2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 671, 672, 673, 674, 675, 676-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегі агенттiгiнiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
671-қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттiгі
__________________________________________________________
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi)
2003 жылға арналған
001 "Әкiмшiлiк шығындар"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 33600 мың теңге (отыз үш миллион алты жүз мың теңге).<*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 21- , 22-, 23-, 24- және 25-баптары ; "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын органдар қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдар жүйесiн әрi қарай оңтайландыру жөнiндегi iс-шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 111 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы ; "Штат саны лимитiн бекiту туралы" 2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы . <*>
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: жүктелген функцияларды неғұрлым тиiмдi орындауына қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттігi аппаратының қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттігi аппаратын ұстау.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Агентство Республики Казахстан по государственным материальным резервам)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам согласно приложениям 671, 672, 673, 674, 675, 676.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 671
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 671 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Агентство Республики Казахстан
по государственным материальным резервам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты"
на 2003 год
1. Стоимость: 33600 тысяч тенге (тридцать три миллиона шестьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21 , 22, 23, 24 и 25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 111 "Вопросы Агентства по государственным материальным резервам"; постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 "Об утверждении лимитов штатной численности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности аппарата Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам для достижения максимально эффективного выполнения возложенных функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!(кіші бағдарлама.! асыру !орындаушылар
!ла. !дар.!дарламалардың)!ны) іске асыру !мерзімі!
!ма !ла. !атауы !жөніндегі ! !
!коды!ма ! !іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
! ! ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 001 Әкімшілік
шығындар
001 Орталық Қазақстан Рес. жыл Қазақстан
органның публикасының бойын. Республикасы.
аппараты мемлекеттік мате. да ның Мемлекет.
риалдық резервтер тік материал.
жөніндегі агент. дық резервтер
тігінің аппаратын жөніндегі
бекітілген штат агенттігі
кестесі лимиті
шектеріндегі 45
бірлік мөлшерін.
дегі ұстау. <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігіне жүктелген функцияларды сапалы және өз мерзімінде орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
672-қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттiгі
__________________________________________________________
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi)
2003 жылға арналған
010 "Кадрлардың бiліктілігін арттыру және оларды қайта
даярлау" республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПACПOPTЫ
1. Құны: 197 мың теңге (бip жүз тоқсан жетi мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізі: "Мемлекеттік қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 3 бабы , "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөніндегі агенттігінiң мәселелері" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 111 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: өздерiнің қызметтiк мiндеттерін тиiмдi орындау және кәсіптік шеберлiгін жетiлдіру үшін кәсіптік қызмет аумағында қойылатын бiліктiлік талаптарына сәйкес бiлім беру бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық білiмдi жаңарту.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: мемлекеттік қызметшілердің кәсiптік біліктілігін арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!(кіші бағдарлама.! асыру !орындаушылар
!ла. !дар.!дарламалардың)!ны) іске асыру !мерзімі!
!ма !ла. !атауы !жөніндегі ! !
!коды!ма ! !іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
! ! ! ! ! !
------------------------------------------------------------------

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 001 Администра-
тивные
затраты
001 Аппарат Содержание аппарата В те- Агентство
централь- Агентства Республики чение Респуб-
ного Казахстан по государст- года лики
органа венным материальным ре- Казахстан
зервам в пределах утвер- по госу-
жденного лимита штатной дарствен-
численности в количестве ным
45 единиц матери-
альным
резервам
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по государственным материальным резервам функций.
Приложение 672
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан
по государственным материальным резервам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 197 тысяч тенге (сто девяносто семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 3 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 111 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 010 Кадрлардың Бекітілген бі. жыл Қазақстан
біліктілігін ліктілікті арт. бойын. Республикасы.
арттыру және тыру жоспарына да ның Мемлекет.
оларды қайта сәйкес, мемлекет. тік материал.
даярлау. тік тілді оқытуды дық резервтер
005 Мемлекеттік қоса алғанда, мем. жөніндегі
қызметшілер. лекеттік қызметші. агенттігі
дің білікті. лердің біліктілі.
лігін арттыру гін арттыру жөнін.
де қызмет көрсету.
ді сатып алу. Бі.
ліктілікті арттыру
курстарынан өтетін
мемлекеттік қызмет.
шілердің орташа
жылдық саны - 13.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: қазiргi заманғы экономикалық жағдайларға және мемлекеттiң ресурстық мүмкiндiктерiне сәйкес мемлекеттiк қызметшiлердi сапалы оқытудың түзу жүйесiн қалыптастыру және дамыту жолымен мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсіптiк деңгейiн көтеру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
673-қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттiгі
__________________________________________________________
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi)
2003 жылға арналған
032 "Мемлекеттiк резервтi сақтау"
Республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 500 000 мың теңге (бес жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттік материалдық резерв туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы ; Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 571-33 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: сақтау нормаларына сәйкес мемлекеттiк резервтің материалдық құндылықтарын сақтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк материалдық резервтің материалдық құндылықтарының сақтау режимi талаптарын сақтай отырып сақталуын және қол сұғылмаушылығын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!(кіші бағдарлама.! асыру !орындаушылар
!ла. !дар.!дарламалардың)!ны) іске асыру !мерзімі!
!ма !ла. !атауы !жөніндегі ! !
!коды!ма ! !іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
! ! ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 010 Повышение Приобретение услуг по В те- Агентство
квалифика- повышению квалификации чение Респуб-
ции и пе- государственных служащих года лики
реподготов- согласно утвержденному Казахстан
ка кадров. плану повышения квалифи- по госу-
кации, в том числе обу- дарствен-
005 Повышение чение государственному ным мате-
квалифика- языку. Среднегодовое риальным
ции госу- количество государствен- резервам
дарственных ных служащих, проходящих
служащих курсы повышения квалифи-
кации, - 13.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих путем формирования и развития стройной системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям
профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 673
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан
по государственным материальным резервам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 032
"Хранение государственного резерва"
на 2003 год
1. Стоимость: 500 000 тысяч тенге (пятьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "О государственном материальном резерве"; постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 571-33.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: хранение материальных ценностей государственного резерва в соответствии с нормами хранения.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение сохранности и неприкосновенности материальных ценностей государственного материального резерва с соблюдением требований режима хранения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

1 032 Мемлекеттік Мемлекеттік ре. жыл Қазақстан
резервті зервтің мате. бойын. Республикасы.
сақтау риалдық құнды. да ның Мемлекет.
лықтарын сақтау тік материал.
жөніндегі қызмет. дық резервтер
ті сатып алуға жөніндегі
заңнамада белгі. агенттігі
ленген тәртіппен
шарт жасасу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк материалдық резервке 12 сақтау филиалдарына сақтауға салынған материалдық құндылықтардың сан және сапа жағынан сақталуын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
674-қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттiгі
__________________________________________________________
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi)
2003 жылға арналған
033 "Жұмылдыру резервiн қалыптастыру"
Республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 100000 мың теңге (бiр жүз миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттік материалдық резерв туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы , "Қазақстан Республикасындағы жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру туралы" 1997 жылғы 16 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабы , Қазақстан Республикасы Президентiнің 2002 жылғы 16 қыркүйектегi N 944 Жарлығы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: соғыс уақытындағы жұмылдыру кезеңiнде жұмылдыру резервiнiң материалдық құндылықтарын қорландыру және қалыптастыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: жұмылдыру резервiнің материалдық құндылықтарының қорлануын және өз мерзiмiнде толықтырылуын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!(кіші бағдарлама.! асыру !орындаушылар
!ла. !дар.!дарламалардың)!ны) іске асыру !мерзімі!
!ма !ла. !атауы !жөніндегі ! !
!коды!ма ! !іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
! ! ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 033 Жұмылдыру Жұмылдыру резер. жыл Қазақстан
резервін віне материалдық бойын. Республикасы.
қалыптастыру құндылықтар жет. да ның Мемлекет.
кізуге заңнамада тік материал.
белгіленген тәр. дық резервтер
тіппен тапсырыс. жөніндегі
тар орналастырады. агенттігі
Жұмылдыру тапсыр.
малары бар кәсіп.
орындармен жұмыл.
дыру резервін қор.
ландыруға заңнама.
да белгіленген
тәртіппен шарттар
жасасу.

1 032 Хранение Заключение договора в В те- Агентство
государст- установленном законода- чение Респуб-
венного тельством порядке на года лики
резерва приобретение услуг по Казахстан
хранению материальных по госу-
ценностей государствен- дарствен-
ного резерва. ным ма-
териаль-
ным
резервам
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение качественной и количественной сохранности заложенных на хранение материальных ценностей государственного материального резерва на 12 филиалах хранения.
Приложение 674
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан
по государственным материальным резервам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 033
"Формирование мобилизационного резерва"
на 2003 год
1. Стоимость: 100000 тысяч тенге (сто миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 8 Закона РК от 27 ноября 2000 года "О государственном материальном резерве"; статья 15 Закона РК от 16 июня 1997 года "О мобилизационной подготовке и мобилизации в Республике Казахстан"; Указ Президента РК от 16 сентября 2002 года N 944.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: накопление и формирование материальных ценностей мобилизационного резерва на период мобилизации в военное время.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение накопления и своевременного пополнения материальных ценностей мобилизационного резерва.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 033 Формирова- Размещает заказы на пос- В те- Агентство
ние мобили- тавку материальных цен- чение Респуб-
зационного ностей в мобилизационный года лики
резерва резерв в установленном Казахстан
законодательством по госу-
порядке. дарствен-
Заключение договоров с ным мате-
предприятиями, имеющими риальным
мобилизационые задания на резервам
накопление мобилизацион-
ного резерва в установ-
ленном законодательст-
вом порядке.
Поэтапное накопление
материальных ценностей
мобилизационного резерва
в соответствии с мобили-
зационным планом на

2002-2005 жылдарға
арналған жұмылдыру
жоспарына сәйкес
жұмылдыру резерві.
нің материалдық
құндылықтарын ке.
зең-кезеңмен қор.
ландыру.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жұмылдыру жоспарына сәйкес Қазақстан Республикасы экономикасының стратегиялық салаларында материалдық құндылықтар мөлшерінің (кезең-кезеңмен) жинақталуы. Жұмылдыру кезеңiнде Қарулы Күштердің, өзге әскерлер мен әскери құрылымдардың, шаруашылық кешенi мен халықтың жедел қажеттерiн неғұрлым толық және орнықты қамтамасыз етуге мемлекет экономикасын алдын ала әзiрлеу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
675-қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттiгі
__________________________________________________________
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi)
2003 жылға арналған
500 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгінe
ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету" Республикалық
бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2100 мың (екi миллион бiр жүз мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жетiлдiру, бюрократизмге қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шілдедегi N 427 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 111 Қазақстан Республикасы Үкiметінің қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: есептеу және ұйымдастыру техникасына қызмет көрсету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: компьютерлiк жабдықтарды және ұйымдастыру техникасын жұмыс iстейтiн қалпында ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!(кіші бағдарлама.! асыру !орындаушылар
!ла. !дар.!дарламалардың)!ны) іске асыру !мерзімі!
!ма !ла. !атауы !жөніндегі ! !
!коды!ма ! !іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
! ! ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 500 Қазақстан 32 компьютерге, Жыл Қазақстан
Республикасы. 3 матрицалық бойын. Республикасы.
ның Мемлекет. принтерге, 18 да ның Мемлекет.
тік материал. лазерлік принтер. тік материал.
дық резервтер ге, 1 ксероксқа, дық резервтер
жөніндегі 2 серверге, 1 ска. жөніндегі
агенттігіне нерге, 2 жылжымалы агенттігі
ақпараттық- компьютерге (Note.
есептеу қыз. book) қызмет көр.
метін көрсету сету. Қазақстан
Республикасы Мем.
лекеттік материал.
дық резервтер жө.
ніндегі агенттігі.
нің 40 орындық
жергілікті есеп.
теуші жүйесін жа.
сау, реттеу және
оған қызмет көр.
сету. Қазақстан
Республикасы Мем.
лекеттік материал.
дық резервтер жө.
ніндегі агенттігі.
нің серверін, жер.
гілікті пошта қыз.
метін реттеу, оған
әкімшілік жасау
және сүйемелдеу.
Ағымдағы жөндеу
үшін қосалқы бөл.
шектер, картридждер
мен дискілер сатып алу.
------------------------------------------------------------------

2002-2005 годы.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: укомплектованность (поэтапная) объемов материальных ценностей в стратегических отраслях экономики Республики Казахстан согласно мобилизационному плану. Заблаговременная подготовка экономики государства к более полному и устойчивому обеспечению потребностей Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований, неотложных нужд хозяйственного комплекса и населения в период мобилизации.
Приложение 675
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан
по государственным материальным резервам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Информационно-вычислительное обслуживание
Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам"
на 2003 год
1. Стоимость: 2100 тысяч тенге (два миллиона сто тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 111 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обслуживание вычислительной и организационной техники.
5. Задачи бюджетной программы: поддержка компьютерного оборудования и оргтехники в рабочем состоянии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
500 Информаци- Обслуживание 32 компью- В те- Агентство
онно-вычис- теров, 3 матричных прин- чение Респуб-
лительное тера, 18 лазерных прин- года лики
обслужива- теров, 1 ксерокса, 2 сер- Казахстан
ние Агент- веров, 1 сканера, 2 пере- по госу-
ства Рес- носных компьютеров дарствен-
публики (Notebook). Создание, ным ма-
Казахстан настройка и обслуживание териаль-
по госу- локальной вычислительной ным
дарствен- сети на 40 рабочих мест резервам
ным матери- Агентства Республики
альным Казахстан по государст-
резервам венным материальным ре-
зервам. Настройка сервера
Агентства Республики
Казахстан по государст-
венным материальным
резервам, локальной
почтовой службы, их адми-
нистрирование и сопровож-
дение. Приобретение
запасных частей для
текущего ремонта,
картриджей и дисков.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: ақпарат алу және алмасу жеделдiгiн арттыру, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі қызметiне есептеу техникасы құралдарын сәтті енгізу, ақпараттық ресурстарды мерзiмiнде жаңарту.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
676-қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттiгі
__________________________________________________________
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi)
2003 жылға арналған
600 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық
резервтер жөнiндегi агенттiгiн есептеу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету"
Республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2000 мың теңге (екi миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жетiлдiру, бюрократизмге қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегі N 427 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттігiнің мәселелерi" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 111 Қазақстан Республикасы Yкiметiнің қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк резервтердің есебi жөнiндегi ақпараттық инфрақұрылым құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: қазiргi заманғы компьютерлiк жабдықтарды және ұйымдастыру техникасын сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны ! Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!(кіші бағдарлама.! асыру !орындаушылар
!ла. !дар.!дарламалардың)!ны) іске асыру !мерзімі!
!ма !ла. !атауы !жөніндегі ! !
!коды!ма ! !іс-шаралар ! !
! !коды! ! ! !
! ! ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 600 Қазақстан 8 компьютер, 8 Жыл Қазақстан
Республикасы. желілік принтер, бойын. Республикасы.
ның Мемлекет. 6 үзбей қорек. да ның Мемлекет.
тік материал. тендіру көзін тік материал.
дық резервтер сатып алу. дық резервтер
жөніндегі жөніндегі
агенттігін агенттігі
есептеу және
ұйымдастыру
техникасымен
қамтамасыз ету
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттік резервтiң есебiн автоматтандыру, деректердi өңдеу уақытын қысқарту және оларды сенімді сақтау; Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгін қазiргi заманғы жабдықпен қамтамасыз ету (толық жинақтылау).

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение оперативности получения и обмена информацией, успешное внедрение средств вычислительной техники в деятельность Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам, своевременное обновление информационных ресурсов.
Приложение 676
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан
по государственным материальным резервам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Обеспечение вычислительной и организационной техникой
Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам"
на 2003 год
1. Стоимость: 2000 тысячи тенге (два миллиона тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 111 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание информационной инфраструктуры по учету государственных резервов.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение современного компьютерного оборудования и оргтехники.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
600 Обеспечение Приобретение 8 компьюте- В те- Агентство
вычислитель-ров, 8 сетевых принтеров, чение Респуб-
ной и орга- 6 источников бесперебой- года лики
низацион- ного питания. Казахстан
ной техни- по госу-
кой Агент- дарствен-
ства Респуб- ным мате-
лики Казах- риальным
стан по резервам
государст-
венным ма-
териальным
резервам
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: автоматизация учета государственного резерва, сокращение времени обработки и надежности хранения данных; обеспечение (доукомплектация) Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам современным оборудованием.