Ғылым саласындағы кейбір нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрiнің 2012 жылғы 15 қазандағы № 477 бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Ғылым мен техниканы дамытуға аса зор үлес қосқан ғалымдар мен дарынды жас ғалымдарға мемлекеттік стипендиялар төлеу тәртібі туралы нұсқаулығын бекіту туралы» 1997 жылғы 26 мамырда № 118 Қазақстан Республикасы Ғылым министрі - Ғылым академиясының министрлігінің бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1997 жылғы 21 тамызда № 354 тіркелген);
2) «1997 жылғы мемлекеттік ғылыми стипендиялар және оларды төлеу тәртібі туралы» Қазақстан Республикасының Ғылым министрлігі - Ғылым академиясының 1997 жылғы 26 мамырдағы № 118 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2005 жылғы 19 мамырдағы № 312 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 11 шілдеде № 3675 тіркелген, 2005 жылы 29 қыркүйекте «Юридическая газета» газетінде № 179 (913) жарияланған);
3) «1997 жылғы мемлекеттік ғылыми стипендиялар және оларды төлеу тәртібі туралы» Қазақстан Республикасының Ғылым министрлігі - Ғылым академиясының 1997 жылғы 26 мамырдағы № 118 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2005 жылғы 21 қыркүйектегі № 632 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 11 қазанда № 3881 тіркелген, 2005 жылы 15 желтоқсанда «Юридическая газета» газетінде № 235-236 (969-970) жарияланған) бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Ғылым комитеті (Н.М. Ыбырайым) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                          Б. Жұмағұлов

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов в области науки
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 октября 2012 года № 477
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан от 26 мая 1997 года № 118 «Об утверждении Инструкции о порядке выплаты государственных научных стипендий ученым, внесшим выдающийся вклад в развитие науки и техники, и талантливым молодым ученым» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 21 августа 1997 года за № 354);
2) приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 19 мая 2005 года № 312 «О внесении изменений в приказ Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан от 26 мая 1997 года № 118 «О государственных научных стипендиях 1997 года и порядке их выплаты» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 11 июня 2005 года за № 3675, опубликован в газете «Юридическая газета» от 29 сентября 2005 года № 179 (913);
3) приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 21 сентября 2005 года № 632 «О внесении изменений в приказ Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан от 26 мая 1997 года № 118 «О государственных научных стипендиях 1997 года и порядке их выплаты» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 11 октября 2005 года под № 3881, опубликован в газете «Юридическая газета» от 15 декабря 2005 года № 235-236 (969-970).
2. Комитету науки (Ыбырайым Н.М.) копию настоящего приказа направить в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жумагулов