2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
РҚАО-ның ескертуі: P021429 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 602, 603, 604, 605, 606-қосымшаларға сәйкес Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
602-қосымша
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау
жөнiндегi есеп комитетi
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi)
001 "Әкiмшiлiк шығыстар" республикалық бюджеттiк бағдарламаның 2003 жылға арналған
Паспорты
1. Құны: 68760 мың теңге (алпыс сегiз миллион жетi жүз алпыс мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi N 453-I Қазақстан Республикасы Заңының 1-30-баптары ; "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбек ақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 5 тамыздағы N 917 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң аппаратына жүктелген функциялардың неғұрлым тиiмдi орындалуына қол жеткiзy үшiн оның қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң аппаратын ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның!Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.! атауы !(кіші бағдарлама.! асыру !атқарушылар
!ла. !дар.! !ны) іске асыру !мерзімі!
!ма. !ла. ! !жөніндегі ! !
!ның !ма. ! !іс-шаралар ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета согласно приложениям 602, 603, 604, 605, 606.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 602
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
-------------------------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты"
на 2003 год
1. Стоимость: 68760 тысяч тенге (шестьдесят восемь миллионов семьсот шестьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1-30 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; Указ Президента Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 917 "Об утверждении Положения о Счетном комитете по контролю за исполнением республиканского бюджета".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности аппарата Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

1 001 Әкімшілік Республикалық Жыл Республикалық
шығыстар бюджеттiң атқары. бойы бюджеттің
001 Орталық луын бақылау атқарылуын
орган жөнiндегi есеп бақылау
аппараты комитетiнiң жөніндегі
орталық аппаратын, есеп комитеті
40 бiрлiк деп
бекiтiлген штат
саны лимитiне сәйкес,
жүктелген функция.
ларын сапалы атқаруы
мақсатында ұстау
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Есеп комитетiне жүктелген функциялардың сапалы әрі дер кезінде орындалуы, органның үздiксiз қызмет етуi.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
603-қосымша
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау
жөнiндегi есеп комитетi
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi)
010 "Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау" республикалық бюджеттiк бағдарламаның 2003 жылға арналған
Паспорты
1. Құны: 144 мың теңге (бір жүз қырық төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабы ; "Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 5 тамыздағы N 917 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: өздерінің лауазымдық міндеттерін тиімді атқару және кәсіби шеберлігін жетілдіру мақсатында, қойылатын біліктілік талаптарына сәйкес кәсіби саладағы оқыту бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық білімін, ептілігі мен шеберлігін жаңғырту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттік қызметшілердің кәсіби біліктілігін арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның!Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.! атауы !(кіші бағдарлама.! асыру !атқарушылар
!ла. !дар.! !ны) іске асыру !мерзімі!
!ма. !ла. ! !жөніндегі ! !
!ның !ма. ! !іс-шаралар ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 010 Кадрлардың Біліктілік артты. Жыл Республикалық
біліктілігін рудың бекітілген бойы бюджеттің
арттыру және жоспары бойынша атқарылуын
қайта даярлау мемлекеттік қыз. бақылау
005 Мемлекеттік метшілердің жөніндегі
қызметшілер. біліктілігін есеп комитеті
дің білікті. арттыру жөнін.
лігін арттыру дегі қызметті
сатып алу, соның
ішінде мемлекет.
тік тілді оқыту.
Біліктілігін
арттыру курстары.
нан өтіп жатқан
мемлекеттік қыз.
метшілердің орташа
жылдық саны 28 адам.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттік қазіргі кездегі экономикалық жағдайы мен ресурстық мүмкіндіктеріне сәйкес, мемлекеттік қызметшілерді кәсіби мемлекеттік қызмет талаптарына жауап берген сапалы түрде оқытудың тиімді жүйесін қалыптастыру және дамыту арқылы мемлекеттік қызметшілердің кәсіби деңгейін арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
604-қосымша
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау
жөнiндегi есеп комитетi
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi)
500 "Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiне ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету" республикалық бюджеттiк бағдарламаның 2003 жылға арналған
Паспорты

1 001 Админист- Содержание центрального В Счетный
ративные аппарата Счетного течение комитет
затраты комитета по контролю за года по
001 Аппарат исполнением контролю
централь- республиканского бюджета в за ис-
ного соответствии с утвержденным полнени-
органа лимитом штатной численности, ем рес-
в количестве 40 единиц, с публикан
целью качественного ского
выполнения возложенных бюджета
функций
____________________________________________________________________
. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета функций, бесперебойное функционирование органа.
Приложение 603
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
-------------------------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 144 тысячи тенге (сто сорок четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 3 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 917 "Об утверждении Положения о Счетном комитете по контролю за исполнением республиканского бюджета".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 010 Повышение Приобретение услуг по В Счетный
квалифика- повышению квалификации течение комитет
ции и государственных служащих года по
переподго- согласно утвержденному контролю
товка плану повышения за испол-
кадров квалификации, в том числе нением
обучение государственному республи-
005 Повышение языку. Среднегодовое канского
квалифика- количество государственных бюджета
ции госу- служащих, проходящих курсы
дарствен- повышения квалификации - 28
ных служа- человек.
щих
___________________________________________________________________
. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих путем формирования и развития стройной системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям профессиональной государственной службы в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 604
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
-------------------------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
500 "Информационно-вычислительное обслуживание
Счетного комитета по контролю за исполнением
республиканского бюджета" на 2003 год

1. Құны: 1990 мың теңге (бiр миллион тоғыз жүз тоқсан мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Республикалық және жергiлiктi бюджеттiң атқарылуын бақылау туралы" 2002 жылғы 29 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы ; "Мемлекеттiк аппараттың қызметiн жақсарту, бюрократизммен күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi iс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң ақпараттық жүйесiне қызмет көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiне ақпараттық-техникалық қызмет көрсету. Мемлекеттiк органдардың интеграцияланған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiне ену.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның!Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.! атауы !(кіші бағдарлама.! асыру !атқарушылар
!ла. !дар.! !ны) іске асыру !мерзімі!
!ма. !ла. ! !жөніндегі ! !
!ның !ма. ! !іс-шаралар ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 500 Республикалық Ай сайынғы төлем. Жыл Республикалық
бюджеттiң дер, интернетке бойы бюджеттің
атқарылуын қосылғаны үшін атқарылуын
бақылау 23 бірлік санын. бақылау
жөнiндегi дағы пайдаланушының жөніндегі
есеп комите. абоненттiк төлемi, есеп комитеті
тiне ақпарат. cepвepгe әкiмгершiлiк
тық-есептеу жасау, серверде W-сайт
қызметiн орналастыру, W-сайттың
көрсету мазмұнын жаңалап отыру,
жабдыққа техникалық
күтiм жасау және
қызмет көрсету,
кapтридждер және өзге
де шығындық материал.
дар сатып алу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Есеп комитетiнiң ақпараттық инфрақұрылымының үздiксiз жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету, дербес компьютерлердi, локалдi есептеу желiсiн және оның компоненттерiн (серверлердi, желiлiк коммутаторларды және кабельдiк жүйенi), сондай-ақ ұйымдастыру техникасын техникалық жарамды күйде ұстау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
605-қосымша
Ескерту. 605-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.12.05. N 150АB қаулысымен .
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау
жөнiндегi есеп комитетi
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi)
600 "Республиканың бюджеттің атқарылуын бақылау
жөнiндегі есеп комитетін есептеу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету" республикалық
бюджеттiк бағдарламаның 2003 жылға арналған
Паспорты

1. Стоимость: 1990 тысяч тенге (один миллион девятьсот девяносто тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 29 января 2002 года "О контроле за исполнением республиканского и местных бюджетов", Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота", Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 "О государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обслуживание информационной системы Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета.
5. Задачи бюджетной программы: информационно-техническое обслуживание Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета. Вхождение в интегрированную информационно-телекоммуникационную систему государственных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 500 Информа- Ежемесячные платежи, В Счетный
ционно- абонентская плата за течение комитет
вычисли- доступ к Интернету с года по
тельное количеством пользователей контролю
обслужива- 23 единицы, за испол-
ние администрирование сервера, нением
Счетного размещение W-сайта на республи-
комитета сервере, обновление канского
по содержимого W-сайта, бюджета
контролю техническое содержание и
за испол- обслуживание оборудования,
нением приобретение картриджей и
республи- других расходных материалов
канского для оборудования.
бюджета
__________________________________________________________________
. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение бесперебойной работы информационной инфраструктуры Счетного комитета, поддержание в технически исправном состоянии персональных компьютеров, локальной вычислительной сети и ее компонентов (сервера, сетевых коммутаторов и кабельной системы), а также организационной техники.
Приложение 605
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 605 - в редакции постановления Правительства РК от 5 декабря 2003 г. N 150аб .
Счетный комитет по контролю
за исполнением республиканского бюджета
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Счетного комитета по контролю за исполнением
республиканского бюджета" на 2003 год

1. Құны: 3677 мың теңге (үш миллион алты жүз жетпіс жеті мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: "Республикалық және жергілікті бюджеттің атқарылуын бақылау туралы" 2002 жылғы 29 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы , "Мемлекеттiк аппараттық қызметін жақсарту, бюрократизммен күрес және құжат айналымын қысқарту жөніндегі іc-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 31 шілдедегі N 427 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: сырттай бақылаудың ақпараттық-анықтамалық жүйесiн жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: eceптеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету, жұмыс орындарын автоматтандыру, мемлекеттік органдардың интеграцияланған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесіне бiр мезгілде ену.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске acыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
___________________________________________________________________
N |Бағ. |Кіші |Бағдарламаның | Бағдарламаны |Іске |Жауапты
р/|дар. |бағ. | (кіші | іске асыру |асыру|атқару.
н |лама.|дар. |бағдарламаның)| жөніндегі |мер. |шылар
| ның |лама.| атауы | іс-шаралар |зімі |
|коды |ның | | | |
| |коды | | | |
___________________________________________________________________
1 2 3 4 5 6 7
___________________________________________________________________
1 600 Республикалық Портативті компьютер - Жыл Респуб.
бюджеттің 5 дана, LCD-монитор. бойы ликалық
атқарылуын лар - 8 дана, компьютер. бюджеттің
бақылау лер - 9 дана, лазерлі атқары.
жөнiндегі принтер - 7 дана, луын
есеп портативті принтер - бақылау
комитетін 2 дана, фотопринтер - жөніндегі
есептеу және 1 дана, автосканер - есеп
техникамен 1 дана, Adobe Acrobat комитеті
қамтамасыз лицензиясы - 1 дана,
ету сыртқы портативтi
ақпарат жинақтаушы -
1 дана
___________________________________________________________________
. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің үздiксiз жұмыс істеуiн қамтамасыз ету, бақылау объектiлерiне барып қызметті қамтамасыз етуді қоса алғанда, жұмыс орындарын автоматтандыру және кеңейту, электрондық шығу документациясын дайындау, мемлекеттік органдардың интеграцияланған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiне ену, республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетi қабылдайтын шешiмдердiң тиiмдiлiгiн және өзара келiсiмділігiн арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
606-қосымша
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау
жөнiндегi есеп комитетi
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi)
602 "Қаржылық бақылау объектiлерi бойынша ақпараттық деректер базасын жасау" республикалық бюджеттiк бағдарламаның
2003 жылға арналған
Паспорты

1. Стоимость: 3677 тысяч тенге (три миллиона шестьсот семьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 29 января 2002 года "О контроле за исполнением республиканского и местных бюджетов", Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание информационно-справочной системы внешнего контроля.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение вычислительной и организационной техникой, автоматизация рабочих мест, синхронное вхождение в интегрированную информационно-телекоммуникационную систему государственных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 600 Обеспече- Приобретение портативных В те- Счетный
ние вычис- компьютеров в количестве чение комитет
лительной 5 штук, LCD - монитора - года по конт-
и органи- 8 штук, настольных ком- ролю за
зационной пьютеров - 9 штук, лазер- исполне-
техникой ных принтеров - 7 штук, нием
Счетного портативных принтеров - 2 респуб-
комитета штуки, фотопринтер - 1 ликан-
по конт- штука, сканера с автопо- ского
ролю за дачей - 1 штука, лицензия бюджета
исполне- Adobe Acrobat - 1 штука,
нием рес- портативный внешний
публикан- накопитель данных - 1
ского штука
бюджета
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение бесперебойной работы Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета, автоматизация и расширение рабочих мест, включая обеспечение деятельности с выездом на объект контроля, подготовка электронных форм выходной документации, вхождение в интегрированную информационно-телекоммуникационную систему государственных органов, повышение эффективности и согласованности решений, принимаемых Счетным комитетом по контролю за исполнением республиканского бюджета.
Приложение 606
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
-------------------------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
602 "Создание информационной базы данных
по объектам финансового контроля" на 2003 год

1. Құны: 6000 мың теңге (алты миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Республикалық және жергiлiктi бюджеттiң атқарылуын бақылау туралы" 2002 жылғы 29 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы ; "Мемлекеттiк аппараттың қызметiн жақсарту, бюрократизммен күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi iс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Жарлығы ; "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi даму стратегиясын iске асыру жөнiндегi одан әрi iс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 28 наурыздағы N 827 Жарлығы ; "Қазақстан Үкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қаржылық бақылау объектiлерi бойынша ақпараттық деректер базасын жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi жұмысының тиiмдiлiгiн арттыру, республикалық және жергiлiктi бюджеттiң атқарылуына бақылау жүргiзу әдiстерiн жетiлдiру, Комитет қызметкерлерiн, бақылау объектiлерiнiң қаржылық есебiне талдау жасағанда аудитордың жұмысын iшiнара автоматтандыруға, сондай-ақ Қазақстан Республикасындағы экономикалық процесстердi болжау және үлгiге салу, республикалық және жергiлiктi бюджет қаражатын жұмсаудың тиiмдiлiгiн арттыру бөлiгiнде Қазақстан Республикасының Yкiметiне ұсыныс әзiрлеу жөнiндегi мiндеттердi орындауға мүмкiндiк беретiн құрал-сайманмен жабдықтау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның!Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.! атауы !(кіші бағдарлама.! асыру !атқарушылар
!ла. !дар.! !ны) іске асыру !мерзімі!
!ма. !ла. ! !жөніндегі ! !
!ның !ма. ! !іс-шаралар ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 602 Қаржылық Компьютерлiк аудит Жыл Республикалық
бақылау үшiн қолданбалы бойы бюджеттiң
объектiлерi бағдарламалық атқарылуын
бойынша ақпа. жабдықтауыш жасау, бақылау жөнiн.
раттық дерек. ақпараттық жүйенi дегі есеп
тер базасын тестiлеу және енгiзу, комитетi
жасау 20 маманды жүйенi
пайдалануға үйрету.
-----------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетi жүргiзетiн бақылау iс-шаралары нәтижелерiне талдау жасаудың сапасын арттыру, "Республикалық және жергiлiктi бюджеттiң атқарылуын бақылау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын, республикалық бюджеттiң қаржысы есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелердiң қаржылық есебiне сапалы бақылау жүргiзу бөлiгiнде толыққанды iске асыру (8-бап, 4-тармақ, 2, 3-тармақшалар).

1. Стоимость: 6000 тысяч тенге (шесть миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 29 января 2002 года "О контроле за исполнением республиканского и местных бюджетов", Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота", Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 "О государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2002 года N 827 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года", постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "О плане мероприятий по реализации программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание информационной базы данных по объектам финансового контроля.
5. Задачи бюджетной программы: повышение эффективности работы Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета, совершенствование методов проведения контроля за исполнением республиканского и местных бюджетов, оснащение работников инструментарием, позволяющим частично автоматизировать работу аудитора в части осуществления анализа финансовой отчетности объектов контроля, а также выполнять задачи по прогнозированию, моделированию экономических процессов в Республике Казахстан и выработку рекомендаций Правительству Республики Казахстан в части повышения эффективности расходования средств республиканского и местных бюджетов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 602 Создание Создание прикладного В Счетный
информа- программного продукта для течение комитет
ционной обеспечения компьютерного года по
базы аудита, тестирование и контролю
данных по внедрение информационной за
объектам системы, обучение 20 исполне-
финансово- специалистов по нием
го использованию системы. респуб-
контроля ликанс-
кого
бюджета
___________________________________________________________________
. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение качества деятельности Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета в части проведения анализа результатов контрольных мероприятий, полноценная реализация Закона Республики Казахстан от 29 января 2002 года "О контроле за исполнением республиканского и местных бюджетов" в части осуществления качественного контроля финансовой отчетности государственных учреждений, содержащихся за счет средств республиканского бюджета (ст.8 п.4 п.п 2, 3).