Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 4 сәуірдегі № 143 Бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.
2. Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті осы бұйрықты Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінен алып тастау үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Ішкі істер министрінің орынбасары полиция генерал-майоры А.В. Кулиничке және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитетіне (Қ.С. Тыныбеков) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    С. Баймағанбетов
Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрінің
2011 жылғы 4 сәуірдегі
№ 143 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің күшін жойған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1) "Қалалық, аудандық (басқармалар) iшкi iстер органдарының жанындағы медициналық айықтырғыш туралы Ереженi, медициналық айықтырғыштарға жеткiзiлетiн адамдарға медициналық көмек көрсету жөнiндегi және медициналық айықтырғыш жанындағы профилактика кабинетiнiң жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi Нұсқаулықтарды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1996 жылғы 25 қаңтардағы № 37 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 324 болып тіркелген);
2) "N 324 болып тіркелген "Қалалық, аудандық (басқармалар) ішкі істер органдарының жанындағы медициналық айықтырғыш туралы Ережені, медициналық айықтырғыштарға жеткізілетін адамдарға медициналық көмек көрсету жөніндегі және медициналық айықтырғыш жанындағы профилактика кабинетінің жұмысын ұйымдастру жөніндегі Нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1996 жылғы 25 қаңтардағы N 37 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 10 қыркүйектегі № 526 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3137 болып тіркелген);
3) "Кәмелетке толмағандарды уақытша оқшаулау, бейімдеу және оңалту орталықтары туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 25 желтоқсандағы № 708  бұйрығы(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3360 болып тіркелген);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 апреля 2011 № 143
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан для снятия с Реестра государственной регистрации нормативных правовых актов и обеспечить официальное опубликование в периодических печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра внутренних дел генерал-майора полиции Кулинич А.В. и Комитет административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (К.С. Тыныбеков).
4. Настоящий приказ вводится с момента подписания.
Министр                                    С. Баймаганбетов
Приложение
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 4 апреля 2011 года № 143
Перечень
утративших силу некоторых приказов
Министра внутренних дел Республики Казахстан
1) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 января 1996 года № 37 "Об утверждении Положения о медицинском вытрезвителе при горрайоргане (управлении) внутренних дел, Инструкции по оказанию медицинской помощи лицам, доставляемым в медицинские вытрезвители и Инструкции по организации работы кабинета профилактики при медицинском вытрезвителе" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 324);
2) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 сентября 2004 года № 526 "О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 января 1996 года № 37 "Об утверждении Положения о медицинском вытрезвителе при горрайоргане (управлении) внутренних дел, Инструкции по оказанию медицинской помощи лицам, доставляемым в медицинские вытрезвители и Инструкции по организации работы кабинета профилактики при медицинском вытрезвителе", зарегистрированный за № 324" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3137);
3) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 декабря 2004 года № 708 "Об утверждении Положения о Центрах временной изоляции, адаптации и реабилитации несовершеннолетних" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3360);

4) ""Қалалық, аудандық (басқармалар) ішкі істер органдарының жанындағы медициналық айықтырғыш туралы Ережені, медициналық айықтырғыштарға жеткізілетін адамдарға медициналық көмек көрсету жөніндегі және медициналық айықтырғыш жанындағы профилактика кабинетінің жұмысын ұйымдастыру жөніндегі Нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1996 жылғы 25 қаңтардағы N 37 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 7 желтоқсандағы № 667 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3983 болып тіркелген), 2006 жылғы 20 қаңтарда № 8-9 (815) "Заң газетінде" жарияланған.

4) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 декабря 2005 года № 667 "О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 января 1996 года № 37 "Об утверждении Положения о медицинском вытрезвителе при горрайоргане (управлении) внутренних дел, Инструкции по оказанию медицинской помощи лицам, доставляемым в медицинские вытрезвители и Инструкции по организации работы кабинета профилактики при медицинском вытрезвителе", зарегистрированный за № 324" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3983), опубликован в газете "Юридическая газета" № 8-9 (988-989) от 20 января 2006 года.