Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысу арқылы іске асыру жоспарланған бюджеттік инвестициялар саласындағы кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 187 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысу арқылы іске асыру жоспарланған бюджеттік инвестициялар саласындағы кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің Инвестициялық саясат департаменті (Н.А. Аязбаев) осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен бір апта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарға жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                          Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 187 бұйрығына қосымша
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысу арқылы іске асыру жоспарланған бюджеттік инвестициялар саласындағы күші жойылған бұйрықтар тізбесі
1. «Бюджеттік инвестициялардың қаржы-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету ережелерін, сондай-ақ заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы іске асыру жоспарланған бюджеттік инвестицияларды іріктеуін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2010 жылғы 22 шілдедегі № 126 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6395 болып тіркелген).
2. «Қаржы-экономикалық негіздеменің мазмұнына, оны әзірлеу тәртібі мен мерзіміне, сондай-ақ заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы іске асыру жоспарланған бюджеттік инвестицияларды іріктеу тәртібінің талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2010 жылғы 22 шілдедегі № 126 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2011 жылғы 18 мамырдағы № 137 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6962 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2011 жылғы № 23 (тираждың шыққан уақыты 22.11.2011)).
3. «Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 36 бұйрығы қосымшасының 2) тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7438 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых приказов в области бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 июня 2014 года № 187
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы в области бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту инвестиционной политики Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан (Аязбаев Н.А.) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Е. Досаев
Приложение
к приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 30 июня 2014 года № 187
Перечень
утративших силу некоторых приказов в области бюджетных
инвестиций, планируемых к реализации посредством участия
государства в уставном капитале юридических лиц
1. Приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 22 июля 2010 года № 126 «Об утверждении Правил разработки или корректировки финансово-экономического обоснования бюджетных инвестиций, а также отбора бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6395).
2. Приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 18 мая 2011 года № 137 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 22 июля 2010 года № 126 «Об утверждении Требований к содержанию, порядку и срокам разработки финансово-экономического обоснования, а также порядку отбора бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6962, Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 23, 2011 года (дата выхода тиража 22.11.2011)).
3. Подпункт 2) приложения к приказу Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 36 «О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министерства экономического развитии и торговли Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7438).

4. «Қаржы-экономикалық негіздеменің мазмұнына, оны әзірлеу тәртібі мен мерзіміне, сондай-ақ заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы іске асыру жоспарланған бюджеттік инвестицияларды іріктеу тәртібінің талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2010 жылғы 22 шілдедегі № 126 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің м.а. 2012 жылғы 12 шілдедегі № 214 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7821 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газеті 25 тамызда 12 жыл № 551-556 (27629)).
5. «Бюджеттік инвестициялардың қаржы-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету ережелерін, сондай-ақ заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы іске асыру жоспарланған бюджеттік инвестицияларды іріктеуін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы экономикалық даму және сауда министрінің 2010 жылғы 22 шілдедегі № 126 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 22 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8337 болып тіркелген).
6. «Бюджеттік инвестициялардың қаржы-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету ережелерін, сондай-ақ заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы іске асыру жоспарланған бюджеттік инвестицияларды іріктеуін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2010 жылғы 22 шілдедегі № 126 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 06 маусымдағы № 178 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8528 болып тіркелген).
7. «Бюджеттік инвестициялардың қаржы-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету ережелерін, сондай-ақ заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы іске асыру жоспарланған бюджеттік инвестицияларды іріктеуін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2010 жылғы 22 шілдедегі № 126 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 26 шілдедегі № 227 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8598 болып тіркелген).
8. «Бюджеттік инвестициялардың қаржы-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету ережелерін, сондай-ақ заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы іске асыру жоспарланған бюджеттік инвестицияларды іріктеуін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2010 жылғы 22 шілдедегі № 126 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 369 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8958 болып тіркелген).

4. Приказ и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 12 июля 2012 года № 214 «О внесении изменений в приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 22 июля 2010 года № 126 «Об утверждении Требований к содержанию, порядку и срокам разработки финансово-экономического обоснования, а также порядку отбора бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7821, «Казахстанская правда» от 25 августа 12 года № 286-287 (27105-27106)).
5. Приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 21 января 2013 года № 22 «О внесении изменения в приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 22 июля 2010 года № 126 «Об утверждении Правил разработки или корректировки финансово-экономического обоснования бюджетных инвестиций, а также отбора бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8337).
6. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 6 июня 2013 года № 178 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 22 июля 2010 года № 126 «Об утверждении Правил разработки или корректировки финансово-экономического обоснования бюджетных инвестиций, а также отбора бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8528).
7. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 июля 2013 года № 227 «О внесении изменений в приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 22 июля 2010 года № 126 «Об утверждении Правил разработки или корректировки финансово-экономического обоснования бюджетных инвестиций, а также отбора бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8598).
8. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 11 декабря 2013 года № 369 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 22 июля 2010 года № 126 «Об утверждении Правил разработки или корректировки финансово-экономического обоснования бюджетных инвестиций, а также отбора бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8958).