2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегі Бюджет  кодексiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
352, 353, 354, 355-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының 2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
1354 қаулысына
352-ҚОСЫМША
Ескерту. 352-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
501 - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Сот жүйесi органдарының қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 9480472 мың теңге (тоғыз миллиард төрт жүз сексен миллион төрт жүз жетпiс екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының сот жүйесi мен судьяларының мәртебесi туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық  заңы ; 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Бюджет  кодексi ; "Атқарушылық iс жүргiзу және сот орындаушыларының мәртебесi туралы" 1998 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының  88-бабы ; "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының  1-30-баптары ; "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне атқарушылық iс жүргізу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2003 жылғы 5 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" 2002 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының сот жүйесiнiң тәуелсiздiгiн күшейту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 1 қыркүйектегi N 440  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Сот әкiмшiлiгiнiң жаңа жүйесiнiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 12 қазандағы N 471  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы  N 1282  "Мемлекеттiк Әкiмшiлiк қызметшілер лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы .

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год (Верховный Суд Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
В соответствии с Бюджетным кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2005 год:
Верховного Суда Республики Казахстан согласно приложениям 352, 353, 354, 355.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 352
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
501 - Верховный Суд Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение деятельности органов судебной системы"
на 2005 год
1. Стоимость: 9480472 тысячи тенге (девять миллиардов четыреста восемьдесят миллионов четыреста семьдесят две тысячи тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституционный закон  Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан"; Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; статья 88  Закона Республики Казахстан от 30 июня 1998 года "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей"; статьи 1-30 Закона  Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Закон  Республики Казахстан от 5 мая 2003 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исполнительного производства"; Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан от 1 сентября 2000 года N 440 "О мерах по усилению независимости судебной системы Республики Казахстан"; Указ  Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 471 "О мерах по обеспечению функционирования новой системы судебного администрирования"; Указ  Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан"; Указ  Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Сот-құқық реформасының қарқынын жеделдету, соттардың дербестiгiн, судьялардың сот төрелiгiн жүзеге асыру кезiндегi тәуелсiздiгiн нығайту, өзiнiң қызметтiк мiндеттерiн тиiмдi орындау және кәсiптiк шеберлiгiн жетiлдiру жөнiнде қойылған бiлiктiлiк талаптарына сәйкес, бiлiм беру бағдарламалары бойынша кәсiптiк қызмет саласында теориялық және практикалық бiлiмдi, iскерлiк пен кәсiби дағдыны шыңдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Сот жүйесi органдарына жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн олардың қызметiн қамтамасыз ету, мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiптiк бiлiктiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  001        Сот жүйесi
органдары-
ның қызме-
тiн қамта-
масыз ету
2       007   Мемлекеттiк Мемлекеттiк қыз-   Жыл     Қазақстан
қызметшi-   метшілердiң        бойы    Республикасы
лердiң      білiктiлігін көт-          Жоғарғы
бiлiктiлi-  еру, оның iшiнде           Сотының
гiн артты-  мемлекеттiк тілге          жанындағы Сот
ру          оқыту жөнiндегi            әкiмшілiгi
қызметтердi сатып          жөнiндегі
алу.                       комитет,
Білiктілiктi кө-           облыстардағы,
теру курсынан              Астана мен
өтетiн мемлекеттiк         Алматы
қызметшілердiң             қалаларындағы
орташа жылдық              әкiмшiлер
саны - 190.
3       008   Мемлекет-   Облыстық және      Жыл     Қазақстан
тiк орган-  оларға теңестiрiл- бойы    Республикасы
дардың      ген соттардың,             Жоғарғы
ғимарат-    аудандық және              Сотының
тарын,      оларға теңестiрiл-         жанындағы Сот
үй-жай-     ген соттардың              әкiмшiлігі
лары мен    19 ғимаратына,             жөнiндегі
құрылыс-    үй-жайларына, оның         комитет,
тарын       iшiнде Ақтөбе              облыстардағы,
күрделі     облысы бойынша 1,          Астана мен
жөндеу      Алматы облысы              Алматы
бойынша 1, Жамбыл          қалаларындағы
облысы бойынша 1,          әкiмшілер
Батыс Қазақстан
облысы бойынша 1,
Қарағанды облысы
бойынша 4, Қызыл-
орда облысы
бойынша 1, Қоста-
най облысы бойынша
3, Солтүстiк Қа-
зақстан облысы
бойынша 2, Алматы
қаласы бойынша 1,
Астана қаласы
бойынша 4 ғимарат
пен үй-жайларға
күрделi жөндеу
жүргiзу.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Ускорение темпов судебно-правовой реформы, укрепления самостоятельности судов, независимости судей при отправлении правосудия, обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: Обеспечение деятельности органов судебной системы для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций, повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова- |Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог-  |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы (под-|                         |зации |
|     |раммы|программы) |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4     |             5           |   6  |   7
--------------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспечение
деятельнос-
ти органов
судебной
системы
2         007  Повышение   Приобретение услуг          В те-  Комитет по
квалифика-  по повышению квалификации   чение  судебному
ции госу-   государственных служащих,   года   администри-
дарствен-   в том числе обучение               рованию при
ных         государственному языку.            Верховном
служащих    Среднегодовое количество           Суде
государственных служащих,          Республики
проходящих курсы повышения         Казахстан,
квалификации - 190.                Администра-
торы в
областях,
городах
Астане
и Алматы
3         008  Капиталь-   Проведение капитального     В те-  Комитет по
ный ре-     ремонта 19 зданий, помеще-  чение  судебному
монт зда-   ний областных и             года   администри-
ний, по-    приравненных к ним судов,          рованию при
мещений и   районных и приравненных            Верховном
сооружений  к ним судов, в том числе;          Суде
государст-  Актюбинской области - 1,           Республики
венных      Алматинской области -1,            Казахстан,
органов     Жамбылской области - 1,            Администра-
Западно-Казахстанской              торы в
области - 1, Карагандинской        областях,
области - 4, Кызылординской        городах
области -1, Костанайской           Астане
области - 3, Северо-               и Алматы
Казахстанской области - 2,
г.Алматы - 1, г. Астана - 4.

4       009   Мемлекет-   1. Қазақстан Респуб-  Жыл  Қазақстан
тік орган-  ликасының Мемле-     бойы  Республикасы
дарды ма-   кеттік елтаңбасын          Жоғарғы Соты,
териал-     - 3 бiрлiк мөлше-          Қазақстан
дық-техни-  рiнде, цифрлы              Республикасы
калық жа-   телефон аппарат-           Жоғарғы
рақтанды-   тарын - 19 бiрлiк          Сотының
ру          мөлшерiнде, жалпы          жанындағы Сот
отырыс залына ар-          әкiмшiлiгi
налған столдарды -         жөнiндегi
11 бірлік мөлше-           комитет,
рiнде, көбейту ап-         облыстардағы,
раттарын - 8 бiрлiк        Астана мен
мөлшерiнде, судьялар       Алматы
үшін кеңселiк жиһаз-       қалаларындағы
дар - 84 жиынтық,          әкiмшiлер
дыбыс жазатын қондыр-
ғыларды - 5 бiрлiк
мөлшерiнде, кеңсе-
лерге арналған
жиһаздар - 11
жиынтық, сот за-
лына арналған
жиһаздар - 13
жиынтық, арнаулы
клишелерi бар T
1000 франкировал-
дық машинасын - 1
бiрлiк мөлшерiнде,
кеңсе шаңсорғыш-
тарын - 4 бiрлiк
мөлшерінде, аяқ
киiмдерді таза-
лауға арналған
аппаратты - 3
бiрлік мөлшерiнде,
плазмалық панель-
дердi - 1 бірлік
мөлшерiнде,
плазмалық теле-
дидарды - 9 бiрлiк
мөлшерiнде, кiлем
тазалайтын жаб-
дықтарды - 1 бiрлiк
мөлшерiнде,
медициналық шкаф-
ты - 1 бiрлiк мөл-
шерiнде, медицина
кабинетi үшiн мас-
саж жасау столын -
1 бiрлiк мөлше-
рiнде, спорт-сау-
ықтыру залы үшiн:
жүгiруге арналған
арнайы жабдықты -
1 бiрлiк мөлше-
рінде, велотрена-
жердi - 1 бiрлiк
мөлшерiнде, вибро-
массажердi - 1
бiрлiк мөлшерінде,
гүлзарлардың шөбiн
шабатын шалғыны -
1 бiрлiк, дәнекер-
леу аппаратын - 1
бiрлiк мөлшерiнде,
жанбайтын сейфтер-
дi - 10 бiрлiк
мөлшерінде, қар
тазалауға арналған
МКСМ машинасын - 1
бiрлiк, журнал үстелi
- 1 бiрлiк, аласа
шкаф - 1 бiрлiк, топ
- 1 бiрлiк, жұмсақ
жиһаз - 3 бiрлiк мөл-
шерiнде сатып алу.
2. Сот орындаушы-
лары үшiн жиһаз-
дарды - 97 жиынтық
мөлшерiнде, көшiру
аппараттарын 32
бiрлiк мөлшерiнде,
металл шкафтарды
(сейфтер) 249
бiрлiк мөлшерінде
сатып алу.
5       017   Ақпараттық  Қазақстан Респуб-  Жыл     Қазақстан
жүйелердiң  ликасының Жоғарғы  бойы    Республика-
жұмыс iс-   Соты, Қазақстан            сының
теуiн қам-  Республикасы Жо-           Жоғарғы Соты,
тамасыз     ғарғы Сотының              Қазақстан
ету және    жанындағы Сот              Республикасы
мемлекет    әкiмшілігi жөнiн-          Жоғарғы
тiк орган-  дегi комитет,              Сотының
дарды ақпа- облыстардағы,              жанындағы
раттық-тех- Астана мен Алматы          Сот әкiмшілiгi
никалық     қалаларындағы              жөнiндегi
қамтама-    әкiмшiлер және             комитет,
сыз ету     жергілiктi соттар          облыстардағы,
үшiн тауарлар,             Астана мен
жұмыстар, қызмет-          Алматы
тер мен активтер           қалаларындағы
сатып алу:                 әкiмшiлер
- есептеу жабдық-
тары үшiн жұмсала-
тын материалдар,
жабдықтаушы, қо-
салқы бөлшектер;
- телекоммуника-
циялық қызметтер;
7411 компьютер-
лерге, 6125 прин-
терлерге, 10
серверлерге техни-
калық қызмет
көрсету;
- Қазақстан Рес-
публикасының сот
жүйесi органдарын
бағдарламалық
қамтамасыз ету,
сот iс қағаздарын
жүргiзудi, сот
актiлерiнiң мәлi-
меттер базасын,
Web-порталды
ақпараттық жүйемен
қамту және жер-
гілiктi жердегi
басқа да мiндет-
тер;
- 34 компьютер,
3 ноутбук сатып
алу.
6       100   Қазақстан   Саны 48 бiрлiк     Жыл     Қазақстан
Республи-   Қазақстан Рес-     бойы    Республикасы
касы Жо-    публикасы Жоғарғы          Жоғарғы Соты
ғарғы       Сотының судья-
Сотының     ларын және 164
қызметiн    бiрлiк мөлшерiнде
қамтама-    бекiтілген штат
сыз ету     саны шегiнде
Қазақстан Респуб-
ликасы Жоғарғы
Сотының аппаратын,
норматив бойынша
тиiстi 21 бiрлiк
автокөлiк,
1 бiрлiк бейне-
проектор, 10 бiр-
лiк - көшiру ап-
паратын, 6-бiрлiк
факс ұстау.
Жалпы ауданы 18853
шаршы метр ғима-
ратты сақтандыру.
Қазақстан Респуб-
ликасы Конститу-
циясының қабылда-
нуына 10 жыл толу-
ын мерекелеуге
арналған iс-шара-
лар жоспарының
орындалуы. Жоғарғы
Сот ғимаратын ұстау
және пайдалану жө-
нiндегi қызметтерге
ақы төлеу.
7       101   Қазақстан   64 бiрлiк мөлше-   Жыл     Қазақстан
Республи-   рiнде бекiтiлген   бойы    Республика-
касының     штат саны шегiнде          сының Жоғарғы
Жоғарғы     Қазақстан Респуб-          Сотының
Соты жа-    ликасы Жоғарғы             жанындағы
нындағы     Сотының жанындағы          Сот әкімшілігі
Сот әкім-   Сот әкiмшілігi             жөніндегі
шілiгi      жөнiндегi комитет          комитет
жөнiндегi   аппаратын, норма-
комитет-    тив бойынша тиiстi
тiң аппа-   5 бiрлiк автокөлік
раты        ұстау және Әділет
білiктілiк алқасы-
ның, 3 бірлік кө-
шiру аппаратының,
3 бiрлiк факстiң,
1 бiрлiк ризограф
қызметiн қамтама-
сыз ету.
8       102   Облыстар-   2335 бiрлiк мөл-   Жыл     Қазақстан
дағы,       шерiнде бекітіл-   бойы    Республикасы
Астана      ген штат саны              Жоғарғы
және Ал-    шегiнде облыстар-          Сотының
маты қала-  дағы, Астана мен           жанындағы
ларындағы   Алматы қалаларын-          Сот әкiмшiлiгi
әкiмшiлер   дағы Әкiмшілердiң          жөнiндегi
аппараттарын,              комитет,
норматив бойынша           облыстардағы,
тиiстi 16 бiрлiк           Астана мен
автокөлiк, 32              Алматы
бiрлiк көшiру              қалаларындағы
аппаратын, 322             әкiмшiлер
бiрлiк факс
ұстау.
9       103   Жергілiктi  8134 бiрлiк мөлше- Жыл     Қазақстан
соттар      рiнде бекiтiлген   бойы    Республикасы
штат саны шегiнде          Жоғарғы
жергiлiктi соттар-         Сотының
ды, норматив               жанындағы
бойынша тиiстi             Сот әкiмшілiгi
628 бiрлiк                 жөнiндегi
автокөлiк, 315             комитет,
бiрлiк көшiру              облыстардағы,
аппаратының, 612           Астана мен
бiрлiк факс, 15            Алматы
бiрлiк ризограф            қалаларындағы
ұстау.                     әкiмшiлер
____________________________________________________________________

4         009  Материаль-  1. Приобретение Государст-  В те-  Верховный
но-техни-   венного герба РК - 3        чение  Суд РК,
ческое      единицы, цифровых           года   Комитет по
оснащение   телефонных аппаратов - 19          судебному
государст-  единиц, столов для зала            администри-
венных      пленарного заседания -             рованию при
органов     11 единиц, копировальных           Верховном
аппаратов - 8 единиц,              Суде РК,
офисной мебели                     Админист-
для  судей - 84                    раторы
комплекта, записывающих            в областях,
устройств - 5 единиц,              городах
офисной мебели для канцеля-        Астана
рии - 11 комплектов, мебели        и Алматы
для залов судебного заседа-
ния - 13 комплектов,
франкировальной машины Т
1000 с адресным клише - 1
единица, профессиональных
пылесосов - 4 единицы,
аппаратов для чистки обуви -
3 единицы, плазменной
панели - 1 единица,
плазменного телевизора - 9
единиц, ковромоечного
оборудования - 1 единица,
медицинского шкафа - 1
единица, массажного стола для
медицинского кабинета - 1
единица, для спортивно-
оздоровительного зала:
беговая дорожка - 1 единица,
велотренажер - 1 единица,
вибро-массажер - 1 единица,
газонокосилка - 1 единица,
сварочный аппарат - 1 единица,
несгораемые сейфы - 10 единиц,
машина МКСМ для уборки снега
- 1 единица, журнального
стола - 1 единица, шкафа
низкого - 1 единица,
топа - 1 единица, мягкого
уголка - 3 единицы.
2. Приобретение активов для
судебных исполнителей:
комплектов мебели в количестве
97 единиц, копировальньных
аппаратов в количестве 32
единицы металлических шкафов
(сейфов) в количестве 249
единиц.
5         017  Обеспече-   Приобретение товаров,       В те-  Верховный
ние функ-   работ, услуг и активов для  чение  Суд
ционирова-  Верховного Суда Республики  года   Республики
ния инфор-  Казахстан, Комитета по             Казахстан,
мационных   судебному администрированию        Комитет
систем и    при Верховном Суде                 по судеб-
информа-    Республики Казахстан,              ному адми-
ционно-     Администраторов судов в            нистриро-
техничес-   областях, городах Астане и         ванию при
кое обес-   Алматы и местных судов:            Верховном
печение     - расходных материалов,            Суде
государ-    комплектующих, запасных            Республики
ственных    частей для вычислительного         Казахстан,
органов     оборудования;                      Админист-
- телекоммуникационных услуг;      раторы в
техническое обслуживание 7411      областях,
компьютеров, 6125 принтеров,       городах
10 серверов;                       Астане
- сопровождение программного        и Алматы
обеспечения, информационных
систем судебного делопроизвод-
ства органов судебной системы
Республики Казахстан, баз
данных судебных актов,
Web-портала и прочих локальных
задач;
- приобретение 34 компьютеров,
3 ноутбуков.
6         100  Обеспече-   Содержание судей Верховного  В те-  Верховный
ние дея-    Суда Республики Казахстан    чение  Суд
тельности   в количестве 48 единиц и     года   Республики
Верховного  аппарата Верховного Суда            Казахстан
Суда        Республики Казахстан в
Республики  пределах утвержденного лимита
Казахстан   штатной численности в
количестве 164 единиц,
автотранспорта по нормативу
положенности в количестве 21
единицы, видеопроектора 1
единица, копировальных
аппаратов 10 единиц, факсов
6 единиц. Страхование здания
общей площадью 18853 кв.м.
Выполнение плана мероприятий
празднования 10-летия
Конституции Республики
Казахстан.
Оплата услуг по содержанию
и эксплуатации здания
Верховного Суда.
7         101  Аппарат     Содержание аппарата Коми-   В те-  Комитет по
Комитета    тета по судебному           чение  судебному
по судеб-   администрированию при       года   админист-
ному адми-  Верховном Суде Республики          рированию
нистриро-   Казахстан в пределах               при
ванию при   утвержденного лимита               Верховном
Верховном   штатной численности в              Суде РК
Суде        количестве 64 единицы,
Республики  автотранспорта по нормативу
Казахстан   положенности в количестве 5
единиц и обеспечение деятель-
ности Квалификационной                                                                     коллегии юстиции, ксероксов 3
единицы, факсов 3 единицы,
ризографов 1 единица.
8         102  Админист-   Содержание аппаратов Адми-  В те-  Комитет по
раторы в    нистраторов в областях,     чение  судебному
областях,   городах Астане и Алматы в   года   админист-
городах     пределах утвержденного             рированию
Астане и    лимита штатной численности         при
Алматы      в количестве 2335 единиц,          Верховном
автотранспорта по нормативу        Суде
положенности в количестве          Республики
16 единиц, ксероксов 32 еди-       Казахстан,
ницы, факсов 322 единицы.          Администра-
торы в
областях,
городах
Астане и
Алматы
9         103  Местные     Содержание местных судов    В те-  Комитет по
суды        в пределах утвержденного    чение  судебному
лимита штатной численности  года   администри-
в количестве 8134 единиц,          рованию при
автотранспорта по нормативу        Верховном
положенности в количестве          Суде
628 единиц, ксероксов 315          Республики
единиц, факсов 612 единиц,         Казахстан,
ризографов 15 единиц               Админист-
раторы в
областях,
городах
Астане и
Алматы
__________________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Сот жүйесi органдарына жүктелген функциялардың сапалы әрi уақытында орындалуы, қазiргi таңдағы экономикалық жағдайларға орай кәсiптiк мемлекеттiк қызметке қойылар талаптарға сәйкес мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiптiк бiлiктiлiгiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
1354 қаулысына
353-ҚОСЫМША
Ескерту. 353-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
501 - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы сот жүйесi органдарының бiрыңғай
автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесiн құру"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 82500 мың теңге (сексен екi миллион бес жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: Қазақстан Республикасының сот жүйесi мен судьяларының мәртебесi туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  25-бабының  4-тармағы,  56-бабы ; "Атқарушылық iс жүргiзу және сот орындаушыларының мәртебесi туралы" 1998 жылғы 3 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының  88-бабы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" 2002 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының су жүйесiнiң тәуелсiздiгін күшейту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 1 қыркүйектегi N 440  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Сот әкiмшiлiгінiң жаңа жүйесiнiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету жөнiндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 12 қазандағы N 471  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Сот билiгiнiң дербестiгi мен судьялардың тәуелсiздiгiн нығайтуға, олардың қызметiнiң тиiмділігiн арттыруға мүмкiндiк бередi.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Соттарда судьялар, судьялардың көмекшiлерi мен соттар аппараттарының қызметкерлері үшiн компьютерлi автоматтандырылған жұмыс орындарын, орталықтандырылған және баршаның қолы жететiн ақпараттық-құқықтық және басқа да ақпараттық ресурстармен жарақтандырылған жергiлiктi есептеу желiлерiн құру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Качественное и своевременное выполнение функций, возложенных на органы судебной системы, повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.
ПРИЛОЖЕНИЕ 353
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
501 - Верховный Суд Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Создание единой автоматизированной информационно-аналитической
системы органов судебной системы Республики Казахстан" на 2005 год
1. Стоимость: 82500 тысяч тенге (восемьдесят два миллиона пятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Пункт 4 статьи 25 , статья 56  Конституционного закона Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан"; статья 88  Закона Республики Казахстан от 30 июня 1998 года "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей"; Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете"; Указ  Президента Республики Казахстан от 1 сентября 2000 года N 440 "О мерах по усилению независимости судебной системы Республики Казахстан"; Указ  Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 471 "О мерах по обеспечению функционирования новой системы судебного администрирования"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Укрепление самостоятельности судебной власти и независимости судей, повышения эффективности их деятельности.
5. Задачи бюджетной программы: Создание в судах компьютерных автоматизированных рабочих мест для судей, помощников судей и работников аппаратов судов, локальных вычислительных сетей, оснащенных централизованными и общедоступными информационно-правовыми и другими информационными ресурсами.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы. __________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова- |Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог-  |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы (под-|                         |зации |
|     |раммы|программы) |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  002        Қазақстан   16 бiрлiк сервер,   жыл    Қазақстан
Республи-   110 комплект ком-   бойы   Республикасы
касы сот    пьютер, 27 бiрлiк          Жоғарғы Соты
жүйесi ор-  принтер, 4 бiрлiк
гандарының  ноутбук, 16
бiрыңғай    бiрлiк сканер, 16
автомат-    бiрлiк модем, 16
тандырыл-   бiрлiк үздiксiз
ған ақпа-   коректендiру кө-
раттық-     зiн, мониторлар -
талдау      16 бiрлiк,13 комп-
жүйесін     лект лицензиялық бағ-
құру        дарламалық қамтамасыз
етудi,телекоммуника-
циялық қызметтердi
сатып алу.
Сондай-ақ белсендi
желiлiк жабдықтар:
32 бiрлiк коммута-
торлар, 16 бiрлiк
маршрутизаторлар,
16 бiрлiк аппарат-
тық желiаралық
экрандар (fire-
wall) және пас-
сивтiк желi
жабдықтарын сатып
алу. Жергiлiктi
есептеу желiсiн
орнату және кабель
жүйесiн (СКС)
монтаждау мен сот
жүйесi органдарын
Бiрыңғай автомат-
тандырылған ақ-
параттық-талдау
жүйесiмен қолдан-
балы бағдарламалық
қамтамасыз етудi
дайындау, енгізу
және көбейту жө-
нiндегі қызметтер.
16 мамандарды
оқыту.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Бөлiнген бюджет қаражаттары сот жүйесi органдарын компьютерлендiру үшiн база құруға мүмкiндiк бередi, мұның өзi iстердiң уақытында және сапалы қаралуына жәрдемдеседi. Сот жүйесi органдарын компьютерлендiру соттар мен сот жүйесi органдарының ақпараттар және  жаңа технологияларды жинау, өңдеу және ұсыну жөнiндегi сұраныстарын қанағаттандыру үшiн қолайлы жағдай туғызуға қызмет етуге тиіс. Мұның өзi сот билiгiнiң дербестiгi мен судьялардың тәуелсiздігін нығайтуға, олардың қызметiнiң тиiмділігін арттыруға мүмкiндiк бередi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
1354 қаулысына
354-ҚОСЫМША
Ескерту. 354-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
501 - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Сотқа магистрант-үміткерлерді даярлау және соттар
мен сот жүйесі қызметкерлерiнiң бiлiктiлiгiн арттыру"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 62047 мың теңге (алпыс екi миллион қырық жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Сот әкiмшiлiгiнiң жаңа жүйесiнiң жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 12 қазандағы N 471  Жарлығы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Судьялар мен сот жүйесі қызметкерлерiнiң біліктiлiгiн арттыру институты" мемлекеттiк мекемесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 4 желтоқсандағы N 1567  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Судьялар мен сот жүйесі қызметкерлерiнiң білiктiлiгiн арттыру институты" мемлекеттік мекемесiн "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот академиясы" мемлекеттiк мекемесi деп қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 30 қыркүйектегi N 1008  қаулысы ; "Мемлекеттiк қызметшiлер болып табылмайтын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Құқықтық саясат тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 30 қарашадағы N 1274  қаулысы .

1 |  2  |  3  |     4     |             5           |   6  |   7
--------------------------------------------------------------------------
1   002         Создание    Приобретение серверов -    В те-  Верховный
единой      16 единиц, компьютеров -   чение  Суд
автоматизи- 110 комплектов, прин-      года   Республики
рованной    теров - 27 единиц,                Казахстан
информаци-  ноутбуков - 4 единицы,
онно-ана-   сканеров 16 единиц,
литической  модемов - 16 единиц, ис-
системы     точников бесперебойного
органов     питания - 16 единиц,
судебной    мониторов - 16 единиц,
системы     лицензионного программного
Республики  обеспечения - 13 комплектов,
Казахстан   телекоммуникационных услуг;
активного сетевого
оборудования:
коммутаторы - 32 единицы,
маршрутизаторы - 16 единиц,
аппаратных межсетевых эк-
ранов (firtwall) - 16 еди-
ниц и пассивного сетевого
оборудования.
Услуги по установке ЛВС и
монтажу кабельной системы
(СКС), разработке, внед-
рению и тиражированию
прикладного программного
обеспечения Единой автома-
тизированной информацион-
но-аналитической системы
органов судебной системы.
Обучение 16 специалистов.
__________________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Выделенные бюджетные средства позволят создать базу для компьютеризации органов судебной системы, что будет способствовать своевременному и качественному рассмотрению дел. Компьютеризация органов судебной системы должна послужить созданию оптимальных условий для удовлетворения потребностей судов и органов судебной системы в информации и новых технологиях сбора, обработки и представления данных, что положительно отразится на укреплении самостоятельности судебной власти и независимости судей, повышения эффективности их деятельности.
ПРИЛОЖЕНИЕ 354
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
501 - Верховный Суд Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Подготовка магистрантов-кандидатов в судьи и
повышение квалификации судей и работников судебной системы"
на 2005 год
1. Стоимость: 62047 тысяч тенге (шестьдесят два миллиона сорок семь тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституционный Закон  Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 471 "О мерах по обеспечению функционирования новой системы судебного администрирования"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 1567 "О создании государственного учреждения "Институт повышения квалификации судей и работников судебной системы при Верховном Суде Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2003 года N 1008 "О переименовании государственного учреждения "Институт повышения квалификации судей и работников судебной системы при Верховном Суде Республики Казахстан" в государственное учреждение "Судебная академия при Верховном Суде Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2002 года N 1274 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Магистранттар-судьялыққа кандидаттарды дайындау және жұмыс iстейтiн судьялар мен сот жүйесi қызметкерлерiнiң бiлiктiлiгiн арттыру жолымен судьялар мен сот жүйесi қызметкерлерiнiң кәсiптiк әзiрлiк деңгейiн көтеру; өздерiнiң лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi атқару және кәсiптiк шеберлiктi жетiлдiру үшiн қойылған бiлiктiлiк талаптарына сәйкес, кәсiптік қызмет саласындағы бiлiм беру бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық бiлiм мен машықты жетiлдiру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Сот академиясының қызметiнiң қамтамасыз ету, магистрант-судьялыққа кандидаттарды дайындау судьялармен сот жүйесi қызметкерлерiнiң бiлiктiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  003        Сотқа ма-   Қазақстан Респуб-   Жыл    Қазақстан
гистрант-   ликасы Жоғарғы      бойы   Республика-
үмiткерлер- Сотының жанындағы          сының
дi даярлау  Сот академиясының          Жоғарғы Соты,
және сот-   26 адам мөлшерiн-          Қазақстан
тар мен сот де бекiтiлген штат         Республикасы
жүйесi қыз- лимитi шегiнде             Жоғарғы
меткерлерi- ұстау. Мемлекет-           Сотының
нiң білік-  тік стипендия              жанындағы Сот
тілігiн     төлеудi қоса               академиясы
арттыру     алғанда 90 адам
мөлшерiнде магис-
трант-судьялыққа
кандидаттың оқуын
қаржыландыру
(ұстау). 55 бiрлiк
компьютер, 4 дана
теледидар, 4 дана
бейнемагнитофон
сатып алу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Соттарды жоғарғы бiлiктi мамандармен қамтамасыз ету, судьялар мен сот жүйесi қызметкерлерiнiң кәсiптiк бiлiктiлiгін арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
1354 қаулысына
355-ҚОСЫМША
501 - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Судьяларды тұрғын үймен қамтамасыз ету"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Повышение уровня профессиональной подготовки судей и работников судебной системы путем подготовки магистрантов-кандидатов в судьи и повышения квалификации действующих судей и работников судебной системы; обновление теоретических и практических знаний и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии и предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: Обеспечение деятельности Судебной академии, подготовка магистрантов-кандидатов в судьи, повышение квалификации судей и работников судебной системы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы. __________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова- |Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог-  |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы (под-|                         |зации |
|     |раммы|программы) |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4     |             5           |   6  |   7
--------------------------------------------------------------------------
1   003        Подготовка   Содержание Судебной        В те-  Верховный
магистран-   академии при Верховном     чение  Суд
тов-канди-   Суде РК в пределах         года   Республики
датов в      утвержденного лимита              Казахстан,
судьи и      штатной численности 26 чел.       Судебная
повышение    Финансирование (содержание)       академия
квалифика-   обучения магистрантов-            при
ции судей    кандидатов в судьи в              Верховном
и работни-   количестве 90 человек,            Суде
ков судеб-   включая выплату государст-        Республики
ной системы  венной стипендии.                 Казахстан
Приобретение компьютеров -
55 единиц; телевизоров - 4
штуки; видеомагнитофонов -
4 штуки.
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Обеспечение судов высококвалифицированными специалистами, повышение квалификации судей и работников судебной системы.
ПРИЛОЖЕНИЕ 355
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
501 - Верховный Суд Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Обеспечение жильем судей"
на 2005 год

1. Құны: 130000 мың теңге (бip жүз отыз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының сот жүйесi мен судьяларының мәртебесi туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  25-бабы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" 2002 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының сот жүйесінің тәуелсіздігін күшейту жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 1 қыркүйектегі N 440  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Сот әкiмшiлiгiнiң жаңа жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 12 қазандағы N 471  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының судьяларды республикалық бюджет қаражатының есебiнен тұрғын үймен қамтамасыз ету жөнiндегi кепiлдiгiн орындау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Судьяларды тұрғын үймен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  004        Судьяларды  Жергіліктi сот-     жыл    Қазақстан
тұрғын үй-  тардың судьялары    бойы   Республикасы
мен қамта-  үшiн 54 бiрлiк             Жоғарғы
масыз ету   мөлшерiнде пәтер           Сотының
сатып алу.                 жанындағы Сот
әкiмшiлiгi
жөнiндегi
комитет,
облыстардағы,
Астана мен
Алматы
қалаларындағы
әкiмшiлер
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Шаралар судьяларға сот төрелiгiн сапалы, тәуелсіз әрі толық атқару үшін жағдай жасауға мүмкiндiк береді.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
1354 қаулысына
355-1-ҚОСЫМША
Ескерту. 355-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.21.  N 372  қаулысымен.
501 - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
005 "Жекелеген негiздер бойынша республикалық меншікке
түскен мүлiктi бағалау, сақтау және сатуды жүргізу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2005 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 130000 тысяч тенге (сто тридцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Статья 25  Конституционного закона Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан"; Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан от 1 сентября 2000 года N 440 "О мерах по усилению независимости судебной системы Республики Казахстан"; Указ  Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 471 "О мерах по обеспечению функционирования новой системы судебного администрирования".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Выполнение гарантий Конституционного закона Республики Казахстан по обеспечению жильем судей за счет средств республиканского бюджета
5. Задачи бюджетной программы: Обеспечение жильем судей.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы. __________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова- |Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог-  |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы (под-|                         |зации |
|     |раммы|программы) |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4     |             5           |   6  |   7
--------------------------------------------------------------------------
1   004        Обеспечение  Приобретение 54 квартир    В те-  Комитета по
жильем       судьям местных судов.      чение  судебному
судей                                   года   администри-
рованию при
Верховном
Суде
Республики
Казахстан,
Администра-
торы в
областях,
городах
Астаны и
Алматы.
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Мероприятия позволят создать условия судьям для качественного, независимого и полного отправления правосудия.
Приложение 355-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354  <*>
Сноска. Дополнено Приложением 355-1 - постановлением Правительства РК от 21 апреля 2005 г. N 372  .
501 - Верховный Суд Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы 005
"Оценка, хранение и реализация имущества,
поступившего в республиканскую собственность
по отдельным основаниям"
на 2005 год

1. Құны: 82 581 мың теңге (сексен екі миллион бес жүз сексен бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алудың, сақтаудың, бағалаудың және одан әрi пайдаланудың кейбір мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 шiлдедегi N 833  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жекелеген негiздер бойынша республикалық меншiкке айналдырылған (түскен) мүлiктi сатудан республикалық бюджетке қаражаттың түсуiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: жекелеген негіздер бойынша республикалық меншікке түскен мүлікті сақтауға, тасымалдауға, бағалауға, сертификаттау және санитарлық-эпидемиологиялық сараптау жүргізуге, жөнелтуге, сатуға, жоюға және одан әрі пайдалануға байланысты қызметтерге уәкілетті органның ақы төлеуі.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Р/с|Бағ.|Кiшi |Бағдарлама.|   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
N |дар.|бағ. |ның (кіші  |(кіші бағдарлама. | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |бағдарлама.|лардың) іске асыру|мерзім.|
|коды|лама |  лардың   |    жөніндегі     | дері  |
|    |коды |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  005        Жекелеген   Жекелеген негiздер  Жыл    Қазақстан
негiздер    бойынша республика- iшiнде Республикасы
бойынша     лық меншiкке түскен        Жоғарғы Соты
республи-   мүлiктi сақтаумен,         жанындағы Сот
калық мен-  тасымалдаумен, ба-         әкiмшiлiгi
шiкке түс-  ғалауға, сертифи-          комитетi және
кен мүлiктi каттау және сани-          облыстардағы,
бағалау,    тарлық-эпидемиоло-         Астана,
сақтау және гиялық сараптау            Алматы қала-
сату        жүргiзуге, жөнел-          ларындағы
туге, сатуға, жоюға        әкiмшiлер
және одан әрi пай-
далануға байланысты
қызметтерге, сон-
дай-ақ басқа да
қызметтерге ақы
төлеу
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жекелеген негiздер бойынша республикалық меншiкке түскен мүлiктi сатудан республикалық бюджетке қаражаттың түсуi.

1. Стоимость: 82581 тысяча тенге (восемьдесят два миллиона пятьсот восемьдесят одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года N 833 "Некоторые вопросы учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение поступлений средств в республиканский бюджет от реализации имущества, обращенного (поступившего) в республиканскую собственность по отдельным основаниям.
5. Задачи бюджетной программы: оплата уполномоченным органом услуг, связанных с хранением, транспортировкой, оценкой, проведением сертификации и санитарно-эпидемиологической экспертизы, пересылкой, реализацией, уничтожением и дальнейшим использованием имущества, поступившего в республиканскую собственность по отдельным основаниям.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограмм)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реа-
лиза-
ции
Ответст-
венные
исполни-
тели
1
2
3
4
5
6
7
1
005
Оценка, хранение
и реализация
имущества, пос-
тупившего в
республиканскую
собственность по
отдельным осно-
ваниям
Оплата услуг,
связанных с
хранением,
транспорти-
ровкой, оцен-
кой, проведе-
нием сертифи-
кации и сани-
тарно-эпиде-
миологической экспертизы,
пересылкой,
реализацией,
уничтожением
и дальнейшим
использова-
нием имущест-
ва, поступив-
шего в рес-
публиканскую
собственность
по отдельным
основаниям, а
также прочие
услуги.
В те-
чениегода
Комитет по
судебному
админист-
рированию
при Вер-
ховном Суде
Республики
Казахстан
и Админи-
страторы в
областях,
городах
Астане и
Алматы
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:поступление средств в республиканский бюджет от реализации имущества, поступившего в республиканскую собственность по отдельным основаниям.