Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 170 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағын іске асыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Сотталғандарды қоғамнан оқшаулауға байланысты емес жазаны орындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 151 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1715 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде 2002 жылғы № 13-14 566-құжатта жарияланған);
2) «Сотталғандарды қоғамнан оқшаулауға байланысты емес жазаны орындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 151 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Әділет министрінің 2003 жылғы 1 наурыздағы № 35 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2196 болып тіркелген);
3) «Сотталғандарды қоғамнан оқшаулауға байланысты емес жазаны орындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 151 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2005 жылғы 31 наурыздағы № 100 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3561 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде 2002 жылғы 14 нөмірінің 63-бетінде жарияланды);
4) «Бас бостандығын шектеу түріндегі жазаны атқаруды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 4 мамырдағы № 81 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2266 болып тіркелген);
5) Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 26 қарашадағы № 343 бұйрығымен өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2003 жылғы 4 мамырдағы № 81 бұйрығына «Бас бостандығын шектеу түріндегі жазаны атқаруды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3296 болып тіркелген);
6) Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 4 мамырдағы № 81 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 29 маусымдағы № 192 бұйрығы, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4821 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 декабря 2009 года № 170
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 151 "Об утверждении Инструкции по исполнению наказаний, не связанных с изоляцией осужденного от общества" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1715, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2002 г. № 13-14, ст. 566);
2) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 1 марта 2003 года № 35 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 151 "Об утверждении Инструкции по исполнению наказаний, не связанных с изоляцией осужденного от общества" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2196);
3) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2005 года № 100 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 151 "Об утверждении Инструкции по исполнению наказаний, не связанных с изоляцией осужденного от общества" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3561, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2002 г. № 14, ст. 63);
4) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 мая 2003 года № 81 "Об утверждении Инструкции по организации исполнения наказания в виде ограничения свободы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2266);
5) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года № 343 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 мая 2003 года № 81 "Об утверждении Инструкции по организации исполнения наказания в виде ограничения свободы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3296);
6) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 июня 2007 года № 192 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 мая 2003 года № 81 "Об утверждении Инструкции по организации исполнения наказания в виде ограничения свободы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4821).

2. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
міндетін атқарушы                          Д. Құсдәулетов
Келісілген                        Келісілген
Қазақстан Республикасының         Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры                     Ішкі істер министрі
Қ. Мәми                           С. Баймағанбетов
2010 жылғы 28 қаңтар              2009 жылғы 31 желтоқсан

2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра юстиции
Республики Казахстан                       Д. Куставлетов
Согласовано                     Согласовано
Генеральный Прокурор            Министр внутренних дел
Республики Казахстан            Республики Казахстан
___________ К. Мами             ____________ С. Баймаганбетов
28 января 2010 года             31 декабря 2009 года