефон 265-19-91
Границы: от улицы Щепкина по улице Рыскулбекова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Навои, по улице Навои (восточная сторона) в северном направлении до улицы Токтабаева, по улице Токтабаева (южная сторона) в восточном направлении до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (западная сторона) в южном направлении до улицы Торайгырова, исключая по улице Навои дома 208/2, 208/4, 208/7, 208/8, 210/3, по улице Торайгырова (северная сторона) в западном направлении до улицы Щепкина, по улице Щепкина (восточная сторона) в северном направлении, исключая все дома по улице Эйлера до улицы Рыскулбекова.
Избирательный участок № 242
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 135А,
школа-гимназия № 94,
телефон 392-05-50

№ 45 жалпы білім беру мектебі, телефон 229-33-64
Шекарасы: Орбита-3 ықшам ауданы 28, 29, 30, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 52, 52/2 үйлер.
№ 238 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 ықшам ауданы,
55 үй, № 45 жалпы білім беру мектебі,
телефон 229-33-64
Шекаралары: Орбита-3 шағынауданындағы 1, 5, 6, 7, 7А, 8, 13, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 25.
№ 239 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 28 үй,
"Халықаралық білім беру корпорациясы" акционерлік қоғамы
(Қазақ бас сәулет құрылыс академиясының оқу корпусы),
телефон 309-73-18
Шекарасы: Рысқұлбеков көшесінен бастап Щепкин көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Торайғыров көшесіне дейін, Эйлер көшесінің бойындағы барлық үйлерді қоса және Щепкин көшесіндегі 39 үйді Торайғыров көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Саин көшесіне дейін, Торайғыров көшесіндегі 11А, 11/39,13, 15, 21, 25, 27, 29, 39, 41, 43, 45, 45А, 47, 49, 51, 53 үйлерді қоспай, Саин көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Рысқұлбеков көшесіне дейін, Рысқұлбеков көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Щепкин көшесіне дейін.
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 28 үй,
"Халықаралық білім беру корпорациясы" акционерлік қоғамы
(Қазақ бас сәулет құрылыс академиясының оқу корпусы),
телефон 309-63-06
Шекаралары: Саин көшесінен бастап Рысқұлбеков көшесінің бойымен шығысқа қарай Рысқұлбеков көшесіндегі 34 үйге дейін, 34 үйден бастап оңтүстікке қарай Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесіндегі 11А, 11/39, 13, 15, 21, 25, 27, 29, 39, 41, 45, 45В, 47, 49, 51, 53 үйлерді, Щепкин көшесіндегі 39 үйді қоса алғанда, Торайғыров көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Саин көшесіне дейін, Саин көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Рысқұлбеков көшесіне дейін.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 20 үй,
№ 37 жалпы білім беру мектебі, телефон 265-19-91
Шекаралары: Щепкин көшесінен бастап Рысқұлбеков көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Навои көшесіне дейін, Навои көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Тоқтабаев көшесіне дейін, Тоқтабаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Навои көшесіндегі 208/2, 208/4, 208/7, 208/8, 210/3 үйлерді қоспай Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Щепкин көшесіне дейін, Щепкин көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Эйлер көшесінің бойындағы барлық үйлерді қоспай Рысқұлбеков көшесіне дейін.
№ 242 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135А үй,
№ 94 мектеп-гимназиясы, телефон 392-05-50

Границы: от проспекта Абая по улице Жарокова (западная сторона) в южном направлении до улицы Джандосова, исключая дом 169 по улице Жарокова, по улице Джандосова (северная сторона) в западном направлении до улицы Айманова, по улице Айманова (восточная сторона) в северном направлении, включая дома 62, 62А и исключая дома 54, 56 по улице Сатпаева до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) в восточном направлении до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 243
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 69,
школа-гимназия № 22, телефон 392-05-72
Границы: от проспекта Абая по улице Айманова (западная сторона) в южном направлении до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) в западном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (западная сторона) в южном направлении до улицы Солодовникова, по улице Солодовникова (северная сторона) в западном направлении до улицы Розыбакиева, исключая по улице Солодовникова дом 21, по улице Розыбакиева (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Абая, исключая по улице Розыбакиева дом 136, по проспекту Абая (южная сторона) в восточном направлении до улицы Айманова.
Избирательный участок № 244
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 135А, колледж
"Әділет", телефон 392-02-70
Границы: от улицы Джандосова по улице Радостовца (западная сторона) в северном направлении, исключая дома с 152Е, 152Ж, 177 по 183 по улице Радостовца, до улицы Солодовникова, по улице Солодовникова (южная сторона) в восточном направлении до проспекта Гагарина, включая по улице Солодовникова дом 21, по проспекту Гагарина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (южная сторона) в восточном направлении, исключая дома 62, 62А и включая дома 54, 56 по улице Сатпаева до улицы Айманова, по улице Айманова (западная сторона) в южном направлении до улицы Джандосова, по улице Джандосова (северная сторона) в западном направлении до улицы Радостовца.
Избирательный участок № 245
Центр: город Алматы, улица Егизбаева, 2, Товарищество
с ограниченной ответственностью "Алматинский
городской автобусный парк № 2", телефон 394-05-61
Границы: от улицы Джандосова по улице Вахтангова переулок обе стороны до улицы Лебедева переулок, включая по улице Вахтангова дома 17, 19, и по улице Лебедева переулок дома 7, 7А и далее по проулку (южная сторона) до улицы Тажибаевой, по улице Тажибаевой (восточная сторона) до улицы Егизбаева, по улице Егизбаева (южная сторона) до улицы Розыбакиева, по улице Розыбакиева (восточная сторона) до улицы Солодовникова, по улице Солодовникова (южная сторона) до улицы Катаева, по улице Катаева (западная сторона) до улицы Джандосова, включая дома с 177 по 183 по улице Радостовца, по улице Джандосова (северная сторона) до улицы Вахтангова переулок.
Избирательный участок № 246
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 101,

Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Жароков көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Жандосов көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойындағы 169 үйді қоспай, Жандосов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Айманов көшесіне дейін, Айманов көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай, Сәтбаев көшесіндегі 62, 62А үйлерді қосып, ал Сәтбаев көшесіндегі 54, 56 үйлерді қоспай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Жароков көшесіне дейін.
№ 243 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 69 үй,
№ 22 мектеп-гимназиясы, телефон 392-05-728
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Айманов көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Солодовников көшесіне дейін, Солодовников көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Розыбакиев көшесіне дейін Солодовников көшесіндегі 21 үйді қоспай, Розыбакиев көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Абай даңғылына дейін, Розыбакиев көшесіндегі 136 үйді қоспай, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Айманов көшесіне дейін.
№ 244 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135А үй,
"Әділет" колледжі, телефон 392-02-70
Шекарасы: Жандосов көшесінен бастап Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) солтүстікке қарай Радостовец көшесіндегі 152Е, 152Ж және 177-ден 183-ке дейінгі үйлерді қоспай, Солодовников көшесіне дейін, Солодовников көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Солодовников көшесіндегі 21 үйді қоса Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Сәтпаев көшесіне дейін, Сәтпаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай, Сәтпаев көшесіндегі 62, 62А үйлерді қоспай, Сәтбаев көшесіндегі 54,56 үйлерді қоса отырып Айманов көшесіне дейін, Айманов көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Радостовец көшесіне дейін.
№ 245 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Егізбаев көшесі, 2 үй,
"Алматы қалалық №2 автобус паркі" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі, телефон 394-05-61
Шекарасы: Жандосов көшесінен бастап Вахтангов көшесі тұйығының бойымен (екі жағы) Лебедев көшесі тұйығына дейін, Вахтангов көшесіндегі 17, 19 үйлерді қоса, және Лебедев көшесі бойымен 7, 7А үйлер, енсіз көше бойымен (оңтүстік жағы) Тәжібаев көшесіне дейін, Тәжібаев көшесінің бойымен (шығыс жағы) Егізбаев көшесіне дейін, Егізбаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесінің бойымен (шығыс жағы) Солодовников көшесіне дейін, Солодовников көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Қатаев көшесіне дейін, Қатаев көшесінің бойымен (батыс жағы) Жандосов көшесіне дейін, Радостовец көшесіндегі 177-тен 183-ке дейінгі үйлерді қоса, Жандосов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Вахтангов көшесінің тұйығына дейін.
№ 246 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 101 үй,

общеобразовательная школа № 65, телефон 392-87-47
Границы: от улицы Солодовникова по улице Егизбаева (восточная сторона) в южном направлении и далее (северная сторона) в восточном направлении по проезду до улицы Розыбакиева, по улице Розыбакиева (западная сторона) в северном направлении до улицы Сатпаева, включая по улице Сатпаева (северная сторона) дома 89, 93, 95, 97 и по улице Розыбакиева дом 136 до улицы Егизбаева, по улице Егизбаева в южном направлении до улицы Солодовникова.
Избирательный участок № 247
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 243,
школа-гимназия № 140 имени М. Макатаева,
телефон 376-44-19
Границы: от проспекта Абая по улице Розыбакиева (западная сторона) до улицы Мынбаева, по улице Мынбаева (северная сторона) и до торца дома 98 по улице Мынбаева (южная сторона) до улицы Хусаинова, по улице Хусаинова (западная сторона) до улицы Сатпаева, включая по улице Сатпаева дом 91 и дома с 103 по 111А (северная сторона), исключая по улице Сатпаева дома 89, 93, 95, 97 до улицы Бутлерова, по улице Бутлерова (обе стороны) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Розыбакиева.
Избирательный участок № 248
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 243,
школа-гимназия № 140, имени М. Макатаева,
телефон 376-44-19
Границы: от проспекта Абая по улице Туркебаева (обе стороны) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Туркебаева.
Избирательный участок № 249
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 257,
Алматинский электромеханический колледж,
телефон 376-62-70
Границы: от речки Большая Алматинка по улице Сатпаева (южная сторона) восточном направлении до речки Карасу, по речке Карасу (западная сторона) в южном направлении до дома 324 по улице Тургут Озала включая этот дом, от дома 324 (северная сторона) в западном направлении вдоль домов 263 по улице Туркебаева и 303 по улице Тургут Озала до дома 236 по улице Брусиловского включая этот дом, от дома 236 (северная сторона) в западном направлении вдоль домов по улице Брусиловского 238, 281А и по улице Айвазовского 168, 175 до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до улицы Сатпаева.
Избирательный участок № 250
Центр: город Алматы, улица Панфилова, 205,

№ 65 жалпы білім беру мектебі, телефон 392-87-47
Шекарасы: Солодовников көшесінен бастап Егізбаев көшесінің бойымен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай және одан әрі (солтүстік жағы) шығысқа қарай өтпелі жол бойымен Розыбаекиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесінің бойымен (батыс жағы) солтүстікке қарай Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесіндегі (солтүстік жағы) 89, 93, 95, 97 үйлерді және Розыбакиев көшесіндегі 136 үйді қоса Егізбаев көшесіне дейін, Егізбаев көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Солодовников көшесіне дейін.
№ 247 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 243 үй,
М. Мақатаев атындағы № 140 мектеп-гимназиясы, телефон 376-44-19
Шекарасы: Абай даңғылынан Розыбакиев көшесінің бойымен (батыс жағы) Мыңбаев көшесіне дейін, Мыңбаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) және 98 үйдің бұрышына дейін, Мыңбаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Құсайынов көшесіне дейін, Құсайынов көшесінің бойымен (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен 91 және 103-тен 111А-ға дейінгі үйлерді (солтүстік жағы)қоса, Сәтбаев көшесіндегі 89, 93, 95, 97 үйлер кірмейді, Бутлеров көшесіне дейін, Бутлеров көшесінің бойымен (екі жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін.
№ 248 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 243 үй,
М. Мақатаев атндағы № 140 мектеп-гимназиясы, телефон 376-44-19
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Түркебаев көшесінің бойымен (екі беті) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Үлкен Алматы өзініне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) Түркебаев көшесіне дейін.
№ 249 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 257 үй,
Алматы электромеханикалық колледжі, телефон 376-62-70
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен бастап, Сәтбаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Қарасу өзеніне дейін, Қарасу өзенінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Тұрғыт Өзал көшесіндегі 324 үйге дейін, осы үйді қоса, 324 үйден бастап (солтүстік жағы) батысқа қарай Түркебаев көшесіндегі 263 үйдің және Тұрғыт Өзал көшесіндегі 303 үйдің жанынан Брусиловский көшесіндегі 236 үйге дейін, осы үйді қоса отырып, 236 үйден (солтүстік жағы) батысқа қарай Брусиловский көшесіндегі 238, 281А үйлердің және Айвазовский көшесіндегі 168, 175 үйлерді бойлай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Сәтбаев көшесіне дейін.
№ 250 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Панфилов көшесі, 205 үй,

Специализированный лицей № 92, телефон 393-35-02
Границы: от проспекта Назарбаева по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до улицы Володарского, по улице Володарского (восточная сторона) в северном направлении до улицы Попова, по улице Попова (северная сторона) в западном направлении до улицы Минусинской, исключая поулице Попова дом 1А, по улице Минусинской (обе стороны) в северном направлении до улицы Тимирязева, исключая дом 23 по улице Минусинской, по улице Тимирязева (южная сторона) в восточном направлении исключая дома микрорайона Керемет 1, 3, 5 до площади Республики, по границе площади Республики (юго-восточная сторона) в южном направлении до проспекта Назарбаева, по проспекту Назарбаева (западная сторона) в северном направлении до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 251
Центр: город Алматы, улица Маркова, 28Б, гимназия № 21,
телефон 264-47-46
Границы: от улицы Тимирязева по улице Минусинской в южном направлении до улицы Попова, включая дом 23 по улице Минусинской, по улице Попова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Володарского, по улице Володарского (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении, исключая дом 65 до улицы Бальзака, по улице Бальзака (обе стороны) в северном направлении до улицы Тимирязева, исключая по улице Бальзака дом 2А, по улице Тимирязева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Минусинской, исключая по улице Тимирязева дома 30А, 32А, 32Б.
Избирательный участок № 252
Центр: город Алматы, улица Шашкина, 14, Алматинский
университет энергетики и связи (общежитие),
телефон 262-08-24
Границы: от улицы Касымова по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до речки Есентай, включая дом 65 по Проспекту Аль-Фараби, по речке Есентай (восточная сторона) в северном направлении до улицы Тимирязева, исключая дома 9, 9А, 9Б, 9В, 13 по улице Шашкина, по улице Тимирязева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Касымова, по улице Касымова (обе стороны) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 253
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 22В, Казахский
национальный технический университет имени К. Сатпаева,
телефон 292-67-38
Границы: от улицы Байтурсынулы по улице Габдуллина (северная сторона) в западном направлении, исключая по улице Габдуллина дом 9, до улицы Маркова, по улице Маркова (восточная сторона) в северном направлении до Бухар жырау бульвар, исключая по улице Римского-Корсакова дом 3, по Бухар жырау бульвар (южная сторона) в восточном направлении до улицы Байтурсынулы, по улице Байтурсынулы (восточная сторона) в северном направлении до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (южная сторона) в восточном направлении до проспекта Сейфуллина, исключая дом 22В по улице Сатпаева, по проспекту Сейфуллина (западная сторона) в южном направлении до улицы Тимирязева, исключая дома 1, 3 по улице Габдуллина, по улице Тимирязева (северная сторона) в западном направлении до улицы Байтурсынулы, включая микрорайон Керемет дома 1, 3, 5, 7, по улице Байтурсынулы (восточная сторона) в северном направлении до улицы Габдуллина.
Избирательный участок № 254
Центр: город Алматы, проспект Абая, 14, Национальная

№ 92 мамандандырылған лицейі, телефон 393-35-02
Шекарасы: Назарбаев даңғылынан бастап, әл-Фараби даңғылымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Володарский көшесіне дейін, Володарский көшесімен (шығыс жағы)солтүстікке қарай Попов көшесіне дейін, Попов көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Попов көшесіндегі 1А үйді қоспай Минусинская көшесіне дейін, Минусинская көшесімен (екі жағы) солтүстікке қарай Минусинский көшесіндегі № 23 үйді қоспай, Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Керемет шағынауданындағы 1, 3, 5 үйлерді қоспай Республика алаңына дейін, Республика алаңы шекарасымен (оңтүстік-шығыс жағы) оңтүсиікке қарай Назарбаев даңғылына дейін, Назарбаев даңғылымен (батыс жағы) солтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 251 сайлау учаскесі Орталығы: Орталығы: Алматы қаласы, Марков көшесі, 28Б үй,
№ 21 гимназиясы, телефон 264-47-46
Шекарасы: Тимирязев көшесінен бастап Минусинская көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Попов көшесіне дейін, Минусинская көшесіндегі 23 үйді қоса, Попов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Володарский көшесіне дейін, Володарский көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай бальзак көшесіндегі 65 үйді қоспай Бальзак көшесіне дейін, Бальзак көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстікке қарай Тимирязев көшесіне дейін, Бальзак көшесіндегі 2А үйді қоспай, Тимирязев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Тимирязев көшесіндегі 30А, 32А, 32Б үйлерді қоспай Минусинская көшесіне дейін.
№ 252 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шашкин көшесі, 14 үй,
Алматы Энергетика және байланыс университеті (жатахана),
телефон 262-08-24
Шекарасы: Қасымов көшесінен әл-Фараби даңғылымен (солтүстік жағы) батысқа қарай әл-Фараби даңғылындағы 65 үйді қоса Есентай өзеніне дейін, Есентай өзенінен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Шашкин көшесіндегі 9, 9А, 9Б, 9В, 13 үйлерді қоспай Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Қасымов көшесіне дейін, Қасымов көшесімен (екі жағы) оңтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 253 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 22В үй,
Қ. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университеті,
телефон 292-67-38
Шекарасы: Байтұрсынұлы көшесінен Ғабдуллин көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Ғабдуллин көшесіндегі 9 үйді қоспай, Марков көшесіне дейін, Марков көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Римский-Корсаков көшесіндегі 3 үйді қоспай Бұқар жырау бульвәріна дейін, Бұқар жырау бульвәрінан (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Байтұрсынұлы көшесіне дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Сәтбаев көшесіндегі 22В үйді қоспай Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Ғабдуллин көшесіндегі 1,3 үйлерді қоспай Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінен (солтүстік жағы) батысқа қарай Керемет шағынауданындағы 1, 3, 5, 7 үйлерді қоса Байтұрсынұлы көшесіне дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Ғабдуллин көшесіне дейін.
№ 254 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 14 үй,

библиотека Республики Казахстан, телефон 267-28-83
Границы: от проспекта Абая по улице Фурманова (западная сторона) до площади Республики, по границе площади Республики (северная сторона) до улицы Желтоксан, по улице Желтоксан (восточная сторона) до проспекта Абая, включая дом 24 по проспекту Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Фурманова.
Избирательный участок № 255
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 3А,
школа-гимназия № 23,
телефон 255-86-78
Границы: от проспекта Абая по улице Желтоксан (западная сторона) в южном направлении до улицы Тимирязева, исключая дома по улице Желтоксан 177А, 177Б и по проспекту Абая дом 24, по улице Тимирязева (северо-западная сторона) в юго-западном направлении, исключая дом 7 микрорайона Керемет, до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Абая, исключая по проспекту Сейфуллина дом 546, по проспекту Абая (южная сторона) в восточном направлении до улицы Желтоксан.
Избирательный участок № 256
Центр: город Алматы, проспект Абая, 32, Республиканское
государственное предприятие "Казгидромет", телефон 278-36-51
Границы: от улицы Сатпаева по улице Байтурсынулы (восточная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до проспекта Сейфуллина, включая по проспекту Сейфуллина дом 546 по проспекту Сейфуллина (западная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) до улицы Байтурсынулы.
Избирательный участок № 257
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 22, Казахский
национальный технический университет имени
К. Сатпаева, телефон 292-70-40
Границы: по улице Габдуллина дома 1, 3 – общежития и включая дом 22В по улице Сатпаева.
Избирательный участок № 258
Центр: город Алматы, проспект аль-Фараби, 71,
Казахский национальный университет имени аль-Фараби,
учебный корпус биологического факультета,
телефон 377-33-34
Границы: в границах общежитий Казахского национального университета имени аль-Фараби по проспекту аль-Фараби дома 71, 71 общежитие-1, 71 общежитие-4, 71 общежите-5, 71 общежитие-6, 71 общежитие-7, 71 общежитие-8, 71 общежитие-9, 71 общежитие-10, 71/24.
Избирательный участок № 259
Центр: город Алматы, проспект аль-Фараби, 71,
Казахский национальный университет имени
аль-Фараби, учебный корпус биологического факультета,
телефон 247-29-29
Границы: от улицы Тимирязева по речке Есентай (западная сторона) до проспекта аль-Фараби, включая по улице Шашкина дома 9, 9А, 9Б, 9В, 13, по проспекту аль-Фараби (северная сторона) в границах общежитий КазНУ имени аль-Фараби дома 71/10, 71/13, 71 общежитие-13, 71 общежитие-16, 71 общежитие-17, 71 общежитие-18 и проспекту аль-Фараби (южная сторона) до улицы Байшешек, по улице Байшешек (обе стороны) до границы города, по границе города на юго-запад и далее на север до территории Академгородка, по территории Академгородка до территории Ботанического сада, по границе территории Ботанического сада (восточная сторона) до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (южная сторона) до речки Есентай.
Избирательный участок № 260
Центр: город Алматы, улица Маркова, 28Б,

Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы, телефон 267-28-83
Шекарасы: Абай даңғылынан Фурманов көшесімен (батыс жағы) Республик алаңына дейін, Республика алаңы шекарасымен (солтүстік жағы) Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесімен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы 24 үйді қоса алғанда, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін.
№ 255 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 3А үй,
№ 23 мектеп-гимназиясы, телефон 255-86-78
Шекарасы: Абай даңғылынан Желтоқсан көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Тимирязев көшесіне дейін, Желтоқсан көшесіндегі 177А, 177Б үйлерді және Абай даңғылындағы 24 үйді қоспай, Тимирязев көшесімен (солтүстік – батыс жағы) оңтүстік-батысқа қарай Керемет шағынауданндағы 7 үйді қоспай Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Сейфуллин даңғылындағы 546 үйді қоспай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Желтоқсан көшесіне дейін.
№ 256 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 32 үй,
"Казгидромет" республикалық мемлекеттік кәсіпорны, телефон 278-36-51
Шекарасы: Сәтбаев көшесінен Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылындағы 546 үйді қоса есептегенде Сейфуллин даңғылынан (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесімен (солтүстік жағы) Байтұрсынұлы көшесіне дейін.
№ 257 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 22 үй,
Қ. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университеті,
телефон 292-70-40
Шекарасы: Ғабдуллин көшесі № 1, 3 үйлер – жатахана және Сәтбаев көшесіндегі 22В үйді қоса есептегенде.
№ 258 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, әл-Фараби даңғылы, 71 үй,
әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті,
биология факультетінің оқу корпусы, телефон 377-33-34
Шекарасы: әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің жатахана шекарасымен әл-Фараби даңғылы 71, 71 үй 1-жатахана, 71 4-жатахана, 71 5-жатахана, 71 6-жатахана, 71 7- жатахана, 71 8-жатахана, 71 9-жатахана, 71 10- жатахана, 71/24.
№ 259 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, әл-Фараби даңғылы, 71 үй,
әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, биология факультетінің оқу корпусы,
телефон 247-29-29
Шекарасы: Тимирязев көшесінен Есентай өзенін бойлай (батыс жағы) әл-Фараби даңғылына дейін, Шашкин көшесімен 9, 9А, 9Б, 9В, 13 үйлерін қоса алғанда, әл-Фараби даңғылынан (солтүстік жағы) әл-Фараби атындағы ҚазҰУ жатаханалар 71/10, 71/13, 71 13-жатахана, 71 16-жатахана, 71 17-жатахана, 71 18-жатаханалар шекарасымен және әл-Фараби даңғылымен (оңтүстік жағы) Бәйшешек көшесіне дейін, Бәйшешек көшесінен (екі беткейі) қала шекарасына дейін, қала шекарасымен оңтүстік–батысқа қарай және одан әрі Академқалашық аумағына дейін (солтүстік беткейі), Академқалашық аумағымен Ботаникалық бақ аумағына дейін, Ботаникалық бақ аумағымен (шығыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінен (оңтүстік жағы) Есентай өзеніне дейін.
№ 260 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Марков көшесі, 28Б үй,

гимназия № 21, телефон 264-47-46
Границы: от улицы Байтурсынулы по улице Тимирязева (северная сторона), включая по улице Тимирязева дома 30А, 32А, 32Б (южная сторона) и по улице Бальзака дом 2А, до границы микрорайона Коктем-1, исключая все дома микрорайона Коктем-1 до улицы Габдуллина, по улице Габдуллина (южная сторона), включая по улице Габдуллина дом 9 и по улице Римского-Корсакова дом 3, до улицы Байтурсынулы, по улице Байтурсынулы (западная сторона) до улицы Тимирязева.
Избирательный участок № 261
Центр: город Алматы, улица Мусрепова, 23, школа-гимназия
№ 51, телефон 394-99-55
Границы: микрорайона Коктем-1 дома 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 45, 46.
Избирательный участок № 262
Центр: город Алматы, проспект Абая, 48, Государственное
коммунальное предприятие "Центральный стадион",
телефон 292-47-10
Границы: от проспекта Абая по улице Байтурсынулы (западная сторона) в южном направлении до Бухар жырау бульвар, по Бухар жырау бульвар (северная сторона) в юго-западном направлении до улицы Маркова, по улице Маркова (западная сторона) в южном направлении до улицы Габдуллина, исключая дом 13 по улице Маркова, по улице Габдуллина (северная сторона) в западном направлении до улицы Касымова, исключая дома 46 микрорайона Коктем-1, по улице Касымова (восточная сторона) в северном направлении до улицы Шагабутдинова, включая дома микрорайона Коктем-1 25, 26, 27, 30, 30А, по улице Шагабутдинова (северная сторона) в западном направлении до речки Есентай, по речке Есентай (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) в восточном направлении до улицы Байтурсынулы.
Избирательный участок № 263
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, 41,
Республиканский колледж спорта, телефон 376-27-22
Границы: от речки Есентай по улице Тимирязева (северная сторона) до улицы Байзакова, исключая по улице Тимирязева дом 43, по улице Байзакова (восточная сторона) до улицы Габдуллина, исключая по улице Байзакова дома 312, 314, 316 и по улице Габдуллина дом 68, по улице Габдуллина (южная сторона) включая границу домов 9, 15, 13 микрорайона Коктем-2 до речки Есентай, по речке Есентай (западная сторона) до улицы Тимирязева.
Избирательный участок № 264
Центр: город Алматы, улица Бухар жырау бульвар, 36,
Республиканская специализированная физико-математическая
средняя школа-интернат имени О.А. Жаутыкова,
телефон 395-01-85
Границы: от улицы Бухар жырау бульвар по речке Есентай (обе стороны) до улицы Габдуллина, включая границу домов 28, 29 микрорайона Коктем-1 и дома 170, 180, 185, 189А, 217, 219 по улице Шагабутдинова , по улице Габдуллина (северная сторона) до улицы Байзакова, по улице Байзакова (восточная сторона), включая дома 312, 314, 316 по улице Байзакова и по улице Тимирязева дом 43, до улицы Бухар жырау бульвар, по улице Бухар жырау бульвар (южная сторона), включая микрорайон Коктем-3 дома 1, 2, 3 до речки Есентай.
Избирательный участок № 265 Центр: город Алматы, проспект Абая, 54, гимназия № 105 имени У.Джандосова, телефон 392-19-64
Границы: от улицы Сатпаева по улице Манаса (восточная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Джандосова, по улице Джандосова (северо-западная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) до улицы Манаса.
Избирательный участок № 266
Центр: город Алматы, проспект Абая, 54,
гимназия № 105 имени У.Джандосова, телефон 392-19-64
Границы: от проспекта Абая по улице Клочкова (восточная сторона) до улицы Мынбаева, по улице Мынбаева (северная сторона) до улицы Текстильной, по улице Текстильной (восточная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) до улицы Манаса, по улице Манаса (западная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Клочкова.
Избирательный участок № 267
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 30Б, Казахский
научно-исследовательский институт экономики
агропромышленного комплекса и развития

№ 21 гимназиясы, телефон 264-47-46
Шекарасы: Байтұрсынұлы көшесінен Тимирязев көшесімен (солтүстік жағы), Тимирязев көшесі 30А, 32А, 32Б үйлерді қоса (оңтүстік жағы) және Бальзак көшесі 2 үймен қоса Көктем-1 ықшам ауданы шекарасына дейін, Көктем-1 ықшам ауданының барлық үйлерін есепке алмағанда Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесімен (оңтүстік жағы), Ғабдуллин көшесі 9 үйді қоса және Римский-Корсаков көшесімен Байтұрсынұлы көшесі 3 үйге дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін.
№ 261 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Мүсірепов көшесі, 23 үй,
№ 51 мектеп-гимназиясы, телефон 394-99-55
Шекарасы: Көктем-1 шағынауданы 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 45, 46 үйлер.
№ 262 cайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 48 үй,
"Орталық стадион" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, телефон 292-47-10
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Байтұрсынұлы көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бұқар жырау бульвәріна дейін, Бұқар жырау бульвәріның бойымен (солтүстік жағы) оңтүстік-шығысқа қарай Марков көшесіне дейін, Марков көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Марков көшесіндегі 13 үйді қоспай Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Көктем-1 шағынауданындағы 46 үйді қоспай Қасымов көшесіне дейін, Қасымов көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Көктем-1 шағынауданындағы 25, 26, 27, 30, 30А үйлерді қосып Шагабутдинов көшесіне дейін, Шагабутдинов көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Есентай өзеніне дейін, Есентай өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Байтұрсынұлы көшесіне дейін.
№ 263 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 41 үй,
Республикалық спорт колледжі, телефон 376-27-22
Шекарасы: Есентай өзенінен Тимирязев көшесімен (солтүстік жағы) Байзақов көшесіне дейін, Тимирязев көшесі 43 үйді алмағанда, Байзақов көшесімен (шығыс жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін, Байзақов көшесі 312, 314, 316 үйлерді қоспағанда, Ғабдуллин көшесі 68 үймен, Ғабдуллин көшесімен (оңтүстік жағы) Көктем-2 ықшам ауданының 9, 15, 13 үйлерін қоса Есентай өзеніне дейін, Есентай өзенінен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін.
№ 264 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар жырау бульвары көшесі, 36үй,
О.А. Жәутіков атындағы Республикалық мамандандырылған
физика-математика орта мектеп-интернаты, телефон 395-01-85
Шекарасы: Бұқар жырау бульвары көшесінен бастап Есентай өзенінің бойымен (екі жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін, Көктем-1 ықшам ауданы 28, 29 үйлер шекарасын Шагабутдинов көшесіндегі 170, 180, 185, 189А, 217, 219 үйлерді қоса, Ғабдуллин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Байзақов көшесіне дейін, Байзақов көшесінің бойымен (шығыс жағы), Байзақов көшесіндегі 312, 314, 316 үйлерді қоса және Тимирязев көшесінің бойымен 43 үй, Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесінің бойымен (оңтүстік жағы), Көктем-3 ықшам ауданын қоса 1, 2, 3 үйлер Есентай өзеніне дейін.
№ 265 сайлау учаскесі Орталық: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 54 үй,
О. Жандосов атындағы № 105 гимназиясы, телефон 392-19-64
Шекарасы: Сәтбаев көшесінен Манас көшесімен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынан (оңтүстік жағы) Жандосов көшесін дейін, Жандосов көшесімен (солтүстік батыс беткейі) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінен (солтүстік жағы) Манас көшесіне дейін.
№ 266 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 54 үй,
О. Жандосов атындағы № 105 гимназиясы, телефон 392-19-64
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Клочков көшесінің бойымен (шығыс жағы) Мыңбаев көшесіне дейін, Мыңбаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Текстильная көшесіне дейін, Текстильная көшесінің бойымен (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Манас көшесіне дейін, Манас көшесінің бойымен (батыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) Клочков көшесіне дейін.
№ 267 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 30Б үй,
Қазақ агроөнеркәсіптік кешендегі экономика және ауылдық аумақтарды

сельских территорий, телефон 245-36-20
Границы: от улицы Джандосова по улице Клочкова (восточная сторона) до улицы Мынбаева, по улице Мынбаева (южная сторона) до улицы Текстильной, по улице Текстильной (западная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (южная сторона) до улицы Манаса, по улице Манаса (западная сторона) до улицы Озтюрка, по улице Озтюрка (северная сторона) до улицы Ауэзова, по улице Ауэзова (обе стороны) до улицы Джандосова, по улице Джандосова (северная сторона) до улицы Клочкова.
Избирательный участок № 268
Центр: город Алматы, улица Ауэзова, 84, Республиканское
государственное казенное предприятие "Научно-практический центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга",
телефон 375-61-55
Границы: от проспекта Абая по улице Жарокова (восточная сторона) до улицы Джандосова, включая дом 169 по улице Жарокова, по улице Джандосова (северная сторона) до улицы Клочкова, по улице Клочкова (западная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 269
Центр: город Алматы, улица Джандосова, 2,
Товарищество с ограниченной ответственностью
"Казахский промтранспроект", телефон 250-77-98
Границы: от проспекта Абая по речке Есентай (западная сторона) до улицы Бухар жырау бульвар, по улице Бухар жырау бульвар (северная сторона), исключая в микрорайоне Коктем-3 дома 1, 2, 3, 11 до улицы Байзакова, исключая по улице Байзакова дом 302, по улице Байзакова (восточная сторона) до улицы Джандосова, по улице Джандосова (юго-восточная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до речки Есентай.
Избирательный участок № 270
Центр: город Алматы, улица Бухар жырау бульвар, 38,
школа-гимназия № 81, телефон 394-96-99
Границы: от улицы Габдуллина по улице Байзакова (западная сторона) до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (северная сторона) до улицы Манаса, по улице Манаса (восточная сторона) до улицы Габдуллина, по улице Габдуллина (южная сторона) до улицы Байзакова.
Избирательный участок № 271
Центр: город Алматы, улица Бухар жырау бульвар,
50Б, общеобразовательная школа № 10,
телефон 394-83-35
Границы: от улицы Габдуллина по улице Байзакова (западная сторона) до улицы Бухар жырау бульвар, по улице Бухар жырау бульвар (южная сторона) до улицы Манаса, по улице Манаса (восточная сторона) до улицы Габдуллина, по улице Габдуллина (северная сторона) до улицы Байзакова.
Избирательный участок № 272
Центр: город Алматы, улица Манаса, 34, Республиканское
государственное предприятие "Алматинский государственный

дамыту ғылыми зерттеу институты, телефон 245-36-20
Шекарасы: Жандосов көшесінен бастап Клочков көшесінің бойымен (шығыс жағы) Мыңбаев көшесіне дейін, Мыңбаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Текстильная көшесіне дейін, Текстильная көшесінің бойымен (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Манас көшесіне дейін, Манас көшесінің бойымен (батыс жағы) Өзтүрк көшесіне дейін, Өзтүрк көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Әуезов көшесіне дейін, Әуезов көшесінің бойымен (екі жағы) Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Клочков көшесіне дейін.
№ 268 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Әуезов көшесі, 84 үй,
"Санитарлық эпидемиологиялық сараптама және мониторинг
ғылыми-практикалық орталығы" республикалық мемлекеттік қазынашылық
кәсіпорны, телефон 375-61-55
Шекарасы: Абай даңғылынан Жароков көшесімен (шығыс жағы) Жандосов көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойындағы 169 үйді қоса есептегенде, Жандосов көшесімен (солтүстік жағы) Клочков көшесіне дейін, Клочков көшесімен (батыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынан (оңтүстік жағы) Жароков көшесіне дейін.
№ 269 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 2 үй,
"Казахский промтранспроект" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі,
телефон 250-77-98
Шекарасы: Абай даңғылынан Есентай өзенімен (батыс жағы) Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесінен (солтүстік жағы), Көктем-3 ықшам ауданы 1, 2, 3, 11 үйлерді қоспағанда Байзақов көшесіне дейін, Байзақов көшесі 302 үйді қоспағанда, Байзақов көшесімен (шығыс жағы) Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесінен (оңтүстік - шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) Есентай өзеніне дейін.
№ 270 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар жырау бульвары көшесі, 38 үй,
№ 81 мектеп-гимназиясы, телефон 394-96-99
Шекарасы: Ғабдуллин көшесінен Байзақов көшесімен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесімен (солтүстік жағы) Манас көшесіне дейін, Манас көшесінен (шығыс жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесінен (оңтүстік жағы) Байзақов көшесіне дейін.
№ 271 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар жырау бульвары көшесі, 50Б үй,
№ 10 жалпы білім беру мектебі, телефон 394-83-35
Шекарасы: Ғабдуллин көшесінен Байзақов көшесімен (батыс жағы) Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесімен (оңтүстік жағы) Манас көшесіне дейін, Манас көшесінен (шығыс жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесімен (солтүстік жағы) Байзақов көшесіне дейін.
№ 272 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 34 үй,
"Дәрігерлерді жетілдіру Алматы мемлекеттік институты" республикалық

институт усовершенствования врачей", телефон 274-96-89
Границы: от улицы Озтюрка по улице Манаса (западная сторона) до улицы Бухар жырау бульвар, по улице Бухар жырау бульвар (северная сторона) до улицы Жарокова, включая дом 60 по улице Бухар жырау бульвар и дома 73, 73А по улице Манаса, по улице Жарокова (южная сторона), исключая по улице Жарокова дома 164, 166, 168 и дома 75, 75/1, 75/2 по улице Бухар жырау бульвар, до улицы Джандосова, по улице Джандосова (южная сторона) до улицы Ауэзова, по улице Ауэзова до улицы Озтюрка исключая дома по улице Ауэзова, по улице Озтюрка (южная сторона) до улицы Манаса.
Избирательный участок № 273
Центр: город Алматы, улица Жарокова, 196,
Государственное коммунальное предприятие "Холдинг
Алматы Су", телефон 227-60-01
Границы: от улицы Тимирязева по улице Жарокова (восточная сторона) до улицы Бухар жырау бульвар, по улице Бухар жырау бульвар (южная сторона) до улицы Клочкова, по улице Клочкова дома 156, 170 (восточная сторона), исключая по улице Клочкова дома 158, 166, 168 до улицы Габдуллина, по улице Габдуллина дом 177 (южная сторона) до улицы Линия-6, по улице Линия-6 дома 183А, 189, 189/1 до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (обе стороны) до улицы Жарокова, включая по улице Жарокова дома с 217 по 225 (западная сторона).
Избирательный участок № 274
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 101,
общеобразовательная школа № 65, телефон 392-87-47
Границы: от речки Карасу по улице Сатпаева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Егизбаева, включая по улице Сатпаева дома 76А, 78, 80, 80А, по улице Егизбаева (западная сторона) в южном направлении до пересечения с улицей Тажибаевой Патшайым, далее по улице Тажибаевой Патшайым (западная сторона) в южном направлении до дома 35А по улице Джандосова, включая его, от дома 35А (северная сторона) в западном направлении вдоль домов по улице Лебедева дом 68 и по улице Вахтангова дом 21 до речки Карасу, включая дом 70 по улице Лебедева, по речке Карасу (восточная сторона) в северном направлении до улицы Сатпаева.
Избирательный участок № 275
Центр: город Алматы, улица Айманова, 193А,
общеобразовательная школа № 93, телефон 274-59-89
Границы: от улицы Джандосова по улице Жарокова (западная сторона) до улицы Тимирязева, включая по улице Жарокова дома 164, 166, 168 (южная сторона), по улице Тимирязева (северная сторона) до улицы Айманова, по улице Айманова (восточная сторона) до улицы Джандосова, по улице Джандосова (южная сторона) до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 276
Центр: город Алматы, улица Айманова, 193А,

мемлекеттік кәсіпорны, телефон 274-96-89
Шекарасы: Өзтүрк көшесінен бастап Манас көшесінің бойымен (батыс жағы) Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесінің бойымен (солтүстік беті) Жароков көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесіндегі 60 үйді және Манас көшесіндегі 73, 73А үйлерді қоса, Жароков көшесінің бойымен (оңтүстік жағы), Жароков көшесіндегі 164, 166, 168 үйлер және Бұқар жырау бульвары көшесіндегі 75, 75/1, 75/2 үйлер кірмейді, Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Әуезов көшесіне дейін, Әуезов көшесінің бойымен Өтүрк көшесіне дейін, Әуезов көшесінің бойындағы үйлер кірмейді, Өзтүрк көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Манас көшесіне дейін.
№ 273 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Жароков көшесі, 196 үй,
"Алматы холдинг су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны,
телефон 227-60-01
Шекарасы: Тимирязев көшесінен Жароков көшесімен (шығыс жағы) Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесінен (оңтүстік жағы) Клочков көшесіне дейін, Клочков көшесі 156, 170 үйлерімен (шығыс жағы), Клочков көшесі 158, 166, 168 үйлерді қоспағанда Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесі 177 үй (оңтүстік жағы) 6-Линия көшесіне дейін, 6-Линия көшесі 183А, 189, 189/1 үйлерімен Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінен (екі жағы) Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесі 217- 225 үйлері қоса (батыс жағы).
№ 274 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 101 үй,
№ 65 жалпы білім беру мектебі, телефон 392-87-47
Шекарасы: Қарасу өзенінен бастап Сәтбаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Сәтбаев көшесіндегі 76А, 78, 80, 80А үйлерді қоса Егізбаев көшесіне дейін, Егізбаев көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Тәжібаева Патшайым көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай Тәжібаева Патшайым көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Жандосов көшесіндегі 35А үйге дейін, оны қоса, 35А үйден бастап (солтүстік жағы) батысқа қарай Лебедев көшесіндегі 68 үйдің және Вахтангов көшесіндегі 21 үйдің жанынан Қарасу өзеніне дейін, Лебедев көшесіндегі 70 үйді қоса, Қарасу өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Сәтбаев көшесіне дейін.
№ 275 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Айманов көшесі, 193А үй,
№ 93 жалпы білім беру мектебі, телефон 274-59-89
Шекарасы: Жандосов көшесінен Жароков көшесімен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Жароков көшесі 164, 166, 168 үйлерін қоса алғанда (оңтүстік жағы), Тимирязев көшесімен (солтүстік жағы) Айманов көшесіне дейін, Айманов көшесімен (шығыс жағы) Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесімен (оңтүстік жағы) Жароков көшесіне дейін.
№ 276 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Айманов көшесі, 193А үй,

общеобразовательная школа № 93, телефон 274-59-89
Границы: от улицы Джандосова по улице Айманова (западная сторона) до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (северная сторона) до улицы Радостовца, по улице Радостовца (восточная сторона) до улицы Джандосова, по улице Джандосова (южная сторона) до улицы Айманова.
Избирательный участок № 277
Центр: город Алматы, улица Басенова, 14,
школа-гимназия № 73, телефон 274-84-99
Границы: от речки Большая Алматинка по улице Джандосова (южная сторона) до улицы Радостовца, по улице Радостовца (западная сторона) до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (северная сторона), включая по улице Тимирязева дома 78, 80, 80А (южная сторона) и по улице Розыбакиева дом 125/6 до улицы Линия-20, по улице Линия-20 (западная сторона) до улицы Утепова, по улице Утепова (северная сторона), исключая дома 33, 35, 37 по улице Утепова, до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона), включая по улице Каблукова дома с 1 по 29 (западная сторона) до улицы Джандосова.
Избирательный участок № 278
Центр: город Алматы, микрорайон Коктем-3, 11, Государственное
коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
"Городская больница сестринского ухода", телефон 394-51-50
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 279
Центр: город Алматы, улица Байзакова, 299А,
Государственное коммунальное казенное предприятие
"Детская городская клиническая инфекционная больница",
телефон 394-88-17
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 280
Центр: город Алматы, улица Байзакова, 295,
Государственное коммунальное казенное предприятие
"Городская клиническая инфекционная больница", телефон 274-15-42
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 281
Центр: город Алматы, улица Джандосова, 6,
Государственное коммунальное предприятие на
праве хозяйственного ведения "Центральная городская
клиническая больница", телефон 274-14-33
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 282
Центр: город Алматы, улица Каблукова, 129А,
Республиканское государственное казенное предприятие
"Республиканский клинический госпиталь для
инвалидов Великой Отечественной войны",
телефон 395-13-05
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 283
Центр: город Алматы, улица Попова, 1А,
Воинская часть № 5571, телефон 264-45-27
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 284
Центр: город Алматы, улица Басенова, 2, Акционерное общество
"Научный центр урологии имени Б.У.Джарбусынова",
телефон 337-88-10
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 285
Центр: город Алматы, улица Манаса, 40, Государственное
коммунальное предприятие на праве хозяйственного
ведения "Центр детской неотложной медицинской

№ 93 жалпы білім беру мектебі, телефон 274-59-89
Шекарасы: Жандосов көшесінен Айманов көшесімен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінен (солтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесінен (шығыс жағы) Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесімен (оңтүстік жағы) Айманов көшесіне дейін.
№ 277 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 14 үй,
№ 73 мектеп-гимназиясы, телефон 274-84-99
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен бастап Жандосов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінің бойымен (солтүстік жағы), Тимирязев көшесіндегі 78, 80, 80А үйлері (оңтүстік жағы) мен Розыбаекиев көшесі 125/6 үйді қоса, 20-Линия көшесіне дейін, 20-Линия көшесінің бойымен (батыс жағы) Өтепов көшесіне дейін, Өтепов көшесінің бойымен (солтүстік жағы), Өтепов көшесі 37 үй кірмейді, Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы), Каблуков көшесіндегі 1-ден 29-ға дейінгі үйлерді қоса (батыс жағы), Жандосов көшесіне дейін.
№ 278 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Көктем-3 ықшам ауданы, 11 үй,
"Қалалық медбикелік күтім ауруханасы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны,
телефон 394-51-50
Шекарасы: жабық.
№ 279 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 299А үй,
"Балалар қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны, телефон 394-88-17
Шекарасы: жабық.
№ 280 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 295 үй,
"Қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік
коммуналдық қазынашылық кәсіпорны, телефон 274-15-42
Шекарасы: жабық.
№ 281 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 6 үй,
"Орталық қалалық клиникалық ауруханасы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны, телефон 274-14-33
Шекарасы: жабық.
№ 282 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 129А үй,
"Ұлы Отан соғыс мүгедектеріне арналған республикалық клиникалық
госпиталь" республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны,
телефон 395-13-49
Шекарсы: жабық.
№ 283 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Попов көшесі, 1А үй,
№ 5571 Әскери бөлімі, телефон 264-45-27
Шекарсы: жабық.
№ 284 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 2 үй,
"Б.У. Жарбосынов атындағы урология ғылыми орталығы"
акционерлік қоғамы, телефон 337-88-10
Шекарсы: жабық.
№ 285 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 40 үй,
"Балалар шұғыл медициналық жәрдем орталығы" шаруашылық жүргізу

помощи", телефон 274-80-01
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 286
Центр: город Алматы, улица Басенова, 2, Государственное
коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
"Городской центр паллиативной помощи", телефон 245-52-66
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 287
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, 50, Алматинский
колледж строительства и народных промыслов,
телефон 274-14-81
Границы: от улицы Тимирязева по проспекту Гагарина (обе стороны) до улицы Басенова, исключая по проспекту Гагарина дом 143А, по улице Басенова (северная сторона) до улицы Жарокова, по улице Жарокова дома 215, 215А, 217А, 217Б (западная сторона), исключая по улице Жарокова дома 217, 219, 221, 223/1, 225 до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (южная сторона) до проспекта Гагарина.
Избирательный участок № 288
Центр: город Алматы, улица Басенова, 14,
школа-гимназия № 73, телефон 274-84-99
Границы: от улицы Тимирязева по улице Розыбакиева (восточная сторона) до улицы Басенова, по улице Басенова (северная сторона) до улицы Катаева, по улице Катаева (восточная сторона) до улицы Утепова, по улице Утепова (северная сторона), до проспекта Гагарина, исключая дом 17 по улице Утепова и все дома по проспекту Гагарина, включая дом 143А по проспекту Гагарина, по проспекту Гагарина до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (южная сторона) до улицы Розыбакиева.
Избирательный участок № 289
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 193,
Специализированный лицей № 165, телефон 395-66-06
Границы: от проспекта Гагарина по улице Басенова (южная сторона) до границы территории Казахского Центра делового сотрудничества "Атакент", по границе территории Казахского Центра делового сотрудничества "Атакент" (западная сторона) до улицы Си Синхая, по улице Си Синхая (северная сторона) до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (западная сторона) до улицы Байкадамова, по улице Байкадамова (северная сторона) до улицы Радостовца, по улице Радостовца (восточная сторона) до улицы Утепова, по улице Утепова (южная сторона) до проспекта Гагарина, включая дом 17 по улице Утепова и исключая дом 3 по улице Утепова, по проспекту Гагарина (обе стороны) до улицы Басенова.
Избирательный участок № 290
Центр: город Алматы, улица Каблукова, 88,
общеобразовательная школа № 63,
телефон 395-62-00
Границы: от улицы Тимирязева по улице Линия-20 (восточная сторона) до улицы Утепова, по улице Утепова (северная сторона), исключая дом 29 по улице Утепова, до улицы Катаева, по улице Катаева (западная сторона) до улицы Басенова, по улице Басенова (южная сторона) до улицы Розыбакиева, по улице Розыбакиева (западная сторона), исключая по улице Розыбакиева дом 125/6, до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева дом 78/1 (южная сторона), исключая по улице Тимирязева дом 78, 80, 80А, до улицы Линия-20.
Избирательный участок № 291
Центр: город Алматы, улица Радостовца, 367,
Казахстанско-Российская гимназия имени

құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, телефон 274-80-01
Шекарсы: жабық.
№ 286 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 2 үй,
"Қалалық паллиативтік көмек орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, телефон 246-52-66
Шекарсы: жабық.
№ 287 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 50 үй,
Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжі, телефон 274-14-81
Шекарасы: Тимирязев көшесінен Гагарин даңғылымен (екі жағы) Бәсенов көшесіне дейін, Гагарин даңғылындағы 143А үйді қоспағанда, Бәсенов көшесімен (солтүстік жағы) Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесімен 215, 215А, 217А, 217Б үйлерімен (батыс жағы), Жароков көшесі 217, 219, 221, 223/1, 225 үйлерін есепке алмағанда, Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесімен (оңтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін.
№ 288 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 14 үй,
№ 73 мектеп-гимназиясы, телефон 274-84-99
Шекарасы: Тимирязев көшесінен Розыбакиев көшесімен (шығыс жағы) Бәсенов көшесіне дейін, Бәсенов көшесімен (солтүстік жағы) Қатаев көшесіне дейін, Қатаев көшесімен (шығыс жағы) Өтепов көшесіне дейін, Өтепов көшесімен (солтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін, Өтепов көшесі 17 үйді және Гагарин даңғылындағы барлық үйлерді есепке алмағанда және Гагарин даңғылы 143А үйді қоса алғанда, Гагарин даңғылымен Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесімен (оңтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін.
№ 289 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 193 үй,
№ 165 Мамандандырылған лицейі, телефон 395-66-06
Шекарасы: Гагарин даңғылынан Басенов көшесімен (оңтүстік жағы) Қазақстан іскерлік ынтымақтастық орталығы аймағы шекарасына дейін, "Атакент" Қазақстан іскерлік ынтымақтастық орталығы аймағы шекарасынан (батыс жағы) Си Синхай көшесіне дейін, Си Синхай көшесінен (солтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылынан (батыс жағы) Байқадамов көшесіне дейін, Байқадамов көшесімен (солтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесімен (шығыс жағы) Өтепов көшесіне дейін, Өтепов көшесімен (оңтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін, Өтепов көшесі 17 үйді қоса және Өтепов көшесі 3 үйді қоспағанда, Гагарин даңғылы (екі жағы)Басенов көшесіне дейін.
№ 290 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 88 үй,
№ 63 жалпы білім беру мектебі, телефон 395-62-00
Шекарасы: Тимирязев көшесінен бастап 20-Линия көшесінің бойымен (шығыс жағы) Өтепов көшесіне дейін, Өтепов көшесінің бойымен (солтүстік жағы), Өтепов көшесіндегі 29 үй кірмейді, Қатаев көшесіне дейін, Қатаев көшесінің бойымен (батыс жағы) Бәсенов көшесіне дейін, Басенов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесінің бойымен (батыс жағы), Розыбакиев көшесіндегі 125/6 үй кірмейді, Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінің бойымен 78/1 үй (оңтүстік жағы), Тимирязев көшесіндегі 78, 80, 80А үйлер кірмейді, 20-Линия көшесіне дейін.
№ 291 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 367 үй,

Ломоносова № 38, телефон 302-19-22
Границы: от улицы Радостовца по улице Могилевской (южная сторона) в восточном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина в восточном направлении включая дом 296 по проспекту Гагарина до улицы переулок Дружбы, по улице переулок Дружбы (обе стороны) в южном направлении до пересечения с улицей Витебская, по улице Витебской (северная сторона) в западном направлении до улицы Тропинина, исключая по улице Витебской дома 10/1, 12В, по улице Тропинина (северная сторона) в западном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Кожабекова, по улице Кожабекова (северная сторона) в западном направлении до улицы Радостовца, по улице Радостовца (восточная сторона) в северном направлении, включая по улице Кожабекова дом 21 до улицы Могилевской.
Избирательный участок № 292
Центр: город Алматы, микрорайон Казахфильм, 34,
общеобразовательная школа № 88, телефон 299-07-04
Границы: от улицы Жарокова по проспекту Аль-Фараби (южная сторона) в юго-восточном направлении до торца дома 34Б микрорайона Казахфильм, от торца дома 34Б включая его (западная сторона) в южном направлении до улицы Водопроводная микрорайона Баганашыл, исключая дом 8 по улице Водопроводная микрорайона Баганашыл, по улице Водопроводная микрорайона Баганашыл (южная сторона) в восточном направлении исключая дома 15, 18, 20 по улице Строительная до улицы Сыргабекова микрорайона Баганашыл, по улице Сыргабекова микрорайона Баганашыл (западная сторона) в южном направлении до улицы Алматы микрорайона Казахфильм, исключая дома 38, 39 по улице Алматинская Бос, по улице Алматы микрорайона Казахфильм (северная сторона) в западном направлении до улицы Исеналиева, по улице Исеналиева (западная сторона) в южном направлении до улицы Мәртебе (Болашак) микрорайона Алатау, по улице Мәртебе (Болашак) микрорайона Алатау (северная сторона) в западном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (восточная сторона) в северном направлении, включая по улице Витебская четную сторону до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 293
Центр: город Алматы, микрорайон Казахфильм, 15А,
общеобразовательная школа № 70, телефон 299-24-02
Границы: В границах: микрорайона Казахфильм дома 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 и улица Алматинская Бос дома 38, 39.
Избирательный участок № 294
Центр: город Алматы, микрорайон Казахфильм, 15А,

Ломоносов атындағы № 38 Қазақстан-Ресей гимназиясы, телефон 302-19-22
Шекарасы: Радостовец көшесінен бастап, Могилевская көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен шығысқа қарай, Гагарин даңғылындағы 296 үйді қоса Дружба тұйық көшесіне дейін, Дружба тұйық көшесінің бойымен (екі жағы) оңтүстікке қарай Витебская көшесінің қиылысына дейін, Витебская көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Витебский көшесіндегі 10/1, 12В үйлерді қоспай Тропинин көшесіне дейін, Тропинин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Қожабеков көшесіне дейін, Қожабеков көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай, Қожабеков көшесіндегі 21 үйді қоса Могилевская көшесіне дейін.
№ 292 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қазақфильм ықшам ауданы, 34 үй,
№ 88 жалпы білім беру мектебі, телефон 299-07-04
Шекарасы: Жароков көшесінен бастап әл-Фараби даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) оңтүстік-шығысқа қарай Қазақфильм шағынауданндағы 34Б үйдің бұрышына дейін, 34Б үйдің бұрышынан бастап, оны қоса отырып (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бағанашыл шағынауданындағы Водопроводная көшесіндегі 8 үйді қоспай Бағанашыл шағынауданындағы Водопроводная көшесіне дейін, Бағанашыл шағынауданындағы Водопроводная көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Бағанашыл шағынауданындағы Строительная көшесіндегі 15, 18, 20 үйлерді қоспай Бағанашыл шағынауданындағы Сырғабеков көшесіне дейін, Бағанашыл шағынауданындағы Сырғабекова көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Алматинская Бос көшесіндегі 38, 39 үйлерді қоспай Қазахфильм шағынауданындағы Алматы көшесіне дейін, Қазахфильм шағынауданындағы Алматы көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Исеналиев көшесіне дейін, Исеналиев көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Алатау шағынауданындағы Мәртебе (Болашақ) көшесіне дейін, Алатау шағынауданындағы Мәртебе (Болашақ) көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Витебская көшесінің жұп сан жағындағы үйлерді қосып Жароков көшесіне дейін.
№ 293 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қазақфильм ықшам ауданы, 15А үй,
№ 70 жалпы білім беру мектебі, телефон 299-24-02
Шекарасы: Қазақфильм шағынауданындағы 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер және Алматинская Бос көшесіндегі 38, 39 үйлер.
№ 294 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қазақфильм ықшам ауданы, 15А үй,

общеобразовательная школа № 70, телефон 299-24-02
Границы: включая: микрорайон Казахфильм дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, улицу Алматинская Бос дома с 2 по 34 и улицы микрорайона Баганашыл: улица Алмалы, улица Алмалы переулок, улица Водопроводная, улица Восточная, улица Грушевая, улица Зеленая, улица Молодежная, улица Подгорная, улица Санаторная, улица Строительная, улица Сыргабекова.
Избирательный участок № 295
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, 42, Казахстанский
центр делового сотрудничества "Атакент", телефон 275-17-17
Границы: от улицы Тимирязева по улице Ауэзова (обе стороны) до улицы Габдуллина, по улице Габдуллина (южная сторона) до улицы Манаса, по улице Манаса (западная сторона) до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (обе стороны), включая территорию Ботанического сада, Центра делового сотрудничества "Атакент", включая по улице Си Синхая дом 6 и микрорайон Ботанический сад и улицу Ботанический садом.
Избирательный участок № 296
Центр: город Алматы, улица Габдуллина, 67,
общеобразовательная школа № 69, телефон 274-84-64
Границы: от улицы Бухар жырау бульвар по улице Манаса (западная сторона) до улицы Габдуллина, исключая дом 60 по улице Бухар жырау бульвар и дома 73, 73А по улице Манаса, по улице Габдуллина (северная сторона) до улицы Ауэзова, по улице Ауэзова (обе стороны), включая по улице Клочкова дома 158, 166, 168 до улицы Бухар жырау бульвар, по улице Бухар жырау бульвар (южная сторона) до улицы Манаса.
Избирательный участок № 297
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 215,
Государственное коммунальное казенное предприятие
"Алматинский городской центр формирования
здорового образа жизни", телефон 382-52-44
Границы: от улицы Жарокова по улице Си Синхая (южная сторона), исключая по улице Си Синхая дом 6 до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (восточная сторона) до улицы Байкадамова, по улице Байкадамова (южная сторона) в западном направлении до улицы Радостовца, по улице Радостовца до улицы Березовского, исключая дома 230, 234, 236, 240 по улице Радостовца, по улице Березовского (северная сторона) в восточном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (западная сторона) в северном направлении, включая дома 238, 240, 246, 238В, 238Б, 273А, 2В, 2Д до улицы Байкадамова, по улице Байкадамова (северная сторона) до улицы Жарокова, по улице Жарокова дома с 269 по 273 (западная сторона) до улицы Си Синхая.
Избирательный участок № 298
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 311,

№ 70 жалпы білім беру мектебі, телефон 299-24-02
Шекарасы: Қазақфильм ықшам ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 үйлер мен Алматы Бос көшесінің 2 – 34 үйлерін қоса және Бағанашыл ықшам ауданымен, Алмалы көшесі, Алмалы қиылысы көшесі, Водопроводная көшесі, Восточная көшесі, Грушевая көшесі, Зеленая көшесі, Молодежная көшесі, Подгорная көшесі, Санаторная көшесі, Строительная көшесі, Сырғабеков көшесі.
№ 295 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 42 үй,
"Атакент" Қазақстан іскерлік ынтымақтастық орталығы,
телефон 275-17-17
Шекарасы: Тимирязев көшесінен бастап Әуэзов көшесінің бойымен (екі жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Манас көшесіне дейін, Манас көшесінің бойымен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінің бойымен (екі жағы), Ботаника бағының аумағын қоса және Си Синхай көшесіндегі 6 үймен қоса, "Атакент" Қазақстан іскерлік ынтымақтастық орталығы мен Ботаника бағы ықшам ауданы және Ботаника бағы көшесі.
№ 296 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ғабдуллин көшесі, 67 үй,
№ 69 жалпы білім беру мектебі, телефон 274-84-64
Шекарасы: Бұқар жырау бульвары көшесінен бастап Манас көшесінің бойымен (батыс жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесіндегі 60 үй және Манас көшесіндегі 73, 73А үйлер кірмейді, Ғабдуллин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Әуэзов көшесіне дейін, Әуэзов көшесінің бойымен (екі жағы), Клочков көшесіндегі 158, 166, 168 үйлерді қоса, Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Манас көшесіне дейін.
№ 297 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 215 үй,
"Алматы қалалық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы"
мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны, телефон 382-52-44
Шекарасы: Жароков көшесінен бастап Си Синхай көшесінің бойымен (оңтүстік жағы), Си Синхай көшесіндегі 6 үй кірмейді, Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (шығыс жағы) Гагарин даңғылындағы 238В, 238Б, 273А, 2В, 2Д үйлерді қоса, Байқадамов көшесіне дейін, Байқадамов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесінің бойымен Березовский көшесіне дейін, Радостовец көшесіндегі 230, 234, 236, 240 үйлер кірмейді, Березовский көшесінің бойымен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (батыс жағы) солтүстікке қарай Байқадамов көшесіне дейін, Байқадамов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойымен 269-дан 273-ке дейінгі үйлер (батыс жағы) Си Синхай көшесіне дейін.
№ 298 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 311 үй,

школа-лицей № 146, телефон 302-18-97
Границы: от проспекта Гагарина по улице Ескараева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Жарокова, по микрорайону Алмагуль исключая дома 10, 6 и включая дом 9, по улице Жарокова (западная сторона) в южном направлении до улицы Дунаевского, по улице Дунаевского (северная сторона) в западном направлении до проспекта Гагарина, включая микрорайон Алмагуль дом 27, по проспекту Гагарина (восточная сторона) в северном направлении, исключая по проспекту Гагарина дома 278, 280, 280А до улицы Ескараева.
Избирательный участок № 299
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 238А, Товарищество с
ограниченной ответственностью "Казахский
научно-исследовательский институт перерабатывающей
пищевой промышленности", телефон 396-04-26
Границы: от проспекта Гагарина по улице Байкадамова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Жарокова, исключая дома 269, 269А, 271, 273, 273А по улице Жарокова , по улице Гагарина дома 238В, 238Б и дома 2В, 2Д по улице Байкадамова, по улице Жарокова (западная сторона) в южном направлении до торца дома 9 микрорайона Алмагуль, от торца дома 9 (северная сторона) в западном направлении до улицы Ескараева, включая микрорайон Алмагуль границу домов 1, 4, 5, 6, 10, по улице Ескараева (северная сторона) в западном направлении до проспекта Гагарина, включая по проспекту Гагарина дома 278, 280, 280А, по проспекту Гагарина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Байкадамова.
Избирательный участок № 300
Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, 42,
КГУ "Общеобразовательнаяшкола № 125",
телефон 396-47-48, 396-47-70
Границы: от проспекта Гагарина по улице Дунаевского (южная сторона) в восточном направлении, исключая микрорайон Алмагуль дом 27 до улицы Жарокова, по улице Жарокова (западная сторона) в южном направлении до торца дома 38 по улице переулок Дружбы, от торца дома 38 (северная сторона) в западном направлении до проспекта Гагарина, исключая по проспекту Гагарина дом 296, по проспекту Гагарина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Дунаевского.
Избирательный участок № 301
Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, 42,
КГУ "Общеобразовательная школа № 125",
телефон 396-47-48, 396-47-70
Границы: от улицы Ходжанова по улице Жарокова (восточная сторона) в северном направлении до улицы Экспериментальная база, по улице Экспериментальная база, включая дома 1А, 1Б в юго-восточном направлении до границы территории Ботанического сада, и далее вдоль границы территории Ботанического сада (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до улицы Ходжанова, по улице Ходжанова (восточная сторона) в северном направлении до пересечения с улицей Экспериментальная база, далее по улице Ходжанова (северная сторона) в западном направлении до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 302
Центр: город Алматы, улица Каблукова, 117А,
Государственное коммунальное казенное предприятие

№ 146 мектеп-лицейі, телефон 302-18-97
Шекарасы: Гагарин даңғылынан бастап, Есқараев көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Алмагүл шағынауданындағы 6, 10 үйді қоспай, 9 үйді қосып Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Дунаевский көшесіне дейін, Дунаевский көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Алмагүл 27 үйді қосып Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай, Гагарин даңғылындағы 278, 280, 280А үйлерді қосып Есқараев көшесіне дейін.
№ 299 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 238А үй,
"Қазақ өнеркәсіп өнімдерін өңдеу және тамақ өнеркәсібі ғылыми зерттеу институты"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, телефон 396-04-26
Шекарасы: Гагарин даңғылынан бастап Байқадамов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Жароков көшесіндегі 269, 269А, 271, 273, 273А үйлерді, Гагарин даңғылындағы 238В, 238Б үйлерді және Байқадамов көшесінің бойындағы 2В, 2Д үйлерді қоспай Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Алмагүл шағынауданындағы 9 үйдің бұрышына дейін, 9 үйдің бұрышынан бастап (солтүстік жағы) батысқа қарай Алмагүл шағынауданындағы 1, 4, 5, 6, 10 үйлерді қоса Есқараев көшесіне дейін, Есқараев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Гагарин даңғылындағы 278, 280, 280А үйлерді қоса Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (шығыс беті) солтүстікке қарай Байқадамов көшесіне дейін.
№ 300 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағынауданы, 42 үй, "№ 125 жалпы білім
беретін мектеп" КММ, телефоны: 396-47-48, 396-47-70
Шекарасы: Гагарин даңғылынан бастап Дунаевский көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай, Алмагүл шағынауданындағы 27 үйді қоспай Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Дружба тұйық көшесіндегі 38 үйдің бұрышына дейін, 38 үйдің бұрышынан (солтүстік жағы) батысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылындағы 296 үйді қоспай Гагарин даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Дунаевский көшесіне дейін.
№ 301 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағынауданы, 42 үй, "№ 125 жалпы білім
беретін мектеп" КММ, телефоны: 396-47-48, 396-47-70
Шекарасы: Ходжанов көшесінен бастап, Жароков көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Экспериментальная база көшесіне дейін, Экспериментальная база көшесіндегі 1А, 1Б үйлерді қоса оңтүстік-шығысқа қарай Ботаникалық бақ аумағының шекарасына дейін, әрі қарай Ботаникалық бақ аумағы шекарасының бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Ходжанов көшесіне дейін, Ходжанов көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Экспериментальная база көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай Ходжанов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Жароков көшесіне дейін.
№ 302 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 117А үй,
"Психикалық сауықтыру орталығы" мемлекеттік коммуналдық

"Центр психического здоровья", телефон 376-55-95
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 303
Центр: город Алматы, улица Утепова, 29,
Академия Министерства внутренних дел Республики
Казахстан, телефон 337-81-48
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 304
Центр: город Алматы, улица Радостовца, 279,
Алматинский городской наркологический центр
медико-социальной коррекции, отделение № 5,
телефон 246-30-31
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 305
Центр: город Алматы, улица Каблукова, 121,
Коммунальное государственное учреждение "Алматинский
городской дом-интернат для инвалидов с
психоневрологическими заболеваниями",
телефон 376-56-18
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 306
Центр: город Алматы, улица Утепова, 3,
Государственное коммунальное предприятие на праве
хозяйственного ведения "Алматинский онкологический
центр", телефон 382-61-60
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 307
Центр: город Алматы, проспект аль-Фараби, 146,
Республиканское государственное казенное предприятие
"Научный центр педиатрии и детской хирургии",
телефон 299-21-21
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 308 Центр: город Алматы, улица Ходжанова, 17, Акционерное общество "Санаторий Казахстан", телефон 378-01-83
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 309
Центр: город Алматы, ул.Аскарова,
Акционерное общество "Санаторий Алматы",
телефон 300-34-00
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 310
Центр: город Алматы, микрорайон "Мирас", 45,
Товарищество с ограниченной ответственностью
"Private Clinic Almaty/ Приват клиник Алматы",
телефон 396-80-90
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 311
Центр: город Алматы, улица Басенова, 2,
Государственное коммунальное предприятие на праве
хозяйственного ведения "Центр перенатологии
и детской кардиохирургии", телефон 337-87-87
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 312
Центр: город Алматы, улица Манаса, 65, Государственное
коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
"Кожно-венерологический диспансер", телефон 274-11-56
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 489
Центр: город Алматы, микрорайон Ерменсай, улица Жангир хан (Желтоксан),18,
КГУ "Общеобразовательная школа № 183",
телефон 386-72-15, 380-93-85
Границы: от улицы Арайлы в южном направлении по улице Жангир хан (Желтоксан), исключая улицы Таужиеги, Булакты, Молшылык (Ушконыр), Сандуғаш (Абай), Тастемир (Жеруйык), по улице Жангир хан (Желтоксан), в западном направлении до улицы Николай Пальгов (Суюнбая), по улице Николай Пальгов (Суюнбая) в южном направлении до улицы Жангир хан (Желтоксан), и включая садоводческие общества Труд-1, Картограф-2, Машиностроитель, Цветущий сад, Нефтяник, Алатау, производственные кооперативы Мичуринец-Ерменсай, Весна.
Избирательный участок № 490
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау,
улица Казыбек Тауасарулы (Тауелсиздик), 33,
КГУ "Общеобразовательная школа № 189",

қазынашылық кәсіпорны, телефон 376-55-95
Шекарасы: жабық.
№ 303 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өтепов көшесі, 29 үй,
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Академиясы,
телефон 337-81-48
Шекарасы: жабық.
№ 304 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 279 үй,
Алматы қалалық дәрігерлік-әлеуметтік саулық наркологиялық
орталығының 5-ші бөлімшесі, телефон 246-30-31
Шекарасы: жабық.
№ 305 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 121 үй,
"Алматы қалалық психоневрологиялық ауруы бар мүгедектерге арналған
интернат үйі" қазынашылық мемлекеттік мекемесі, телефон 376-56-18
Шекарасы: жабық.
№ 306 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өтепов көшесі, 3 үй,
"Қалалық онкологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, телефон 382-61-60
Шекарасы: жабық.
№ 307 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, әл-Фараби даңғылы, 146 үй,
"Педиатрия және бала хирургиясы ғылыми орталығы" республикалық
мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны, телефон 299-21-21
Шекарасы: жабық.
№ 308 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ходжанов көшесі, 17 үй,
"Қазақстан санаториясы" акционерлік қоғамы, телефон 378-01-83
Шекарасы: жабық.
№ 309 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Асқаров көшесі,
"Алматы санаториясы" акционерлік қоғамы, телефон 300-34-00
Шекарасы: жабық.
№ 310 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Мирас ықшам ауданы, 45 үй,
"Private Clinic Almaty/ Приват Клиник Алматы" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі, телефон 396-80-90
Шекарасы: жабық.
№ 311 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 2 үй,
"Перинатология және бала кардиохирургиясы орталығы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны,
телефон 337-87-87
Шекарасы: жабық.
№ 312 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 65 үй,
"Тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны,телефон 274-11-56
Шекарасы: жабық.
№ 489 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ерменсай шағынауданы,
(Желтоксан) Жәңгір хан көшесі, 18 үй "№ 183 жалпы білім беретін мектеп" КММ,
телефоны: 386-72-15, 380-93-85
Шекарасы: Арайлы көшесінен бастап оңтүстікке қарай Жәңгір хан (Желтоқсан) көшесінің бойымен Таужиегі, Бұлақты, Молшылык (Үшқоныр), Сандуғаш (Абай), Тастемір (Жерұйық) көшелерін қоспай Жәңгір хан (Желтоксан) көшесінің бойымен Тораңғы (Райымбек) көшесінен батысқа қарай Николай Пальгов (Сүйінбай) көшесіне дейін, Николай Пальгов (Сүйінбай) көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Труд-1, Картограф-2, Машиностроитель, Цветущий сад, Нефтяник, Алатау бау-бақша серіктестіктерін, Мичуринец-Ерменсай, Весна өндірістік кооперативтерін қоса Жәңгір хан (Желтоксан) көшесіне дейін.
№ 490 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағынауданы,
Қазыбек Тауасарұлы (Тәуелсіздік) көшесі, 33 үй,
"№ 189 жалпы білім беретін мектеп" КММ,

телефон 298-78-70, 298-64-38
Границы: от проспекта Аль-Фараби по улице Мартебе (Болашак) (южная сторона) в восточном направлении до улицы Исеналиева, по улице Исеналиева (западная сторона) в южном направлении до улицы Теренозек (Казахстан), по улице Теренозек (Казахстан) (северная сторона) в западном направлении до улицы Темирбек Қожакеев (Самал), по улице Темирбек Қожакеев (Самал) (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (восточная сторона) в северном направлении до улицы Мартебе (Болашак).
Избирательный участок № 491
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау,
улица Казыбек Тауасарулы (Тауелсиздик), 83,
врачебная амбулатория "Алатау",
телефон 298-79-31, 297-70-81
Границы: от улицы Темирбек Кожакеев (Самал) по улице Данеш Ракишев (Кунаева) (обе стороны) до улицы Еркегали Рахмадиев (Акиык), по улице Еркегали Рахмадиев (Акиык) (обе стороны) в южном направлении до улицы Жулдыз, по улице Жулдыз (западная сторона) в западном направлении до улицы Темирбек Кожакеев (Самал), по улице Темирбек Кожакеев Самал (обе стороны) до улицы Данеш Ракишев (Кунаева).
Избирательный участок № 492
Центр: город Алматы, микрорайон Нұрлытау, улица
Ынтымақ, 49 коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 190 имени Кудайбердыұлы",
телефон 297-70-01
Границы: по улице Дулати от автозаправочной станции (в южном направлении обе стороны) до пропускного пункта, от пропускного пункта (в восточном направлении) до улицы Казачка, по улице Казачка до улицы Улытау, по улице Улытау (в северном направлении) включая улицы: Хан-танири, Кунжарык, Каркара, Парасат, Сапарлы жол, переулок Южный, Таншолпан, Ынтымак, переулок Жайыкты, Жибек жолы, переулок Шагын, Улытау, микрорайон Кок-Шокы, Казачка, микрорайон Жайлау вдоль газовых труб в юго-западном направлении, микрорайон Алма-Арасан, садоводческие общества: Природа, Труд, Свежесть, по улице Дулати микрорайон Алма-Арасан, микрорайон Хантенгри, Селезащита.
Избирательный участок № 493
Центр: город Алматы, микрорайон Ремизовка, улица Коктем, 1А,
Санаторий "Коктем", телефон 380-34-74
Границы: от улицы Желтоксан по улице Арайлы (восточная сторона) в северном направлении, включая улицы Таужиеги, Булакты, Молшылык (Ушконыр), Сандуғаш (Абай), Тастемир (Жеруйык) до пересечении оси дороги на комплекс лыжных трамплинов и оси проспекта Аль-Фараби в южном направлении, вдоль восточной границы микрорайона Ремизовка, с восточной стороны подстанции "Горный гигант" (ПС-131) до ее южной границы, от южной границы подстанции "Горный гигант" (ПС-131) в южном направлении по верхней дороге холма до высоты 1196 метров, от высоты 1196 метров в юго-западном направлении до пересечения с руслом реки Ремизовка, от пересечения с руслом реки Ремизовка в южном направлении до восточной границы микрорайона Актобе, с восточной стороны границы коттеджного городка "Горная Долина" до улицы Алатауская, от улицы Алатауская по ее юго-восточной стороне, по улице Торангы (Райымбека) с восточной стороны в южном направлении до пересечения с улицей Алмалы, от пересечения с улицей Алмалы и по оси улицы Торангы (Райымбека) в южном направлении, по западной границе улицы Алмалы, вдоль западной границы микрорайона Аккайын до пересечения с руслом реки Ремизовка.
Избирательный участок № 494
Центр: город Алматы, микрорайон Каргалы, улица
Мустафина, 18 коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 191 имени Мустафина",

телефоны: 298-78-70, 298-64-38
Шекарасы: әл-Фараби даңғылынан Мәртебе (Болашак) көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Исеналиев көшесіне дейін, Исеналиев көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Тереңөзек (Казахстан) көшесіне дейін, Тереңөзек (Казахстан) көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Темірбек Қожакеев (Самал) көшесіне дейін, Темірбек Қожакеев (Самал) көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Мәртебе (Болашақ) көшесіне дейін.
№ 491 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағынауданы,
Қазыбек Тауасарұлы (Тәуелсіздік) көшесі, 83 үй,
"Алатау" дәрігерлік амбулаториясы,
телефоны: 298-79-31, 297-70-81
Шекарасы: Темірбек Қожакеев (Самал) көшесінен бастап Дәнеш Рақышев (Кунаева) көшесінің бойымен (екі жағы) Еркеғали Рахмадиев (Ақиық) көшесіне дейін, Еркеғали Рахмадиев (Ақиық) көшесінің бойымен (екі жағы) оңтүстікке қарай Жұлдыз көшесіне дейін, Жұлдыз көшесінің бойымен (батыс жағы) батысқа қарай Темірбек Қожакеев (Самал) көшесіне дейін, Темірбек Қожакеев (Самал) көшесінің бойымен (екі жағы) Дәнеш Рақышев (Кунаева) көшесіне дейін.
.
№ 492 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Нұрлытау ықшам ауданы,
Ынтымақ көшесі,49 "№ 190 жалпы білім беру мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 297-70-01
Шекарасы: Дулати көшесінің бойындағы жанармай құю станциясынан (екі жағы оңтүстік бағытта) өткізу орнына дейін, өткізу орнынан (шығыс бағытта) Казачка көшесіне дейін, Казачка көшесінің бойымен Ұлытау көшесіне дейін, Ұлытау көшесінің бойымен (солтүстік бағытта) Хан-тәңірі, Күнжарық, Қарқара, Парасат, Сапарлы жол көшелерін, Южный қалтарысын, Таңшолпан, Ынтымак көшелерін, Жайыкты қалтарысын, Жібек жолы көшесін, Шағын қалтарысын, Ұлытау көшесін, Көк-Шоқы ықшам ауданын, Жайлау ықшам ауданындағы газ өтетін құбырлар жолымен оңтүстік-батыс бағытта Алма-Арасан ықшам ауданын, Природа, Труд бау-бақша серіктестіктерін, Дулати көшесінің бойындағы Алма-Арасан және Хантәңірі ықшам аудандарын, Селезащита, Свежесть бау-бақша серіктестігін қоса.
№ 493 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ремизовка шағынаудан,
Жансая (Көктем) көшесі, 1А үй, "Көктем" санаторийі,
телефоны: 380-34-68
Шекарасы: Желтоксан көшесінен Арайлы көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай, Таужиеги, Булақты, Молшылық (Үшкоңыр), Сандуғаш (Абай), Тастемір (Жерұйық) көшесін қоса, Шаңғы трамплиніне апаратын жол жиегіне дейін және әл-Фараби даңғылының жиегімен оңтүстікке қарай Ремизовка шағынауданының шығыс шекарасы бойымен, "Таулы қырат" (ПС-131) подстанцияның шығыс жағынан оның оңтүстіқ шекарасына дейін, "Таулы қырат" (ПС-131) подстанцияның оңтүстік шекарасынан оңтүстікке қарай төбенің жоғарғы жолымен 1196 м биіктікке дейін, 1196 м биіктіктен оңтүстік-батысқа қарай Ремизовка өзені арнасының қиылысына дейін, Ремизовка өзені арнасының қиылысынан оңтүстік бағытқа қарай Ақтөбе шағынауданының шығыс шекарасына дейін, "Горная Долина" коттедж қалашығының шығыс жағы шекарасынан Алатау көшесіне дейін, Алатау көшесінің оңтүстік шығыс жағынан Тораңғы (Райымбек) көшесінің шығыс беткейімен оңтүстікке қарай Алмалы көшесінің қиылысына дейін, Алмалы көшесі қиылысынан Тораңғы (Райымбека) көшесі жиегімен оңтүстік бағытқа қарай Алмалы көшесінің батыс шакарасымен, Аққайын шағынауданының батыс шекарасымен Ремизовка өзені арнасының қиылысына дейін.
№ 494 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарғалы ықшам ауданы,
Мұстафин көшесі,18 "№ 191 жалпы білім беру мектебі"

телефон 299-77-34
Границы: восточная сторона по улице Аскарова (в южном направлении) до улицы Мустафина, по улице Мустафина (в южном направлении) до улицы Абая, по улице Абая до газовых труб (восточная сторона), вдоль газовых труб до улицы Дулати, по улице Дулати от автозаправочной станции (в северном направлении обе стороны) до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 495
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, ул. Мади,
1 "А", тел. 267-97-14 Академия
комитета национальной безопасности
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 555 Центр: город Алматы, улица Каблукова, 133, Колледж школа-интернат, при Казахской
национальной академии искусств имени Т.К. Жургенова, телефон 395-12-48
Границы: от речки Большая Алматинка по улице Торайгырова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Каблукова, по улице Каблукова (восточная сторона) в северном направлении до улицы Тажибаевой Патшайым, по улице Тажибаевой Патшайым (восточная сторона) в северном направлении до улицы Ескараева, по улице Ескараева (южная сторона) в восточном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (западная сторона) в южном направлении до улицы Могилевской, по улице Могилевской (северная сторона) в западном направлении до улицы Радостовца, по улице Радостовца (западная сторона) в южном направлении, исключая по улице Кожабекова дома 19, 21, до улицы Розыбакиева, по улице Розыбакиева (северная сторона) в западном направлении, включая по улице Розыбакиева дом 273 и по улице Хусаинова дом 292 до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до улицы Торайгырова.
Избирательный участок № 556 Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 257, КГКП "Алматинский
электромеханический колледж", телефон 376-62-70
Границы: от улицы Джандосова по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до дома 327А по улице Тлендиева, включая этот дом, от дома 327А по улице Тлендиева (южная сторона) в восточном направлении вдоль домов по улице Тлендиева дом 323 и по улице Айвазовского дома 166 и 173, включая дома 238, 281А по улице Брусиловского, до дома 263 по улице Туркебаева, далее по проулку (южная сторона) до пересечения с улицей Тургут Озала, вдоль домов по улице Тургут Озала 303, 324 и дом 70 по улице Лебедева, включая дом 68 по улице Лебедева, далее по проулку до пересечения с улицей Вахтангова, включая дом 21 и исключая дома 17, 19 по улице Вахтангова, далее в южном направлении до улицы Джандосова, по улице Джандосова (северная сторона) в западном направлении до речки Большая Алматинка.

коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 299-77-34
Шекарасы: Асқаров көшесінің бойымен шығыс бағытта Мұстафин көшесіне (оңтүстік бағытта) дейін, Мұстафин көшесінің бойымен (оңтүстік бағытта) Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің бойымен көгілдір отын өткізу құбырына дейін (шығыс жағы), газ құбыры бойымен Дулати көшесіне дейін, Дулати көшесінің бойындағы жанармай құю станциясынан (екі жағы солтүстік бағытта) Әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 495 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алатау ықшам ауданы,
Мәди көшесі, 1 "А" Ұлттық қауіпсіздік комитетінің академиясы, телефон 267-97-14
Шекарасы: жабық.
№ 555 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 133 үй, Т.К. Жүргенов атындағы Қазақ
ұлттық өнер академиясына жанындағы колледж-мектеп интернат,
телефоны: 395-12-48
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен бастап Торайғыров көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Каблуков көшесіне дейін, Каблуков көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Тәжібаева Патшайым көшесіне дейін, Тәжібаева Патшайым көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Есқараев көшесіне дейін, Есқараев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Могилевская көшесіне дейін, Могилевская көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Қожабеков көшесіндегі 19, 21 үйлерді қоспай Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Розыбакиев көшесіндегі 273 үйді және Құсайынов көшесіндегі 292 үйді қоса отырып Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Торайғыров көшесіне дейін.
№ 556 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 257 үй, "Алматы
электромеханикалық колледжі" КМҚК, телефоны: 376-62-70
Шекарасы: Жандосов көшесінен бастап, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Тілендиев көшесіндегі 327А үйге дейін, осы үйді қоса, 327А үйден бастап (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Тілендиев көшесіндегі 323 үйдің және Айвазовский көшесіндегі 166, 173 үйлердің жанынан, Брусиловский көшесіндегі 238, 281А үйлерді қоса Түркебаев көшесіндегі 263 үйге дейін, әрі қарай тұйық көшемен (оңтүстік жағы) Тұрғыт Өзал көшесінің қиылысына дейін, Тұрғыт Өзал көшесіндегі 303, 324 үйлердің және Лебедев көшесіндегі 70 үйдің жанынан Лебедев көшесіндегі 68 үйді қоса, Вахтангов көшесіндегі 21 үйді қоса және 17, 19 үйлерді қоспағанда әрі қарай тұйық көшемен Вахтангов көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай оңтүстік бағытпен Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін.

Избирательный участок № 557 Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 311, КГУ "Школа-лицей № 146",
телефон 302-18-97, 302-18-29
Границы: от речки Большая Алматинка с дома 270 (блок 1, 2, 3, 4) по улице Каблукова исключая его, и далее (южная сторона) в восточном направлении до пересечения улиц Кожабекова и Розыбакиева, исключая по улице Розыбакиева дом 273 и по улице Хусаинова дом 292, по улице Кожабекова (южная сторона) в восточном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до дома 270 (блок 1, 2, 3, 4) по улице Каблукова.
Избирательный участок № 558 Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, 42, КГУ "Общеобразовательная
школа № 125", телефон 396-47-48, 396-47-70
Границы: от улицы Жарокова по улице Ходжанова (южная сторона) в восточном направлении до пересечения с улицей Экспериментальная база, далее по улице Ходжанова (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до улицы Жарокова, по улице Жарокова (восточная сторона) в северном направлении до улицы Ходжанова.
Избирательный участок № 559 Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Казбека Тауасарулы (Тауелсиздик),
33, КГУ "Общеобразовательная школа № 189", телефон 298-78-70, 298-64-38
Границы: от улицы Темирбек Кожакеев (Самал), по улице Көксарай (Кендала) (южная сторона) в восточном направлении до улицы Исеналиева, от улицы Исеналиева по улице Жолбарыс (Аккайнар) (южная сторона) в восточном направлении до улицы Мади, по улице Мади (обе стороны) в восточном направлении до улицы Еркегали Рахмадиев (Акиык), по улице Еркеғали Рахмадиев (Акиык) (обе стороны) в южном направлении до улицы Балжан Бөлтірікова (Карасай батыра), по улице Балжан Болтирикова (Карасай батыра) (обе стороны) в западном направлении до улицы Темирбек Кожакеев (Самал), по улице Темирбек Кожакеев (Самал) (восточная сторона) в северном направлении до улицы Коксарай (Кендала).

№ 557 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 311 үй, "№ 146 мектеп-лицейі"
КММ, телефоны: 302-18-97, 302-18-29
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен бастап, Каблуков көшесіндегі 270 үйден (блок 1, 2, 3, 4) оны қоспай, әрі қарай (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Қожабеков көшесі мен Розыбакиев көшесінің қиылысына дейін, Розыбакиев көшесіндегі 273 үйді және Құсайынов көшесіндегі 292 үйді қоспай, Қожабеков көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (батыс жағы) әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Каблуков көшесіндегі 270 үйге дейін (блок 1, 2, 3, 4).
№ 558 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағынаудан, 42 үй, "№ 125 жалпы білім
беретін мектеп" КММ, телефоны: 396-47-48, 396-47-70
Шекарасы: Жароков көшесінен бастап, Ходжанов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Экспериментальная база көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай Ходжанов көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Ходжанов көшесіне дейін.
№ 559 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағынаудан, Қазыбек Тауасарұлы (Тәуелсіздік)
көшесі, 33 үй, "№ 189 жалпы білім беретін мектеп" КММ,
телефоны: 298-78-70, 298-64-38
Шекарасы: Темірбек Қожакеев (Самал) көшесінен бастап, Көксарай (Кеңдала) көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Исеналиев көшесіне дейін, Исеналиев көшесінен бастап, Жолбарыс (Аққайнар) көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Мәди көшесіне дейін, Мәди көшесінің бойымен (екі жағы) оңтүстікке қарай Еркеғали Рахмадиев (Ақиық) көшесіне дейін, Еркеғали Рахмадиев (Ақиық) көшесінің бойымен (екі жағы) оңтүстікке қарай Балжан Бөлтірікова (Қарасай батыр) көшесіне дейін, Балжан Бөлтірікова (Қарасай батыр) көшесінің бойымен (екі жағы) батысқа қарай Темірбек Қожакеев (Самал) көшесіне дейін, Темірбек Қожакеев (Самал) көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Кеңдала (Көксарай) көшесіне дейін.