Аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 тамыздағы № 115 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014 жылғы 1 қантардан бастап күші жойылды деп танылсын.
1) "Халықтың әлеуметтік әлжуаз санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 88 шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімде 2009 жылдың 20 мамырында № 3-7-66 болып тіркелген, 2009 жылғы 28 мамырдағы "Қобда" газетінің № 21 жарияланған.
2) "Қобда ауданы бойынша стационарлық емделу жүрген туберкулез аурымен ауратын азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 27 шілдедегі № 217 шешімі Нормативтік құқықтық актлерді мемлекеттік тіркеу тізімде 2011 жылдың 16 тамызында № 3-7-124 болып тіркелген, 2011 жылғы 25 тамызындағы "Қобда" газетінің № 36 жарияланған.
3) "Аудандық мәслихаттын 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 88 "Халықтық әлеуметтік әлжуаз санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 28 маусымдағы № 31 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімде 2012 жылдын 24 шілдеде № 3-7-150 болып тіркелген, 2012 жылғы 2 тамызда "Қобда" газетінің № 36 жарияланған.
4) "Қобда ауданы бойынша стационарлық емделу жүрген туберкулез аурымен ауратын азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" аудандық мәслихаттын 2011 жылғы 27 шілдедегі № 217 шешіміне өзгерестер енгізу туралы" аудандық мәслихаттын 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 59 шешімі (нормативтік құқықтық актлерді мемлекеттік тізімде 2013 жылдын 10 қантарында № 3486 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 қантарындағы "Қобда" газетінің № 4 жарияланған.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихат
сессия төрайымы
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Д. АРЫСТАНОВА Л.ИСМАҒАМБЕТОВА

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Хобдинского района
Решение маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 22 августа 2013 года № 115
В соответствии со статьей 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях приведения в соответствие с законодательством нормативной базы Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения районного маслихата с 1 января 2014 года.
1) "Халықтың әлеуметтік әлжуаз санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" от 24 апреля 2009 года решение № 88 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации от 20 мая 2009 года за № 3-7-66, опубликованное в газете "Кобда" 28 мая 2009 года № 21).
2) "Об оказании социальной помощи туберкулезным больным гражданам получающих стационарное лечение Кобдинского района" от 27 июля 2011 года решение № 217 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации от 16 августа 2011 года за № 3-7-124, опубликованное в газете "Кобда" 25 августа 2011 года № 36).
3) О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 88 "Об оказании дополнительной помощи социально - уязвимым группам населения" от 28 июня 2012 года решение № 31 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации от 24 июля 2012 года за № 3-7-150, опубликованное в газете "Кобда" 2 августа 2012 года № 36).
4) "О внесении изменении в решение Кобдинского районного маслихата "Об оказании социальной помощи туберкулезным больным гражданам получающих стационарное лечение Кобдинского района" от 27 июля 2011 года № 217 от 20 декабря 2012 года решение № 59 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации от 10 января 2013 года за № 3486, опубликованное в газете "Кобда" 18 января 2013 года № 4).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Д. АРЫСТАНОВА Л. ИСМАГАМБЕТОВА